W addinx veen en IVOROL W.S.E. winst op RVC en Zwervers Nachtrit had ruim Uitslagen jeugd- voetbaltournooi 100 deelnemers Duitse voetballers in Waddinxveen Schaakuitslagen wintercompetitie ZwemcL De Gouwe Be Fair - nieuws Postduiven berichten Nieuws uit ’t Hart van Holland Weekblad voor Waddinxveen - 3 juni 1965 Pagina 2 J R.V.C.-W.S.E. 3-6 Kabouters werken Kabouters doen wonderen i-i Zwervers- Waddinxveens 1-3 SPELDJE 4J-5J 0—1 4 pnt uit 6 wedstr. groep 1—0 TAH0MST4 1—0 MARGUERITE LEES 14 en L 1—0 0—1 0—1 0—1 0—1 0—1 0—1 2 pnt uit 6 wedstr. 2 pnt uit 6 wedstr. 5 pnt uit 6 wedstr. 3 pnt uit 6 wedstr. 2 pnt uit 6 wedstr. 0—1 1—0 1—0 1—0 De uitslag hiervan was: J. C. Adriaansen, eerste prijs. W. van Vuren, tweede prijs. A. A. van Oort, derde prijs. J. van Oort, vierde prijs. Reeds na vijf minuten kreeg de Waddinxveen mid voor Quist een unieke kans doch hij schoot de bal rakelings naast. Even later kopte Bras uit een voorzet van Appel de bal op de lat. Zwervers ondernam wel aardige tegen aanvallen maar deze werden door de Waddinxveen- achterhoede op bekwame wijze on schadelijk gemaakt. Even voor de rust kon de Waddinxveen-doelman Van Vuuren de bal nog op de doel lijn stoppen uit een hard schot van Heuvelman. tijdelijk met 1 JAARGETIJDE Uit serie van 4 Bij tube van f 1,- Hier volgen de uitslagen: W.S.V. Heyplaat W. van Vuren H. Verhey, P. Broer P. Verhey, J. van Oort P. v. d. Heuvel, J. Peters P. C. van Egmond, 01 W. van Oort W. Hiele, W. Verstoep J. L. Ketting, A. van der Starre G. Dul, A. Littooy G. Hiele, Th. Verbree A. Veldhuis, A. Brouwer C. Oskam, stand: Drie minuten na de rust was het Van Westen die uit een scrimmage Zwervers de leiding gaf, 10. Wad dinxveen kwam in de aanval en het was Bras die de bal hard achter doelman De Joode in het net schoot 11. Zwervers trachtte toen met hakken en natrappen het spel te forceren en arbiter Kool was veel te lankmoedig vooral tegenover doelman De Joode die eerst Bras haakte en daarna Scheurwater in de maag stompte zonder dat er ge floten werd. Een kwartier voor het einde wist Quist uit een voorzet van Bras de stand op 12 te bren gen en voor het einde was het nog maals Quist die 13 liet aanteke nen. 1—0 1—0 A. Versluis - J. C. Adriaansen, J 32ste ronde: W. van Oort J. Peters, 01 A. Versluis - A. v. Woerekom, 01 33ste ronde: Wiersma W. Verstoep, 01 A. v. Woerekom - Th. Verbree, 10 Voor de Waddinxveense vereni gingen W.S.E. en „Waddinxveen” stond er niets meer op het spel, maar beide deden hun sportieve plicht en zetten hun wedstrijden in winst om tegen de lager geklasseer de tegenstanders. UITSLAGEN: Nieuwerkerk 6 - W.S.E. 3, 41 R.V.C. W.S.E., 3—6 Zwervers - Waddinxveen, 13 W.S.E. heeft het tegen R.V.C. uit Reeuwijk niet moeilijk gehad. De gehele wedstrijd waren zij de meer dere van hun tegenstanders. Na 15 minuten was het Jaspers die met een goede kopbal de score opende. Tien minuten later, toen de achter hoede van de Reeuwijkers bleef staan voor buitenspel, maar de scheidsrechter dit wegwuifde, had Geers de bal maar voor het inschie ten, 02. R.C.V., geprikkeld, kwam even opzetten en dit resulteerde