Be Fair 2 kampioen Be Fair voetbalvelden jaar buiten gebruik Elsevier’s weekblad v.v. I Q&Cl'C&Ci' I Waddinxveen-zondag schiet achtmaal raak tegen zwak G.D.S. uit Boskoop >3 I Waddinxveen nodigt buitenlandse vereniging uit bestuur gelegde contacten voortijdig verbroken moeten worden en zal het bezoek helaas niet door kunnen gaan. Het bestuur rekent evenwel op de medewerking van de leden of de ouders van de leden. l f JP.S.E. deelt met ESTO verlopen in V i i Verbetering werkzaamheden vlot tempo Programma voor a.s. weekend 7$ Zwemcl, De Gouwe Nieuws uit Holland van Opstelling WSE h0U€Jje.huid ’t Hart WSE Nieuws Weekblad voor Waddinxveen - 29 april 1965 i-W® Onrustige Zenuwen? Mijnhardt'* Zenuwtablettsn THON COLPA zelfVuinieren 1 I1 I I I «"—smetteloos zuiver Dressuurwedstrijden !«l I I i UITSLAGEN: van (Ingezonden mededeling) voor het komend weekend: ,Stel, dat MARGUERITE LEES 8 (wordt vervolgd) De sportredactie doet hierbij ook haar felicitatie uitgaan. Door een 51 overwinning op Waddinxveen 2 is Be Fair 2 zaterdag kampioen geworden. Dit kampioenschap bracht met zich mee, dat zij nu promove ren naar de reserve afdeling van de K.N.V.B. De werkzaamheden aan de beide Be Fair voetbalvelden aan de Ka naaldijk, die zoals wij onlangs reeds schreven, van een drainagesysteem werden voorzien, vorderen goed. Op het ogenblik wordt gewerkt aan het opbrengen van niet minder dan dui zend kubieke meter wit zand, dat de afgelopen weken met vrachtauto’s werd aangevoerd. Nadat het com plex zal zijn geëgaliseerd kan nieuw gras worden ingezaaid. Verwacht (uit) tegen N.S.V. Doel: A. v. d. Velden; linksachter: C. Jacobi; rechtsachter: Fr. Jacobi; linkshalf: Th. Koetsier; midhalf: A. Sluis; rechtshalf: S. Vermey; links buiten: B. v. d. Sluis; linksbinnen: K. Steenland; midvoor: J. Toor; rechtsbinnen: F. Bonte; rechtsbui ten: A. van Vliet. 5—1 1—3 7—0 3—6 0—9 2—0 4.00 uur 2.45 uur 18 19 18 17 19 16 17 19 16 18 17 16 2 4 2 3 7 5 4 4 2 3 0 2 32 30 24 23 21 17 16 14 10 9 8 6 1 2 5 4 5 5 7 10 10 12 13 12 Zijde 4, Boskoop Diverse soorten rozen, heesters koniferen bollen perkplanten, zaden enz. 15 13 11 10 7 6 6 5 4 3 4 2 0—8 1—1 N.S.V. W.S.E., N.S.V. 3 W.S.E. 2, JUNIOREN - afdeling A: Woerden Be Fair, W’veen Nieuwkoop, Be Fair 2 ONA, 58-8 57-21 73-41 40-18 43-35 38-32 28-32 38-52 17-41 30-62 27-74 71-49 0—0 4.00 uur 4.00 uur 4.00 uur (op het ONA-terrein) Waddinxveen verdediging door goed ingrijpen de enkele kansen welke GDS nog kreeg, onschadelijk te ma ken. A,an de andere zijde lukte het beter. Koren, Bras en Quist (nog 2 x) zorgden er voor dat de eind stand 08 werd. Dat hiervan door beter ingrijpen van de GDS verde diging enkele doelpunten hadden kunnen worden voorkomen doet aan het feit niets af, dat Waddinxveen inderdaad de sterkere en beter spe lende ploeg was, waartegen de lich te G.D.S. spelers niet opgewassen waren. wordt, dat de Be Fair terreinen in september 1966 weer bespeelbaar zullen zijn. De beide velden zullen worden voorzien van een afrastering met betonnen palen. Om de velden heen worden koolaspaden aangelegd, ter wijl een drie meter breed tegelpad tussen de beide velden door vanaf de Sniepweg toegang zal geven tot het totale complex. Het inmiddels verdwenen houten loket zal worden vervangen door een stenen gebouwtje. In deze om geving komt tevens een stalling voor ongeveer tweehonderd fietsen en honderd bromfietsen. In de werkzaamheden ter verbe tering van deze sportvelden zijn te vens opgenomen de aanleg van elek trische verlichting, alsmede het aan brengen van een