Kerstconcert Concordia Onvermoeid V ooruit en V erheul voor II I il 1965 goed voorzien van orders I I AOW.- uitkering gaat omhoog in 1965, I I d Hi DF KERKEN NODIGEN iNog plaats op de kleuterscholen achteruit J eugdkerstviering in Immanuelkerk Winkels open op woensdagmiddag Orgelconcert in Rotterdam Kerstnachtdienst in Immanuelkerk BURGERLIJKE STAflfD Afscheid A. Alblas Goed samenspel leidde tot kunstgenot opjioop peil Echtpaar Rip viert gouden huwelijk Prijswinnaars attractiemarkt K. van Dijk verliet Rehobothschool Kerstwijding Ned. Chr. Vrouwenbond Geslaagd 7 Agenda I 1 Weekblad voor Waddinxveen - 30 december I’ 2e kind 10,38 10,86 12,24 12,78 1 jan. 1963 1 juli 1963 1 jan. 1964 1 juli 1964 234,— 660,— Kerstgebeuren HERV. WIJKGEBOUW BETHEL, op 1 okt. 1959 voor 16 jaar of ouder tot 27 jaar Een vermeerdering van DOKTERSDIENSTEN DE UITKERINGEN KINDERBIJSLAG. r Hartelijk dank, De kantonniers 3.348,— 2.580,— 438,— 672,— Er kwam een veerpont bij, de mensen moesten over. Het zag er ernstig uit, de hoop, die was maar pover. Men had er niets mee op, een brug zou beter wezen. U weet, een pontonbrug, die vraag was reeds gerezen. En nu is het gebeurd, nu maar niet na gaan kaarten. De brug die is weer klaar, het is een heel gevaarte. Dus maar met dankbaarheid, heel rustig verder leven, En hopen dat de brug, het niet meer zal begeven. 3e kind 15,78 16,50 18,60 19,44 4.620,— 3.750,— 2.892,— 4e kind 23,16 24,18 27,24 28,56 1 juli 1964 4.878,— 3.966,— 3.054,— 5e kind 30,54 31,86 35,88 37,68 Mej. M. A. M. Kemper uit Wad- dnixveen slaagde aan het Kon. Con servatorium te ’s-Gravenhage voor de akte muziekonderwijs B (piano). GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: een bruine kinderhand- schoen; een kmderparaplu; plastic herennandschoenen; groene sjaal; hondje; groene pet; zwarte jongens fiets. Verloren: bruine pet; grijze want; zwarte want; tandenbeugel. Vrijdag 1 januari: Nieuwjaarsreceptie op het Raadhuis van 16.00 tot 17.30 uur. HERVORMD WLJKGEBOUW, Esdoornlaan zondag 3 januari: v.m. 9.30 uur: ds. J. J. Timmer van Woerden n.m. 6.30 uur: ds. R. Cuperus van Rouveen GEREFORMEERDE KERK donderdag 31 december: n.m. 8.00 uur: ds. B. Koekkoek vrijdag 1 januari: v.m. 10.00 uur; ds. J. Snoey zondag 3 januari: v.m. 9.00 en 10.30 uur: ds. J. Snoey n.m. 6.30 uur: ds. E. Warnink Van Nieuwerkerk a.d. IJssel REMONSTRANTSE KERK donderdag 31 december: n.m. 6.30 uur: ds. J. G. Paardekoper En ’t was niet alles kwaad, wat ons mocht overkomen. Wat hebben wij een thee en koffie aangenomen. Dat was ons wel gegund, dat kwam zó uit de harten, Van hen die steeds weer blij het nontveer zagen starten. 4' Met dank aan onze God, door wien ’t ons mocht gelukken, Drie maanden in de vaart en zonder ongelukken, Gaan nu de kantonniers als schippers van u henen, Maar als het nodig is, zij zullen hulp verlenen. De doktersdienst zal worden waar genomen van donderdagavond 8 uur t.e.m. zaterdagmorgen 8 uur door dokter E. M. L. Hemminga, Dorps straat 66, teL 2078 en van zaterdag middag 12 uur t.e.m. maandagmor gen 8 uur door dokter J. W. H. Hel leman, Kerkweg 222, telefoon 2979. week van 22 t/m 28 december 1964 Geboren: Alida, d.v. A. H. N. Beu mer en C. van Soest; Sonja, d.v. A. S. G. Honkoop en M. Dijs; Catharina Cornelia Margaretha, d.v. P. V. S. Moons en C. M. v. Leeuwen; Leendert, z.v. L. Boer en M. van Rijswijk; Judith, d.v. J. Both en L. Blansjaar; Simon Joseph, z.v. G. P. Heemskerk en A. P. E. Maas; Hendrik Gerhard, z.v. G. H. van