Bel bij brand 2222 êcg-en-s de weeeld Koploper Waddinxveen bleef met 5-0 de baas over N.S.V. i ^Uermey a Ut Be Fair ging roemloos ten onder tegen sneller Rijsoord Elfde dam- en schaaktournooi Hek bij Spoorbaan aan Sniepweg Tafeltennis Programma voor a.s. weekend van Na vele weken weer voetbal Opstelling WSE Zwemcl. De Gouwe Hengelsport Nieuws uit ’t Hart van Holland /foderne ringen Biljarten Weekblad voor Waddinxveen - 1 1 februari 1965 Pagina 2 7Ï LgL«u<i«a»: CASSETTES VOOR DAMES EN HEREN 207 WADDINXVEEN 3^2k en 8 de afdeling van in 0—5 van 6—2 J door Gitta Haandriks Hoofdstuk 22 - nr. 28 (wordt vervolgd) 13 14 13 14 14 13 14 21 19 18 17 16 15 9 9 8 4 8—1 1—4 zaterdagvoetbal Be Fair V.V.G.Z., R.C.V. Rijnstreek, Wad’veen W.D.S., 9 9 10 10 9 9 10 9 9 10 11 9 9 10 1 10 8 6 5 4 4 3 3 0 1 0 2 3 5 4 5 7 0 8 17 15 13 12 11 11 9 8 6 4 2 0 17 13 12 10 9 7 6 1 1 28—6 31—9 20—8 41—13 20—15 16—21 18—16 18— 20 19— 33 12—33 5—22 10—22 uur uur Waddinxveen (zaterdag) krijgt W.D.S. op bezoek. Ook al een las tige tegenstander. Maar nu zijn wij iets optimistischer en voorspellen met opgetrokken ben gewoon ver klap op je wang In Zevenhuizen kwam vorige week de 8-jarige Maria Haag om het le ven, toen zij zonder op het verkeer te letten plotseling de rijweg over liep en door een bestelauto werd aangereden. 8 7 5 6 4 5 3 3 2 1 1 0 1 1 3 0 3 1 3 2 2 2 0 0 1 1 2 2 1 1 0 1 1 1 2 1 3 3 4 3 4 6 6 6 8 van W.S.E. I 33—8 42—16 27—17 27—38 25—26 23—24 19—40 2—2 18—45 De lange rustperiode heeft Be Fair blijkbaar geen goed gedaan. Met eerTnederlaag van 81 werden zij naar huis gestuurd. Een slechte beurt van de geel-zwarten. Anders is het gesteld met Waddinxveen (zondag), die de lastige uit wedstrijd tegen N.S.V. uit ’t Noorden met 50 wist te winnen, en daarmee blijk gaf dat zij grootse plannen hebben. R.C. Verheul maakte onze prognose waar en speelde gelijk tegen Zwervers uit Capelle aan den IJssel. H Waddinxveen (zaterdag) behaalde een ruime 41 zege op Bergambacht, hetgeen betekent dat ook zij goed door de rustperiode heengekomen zijn. Donderdag 18 februari niseert de „Waddinxveen” een avond op hengelsportgebied. Tevens worden op deze avond de nieuwste materialen getoond en gedemon streerd. Uw vragen op hengelsport gebied worden beantwoord door de heer Hoogerdijk. Deze avond1 is leerzaam zowel voor beginners als voor geroutineerden. 14 10 9 7 7 5 6 4 1 1 1 Doel: C. Plomp; l.achter: C. Jacobi; r.achter: L. v. d. Oudenrijn; l.half: Th. Koetsier; midhalf: F. Jacobi; r.half: J. v.d. Lans; l.buiten: B. v.d. Sluis; l.binnen: K. Steenland; mid- voor: L. Tange; r.binnen: A. van Rhijn; r.buiten: Th. Geers. UITSLAGEN: zaterdagvoetbal Rijsoord Be Fair, Bergambacht W’veen, Zwervers R.C. Verheul, 44 Jodan Boys 3 Be Fair 2, 33 Be Fair 4 - Gr. Ammers 2, 56 R.C.V. 3 Moerkapelle 2, 08 zondagvoetbal: N.S.V. Waddinxveen, Waddinxveen 2 ONA 2, 35 W.S.E. 3 Gouda 7, 3 3 3 3 3 5 8 6 7 10 45—17 38—21 42—23 37— 22 38— 28 16— 21 17— 22 21—39 20—49 13—46 VVGZ Maasdam ASWH Rijsoord Spirit Wieldrecht Sportlust Be Fair Gr.Ammers 14 ASH 13 N.S.V. W’VEEN, 0—5 Waddinxveen hield de kans op het kampioenschap in eigen hand, door de lastige uitwedstrijd tegen N.S.V. uit ’t Noorden in een zeer ruime (05) zege om te zetten. In het begin van de wedstrijd kregen zowel de thuisclub als de bezoekers prachtige kansen. Aan beide kanten kwam een speler al leen voor de doelverdediger te staan, maar zij konden niet scoren. Na tien minuten had Waddinxveen succes, toen na een goede aanval linksbuiten Appel met een hard schot doelman Lelieveld passeerde, 0-1. Na een half uur gaf hij weder om de doelman het nakijken, 0-2. Zeven minuten voor de rust trok Waddinxveen-midvoor Quist de bal voor het N.S.V.