WIK - NIEUWS Elsevier’s weekblad Trustee fytCLCLCb I. Waddinxveen (zondag) speelde gelijk tegen concurrent Nieuwkoop (1-1) Bel bij brand 2222 L u Be Fair Volleybal Rotterdam betaalt aan 1 *1'11 jj®dSLjlNGEH Lager dividend Mulder-Boskoop I'! Land van zon en wijn Ook met Brillaat O poldergemaal Programma voor a.s. weekend Zwemcl. De Gouwe Nieuws uit ’t Hart van Holland Winst van W.S.E. op Soccer Boys I o J. DEN HAAG Fa R. M. v. DETH Groenendaal 19 Tel. 4919 b.g.g 5219 THON COLPA i 4 Li Ponyruiters behaalden prijzen Bij de zondag 11 april j.l. gehou den (return) dressuurwedstrij den voor ponyruiters in de manege „Beresteijn” te Loosduinen, plaats ten zes meisjes en jongens, leerlin gen van manege „de Reigersburg” te Waddinxveen, zich bij de eerste tien. Weekblad voor Waddinxveen - 1 5 april 1965 I PAASKAARTEN l j 2 s1 Het vanouds bekende adres kleurenfolder gratis verkrijgbaar. N h| /A Q BOEKHANDEL VELDWIJK Passage (Kerkweg) UITSLAGEN: een 4—0 0—1 1—1 I 6 MARGUERITE LEES Hoofdstuk III (wordt vervolgd) >SSIEF-VOEGLOOS U ziet meer, U ziet veiliger, U ziet zonder hinderlijke schit tering met een POLAROID ZONNEBRIL - 17 17 16 16 17 15 16 18 15 15 17 15 14 12 10 9 7 6 6 5 4 4 3 1 2 5 4 5 5 7 9 10 11 12 11 30 27 21 21 19 16 15 14 9 8 8 6 50-8 54-19 60-38 38-17 42-34 37-31 27- 31 37-50 15-39 25-54 28- 60 15-46 Gouda 4 W’veen 2, Afdeling C: ONA Be Fair, W’veen N.S.V., 4.00 uur 4.00 uur j 1 2 3 1 3 5 4 3 4 1 0 2 2 8—0 KERKWEG, WADDINXVEEN I k Zijde 4, Boskoop 4—2 1—1 o o CC o CL. ii.i 3—2 n.o. ten voor het einde was het plotse ling raak, toen de midvoor van Nieuwkoop een hard schot af vuurde en keeper Van Vuur en de bal niet klem v.ast kreeg en deze langzaam in het doel rolde. De laatste minuten waren adem benemend en de spanning steeg ten top, maar wat beide ploegen ook nog probeerden, tot treffers kwa men zij niet meer. Zo eindigde deze spannende en door scheidsrechter Heerkens goed gefloten wedstrijd in een door beide ploegen verdiend gelijkspel. De grote derby in de afdeling Gouda tussen Nieuwkoop en Waddinxveen- zondag is in een puntenverdeling geëindigd. Waddinxveen is met deze uitslag eigenlijk als winnaar uit de strijd gekomen, daar zij nu met drie punten voorsprong op nummer twee van de ranglijst, het kampioenschap voor het grijpen heeft. W.S.E. maakte geen fout en deed wat van haar werd verwacht, en won verdiend met 42 van Soccer Boys. Zij blijven door deze overwinning in de bovenste helft van de ranglijst. Aan de aandeelhouders van de N.V. Mulder te Boskoop zal worden voorgesteld het dividend over 1964 vast te stellen op 8 Hiervan zal de helft worden uitgekeerd in con tanten en de andere helft in aande len uit de agio-reserve. Vorig jaar bedroeg het dividend 9% waarvan 5 «/o in contanten werd uitgekeerd. De vergadering van aandeelhouders wordt gehouden op 12 mei a.s. ohebt volkomen gelijk wat betreft _de radiologische instrumenten. Met de behoefte aan X- voor het komend weekend: W.S.E. ontvangt thuis Nieuwkoop en gezien de resultaten van de laat ste weken geloven wij dat hier op zijn minst een gelijkspel kan wor den behaald. 4.00 uur 4.00 uur W.S.E. - Nieuwerkerk, 2.45 uur Be Fair 3 W’veen 2, 4.00 uur Olympia 4 - Be Fair 4, 2.00 uur 2.45 uur Soccer Boys W.S.E., 4.00 uur 4.00 uur 2—10 1—1 Nieuwe triomf voor Be Fair! Ook de tweede promotie/degrada tie-wedstrijd tegen JodanBoysl uit Gouda werd gewonnen. Deze, verle den week donderdag gespeelde wed strijd had een zeer spannend ver loop tot de laatste punten in de vijf de set gescoord waren. Het was het gebruikelijke begin, de eerste set werd, omdat het team er nog niet „in” was verloren met 15—8, de tweede set sloeg