in een doelpunt van Heemskerk, 12. Nog voor het verstrijken van de eerste helft kwamen de gastheren op gelijke voet, 22. In de tweede helft, waarin het spel nauwelijks het aanzien waard was, was het Geers die er 23 van maakte. Door de vele fouten van de .achterhoede van R.V.C. zorgden v. Leeuwen en Toor voor 25. W.S.E. ging het wat kalmer aan doen en Van der Vlugt zorgde voor 35. In de slotfase van deze wedstrijd was het Jaspers die de eindstand op 36 bepaalde. P.V. „DE SPERWER” De postduivenhoudersvereniging „De Sperwer” hield een wedvlucht vanuit St. Denis, afstand 412 km, in concours 360 duiven, gelost 7 uur. Aankomst 1ste duif 15-55-44 uur. Aankomst 90ste duif 19-15-42 uur. Deze vlucht had een zeer slecht verloop. Er werden grote verliezen geleden. De uitslag luidt: J. C. den Riet 1, 41, 74; L. Slootjes 2, 8, 55; Gebr. Versloot 3, 38; A. Bo- nefaas 4, 9, 16, 37, 89, 90; Ringelen- stein-De Jong 5, 59, 68, 84; P. Bone- faas 6, 57; S. de Waij 7; M. M. de Rijk 10; N. L. v. d. Zijden 11, 24, 33, 47, 79; E. J. de Jong 12, 21, 23, 39, 82; Rip-Van Vliet 13, 18, 52; A. de Bruyn 14, 34, 40, 49, 51, 65; W. van Berkesteyn 15; H. v.d. Willik 17, 19, 35; N. J. v. Buren 20; Jac. de Beer 22, 75, 81; A. Lam 25, 83; Gebr. Met selaar 26, 44, 46, 60, 61, 73, 85, 87; J. Degenkamp 27, 78; L. de Bruyn 28, 43, 53, 86; P. Metselaar 29, 31, 58; W. B. Smits 30; Gebr. Heeren 32, 50, 66, 67, 76; P. Vink 36, 80; T. H. Twigt 42, 54; Jac. de Jongh 45; Gebr. v. Wageningen 48; C. A. Bode 56, 72; W. Groen 62; G. Boete 63, 64, 77; H. van Dijk 69, 88; J. Pelle- koren 70; J. C. Koren 71. Voor de laatste maar beslissende wedstrijd speelde W.S.V. I thuis tegen Heyplaat I. Deze wedstrijd moest de beslissing brengen, daar beide verenigingen nog ongeslagen waren. Doordat twee van de beste spelers van W.S.V. verhinderd wa ren, moest met twee invallers de strijd worden aangebonden. Het is een sportieve, maar vinnige nek- aan-nek-race geworden waarbij W.S.V. I helaas de winst aan Hey plaat I moest laten. Dit betekende in elk geval toch een eervolle twee de plaats in de eerste klasse. De vorige week verreden nacht- puzzelrit, georganiseerd door de ’Gouwe Rijders’ is een groot succes geworden. Meer dan 110 motorvoer tuigen namen aan deze rit deel, die een totaal lengte had van honderd kilometer en waarbij dertien ge meenten in het hart van Zuid-Hol- land werden aangedaan. Dat het geen eenvoudige rit was bleek al bij de start in Waddinxveen, toen de deelnemers in het donker al spoedig aan het dwalen gingen. Deelnemers 113. Lengte der rit 100 kilometer. Route: start, Burgm. Trooststraat, Oranjewijk, Moor drecht, Nieuwerkerk a.d. IJssel, Ca- pelle a.d. IJssel, Zevenhuizen, Moer kapelle, Kruisweg, Zoetermeer, Benthuizen, Hazerswoude, Koude kerk, Alphen a. d. Rijn, Boskoop, Waddinxveen. De uitslagen waren: 1. J. Reynenveld, Ter Aar, 72 straf- punten; 2. D. A. Spek, Nieuwveen, 74 strfp.; 3. W. Meyer, Den Haag, 82 strafpnt.; 4. F. Houweling, Delft, 96 strfp.; A. J. Poldervaart, Oegstgeest, 112 strfp.; 6. E. Boerman, Waddinx veen, 126 strfp.; 7. L. W. Vermulm, Moerkapelle, 130 strafpnt.; 