Be Fair speelde gelijk tegen Wieldrecht Bel bij Brand 2222 I Be Fair Volleybal HEDEN... KERSTZANGAVOND Feike Asma - orgel Tentoonstelling van postduiven Initiatief van Programma voor a.s. weekend Jeugdige judoka’s hadden succes „Vox Jubilans” „De Zangvogels” o.l.v. Mar. Egberts Bejaardentehuis „Souburgh” BURGERLIJKE I STAND I Slecht voetbalweekend Zwemcl. De Gouwe Biljarten T.O.O.S.-nieuws De Sperwer WSE Xieuws in Hervormd kerkgebouw I H Pagina 2 \A 1 BE FAIR-nieuws 1 VVcidüinxveen - i Wat wij hadden verwacht is ook wel uitgekomen. Er is slechts weinig gevoetbald. Alleen Be Fair kwam in het veld en wist het weer tot een gelijk spel te brengen. Hopelijk zal het komend weekend voor onze buiten-sporters betere perspektieven bieden, zodat het programma niet al te^veel in de war zal lopen. meerdere van Robbie Mol. i i Wilhelmina hiervan mede is Hoofdstuk 16. Hoofdstuk 17. door Gitta Haandriks Hoofdstuk 15 - nr. 20 (wordt vervolgd) Be Fair 5 - W.D.S. 2, Zondag 20 december: Zwervers W.S.E., GRATIS PROGRAMMA’S AAN DE KERK. TOEGANG VRIJ. I I 12 11 11 11 12 12 11 11 12 9 8 8 9 10 8 8 10 9 8 7 6 6 6 4 1 3 1 1 7 6 5 4 3 3 3 1 1 1 1 1 1 1 0 0 3 3 3 3 4 3 4 7 7 6 0 1 3 5 4 4 7 8 17 15 14 14 14 13 8 7 6 4 15 13 11 9 7 7 6 2 34— 20 35— 17 31—18 27—19 16—20 30—25 18—24 15—18 18—47 11—27 30—7 41—14 25—15 22—34 22—19 21—25 19—40 14—41 Zaterdag 19 december: A.S.W.H. Be Fair, c< b k fa 1 5 5 1 I I 1 1 2 2 2 5 6 1 4 2 1 z ■V e t e t 2 1 1 j 5 C 1 De dames speelden tegen MVC 2 in Gouda. Dit team staat bovenaan en liet ook duidelijk blijken dat zij goed kunnen spelen. De eerste set won MVC met 15-1 terwijl het toch niet zo was, dat Be Fair geen partij gaf. De tweede set won MVC met 153, wederom een overtuigende stand. De derde set won MVC met 156. Een wedstrijd waarvan Be Fair kon leren; prettig gespeeld te gen een sterk team. en leunde met haar arm op zijn schouders. „Tot nu toe dacht ik altijd, dat wij echte vrienden waren. En echte vrienden hebben alles voor elkaar over. Of niet soms?” Hij knikte. „Maar ik kan zo maar geen geld van je aannemen? Zonder enige tegenprestatie. Natuurlijk had je je rente en aflossing gekregen en. „Daar heb ik het niet over, vriendje. Je hebt me nog steeds geen antwoord gegeven op m’n vraag.” „Gerda, stel voor, dat ik je geld gevraagd had, en ik had het van je gekregen. Ik zou er zaken mee ge daan hebben en een financiële strop lijden. Dan kan voorkomen. Of ik ging speculeren „Daar ben je veel te serieus voor, dat doe je niet.” „Goed, op een andere manier raakten je centen op. Wat dan?” Ze haalde haar schouders op. „Dan had ik heel ge woon pech gehad. Helemaal niet iets, om drukte over te maken.” Fred keek haar grimmig aan. „Als je accepteerd, dame, dan laat ik mijn hele bedrijf tot op een gulden nauwkeurig taxeren, als je dat maar weet. En het is maar goed, dat je mij als je zaakbeheerder hebt, want was je in handen gevallen van een minder scrupu leuze persoon, was je langzaam maar zeker leeg Tijdens een spannende wedstrijd heeft het A-team van de Waddinx- veense biljartvereniging „Sport vrienden” met 62 gewonnen van Moordrecht-A. In twintig beurten won B. v. d. Sluis van J. Huisman met een moyenne van 10.25. In twintig beurten werd A. v. d. Berg verslagen door P. Polsgraaf met een moyenne van 8. C. Alblas won in twintig beurten van C. van der Keuy met een moyenne van 4. In dertig beurten versloeg G. Heere A. van Adrichem met een moyenne van 2.60. De leiding in de afdeling A van de B.V.B. Gouda en omstreken bleef door deze overwinning bij Sport- vrieenden. Sportvrienden-C moest