/3 Bel bij Brand Elsevier’s weekblad 2222 ïfoe&fb. VdtduMfa Be Fair niet verder dan gelijkspel; Waddinxveen handhaafd leiderspositie VVIkMELWS schot af Tafeltennis-nieuws Programma voor a.s. weekend UiMagoz: PPSL nog steeds van «<LrJ5> o Opstelling WSE w afgebr. afgebr. FRA-VA-KO’s WARENHUIZEN f z. r luveiriuer I7U^. Pagina 2 WSE-totonieuws BE FAIR-nieuws t i—o I Clubkampioenschap Excelsior SPEELGOEDEREN tegen nog lagere prijzen o.a.s Auto’s. Gezelschaps spelen, Kleurboeken met krijt enz. enz' Clubkampioenschap schaakvereniging GOUWE-nieuws o /A t voor het komend weekend: door Gitta Haandriks Hoofdstuk 13 - nr. 17 Willen de leden er nota van ne men dat de clubavond op donderdag 12 november a.s. is? U komt toch allen? Er wordt op allemaal gere kend! Doel: C. Plomp, l.achter: C. Jaco bi, r.achter: L. van den Oudenrijn, rechtshalf: St. Vermey, midhalf K. Steenland, links-half: Th. Koetsier, 1.buiten: B. v. d. Sluis, l.binnen: A. v.d. Starren, mid voor: A. van Rhijn, r.-binnen: L. Tange, r. buiten: Th. Geers. WSE zal het zondag tegen het sterke Nieuwkoop moeten opnemen. Wij blijven optimistisch en geven de Waddinxveners de winst; dan kunnen zij gelijk bewijzen dat men nog niet van plan is de wedloop op te geven. 9 8 8 9 8 8 7 9 2 2 2 3 3 5 3 4 6 13 11 10 11 7 7 6 4 3 27- 13 28- 14 18-13 12- 14 20-22 13- 11 12-17 8-20 12-34 7 7 7 7 7 7 7 7 7 6 6 5 4 4 4 3 2 2 2 1 1 0 9 8 8 7 7 5 3 2 0 20-4 22-6 13-5 20-12 27-22 17-11 11-11 13-13 13-23 8-17 5-17 8-36 Uitslagen: Kwiek-K. K. 2—8 Gouda Apollo 1-Kwiek 2 19 Vriendenschaar-Kwiek 3 28 Kwiek 4-G.M.F. 3 9—1 Kwiek 5-Moordrecht 19 R.C.Verheul en Waddinxveen-zat. gaan in een plaatselijke derby hun krachten meten. Deze strijd zien we vol spanning tegemoet, vooral om dat het hier twee gelijkwaardige partners betreft. Een prognose over de uitslag is moeilijk, maar o.i. ligt een drawn het meest voor de hand. 6 5 4 5 2 3 1 1 0 1 1 2 1 3 1 4 2 3 0 1 2 1 0 2 3 3 1 1 0 0 0—1 1—0 0—1 1—1 1—1 1—1 1—1 2—0 I wer. Na een halfuur spelen kreeg Waddinxveen net buiten het straf schopgebied een vrije trap te ne men. Appel schoot via een been van een Zwerverspeler in het doel 50. Hierbij bleef het. Voor Waddinx veen was het resultaat van deze overwinning tenvolle verdiend. Leden van de afdeling Volleybal van de Chr. Sportvereniging Be Fair worden er op geattendeerd dat de training voor veteranen gehou den wordt vrijdagsavonds om 9 uur in de Jan Ligtharschool. Voor de junioren van de afdeling voetbal is er a.s. vrijdagavond in het clubgebouw om 7.30 uur een kienavond. Eikenlaan leplaan Telefoon 2401 b g.g. 2184 Be Fair, dat zaterdag naar Hellouw reisde om tegen A.S.H. de strijd aan te binden, bracht het niet verder dan een puntendeling; een pover resultaat van de wit-hemden - die nu met zes punten uit acht wedstrijden nog steeds in de staart van de ranglijst blijven hangen. R.C. Verheul moest zoals werd verwacht, beide punten aan koploper Rijnstreek laten; met een 50 nederlaag werden de carrosseriebouwers huiswaarts gestuurd. Waddinxveen maakt zondag ook weer een goede beurt. Zwervers bleek niet opgewassen tegen het Waddinxveense enthousiasme, waardoor men met een 50 nederlaag onverrichterzake de schoenen weer uittrok. Door deze fraaie overwinning staan de geel-zwarten als nummer één op de ranglijst, met twaalf punten uit zeven wedstrijden. WSE kan kennelijk nog steeds niet goed op schot komen. Zondag moest men weer de punten verdelen met het laaggeklasseerde Soccer Boys. Maar we hopen dat WSE erin