Be Fair terug met 1015, de derde set gaf een inzin king te zien en werd verloren met 152. Toen was het doorzetten ge blazen en de laatste twee stes wer den gewonnen met 915 en 1416. Uitslag dus 23. Donderdagavond 15 april (heden avond) speelt Heren 1 de derde pro mo tie/degr adatie-wedstrij d. W ordt ook deze gewonnnen, dan is de pro motie een feit. Supporters zijn van harte welkom! Aanvang 20.00 uup in de gymnastiekzaal van de Jan Ligt- hartschool aan de Kerkweg. NIEUWKOOP W’VEEN, 1—1 Waddinxveen heeft in de grote derby tegen Nieuwkoop niet gefaald, weliswaar werd er niet gewonnen, maar toch blijft hun voorsprong ge handhaafd. De weg naar het kam pioenschap ligt nu volledig voor de Waddinxveners open. Waddinxveen startte met de wind in de rug en dat leidde in de zesde minuut al tot een doelpunt, toen Bonefaas uit een vrije trap ineens inschoot, 01. Fel kwam Nieuwkoop terug, maar het vertoonde spel was van dien aard, dat de Waddinxveense achterhoede het wel klaren kon. Na de rust nam Nieuwkoop gelijk het heft in han den, maar wat men ook probeerde, tot scoren kwam men niet want de afwerking was slecht. Zeven minu- PROGRAMMA: Dinsdag 13 april: 8.00 uur Gouwe - Boskoop (meisjes) 8.30 uur Gouwe 4 - B.Z. P.C. 1 9.20 uur Gouwe 1 - D.K.D. 1 Nieuwe leden zijn altijd welkom; ook jeugdige personen kunnen lid worden mits zij één zwemdiploma bezitten. Nieuwe leden kunnen zich melden bij A. Troost in het zwem bad en S. Versloot, Kerkweg (hotel De Unie). L 1 Kastanjebruin haar met boven het voorhoofd een zilveren lok. Een schouderloze, witte geborduurde avondjurk van chiffon met een zeer wijde rok en een reusachtige roos aan het middel. Lipstick, die precies bij de roos kleurde. Dat was Martine Delamere, die rustig in de deuropening stond, en toen met een stra lende glimlach naar voren kwam, beide handen ter begroeting naar David uitgestrekt. Zij zag er prachtig uit, dacht David, en hij vergaf het haar onmiddellijk, dat zij hem een half uur had laten wachten, nadat hij als een duivel gereden had vanaf het ziekenhuis om op tijd te zijn. Hoewel zij zelf nooit punctueel was, eiste Martine dit wel van anderen. Zij was in staat een hele avond te mokken en zich met moeite - en vaak met grote kosten - weer in haar humeur te laten brengen, als David in het ziekenhuis werd opgehouden en zij dacht, dat zijn hartstocht bekoelde! David vond dat dom en vernede rend. Na twee weken met Martine verloofd te zijn besefte hij slechts op zijn gemak, dat haar opvatting van liefde iets was, dat als koortshitte gloeide. Zij begreep niets van kameraadschap en het heerlijke, uitgebreide onderzoeken van andermans belangstel ling en opvatting, zoals hij zich altijd van een ver loofd paar had voorgesteld. Vanavond gaven vrienden van haar, Nan en Brian Dewhurst, een dinertje en hij had erg veel moeite gedaan op tijd in de Madden Court flat van de Dela- mere’s te zijn. Hij verheugde zich eigenlijk op de avond, want Martine had hem verteld, dat de Dew hursts muziekliefhebbers waren - wat hen bestem pelde tot een andere - in zijn ogen belangwekkender - categorie dan de rumoerige, doelloze moderne vrien denkring, die zij gewoonlijk om zich heen had. Maar zij zouden toch nog te laat komen; want Mar tine had er een eeuw over gedaan zich te kleden en op te smukken, terwijl David en haar vader onder het genot van een uitstekende droge sherry in de crème f Er zijn weer drie wandelmarsen vastgesteld. De eerste op zaterdag 24 april in Dordrecht; de tweede op zaterdag 8 mei te Hoofddorp en de derde op zaterdag 22 mei te Leer dam. Opgave voor deze marsen zo spoedig mogelijk. Woensdag 21 april wordt er weer clubavond