met 08 clubhuis aan de Sniepweg. De spe lers worden om 13 uur in de can- tine verwacht (ook de spelers van het tweede elftal). We kunnen dan kennismaken met onze nieuwe trai ner, die de reis meemaakt naar Capelle aan den IJsseL Deze ont moeting is ook van belang voor bestuursleden en elftalcommissie- leden. Dinsdagavond hebben bestuur en leden van de gymnastiekvereniging T.O.O.S. afscheid genomen van hun leider, de heer F. Dullemeyer, die een te drukke werkkring heeft om zich steeds met gymnastieklessen op te houden. De voorzitter heeft de scheidende leider toegesproken en hartelijk dank gezegd voor de bewezen dien sten, waarna hij hem een leuke sportherinnering aanbood en ook aan de echtgenote een bloeiende witte azalea aanbood. Daarna kre gen de leden persoonlijk gelegen heid om afscheid te nemen van httn leider. Namens de senior damesafdeling werd hem door mevrouw Zwijgers- Keyzer een standaard-aansteker en sigaretten aangeboden. De leden maakten kennis met de heer Zwijnenburg, de opvolger voor de dames-ploegen. De jeugdploegen blijven als voor heen onder leiding van mej. C. Broer. Mej. L. Borg is bereid gevonden een paar groepen adspirant-meisjes les te geven. De heer H. Dullemey er, een broer van de scheidende leider, zal zich belasten met de lei ding van de jongens-, adsp.-heren- en heren-afdelingen. Niet minder dan 250 postduiven worden morgenavond tentoonge steld in de zaal van lunchroom v. d. Water aan de Dorpsstraat. De zestig leden van postduivenvereniging „De Sperwer”, organiseren weer de jaarlijkse expositie, waar belang stellenden en liefhebbers van harte welkom zijn. Als keurmeester zal optreden de heer Middelkoop uit Dordrecht uit Dordrecht. Tijdens de tentoonstel ling worden ook duiven verkocht, terwijl er voorts bonnen worden verloot met een kans op een jonge duif of een stel eieren van de meest vooraanstaande kampioenen uit de Goudse streek, o.a. Gebr. de Wit, Koudekerk, le kamp. G.C.C., 2e kamp. Zuid-Holland; J. den Hollan der, Moordrecht, fond kamp. Z.-H. en G.C.C.; P. Twigt; Ant. Schouten en Zn; N. Palsgraaf; J. Tijsterman; Lagendijk; H. Goedhart en anderen en de eerste Generaal Kampioenen Postduivenvereniging ’de Sperwer’. Sportief-C als zijn meerdere erken nen. In Reeuwijk bracht Sport- vrienden-D het tot een 44 gelijk spel. Tien dagen zwierven ze door Nederland. Zeilden op de friese meren, winkelden in Groningen, dwaal den door de bossen bij Emmen en zaten te zonnen aan het Noordwijkse strand. Maakten een boottocht in de rotterdamse havens, logeerden twee dagen nabij de brabantse vermen, reden door Zeeland en bezochten musea. Wandelden ’s avonds op de vlis- singse boulevard, keken naar de scheepvaart op de rivieren rond Dordrecht en gingen via Utrecht en Amersfoort weer terug naar Loenen, waar ze ge bruind en voldaan thuis kwamen. In „Regina” aten ze opnieuw ’s avonds en bij deze gelegenheid zei Fred: „Kom morgenochtend naar me toe. Ik heb wel wat voor je.” „Je maakt me werkelijk nieuwsgierig. Goed, je ziet me wel verschijnen.” Om tien uur zat ze in de achterkamer met hem een sigaret te roken, toen hij zijn plan op tafel bracht. „Mijn werkzaamheden breiden zich steeds meer uit, Gerda. Waarom wordt je niet mijn compagnon? Als ik wat meer geld heb, kan ik grotere zaken doen en jij kunt me helpen, wanneer je zelf wilt Anders moet ik toch een kantoormeisje nemen. Je geld wordt dan produktiefWe zullen alles natuurlijk behoorlijk laten beschrijven, en je wordt voor vijftig procent deelgenoot in de winst. Bovendien heb je dan ook de nodige afleiding. Je bent nog jong