-doel. Enkele spelers gleden toen met de bal in eigen doel, 0-3. Ook na de rust was Wad dinxveen sterker. Van de vele kan sen die de voorhoede zich wist te scheppen, werden er twee benut. In de elfde minuut joeg Bras de bal hard in de touwen, 0-4. Twee mi nuten voor het einde maakte Quist er zelfs 0-5 van, toen hij een goede combinatie van Scheurwater en Van Mugen goed afrondde. we praten!” schreeuwde hij boven het Lawaai van de motor uit. Ze knikte, ten teken, dat ze hem verstaan had, en zwijgend werd de korte rit naar het dorp voortgezet. Beneden reed hij een eindje de dorpsstraat door, sloeg toen links af naar het station en stopte tenslotte bij een pakhuis aan de andere kant van de spoorlijn, die een vijftig meter verder doodliep. „Ik ben met tien minuten klaar,” zei hij. „Dan rij den we wel ergens heen, waar we rustig kunnen praten,” besliste hij. Nog steeds had Gerda niets gezegd. Tijdens de rit had ze enkele malen naar hem gekeken, doch de man had alleen maar oog voor de weg. En ook bij het pakhuis keek hij niet naar haar, ging er binnen en kwam even later met een man naar buiten. Samen gingen ze de lege kratten afladen, waarna nieuwe, Be Fair komt thuis in het veld tegen V.V.G.Z. uit Zwijndrecht, de koploper van haar afdeling. Vast staat, dat Be Fair het zwaar te ver duren zal krijgen. Maar Be Fair heeft vaker voor verrassende uit slagen gezorgd, en misschien ook deze week wel. Onze verwachting is een kleine nederlaag. Ook R.C. Verheul komt tegen een lijstaanvoerder in het veld, en wel Rijnstreek. Het behoeft geen betoog, dat de mannen van Verheul de beide punten aan hun tegenstan ders zullen moeten laten. Het Elfde Dam- en Schaaktour nooi op zaterdag 20 februari heeft een record aantal inschrijvingen. De inschrijvingen komen uit Rot terdam, Den Haag, Haarlem, Leiden en nog tal van andere plaatsen. Ook de Studenten-kampioen van Neder land heeft ingeschreven. Alleen voor de plaatselijke dam mers is er nog gelegenheid om zich op te geven tot uiterlijk zaterdag 13 februari (alleen voor de derde klasse). 21.00 uur Gouwe 5 - B.Z. P.C. 1 21.40 uru Gouwe 2 - A.Z.C. 1 Woensdag 17 februari: 21.30 uur: P.S.V. Gouwe (jeugd) Vrijdag 19 februari: 21.00 uur: S.V.H. Gouwe (jeugd) Woensdag 3 maart: 20.00 uur: Grote feestavond. Er zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar op de bekende adressen. Zo te zien een uitgebreid pro gramma; de jeugdploeg komt deze week zelfs drie maal te water. We hopen dat het ook enkele punten zal opleveren, en dat ook de andere ploegen winst zien te behalen. in elkaar gezet, verbazend handig. Nooit maar enig idee van gehad, dat jij met de S.D. in die dagen onder één hoedje speelde. Hoeveel jaar heb jij er voor gehad na de oorlog? Of ben je op de een of andere manier de dans ontsprongen? Je was er geraffineerd genoeg voor.” „Maar Joop. wat is dat allemaal voor onzin, die je uitkraamt? Ik? Ik zou je verraden hebben aan de S.D.?” Het leek haar plotseling zo absurd, dat ze be gon te lachen, eerst langzaam, toen heviger. „Houd op!” beval de man naast haar, „het is hele maal niet om te lachen. Als je denkt dat het zo leuk was, wil ik je wel vertellen, wat ik daarna allemaal heb meegemaakt Ze beheerste zich en loosde een diepe zucht. „Dus jij bent van mening, dat ik, de vrouw, waarmee je nog maar enkele uren gehuwd was, je verraden had?” „Dat weet ik zeker,” antwoordde de ander. „Ze heb- De Goudse vee-, kaas- en waren markten blijven gehandhaafd op donderdag. Aanvankelijk werd