Deelnemers aan de St. Nicolaas Winkelactie 1964 te pakken en ook uw banketbakker v.d.BERGi j I sint heeft 7,DE DRAAD” HEEMSKERK 25 2 december 7 december EEN DEGELIJK CADEAU NAAR 5 Praktische TREKKINGSA VONDEN november I VOOR ST. NICOLAAS Kanaalstraat Noordeinde Jan Dorrekenskade Kerkweg Nesse Sniepweg Zuidkade J. Dorrekenskade- W Dorpsstraat Noordkade Eikenlaan Wilhelminakade Esdoornlaan Hij tovert met HES Lijsterbesstraat Burg. Trooststraat Trompstrraat Henegouwerweg Brugweg Oranjelaan Kon. JEilhelminapl. I 7 leplaan F Fix’ >3 Suikerbeesten Marsepein Chocolade letters Speculaas Telefoon 2218 i Salades Ijstaarten Zegelkaarten inleveren op de trekkingsdagen ’s avonds 6 voor uur I ELEKTRISCHE ARTIKELEN G. Visser Fa W. de Bas Zn G. Kool ,1 li H. C. Streng 'i i Fa J. van Triet Zn Magazijn Fra-Va-Ko H. Timmerman N. Vink n 'li eens met heerlijk 1 Bittergarnituren F Passage 135 'r a Appelbollen, Appelcarrees, Gondels en Ponten Gevulde speculaas, Speculaaspoppen en verzorging van Diners Alles voor diabeticie Komt U kijken. N. Vermeulen Gebak, koekjes. Vruchten marmelades Ook suiker vr^je Boterletters C. de Rooy C. van der Spoel Nic. Vis W. van der Lee D. Degenhardt K. van Ringelenstein J. Hofman G. Bosman Wed. Kloosterman J. de Graaff Fa A. van Eeuwen Verbakel’s Manufacturen Fa H. G. Huizer Verbakel’s Woninginrichting Fa Wijnjeterp Scheele J. Hoogendoorn H. van den Bor M. A. Dekker Fa W. de Wit Zonen P. C. van Beest A. J. Janmaat J. H. van Pinxteren Arn. Moons Magazijn Fra-Va-Ko A. van Ardenne C. Voshol C. J. de Bruin Gebr. Cammeraat P. van der Starre Fa P. Asscheman J. Ultee E. de Lange J. Kraaij enstein F. J. Bos A. J. van Rijn H. Koren De Rooy’s Fotobedrijf Verzijden’s Wijnhandel Fa. H. Dekker Fa H. M. de Wilde Zn C. van der Zwaard Fa A. Brouwer Confectie Fa A. Brouwer Manufacturen Garage Boonstoppel D. A. de Vlaam Wijnhandel A. Kwaak A. van der Sloot P. van der Heijden Jac. Asscheman Fa M. Zwijgers Zn D. Sonneveld K. van Tilburg Drogisterij van Mourik J. Kerver Fa J. van Triet Zn iet minder dan 128 plaatselijke middenstandsbedrijven, verdeeld over 21 straten, wegen, lanen en pleinen hebben de Sint Nicolaas winkel actie van 13 tot en met 5 december mogelijk gemaakt. In al de hieronder genoemde zaken worden in die periode bij alle contant betaalde inkopen voor iedere bestede gulden één zegel verstrekt. 25 zegels op een spaar kaart en een goed ingevulde rebus geven kans op een waardebon varië rend van vijf gulden tot 250 of drie van die volgeplakte kaarten bezor gen uw kind gegarandeerd een mooi geschenk. roomboter, chocolade, siciliaanse aman delen, kruiden en zo meer 1 En kijk de fijnste artikelen staan voor U klaar Boterletters gevuld niet zuivere amandelspijs Boterstaven en Spoorbanket Onze specialiteit: Opgemaakte chocoladeletters met verschillende soorten noten Wed. de Vries S. Kerver Drogisterij van Mourik G. van Ringelenstein zelfbediening A. Verbree P. van Erk G. Hollander Cafetaria Ververs Wim Sekeris C. Kerver M. Heemskerk Fa. C. van der Linde J. Jelsma D. Kool H. van Mourik W. Tij sterman N. van Rooyen Garage van Nielen J. Sonneveld L. de Waal J. Verheul L. Ver hoef f Boekhandel Burger G. van Tilburg A. van der Sluys N. L. Overvliet H. B. van der Oest J. van Heezik C. Borg J. van Pruissen A. Jongejan L. Wielaard W. J. Los L. W. Versluis Fr. Versluis Gebr. de Vos A. Versloot Zn Gebr. Kooyman Kranenburg de Bruin A. van den Berg R. van der Wal G. Lochmans Sjaak Noteboom Boekhandel Veldwijk Fa J. H. Mulder Zn Nic. Vis Jac. van der Starre C. van Leeuwen Radio van Ejjk Fa A. van der Krans P. Bremmer H. Troost J. C. Pol W. Neeleman J. den Haag v.h. Saton C. Koot W. Roskam C. Drost Wed. C. de Rooy Nic. Sekeris E. Vermey Fr. Knaapen Asscheman in verschillende soorten, smelten in uw mond wichtgoed en originele figuren Droste, Baronie en eigen fabrikaat ook witte chocolade heerlijk gekruid en amandelstrooisel tGEPÓRziLMETA) VLEKVRU DOOR EN DOOR - p

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 13