en gezond, wij kunnen samen uitstekend overweg. Misschien smijten we elkaar nog wel eens een prullemand naar het hoofd, maar overal is wel eens wat. Mijn zaken lopen behoorlijk. Je kimt mijn boeken ter inzage krijgen en als je denkt er niet genoeg verstand van te hebben, wil ik je met alle liefde een accountantsrapport ver schaffen. Ik speel eerlijk spel, maar ik hoef er geen doekjes om heen te winden: in mijn branche moet je nu eenmaal op gezette tijden over kapitaal kunnen beschikken en dat mis ik. Een paar centen heb ik wel achter de hand, dat spreekt vanzelf. Per slot van rekening draai ik al enige jaren en ik mag wel zeg gen, dat ik vrij goed geboerd heb. Dat is het. Denk er maar eens ernstig over na, want het steekt na tuurlijk niet op een week of een maand. Zelf ben ik er van overtuigd, dat dit werk je wel zal liggen. En. zoals ik al zei: Als je een dag geen zin hebt, dan kom je niet. Je bent en blijft altijd eigen baas.” Ze dacht na. „Er zit natuurlijk wel iets in. Neem aan, dat ik het aanvaard, dan zal ik me terdege moe ten inwerken. Ik ben niet iemand, die iets half kan doen.” Fred begon te lachen. „Echt Gerda,” antwoordde hij. „Dat weet ik immers? Je zou op de duur de representatieve partner van het tweetal kunnen worden. Je bent een uitstekende verschijning en ik neem aan, dat je goed met onze klanten overweg zult kunnen.” Ze dacht enige tijd na, keek hem somtijds aan, on derwijl met haar vingers trommelend op de stoelleu- Het eerste elftal vertrekt zater dagmiddag om 13.15 uur vanaf het terrein Sniepweg. Vrijdagavond 18 december is onze grote kienavond in het clubgebouw. De aanvangstijd is 19.45 uur. Het bijzondere van deze avond is wel, dat er ditmaal vele prijzen in de wacht te slepen zullen zijn. Hedenavond (donderdag 17 dec.) is er weer een contactavond in het verenigingsgebouw aan de Burgem. Trooststraat. Zondagmiddag vertrekt de bus, die het eerste en het derde elftal wegbrengt om 13.30 uur vanaf het ning. Na een hele poos begon ze: „Je zult wel gelijk hebben, als je beweert, dat ik niet moet gaan zitten piekeren. Het helpt immers allemaal niets meer. Ik ben Joop nu voor goed kwijt en daar zal ik op de lange duur wel aan wennen. Daarom is het wellicht beter, dat ik wat ga uitvoeren. Geld heb ik genoeg, dus wat dat betreft zijn er geen problemen. Had me maar eerder gezegd, dat je wat handelskapitaal nodig had, dan zou ik het je met alle genoegen verstrekt hebben.” „Dat had ik niet aangenomen, Gerda,” antwoordde hij, zijn wenkbrauwen fronsend. „Waarom niet?” Ze keek hem plotseling verbaasd aan en haar vingers lagen stil. „Wat mankeert er aan mijn geld „Niets natuurlijk.” „Nou dan?” „Laten we daar niet verder op doorgaan, Gerda „Wel wis en waarachtig. Waarom zou je van mij geen geld hebben aangenomen, vervelend make- laartje?” „Maar Gerda „Geen smoesjes, Fred.”Ze sprong overeind en liep naar hem toe, ging bij hem op de stoelleuning zitten In de waterpolocompetitie hebben De Gouwe uit Waddinxveen en De Zijl uit Leiden zaterdagavond in het Goudse Spaardersbad een voortref felijke wedstrijd gespeeld, waarin beide partijen elkaar geen duim breed toegaven. De eindstand werd dan ook 11. De dames-ploeg keer de uit Utrecht terug met een 55 gelijkspel tegen een ploeg van Brandenburg. Bij de heren kwam er pas in de tweede helft enig schot in, toen Piet de Graaff wat ruimte kreeg, waar uit voor De Gouwe een 10 voort kwam. De Zijl liet dat niet op zich zitten en zette alles op alles om de gelijkmaker te behalen, wat dan ook gelukte. Hoewel De Gouwe te gen het einde van de wedstrijd