zal slagen terug te komen. A. Versluis-H. Kerver afgebr. A. v. d. Starre-W. v. Vuren afgebr. Th. Verbree-J. Kleiweg A. Brouwer-J. van Oort W. van Oort-P. Perdijk J. C. Adriaansen-A. Littooy afgebr. W. Verstoep-A. Littooy Uitslagen elfde ronde: J. Peters-P. Broer P. Perdijk-A. v. d. Starre W. van Oort-W. van Vuren J. C. Adriaansen-A. Versluis afgebr. nog geen officiële papieren, maar na wat ik te weten gekomen ben, zal het niet moeilijk zijn daaraan te komen. Ik heb een getuige meegebracht - hij wees op de Duitser - die het een en ander van Joop weet. Versta je een beetje Duits? Dan kan ik het hem zelf beter laten vertellen, zie je?” „Dat gaat wel. Wat ik niet begrijp, moet jij dan maar verduidelijken. Laat ’m maar van wal steken.” Arie sprak enige woorden met de Duitser en deze knikte, waarna hij met zijn verhaal begon. Dat hij na een klein vergrijp als soldaat in een strafkamp geplaatst was waarin hij, met honderden anderen, moest werken in een munitiefabriek. Dat deze fabriek in 1944 verplaatst wérd naar Pools gebied, vanwege de westerse bombardementen. Dat ze daar met vele anderen, waaronder ook Hollanders, nog werkten, toen de Russen tijdens een grootscheepse bliksemactie plotseling het dorp en de fabrieken en het kamp be zetten. Dat er vele executies plaats vonden en dat alle kampbewoners, die in de munitiefabrieken gewerkt hadden, opnieuw in de kampen werden opgesloten, omdat ze door de Russen beschouwd werden als oor- 1 12 1 11 1 10 2 3 2 2 2 4 4 5 7 Als u toch in onze zaak bent vraagt dan tevens naar onze SPECIALE AANBIEDING Honderden stuks JEUGDAVOND. Op donderdag 19 november a.s. om 19.15 uur wordt de eerste jeugd- avond van de zwemclub De Gouwe in dit seizoen gehouden in het ge bouw van de Paddestoel aan de Lijsterbesstraat. Wedstrijduitslagen Gouwe 1-A.Z. ’70 (heren) 51 Wedstrijdprogramma: (zaterdag 14 november a.s.) Gouwe 1-Robben 2 (dames), 6 uur (dinsdag 17 november a.s.): 8.30 uur D.K.D. 1-Gouwe 3 (heren) 9.20 uur B.Z.&P.C. 1-Gouwe 2 (hrn) 9.40 uur Gouwe 1-G.Z.C. 2 (heren) (dinsdag 24 november a.s.): Zwemwedstrijden voor de buiten verenigingen. Aanvang 8 uur. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden voor de huishoudelijke competitie (10e ronde) zijn als volgt lijk voor eGrda. Al die jaren, al die moeite was voor niets geweest, want de arme kerel is al vier jaar dood. Hoe moeten we het haar zeggen, als ze thuis komt? En wie zal de moed hebben, om haar dit noodlottige bericht aan te zeggen? Hoe moeten we daar nu mee aan? Langzaam draaide hij zich om en zag twee paar og enop zich gevestigd. „Neem me niet kwalijk, maar ik moest dit even verwerken. We hebben Joop ge kend dus „Het zou me wat waard geweest zijn, .als ik hem levend gevonden had, Fred, eerlijk waar. dan had ik tenminste nog iets goed kunnen maken. Ik heb nu aldoor het gevoel, dat ik hem gedood heb, dat het mijn schuld is. Fred haalde zijn schouders op en keek op zijn bureau. Wat moest hij nu doen? Hoe kon hij Gerda bereiken en waar zou ze zitten? Hij keek naar Arie. „Jij hebt zeker geen idee, waar Gerda zit? Ben je voor kort nog in Nonweiler ge weest?” Arie knikte. „Gisteren waren we bij Wiesenhahn en hebben verslag uitgebracht. Hij was het met me eens, dat Kurt beter met me mee kon reizen naar hier.” Fred keek naar de Duitser en vroeg: „U bent er dus De centrale inlevering voor de toto is voortaan in het WSE-club- gebouw van zeven tot tien uur. Het adres: C. Toor, St. Victorstraat 25 blijft bestaan. Daarnaast zijn er nog