in en Nuttige voorlichting Rotterdams Bouwcentrum woningen Waarheid Dit jaar nog 455 aanbouw Grote belangstelling jaarbeurs Utrecht Veel aandacht aan verwarming, bouw en voorlichting leugen I I en en in Middenstand op de Jaarbeurs Flats BURGERLIJKE STAND OF KERKEN NODIGEN I Haagse expansie in Gouwestreek? Vergadering CPB In 1966 in Boskoop bloemenexpositie II Bezoek aan Veilig Verkeersschool Bioscopen Gouda Leger dat nog nooit veldslag verloor eengezinswoningen Vondelwijk en Groens waard Vissen en voeren Meeste glasteelt in Zuid-Holland Bijdrage Provincie Wilhelminakade I Ruilbeurs Firma Hogendoorn veertig jaar Gedeputeeerde D. v. d. Kwaak start wijkverwarming onvoldoende in Toekomst midden- Expositie „Aardgas in trek?’ i Harriët Freezer voor Culturele Kring Zoetermeer alleen 1 Tuinbouw in cijfers I Tevens overdracht 2000 ste na oorlog Waddinxveen gebouwde woning en kleinbedrijf Weekblad voor Waddinxveen - 25 februari 1965 i i I g Houw ii ij verheid Aardgas Verschenen: BOEKHANDEL ’VELDWIJK’ Kerkweg (Passage) zondag 28 februari 1965 Nederlands Hervormde Kerk v.m. 9.30 uur: drs. H. Goedhart van Rotterdam n.m. 6.30 uur: ds. P. J. Bos van Sprang Hervormd Wijkgebouw,Esdoornlaan v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius mm. 6.30 uur: ds. J. Zwijnenburg van Oudewater Hervormd Wijkcentrum Oranjewijk (Jan Willem Frisoweg) v.m. 10.00 uur: ds. J. R. Cuperus n.m. 5.00 uur: dhr. Neijenhuis van Voorburg Evangelisch Molukse Kerk (in Bethel, J. W. Frisoweg) n.m. 7.00 uur: ds. P. Fader Maleise dienst van Schoonhoven Hervormde Immanuëlkerk v.m. 9.30 uur: dr. A. van Haarlem n.m. 7.00 uur: ds. G. J. v. d. Bogerd van Gouda 'Mï DEAR CHURCHILL’ Een beknopte levensbeschrijving van de grote staatsman. in pocketvorm. Prijs 1,75 ELSEVIERS BELASTINGGIDS Handleiding voor het bepalen van uw belastingaangifte. - Prijs f 5,90 OPPASCENTRALE telefoon 2934 of 3062 r’ besparend bouwen, Waddinxveen een ’beloning’ krijgt in de vorm van extra woningcontingenten. Voor de realisering van het hier boven genoemde aantal van 455 huizen heeft Waddinxveen slechts een toewijding nodig van 386 wo ningcontingenten. In het Rotterdamse Bouwcentrum is dezer dagen een expositie geopend, onder de titel „Aardgas in trek”. De tentoonstelling kwam tot stand door samenwerking tussen de Gasunie, de Vereniging van Exploitanten van Gasbedrijven V.E.G. en het Bouwcentrum. Maandagavond j.l. werd in de Chr. Landbouwhuishoudschool „De Rank” de jaarvergadering gehouden van de Christ. Plattelandsvrouwen Bond. De presidente, mej. L. Hof man, gaf na haar welkomstwoord een overzicht van het afgelopen jaar. Zowel uit haar woorden als uit de verslagen van penningmeester- esse en secretaresse bleek, dat de C.P.B. een levende vereniging is. Daarna hield de heer J. D. Geel voor de geheel bezette zaal enkele voordrachten, o.a. sprookjes van Hans Christiaan Andersen. De heer Geel bracht zijn voordrachten op voortreffelijke wijze en oogstte bij de dames, van wie velen hun echt genoot hadden meegebracht, veel succes. Ondanks de geduchte concurren tie van de televisieuitzending van de voetbalwedstrijd DWS-VASAS had mevrouw Harriët Freezer gis teravond niet over belangstelling te klagen. In het Geref. Verenigings gebouw heeft zij kans gezien, daar toe uitgenodigd door de Stichting Culturele Kring, de aanwezigen met haar luchtige praat ongeveer twee uren lang aangenaam bezig te hou den. „Waarheid en Leugen” was de ti tel van de verzameling serieuze en minder serieuze verhaaltjes, anec dotes en grapjes die zo spontaan, alsof het haar ter plaatse in gedach- is, En nu geeft het aardgas de mo gelijkheden om in dezen een grote stap vooruit te doen. Gehele of ge deeltelijke verwarming met aardgas zal onze woningen gedurende het gehele jaar beter bewoonbaar ma ken” was de conclusie van de heer Van Reenen. De expositie in het Bouwcentrum geeft