besproeiingsinstal- latie. Achter enkele doelen komen vangnetten met een hoogte van acht en een breedte van twintig meter. Ter verfraaiing van het complex zullen bomen en heesters worden geplant. De werkzaamheden aan het complex worden uitgevoerd door de firma Gebr. Van Vliet te Waddinx veen, terwijl voorts de leden van Be Fair op ruime schaal zelf mede werken aan de verbetering van hun voetbalvelden. Ook W.S.E. gaat geen gemakke lijke zondag tegemoet, daar N.S.V. een lastige klip is, die moeilijk om- zeild kan worden. Met een kleine nederlaag zien wij onze plaatsgeno ten uit het noorden terugkeren. C U ziet meer, U ziet veiliger, U S ziet zonder hinderlijke schit-ff tering met een POLAROID® 7QNNFRRIL Dit is dan de indeling van de eer ste drie heren-teams en het eerste dames-zevental. Alle zeventallen zitten behoorlijk zwaar ingedeeld, wil men dus een redelijk resultaat bereiken dan zal men nu reeds moe ten beginnen te trainen want dan zijn verrassingen waarschijnlijk niet uitgesloten. Voor het eerst in haar ruim 40- jarig bestaan krijgt de voetbalver eniging ’Waddinxveen’ een buiten landse vereniging op bezoek. Het is de bedoeling dat de Duitse voetbalvereniging Ludenscheid 1910 van zaterdag 5 juni t/m maandag 7 juni a.s. bij de v.v. ’Waddinxveen’ te gast zal zijn. Reeds lang leefde de wens bij v.v. ’Waddinxveen’ een uitwisseling tot stand te brengen met een buiten landse vereniging. Steeds stuitten deze plannen in beginsel reeds af, door de tot voor kort gebrekkige accommodatie. Nu de nieuwe accommodatie vol tooid is, kan het bestuur met een gerust hart een buitenlandse vereni ging uitnodigen. Volgend jaar zal dan waarschijn lijk een tegenbezoek aan Lüden scheid worden gebracht. Het bestuur hoopt dat er leuke contacten gelegd zullen worden en dat de uitwisse ling van blijvende aard zal zijn. Uiteraard zal een volledig slagen van het bezoek afhangen van de mate van medewerking van de le den. De gasten moeten worden on dergebracht en als dit op moeilijk heden stuit dan zullen alle door het Waddinxveen-zondag krijgt het dit weekend bepaald niet gemakke lijk, want wij weten dat Moerka- pelle een niet te onderschatten te genstander is. Onze mening is dat een gelijkspel uit deze wedstrijd zal voortkomen. O In Gouda is gisteren in het groei ende stadsdeel Bloemendaal de nieu we kerk van de Gereformeerde Ge meente in synodaal verband in ge bruik genomen. Met de bouw van deze kerk was een bedrag van ruim negenhonderdduizend gulden ge moeid. 9 In de burgerzaal van het Goudse stadhuis is een expositie ingericht, die een overzicht geeft van de be zetting van ons land in de periode 1940-1945. De tentoonstelling is tot en met 5 mei geopend. zaterdagvoetbal Be Fair 2 W’veen 2, Be Fair 3 Zw’dam 3, Gr. Ammers 3 R.C.V. 3, zondagvoetbal: G.D.S. Waddinxveen, ESTO W.S.E., JUNIOREN - afdeling C: W.S.E. Moordrecht, Nic. Boys 2 Be Fair 3, Be Fair 4 G.D.S. 2, zaterdag 8 mei: 6.00 uur: Gouwe 1-Boskoop 1, dames Indeling Zomer-competitie 1965: Heren I: A.Z. ’70 1; D.A.W. 1; D.W.R. 1; De Gouwe 1; H.Z.C. 1; De Sleutelstad 1. Heren II: A.Z. ’70 3; de Meeuwen 4; De Gou we 2; Nereus 4; de Zijl 2. Heren III: A.Z.C. II; De Gouwe 3; G.Z.C. 4; H.P.C. 2; Zian 4. Dames I: Boskoop 1; De Gouwe 1; die Haghe; Z.C.R. 1. Gouda zal het dit jaar zonder circus moeten doen. Het circus Bol- tini dat zijn tenten dit seizoen in Gouda had willen opslaan, kon geen geschikt terrein daarvoor vinden. B. en W. waren bereid het circus op de markt te laten opbouwen. Nauw keurig nameten leverde echter een negatief resultaat op. De Boltini- tenten