>8 Elsevier’s weekblad W.S.E. de mindere van Nieuwkoop; Waddinxveen behoudt het leiderschap L II van ^*Cfi*C*l*fi* Verdiende overwining Waddinxveen (zat.) op Zwervers Programma voor a.s. weekend o Verlies voor Be Fair Zwemcl. De Gouwe I Eerste wandeltocht in 1965 THON COLPA WSE Nieuws Nieuws uit ’t Hart van Holland weeKDigg voor vvagginxveen - lb maart doen wonderen ■I Kabouters werken Kabouters 2 1 2 Onrustige Zenuwen? Mijnhard*'» Z*nuwtahintten BE FAIR-nieuws /A 0—3 9—0 0—6 N.V.S. 3 W.S.E. 2, 5—0 de volgende personen 3.15 uur t MARGUERITE LEES 3 U ziet meer, U ziet veiliger, U ziet zonder hinderlijke schit tering met een POLAROID 7QNNFRRILr Be Fair 5 W.D.S. 2, zondagvoetbal: W.S.E. Zwervers, Gr. Ammers - W’veen, 11—0 0—3 1 4 3 5 7 4 3 7 7 3 3 3 4 4 4 7 9 8 9 12 27 24 23 21 19 16 13 11 9 7 51—18 47—23 44—26 42—27 41—29 16—26 24—27 26—47 23—56 20—55 13 12 13 12 13 13 4 11 13 2 2 4 3 0 2 1 2 2 0 3 3 4 8 7 2 6 10 48-11 48-26 37-21 33-32 26- 44 27- 45 8-12 25-28 W’veen Boskoop, Zw’dam Be Fair 2, 13 12 14 13 13 13 13 14 13 11 8 10 8 6 5 4 5 3 2 2 2 1 3 2 0 3 3 4 2 2 2 0 0 23 19 22 16 15 13 12 12 8 6 4 4 4.30 uur 4.00 uur 36-7 28-10 45-15 51-33 25- 22 26- 25 28-26 28-33 24-38 13-42 11-32 20-52 Wil- deze deze Wandelsportvereniging W.I.K. zal a.s. zaterdag 20 maart voor het eerst in het nieuwe seizoen deelnemen aan de wandelmars te Heinenoord. Er zal met twee groepen worden gestart, één op de 12 km en één op de 18 km. Vertrek vanaf de hefbrug om 12.50 uur. 2—0 13 10 10 8 6 6 5 11 7 6 5 5 4 1 3 1 1 1 2 5 4 5 5 7 8 9 9 10 Zaterdag speelt Be Fair 2 een be langrijke wedstrijd tegen Zwam- merdam 2, daar Jodan Boys 3 ook steeds aanspraken maakt voor het kampioenschap en overgang naar de K.N.V.B. Aanvang van de wedstrijd 2.45 uur. Vrdag 19 maart is er weer club avond; aanvang 19.30 uur. Zijde 4, Boskoop 0—0 1—2 6— 2 7— 1 0—3 1—2 1—2 1—2 n.d. 7—1 WADDINXVEEN—ESTO, 2—0 De overwinning van 20 die de kampioenskandidaat Waddinxveen op Esto heeft behaald, is niet be paald gemakkelijk gegaan. Bij de rust was de stand nog 00. In de tweede helft ging het iets beter en werden dan ook de doelpunten ge maakt. De eerste kansen waren voor Esto, midvoor Groeneveld kwam alleen voor doelman Van Vuuren te staan, hij schoot echter tegen de keeper op en linksachter Schouten kon toen de bal wegwerken. In de tiende minuut na de rust nam Wad dinxveen de leiding. Midvoor Quist kreeg een goed aangegeven bal van Appel en schoot de bal achter de uitstekende doelman De Koning van Esto. Vijf minuten voor het einde viel de doelman van Esto uit, we gens een arm-blessure. Hij werd vervangen door De Wit en deze aarzelde enkele minuten voor tijd om in te grijpen waarna Weerden- burg de bal in eigen doel liep, 20. ZWERVERS W’VEEN, 2—4 Waddinxveen begon met fris en open spel op de grasmat te leggen. Vanuit het middenveld werden de aanvallen goed opgebouwd en dat leidde tot gevaarlijke situaties voor het Zwervers doel. De Zwervers- verdediging moest alle zeilen bij- zetten om de voorhoede van Wad dinxveen in bedwang te houden. Na 17 minuten spelen liep rechts binnen Twigt van Waddinxveen goed door op een voorzet vanuit het middenveld en met een harde schui ver