over wogen deze markten naar een an dere dag te verschuiven, nadat de Utrechtse veemarkt van zaterdag naar donderdag werd verschoven. voor het komend weekend: JUWELIER HORLOGER KERKWEG TEL0I8Z8-Z495 een puntenverdeling. W.S.E. gaaf naar Moerkapelle. Wij geloven dat de gedwongen rust periode onze plaatsgenoten goed heeft gedaan. Wij zijn dan ook van mening dat hier minstens een gelijk spel kan worden behaald. wc Door de N.V. Nederlandse Spoor wegen wordt op het ogenblik een hek geplaatst langs de spoorwegta- luds bij het viaduct over de Sniep weg. De gemeente had de Spoorwe gen schriftelijk om maatregelen verzocht, nadat hierover van de zije van de VVD-fractie in novem ber 1964 schriftelijke vragen aan B. en W. waren gesteld. Daarbij werd er op gewezen, dat kinderen de spoorbaan ter plaatse gemakke lijk konden betreden en dat er ook geregeld kinderen op of onmiddel lijk nabij de spoorbaan speelden. Kwiek II speelde deze week tegen Gouda-Apollo; één van de betere tegenstanders van dit team. Alle vechtlust van Gouda-Apollo mocht echter niet baten en Kwiek II won met 82. Kwiek III: Ook dit team zet de opmars voort en won met 82 van Vriendenschaar. Hun volgende wed strijd is tegen Gouda, de koploper van hun afdeling. Mocht Kwiek III deze in winst omzetten, dan blijft de kans op een bovenste plaats be houden. Wij zouden met een gelijk spel al tevreden zijn. Kwiek IV kon het niet bolwerken tegen G.M.F. Jammer dat dit team een paar weken met invallers moet uitkomen. Met 73 trokken zij aan het kortste eind. In de afdeling A van de V.B.V. Gouda en Omstreken was het we derom het Waddinxveense „Sport vrienden” dat de volle winst wist te behalen. Het Rode Laken A uit Haastrecht kreeg een 80 nederlaag te incas seren. Vooral C. Alblas speelde twee prachtige partijen, in 16 en 19 beur ten maakte hij zijn partijen uit, moy. 5.93 en 5.00. A. v.d. Berg had 34 beurten nodig om zijn tegenstander te verslaan, moy. 4.44 en G. Heren 32 beurten, moy. 2.50. Het begint er nu toch wel op te lijken, dat de „Sportvrienden” voor de tweede achtereenvolgende maal de kampioensbeker in de wacht zullen slepen. Ze voelde haar tranen aankomen, doch probeerde zich zoveel mogelijk te beheersen. Om zich een hou ding te geven, deed ze of ze het menu bestudeerde, af en toe uit haar glas drinkende. Tenslotte kon ze het in de benauwde eetzaal niet langer uithouden. Ze betaalde en liep naar buiten. Daar zou ze wel ergens kunnen zitten, in de frisse lucht. Als ik binnen blijf, dacht ze, dan stik ik van benauwdheid. Ze had een kwartiertje op het dorpsplein onder een grote boom gezeten en gekeken naar de dorpelingen, die nu, na gedane dagtaak, in hemdsmouwen naar buiten kwamen om een praatje te maken of in een der café’s een glas bier te drinken. Ze keek op haar horloge en constateerde, dat het bijna half zeven was, tijd dus om te gaan. Opnieuw beklom ze de bergweg, langzaam, met de bezadigde pas van iemand, die het al vele malen ge daan had. Ze voelde zich ellendig, verlangde naar een fris bad en schone kleren, maar dat moest wachten. Ze zou Joop ontmoeten en misschien zou hij het mys terie kunnen ophelderen. Waarom hij hier, in dit ver afgelegen, verlaten bergdorpje, onder een andere naam leefde, voor kelner spelende. Natuurlijk werkte hij daar en die vrouw zou zijn bazin wel zijn. De eigenaresse van het café waarschijnlijk. Stap voor stap ging ze verder, verzonken in ge dachten. Een Opel passeerde haar, maar ze lette er niet op. Een kleine wagen met grote wielen, getrok ken door een mager, droefgeestig de kop hangend paardje, reed haar voorbij. De voerman hief