gehouden. en oud rose zitkamer van de flat over het ziekenhuis praatten. Nu stond David snel op, zette zijn glas op een tafel tje en kwam naar voren, één en al oog voor Martine. Zij sloeg haar armen om zijn hals en hield hem haar pruilmond voor om gekust te worden, zonder achte te slaan op de tegenwoordigheid van haar ouders; want haar moeder was met haar de kamer binnengekomen. Toen David een beetje verlegen zijn hoofd boog om haar te kussen, maakte zij een snelle beweging, zodat zijn lippen slechts langs haar wang streken. „Idioot! Je smeert mijn lippenstift uit en het heeft me zoveel tijd gekost.” Toen trok zij haar neus in rimpeltjes. „Je ruikt naar het ziekenhuis!” Hij voelde zich nog minder op zijn gemak. „Sorry. Ik moest een hele lelijke besmettelijke keel onderzoeken, voor ik hierheen kwam, ik heb dus de voorzorg genomen te gorgelen.” Hij trachtte zich ér met een lachje van af te maken. „Ik geef toe, dat spul stinkt. Wij noemen het Zwoele nacht’.” Maar Martine was niet geamuseerd. .Zij dacht, dat hij de gek stak met haar hartstocht, haar parfum bij haar stemming aan te passen. Hij had ontdekt, dat zij Chypre gebruikte bij een zwaar mokkend humeur, als men het haar niet naar de zin kon maken. Moss Rose was een voorbode van een aanval van romantische tederheid. En als zij Stardust gebruikte kon er van alles gebeuren. Het was Stardust geweest, dat op een avond twee weken geleden naar zijn hoofd was ge stegen, toen hij haar na de schouwburg naar huis had gebracht. Haar ouders waren binnengekomen en had den hen verrast, toen hij haar hartstochtelijk kuste en Martine had aangekondigd, d,at zij verloofd wa ren Zomaar! Hij was nog altijd niet op aarde terug gekomen. „Vind je mijn jurk mooi?” Martine maakte een pirouette. „Verbijsterend,” zei David prompt. „Vertel me eens, dat ik mooi ben!” „Bewaar dat maar voor onderweg,” raadde Lucas J. droogjes aan. Hij was druk bezig geweest met een karaf en gaf zijn vrouw een glas sherry, terwijl hij ook Martine er een aanbood. „Wil je wat drinken voor je vertrekt?” „Heus, Pappie, we zijn toch al te laat!” „Laat David dan tenminste zijn glas leegdrinken. Het spijt me, dat je nog niet wat langer oorlogsbe- schilderingen op je gezicht hebt staan smeren. David en ik spraken juist over de opmerkelijke wijze waar op de radiologische uitrusting in het ziekenhuis voor uitgang heeft geboekt; hoe men zich tegenwoordig verlaat op röntgenfoto’t als hulp bij de diagnose.” Hij grinnikte. „Wat voor waarde heeft die ouwe stethos coop, mijn jongen?” „Die is nog altijd de beste vriend van de dokter,” zei David. „We hebben in elk geval behoefte aan beide methoden om uit te vinden wat er in de patiënt Donderdag 8 april j.l. hield de af deling Waddinxveen van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen een bijeenkomst in het Geref. Vereni gingsgebouw. Daar de presidente door ziekte was verhinderd deze bijeenkomst te leiden, werd deze avond geopend door de secretaresse mej. C. C. Blonk, die behalve de spreekster een groot aantal leden kon verwelkomen. Op het program ma stond een boekbespreking door mevrouw A. J. Brinkerink-Hibma uit Oostvoorne, die het bekende boek „Land van Zon en Wijn” van mevr. W. den Hollander-Bronder behandelde. In dit boek vertelt de schrijfster de belevenissen van haar gezin op een afgelegen boerderij in Frank rijk. Zij verhaalt van de zware strijd, die het gezin moet voeren om het hoofd boven water te hou den. Moeilijkheden als het wonen en werken onder voor een Hollands gezin haast ondenkbare primitieve omstandigheden; het niet kennen van de taal, wat een grote vereen zaming tot gevolg heeft. Het opvallende