de adressen: C. Verwoerd, Kleikade 5; Adr. Kleiweg, Kromme Esse; W. Nieuwhoff, Willem de Rijkelaan en F. Bonte, Mauritslaan 103. logsmisdadigers. Van de transporten, die kort daarna begonnen naar Rusland. Dat ze begin 1945 in goede renwagens overgebracht werden naar Glasow, een zogenaamd opvoedingskamp van de Russen. W,aar speciale rechtbanken vonnissen gingen vellen en ie dereen veroordeeld werd tot langdurige vrijheids straffen, waarna verhuizingen naar andere kampen plaats vonden. D.at hij met honderden anderen in een steengroeve te werk gesteld werd, waar ze een jaar werkten. In dat kamp had toen een herziening plaats van verschilende vonnissen en dat betekende, dat velen een lichtere straf kregen en een aantal zelfs op transport werden gesteld naar huis. Maar hij ging weer terug naar Glasow, waar men allerlei werk moest verrichten. In dit kamp verbleven ook nog en kele Hollanders, waaronder Joop Overdinkel. Joop was veroordeeld tot tien jaar straf, omdat hij in een munitiefabriek gewerkt had. Daar was nu een jaar van om. Maar af en toe werden er mensen opgeroepen en die gingen dan de volgende dag op transport. Men nam aan, dat ze naar huis gingen. In de hete zomer van 1948 brak in het kamp dysenterie uit en ook Joop en hij werd endoor deze ziekte aangetast. Zelf was hij weer beter geworden, maar op een morgen was Joop plotseling overleden en, zoals dat in het Be Fair gaat deze week de strijd aanbinden tegen één der koplopers en wel tegen A.S.W.H. Wij geloven dat Be Fair de punten bij de gast heren zullen moeten laten, maar het zal niet de eerste keer zijn dat de wit-hemden voor een verrassing zorgden Kwiek 1 verloor deze week van het sterke K. K., terwijl Kwiek 2 won met 91 van Gouda Apollo. Kwiek 3 gaf Vriendenschaar geen kans en won verdiend. Kwiek 4 wilde niet onder doen en won ook. Helaas mocht Kwiek 5 het zoet der overwinning nog niet smaken; het steeds met invallers spelen is hier debet aan. De volgende dag was Gerda plotseling weer ver trokken, een kort briefje voor Fred achterlatend. Hij las het, frommelde het in elkaar en smeet het in de prullemand. Na een diepe zucht stak hij een sigaret op en probeerde zich in zijn werk te verdiepen, maar telkens voelde hij de warme, bevende lippen weer, waarop hij enkele uren geleden zijn verlangende mond gedrukt had. „Het is van haar een vlucht ge worden,” constateerde hij, zacht tot zichzelf sprekend. „Ze is nu niet eens meer zeker van haar eigen hart. Misschien komt ze vandaag of morgen eindelijk zelf tot de ontdekking, dat ze een hersenschim najaagt. En dan En dan De maand juni verstreek en éénmaal kreeg Fred een prentbriefkaart uit Duitsland, een dorpsgezicht uit Amberg. Fred haalde de kaart van Duitsland te voorschijn om het plaatsje op te zoeken. Na lang zoeken vond hij het op een kleine 70 kilo meter afstand van Neurenberg, niet ver van de grens van Tsjecho-Slowakije. Nogal naast de deur, dacht hij. Wie weet, hoe ze daar terecht gekomen is. Mis schien wel een spoor gevonden, wie zal het zeggen. Doch daar bleef het bij. Elke morgen keek hij zijn post na, of er ook een fotokaart bij was met een duitse postzegel, maar iedere morgen w.as hij teleur gesteld. Gerda liet niets van zich horen. Begin juli begon hij ongerust te worden en na lang nadenken greep hij op een gloeiend hete morgen de telefoon en vroeg verbinding met het hotel in Non weiler, waar ze al enige malen vertoefd had. Doch daar kreeg hij te horen, dat Frau Overdinkel sinds de tweede juni niet