passeerde hij de Zwerversdoel- man, 01. In de 38ste minuut was het weer raak, linksbuiten Hammer zette de bal voor en Van Pruissen schoot hard en onhoudbaar in de touwen, 02. Na de thee ontston den er gevaarlijke momenten voor het Waddinxveense doel. In één van deze momenten speelde spil De 24 16 16 13 10 10 3 8 2* 23-56 zaterdagvoetbal: Be Fair Sportlust, Zwervers W’veen, W’veen 2 - Jodan Boys 3, 110 Be Fair 2 Rijnstreek 3, R.C. Verh. 2 Zw’dam 3, Gr. Ammers 3 - Be Fair 5, Moerkapelle R.C.V. 3, zondagvoetbal: Nieuwkoop W.S.E., Waddinxveen ESTO, Donk 3 Waddinxveen 2, 00 W.S.E. 2 Groeneweg 3, G.S.V. 6 W.S.E. 3, VVGZ ASWH Maasdam Rijsoord Spirit Wieldrecht 17 Sportlust Be Fair A tyï’o zaterdag voetbal: Gr.Ammers Be Fair, 4.00 uur 4.00 uur 2.45 uur Sportlust 3 R.C.V. 2, 4.00 uur Be Fair 3 Zw’dam 3, 5.00 uur Be Fair 4 - Schoonh. 2, 1.30 uur Rijnstreek 2 - RGV. 3, 4.00 uur 3.15 uur als volgt: Wad’veen Nieuwerk. Nieuwkoop Moerkapel. ESTO NSV WSE Zwervers RC Verheul Soccer Boys 13 Gr.Ammers 11 GDS 12 17 17 Gr.Am’ers 17 ASH 17 Gracia wanhopig. Maar het meisje hield van haar werk ep zij kon heel goed met kinderen omgaan. Zij kwam uit een dorp in het mijndistrict van York shire, waar genoeg baantje waren voor mannen en weinig voor meisjes. Zij was lang wanhopig en vol heimwee geweest voor zij wende tussen de andere meisjes en langzamerhand zich aan haar vier lange opleidingsjaren begon te wijden. Zij was nu aan het eind van haar tweede jaar en langzaam begon de weg omhoog te gaan. Gracia’s hart verzachtte zich. „Nu direct,” herhaalde zij op vriendelijker toon. „Een van de anderen zal de kinderen verder helpen met het ontbijt en hen was sen.” Het was de bedoeling, dat de kinderen weer in bed zouden zijn en de zaal in orde, voor de dokters hun ronde kwamen doen. Zelfs dan, naar Gracia wist, was de kinderzaal nooit zo keurig in orde, als de zalen van de volwassenen. Er waren altijd wel een paar kinderen, te actief om in bed te houden, die zich kos telijk vermaakten in de zandbak op het balkon, be schermd door een dicht hekwerk; of die even duizelig makend rond het aquarium liepen als de goudvissen erin, of puffend door de zaal holden, omdat zij trei nen of vliegmachines waren; er lag altijd wel een baby te huilen, altijd was er wel bezoek van de on derwijzeres of de physiotherapist om de langdurige gevallen bezigheid te verschaffen, of van een druk bezette moeder, die een haastig bezoek bracht. Soms slaagden zij erin een dodelijke stilte te bewa ren bij de komst van een of andere belangrijke dokter - in het bijzonder van Dr. Kendle, een vervelende, vittende, maar ontegenzeggelijk briljante specialist in bloedziekten, voor wie de kinderen bang waren. Maar zelfs als deze belangrijke schepselen als leeuwen in de zaal werden losgelaten, heerste er slechts enkele minuten stilte: dan begon de herrie weer. „Keurig opgemaakt, Zuster,” zei Zuster Gracia goed keurend, toen zij met Lucy samen het bedje klaar had. „Stop de warme kruiken goed tussen de dekens, zodat het kind zich niet kan bezeren. Misschien is het kind bewusteloos Ja zeker, warme kruiken,” her haalde zij, terwijl zij de blik van het meisje volgde naar de open balkondeuren, waar