voorlichting over alle aspec ten van de toepassingsmogelijkhe den van aardgas, zowel voor nu als voOr de nabije toekomst, waarbij o.m. wordt gedacht aan aardgas als energiebron voor koelkasten, was drogers en airconditioning. „Aardgas in trek” blijft tot en met 17 april in het Bouwcentrum, schuin tegenover het Rotterdamse Groot- handelsgebouw. In Florida te Boskoop wordt van 7 tot en met 17 april 1966 de grote gehouden. Met een oppervlakte van bloemententoonstelling Flora Nova’ 2700 vierkante meter zal de expo sitie ongeveer twee maal zo groot worden als vier jaar geleden. Het ligt in het voornemen ook in het buitenland veel aandacht aan deze expositie te schenken. De mobiele verkeersschool van het Verbond voor Veilig Verkeer, die op het ogenblik ten behoeve van de Waddinxveense schooljeugd staat opgesteld in de Citosa-garage, kreeg maandag j.l. bezoek van verschil lende belangstellenden op een ogen blik, dat aan een der Waddinxveen se schoolklassen een demonstratie- les werd gegeven. Voor het systeem van de mobiele verkeersscholen, hoewel niet nieuw, bestaat veel belangstelling. De be zoekers van maandag waren verte genwoordigers van enkele gemeen tebesturen, die de aanleg van een eigen verkeerstuin overwegen, als mede een belangstellende uit Duits land, die in Nederland bij het Ver bond voor Veilig Verkeer weder zijdse ervaringen met mobiele ver keersscholen kwam bespreken. De Schouwburgbioscoop vertoont hedenavond de Franse film „Schiet op de pianist” naar de roman van David Goodis. Het is het verhaal van een eens wereldberoemd pia nist, die aan lager wal is geraakt en die als vergeten man piano speelt in een derderangs kroegje bij Parijs. „De Triomf van Hercules” draait van vrijdagavond tot en met zondag. Vanaf zondagavond tot en met woensdagmiddag komt de film ’Liefdesspel’ op het witte doek. De film gaat over ’call girls’, een intiem en gewaagd onderwerp, frivool en charmant verfilmd als een moderne ronde d’amour van Alfred Weiden- mann. Voor de jongeren van de Geref. Kerk en van de Herv. Immanuël kerk spreekt hedenavond in de Im manuëlkerk majoor Scheffer van het Leger des Heils over het onder werp: „Het ontstaan en het werk van dit leger, dat nog nooit een veldslag verloor”. hal komen de haarden en kachels voor gas-, kolen- en olie-verbruik. Op de parterre exposeert traditio neel de groep elektrische huishou delijke apparaten, kook- en koel apparatuur en verlichtingsartikelen. In de Vredenburggebouwen heb ben zich enige veranderingen voor gedaan. Zo is de groep film en foto verhuisd naar de parterre van de Beatrixhal, die is vrijgekomen door dat de groep baby- en kleuterarti- kelen en kinderwagens voortaan op een eigen .aparte vakbeurs zal mani festeren. Op de gaanderij van deze hal is de groep kunstnijverheids- artikelen ondergebracht, die van de derde verdieping is gekomen. Op deze opengevallen plaats is nu ruimte ontstaan voor uitbreiding van de groep glas, porselein en aar dewerk. Een gedeelte v.an de Bea trixhal is gereserveerd voor buiten landse collectieve landeninzendin- gen, die een programma brengen, dat uitsluitend is gericht op ge bruiksgoederen. Het Middenstandscentrum, dat in het kader van de Voorj aarsbeurs 1965 thans voor de 10e maal wordt ingericht, heeft ditmaal een plaats gevonden in de Beatrixhal van het Vredenburg-complex van de Ko ninklijke Nederlandse Jaarbeurs. Werd in voorgaande jaren de aandacht van de Jaarbeursbezoe kers gevraagd voor onderwerpen als de economische samenwerking, ste- debouw en winkelcentrum, de re clame en de dienstverlening - spe ciaal bezien vanuit de gezichtshoek van het midden- en kleinbedrijf - deze keer wordt het oog gericht op de toekomst. Door suggestieve beelden worden de lijnen, waarlangs het midden- en kleinbedrijf zich sinds de tweede wereldoorlog heeft bewogen, aange geven en doorgetrokken naar de In 1965 zullen in