8. C. H. Mayenburg, Haastrecht, 132 strafp.; 9. W. de Graaf, Rotterdam, 135 strf- pnt.; 10. Van Aalst, Bodegraven, 139 str afpunten. Poedelprijs: P. van Veen, Hazers woude, 521 strafpunten. Op zaterdag 12 juni a.s. wordt de jaarlijkse Gouwerit gehouden. Hier voor is een groot aantal prijzen be schikbaar met een totaal waarde van 3500, waaronder een bedrag van 1000, een koelkast en andere waardevolle gebruiksartikelen. Burgemeester C. A. van der Hooft heeft het voornemen aan het einde van de rit de prijzen aan de win naars uit te reiken. Op Hemelvaartsdag werd door de voetbalvereniging „Waddinxveen” een jeugdvoetbaltoernooi gehouden. Hieraan werd deelgenomen door elftallen uit Waddinxveen, Oude- water, Boskoop, Bodegraven, Moor- dercht en Alphen aan den Rijn. Er werd gespeeld in twee poules en elke wedstrijd duurde circa 25 minuten. In pole A werd de eerste prijs behaald door Oudewater, 2e werd Waddinxveen en 3e Bodegra ven. In poule B behaalde Waddinx veen de eerste prijs, 2e werd Moor drecht en 3e Alphia uit Alphen aan den Rijn. 1—0 0—1 0—1 0—1 Voop het snelschaak kampioen schap van W.S.V. is de einduitslag als volgt: De jonge verpleegster diende hun thee rond en werd beloond door een glimlach van de zuster en rus tige, woorden van dank, wat een pleister was op de wonde, veroorzaakt door de hatelijke dingen, die zus ter Mawte zojuist tegen haar had gezegd Martine weigerde de chocolade bescuits met de opmerking, dat zij nooit zoetigheid at om haar figuur. Dit trok David’s ogen naar de slanke lijnen van haar groen linnen pakje, wat haar bedoeling was geweest; maar hij bedierf het helemaal door vrolijk te zeggen: „Je moet het geheim van zuster Gracia vragen. Het komt me voor, dat zij alles eet, wat er te krijgen is. Je had eens moeten zien hoe zij en de nachtzuster gister avond aanvielen op de vruchtencake, nadat we een zware tijd gehad hadden met die longontsteking. En kijk eens naar haar!” Martine keek, inwendig razend. Al haar goede voornemens over tact en lieve redelijkheid verdwe nen als sneeuw voor de zon. Zij haatte zuster Gracia. Zij zou niet rusten voor zij goedschiks of kwaadschiks David tegen dat mens had opgezet. Als zij nog een minuut langer gebleven waren, dacht zuster Gracia, had ik het niet meer kunnen verdragen. Dr. Halcott had zijn verloofde ervan overtuigd, dat hij nog moest werken en bracht haar naar de lift. Zuster Gracia zag hoe de lift omlaag ging; en het leek alsof al haar heimelijke hoop en haar dromen voor de toekomst ermee omlaag zakten - dieper, die per, dieper, in een bodemloze oceaan, verdronken en verloren voor altijd. Zij bleven even staan en trachtte haar gedachten te ordenen voor zij terug ging naar de zaal, om te zien of de behandelingen werden ge geven zoals de dokter had voorgeschreven op zijn tocht langs de bedden. Zij voelde hoe iemand haar strak aankeek en zij keek op. Een jonge man met verward haar, grote, gespierde handen en een mager figuur staarde gespannen naar de glazen draaideuren. Zij ging naar buiten, naar hem toe. Ja?” De prettige, sympathieke toon was natuurlijk, (wordt vervolgd) Maandag, 2e Pinksterdag, gaat Be Fair met twee elftallen naar de Westelijke Bondsdag te Dordrecht. Het eerste elftal verdedigd de twee jaar geleden te Alkmaar veroverde beker. De organisatie berust bij de vereniging Oranje-Wit, die beschikt over een prachtig velden-complex met accommodatie. Als het weer meewerkt, belooft dit een prachtige dag te worden. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Gegadigden kunnen zich opgeven t/m zaterdag bij de wedstrijdsecretaris R. Pols, clubgebouw Warnaarplantsoen. De kosten bedragen vijf gulden. uit. Haar ogen begonnen te glanzen. „Het had anders kunnen zijn, en ik mag hem, omdat hij de moed heeft gehad het te komen vragen.” „Dat soort jongeman is hij,” zei zuster Gracia. Zij zag hoe de verlegen zuster Armitage zelf haar moed bijeen raapte om met die kop koffie door de draaideuren te gaan. En de magere jonge man stond onhandig op, zijn vermoeide gezicht begon te glim lachen. Wat ben ik begonnen? dacht zuster Gracia. Zij ging snel naar de zaal, waar zij het de rest van de ochtend te druk zou hebben om eraan te denken, dat ook zij nog jong was - en vreselijk verliefd! Hoofdstuk VI „Ja, ik ben werkelijks iets begonnen,” moest Gracia de volgende paar dagen steeds denken, toen zij de gelukkige, afwezige blik op het gezicht van zuster Armitage opmerkte. Toen, 's middags, juist toen zij ging lunchen, zag zij Lucy Armitage aan de telefoon en wachtte, voor het geval het iets dringends was. Lucy legde haar hand om de hoorn en barstte uit, blozend en verward: „Zuster, het is Jim Sanders. U weet wel, die chauffeur. Hij belde op om naar Patsy te informeren.” „Je kunt hem zeggen, dat zij buiten gevaar is en goed vooruit gaat.” „Ja zuster.” „Het is aardig van hem.” „O, ja, zuster „Maar ik ben bang, dat ik nog geen bezoek kan toestaan. Behalve dan van de ouders natuurlijk.” „Hij is net terug van een van zijn lange ritten en hij heeft een kleinigheid voor Patsy. En - en ik heb vanmiddag vrij van twee tot vier en hij wil me ont moeten.” „Waarom niet?” lachte Gracia begrijpend. „Je kunt hem veel meer over Patsy vertellen dan per telefoon.” „Ja, zuster,” zei Lucy haperend en schonk haar ais dank een stralende blik toen zij weer terugging naar de telefoon. Het ’kleinigheidje’ voor Patsy bleek een grappige opwindbare clown te zijn op een driewieler en Jim Sanders haalde hem uit zijn doos en zette hem op de tafel van het rustige cafeetje, waar Lucy Armitage hem had ontmoet. Zij was in uniform - een donker blauwe muts en een gabardine jas over haar ge streepte japon, want zij had slechts twee uur vrij en zij moest om vier uur weer terug zijn. Zij zag er jong en verlegen uit en probeerde Jim niet te laten mer ken, dat dit haar eerste echte ’afspraak’ was „Ik zou niet graag willen, dat het kind bang wordt voor het verkeer,” legde Jim uit, terwijl hij ernstig het speelgoed opwond. „Misschien kan ze van deze knaap wat leren. Zie je, hij stopt altijd bij de trot toirband!” Toen de fietsende clown de rand van de tafel be- P.V. „DE ZWALUW” De postduivenhoudersvereniging „De Zwaluw” hield een wedvlucht vanuit Neufvilles, afstand 172 km, in concours 177 duiven, gelost 9.15 uur. Aankomst le duif 12-18-36 uur. Aankomst 44e duif 12-47-09 uur. De uitslag was: W. Tamerus 1, 10, 20, 39; A. J. van Essen 2, 9; H. N. van Haren 3, 6; Gebr. Mulder 4, 12, 13, 23; C. de Lang 5, 7, 17, 21, 30; P. Mastop 8; J. Brans 11; W. Pijpers 14, 26; T. Colla 15, 22, 31; J. van Soest 16, 35; G. A. van 't Slot 18, 24, 32, 36; A. Poot 19, 43; P. Loendersloot 25, 27, 28, 34; L. W. Versluis 29, 42, 44; L. C. 