de zomerzon naar binnen danste. „Dit bed is voor een kindje met zware shock. Dat moeten we allereerst behandelen. Warmte, rust, als zij bij kennis is, moet zij drinken. Waar schijnlijk zal de dokter haar bloedtransfusie geven als hij haar onderzocht heeft.” „Ja Zuster.” Alles wat gauw moest gebeuren maakte Lucy nerveus en zij was nu heel bleek en ernstig, maar luisterde vol aandacht. „Als haar toestand iets verbeterd is, gaat zij naar de röntgenkamer om de kwetsuren te bekijken. De zorg, die zij de eerstvolgende paar uur krijgt zal van levensbelang zijn. Ik stel jou verantwoordelijk. Je moet al je andere werk laten liggen.” NIEUWKOOP W.S.E., 4—1 In een goed gespeelde wedstrijd is het W.S.E. niet gelukt een puntje mee naar huis te nemen. Na vijftien minuten spelen opende Nieuwkoop de score, toen de ingevallen doel man Van der Velde de bal liet glip pen, na een schot van Van Looy. Even later was het de zelfde speler die met een harde schuiver nummer twee in het W.S.E. doel liet verdwij nen, 2—0. Nog voor de rust schoot Van der Weijden het derde doelpunt in, 30. Na de thee vlotte het sa menspel van W.S.E. beter. In de veertiende minuut speelde een der Nieuwkoopse verdedigers verkeerd op zijn doelman terug, die volkomen door dit schot werd verrast, 31. rubber lakens weglegde zonder er talkpoeder tussen te doen. Kunt u zoiets geloven?” „J,a zeker kan ik dat. Ze zal nog veel meer fouten maken. Dat doen ze allen. Die eerste twee jaar zijn zwaar. Ik denk, dat u nog wel weet, hoe u zich voelde, toen u geen vlees en geen vis was, toen u overal heen werd gecommandeerd en zoveel te leren had, terwijl de opleidingszuster ook nog haar eisen stelde. Als je het je derde jaar uithoudt, begin je er iets van te be grijpen en dan zijn de lessen geen flauwe kul, maar een redelijke verklaring van de dingen, die je in de praktijk op de zaal ziet. Maar daarna, in je vierde jaar, met het eind in zicht, kun je alles aan!. Ik zou niet graag willen, dat Lucy Armitage de moed liet zakken, Zuster, omdat zij een goede verpleegster be looft te worden. Hebt u haar gadegeslagen als zij met de kinderen bezig is?” Beiden keken naar de zaal, waar de jonge Zuster Armitage, haar mutsje scheef, bezig was pap in wijd open mondjes te gieten, terwijl zij speelde, dat de kinderen aan de lage tafel een nest met jonge vogel tjes waren. Zij riepen allen, dat zij meer wilden heb ben, alsof zij vleugeltjes uitsloegen en piepten als echte vogeltjes, in plaats van onverschillig hapjes te nemen, zoals zij gedaan zouden hebben als Zuster Mawte bijvoorbeeld bij hen had gestaan! „Die muts van haar is geen gezicht,” zei Zuster Mawte, die altijd iets kon vinden om aanmerking op te maken. „Als je ziet, hoe zij hen met het ontbijt laat teuten, zou je niet zeggen, dat we te weinig personeel hebben!” Zij liep boos weg met haar kaarten naar de melk- kamer en Zuster Gracia riep de jonge verpleegster. Toen het meisje gretig naar haar toekwam, bleef de zoom van haar bruin en wit gestreepte japon aan de tafel haken en er viel een beker melk om. Een wit stroompje liep over de pas geveegde en in de was gezette vloer. „O!” Lucy Armitage werd vuurrood. „Waarom ge beuren mij