Waddinxveen in totaal 455 woningen in aanbouw worden genomen in de uitbreidings plannen Putte-Noord (Vondelwijk) en Groenswaard-zuid. Het betreft hier 186 woningwetwoningen, 89 premiewoningen en 180 huizen in de vrije sector. Dezer dagen werd in de Vondel wijk een aan vang gemaakt met de bouw van drie blokken flats in de woningwetsector, omvattende 126 gezinswoningen en vijftien vrijge zellenwoningen. Op 15 september kan met de bouw worden begonnen, eveneens in de Vondelwijk, van drie blokken flats, omvattende 89 pre miewoningen en 45 woningwetwo ningen. Wat betreft de eengezinswoningen in de vrije sector kunnen op 1 april in de Vondelwijk veertig huizen in aanbouw worden genomen, terwijl in Groenswaard-zuid met de bouw van honderd eengezinshuizen kan worden begonnen. Op 1 oktober worden dan opnieuw veertig vrije sector woningen in aanbouw geno men. Door het systeem van rationeel bouwen is het voor Waddinxveen mogelijk zulk een groot aantal hui zen in betrekkelijk korte tijd in aanbouw te nemen. Deze aantallen worden mede bereikt door het feit, dat door de wijze van het arbeids jaren die komen. De expositie stelt zich ten doel aan te geven over welke middelen - zowel in als buiten het bedrijf - de ondernemer in het midden- en kleinbedrijf thans beschikt en welke eigenschappen deze ondernemer zal moeten bezitten om ook in de toe komst zijn taak op economisch nut tige wijze te vervullen. De aandacht zal worden gevestigd op de facto ren, die van wezenlijke invloed zijn op de gang van zaken in het mid den- en kleinbedrijf en op de mo derne ontwikkelingen binnen deze sector van het bedrijfsleven, zoals de concentratie-tendens, de nieuwe in- en verkooptechniek, de assorti- mentswijzigingen, de consumenten gedragingen e.d. Uitgaande van de hengelsportvër- eniging ’Waddinxveen’ werd in het Geref. Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat een voorlichtings- en demonstratie-avond gehouden. Voorzitter Hoogerdijk hield een lezing over het voorn-vissen in de zomer- en wintermaanden. Spreker wees er op, dat er in het algemeen voor het vissen op voorn. Om de sport en de vangkansen te vergro te zwaar materiaal wordt gebruikt ten moet er lichter worden gevist. Als maximale snoerdikte 0,12. Aan deze dikte moet ook de hengel en dobber worden aangepast. Het voeren om de vis aan te lok ken wordt volgens spreker ook ver keerd toegepast. Het komt nog al te vaak voor, dat de sportvisser ballen voer (dieptebommen) op zijn vis- stek te water laat. Dit voer voor voorn-vissen is uit den boze. Het moet bestaan uit een samenstelling van licht materiaal; b.v. zemels, ge mengd met boraks of puddingpoeder. De heer Hoogendoorn Jr. toonde op deze avond verschillende mate rialen. In het bijzonder de Holglas hengel, die erg in opgang is om zijn lichte gewicht en soepelheid. Deze Holglas hengel is daarom uitermate geschikt als wedstrijdhengel. Volgens de laatst gehouden tel ling van het Centraal Bureau voor de Statistiek (mei 1964) bedroeg de totale oppervlakte groenten onder glas in Nederland 4898 ha. Hiervan werd 68 of 3319 ha beteeld met tomaten. De totale oppervlakte groenten onder glas nam, in verge lijking met 1963, toe met 292 hec taren (6%). Een onderverdeling van het are aal tomaten in ’stook’- en ’koude’- tomaten toont aan, dat het areaal stooktomaten is toegenomen met niet minder dan 25% tot 2050 ha. De oppervlakte ’koude tomaten’ nam toe met 6 tot 1268 hectaren. De beteelde oppervlakte met fruit onder glas bedroeg in mei 1964 327 ha. Dit betekent een vermindering met 59 ha (-15%). Het belangrijk ste produkt (druiven) liep terug van 301 ha in 1963 tot 257 ha in 1964 (-15%). Het areaal bloemkwekerij gewas sen onder glas gaf een uitbreiding te zien. In mei 1963 bedroeg deze oppervlakte 701 ha; in 1964 werd 782 ha met deze gewassen beteeld. Bij deze teelten onder glas gaven de rozen en anjers