de zweep even in de hoogte ten teken van groet en Gerda kinkte werktuiglijk. Op enkele honderden meters van de top zag ze een stenen paaltje, waarop ze ging zitten. Verder ging ze niet. Als hij toch met een auto kwam, kon hij haar hier wel oppikken. Ze keek naar de verlaten weg met in de verte Gra fenau, waarvan de witte kerktoren sterk afstak tegen de grauwe daken der huizen. Al die bergdorpjes le ken op elkaar, in hoevele was ze al niet geweest? Het rode treintje kwam het dorp binnenrijden en ze hoorde hem afremmen bij het station, waar hij achter het gebouw verdween. Een grote vrachtwagen begon moeizaam de klim naar boven en ze hoorde de chauf feur terugschakelen op een lagere versnelling. Lang zaam naderde hij en met een gierende motor passeer de de volgeladen wagen de eenzame vrouw. In het dorp begon de klok te luiden. Gerda keek op haar horloge: zeven uur. Nu zou hij wel gauw komen. En zou ze te weten komen, waarom hij zich hier had afgesloten van de rest van de wereld, zonder iets van zich te laten horen. Het werd tien over zeven, toen ze eindelijk een kleine vrachtauto over de top van de bergweg zag verschijnen. Haar hart begon sneller te kloppen. Ze stond op en keek naar de naderde .auto. Terwijl hij afremde, herkende ze Joop achter het stuur. Vlak voor haar bleef hij staan en opende het portier. Joop was blijven zitten, toen ze naast hem in de cabine ging zitten. Hij schakelde in en reed meteen a.s. orga- Hengelsportvereniging voorlichtings- De standen R.C. Verheul en Waddinxveen (za terdag) zijn als volgt: Rijnstreek Zwam’dam W.D.S. R.C.V. Wad’veen Bergamb. Boskoop Sportief Zwervers De standen in de afdeling Waddinxveen (zondag) zijn als volgt: W’veen 10 Nieuwkoop 10 Nieuw’kerk Moerkapel. ESTO Zwervers W.S.E. N.S.V. R.V.C. Soccer Boys 9 Gr.Ammers 7 G.D.S. UITSLAGEN: Gouwe 1 Gouwe 2, l Gouwe 1 D.A.W. 1, PROGRAMMA: Zaterdag 13 februari: 18.00 uur: De Gouwe H.Z. P.C. (jeugd) Maandag 15 februari: 19.15 uur: Jeugdavond, of liever gezegd film avond in „De Paddestoel”, Lijster besstraat. Dinsdag 16 februari: 20.00 uur Z.P.S. - Gouwe (meisjes) 20.15 uur Z.P.S. - Gouwe (jongens) 20.30 uur G.Z.C.2 - Gouwe 2 (dames) RIJSOORD BE FAIR, 8—1 Be Fair miste deze middag het tempo; vergeleken bij hun tegen standers stonden zij vrijwel stil. In de beginfase van deze wedstrijd kreeg Van Zanten een niet te mis sen kans, doch hij faalde volkomen. Er zijn meerdere mooie kansen ge weest voor Be Fair. Een hard schot van Van Triet, waarbij de bal van de lat terugsprong, had een beter lot verdiend. Toen Van Zanten even voor het einde uit een strafschop de eer kon redden, stonden de Wad- dinxveners al met 80 achter. Het eindsignaal kwam dan ook als een verlossing. De standen in de afdeling Be Fair zijn als volgt: 1 1 4 3 6 3 1 7 6 2 De onderlinge derby tussen het eerste en tweede team werd door het eerste met 62 gewonnen. Hoe wel Gouwe II technisch beter was, gaf de snelheid van het eerste de doorslag. Wel zag Gouwe II kans om de gehele eerste speelhelft met 10 voor te blijven staan, maar zo als reeds gezegd, had het eerste meer adem over dan het tweede, zodat deze wonnen. De Gouwe I speelde een polo- wedstrijd tegen D.A.W. uit Alkmaar. Deze wedstrijd eindigde in een 44 gelijkspel waardoor De Gouwe voor de bekercompetitie is uitgeschakeld. Onmiddellijk na het beginsignaal scoorde D.A.W. het eerste doelpunt. Even voor de rust stonden de gas ten reeds met 02 voor. Na de rust werd het zelfs 30. Doordat een van de Alkmaarse spe lers het water werd uitgestuurd kon De Gouwe het eerste tegenpunt sco ren. De gastheren zetten een fel of