Centrale Recreatie en Elspvier’s weekblad wij kverwarming vervuiling ernstige problemen van Huishoudshow en filmavond Voorwaarts geeft uitvoering Drumband toont de Huldiging pianist Bernard Tabbernal Exposities van Kunststichting In mei amateurs Mobylette FRA-VA-KO's Bijeenkomst Kath. vrouwenbeweging BURGERLIJKE STOI) Rijkspostpaarbank Wereldgebedsdag Ds. Bos beroepen door Herv. Kerk Verkeerslichten Ds. W. J. Smidt met emiritaat Maleise kerkdienst in Herv. Bethel Welkom voor nieuw hoojd Theo Thijssenschool Schouwburg Gouda Vergadering CBTB Bioscopen te Gouda Leidse dagschool voor detailhandel Haags wethouder burgemeester van de pijpenstad nieuwe uniformen Provinciale begroting 1965 uit Waddinxveen K J. Krayesteyn Agenda Geslaagd agï Weekblad voor Waddinxveen - 1 1 februari 1965 f 369,— WARENHUIZEN Garantie Zorgenkaart Geen bediening Proefkonijnen Vuilverbranding (vervolg van pagina 1) voor poloclub „de p. volautomatische bromfiets Als u toch in onze zaak bent vraagt dan tevens naar onze SPECIALE AANBIEDING Brugweg 1 - Tel. 2068 Geïsoleerde leidingen met een to taal lengte van zes-en-een-halve ki lometer vormen de verbinding tus sen de ketelhuizen en de 522 flats, In het R.K. Verenigingsgebouw aan de Burgem. Trooststraat wordt hedenavond de jaarvergadering ge houden van de afdeling Waddinx veen van de Ned. Katholieke Vrou wen Beweging. In Leiden is dezer dagen opge richt de Stichting Leidse Scholen voor de Detailhandel. Deze stichting heeft zich ten doel gesteld te komen tot de oprichting van een vierjarige detailhandelsdagschool voor Leiden en omgeving. Na praktijkervaring in de detailhandel leidt de school op tot zelfstandig detaillist en ka- derfunctionaris voor het grootwin kelbedrijf. Tot dusverre waren er alleen soortgelijke scholen in Den Haag of Haarlem. Het nieuwbenoemde hoofd van de Theo Thijssenschool, de heer C. G. Dullemond, is zijn taak vorige week donderdag begonnen. In de gang van het schoolgebouw werd de heer Dullemond verwelkomd door bur gemeester Van der Hooft, gemeente secretaris Jenné, onderwijzend per soneel, leerlingen en vertegenwoor digers van de oudercommissie en van Volksonderwijs. Burgemeester Van der Hooft zei te hopen, dat de heer Dullemond de eer van de Theo Thijssenschool, een der beste scholen van Waddinxveen hoog zal houden. Op verzoek van de burgemeester zongen de kinde ren het Waddinxveense volkslied, teneinde de heer Dullemond in de goede Waddinxveense stemming te brengen. De heer M. G. Trommelen kreeg Koophandel 19.30 uur. Eikenlaan leplaan Telefoon 2401 b.g.g. 2184 Donderdag 11 februari: Vergadering Alg. Glasverzekering, om 20.00 uur in hotel „de Unie”. Vrijdag 12 februari: Uitvoering muziekvereniging ’Voor waarts’ in geref. verenigingsgebouw Maandag 15 februari: Jeugdavond zwemclub „de Gouwe” in geref. verenigingsgebouw. Aan vang 19.15 uur. Huishoudshow. Geref. Ver. gebouw. Aanvang 19.45 uur. Dinsdag 16 februari: Buitengewone vergadering van de middenstand in restaurant ’Royal’, Koningin Wilhelminaplein, aan vang 20.00 uur. begin niet zo goed. In feite waren zij de proefkonijnen, want tijdens de beproevingswerkzaamheden van de installatie was het vanzelfspre kend. dat nog niex alles feilloos zou werken. De installatie is thans ech ter, zeven maanden nadat met het grondwerk werd begonnen, in vol bedrijf, zij het dan, dat er op dit ogenblik nog maar weinig mensen van profiteren, omdat de meeste aan te sluiten woningen nog in aan bouw zijn of zelfs nog in aanbouw moeten worden genomen. Bij de Rijkspostspaarbank te Waddinxveen hebben in de maand januari 440 spaarders een bedrag ingelegd van 75.758,53. Aan 105 spaarders werd een