zijn te groot voor de markt. Op initiatief van de nieuwe bur gemeester van Benthuizen enMoer- kapelle, de heer I- J- F- Keijzer ont vangen bruidsparen bij hun huwe lijk een tafelstandaard met de ge- meentevlag. De onlangs door de Hoge Raad van Adel vastgestelde vlaggen van de beide gemeenten bestaan voor Benthuizen uit drie banen in de kleuren groen, wit en blauw en voor Moerkapelle uit de kleuren blauw-geel-blauw, met een gele kapel in de bovenste blauwe baan. Nu het vrijwel zeker is dat Wad dinxveen kampioen wordt, zou het des te leuker zijn als de plannen van het bestuur volledig zouden slagen. Vrijdagavond (Koninginnedag) is het clubhuis geopend. uit!” Zij duwde hem lachend van zich af. „Stel, dat Brian naar buiten komt om naar ons te kijken?” „Ja, stel, dat hij het doet?” „Trouwens, je ruikt nog altijd naar het ziekenhuis. Heb het hart eens!” „De moeilijkheid is,” dacht David, „dat ik dat heb!” Hij vocht woedend om zijn zelfbeheersing te bewa ren. Hij wist nu precies hoe het kwam, dat mannen hun vrouwen sloegen. Martine was geheel in beslag genoemen door haar pogingen de sporen van tranen te verwijderen en haar lippen bij te werken. Elke keer, als een oprechte emotie, een oprecht gevoel naar buiten kwam, bedekte zij haastig met een laag kunst matige coquetterie en wereldwijsheid. Hij vroeg zich af, hoe lang het duurde voor een man de vrouw, die de rest Van zijn leven zou delen, kende - écht kende. Hoofdstuk IV Het was een klein gezelschap van .acht personen. Hoewel David en Martine laat waren en iets in Nan Dewhurst’s ogen erop duidde, dat de bijzondere ge rechten van haar Zwitserse hulp er met wachten niet beter op werden, werd er veel tijd verspild met cock tails en luchtig gesprek, voordat men aanstalten maakte naar de eetkamer te gaan. Martine, met haar kastanjebruine haar, haar fabel achtige witte jurk en een blos van triomf op haar wangen, zag er werkelijk heel mooi uit, terwijl zij in de kamer stond en hof hield voor haar vrienden. De hardwerkende wereld van elke dag scheen hier ver weg. David ontdekte, dat hij alle eigenzinnigheid van Martine rechtvaardigde, haar stemmingen en haar volkomen gebrek aan verantwoordelijkheid. Een zo decoratief wezen behoefde zich niet druk te maken over werk. Zij bestond om te verrukken door haar schoonheid en haar geestigheid. Hij was een beetje licht in het hoofd door de wetenschap, dat zij hem had gekozen uit alle mannen, die zij kende; dat zij van hem was en dat iedereen hem moest benijden! Toch waren er ogenblikken, dat hij zich plotseling slecht op zijn gemak voelde. Zij stelde hem ten toon voor haar vrienden - alsof hij een koopje was, dat zij op een veiling bemachtigd had, dacht hij. Hij vond de ervaring niet prettig en stond naast haar, terwijl hij somber een slokje nam en heimelijk honger had, en zij maar door babbelde. Zij was stralend mooi in de witte wolk van chiffon, rijk geborduurd en met de grote rode roos aan haar middel. Als zij maar, dacht hij, wilde ophouden onzin te praten en zich in stilte liet bewonderen en adore ren! Het maakte hem verlegen te horen hoe zij over het ziekenhuis praatte, alsof David en haar vader dit samen in hun zak hadden. Bij een opmerking, die wel een verkeerde indruk moest geven, viel hij zijns on danks in de rede: Martine houdt jullie voor de gek. Ik verzeker je, dat de kinderarts niet de baas is van De zondag j.l. in Loosduinen ver reden dressuurwedstrijd tussen een team amazones en ruiters van de maneges ’Beresteyn’ te Loosduinen en ’de Reigersburg’ te Waddinxveen werd door