fensief in en v.d. Leede bracht de stand op 23. Toen D.A.W. er 42 van had gemaakt gaf een van de Alkmaarders De Gouwe een pre sentje door in eigen doel te schie ten. P. de Graaf maakte de gelijk maker, 44. ben het me zelf verteld, die lui van de S.D.” „Wie? Wiesenhahn?” „Wiesenhahn heb ik naderhand nooit meer gezien. Nee, die eigenlijke chef, en zijn assistent ik ben al die namen vergeten. En later, in Duitsland.” Langzamerhand begon Gerda de samenhang van dit alles te begrijpen. Dus men had Joop verteld dat zij, zijn vrouw, hem had verraden. En dat geloofde hij. Vandaar, dat hij nooit meer geschreven had, nimmer meer iets van zich had laten horen, en nu onder een andere naam in Duitsland leefde, ver van zijn vader land. Ze knikte. „Dus,” vervolgde ze langzaam, „jij bent van mening, dat ik je aangaf bij de S.D. Bij de vijand. En als ik je nu verzeker, dat dit niet waar is, dat de gedachte alleen al krankzinnig is, dan zul je mij - je eigen vrouw - wel niet geloven, veronderstel ik.” „Nee,” antwoordde de man hard, „dat geloof ik in derdaad niet. En je bent mijn vrouw niet meer. Ik ben een ander. Joop Overdinkel is dood en begraven. Ik ben Tonie Langhart, afkomstig uit Neunkirchen, weggebombardeerd, en nu woonachtig in Grafenau. En dat jij nog de brutaliteit hebt opgebracht, om mij hier achterna te komen, dat is wel het toppunt van .alles.” Hij keek haar woest aan en beet haar toe: „Wat doe je hier? Wat kom je hier doen? Waarom laat je me niet met rust? Holland heeft afgedaan voor me het land, waaraan ik alleen maar de herinne ringen van verraad heb. Het bestaat niet voor me, versta je me? En jij evenmin.” Ze zuchtte diep en keek hem wenkbrauwen aan. „Ik ik ik stomd. Ik moest je eigenlijk een gevuld met flessen, in de wagen werden gezet. Toen ze gereed waren, haalde de man een pak bankpapier uit zijn zak en telde er wat van in de hand van de ander, die hem een betalingsbewijs gaf en als groet zijn hand opstak. „Wiedersehen, Toni.” De man stapte .achter het stuur, startte de motor en reed weg, na nogmaals zijn hand opgestoken te heb ben naar de achterblijver. Ze reden de weg verder af tot aan het eind van de spoorlijn, waarna ze het dorp in een andere richting uitreden en weer naar een an der dal afzakten. Na een halve kilometer remde hij af en sloeg een zijweg in, nauwelijks een karrespoor, temidden van hoge beuken en andere bomen. Op een open plek, die wat meer verhard was, draaide hij de wagen na een paar keer heen en weer rijden om, zo dat hij weer in de tegenovergestelde richting kwam te sta,an. Hij keek eens achter zich om, terwijl hij het kontaktsleuteltje omdraaide. En meteen viel de motor stil. De man draaide zich nu naar de vrouw toe, keek haar grimmig aan en zei toen op snijdende toon: „Zo, Gerda Balk, en vertel me nu maar eens, waarom je mij toen aan de Sicherheitsdienst hebt verraden.” Hoofdstuk 23. Gerda’s mond viel wijd open v,an stomme verbazing. Ze keek hem met wijd open gesperde ogen aan en tenslotte wist ze er uit te brengen: „Wa wat zeg je nou?” Hij haalde zijn schouders op en stak een sigaret op. „Mijn Nederlands is niet zo best meer, maar ik neem aan, dat je me wel verstaan zult hebben. Wat heb je er voor gehad, voor dat judaswerk? Dat was handig geven voor deze onzinnige beschuldiging, waarvoor je geen enkel bewijs hebt, terwijl ik in het bezit ben van van Ze draaide zich helemaal naar hem toe en boog zich voorover terwijl ze hem diep in de ogen keek. „Fris je geheugen op, Joop Overdinkel, en ga je afvragen, wie van je knokploeg die bewuste avond en nacht niet aanwezig was. Dan heb je meteen