bedrag uitbe taald van 42.984,20. De heer P. C. de Wit uit Wad dinxveen is aan het Kon. Technicum PBNA te Arnhem geslaagd voor het examen meubeltekenaar (deel 1). De Arbeiders Muziekvereniging, die op het ogenblik 43 leden telt, viert op 27 september het 35-jarig bestaan. Het ligt in het voornemen om de viering van het zevende lus trum te laten samenvallen met een actie, die voldoende gelden moét opbrengen om te kunnen overgaan tot de aanschaf van vier nieuwe saxofoons, waarmede ongeveer een 3500 zal zijn gemoeid. Toen ’Voor waarts’ vijf jaar geleden nieuwe in strumenten kreeg werden de saxo foons daarbij buiten beschouwing gelaten. Op vrijdagavond 5 maart wordt in de Hervormde Immanuëlkerk aan de Prinses Beatrixlaan een bij eenkomst gehouden in het kader van de Vrouwen Wereldgebedsdag. Tijdens deze bijeenkomst, die om acht uur begint, wordt een liturgie gelezen, die door de echtgenote van een Amerikaanse neger-predikant werd opgesteld. Zij roept op tot een strijdbaar Christendom, dat zich niet afzijdig houdt van de noden der mensen. Ds. P. J. Bos uit Sprang-Capelle heeft toezegging van beroep gekre gen van de Kerkeraad van de Ned. Hervormde Kerk te Waddinxveen. De te beroepen derde predikant van de Hervormde Kerk in Wad dinxveen zal speciaal zijn zorgen gaan uitstrekken over de Oranje- wijkgemeente. De thans 36-jarige predikant verricht sinds zeven jaar zijn herderlijk werk in de gemeente Sprang-Capelle. Tot 20 februari zal het rijwielpad langs de Nieuwe Gouwe tussen de afrit van de Rijksweg bij Verheul en de Parallelweg in Gouda zijn af gesloten in verband met de aanleg van een gasleiding. Het rijwielver- keer zal daardoor tijdelijk van een apart aangegeven strook van de rij baan gebruik moeten maken. Daar door is de rijweg te smal geworden voor het gemotoriseerde verkeer in twee richtingen. In verband hier mede zijn tijdelijk verkeerslichten geplaatst. Ds. W. J. Smidt, die van 1930 tot 1948 gereformeerd predikant was in Waddinxveen en sindsdien de gere formeerde kerk van Naaldwijk dient, is voornemens met emeritaat te gaan. Ds. Smidt, die thans 67 jaar is, begon zijn predikantenloopbaan na beëindiging van zijn studie in 1925 te Dwingelo. Op 23 februari 1930 deed hij zijn intrede in Wad dinxveen. Uitgaande van de Evangelisch- Moluksekerk zal met ingang van zondag 14 februari a.s. iedere zon dagavond om zeven uur een kerk dienst in het maleis worden gehou den, waarin voorgaat ds. P. Fader uit Schoonhoven. Het Hervormd Wijkgebouw „Bethel” is voor dit doel beschikbaar gesteld. waarderende woorden voor het feit dat hij gedurende een half jaar als waarnemend hoofd was opgetreden. Namens de oudercommissie ver welkomde de heer P. de Graaf het nieuwe schoolhoofd en ook hij bracht dank aan de heer Tromme len. De heer T. Ververs, voorzitter van Volksonderwijs, zei verheugd te zijn dat het gemeentebestuur bij de verwelkoming van nieuw onder wijzend personeel aanwezig was. Namens Volksonderwijs kreeg de heer Dullemond een bloemstuk aan geboden ter plaatsing in zijn klas. In het tekort aan verpleeginrich tingen in de provincie zal naar de schatting van mevrouw De Ruyter- de Zeeuw over vijf jaar voor een groot deel zijn voorzien. Inrichtin gen voor langdurig zieken en gees telijk gestoorde bejaarden zullen met medewerking van de gemeente Woerden en Gouda tot stand komen. Ook de lucht- en waterverontrei niging in de provincie kwam ter sprake. Het statenlid dr. ir. W. Ver hoeven (PvdA) was in dit verband geïnteresserd in een z.g. ’zorgen- kaart’, waarop de lucht- en water- verontreinigingsproblemen etc. zou den zijn aangegeven. Mevrouw De Ruyter-de Zeeuw zei in antwoord hierop