't Hart 33, 37, 40; D. Boere 38, 41. wat voor zorgen zij ook mocht hebben. Hij gooide eruit: „Hoe gaat het met Patsy?” Toen, haar niet begrijpend gezicht ziende, begon hij uit te leggen, dat hij Jim Sanders was, de chauffeur, die betrokken was bij het ongeluk van gisteren, toen het kleine meisje de weg was opgereden met haar fietsje. Hij was de hele nacht langs de weg geweest met een vracht uit Plymouth, toen het gebeurde. „U had de tegenwoordigheid van geest er voor te zorgen, dat het kind en haar moeder zonder uitstel in het ziekenhuis kwamen,” zei zuster Gracia snel. „Dat maakt gelukkig een groot verschil voor haar kansen.” Zij gaf hem zo geruststellend mogelijk verslag en vroeg hoe hij er voor stond, wat de politie betrof. Hij keek somber. „Ze hebben mijn remmen gecontroleerd. Alles in orde. En de remsporen op de weg toonden, dat ik be hoorlijk gauw stil stond. Ik heb alles gebruikt wat ik had, maar ik kon het kind niet vermijden.” Toen zei hij heftig: „Maar ik zat niet te slapen achter het stuur, zoals de politie wil bewijzen.” Hij had gestopt bij de chauffeurscafé’s w,aar hij gewoonlijk kwam en zijn logboek toonde, dat hij de wettige rustpauzen had genomen, maar de politie zat hem op zijn huid over de kwestie van vermoeidheid. Hij werd er ze nuwachtig van. Dit polite-onderzoek, een moeilijk on derhoud met zijn firma en zijn angst over het kind, hadden hem hevig uit zijn evenwicht gebracht. Hij zag er naar uit, of hij niet geslapen had, dacht zuster Gracia, en zij vroeg zich af, hoe lang hij hier rond had gehangen om nieuws over de patiënt te vernemen. „Ik hoop, dat u vrijuit zult gaan,” zei zij met echte sympathie. „Kon ik maar iets voor het kind doen.” „We zullen wel iets verzinnen als zij wat beter is,” zei zuster Gracia met een snelle, begrijpende glim lach. „Kijk, als u even wacht, zal ik de verpleegster sturen met een kopje thee voor u.” „Haal de laatste druppel uit de pot, wilt u zuster, en breng die jonge man in de gang een kopje?” zei zij tegen Lucy Armitage, terwijl zij haar hoofd om de hoek van het keukentje stak, waar de verpleegsters om beurten om deze tijd van de morgen twintig mi nuten rust namen. De theepot was al helemaal leeg, scheen het, maar er stond nog koffie te pruttelen. „Als het koffie mag zijn. vroeg Lucy Armitage aarzelend. „O, ik weet zeker, dat warm water ook goed is als een knappe zuster het hem brengt,” zei zuster Gracia. „Maar misschien heeft hij het al warm genoeg gehad. Het is die jonge man, Jim Sanders, die de zware vrachtauto bestuurde, waar Patsy gisteren tegenaan is gereden. Hij is nachtchauffeur en hij moet van nacht rijden. Maar ik geloof, dat hij het niet aan