be slist het overwicht had op de Leide- naren, wist De Zijl de situatie te consolideren. In Utrecht speelden de dames van De Gouwe tegen een ploeg van Brandenburg. Hoewel de Utrechtse ploeg maar met zes dames te water kwam, slaagden deze erin een aan vankelijk zekere overwinning van de Gouwe-dames om te zetten in een gelijkspel met 55. In het begin van de wedstrijd scoorde Marrie van Ringelenstein tweemaal. Brandenburg wist dit tempo bij te houden en maakte er al spoedig 22 van. Marian Loch- mans en Marrie van Ringelenstein wisten respectievelijk nog één en twee doelpunten te maken en met een 53 stand voelden de dames van De Gouwe zich bij het draaien wel zeker van de overwinning. In het tweede deel liet het Gouwe-spel echter wat te wensen over, waar van de numeriek zwakkere Bran- denburgploeg profiteerde met twee doelpunten. Gouwe 4 Z.P.S., 40 De Gouwe 4 won van een zeer zwak spelend Z.P.S., ruimschoots met 4-0. Voor rust scoorde Ton Sol 2 x en na rust brachten Chris Poot en Co Gerts de stand op 40. Deze wedstrijd ging het gemakkelijk he ren, maar jullie zullen ook nog wel tegen sterkere ploegen uitkomen en dan zal er echt beter geplaatst moeten worden, en het terugkomen wordt teveel vergeten, heren, denk er aan. GOUWE 2 G.Z.C. 4, 4—1 Gouwe 2 speelde veel beter dan de vorige week; invaller Fred van de Bosch voldeed goed. De Gouwe nam de leiding door Harry Weck en vlak hierna zorgde Henny van de Bosch voor het tweede doelpunt dat met een numerieke minderheid heel snel gemaakt werd (beter als de vorige wedstrijd) 20. G.Z.C. kwam door een strafworp terug, 21. Na rust kreeg G.Z.C. nog een strafworp toegewezen maar deze werd gemist. Wel zorgde H. ren. „Die moeten gesorteerd worden en opgeborgen in gindse klappers. En alfabetisch. En netjes. En zit niet in je neus te peuteren, als ik tegen je praat. Ze zette grote ogen op van verbazing. „Zeg eens, dat deed ik helemaal niet!” „En niet tegen spreken, dat past niet voor een jong ste bediende. En sta me niet zo aan te gapen, want dat is ook niet netjes. Vooruit, aan je werk.” Ze grinnikte en antwoordde: „Jawel, baas, het zal gebeuren. Jeetje, wat zou jij een onmogelijk mens zijn voor zo’n bakvis van vijftien, zestien jaar.” „O, dacht je soms, dat ik ze eerst een poosje op mijn schoot nam om te acclimatiseren?” Gerda proestte het uit. „Hou op, halve gare. Ik zie jou al zitten met een kantoormeisje op je knie.” Hij hield zijn gezicht in de plooi. „Is er soms wat op mijn knieën aan te merken?” „Ik zeg niets. Anders heb ik al ruzie met mijn toe komstige compagnon vóór ik met hem geliëerd ben.” Vijf minuten later waren ze beiden druk aan het werk tot de klok twaalf uur sloeg en Fred op droge toon zei: „U kunt nu wel gaan eten, juffrouw. Als u er maar voor zorgt, half twee weer terug te zijn.” „Ik zal het proberen, meneer. En als de brug nou open is?” Tijdens het Sint Nicolaas judo- tournooi van de sportschool Seis te Gouda wisten Rohnny van As en Robbie Mol, beiden van de afdeling GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: want; achterlicht; brui ne glacé herenhandschoen; bruine kinderhandschoen; bruin met zwar te hond; groene dameshandschoen; 48 plakzegels. Verloren: blauwe kinderwantjes; rode want; jongenspyama; hamer regenbroek; groene handschoen; wieldop; bruine herenhandschoe nen; blauwe kindersjaal; rode por- temonnaie; zwarte portemonnaie; dameshorloge; leren handschoenen. AANVANG 7.30 UUR - deuren open 7 uur Medewerkenden 2.30 uur Bergambacht -W’veen, 2.30 uur Zwervers R.C.V., 2.30 uur Jod.Boys 3-Be Fair 2, 2.30 uur Rijnstreek 2 - R.C.V. 2, 2.30 uur Be Fair 4-Gr.Ammers 2, 2.30 uur R.CW. 3 - Moerkapel. 