o.m., dat zij voor de luchtverontreiniging alleen maar een oplossing ziet in landelijk ver band en dat er op dit ogenblik nog niet wordt gedacht aan provinciale subsidies voor de strijd tegen de luchtvervuiling. De bekende Delftse pianist en muziekpaedagoog, Bernard Tabber nal, in Waddinxveen geen onbeken de, zal op zaterdagmiddag 27 febru ari in de historische zaal van het Museum Prinsenhof te Delft wor den gehuldigd door leerlingen en oud-leerlingen ter gelegenheid van zijn 84ste verjaardag. Bernard Tabbernal, die ook in Waddinxveen wel is opgetreden, was tevens de leermeester van onze plaatsgenote Ria Broer. Na een huldigingsprogramma, hem aangeboden door enkele van zijn leerlingen en oud-leerlingen, zal Bernard Tabernal ook zelf nog en kele werken van Chopin op de pia no ten gehore brengen, hetwelk dan als zijn laatste min of meer officiële optreden mag worden beschouwd. Tevens zal hem een huldeblijk worden aangeboden, waarvoor bij dragen kunnen worden gestort op girorekening 36 75 41 t.n.v. de Ne derlandse Credietbank te Delft, on der de vermelding „Huldeblijk Ber nard Tabbernal”. In het comité van aanbeveling voor deze huldiging dat onder voor zitterschap staat van Delfts’ burge meester D. de Loor, hebben onder meer zitting burgemeester C. A. van der Hooft, alsmede mejuffrouw Ria Broer. Nieuwe Schouwburg Gouda: do. 18 f ebr.Toneelvoorstelling Nieuwe Rotterdams Toneel; dinsd. 23 febr.: Cabaretvoorstelling ’De Speeldoos’; wo. 24 februari: Concert t.b.v. „Het Gouds Volksconcert”; do. 4 maart: Hoofdstad Operette met ’An der Schonen Blauwen Donau”; do. 11 maart: „Tour de Chante” met o.a. Corry Brokken. BIOSCOPEN TE GOUDA Schouwburg Bioscoop: Heden 20.15 uur: „La Rossa”, 18 jr.; vr. 20.15 u, zat. 15, 19 en 21.15 u., z. 15, 17, 19 u. „Rio Conchos” 14 jr.; z. 21.15 u., ma. 20.15 u., di. en wo. 14.30 en 20.15 u.: „De grote Stilte”, 18 jr. De school, die waarschijnlijk zal starten op 1 september 1966, wordt gevestigd in het Mondeling Onder wijs Centrum van de Leidse Onder wijsinstelling. De stichting kwam tot stand door een samenwerking tussen de drie Nederlandse midden standsorganisaties en de Leidse Onder wij sinstelling. week van 2 t.m. 8 februari Geboren: Martha Johanna, d.v. A. Verlaan en K. H. van der Voorn. Marjola, d.v. G. Marchand en J. H. de Kort. Loraine Elisabeth, d.v. R. P. Re- meeus en M. A. Krohn. Johannes Jacobus, z.v. J. J. van Es en E. Oosterwijk. Ronald Robert, z.v. L. Markus en A. van Herk. Eelko Feike, z.v. F. van der Werf en E. B. Akkersdijk. Jan, z.v. F. J. van Dijk en C. Reijn- goud. Ondertrouwd: geen. Gehuwd: D. Flier en A. C. van der Vooren. Overleden: geen. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: blauwe kinderpyama; damespolshorloge; grijze want: Verloren: rode nylonwant; heren- portemonnaie met inh.; 3 sleutel tjes; doublé armband; 3 postduiven; bedelarmbandje. Thea van der Kunststichting Waddinx- zaal boekhandel Veldwijk, Het interieur van de ketelhuizen is één stuk techniek. Twee enorme ketels van Zweedse makelij met daaronder de massale branders. In iedere ketel tweehonderd pijpen, waardoorheen de hete lucht stroomt om het rond die pijpen stromende water op de vereiste temperatuur te brengen. Elektrische pompen stuwen het water in de toevoerlei- dingen. Controle-panelen met me ters en lampjes vertellen, of alles naar wens verloopt. Alleen is er niemand om er naar te kijken, want de installaties in beide ketelhuizen zijn volautomatisch. Slechts één controle per week is noodzakelijk. Verder worden de naar schatting tweeduizend ton olie per jaar ver slindende warmtebronnen aan hun lot overgelaten. Het voedsel voor de als