dat is het een foto of filmgescbenk 5 december met Foto Sjaak Noteboom PEUGEOT 404 HET WONDER OP WIELEN f 9300 Denk aan de winterverzorging van uw auto Drie prij zenavonden tijdens winkelactie II tl volautomatische camera’s reeds vanaf 198.00 auto Verkoop en inruil van aile merken automobielen Ook brengen wij u een prachtige sortering projectoren voor dia en film Oranjelaan 81 Koopavonden begin december een mooie serie fotocamera’s vanaf 16.00 (waaronder vele in leuke geschenhverpakking) De meest voorkomende toebehoren in ruime keuze voorradig, zoals Rem. Gemeente wil orgel restaureren ge Sint Nicolaas voor zieken en bejaarden flitsers combitassen statieven belichtingmeters Doka artikelen OOK UW FOTOHANDELAAR Passage 143 telefoon 2477 a plakpersjes filmspoelen zonnekleppen filters Waardebonnen lesteden voor 31 december 1001 waardevolle geschenken hebben wij voor u! Weekblad vtor Waddinxveen- 12 november 1964. Inclusief schuifdak Slaapbanken Rembekrachtiger ANTIVRIES de bij uitstek BANDEN VERLICHTING CHASSIS- VERZORGING Telefoon 3350 Inlever adressen zegelka aiten Demonstratieovond van elektrische DEALER VOOR GOUDA EN OMSTREKEN Geen zegels op brood melk en benzine Trekking Op tabaksartikelen alleen zegels van 30 nov. tot 5 dec. Sint op bezoek apparaten Wl I 'j 1 JA IBS f fliafi De Centrale Post zendt u na 15 november een adresformulier, waar op de naam en het volledige adres van een zieke of een bejaarde zijn ingevuld. Tevens ontvangt u van de Centrale Post nadere gegevens om trent leeftijd, geslacht etc., zodat u dus in staat bent een „aangepast” pakje samen te stellen. IEPLAAN: G. v. Ringelenstein’s Zelfbediening, leplaan 71; ZUIDKADE: Boekhandel Van Pimteren, Zuid- kade 157; KERKWEG: Firma J. den Haag v.h. J. Saton, Kerkweg 189; KONINGIN WILHELMIN PLEIN: C. v. Mourik Drogisterijen, winkel galerij Koningin Wilhelmin iplein 9; fluiomobielhedrijl A. BOOïtSTOPPEl Jr Op brood, melk en benzine kun nen, evenmin als andere jaren, tij dens de St. Nicolaaswinkelactie de speciale zegels worden gegeven. Wel worden zegels verstrekt op ne- ven-artikelen, die door de brood bakkers en melkhandelaren worden geleverd. De openbare trekking vindt plaats op: woensdagavond 25 november in café B. J. v. d. Sluis, Kerkstraat 11; en woensdagavond 2 december in café-restaurant ’Royal’, Kon. Wil- helminaplein 14. Beide trekkings- avonden aanvang 7 uur. De laatste trekking vindt plaats op maandagavond 7 december om 7 uur in Hotel „de Unie”, Kerkweg 226. De trekking is openbaar. Per sonen onder de 16 j.aar hebben geen toegang. Op tabaksartikelen worden in hgt kader van de Sint Nicolaas winkel actie alleen zegels verstrekt in de week van 30 november tot 5 de cember. Alle Waddinxveense winkelbe drijven zijn in de week v.an maan dag 30 november tot en met vrijdag 4 december ’s avonds tot negen uur geopend. De woensdagmiddagslui- ting komt in die week te vervallen. Zaterdag 5 december zijn alle win kels normaal om vijf uur ’s middags gesloten. 36.441 pakketten. In 1963 werd het record-aantal bereikt van meer dan 47.000 pak ketten. De St. Nicolaasaktie van de Zonnebloem vond weerklank bij het Nederlandse en Vlaamse volk. Wanneer u met Sinterklaas één van de tienduizenden chronisch zieken of een eenzame, gebrekkige bejaarde wilt verrassen door hem of haar een pakje toe te zenden, schrijft u dan aan de Centrale Zon- nebloempost (De Zonnebloem, Den Haag) onder bij sluiting van een postzegel van 15 cent. Tijdens de Sint Nicolaas winkelactie zullen op drie avonden waarde bonnen worden uitgeloot aai de inzenders van volgeplakte zegelkaarten, die tevens de rebus op deze saart goed hebben