2, 2.30 uur 12.45 uur Toen schoten ze opnieuw in een lach. Nadat ze vertrokken was, bleef hij nog even zitten en knikte in zichzelf. „Dat is de remedie. Ze heeft gelukkig haar gevoel voor humor nog niet verloren. Op de duur zal ze wel vergeten en dan gezogen.” Ze boog zich naar hem toe en streek hem over het hoofd, drukte er een zoen op en antwoordde: „Daar om heb ik ook mijn vriend Fred Winter genomen, aan wie ik altijd mijn volste vertrouwen schonk. En als ik mijn kapitaaltje vandaag vergelijk met dat van zeven jaar geleden, dan zeg ik, rekening houdende met de vele uitgaven voor al mijn reizen in de laatste jaren: Mijn compliment, meneer Winter, voor uw uit stekende beheer.” ,,Dank je, Gerda. Je was mijn eerste klant en op een eerste klant ben je niet alleen trots, maar ook erg zuinig.” Ze sprong weer op de vloer. „Ik houd je maar van je werk af.” Ze keek op haar horloge. „O, al bij elven. Zal ik koffie zetten?” „Als je wilt Later bij de koffie zei Gerda: „Ik blijf je vandaag gezelschap houden. Geef me maar een werkje. Kan ik ergens stof afnemen? Of wat opruimen? Beschouw me voor de rest van de dag maar als je jongste be diende. Nou?” Ze keken elkaar aan en begonnen gelijk te lachen. „Dat doen we, Ger.” Hij wees naar een stapel papie- De stand is aldus: 4e klas D. Maasdam VVGZ ASWH Rijsoord Wieldrecht Spirit Be Fair Sportl. ’46 Gr. Am’ers ASH Waddinxveen, een hogere graad te behalen, nl. de tweede gele slip. Bovendien ontving Rohnny van As een prachtige beker. Er werd gestreden door 150 ju doka’s in de leeftijd van zes tot vijftien jaar. In de jongste groep, van zes en zeven jaar, traden de jongens van de sportschool Seis afd. Waddinxveen op de voorgrond. Rohnny van As bereikte de finale door in de halve finale zijn club genoot je Addy Trommelen te ver slaan. Eveneens in de halve finale versloeg Robbie Mol uit Waddinx veen Marco Westhof uit Gouda. In de spannende finale toonde Rohnny van As zich tenslotte met een tay-o-toschi-eerste armworp de V V ee MJ I Een jaar is verstreken en het Makelaarskantoor van Fred Winter heeft zijn vleugels uitgeslagen. In september werd Gerda zijn compagnon en waar ze nu samen een vrij behoorlijk kapitaal in de zaak had den zitten, kon Fred grotere zaken behartigen. Heel voorzichtig begon hij zelf panden te kopen, die hij met goede winst van de hand deed. Gerda kreeg ook kijk op het werk en soms waren haar adviezen beter dan de zijne. Steeds meer ging hij haar mening vra gen en bespraken ze bepaalde zaken samen, soms tot laat in de avond. Hij had haar rijden geleerd en na dat ze een paar keer gezakt was, slaagde ze tenslotte voor het examen en kocht ook een wagentje. Het kantoorwerk was wel naar haar zin, soms werkte ze halve dagen binnen, zodat Fred ruimschoots tijd had voor zijn buitenwerk. Hij verrichtte veel taxaties en kreeg op dit gebied een goede naam. Met verkopen had hij dit jaar vrij veel geluk, zodat steeds meer mensen hun belangen aan hem opdroegen. Niet al leen als compagnons konden ze uitstekend met elkaar overweg, ook bleven ze een hechte vriendschap voor elkander gevoelen. Begin juli besliste Fred: „We gaan met vakantie, Ger. De boog hoeft niet altijd gespannen te zijn. Heb jij al bepaalde plannen?” Ze keek op van haar werk, legde de bril neer, die ze sedert korte tijd had en keek hem aan. „Nee, ik heb er nog niet bij stil gestaan. Wat ben je van plan? Te sluiten?” „Waarom niet? In de zomer is er doorgaans niet zo veel werk. Wat is er op tegen om een paar weken