straalmp- toren brullende vuurhaarden komt uit de buiten de ketelhuizen inge graven tanks. Bij ieder ketelhuis twee stuks met een inhoud van vijftigduizend liter voor de zware stookolie en één kleinere van 3000 liter voor lichtere olie, die alleen wordt gebruikt voor de voorver- warming. De levering van die enor me hoeveelheden olie zal worden verzorgd door de Waddinxveense oliehandel J. van Leeuwen en Zn, die bij een openbare inschrijving met de meest aantrekkelijke offerte uit de bus kwam. De beide ketelhuizen, gebouwd door Janzen’s Aannemingsbedrijf staan op het ogenblik nog wat kaal in de Vondel wijk in aanbouw. In de toekomst zullen ze echter nau welijks meer opvallen, omdat on middellijk naast beide ketelhuizen flats zullen verrijzen. De situering zo dicht naast flatwoningen heeft vooral een praktisch-economisch doel. Voor de afvoer van de ver brandingsgassen zijn hoge schoor stenen nodig. Door deze thans te combineren met de flatbouw, wor den deze ongeveer twintig meter hoge gevaarten aanzienlijk goedko per, dan wanneer ze vrijstaand had den moeten worden gebouwd. Bo vendien worden deze ontsierende voorwerpen op die manier vrijwel aan het zicht onttrokken. 362 eengezinswoningen, zes scholen en enige winkels, die worden of reeds zijn .aangesloten. Met behulp van een speciaal waterdicht kurk- materiaal werden deze stalen warm- teleidingen geïsoleerd. Doordat de buizen aan elkaar zijn gelast, vor men de toevoerleidingen in feite één geheel. De bouwer van deze centrale wij kverwarming, de N.V. Amsterdamse Verwarmingsmaat- schappij garandeert dit leidingen systeem voor een periode van tien jaar. Tegen aantasting van de stalen buizen door het grondwater is op het leidingensysteem een z.g. katho- dische bescherming aangebracht, dat werkt met elektrische impulsen op de leidingen. Met de aanleg van de installatie werd in juli van het vorige jaar be gonnen. Aanvankelijk was men op timistisch over de datum van ople vering maar tot teleurstelling van de mensen, die al op de wij kver warming aangesloten woningen hadden betrokken, ging het alle maal wel wat langer duren en'ver liep de warmtevoorziening in het De Chr. Boeren en Tuindersbond belegt op donderdagavond 25 febru ari in het Hervormd Wijkgebouw aan de Esdoornlaan een ledenver gadering. Spreker is de heer N. van der Heiden. Voor het kandidaatsexamen wis en natuurkunde is geslaagd onze plaatsgenoot Cees de Pater. Kamer van Gouda, aanvang BIERFLESSEN met stop voor f 4,95 Hedenavond vertoont de Schouw- burgbioscoop ”La Rossa”, een film van Helmut Kautner, met in de hoofdrollen Rossano Brazzi, Giorgio Albertazzi, Ruth Leuwerik en Gert Froebe. De film vertelt ons het ver haal van Patricia, een roodharige jonge vrouw, die tot twee maal toe teleurgesteld wordt in mannen en in beide gevallen op de vlucht slaat zonder een doel te weten. ”Rio Conchos” is de titel van een ’Western’ die draait van vrijdag tot en met zondagavond eerste voor stelling. Vanaf de tweede zondagavond- voorstelling tot en met woensdag draait „De Grote Stilte” de gran dioze film van Ingmar Bergman, die zich af speelt in het fictieve stadje Timuka, waar de mensen een vreemde, door Bergman zelf ont worpen taal spreken. In het Geref. Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat wordt maan dag 15 februari a.s. een huishoud show, tevens film- en ontspannings avond gehouden, georganiseerd door de vijf plaatselijke drogisterijen. Medewerking wordt verleend door bekende artisten, terwijl enkele aantrekkelijke kleuren-geluidsfilms worden vertoond. provinciale begroting 1965 heeft ge deputeerde mevrouw De Ruyter-de Zeeuw medegedeeld, dat er in het streekplan ’middengebied’ gronden zijn gereserveerd voor de tuinbouw, waarbij met name wordt gedacht aan de gebieden nabij Waddinxveen en Moerkapelle. Zij gaf hiermede antwoord op vragen van de staten leden drs. J. Borgman (PvdA) en H. Vink (AR) uit Gouda, die zich eerder kritisch hadden uitgelaten over de vestigingen van tuinbouw bedrijven in Waddinxveen. Mevr. De Ruyter-de Zeeuw merkte op, dat zij de vragen van de heren „niet vriendelijk” vond. Naar aanleiding van opmerkingen van andere statenleden, dat er wei nig meer zal overblijven van de groene vlakte in Zuid-Holland, merkte de gedeputeerde op, dat alle uitbreidingsplannen zeer zorgvuldig zullen worden bekeken, voordat er toestemming voor bebouwing zal worden gegeven. Volgens haar is het echter niet mogelijk alle bouw plannen te weren. Tijdens de diverse vergaderingen, die aan de begroting van de provin cie werden gewijd, kwam de recrea tie meerdere malen ter sprake. Mevrouw De Ruyter - de Zeeuw sprak over een tienjarenplan, waar mede een investering van honderd miljoen gulden zou zijn gemoeid. Het rijk zal in veel gevallen aan regionale projecten vijftig procent bijdragen. De provincie voegt daar 10 tot 25 procent bij, maar voor het resterende bedrag is nog geen op lossing gevonden. De gedeputeerde zei het toe te juichen, wanneer er voor het Groe ne Hart van Zuid-Holland een re creatieschap tot stand zou komen, mede in verband met de reeds be staande samenwerking van zestien gemeenten in deze omgeving. Van de zijde van de provincie wordt op het ogenblik onderzocht, of moet worden overgegaan tot het stichten van regionale vuilverwer- kingsinrichtingen, speciaal voor de kleine gemeenten in Zuid-Holland. Mevrouw De Ruyter - de Zeeuw merkte op, dat er tussen enkele ge meenten reeds gezamenlijke rege lingen bestaan. Anderen hebben ei gen vuilstortplaatsen of gebruiken die van de grote steden. Maar het toenemen van het aantal vuilstort plaatsen kan volgens de gedepu- teer de niet worden getoloreerd. De vuilverwerkingsinrichtingen zijn echter bijzonder kostbaar en voor kleinere gemeenten is op dit alleen iets in regionaal verband te berei- 1 ken. Tijdens de behandeling van de De Haagse wethouder van econo mische zaken, mr. R. M. van Reenen, is per 1 maart benoemd tot burge meester van Gouda ials opvolger van mr. K. F. O. James, die ruim een half geleden zijn functie in ver band met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd neerlegde. De 56-jarige heer Van Reenen, in Friesland geboren als zoon van een Gereformeerd predikant, behoort tot de Gereformeerde Kerk en is lid van de Anti-Revolutionaire Partij. Mr. Van Reenen, die in november 1958 wethouder werd als opvolger van de toen tot minister geroepen mr. Van Aartsen, bekleedt vele functies in het maatschappelijk le ven, zowel plaatselijk, regionaal als landelijk. De heer Van Reenen is gehuwd en heeft zeven kinderen. Tijdens een vergadering van de Haagse gemeenteraad ’vierde’ mr. Van Reenen zijn benoertiing, door de Haagse raadsleden op Goudse stroopwafels te tracteren. Op 26 fe bruari zal de nieuwe burgemeester door de Commissaris van de Konin gin worden beëdigd. Met de benoeming van de heer Van Reen en tot burgemeester van Gouda en de vorige week reeds be kend gemaakte benoeming van de heer G. W. Baron van Dedem tot burgemeester van Boskoop, krijgt Waddinxveen in beide buurgemeen ten burgemeesters, van wie een grote activiteit kan worden ver wacht. De Arbeiders Muziekvereniging ’Voorwaarts’ geeft morgenavond om half acht een uitvoering in het Ge ref. Verenigingsgebouw aan de Sta tionsstraat. Onder leiding van diri gent C. B. Hondong uit Den Haag zullen negen werken