de Loosduinse ruiters ge wonnen. De best geplaatste Wad- dinxveense ruiter was Peter Hekker die de derde plaats bezette. Voor de rest van het Waddinxveense team waren slechts de zevende en lagere plaatsen weggelegd. Ogenschijnlijk lijkt dit niet zo’n best resultaat voor de Reigersburgse ruiters, doch ge zien het kleine puntenverschil tus sen de eerste en de zevende plaats, blijkt dat de Waddinxveners toch tot goede prestaties kwamen. De uitslag was als volgt: 1 Vera Crone (L) 94 pnt; 2 Koos Vermeulen (L) 93 pnt; 3 Peter Hek ker (W) 92J pnt; 4 de Hr. Hedeman en H. Plaisier (L) 92 pnt; 5 Lies- beth Walterbeek en K. Smit (L) 91J pnt; 6 P. Hel voort (L) 91 pnt; 7 me vrouw Winkels, Helma van Weelden 1 en J. G. Hekker (W) 90 pnt. het ziekenhuis!” „Je kunt mij alles wijsmaken,” zei Brian vanaf zijn plaats bij de bar. „Idioot!” spotte Martine. Zij legde een slanke hand met gelakte nagels met een bezittersair op David’s arm en glimlachte toen zij zei: „Het betekent, dat hij de baas is over alle kinderbedden met zusters en ge wone dokters en ondergeschikten om zijn orders uit te voeren. En vandaag of morgen David’s boze blik weerhield haar net op tijd voor zij haar schot kon lossen over haar trader, die een eigen ziekenhuis voor hem zou bouwen, waar hij werkelijk almachtig zou zijn. Zij haalde haar schouders op en lachte en liet het erbij, terwijl zij alleen zei: „Eén dezer dagen zal hij een beroemd specialist zijn met een koperen naam bord in Harley Street en „Madame est servie,” zei de Zwitserse hulp die een verhit en rebels gezicht om de deur stak, met de hou ding van iemand die een ultimatum stelt. Haar soufflé was bedorven. En wat had het voor zin zoveel eieren en Parmezaanse kaas te gebruiken voor mensen, wie het niets kon schelen wanneer zij aten?! Soep kon tenminste niet bederven. Zij verdienen niets anders dan liters en liters soep. Het was een verrukkelijke consommé met wijn. Da vid, die niets had gegeten na een haastige hap ’s mid dags, vond het heerlijk. Maar hij had nóg maar enkele lepels genomen, toen de telefoon ging. Martine keek slechts even geschrokken, toen schonk zij hem een stralende glimlach. „Heerlijk te weten, dat het niet voor jou kan zijn!” Maar dat was het wel; hij was er zeker van, zelfs vtor zijn gastheer terugkwam en hem wenkte. „O neen!” zei Martine woedend. „Kijk lieveling,” zei David rustig. „Ik moet bereik baar zijn. Dat wil zeggen, dat zij in staat moeten zijn me te waarschuwen, waar ik ook ben. Ik moet een telefoonnummer opgeven en als we in de schouwburg waren zou ik mijn naam op moeten geven aan de kassa en vertellen, waar we zaten, zodat zij me kon den roepen. Zoals het staat „Zoals het staat,” vloog Martine op. „Ik denk, dat het te veel gevergd is te verwachten, dat ik - voor een keer - op de eerste plaats kom.” Gewonde trots maak te, dat zij hem wilde treffen op de plaats waar het het meeste pijn deed. „In de korte tijd, dat we verloofd zijn, heb ik gemerkt, dat je veel attenter bent voor die oude Tante Thora van je dan voor mij. En je hoofdzuster hoeft maar haar pink op te lichten en je komt al aanhollen.” David, verhit, ging naar de hall. Er brak een deel nemend gemompel los om de tafel. Martine’s uitbars ting in bijzijn van haar vrienden had hem vernederd en woedend gemaakt. zaterdagvoetbal Be Fair Jodan Boys, 4.00 uur (bekerwedstrijd) Zw’dam 4 - Be Fair 4, 2.15 uur Jod. Boys 6 - R.C.V. 3, 4.00 uur zondagvoetbal: W’veen Moerkapelle, 2.30 uur 2.30 uur 12.00 uur Uitslagen: Gouwe 2 D.K.D. 1 (damès) Gouwe 5 G.Z.C. 5 (heren) G.Z.C. 2 Gouwe 