meer gelogeerd had. Nee, nie mand had daarna meer iets van Frau Overdinkel ver nomen, ook Herr Bürgemeister niet, want die had juist gisteren bij hem gevraagd, of Frau Overdinkel al weer geweest was. Zuchtend legde Fred de hoorn op het toestel. Ten slotte zei hijIk wacht nog een paar dagen, dan neem ik maatregelen. Wie weet, haar kan ook wel een ongeluk zijn overkomen. Je moet er niet aan denken. Dch twee dagen later stond Arie Balk plotseling in zijn kantoor. Samen met een andere man, in wie Fred terstond een Duitse arbeider herkende. Verge tende de rol, die Arie gespeeld had, drukte hij hem de hand en wees de beide mannen een stoel. „Je hebt natuurlijk nieuws?” vroeg Fred, die zelf tot de ontdekking kwam, dat hij brandend nieuws gierig was geworden. Arie knikte, streek nerveus met zijn handen over het haar en stak een sigaret op. „Ja, nieuws heb ik, maar is Gerda er niet?” „Ergens in Duitsland,” antwoordde Fred zuchtend, „en ik heb geen idee, waar ze op het ogenblik zit. Leeft-ie nog?” Langzaam schudde de bezoeker het hoofd. „Ik heb INDELING WINTERCOMPETITIE KRING GOUWE-RIJNSTREEK Meisjes: Boskoop, Donk, G.Z.C., Z.P.S., B.Z.C. en Gouwe. Jongens: A.Z.C., Boskoop, Donk, G.Z.C. A, G.Z.C. D, Z.P.S. en Gouwe. Dames 1: Boskoop 1, Donk 1, G.Z.C. 2, O.Z. V. 1 en Gouwe 1. Dames 2: Donk 2, D.H.D. 1, Z.P.S. 1 en Gouwe 1. He ren 1: G.Z.C. 2, Donk 1, S.Z.C. 2 en Gouwe 1. Heren 2: A.Z.C. 1, G.Z.C. 4, S.Z. en P.C. 1 en Gouwe 2. Heren 3: A.Z.C. 3, D.K.D. 1, L.W.V. 1 en Gouwe 3. Heren 4 en 5: B.Z. en P.C. 1, Boskoop 2, G.Z.C. 5, Z.P.S. 1, Gou we 4 en Gouwe 5. Woensdagavond 18 november is er voor leden van „WIK” weer een clubavond. Vele leden is al bekend wat er alzo gedaan wordt op der gelijke avonden. Maar steeds zijn er nog die verstek laten gaan. Ook zij worden nu verzocht a.s. woensdag te komen. Men zal er geen spijt van hebben. Ook zijn er nog jongens en meis jes die nog geen lijstje hebben in gevuld voor de Sint Nicolaas avond, die 2 december zal worden gehou den. Dringend wordt verzocht dit even in orde te maken en vóór 19 november te bezorgen bij de sek- retaris: Jan Willem Frisoweg 33. Na deze datum worden geen lijstjes meer aangenomen. Op 21 november a.s. zal de jaar lijkse Sint Nicolaas mars te Schie dam gehouden worden. Ook hier voor zo spoedig mogelijke opgave. Berichten over vertrektijd volgen. zater dagvoetbal A.S.H.-Be Fair 11 Rijnstreek-R.V.C. 50 Boskoop 2-Be Fair 2 16 Waddinxveen 2-Spirit 3 35 R.V.C. 2-Sportlust 3 46 Sportlust 4-Be Fair 4 63 R.C.V. 3-Sportlust 5 45 Be Fair 5-Zwammerdam 5 42 Zondagvoetbal: Soccer Boys-WSE 22 Waddinxveen-Zwervers 50 Nieuwerkerk 3-W’veen 2 23 WSE 2-Soccer Boys 2 12 Vep 4-Waddinxveen 3 72 JUNIOREN. afdeling A: Be Fair-Olympia 13 Waddinxveen-GDS 30 Gouda 2-Be Fair 2 190 AfdelingB: Olympia-Be Fair 60 Waddinxveen-Gouderak 81 Waddinxveen-Soccer Boys Be Fair 2-Bodegraven 3 11 Afdeling C: Sportlust-Be Fair 1—2 Waddinxveen-G.D.S. 10 R.V.C.-W.S.E. 1—3 Be Fair 3-Esto 2 22 Sportlust 4-Olympia 4 22 Waddinxveen komt a.s. zondag als lijstaanvoerder in het veld tegen hekkesluiter G.D.S. uit Boskoop. Winst! is men geneigd te zeggen, maar pas op Waddinxveen in zulke wedstrijden. „Een kat in ’t nauw maakt rare sprongen”, luidt een be kend spreekwoord. kanmp ging, dezelfde dag nog begraven. Vergissing was uitgesloten, want nadat hij beter was, had hij Joop nooit meer in het kamp terug gezien en ieder een wist te vertellen, dat Joop overleden was aan deze ziekte. Trouwens, de kampcommandant had de