een sterke toe neming te zien met respectievelijk 21% en 19%. De totale oppervlakte tuinbouw onder glas in Nederland bedroeg in 1964: 6007 ha (1963: 5700 ha). De waarde van de jaarlijks te versto ken hoeveelheid brandstof bedraagt in de glastuinbouw ruim 70 miljoen gulden. De tuinbouw is in sterke mate afhankelijk van export. West-Duits- land is veruit de belangrijkste af nemer (±50%). Daarna volgt het Verenigd Koninkrijk. Beide nemen 2/3 deel van de totale export van tuinbouwprodukten voor hun reke ning. In de sector groenten en bloe men is dit aandeel zelfs 75 ”/o. Frankrijk wordt steeds belangrijker. Daarnaast zijn vermeldenswaard Zweden, België en voor de bloem bollen de Verenigde Staten van Amerika. Zuid-Holland produceert 45% van de totale waarde van de Nederland se tuinbouwproduktie. Voor de teel ten onder glas is dit aandeel zelfs circa 70%. Van de 265.000 die de gemeente heeft moeten uittrekken voor de aankoop van de fabriekspanden van de Gebr. Van Stijn en de fa. Boon- stoppel aan de Wilhelminakade in verband met de voorgenomen ver breding van deze weg, zal de Pro vincie 190.000 voor haar rekening nemen. Gedeputeerde Staten hebben aan Provinciale Staten voorgesteld dit bedrag verdeeld over een periode van dertig jaar en verhoogd met de verschuldigde rente aan de gemeen te Waddinxveen uit te keren, wat neerkomt op een bedrag van 13803 per jaar. G.S. willen in verband met de financiële situatie niet ingaan op een verzoek van B. en W. van Wad dinxveen om het bedrag ineens uit te keren. Mocht die situatie zich wijzigen, dan kan alsnog tot uitke ring van het restant ineens worden overgegaan. G.S. meenden Waddinxveen in deze kosten tegemoet te kunnen komen, omdat door de verbreding van de Wilhelminakade de werk zaamheden van de provincie aan de Gouwe-oever ter plaatse, o.a. een bocht-afsnijding, aanzienlijk goed koper zullen uitkomen. De heer D. van der Kwaak, lid van het college van Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland heeft zich bereid verklaard op don derdag 25 maart a.s. de centrale wijkverwarming in de Vondelw ijk officieel in gebruik te stellen. Tevens zal die dag de tweeduizend ste na de oorlog van 1940-45 in Waddinxveen gebouwde woning door de heer Van der Kwaak aan de nieuwe bewoners worden overgedragen. Van die tweeduizend woningen heeft de N.V. Rehorst precies de helft gebouwd en op diezelfde dag zal Rehorst haar duizendste woning voltooien. Ook voor de N.V. Eurowoningen is 25 maart een bijzondere dag. Deze N.V. sloeg de eerste paal voor de 2000ste na de oorlog gereed gekomen Waddinxveense woning, maar bovendien is dit de twee duizendste woning, die door de N.V. Eurowoningen is gebouwd. Terwijl aan de ene kant woningen worden opgeleverd, worden aan de andere kant weer nieuwe woningen in aanbouw genomen. Voor twee blokken van samen 94 woningwetwoningen zal name lijk diezelfde dag de eerste paal worden geslagen. Eg g week van 16 t/m 22 februari 1965 Geboren: Jacoba Ramina Janna, d.v. A. Bakker en A. Karens; Wilhelmus, z.v. A. A. J. J. Verhagen en J. Hertog; Ecco Alphons Maria, z.v. F. J. A. Vos en E. A. M. van Berkesteijn. Ondertrouwd: W. C. Boeren en J. Vis; A. Vurens en A. Vis. Gehuwd: geen. Overleden: geen. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: diverse portemonnaies; 1 sjaal; één want; zilver kettinkje; diverse handschoenen. Verloren: herenhorloge (merk: Lin coln); 1 paar grijze leren jongens- handschoenen; één donkergroene want; 1 step; 1 rode portemonnaie; één rode portefeuille. Zaterdagmiddag om twee uur houdt „De Paddestoel” weer een ruilbeurs in het clubgebouw aan de Lijsterbesstraat. Er is veel vraag naar speldjes, sigarenbandjes en postzegels. Dezer dagen hebben Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland het ontwerpstreekplan voor de Haagse agglomeratie gepubliceerd. Uit dit streekplan komt overduidelijk