kan, als hij niet naar Patsy heeft gevraagd.” „Wat een zegen, dat het goed nieuws is!” riep Lucy Zaterdagmiddag a.s. arriveert een vijfentwintig man sterke ploeg van de Duitse voetbal- en atletiekver eniging Lüdenscheid per bus in Waddinxveen. Dit bezoek is tot stand gekomen door zakenrelaties en persoonlijke contacten van en kele leden van de voetbalvereni ging „Waddinxveen”. Volgend jaar zal „Waddinxveen” een tegenbezoek aan Lüdenscheid brengen. De gasten zullen worden onder gebracht bij leden en donateurs van de vereniging. Eerste Pinksterdag staat een rit per bus op het pro gramma naar Rotterdam, Den Haag en Scheveningen. Deze rit wordt ook meegemaakt door de gastheren van de Duitse spelers. Het programma voor deze dagen is als volgt: zaterdag 5 juni: 5 uur: Aankomst gasten; 6 uur: voetbal wedstrijd Waddinxveen-zaterdag R.C. Verheul; 8 uur: Gezellige avond in de cantine. Eerste Pinksterdag: Autotocht naar Rotterdam, Den Haag en Scheve ningen. Tweede Pinksterdag: 2 uur: voet balwedstrijd Waddinxveen-zondag- Lüdenscheid. Na afloop koffietafel. 5 uur: Afscheid van de gasten, die daarna de terugreis aanvaarden. reikte, stopte hij en ging in een andere richting, zig zag rijdend over de gewreven oppervlakte. Lucy lachte verrukt om zijn malle bewegingen. Toen zij alle mogelijkheden van het speelgoed geprobeerd hadden, vertelde Jim haar over zijn tocht en de vele foto’s die hij daarvan gemaakt had. Zij ontdekte, dat fotografie zijn hobby was en dat hij een paar prach tige opnamen had gemaakt hier en daar op het plat teland, want hij had vaak een paar uur vry, als hij wachtte op zijn lading. Kort geleden, bijvoorbeeld, had hij in Plymouth rondgescharreld en liet haar zijn foto’s zien. „Ik heb een opname van Mayflower Steps, maar daar zijn altijd erg veel mensen - meestal Amerika nen. Juist, toen ik op het punt stond mijn foto te nemen, gingen er mensen voor mijn zoeker staan. Ik heb toen maar geschoten. Misschien is er daardoor een menselijk tintje aan gekomen!” Hij grinnikte spijtig en gaf de foto aan Lucy. Zij hield plotseling haar adem in en staarde staarde. „Maar dat is zuster Gracia! En - en een jongetje!” Jim boog zich voorover en bekeek de foto nauw lettend. „Er is een gelijkenis. Toevallig natuurlijk.” En hij bekende: „Meisjes lijken allemaal op elkaar als ze zomerjurken aan hebben.” „O, vind je?” zei Lucy pruilend. Maar zij bleef staren naar de foto van de vrouw in de gebloemde zomerjurk, lachend en met samen geknepen ogen tegen de zon, terwijl de blonde kleine jongen haar hand vasthield en in aanbidding naar haar opkeek. De foto had kunnen dienen als symbool van gelukkig moederschap. Het was zo gelijk aan zuster Gracia - en toch ook weer niet, dat Lucy niet wist wat zij ervan moest denken. Zjj had haar dik wijls gezien met kleine Jackie, die zich aan haar knieën vastklemde of met een baby in haar armen, maar nooit als op de foto - jong en blij en zorgeloos. „Ik heb een verdraaid goeie opname van twee des troyers,” zei Jim, terwijl hij hem uit een ander pakje haalde. Hij dacht gelijk Lucy. Het kon zuster Gracia niet zijn - al was zij