1 (heren) PROGRAMMA: dinsdag 4 mei: 8.00 uur: Donk 2 - Gouwe 2, dames 8.30 uur: Donk Gouwe, jongens 9.00 uur: Boskoop 2 - Gouwe 5, heren 9.20 uur: Donk 1 - Gouwe 3, heren 9.40 uur: Gouwe 1 - A.Z.C. 2, heren Afdeling B: Be Fair Olympia, VEP 2 Be Fair 2, Afdeling C: Waddinxveen - N.S.V., 4.00 uur W.S.E. - Nieuwerkerk, 2.45 uur Esto 2 - Waddinxveen, 2.45 uur De standen in de afdeling Waddinxveen-zondag en W.S.E. zijn als volgt: W’veen Nwkoop Moerkap. Nieuwerk. W.S.E. N.S.V. Esto Zwervers Gr.Am’ers R.V.C. G.D.S. Soc. Boys Het was een lange redevoering voor David; maar het was dan ook een onderwerp, dat veel voor hem betekende en hij wilde erg graag, dat Martine zou begrijpen, hoe de afdeling werkte. Zij had geluisterd, nauwelijks haar ongeduld verbergend en toen hij met diepe oprechtheid eindigde: „Een goede hoofdzuster is haar gewicht in goud waard. En Zuster Gracia is eerste klas” - barstte zij los. „Zij is dus eerste klas. En nu is zij terug van haar vakantie en kun je haar voor de verandering ervoor laten zorgen.” „Zij zorgt erg goed voor. Maar het is toch mijn ver antwoordelijkheid de baby met longontsteking door de crisis te slepen en te besluiten, wat we moeten doen met de jongen, die ontstoken amandelen heeft, terwijl hij geen penicilline kan hebben, omdat hij daar helemaal verkeerd op reageert. De Zuster zou te kort schieten in haar plichten als zij een bepaalde gedragslijn volgde, zonder mijn instructies.” „Oh!” Martine schreeuwde het bijna uit. „Ik zal net zolang aan Pappie’s hoofd zeuren tot hij je een eigen inrichting bouwt, een kinderkliniek of een laborato rium, of waar je je zinnen op gezet hebt. Dan kun je op je eigen manier leiding geven en behoef je niet te vliegen op de wenken van de hoofdzuster!” David moest wel lachen. Toen keek hij van terzijde naar haar en zag, dat Martine het helemaal niet grappig vond. Haar lippen trilden; boze tranen hingen aan de mooie wimpers, stonden op het punt te vallen. Hij voelde zich een bruut. „Kijk eens lieveling, het is een lieve gedachte; maar ik zou het niet anders wensen. Ik ben er volkomen tevreden mee! En wat die onzin over een eigen kli niek betreft, vergeet dat maar. Snap je?” „Ik heb het Pappie al voorgesteld als huwelijks cadeau.” „Wel verdraaid!” Zijn gezicht was grimmig en vertrokken. „Hij was nogal vervelend,” gaf Martine toe met de oprechtheid, die verschrikkelijk kon zijn. „Hij zei, dat I G.D.S.—W’VEEN, 0—8 Aanvankelijk hield G.D.S. zich tegen het technisch betere Wad dinxveen nog wel staande. Het spel van de Boskopers miste echter elke inspiratie en was te onsamenhan gend om tegen de stevige Waddinx veense defensie succes te kunnen hebben. Niettemin wogen beide par tijen in de eerste helft tegen elkaar op. Het duurde 25 minuten voordat Waddinxveen het tot een doelpunt kon brengen. Uit een corner kopte Bras de bal fraai in, 01. Met deze stand kwam ook de rust. Na de hervatting bracht Quist al spoedig de stand op 02. Nog gaf GDS de moed niet op doch het spel was te onsamenhangend om tegen de stoere Waddinxveen achterhoede succes te kunnen boeken. Nadat Quist in de 15e en 20e minuut de weifelende GDS verdediging te snel af w.as geweest waardoor twee doel punten ontstonden en de stand dus 04 was liet GDS de moed zakken. De achterhoede begon aan zichzelf te twijfelen waardoor de Waddinx veen voorhoede kans op kans kreeg. Nog probeerde G.D.S. tenminste de eer te redden maar steeds wist de hij de indruk had, dat je een jonge man was, die lie ver alleen zijn weg zocht dan met behulp van an deren!” „Dat is ook