zulke dingen?” Soms leek het, alsof zij een magneet was, die rampen aantrok! Zij had het verschrikkelijke gevoel, dat het vandaag zo’n dag was! Dat kan iedereen overkomen,” zei Zuster Gracia, terwijl zij somber naar de rommel op de vloer keek. „Maar alleen de eerste keer is het een ongeluk. Daar na is het onhandigheid!. Dweil nu alsjeblieft die melk op voor de kinderen er doorheen gaan lopen. Daarna moet je me helpen om een bedje klaar te ma ken voor een spoedgeval, dat naar boven wordt ge zonden.” „Nu direct?” stamelde Lucy, al in paniek - omdat zij geen tijd had gehad om de handjes en gezichtjes van de kinderen na het ontbijt te wassen. „Nu direct,” Gracia wilde haar wel door elkaar schudden. Zij was zo onzeker van zichzelf, zo gauw ontmoedigd; zij was in staat een hele dag te tobben over een standje. Direct uit haar evenwicht! dacht JUNIOREN - afdelin A: ESTO Be Fair, Nic. Boys W’veen, Be Fair 2 Olympia 3, Afdeling B: Be Fair ONA, Spirit Waddinxveen, W.S.E. Gouda 2, N.S.V. Be Fair 2, Waddinxveen 2 - W.S.E. 2, 22 Afdeling C: Be Fair Sportlust, Groeneweg W.S.E., Donk 2 Be Fair 2, VEP 2 Be Fair 3, Bodegrav. 2 W’veen 2, Donk 5 Be Fair 5, voor het komend weekend: Waddinxveen-zaterdag komt bin nen de lijnen tegen Boskoop. Uit deze wedstrijd zal een overwinning voorWaddinxveen tevoorschijn ko men, daar de geel-zwarten er op belust zijn de in Boskoop geleden „Ja Zuster.” Even barstte zij uit: „Het is heerlijk voor u te werken. Ik ben zo dankbaar, dat u terug bent! U begrijpt alles beter dan een ander. En het is niet waar, wat sommigen zeggen, dat u verwaand en koel bent. Ik zou alles kunnen doen, Zuster Gracia, als u me toont hoe. Ik zal u laten zien, dat ik een goede verpleegster ben. Ik beloof het u ik beloof het. Gracia was verlegen, geschokt en diep getroffen. Het veertien dagen lang ontmoedigend werken onder de harde hand van Zuster Mawte was te veel geweest en uitte zich nu in de emotionele uitbarsting van het meisje. En één gezegde van haar kon niet gemakkelijk vergeten worden. Maakte zij werkelijk zo’n ’verwaan de en koele’ indruk op andere mensen? O, als zij eens konden raden hoe het afscheid haar gisteren het hart verscheurd had, als zij konden raden, welke dwaze hoop en verlangens hier op haar wachtten. Als zij konden raden wat het betekende zich te verdelen tussen twee werelden en nooit te kunnen genieten van het recht van andere vrouwen, en wel, om vol komen zichzelf te zijn! Zij draaide zich snel om, zodat Lucy Armitage niets van deze strijd op haar gezicht kon lezen. „De kruiken. Gauw,” zei zij. In de hall was drukte. Het gewonde kind was net uit de lift gereden, het lag in grijze en rode dekens gewikkeld op een draagbaar. De moeder was er ook bij. Zij huilde en snikte hysterisch, smeekte om toe stemming mee naar de zaal te mogen gaan en bij het kind te blijven. Zuster Mawte kwam juist uit de melkkamer geschreden en vertelde de vrouw, hoe zij over haar dacht omdat zij zo’n herrie maakte en de hele zaal in opschudding bracht. Zuster Gracia zag met één oogopslag, dat de moeder volkomen overspannen was. Zij was de baby aan het baden toen zij het kleine meisje op straat hoorde gil len, toen de klap en de