rapurg en a. Nales; Marion, d.v. P. Zwaan en R. H. rncKers; Niko Jan Hendrik, z.v. N. Olofsen en S. van Djjk. Ondertrouwd: geen. Gehuwd: C. W. M. v. d. Hoorn en C. J. v. Vliet; W. C. v. d. Hoorn en J. F. Compeer. Overleden: Verburg ev Macdaniël, Elizabeth, oud 53 jaar. Op de tien plaatselijke kleuter scholen was begin deze maand nog plaats voor 93 Kleuters. Dit deelde Durgemeester C. A. van der Hooft meue tijdens de laatste raadsverga dering. in totaal telden deze kleu terscholen 627 leerlingen, die in 18 loKaien waren ondergebracht. Volgens de opgave van de bur gemeester was er op de kleuter scholen van Volksonderwijs nog plaats voor 5 kleuters. Vijf in de Oranje wijk („Pinkeltje'’ en de de pendance m het clubgebouw van de voetbalver. Waddinxveen) en tien in de school aan de Onderweg. Op de Christelijke Nationale kleu terscholen was nog plaats voor 45 kleuters. Bij de Prinses Marijke- school aan de Esdoornlaan voor nog 21 kinderen, dertien bij .Kruimeltje' aan de Noordkade en elf bij .Hum meltje’ aan de J. W. Frisoweg. De Herv. Prinses Margrietschool in de Oranjewijk was met tachtig kleuters geheel vol. Op de Herv. kleuterschool aan de Onderweg was nog plaats voor twee kinderen. De R.K. kleuterschool in de Burg. Trooststraat kon nog 31 kleuters op nemen. Daarentegen was in de Oranjewijk de R.K. Prinses Bea- trixschool voh Dat was niet erg naar ’t zin van onze burgervader. Maar ja, het ging toch door, ’t lag in een ander kader, De scheepvaart moest er door, daaraan was niet t’ ontkomen En ’t Provinciaal bestuur had een besluit genomen. vieren. Hij herinnerde aan de strijd, die er rondom het kerstgebeuren werd gevoerd. De figuur op de ach tergrond: Jozef, de man van Maria, heeft een grote zielestrijd gekend, toen hij door zijn kortzichtige me deburgers werd belasterd. Maria en de herders kenden de boodschap van de Engelen, maar Jozef moest alles alleen verwerken. Maar ten slotte kon ook hij in de aanbidding van het Christus Kind zich kind van Christus weten en daarmee naast zijn bruid de heerlijkheid van het Wonder van Betlehem ervaren! Concordia speelde vervolgens nog zes kerstliederen, verschillende in samenwerking met het Dameskoor en telkens bleek hoe harmonisch sa menspel tot zulk een verrukkelijk resultaat kan leiden. Er werd zicht baar genoten en de voorzitter ver tolkte in zijn slotwoord dan ook de wens van alle aanwezigen, dat er ook volgend jaar weer zulk een ge zamenlijk kerstconcert zal worden gegeven, maar dan voor een volle zaal! Aan de beide dirigenten werden als waardering bloemen aangebo den. Tijdens de onlangs gehouden Ker- keraadsvergadering van de Gere formeerde Kerk te Waddinxveen, werd een commissie benoemd, die zich zal gaan bezighouden met de achtergronden van het achteruit lopende kerkbezoek. De kerkeraad moest namelijk tot zijn leedwezen constateren, dat ook in Waddinx veen het kerkbezoek snel terugloopt. Tevens werd besloten tot invoe ring van de nieuwe gezangenbundel per 1 januari 1965. Onlangs besloot de Generale Synode tot invoering van deze bundel met 119 gezangen. De bundel is verkrijgbaar in de boekhandel. Dinsdag 2 februari: Geref. Mannen vereniging; spreker: ds. J. Spoelstra. Aanvang 20.00 uur in het Geref. Verenigingsgebouw. HERVORMDE IMMANUëLKERK donderdag 31 december: n.m. 7.30 uur; ds. H. van de Akker van Gouda vrijdag 1 januari: v.m. 10.30 uur: ds. ±1. van de Akker van Gouda zondag 3 januari: v.m. 9.30 uur: ds. A. M. Kalkman van Slijk-Ewjjk n.m. 7.00 