het kantoor te sluiten?” „Ja, waarom eigenlijk niet, he? Heb jij al wat op ’t oog?” „Ik ben een liefhebber van zeilen, dat weet je. Maar hier hebben we geen water in de buurt. Eigen lijk was ik van plan naar Friesland te gaan. Zeg waarom ga je eigenlijk niet mee? Samen is het altijd gezelliger. Of je moet geen prijs stellen op mijn ge zelschap buiten de zaken. „Praat geen onzin, Fred. Als ik mee mag, wat graag. Ik vond het verleden jaar wel prettig op het water.” „Als ik mee mag. herhaalde hij. „Het genoegen zal geheel aan mijn kant staan.” „Dan doen we dat, he? Maak jij het in orde?” „Ger, meid, ik verheug me er nu al op. Ik bel met een op voor een hotel.” 2.30 uur W’veen Nieuwkoop, 2.30 uur G.S.V. 3 W’veen 2, 11.00 uur W.S.E. 2 R.V.C. 3, 2.30 uur W’veen 3 Boskoop 4, 12 uur De secretaris van de Ned. Herv. Kerk, de heer W. Ver boom’ heeft voorgesteld om, het bejaardentehuis, dat op het ogenblik gaat verrijzen op de hoek van de Juliana van Stolberglaan en Prins Bem- hardlaan de naam te geven van „Souburgh”. Hiermede zou de naam van het histo rische buiten „Souburgh” dat heeft gelegen op de plaats waar nu het bungalowpark gaat verrijzen, bewaard blij ven. De naam „Souburgh” die mogelijk al in het begin van de dertiende eeuw voorkwam, heeft tot in de vorige eeuw voortbestaan. BE FAIR WIELDRECHT, 2—2 Ondanks het slechte weer was het veld van Be Fair nog goed te bespelen. Het werd een aantrekke lijke wedstrijd waarin beide ploe gen elkaar geen duimbreed toega ven en broederlijk de punten deel den. Be Fair, dat met de wind in de rug aftrapte, begon met een groot offensief dat na dertig minuten spelen resulteerde in een 1-0 voor sprong. Een solo van Den Hertog werd op een kundige afgerond. Be Fair drukte door en tien minuten later was het Van Triet, die de wit- zwarten naar een 20 voorsprong schoot. Toch moest de achterhoede van Be Fair voor rust een deel van de voorsprong prijsgeven. Uit een voorzet van links kon de goed mee gekomen midhalf de stand op 21 brengen. Na de rust was het de beurt aan Wieldrecht om eens goed in het of fensief te gaan. Na veertien minu ten kwam Maas alleen voor Rus- scher en met een bekeken balletje passeerde hij de doelman. Wiel drecht poogde door te drukken maar Be Fair wist de stand op 22 te houden. De stand van de beide Waddinx- veense clubs die in de le klasse Gouda spelen is niet veel gewijzigd. Het slechte weer oorzaak. le klas Gouda: Rijnstreek Zwam’dam WDS RCV Bergamb. Wad’veen Boskoop Zwervers week van 8 t/m 14 december 1964 Geboren: Antonius Leonardus, z.v. L. A. Ver geer en C. G. Bakker; Dirk Bernardus, z.v. C. van Wou denberg en C. M. Klop; Alfred, z.v. G. van Gelderen en P. Deelen; André, z. v. E. Verweij en M. de Kruijff; Catharina Adriana Maria, d.v. P. J. J. Spruit en C. M. Hoogeveen; Renate, d.v. H. van Trierum en J. Hofman. Ondertrouwd: C. W. M. v.d. Hoorn en C. J. v. Vliet; W. C. v. d. Hoorn en J. F. Compeer; M. I. Heemsbergen en M. J. de Bruijn Gehuwd: A. C. l’Ami en H. M. Janmaat. Overleden: van Wageningen, Gerardus Corne lls, oud 60 jaar; Waltz wv van der Sluis, Huberta Petronella, oud 76 jaar; Brabers, Hermanns Marinus, oud 61 jaar; Baas wv Uitbeijerse, Jaantje, oud 73 jaar. Weck nog 2 x voor een doelpunt, 41, en deze voorsprong liet De Gouwe niet meer los. PROGRAMMA: Zaterdag 19 december: 8.50 uur D.W.R. 1 - Gouwe 1 (heren) 6 uur Gouwe 1-Wilskracht 1 (dames) Dinsdag 22 december: 8.00 uur: A.Z.C. - Gouwe (jongens) 8.15 uur: Donk 1 - Gouwe 1 (dames) 8.30 uur: G.Z.C. 5 - Gouwe 4 (heren)

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 2