ingevuld. Let goed op de juistheid van de woorden bij het oplossen van de rebus. Eén foute letter maakt de zegelkaart ongeldig zodat deze niet meer kan meeloten voor een waardebon ter waarde van ƒ5,10,25,of 250, De zegelkaarten kunnen >p de trekkingsavonden tot zes uu n.m. worden ingeleverd bij één dtr na volgende adressen. Alleen vó>r dat tijdstip ingeleverde kaarten, lomen voor de trekking van die avoid in aanmerking. In het hart vaa de gemeente ontstond in de afgelopen jaren het aantrekkelijke koopcentrum ’De Passage’ met een verscheidenheid aan winkelbedrijven, die ieder voor zich ruime assortimenten van de meest uiteenlopende artikelen hebben aan te bieden. Een uit breiding onderging de winkelgalerij ’De Passage’ met het gereed komen van het fraaie winkelpand van de firma Nic. Vis, waardoor het winkelen hier ongetwijfeld nog aantrekkelijker is geworden. In een wat verdere toekomst zal dit winkelcentrum nog een be langrijke uitbreiding ondergaan, wanneer de plannen voor de winkelbouw aan de noordzijde van de Kerkweg zijn gerealiseerd. (foto Sjaak Noteboom) De winnaars van waardebonnen van 5,10,en 25,ont vangen de volgende ochtend schrif telijk bericht. Op vertoon hiervan kan men de waardebon afhalen bij de Coöperatieve Raiffeisenbank aan de Oranjelaan. De naam van de winnaar van de prijs van 250, wordt tijdens de trekking geheim gehouden. Na afloop begeeft Sint Nicolaas zich naar de woning van de gelukkige om hem of haar per soonlijk het verheugende nieuws te kunnen mededelen. Aan deze ge heimzinnige tochten van Sint Nico laas verlenen de plaatselijke mu- Het gaat hier niet om kostbare cadeaus, maar om een nuttige, aar dige attentie. Wanneer u uw pakje gereed hebt voorziet u dit van het toegezonden adresformulier en zendt dit vervolgens rechtstreeks naar de zieke. In samenwerking met de Vrouwen bond van de Partij van de Arbeid, afdeling Waddinxveen, organiseert de R.K. Vrouwenbond afdeling Wad dinxveen, op dinsdagavond 17 no vember een bijeenkomst, waar door Philips Nederland een groot aantal elektrische apparaten zal worden gedemonstreerd. De avond, die om 8 uur aanvangt, wordt besloten met een gratis verloting. DORPSSTRAAT: Firma C. v. d. Linde Zn., Dorps straat 38. Circa 1.550,was de op brengst van een bazar, die vrijdag en zaterdag jl. werd gehouden ten bate van de restauratie van het or gel in de kerk van de Remonstrant se gemeente aan de Zuidkade. Dit orgel, dat dateert uit 1819, zal in dien de onderhandelingen daartoe slagen, op de lijst van monumen ten worden geplaatst. De restaura tie zal naar schatting vijfduizend gulden gaan kosten. De bazar werd gehouden in de kleuterschool Pinkeltje aan de Ju liana van Stolberglaan. De nummers van de loten waarop een prijs is gevallen vindt u in de advertentie elders in dit blad. Prijs winnaars van de attracties welke deze nog niet hebben afgehaald, krijgen deze thuisbezorgd. ziekverenigingen „Concordia” en „Voorwaarts” bij toerbeurt hun mu zikale medewerking. De waardebonnen moeten vóór 31 december 1964 bij één der aan de winkelactie deelnemende winke liers zijn besteed. In Nederland en België wordt weer de jaarlijkse St. Nicolaasaktie gestart voor chronisch zieken en gebrekkige bejaarden. Deze sympa thieke aktie van mens tot mens heeft in de loop der jaren een on gekende groei doorgemaakt en is niet meer weg te denken uit het geheel v.an Zonnebloemaktiviteiten. Zo was het resultaat van de eerste St. Nicolaasaktie in 1946 bijna 900 pakketten. In 1950 was dit aantal reeds uitgegroeid tot 12.834; vijf jaar later tot 28.310 en in 1960 tot k.

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 7