uur: ds. F. Brouwer van Hillegom Zo’n negentig per keep en dat weer alle dagen En al drie maanden lang, dan hoeft men niets te vragen, ’t Getal is reuze groot, die er gebruik van maakten En die met deze hulp op goede voet geraakten. In de Hervormde Immanuelkerk is maandagavond onder leiding van de heer Overdam een mooi kerst- programma voor de jeugdvereni gingen uitgevoerd. In sfeervol kaarslicht werd ge declameerd door mej. N. van Leeu wen, Gert Boere, Pineke Mulder, mevr. G. Jongeneel en de heer E. Overdam. Het orgel werd tijdens de declamatie zachtjes bespeeld door de heer J. Koning uit Den Haag met werken van Handel en van Joh. S. Bach. De hele kerstgeschiedenis werd zo fragmentarisch en allego risch weergegeven. Jammer, dat er te weinig publiek was om de massale zang, tussen de bedrijven, tot zijn recht te doen komen. Het bleef nu te ijl in de grote kerkruimte. Woensdag 20 januari: Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, lunchroom van de Water, aanvang 19.30 uur. NEDERL. HERVORMDE KERK donderdag 31 december: n.m. 7.30 uur: ds. Joh. Verwelius vrijdag 1 januari: v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius zondag 3 januari: v.m. 9.30 uur: ds. R. Cuperus van Rouveen n.m. 6.30 uur: ds. J. Zwijnenburg van Oudewater Donderdag 14 januari: Ned. Chr. Vrouwenbond, spreker: ds. G. Meijnen, Geref. Verenigings gebouw, aanvang 19.30 uur. Hedenmiddag zijn alle Waddinx- veense winkels geopend. Morgen, op oudejaarsdag sluiten de midden- standsbedrijven om vijf uur. Een van de vaste afnemers van Verheul, de Brabantse Buurtspoor wegen en Autodiensten te Breda, bestelden twaalf bussen voor haar lijndiensten. Deze bussen zullen worden voorzien van een volledig polyester buitenbeplating. In 1964 werd aan de B.B.A. een autobus ge- Op nieuwjaarsdag zal de orga nist Feike Asma in de Wilhelmina- kerk aan de Oranjeboomstraat te Rotterdam een concert geven. Hier aan verleent medewerking de 14- jarige violist Christian Bor. Het pro gramma vermeldt werken van Zwart, Handel, Mozart en Wider. Aanvang 15.30 uur. Als een wardig slot van de vele Kerstwij dingen, Kerstzang- en de Kerstconcertavonden, werd ook dit jaar weer een interkerkelijke sa menkomst gehouden van Hervorm den en Gereformeerden. De sfeer volle Immanuëlkerk was donder dagavond om elf uur meer dan ge vuld met een aandachtig publiek, dat met volle overgave de Kerst liederen meezong. Ds. J. Snoey, Geref. predikant, verzorgde de liturgie, afgewis$eld met zang door het kerkkoor van de Immanuëlkerk, onder leiding van Aad van Vliet. In zijn meditatie betrok ds. W. F. van der Staat, Hervormd predikant te Zevenhuizen het Kerstgebeuren in de sfeer van de tijd. Spreker be nadrukte nog eens, dat alle uiter lijke franje van Kerstmis geen zin heeft, als we niet het Kind in de kribbe als onze Zaligmaker en Ver losser hebben leren kennen. Dan wordt het voor ons hart en leven waarlijk Kerstfeest, het feest van Christus. Aan het slot werd staande gezon ken het lied van het hemelse con cert der Engelen in de velden van Efratha, nu bijna 2000 jaren ge leden. Organist van deze stijlvolle nachtdienst was de heer J. Plomp. E De slagers, bakkers,'ja, zij mochten overvaren En wisten het ook steeds wel aardig goed te klaren, ’t Verkeer ging rustig door en hóé het weer mocht drukken, Er waren al die tijd, toch nimmer ongelukken. Donderdag 14 januari: Jaarvergadering Chr. Boeren- en Tuindersbond, in het Geref. Vereni gingsgebouw; aanavng 20.00 uur. De