van dit boek is, dat het geschreven is door een een voudige boerin, die geen enkele lite raire scholing heeft genoten. Zich eenzaam voelend in het vreemde land zocht zij naar een middel om zich te uiten en zo was zij begonnen haar belevenissen op schrift te stel len. Zo was een roman ontstaan, die één van de meest verkochte boeken is geworden. Tot slot las mevr. Brinkerink en kele fragmenten uit het boek voor. Aan het eind van de avond dankte mej. Blonk de spreekster voor haar boeiende betoog, waarbij zij de ver wachting uitsprak, dat degenen dit dit boek nog niet kennen, alle moei te zullen doen dit boek zo vlug mo gelijk in hun bezit te krijgen en dat zij, die het reeds gelezen hebben dit zeker nog eens zullen herlezen. treurig, dat, hoewel het allemaal erg mooi klonk, het verdraaid moeilijk in praktijk te brengen was! Hij had theorieën over problemenkinderen en hun behoefte aan liefde en begrip. Hij besprak vaak deze dingen met Zuster Gracia. Als hij ze in toepassing bracht op Martine, die verwend en eigenzinnig was opgegroeid, die zich nergens voor behoefde in te span nen, aangezien haar minste gril overdadig werd ver vuld door de grote gulheid van haar ouders, ontdekte hij, dat verliefd zijn op haar de dingen gecompliceer der maakte. Het was onmogelijk objectief over haar te dertken als zij dicht bij hem stond, terwijl zij ver leidelijk glimlachte vanonder haar lange wimpers uit, zodat het bloed naar zijn hoofd steeg en zijn spraak vermogen en gedachten verwarde. De afgelopen twee weken waren als een draaikolk geweest. Hij was onredelijk gegriefd, dat zijn zaal- zuster juist deze tijd had gekozen om met vakantie te gaan en het aan hen overliet zo goed mogelijk door te modderen. Zuster Mawte, officieel en bemoeiziek en nooit bereid ongelijk te bekennen, maakte hem misselijk - als de hete sambal, die de Indische dokter van de staf hem had laten proeven in de mess. Boven dien had hij veel meer uitgegeven aan een verlo vingsring dan hij zich kon veroorloven. En toen hij Martine had meegenomen op bezoek bij Tante Thora om der ing te laten zien, was het bezoek eerlijk ge zegd geen succes geweest. Tante Thora was de enige bloedverwante van Da vid. Zij woonde in een voorstad in een groot ouder wets huis vol schatten, die haar onopvallende, onder worpen, bejaarde dienstbode Ellis moest afstoffen. Tante Thora’s handen waren machteloos door de jicht en zij werd steeds hulpelozer, maar haar geest wa§ sluw en wakker. Als zij hem liet komen om over een of andere geldbeleggin gte praten, had David het ge voel, dat zij absoluut niet van plan was zijn raad op te volgen. En als hij opdracht kreeg weg te glippen tussen zijn plichten in het ziekenhuis door om op een antiek zilveren stuk te bieden of op een Victoriaans meubel op een veiling, maakte zij altijd brommerige opmerkingen over het koopje, dat hij gehaald had. Zijn hoop, dat zij Martine - zo jong, zo volmaakt mooi - in haar hart zou sluiten, zoals het geval was met de porseleinen herderinnetjes in haar kabinetten, werd teleurgesteld. Zij keek lang naar de verlovings ring, een saffier tussen diamanten en bromde: „Hm. Meer geld dan verstand, zoals ik zie. Heb je pas op slag gehad? Of speculeer je? Ik waarschuw je, nu de Beurs helemaal in de war is David, die dol op de oude vrouw was, nam het goedmoedig op. In diverse uitvoeringen ll W.S.E. SOCCER BOYS, 4—2 Soccer Boys, dat in degradatiege- vaar verkeert, zette deze middag alles op alles om uit de gevaren hoek te komen. Maar het kon toch niet verhinderen dat W.S.E. een ver diende overwinning behaalde. Na twintig minuten spelen nam Soccer Boys de leiding, 01. Doch deze