vreselijk gierende remmen van de vrachtauto. Zij kon het niet verdragen, het gewonde kind uit haar ogen te laten gaan. Op het moment zou haar tegenwoordigheid meer kwaad dan goed doen. Dit was een situatie, waarin een sterke, warm kop thee en even rustig zitten, wonderen zou doen. Gracia stak even haar hoofd om de hoek van het keukentje en gaf orders. Een stevige pleegzuster van middelbare leeftijd met een blauw schort en mutsje kwam direct naar buiten, droogde haar handen af en zei: „Kom, kom, liefje, maak je niet zo van streek!” terwijl zij de vrouw een stoel gaf en haar over een paar minuten een „verrukkelijk kopje thee” beloofde. Toen Zuster Gracia terugkwam na ervoor gezorgd te hebben, dat de patiënt naar bed was gebracht, was de moeder kalmer, hoewel het kopje tegen het scho teltje rinkelde en haar verdriet weer opnieuw los barstte, toen zij het ongeluk beschreef. (wordt vervolgd) plassengebied. In verband met de vernieuwing van het brugdek is de Boskoopse hefbrug tot en met zat. 20 maart ’s nachts van tien over twaalf tot ’s ochtends zes uur gesloten voor alle verkeer, met uitzondering van de nachten van zaterdag op zondag en zondag op maandag. In Reeuwijk heeft de Ijsclub „Catrien” dezer dagen het zilveren jubileum gevierd in aanwezigheid van burgemeester Quarles van Uf- ford en diens echtgenote. De burgemeester van Reeuwijk heeft vorige week de eerste paal ge slagen voor een complex van 26 wo ningwetwoningen, die door de wo ningbouwvereniging „St. Jozef” in de omgeving van de Kennedysingel worden gebouwd. Zondagavond kwam op het fiets pad langs rijksweg 12 nabij de Rot te meren een 22-jarige bromfietser uit Moordrecht in botsing met een op het pad stilstaande bromfiets. Zwaar gewond werd hij naar het Goudse ziekenhuis overgebracht, waar het slachtoffer zondagochtend is overleden. Vóór Zuster Gracia met vakantie ging, had Olive Mawte 's nachts dikwijls wakker gelegen: zij zag zich doop de beide lange zalen lopen met Dr. Halcoot, ter wijl zij ernstige gevallen bespraken, of. als zijn stem ming veranderde, Lachend en babbelend over een persoonlijke kwestie, terwijl zij hem in het kleine kantoortje een kopje thee gaf. Maar het was anders gelopen. Hij was haastig en formeel geweest en zijn houding maakte haap duidelijk, dat zij er was om zijn orders uit te voeren, niet om Zuster Gracia’s plaats in te nemen. Zij beet nu heftig, tot bloedens toe op haar lip. „Het spijt me,” zei ze mokkend. „Zij hebben altijd zo’n haast bij Eerste Hulp.” Eigenlijk kwam zij er gemakkelijk af, omdat Zuster niet op haar verwijt inging, maar slechts om bijzon derheden over het geval vroeg. Het was een klein kind, dat in de tuin met een kinderfietsje speelde, terwijl haar moeder de baby baadde. Zij had het tuin hek geopend en was de weg op gereden, regelrecht tegen een vrachtauto aan, een zware wagen met zes wielen. „Die moeders!” zei Zuster Mawte met haar scherpe, bittere stem. Zij ging weer haar boekje te buiten; want ep kwam iets dreigends in de ogen van Zuster Gracia. „Zelfs de meest toegewijde moeders hebben geen ogen in hun achterhoofd, weet u!Waar kunnen we een bedje neerzetten? Ik heb mijn lijst nog niet nagekeken.” Zij zag een