Ned. Chr. Vrouwenbond afd. Waddinxveen hield vorige week woensdagavond in het Herv. Wijk- gebouw aan de Esdoornlaan een mooie en stemmingsvolle Kerstwij ding. Mevrouw van Rhijn-Kooiman be groette de 140 dames bijzonder har telijk, omdat de voorbereidingen voor het Kerstfeest voor de huis vrouw zoveel beslommeringen mee brengen, dat we erkentelijk zijn voor de activiteit van zovelen om hier te zijn! Een zeer gevarieerd Kerstliturgie van de Ned. Chr. Vrouwenbond, onder het motto: De Koning is in Uw midden werd heel verdienste lijk naar voren gebracht. Mevr, van Rhijn was de eerste liturge, die pro fetische schriftgedeelten declameer de, afgewisseld door samenzang van Kerstliederen. Tweede liturge was mevr. Slie- drecht, die eveneens de Kerstpro- fetieën ten gehore bracht, telkens in antwoord op vragen van diverse stemmen uit de zaal. Ook dit werd door samenzang verlevendigd. De declamatie van gedichten van Ad den Besten, Jacob Revius, C. J. Nobel en J. C. de Bruine geschied de door mevrouw De Geus. Een meditatie over: Jezus ook Uw Koning werd gegeven door mevr. Venema. Een dameskoortje zong: Groot Gloria van Dini dry Bortniansky, een Oud-Franse melodie over De drie wijzen uit het Oosten en Sterre van het Oosten, alles met begelei ding van de organiste, mevr, van Veen, die ook de samenzang leiding gaf. Maar toen kwam ook de last, de brug die moest verdwijnen En toen dat was geschied, ging het nog even schrijnen. Provincie nam het heft toen eventjes in handen En liet die grote brug, op de loswal aanbelanden. Burgemeester C. A. van der Hooft sprak voor de pauze over het feit, dat we hier samen kerstfeest mogen In de raadszaal van het gemeente huis werd vorige week de heer A. Alblas o.a. toegesproken door bur gemeester C. A. van der Hooft in verband met zijn afscheid van de gemeente. De heer Alblas, die elf jaar de gemeente Waddinxveen ge diend heeft, is benoemd tot adjunct- commies A bij de energiebedrijven te Leerdam. leverd, die als proef van deze kunst stofbuitenbeplating was voorzien. De ervaringen hiermede zijn derma te gunstig, dat men thans heeft be sloten deze polyesterbeplating ook op de nieuwe serie toe te passen. En wij als kantonniers, wij willen allen danken, Wij doen dit uit ons hart, al zijn het dan geen klanken. U leest het in de krant, dus kunt u het bewaren, Dan heeft u nog ’n bewijs, van ’t rustig overvaren. Een stukje waar kunstgenot was het Kerstconcert, dat vorige week dinsdagavond door het Fanfarecorps Concordia in samenwerking met het Dameskoor Onvermoeid Vooruit werd gegeven in het Geref. Verenigings gebouw aan de Stationsstraat. Behalve het verschaffen van cultureel ge noegen had de avond tevens tot doel het batig saldo ten goede te laten komen aan het bejaardencentrum. De voorzitter, de heer G. de Knegt verwelkomde in zijn openingswoord burgemeester C. A. van der Hooft, de beide wethouders en oud-burgemeester A. Warnaar Jzn. Begonnen werd met het samen zingen van het Kerstlied Komt al len tezamen, waarna in vlot tempo een mooi programma van kerstlie deren werd afgewerkt. Concordia speelde onder leiding van de heer De Knegt zeer gevoelvol Herr mei- ne Seele en De Heerlijke stad, waarin de jonge solist Wim Kool mees zeer verdienstelijk de piston solo ten beste gaf. De directeur be loonde Wim voor zijn mooie presta tie met een krachtige handdruk! Het dameskoor Onvermoeid Voor uit zong onder leiding van de heer D. Klip Nu daghet in het Oosten en Domino, waarbij bleek dat er heel goede