zo.” „En toen heeft hij nog veel meer dingen gezegd, die ik niet zal herhalen, dat je te goed voor me bent, en dat een doktersvrouw de tweede viool speelt als het om zijn werk gaat. Zulke dingen.” Zij lachte, de tra nen hingen nog aan haar wimpers. „Gekke ouwe Pappie! Ik kan hem om mijn vinger winden als ik maar lang genoeg volhoud.” „Je zult zoiets niet doen. Ik verbied je. „Hier is het. Volgende zijstraat links”. Hij sloeg een aardige laan in met moderne huizen achter een keurig geknipte heg van gele liguster en stopte voor het hek, dat Martine aanwees. Hij zette de motor af wendde zich tot haar, bleek, zeer ernstig en vastbesloten dit recht te zetten. „Ik kan alleen mijn weg vinden, Martine, zoals je vader zei. Tussen nu en januari, zal ik flink stoom zetten voor mijn examen. Misschien lukt het niet de eerste keer, maar misschien bof ik. En als het zieken huis deze speciale afdeling bouwt voor rheuma en rheumatische hartaandoeningen van kinderen, heb ik een goed kans daarvan de leiding te krijgen - en zon der dat iemand aan de touwtjes trekt in de Raad van Beheer!” Martine zei met haar kleine-meisjesstemmetje: „Lie veling, als je kwaad wordt, klopt er een ader op een opwindende manier aan je slaap.” Tenslotte gaf het David het maar op. „Kunnen we het ziekenhuis niet eens voor één avond vergeten? Kunnen we niet alles vergeten - zelfs het dinertje van Nan? Laten we ergens heen gaan. We kunnen later opbellen en zeggen, dat je opgehouden bent in het ziekenhuis.” Daar was zij weer! Alles moest opgeofferd worden aan de gril van het ogenblik. Zij was zo volslagen amoreel, dat hij zich een schoolmeester voelde, als hij haar verwijten maakte. Mokkend zei hij: „Wel, ik kan je niet dwingen met me weg te lopen als je er geen zin in hebt. En ik denk, dat het een gemene streek zou zijn tegenover Nan. Zij heeft een Zwitserse hulp, wier kaassouflé’s verrukkelijk zijn en Brian’s cocktails zijn meester werken. We zullen het ondergaan.” David maakte aanstalten het oortier aan haar kant te openen. Zij gaf een kreet als protest. „Wacht, eerst mijn gezicht! Houd mijn spiegel vast lieveling, terwijl ik me opmaak.” Zij grabbelde in haar avondtasje. Zij was heel dichtbij. Haar parfum beroerde weer zijn zenuwcom- plex, zodat zijn zintuigen trilden van begeerte. Hij trok haar tegen zich aan. „Je lippenstift wordt weer bedorven, Martine, je maakt me gek en je weet het.” „David, lieverd, je zoekt de meest vreemde tijden Vastbesloten blijft Waddinxveen doorgaan om het kampioenschap te veroveren van de afdeling Gouda en daarmee terug te keren naar de vierde klasse van de K.N.V.B. Dat er voor W.S.E. niets meer op het spel staat, is zondag wel bewezen, daar men tegen Esto uit Bodegraven niet verder is gekomen dan een puntenverdeling. 1 ESTO W.S.E., 1—1 In een vrij matige vertoning, wa ren beide teams met een gelijkspel tevreden. Na enkele minuten kon Esto de leiding nemen door Sauer, toen deze daartoe in staat werd ge steld door midvoor Zinko, 10. Even later kreeg W.S.E. een straf schop toegewezen, maar deze werd niet benut. Toch zag W.S.E. nog kans voor de rust de gelijkmaker op het scorebord te brengen. Th. Geers brak door en tegen zijn schot had de invaller doelman van Esto geen verweer, 11. Ook na de hervatting was in het spel geen verbetering te zien. Een iets sterker Esto probeerde nog wel een overwinning te forceren, maar het lukte niet. De wedstrijd die nog al eens door lichte blessures onder broken moest worden, ging als een nachtkaars uit.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2