naar voren, dat zelfs de bouw van een nieuw Zoetermeer met 100.000 in woners in de toekomst de Haagse overloop niet volledig kan opvan gen. Voor 1980 zal ook elders nog woonruimte moeten werden gevon den voor enkele tienduizenden Hagenaars. Dit probleem zullen G.S. verder onderzoeken bij het uitwerken van de streekplannen voor ’Rijn en Gou we’ en voor de ’Oude Rijnmond’. Sprekend over de tuinbouw onder glas stellen G.S., dat daarvoor in het gebied van Den Haag nog maar een beperkte ruimte overblijft en dat de overloop van tuindersbedrij- ven zal moet en plaats vinden naar gronden gelegen in het vierkant Moerkapelle-Hazerswoude-Boskoop- Waddinxveen. Op de bij het streekplan gevoegde kaarten staat o.m. aangegeven een nieuwe provinciale weg Zoetermeer- Waddinxveen parallel aan de noord zijde van Rijksweg 12. Maandag 1 maart zal het veertig jaar geleden zijn, dat de heer C. Hogendoorn Jaczn. in Boskoop een schildersbedrijf vestigde. Nadat de oprichter in 1961 op 58-jarige leef tijd was overleden, is het bedrijf door zijn in Waddinxveen woonach tige zoon Jac. Hogendoorn voortge zet. De Handelsonderneming Ho gendoorn is thans in beide plaatsen gevestigd. Behalve schildersbedrijf wordt te vens een groothandel gevoerd in industriële lakken, gereedschappen, doe-het-zelf artikelen en levert de handelsonderneming tuindersglas, houdt zich bezig met kassenbouw, e.d. I De oprichter van het bedrijf kwam voor de oorlog in de belangstelling, toen hij het z.g. puntenglas voor de kassenbouw introduceerde, dat toen veel opgang maakte. Zowel in Bos koop ,als Waddinxveen heeft de heer Hogendoorn winkels, speciaal gericht op de ’doe-het-zelf’ activi teiten. Ter gelegenheid van het jubileum zal maandagmiddag een receptie worden gehouden in hotel ’florida’ te Boskoop. De Utrechtse Voorjaarsbeurs, die van 8 tot en met 16 maart zal wor den gehouden en die geheel in het tenen zal staan van bouw, transport en verwarming, wordt met zijn om vang van bijna 103.000 m2 netto expositieruimte de grootste uit het bestaan van de Koninklijke Neder landse Jaarbeurs. Deze oppervlakte staat gelijk aan die van de totale omvang van de eerste tien beurzen (1917-1927) samen! De aanvraag voor deelneming aan deze Voorjaarsbeurs was zo groot, dat de directie van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs moest uit zien naar een mogelijkheid om alle deelnemers te herbergen. Deze werd gevonden in een terrein, gelegen aan de Weg der Verenigde Naties, groot 57.000 m2 bruto. De beurs wordt voor meer dan de helft in beslag genomen door werk tuigen, materieel en transportmid delen voor bouw, wegenbouw, wa terbouw, mijnbouw en grondverzet. Deze afdeling omvat o.m. machines voor de betonfabricage, bouwcom- pressoren en pompen, heimachines, bouwkranen, -liften en -lieren, bull dozers, draglines, steenbrekers en -snijmachines, laadschoppen, we genbouw- en onderhoudsmachines, mijnbouwapparatuur, schaf t- en directiewagens. In totaal zal deze sector, die wordt ondergebracht op het nieuw ver worven terrein der Verenigde Na ties, een opervlakte beslaan van 35000 m2 netto. Op deze oppervlakte exposeren ruim 400 firma’s hun machines, waarvan driekwart van buitenlands fabrikaat is. ten kwam, aan haar gehoor over droeg. Terecht mag men deze jour- naliste/schrijfster ook een groot voordrachtskunstenares noemen, vooral omdat haar voordrachten van begin tot eind zijn geprojecteerd op de dingen van alle dag, waar een ieder voor zich vaak van uur tot uur mee wordt geconfronteerd. Bij het luisteren naar Harriët Freezer herkende men zichzelf, herkende men omstandigheden thuis of bij anderen. Harriët Freezer maakte haar ge hoor duidelijk, dat waarheid en leu gen zeep dicht bij elkaar staan, en dat juist de ’leugen’ ieder moment van de dag en meestal zelfs onge merkt in ons opkomt. Met een grap en een lach slaagde ze erin haar toehoorders