naa.m zelf bekend gemaakt. In 1951 was hij plotse ling in vrijheid gesteld en met een transport andere voormalige gevangenen naar Duitsland teruggevoerd. Hij had een oproep gelezen in de kranten en zich toen gemeld. Waarna hij in kontakt was gekomen met meneer Balk hier, die hij dit alles ook had verteld. Meneer Balk had gevraagd alles zwart op wit te zet ten, maar bij nader inzien had meneer het beter ge vonden, dat hij meereisde naar Holland om daar per soonlijk verslag uit te brengen, nou en dat was het dan. Fred had met aandacht geluisterd en toen de Duit ser uitgesproken was, stond hij op en liep naar het raam. Zenuwachtig zocht hij in zijn zakken naar een sigaret en toen hij die gevonden had, stak hij hem op en begon heftig te roken. Zijn eerste gedachte was geweest: Wat verschrikke- 1^—1 absoluut van overtuigd, dat Joop Overdinkel aan die ziekte is bezweken? Daar in dat kamp?” De man knikte op overtuigende wijze. ’’Bestimmt”. En hij voegde er aan toe: „We lagen in het zieken zaaltje. Joop lag precies tegenover me. ’s Avonds hadden we nog met elkaar gepraat, voor we gingen slapen. Toen ik de volgende morgen wakker werd, lag er een laken over zijn hoofd, en dan wisten wij het wel. Trouwens, de zuster zei ook, dat hij ’s nachts plotseling overleden was. Een uur later brachten ze hem weg.” „Ja, maar. hebt u, nadat hij gestorven was, zijn gezicht nog gezien?” De man dacht na. „Ja, dat heb ik. Want toen ze met hem weggingen, gleed het laken van zijn gezicht. Overigens, het was toch zijn bed?” „Hoe was Joop in het kamp?” „O, heel geschikt. Een echte kameraad. Trouwens, de Hollanders waren allemaal mannen, waar je wat aan had.” Fred dacht een poosje na. „Sprak hij wel eens over Holland?” Kurt antwoordde, heftig knikkend: „O ja, dikwijls. Over zijn vrouw, die Gerda heette, waarmee hij net getrouwd was, nog maar enkele uren. Dat is in een partisanengroep had gezeten, die verraden was en waarbij alle leden waren gearresteerd, dat hij naar Duitsland gevoerd was, waar hij eerst in de gevan genis had gezeten en later in een Arbeitslager in Essen en dat hij daarna naar het Oosten was door gezonden. Dat hij de doodstraf had gehad, maar bege nadigd was tot levenslang. Ja, hij vertelde veel, maar vooral over zijn vrouw, van wie hij nooit meer wat gehoord had Fred drukte zijn sigaret uit. „Hoe heette dat kamp?” „Glasow,” verduidelijkte Arie. „Wiesenhahn heeft bevestigd, dat verschillende teruggekomen krijgsge vangenen daar ook gezeten hebben. Over het alge meen moet het een vrij redelijk kamp geweest zijn. Het ligt in Rusland. Wiesenhahn heeftalles doorge geven aan burgemeester Heimberger van Nonweiler en deze heeft kontakt opgenomen met de Russische ambassade. Ze zoud enhet onderzoeken en zo nodig doorgeven naar Nederland. Het is dus misschien wel gewenst om eens naar de Russische ambassade te gaan.” Fred lost opnieuw een lange zucht en denkt telkens, hoe moeten we het Gerda vertellen? De stakker zal er kapot van zijn. Na al die jaren En ze geloofde zo rotsvast in zijn bestaan, dat hij nog in leven was „Nou, je zult wel naar je vrouw en je kind verlan gen. Ga maar naar huis en beschouw je taak voor lopig als beëindigd. Als we je nog nodig hebben, bel ik wel. Deze meneer neem ik wel onder mijn hoede. Die kan wel bij mij logeren. En dan reis ik morgen wel naar Den Haag. Eens informeren bij de Russische ambassade.” (wordt vervolgd) Voor het clubkampioenschap van damclub „Excelsior” werd de 10e ronde gespeeld, waarvan de uitsla