worden uitge voerd. Op het programma staan: In the Lime-tree Avenue (mars); Rule Brittannia; Solo voor Trompet; Edel- weiss-wals Sennerin Abscheid von der Alm; John Peel; Alber at Suite; Rauschende Birken (wals) en Bill Bailey (mars). Na afloop hiervan zal de zestien man sterke drumband zich presen teren in de splinternieuwe unifor men, voor de aanschaf waarvan de jeugdleden al geruime tijd een oud- papier-actie voeren. Deze actie zal voorlopig nog voortduren, omdat de nieuwe uniformen tijdelijk zijn ge financierd uit andere middelen. Na de oauze wordt het program ma verzorgd door de Reeuwijkse mandolineclub ’Uit en Thuis’ onder muzikale leiding van C. H. de Vries. De algehele leiding berust bij de heer B. de Korte. De Kunststichting Waddinx veen heeft voor de komende maanden een viertal exposi ties op het programma staan. Drie kunstschilderessen zul len na elkaar hun werken komen exposeren. In mei volgt dan een expositie van werkstukken van Waddinx veense amateurs. De Haagse kunstschilderes Thea van der Heuvel komt op 3 maart met haar kleine olieverfschilderijen naar Waddinxveen. Op 23 maart wordt haar plaats ingenomen door Meike Sund, eveneens met olieverfschilderijen, en tenslotte komt op 13 april Christa van Zanten haar wer ken exposeren. Alle exposities worden ge houden in het tentoonstel- lingszaaltje van boekhandel Veldwijk aan de Passage. Voor de Waddinxveense amateurs staat er in mei een expositie op het programma. Nadere bijzonderheden over de mogelijkheden tot deelna me volgen nog. Vast staat, dat per deelnemer één werk kan worden geëxposeerd. Bejaardenmiddag, Geref. Ver. Ge bouw. Aanvang 14.30 uur. Woensdag 17 februari: Jaarvergadering Ned. Christ. Vrou wenbond in het Geref. Verenigings gebouw aan de Stationsstraat, aan vang 19.30 uur. Buitengewone vergadering van de middenstand in hotel „De Unie”, Kerkweg, aanvang 20.00 uur. Donderdag 18 februari: Lezing opvoering produktiviteit in de Verkoop. Gebouw te Voorlichting- en Demonstratieavond Hengelsportver. „Waddinxveen” in het Geref. Ver. gebouw, aanvang 8 uur. Vrijdag 19 februari: Feestavond Personeelsvereniging „Nederhorst”, Nieuwe Schouwburg Gouda, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 20 februari: Feestavond Personeelsvereniging „Nederhorst”, Nieuwe Schouwburg Gouda, aanvang 20.00 uur. Woensdag 24 februari: Voordracht Harriet Freezer, Cultu rele Kring, in Geref. Veren.gebouw; aanvang 20.00 uur. Jaarvergadering meisjesclub „Het Mosterdzaadje”, Herv. wijkgebouw. Donderdag 25 februari: Ledenvergadering Chr. Boeren- en Tuindersbond in Herv. Wijkgebouw Esdoornlaan, aanvang 19.30 uur. Vrijdag 26 februari: Uitvoering muziekkorps ’Concordia’. Zaterdag 27 februari: Huldiging pianist Bernard Tabber nal, Museum Prinsenhof Delft. Aanvang 14.00 uur. Dinsdag 2 maart: Opening expositie Heuvel, veen, Passage. Woensdag 3 maart: Feestavond zwem- en 1 Gouwe” in r.k. verenigingsgebouw, aanvang 20.00 uur. Zendingsavond in het Geref. Ver enigingsgebouw aan de Stations straat, aanvang 19.30 uur. Viering Europadag schooljeugd, Plein voor Raadhuis, aanvang 10.30 uur. Vrijdag 5 maart: Vrouwen Wereld Gebedsdag. Im manuëlkerk. Aanvang 20.00 uur. Donderdag 11 maart: Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, demonstratieavond. Lunchroom v. d. Water. Aanvang 20.00 uur. Vrouwenbeweging van het N.K.V. Jaarvergadering. Kath. Veren, ge bouw. Aanvang 20.00 uur. Woensdag 17 maart: Rotte’s Mannenkoor, Culturele Kring, in de Herv. Immanuëlkerk; aanvang 20.00 uur. Ned. Christ. Vrouwenbond: spreek ster: mevr. H. Smit-Goeman, Herv. wijkgebouw, aanvang 19.30 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 3