krachten in dit koor schuilen. Maar beter nog kwam de goede teamgeest van dit koor tot uiting in het Kinde klein en Nu zijt wellekome, welke door koor en or kest gezamenlijk werden vertolkt. Een krachtig applaus bewees de in genomenheid van de aanwezigen met dit prachtige samenspel. Op 10 januari hoopt het echtpaar Th. Rip en C. Kip-Huijsman, wo nende aan de Onderweg 19, de dag te herdenKen waarop zy vyitig jaar geleden in het huwelijk traden. ue bruid werd geboren in Stol wijk en Kwam in 191b naar Wad- dinxveen. De bruidegom, Waddinx- vener van geboorte, neeft zijn leven lang in de nandel gezeten; eerst ais groenteman en later vond hij z’n bestaan in de handel in konynen- en mollenvellen. tiet bruidspaar heelt negen Kinderen, 32 kleinKin- deren en een achterkleinkind. De viering van het gouden hu welijksfeest zal in verband met de gezondheidstoestand van mevrouw nip een intiem Karakter dragen. Het was woensdagmiddag 23 de cember bijzonder druk op de markt, toen omstreeks half vier de prijzen werden bekendgemaakt van de bei de eerder gehouden attractiemarkt. Aan alle kramen waren de trek- kingslijsten opgehangen, zodat ie dereen snel kon zien of hij prijs winnende nummers in bezit had. De winnaars van de fiets en de centrifuge hebben hun prijzen nog steeds niet: afgehaald. De fiets viel op nr. 27302 en de centrifuge op nr. 1803. De prijzen kunnen voor het laatst ijog worden af gehaald tij dens de markt van 8 januari 1965. In verband met zijn benoeming tot hoofd van de christelijke school te Neerlangbroek, heeft de heer K. van Dijk afscheid genomen van de Rehobothschool. De heer Van Dijk is tien jaar als onderwijzer aan deze school verbonden geweest. Tijdens een afscheidsbijeenkomst, in aan wezigheid van bestuur, leerkrach ten en leerlingen van de vierde en zesde klasse, werd hem namens het bestuur door ds Joh. Verwelius een houten broodschaal van Waddinx- veens fabrikaat en namens het per soneel en leerlingen een orgellamp aangeboden. Kantonniers vertellen hun ervaring In dichtvor Dat de kantonniers van de Provinciale Waterstaat meer kunnen dan veerpontvaren bleek vrijdagavond 18 december. Tijdens het afscheid van de mannen, die drie maanden lang de beide Gouwe-oevers al varend met elkaar verbonden hielden, boden zij burgemeester C. A. van der Hooft een lang gedicht aan, waarin het wel en wee van de pontbazen werd bezongen. Hieronder drukken wij een deel van dit gedicht af, dat in totaal vijf tien coupletten telde. Wegens ge brek aan plaatsruimte konden wij dit gedicht vorige week niet meer bij het verslag over het afscheid van de kantonniers afdrukken. De brug die is weer klaar, en men mag dankbaar wezen, Dat er niet in de krant, van doden stond te lezen. Het was een hele smak, een val van dertig meter, Dat kostte aan de mens, niet eens een schoeneveter. Opdrachten voor autobuscarrosse rieën voor stads- en lijndiensten werden vvoorts ontvangen van het gemeentelijke vervoerbedrijf te Groningen, de firma Hendriks te Lobith, de fa. Egbert te Milligen en de Vadah te Echt. Diverse bestellingen werden ge plaatst voor de levering van com plete Verheul Polyrama toerwagens op EAC-chassis. Een begin werd inmiddels ge maakt met de aflevering van de eerste autobuschassis aan de N.V. VAVO te Schoonhoven, die in to taal 22 van deze chassis bestelde, mede in verband met de te ver wachten uitbreiding van de activi teiten van dit bedrijf door de samen werking met de bekende Ameri kaanse Greyhound autobusonderne