duidelijk te maken, dat we niet meer zonder die ’leugen’ kunnen, omdat de waarheid lang niet altijd gezegd kan worden. Een langdurig applaus en een bos tulpen waren voor de spreekster het bewijs, dat zij een goed en dank baar gehoor had getroffen. Het Croeselaanterrein geeft het volgende beeld: Bouwmaterialen en onderdelen worden ondergebracht in de Bernhardhal, hal C en op het buitenterrein voor deze hallen. Deze groep omvat o.a. baksteen, beton, bouwplaten, cement, kalk, hout, dakbedekking, dekvloeren, geprefa briceerde woningen en onderdelen, glas, hang- en sluitwerk, isolatie materialen, keukeninrichtingen, ra men, deuren, wanden, staal- en ijzerconstructies en wegenbouwma terialen. Groot-Brittannië, Italië en Zweden zullen met een op bouw materialen gerichte stand in deze sector aanwezig zijn. In de Marijkehal, de Margriethal en op het buitenterrein voor deze hallen vindt de bezoeker de afdeling transportmiddelen voor haven- en overslagbedrijven, industrie en openbare diensten zoals heftrucks, laadborden, containers, transpor teurs, trekkers, kranen, lieren, ta kels en liften. Een deel van de Marijkehal en het restant van hal C is gereser veerd voor de groep pompen, com pressoren, verbrandingsmotoren, toeleveringsmaterialen en hulpmid delen voor de industrie. In de Irenehal exposeren bijna 300 firma’s machines en apparaten voor verwarming, luchtbehandeling en stookinrichtingen. In deze sector zal men o.m. een compleet aanbod aantreffen van aardgasapparatuur. Op de verdieping van de Juliana - In zijn openingswoord zeide de voorzitter van de VEG, mr. R. M. van Reenen (de nieuwe burgemees- te van Gouda) o.m.: „Het hoofd thema van deze expositie is de in vloed van de komst van het aardgas op de woningbouw. Het is zonder meer duidelijk, dat in de woning bouw die aanpassing zal moeten plaats vinden, die nodig is om de toepassingsmogelijkheden van het aardgas in de woningen te realise ren. Dat hieromtrent goede en ver antwoorde voorlichting dringend nodig is, daarvan zijn vele instan ties overtuigd. Voorlichting aan het publiek, aan de gebruikers en niet alleen aan hen, maar in niet min dere mate aan die groepen, die er feitelijk beroepshalve mee te ma ken hebben, met name architecten, aannemers en installateurs”, aldus mr. Van Reenen. „Het is steeds de bedoeling ge weest, dat de grote aardgashoeveel heden, die in onze bodem gevonden zijn, in het bijzonder ook zouden worden aangewend voor de ruimte verwarming. Door deze toepassing van het aardgas zal het mogelijk zijn het woongenot van onze huizen belangrijk op te voeren. Slechts een betrekkelijk laag percentage van de woningen in Nederland beschikt over een centrale verwarming. Dit betekent, dat van een zeer groot aantal woningen gedurende een groot deel van het jaar een belang rijk gedeelte vrijwel onbewoonbaar De DOKTERSDIENST zal worden waargenomen door dokter C. A. de Geus, Pr. Beatrixlaan 6, telef. 2676 Gereformeerde Kerk v.m. 9.00 en 10.30 uur: ds. J. Snoey n.m. 6.30 uur: ds. Bos van Zevenhuizen Remonstrantse Kerk Geen dienst. Christ. Afgescheiden Gemeente v.m. 9.30 en mm. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop woensdag, n.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop KERKDIENSTEN R-K. KERK Pastoor: B. A. Emmelkamp Kapelaan: G. L. U. Paardekooper Zuidkade 176, telefoon 2452 Parochiekerk St. Victor, Zuidkade Zondag 7.15, 9.45 en 11.15 uur: H. Mis In de week 7.00 en 8.00 uur: H. Mis St. Petruskapel, J. Willem Frisoweg zondag 8.30,11.15 en 17.30 uur H. Mis dinsdag 8.00, donderdag 20.00 en zaterdag 9.00 uur: H. Mis. (Kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminaplein tijdens de H. Mis van 11.15 uur) Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66 donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16.30 uur Wachttorenstudie

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 4