voedingskaart in de handen van Zuster Mawte. „Ik zie, dat u voor het voeden van de babies zorgt. Ik zal een van de leerlingen laten helpen om een bedje klaar te maken. Zuster Armitage misschien.” De nachtzuster verzamelde haar spullen en ver dween. Zuster Mawte wachtte tot zij buiten gehoors afstand was en zei toen. „De last, die ik van dat meis je Armitage heb gehad, Zuster! Dat wordt nooit een verpleegster. Ik betrapte haar vanmorgen, toen zij de 1. Mary van Ringelestein, 2. Joke de Adel 3. Ria Kuipers 50 meter rugslag meisjes: 1. Mary van Ringelestein, 2. Hannie Kloet 3. Riek van Muyen, 3.15 uur 2.00 uur 2.45 uur W’veen 2 - Jod. Boys 2, 2.30 uur Soccer Boys - W.S.E. 2, 4.00 uur Afdeling C: Donk Be Fair, ESTO Wad’veen, W.S.E. Gouderak, Be Fair 2 ONA 2, W.S.E. kon het niet bolwerken tegen de naaste concurrent van Wad- dinxveen-zondag, namelijk Nieuwkoop. Met een 41 nederlaag moesten zij naar huis terugkeren. Be Fair kreeg thuis van Sportlust ’46 een 30 nederlaag te incasseren. Wij hadden een beter resultaat verwacht van de wit-hemden. Waddinxveen-zondag maakte geen fout. Het was ESTO uit Bodegraven dat de kracht ondervond van de leiders van hun afdeling. Waddinxveen-zaterdag behaalde een verdiende overwinning bij Zwer vers, en behoort thans bij de vier koplopers van hun afdeling. UITSLAGEN: 2.30 uur 2.30 uur W’veen 2 - Moerkap. 2, 2.30 uur 12.00 uur W.S.E. 3 - Zwervers 4, 12.00 uur Soc. Boys 3 - W’veen 3, 12.00 uur JUNIOREN - afdeling A: Be Fair G.S.V., Bodegraven - W’veen, Afdeling B: Be Fair Haastrecht, W.S.E. G.D.S., Bodegnav. - Be Fair 2, 46.3 sec. 48.0 sec. 49.0 sec. 50 meter schoolslag jongens: 1. Henk van Erk, 42.2 sec. 2. Wim Broer, 45.5 sec. 3. Kees v.d. Linden 45.6 sec. 50 meter rugslag jongens: 1. Jan Kraan 2. Arie van Amerongen 3. Kees v.d. Linden V.V.G.Z. is het deze week gelukt de kampioensvlag te hijsen en daar mee onze gelukwensen. 2.00 uur 4.00 uur 4.30 uur 2.00 uur W’veen 2 - Nic. Boys 2, 2.30 uur Be Fair 4 Unio 3, BE FAIR SPORTLUST, 0—3 Dat Sportlust op winst belust was bleek al na enkele minuten spelen, toen Verweij prachtig doorliep op een dieptepass van Otto en de bal in het Be Fair doel deponeerde. Be Fair kreeg wel enkele tegenkansen maar door de slechte afwerking bleef succes uit. Sportlust was hoofdzakelijk in de aanval, maar zag toch geen kans meer voor de rust te scoren. Zes minuten na de thee liep Veer man van Sportlust door de Be Fair- verdediging en liet nummer twee aantekenen, 02. Bij één van de vele fouten van de Be Fair achter hoede maakte Verweij er zelfs 03 van. Met deze uitslag werd het eind bereikt en nam Sportlust de beide punten mee naar Woerden. De standen in de afdeling van Be Fair zijn als volgt: 17 17 17 17 17 Lange hoog terug op doelman De Wit, deze verkeek zich en dat bete kende 12. Acht minuten later werd het 22, de Zwervers rechts binnen schoot hard in uit een hoek schop. Nadat de scheidsrechter een doelpunt had af gekeurd van Wad dinxveen, wisten de geel-zw,arten even later toch weer een voor sprong te nemen. De Zwervers spil maakte hands en de strafschop werd door Van Twigt benut, 23. Acht minuten voor het einde kwam Wad dinxveen op 24. Rechtsbuiten Van Pruissen scoorde beheerst, nadat hij voor de Zwervers doelman versche nen was. Toen de scheidsrechter voor de laatste maal floot kon Wad dinxveen met een verdiende over winning huiswaarts keren. De standen in de afdeling van Waddinxveen-zaterdag en R.C. Ver heul zijn als volgt: Rijnstreek Zwam’dam WDS Wad’veen Boskoop RC Ver heul Sportief Bergamb. Zwervers Twee winstpunten in mindering. 