gen waren als volgt: F. M. P. Jacobi-W. v. d. Hij den 1—1 C. Stolker- F. M. van Eijk B. van Eijk-J. de Heer A. Zwanenburg-H. Boele A. A. Rietveld-H. C. P. Geers C. H. Kramp-Joh. Ta Halele WADDINXVEEN- ZWERVERS 5—0 In de eerste helft, waarin Wad dinxveen aantrekkelijk spel ver toonde, werden vier van de vijf doelpunten gemaakt. Direct al na het beginsignaal kon Waddinxveen de leiding nemen. Een goede com binatie van Bras, van Muyen en Quist wist de bal achter de doelman van Zwervers te plaatsen. Na een kwartier wist rechtsbuiten Bras, na een goed genomen hoekschop van Appel de stand op 20 te brengen. Een andere hoekschop leverde even eens een doelpunt op toen Appel de bal zo scherp voorzette, dat deze in het doel draaide (30). Zwervers kreeg enige kansen, maar liet deze onbenut. Vijf minuten voor de rust nam middenvoor Quist de bal af van de spil van Zwervers. Dat be tekende 40. Na de thee werd het spel wat ru- Hoofdstuk 13. A.S.H.-BE FAIR 1—1 In een matige en soms lang niet prettige wedstrijd, hebben Be Fair en A.S.H. de punten verdeeld. Dui delijk was hier waar te nemen, dat twee staartploegen met elkaar stre den. Na ongeveer dertig minuten spelen wist Be Fair een 1-0 voor sprong te nemen dankzij rechts buiten Luytjes. Aan het einde van de eerste helft van de wedstrijd kon linksbinnen Zuidam van de gast heren de stand in evenwicht bren gen (1Na de rust was het spel het aankijken nauwelijks waard en gebeurde er ook weinig opwindends Zo eindigde deze wedstrijd in een 11 gelijkspel, dat gezien het spel- beeld de verhouding weergaf. De standen in de afdeling van Be Fair zijn nu als volgt: Maasdam VVGZ ASWH Wieldrecht Spirit Sportlust ’46 9 Be Fair ASH Gr Ammers SOCCER BOVS- W.S.E. 2—2 Het is WSE niet gelukt de beide punten op Soccer Boys te verove ren. Na tien minuten spelen kregen zij al een strafschop toegewezen, maar Tange, die zich achter de bal plaatste, schoot te zacht. Toch wist WSE de leiding te nemen, toen Geers in de twintigste minuut raak schoot (01). Even later zorgde Olierook van Soccer Boys voor de gelijkmaker toen hij uit een voorzet ineens inschoot (11). Na de her vatting nam WSE weer de leiding door Steenland, maar nog minuut later lag de bal al weer achter doel man Plomp en wel door een schot van Ammerlaan. Hoewel WSE in de laatste fase van de wedstrijd iets sterker werd, konden niet meer doelpunten worden behaald en ein digde deze wedstrijd, die niet op hoog peil stond, in gelijk spel 2—2. De standen in de afdeling van Waddinxveen-zon. en WSE zijn nu als volgt: Waddinxveen Nieuwkoop Nieuwerkerk Zwervers Moerkapelle NSV ESTO WSE RVO Soccer Boys Groot Ammers 6 GDS 7 zaterdagvoetbal: A.S.W.H.-Be Fair, 2.45 uur R.C.V.-Waddinxveen, 2.45 uur Waddinxveen 2-Boskoop 2 2.45 Be Fair 2-Zw’dam 2, 3 uur Jodan Boys 4-RCV 2, 2.45 uur Rijnstreek 2-Be Fair 3 1.00 uur Be Fair 4-Gr. Ammers 2 2.45 u. Moerkapelle 2-RCV 3, 2.45 uur Zondagvoetbal: G.D.S.-Waddinxveen, 2.30 uur W.S.E.-Nieuwkoop, 2.30 uur Zwervers 3-W.S.E. 2, 2.30 uur W.S.E. 3-Nieuwerkerk 6, 12 uur Soccer Boys 3-W’veen 3, 12 uur JUNORENVOETBAL. Afdeling A: Woerden-Be Fair, 2.45 uur Boskoop-Waddinxveen, 2.45 uur G.S.V. 2-Be Fair 2, 2.45 uur Afdeling B: Be Fair-Ona, 1.30 uur W’veen-Moerkapelle, 2.45 uur R.V.C.-W.S.E., 2.45 uur Soccer Boys 2-W’veen 2, 1.30 u. Afdeling C: Be Fair-Unio, 2.45 uur Eesto-Waddinxveen, 1.30 uur W.S.E.-Gouderak, 1,30 uur B’graven 2-W’veen 2, 1.30 uur Be Fair 4-G.D.S. 2, 1.30 uur

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 2