ming. Met ingang van 1 januari 1965 zal wederom de uitkering Algemene Ouderdomswet worden verhoogd. Bedroeg de uit kering op 1 juli 1964 voor gehuwden 2.958,per jaar en 1.926,per jaar voor ongehuwden; per 1 januari zullen deze uitkeringen 3.642,— voor gehuwden en f 2.550,voor on gehuwden per jaar zijn. Dit betekent een verhoging per week van 13,16 voor gehuwden en 12,per week voor ongehuw den. Een aanmerkelijke verhoging dus. Op 1 januari 1957 bedroeg de uitkering voor gehuwden 1.338,per jaar. Voor ongehuwden bedroeg de uitkering per 1 januari 1957 804,per jaar. CHR. AFGESCHEID. GEMEENTE donderdag 31 december: n.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop vrijdag 1 januari: v.m. 10.00 uur: ds. A. P. Verloop zondag 3 januari; van. 9.30 en nam. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop woensdag 6 januari: n.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop De N.V. Auto-Industrie Verheul heeft voor 1965 tal van belangrijke opdrachten kunnen boeken. De Nederlandse Spoorwegen plaatse een vervolgorder voor 39 autobussen, die in 1965 moeten worden afgeleverd. Tevens werd opdracht ontvangen voor de bouw van 22 stuks stadsbussen met ge bruikmaking van Leyland kompo- nenten. Deze order kan worden be schouwd als een vervolgorder op de reeds eerder geleverde negen stuks stadsbussen, die o.m. in gebruik zijn bij de N.Z.H.V.M. en bij de Lim burgse Tramweg Maatschappij. UITKERINGEN INTERIMWET INVALIDITEITSRENTETREKKERS De uitkeringen uit deze wet bedroegen: (per jaar) 1 juni 1963 1 jan. 1964 Klasse A (80-100% invalide) 4.122,— Klasse B (66% - 80% inv.) Klasse C (55 - 66%% inv.) De uitkeringen ingevolge de Kinderbijslagwet bedroegen vanaf: (per week) le kind 4,98 5,12 5,88 6,12 Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66 donderdag: 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag: 18.30 uur Wachttorenstudie DE UITKERINGEN ALGEMENE WEDUWE EN WEZENWET. Ook de uitkeringen wat de Algemene Weduwen- en Wezen wet betreft hebben aanmerkelijke wijzigingen ondergaan. Zo bedroeg de uitkering voor weduwen met kinderen per 1 ok tober 1959: 1.968,per jaar, die voor anderen: 1.326, Deze cijfers bedragen nu respectievelijk 3.126,en 2.196, De uitkeringen voor wezen bedroegen: op 1 okt. 1959 voor jonger dan 10 jaar (per jaar) op 1 juli 1964 voor jonger dan 10 jaar (per jaar) Een vermeerdering van op 1 okt. 1959 voor 10-16 jaar (per jaar) op 1 juli 1964 voor 10-16 jaar (per jaar) f 1.014, Een vermeerdering van KERKDIENSTEN R.K. KERK Pastoor: B. A. Emmelkamp Kapelaan: G. L. U. Paardekooper Zuidkade 176, telefoon 2452 Parochiekerk, St. Victor, Zuidkade donderdag 31 december: n.m. 7.30 uur: Oudejaarsoefening vrijdag 1 januari: v.m. 8.00, 9.45 en 11.15 uur: H.H. Missen St. Petruskapel, J. Willem Frisoweg donderdag 31 december: n.m. 8.00 uur: Avondmis vrijdag 1 januari: v.m. 8.30 en 11.15 uur: H.H. Missen zondag 3 januari: Parochiekerk, St. Victor, Zuidkade Zondag 7.15, 9.45 en 11.15 uur: H. Mis In de week 7.00 en 8.00 uur: H. Mis St. Petruskapel, J. Willem Frisoweg Zondag 8.30 en 11.15 uur: H. Mis dinsdag 8.00, donderdag 20.00 en zaterdag 9.00 uur: H. Mis. (Kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminaplein tijdens de H. Mis van 11.15 uur) Jan Willem Frisoweg zondag 3 januari: v.m. 10.00 uur: ds. Joh. Verwelius n.m. 5.00 uur: ds. L. Roetman 354,— 864,— op 1 juli 1964 voor 16 jaar of ouder tot 27 jaar f 1.326, 462,—

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 3