voorsprong was van korte duur want even later kreeg Steenland een goede kans en schoot onhoud baar in. Nog voor de rust was het dezelfde speler die zijn elftal aan de leiding hielp, 21. Na de thee kreeg W.S.E. het wind- voordeel en veroverde zij een veld- overwicht. Maar voor zij tot scoren kwam kon Soccer Boys de stand in evenwicht brengen, 22. Het was A. v. d. Starre die de stand op 32 bracht en tien minuten voor het einde schoot een van de achter- waartsen van Soccer Boys de bal in eigen doel, 42, en dit werd tevens de einduitslag. De standen in de afdeling van W.S.E. en Waddinxveen-zondag zijn thans als volgt: W’veen Nieuwkoop Moerkapel. Nieuwerk. W.S.E. N.S.V. Esto Zwervers Gr.Ammers G.D.S. R.V.C. Soc. Boys Waddinxveen-zondag gaat naar Zwervers, en daar zullen de geel zwarten het niet bepaald gemak kelijk krijgen. Toch is onze mening dat zij met de volle winst naar huis zullen terugkeren. Boskoop II Gouwe 4, 13 Het vierde zevental speelde een goede wedstrijd tegen Boskoop II, welke verdiend werd gewonnen. Co Gerts scoorde éénmaal en mid voor Kees v.d. Linde nam twee goals voor zijn rekening. Gaat zo door heren. POLAROID ZONNEBRILLEN NEMEN HINDERLIJKE SCHITTERING WEG! Of U zeilt, fietst, vist of zo maar in de zon zit, Polaroid zonnebril geeft Uw i ogen rust. I zaterdag voetbal Bergambacht 2 - Be Fair 2, 26 Jodan Boys 6 - Be Fair 5, Spirit 5 R.C. Verheul 3, zondagvoetbal: W.S.E. Soccer Boys, Nieuwkoop W’veen, W’veen 2 - Groeneweg 2, R.V.C. 3 W.S.E. 2, W.S.E. 3 G.S.V. 6, JUNIOREN - afdeling A: Be Fair 2 Donk 2, Afdeling B: Jodan Boys 2 W.S.E. 2, Afdeling C: Olympia Be Fair, Woerden Waddinxveen, 22 Zwervers W.S.E., Be Fair 2 Donk 2, Be Fair 4 Boskoop 3, omgaat. Maar u stralen'om ziekten en verwondingen te onderzoeken, behalve wat zwangerschap betreft, en bovendien de routine-onderzoeken van de staf, zou de uitrusting, die ons tien jaar geleden heel goed voldaan zou heb ben, nu volkomen onvoldoende zijn. En we hebben altijd een tekort aan personeel. De meisjes, die goed bruikbaar waren, verdwijnen, omdat ze gaan trouwen en het is een zware taak voor het ziekenhuis nieuwe leerlingen te werven. In de toekomst „In hemelsnaam!” Martine’s stem klonk kribbig. „Pappie hoort dat .allemaal wel als hij een vergade ring van de Raad van Beheer van het ziekenhuis heeft. Hij weet het in feite achteraf, als je bedenkt, dat hij het geld voor die röntgenuitrusting gegeven heeft.” Martine,” zei haar moeder berispend. Martine dronk veel te snel haar sherry op en zei: „Vertel me niet, dat het een geheim is? Waar zou het ziekenhuis blijven, als Pappie niet zo succesvol met plastic had gewerkt?” Het was de beurt van Mr. Delamere om rood te worden. Koppig zei hij„Ik hoor nooit iets over radio logie, bekeken van het standpunt van David, op de vergaderingen, laat me je dat vertellen.” Hij kende zijn dochter al twee en twintig jaar en was in staat haar meest uitdagende stemmingen op te vangen zon der zijn eigen humeurte verliezen. David voelde zijn respect- voor zijn toekomstige schoonvader toenemen. Mar hij wilde er op het ogenblik niet te diep op in gaan, hoe hij over Martine dacht. Hij hield van haar en wilde haar hebben en gaf er de voorkeur aan het daarbij te laten. Op de een of andere manier was hij geheel verstrikt in haar phy- sieke aantrekkelijkheden - de verleidelijke rondingen, de practhige kleren, de parfums en de zachte, hese stem. Zij maakte hem gek van begeerte en hij was niet meer in staat redelijk aan haar te denken, haar fouten en deugden tegen elkaar op te wegen, zoals hij met andere menselijke wezens kon doen. Hij was al bekend met ene kant van haar, die eveii tantaliserend