40.3 sec. 42.9 sec. 44.9 sec. De tijden lagen op deze wedstrijden iets hoger dan op de vorige wed strijden. PROGRAMMA: dinsdag 23 maart: 20.00 uur: Kring-zwemwedstrijden. dinsdag 22 maart: 19.15 uur: Jeugdavond in „De Pad destoel”. Je komt toch ook. nederlaag goed te maken. W.S.E. ontvangt Zwervers, len wij het vertrouwen in ploeg niet verliezen, dan zal wedstrijd door de Waddinxveners gewonnen moeten worden. Wij blij ven optimistisch en voorspellen een kleine overwinning. Waddinxveen-zondag gaat een moeilijke uitwedstrijd tegemoet, na melijk tegen Groot-Ammers. Maar toch zien wij in de geel-zwarten de sterkere, en een kleine overwinning ligt dan ook binnen hun bereik. Be Fair speelt a.s. zaterdag haar laatste wedstrijd en wel tegen Grt- Ammers (uit). Daar Groot-Ammers nog niet veilig staat, zullen de wit- hemden een warm onthaal krijgen. Een puntenverdeling is onze ver wachting. Hedenavond clubavond in het clubgebouw aan de Sniepweg. In Gouda heeft burgemeester mr. R. M. van Reenen vorige week het daar gevestigde codeercentrum van de postcheque en girodienst offi cieel geopend. Ten behoeve van de stichting van een nieuwe grondwaterwin- plaats nabij Bergambacht voor de Goudse Waterleiding Maatschappij N.V. zullen in Bergambacht enkele percelen weiland moeten worden onteigend. Provinciale Staten van Zuid- Holland zijn akkoord gegaan met een voorstel van G.S. om een kre diet ten bedrage van 125.000,te verlenen voor met spoed uit te voe ren verbeteringen van de oeverbe scherming van de Elfhoevenplas, een onderdeel van het Reeuwijkse Uitslagen: Gouwe Donk (meisjes) Gouwe G.Z.C. b (jongens) Gouwe 1 Boskoop 1 (dames) 40 Gouwe 4 Gouwe 5 (heren) Gouwe 2 G.Z.C. 2 (heren) De meisjes konden het tegen Donk niet klaren, hoewel de voor- speelsters verschillende kansen mis ten. Het sterk verzwakte jongens- team verloor met ere van G.Z.C. b jongens. Arie van Amerongen gaf De Gouwe wel de leiding maar dit was niet voldoende. Keeper Peter Visse hield de achterstand netjes klein. De dames wonnen ruim van Bos koop, dat niet volledig was. Wil Rupke scoorde de doelpunten. De Gouwe 5 wist dank zij midachter A. C. v. d. Bosch en keeper Wim Broer, Gouwe 4 te bedwingen. Gouwe 2 verloor weliswaar met 21 van G.Z.C. 2 maar al hadden zij iets beter uitgekeken, had er ze ker een gelijkspel ingezeten. De onderlinge zwemwedstrijden werden door gewonnen: 50 meter schoolslag meisjes: 47.2 sec. 49.8 sec. 49.9 sec. Nieuwkoop diende echter even later van repliek en maakte er 41 van. Vlak voor het einde stopte keeper Van der Velde van W.S.E. nog op een keurige wijze een strafschop. De standen in de afdeling van Waddinxveen-zondag en W.S.E. zijl) VOOI IODERNI IENSEN JUWELIER HORLOGER KERKWEG 207 TEL0I8Z8-Z495 - MflDDINXVEEN

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2