het antwoord op de vraag, wie jou heeft verraden.” Hij schudde zijn hoofd. „Iedereen was present en iedereeen is gearresteerd. Ik heb ze later toch zeker zelf gezien? We zijn tijdens het verhoor toch met el kaar geconfronteerd? Probeer mij nou geen sprookjes op de mouw te spelden! Ik weet alles veel te goed.” „Jij weet niets en je kletst als een waanzinnige. Want wie mankeerde er die nacht op het appèl? Nie mand, zei je, he? Dan zal ik het je vertellen: Arie Balk, bijgenaamd het varken, lag zogenaamd ziek in bed. Maar hij was degene, die ons verraden heeft, jou, mij en ,aRe anderen! Hij was niet ziek. En weet je waarom hij het gedaan heeft, dat zwijn? Omdat hij verliefd op mij was. En jaloers op jou! Hij gunde jou mij niet als vrouw en hij was krankzinnig van jaloe zie! Daarom ging hij die avond naar de S.D., want hij wist toch van alles af? Dat wij de nacht in ’Regina’ zouden doorbrengen en dat overal wachtposten uit gezet waren om ons bij het minste verdachte geluid te waarschuwen en te beschermen?” Hij dacht een poosje na en schudde zijn hoofd. „Ik geloof er niets van, want ik herinner me, dat Arie behoorlijk ziek was. Dat weet ik nog heel goed. Je zult met een beter smoesje moeten komen.” „O ja? Zal ik je dan de bewijzen geven? Kleed je dan behoorlijk aan en reis naar Nonweiler aan de Rijn, tussen Koblenz en Bingen. Daar woont Wiesen hahn, in de Grundsteingasse nummer 19, als een eer zaam makelaar. Hij heeft het me verteld, en als dit nog niet genoeg is ga het maar vragen aan mijn neef Arie, die een pension exploiteert in de omgeving van Epe. Hij heeft het zelf bekend. Ik heb een schrif telijke verklaring gekregen van Wiesenhahn, waarin hij zegt, dat Arie op de avond van ons huwelijk bij hem is gekomen en alles heeft verteld. En jij ididoot dat je daar zit jij hebt al die jaren in de overtuiging geleefd, dat ik, je vrouw, die zo ver schrikkelijk veel van je gehouden heeft die zeven jaren lang heel Duits’and heeft doorgereisd op zoek naar jou dat ik je zou hebben verraden.. Je wordt bedankt voor het grote kompliment Daar voor heb ik me al die jaren uitgesloofd de mooiste jaren van mijn leven omdat een innerlijke stem me vertelde, dat je niet dood kon zijn, dat je nog steeds in leven moest zijn dorp na dorp stad na stad afreizend overal maar vragend naar Joop Overdinkel terwijl jij hier al lang en breed aan de grens zat stommeling, die ik al die jaren geweest ben Joop, hoe kon je hoe kon je zoiets van mij denken Een Rotterdamse kaashandelaar werd door de Goudse kantonrechter veroordeeld ot honderd gulden boe te en drie maanden intrekking van het rijbewijs, omdat hij op 6 sep tember 1964 op Rijksweg 12, nabij de Gouwe brug een personenauto rechts had gepasseerd. De bestuur ster van deze auto kwam door de onverantwoorde manoeuvre van de kaashandelaar in moeilijkheden, waarbij haar auto van de weg af raakte. Ds. J. C. Segers, gereformeerd predikant te Gouda herdenkt van daag het feit, dat hij 25 jaar gele den zijn intrede deed in Gouda. Tijdens een feestelijke bijeenkomst hedenavond in de kerk aan de Turf markt zal aan ds. Segers en zijn echtgenote, die zondag bovendien hun zilveren huwelijksfeest vieren, een geschenk worden aangeboden. 3.30 uur 3.30 uur 3.30 uur Be Fair 2 - Boskoop 2, 3.30 Bergamb. 2 - Be Fair 4, 3.30 Spirit 5 R.C.Verh. 3, 1.30 uur zondagvoetbal: Moerkapelle W.S.E., 2.30 uur W.S.E. 3 G.D.S. 3, 12.00 uur Wad’veen 3 VEP 4, 2.30 uur verder. „Straks, in het dorp, als ik klaar ben, kunnen JUWELIER HORLOGER KERKWEG 207 TEL:OI8Z8-Z495 - WADDINXVEEN

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2