was, als haar cultus van parfums, even onecht als de zilveren haarlok boven haar jonge voor hoofd. In sommige stemmingen telde dat niet, hij had haar zo nodig. Op andere momenten was hij vol ver trouwen, dat zij door zijn begeerte en zijn verlangen zou ontwaken, waardoor zij, in haar wens hem genoe- g ente doen, aan al deze dwaasheid en onechtheid zou ontgroeien. Hij zou haar helpen haar beter ik te vin den. Zij vond het prettig als men dacht, dat zij we reldwijs was, maar onder deze buitenkant, die glans- - de als nagellak, was een w armimpulsief hart verbor gen, dat nog niet beroerd was. „Ik moet haar tijd geven,” dacht hij. Verliefd wor den stelde zowel geestelijke als lichamelijke eisen, die zij nog niet aan kon. Zij had een overeenkomst met zijn leven en hij met het hare. Dan bedacht hij zaterdagvoetbal Sportlust 5 - R.C.V. 3, 4.00 uur Be Fair 5 - Rijnstr. 3, 4.00 uur zondagvoetbal (2e Paasdag): W.S.E. Nieuwkoop, 2.30 uur Zwervers W’veen, 2.30 uur Gouda 5 W’veen 2, 11.00 uur Groeneweg 4 - W’veen 3, 12 uur JUNIOREN - afdeling A: Woerden Be Fair, Be Fair 2 Gouda 2, Afdeling B: Be Fair Olympia, Rotterdam zal zevenhonderddui zend gulden gaan bijdragen in de kosten van het gemaal, dat nabij Moordrecht zal worden gebouwd ten behoeve van de Zuidplaspolder en de Prins Alexanderpolder. De totaalkosten van dit project worden geraamd op ca. 4,5 miljoen gulden. Ook rijk en provincie zullen in de bouw van het gemaal bijdragen. Hoewel bij de thuiswedstrijd in januari de verhouding 5 om 5 was, waren de prestaties van de Reigers- burgertjes nu beter, immers, was bij de uitslag van die wedstrijd de le prijs weliswaar voor de Reigersburg, de drie volgende plaatsen werden toen door ruiters van Beresteijn be zet. Bij de nu gereden wedstrijd be zetten de Reigersburgse ruiters en amazones de 2e, 3e, 4e, 5e en een gedeelde 6e plaats. De uitslagen zijn als volgt: 1. Marjoke Damen (L.) 93 pnt; 2. A. v. d. Berg (W.) 92 pnt; 3. V. v. d. Berg (W.) 91 pnt; 4. W. Dorsman (W.) 89J pnt; 5. Connie Glasbeek (W.) 89 pnt; 6. met 88 punten gelijk K. Kokkelaar (W.), Margot Wijnen (L.), Marcel Laschouw (L.) en Han Rotgans (L.). Als jury bij deze wedstrijd fun geerde de Heer Everts. Tijdens een buitengewone raads vergadering heeft Boskoop vrijdag middag j.l. afscheid genomen van de gemeente-secretaris, de heer W. Trapman, die zijn funktie in ver band met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd heeft neer gelegd. Onder de zeer vele aanwe zigen bevond zich ook gemeente secretaris H. Jenné, die zowel het Waddinxveense gemeentebestuur als de kring van de gemeentesecre tarissen vertegenwoordigde. De heer Trapman heeft Boskoop dertig jaren als gemeentesecretaris gediend. Benthuizen voert op het ogen blik een actie om een eigen klok kenspel te krijgen. Daartoe is opge richt het comité Klokkenspel Bent huizen. Inmiddels hebben de plaat selijke aannemers zich bereid ver klaard de voor dit klokkenspel be nodigde klokkenstoel voor hun re kening te zullen nemen. De 26-jarige Goudse sergeant A. Th. de Jong heeft in acht dagen tijds een wandelmars van 420 kilo meter voltooid. Samen met een 21- jarige collega D. A. Hansen uit Am sterdam zijn beide militairen, die in het Westduitse plaatsje Seedorf zijn gestationeerd, wandelend naar Ne derland gekomen om hun paasver- lof door te brengen. Aanvankelijk zouden acht militairen de mars meemaken. Onderweg sliepen de beide mannen in hotels. De Stichting Kring van Gehan dicapten te Gouda is opgeheven, nu er voor de gehandicapten uit Gouda en omgeving een zelfstandige sport vereniging is opgericht. O

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2