dan ook in Devon geweest tijdens haar vakantie. Het was slechts de verwarrende gelij kenis, die men soms in volkomen vreemden aantreft. Zij toonde plichtmatig belangstelling voor de foto’s van de destroyers. Maar heimelijk wenste zij ze naar de bodem van de zee; want de wijzers van de klok snelden vooruit, de foto’s namen al de kostbare tijd in beslag en waren een beletsel voor de vele opwin dende dingen, die zjj en Jim nog in elkaar moesten ontdekken Groep H: 1. J. C. Adriaansen, 5 pnt uit 6 wed. 2. A. A. v. Oort, 4 pnt uit 6 wedstr. 3. A. Littooy, 1 4. W. Verstoep, 3 pnt uit 6 wedstr. 5. J. Kleiweg, 6. Th. Verbree, w 7. A. v. Woerekom, 1 pnt uit 6 wed. De beste twee uit iedere C~zt~ speelden tegen elkaar om de prijzen. UITSLAGEN: Gouwe 1 - Die Haghe 1, dames, 12 Gouwe 2 Nereus 3, heren, 21 G.Z.C. 4 Gouwe 3, heren, 25 Boskoop Gouwe b, jongens, 90 Boskoop 2 Gouwe 2, dames, Gouwe niet opgekomen Boskoop 2 Gouwe 5, heren, 21 Polo-dagen U.Z.S.C., uitslag: D.K.R. 1 Gouwe 1, dames, 40 Neptunus 1 - Gouwe 1, heren, 13 Deze week zijn er dus acht wed strijden gespeeld waarvan de Gou we 2 dames het er heel slecht af brachten. Drie speelsters bleven zonder meer weg, zodat er vier speelsters in Boskoop stonden te wachten en overrichter zake naar huis terug konden keren. Het tweede en derde herenzeven tal hebben beide de punten van de eerste wedstrijd binnen; dat gaat goed zo. Het eerste zevental won op de polo-dagen van U.Z.S.C. ver diend van Neptunus Zaandam 1, zo dat ook dit zevental de nodige pun ten in de competitie wel zal ver krijgen. PROGRAMMA Donderdag 3 juni: 7.15 uur Gouwe b - Donk a, meisjes 7.30 uur A.Z.C. 2 - Gouwe 2, dames 7.45 uur Gouwe a - O.Z.V. a, jongens 8.15 uur G.Z.C. 1 P.S.V. 1, heren Vrijdag 4 juni: 8.15 uur H.P.C. 2 - Gouwe 3, heren 8.15 uur O.Z.V. 2 - Gouwe 4, heren Zaterdag 5 juni: Gouwe 1 dames en heren nemen deel aan het polo-tournooi van D.W.R. te Barneveld. Maandag 7 juni (2e Pinksterdag): De Gouwe organiseert een groot polo-toumooi voor dames en heren waaraan acht verenigingen deelne men. Aanvang 12 uur. Dinsdag 8 juni: 7.15 uur Gouwe 2 - A.Z.C. 2, dames 7.30 u B.Z. P.C. - Gouwe b, meisjes 7.45 uur Gouwe 4 - O.Z.V. 2, heren Donderdag 10 juni: 7.00 uur Gouwe a - Donk a, meisjes 7.20 uur Gouwe b - A.Z.C., jongens 7.45 uur Gouwe 5 - G.Z.C. 6, heren 8.15 uur Gouwe 1 - D.W.R. 1, heren 8.15 uur A.Z.C. 1 - Gouwe 1, dames Deze week dus 14 wedstrijden en wij verzoeken de speelsters en spe lers dan ook om op de aangegeven tijden aanwezig te zjjn voor een vlot verloop. TRAINING Er zijn reeds leden die trouw ko men trainen, maar er is nog plaats genoeg voor de leden die nog niet regelmatig komen. Uitslagen Wintercompetitie 1964-65 22ste ronde: A. van der Starre P. Broer, 01 (afgebroken partij uitgespeeld) P. Broer W. van Oort, 10 (afgebroken partij uitgespeeld) W. van Vuren J. van Oort, 10 (afgebroken partij uitgespeeld) J. Peters P. Perdijk, 10 J. Kraijestein - A. v. Woerekom, 10 23ste ronde: P. Perdijk P. Broer, W. van Oort A. v. d. Starre, 10 A. v. Woerekom - A. A. v. Oort, 0—1 J. Kraijestein A. Versluis, 01 W. Verstoep - J. C. Adriaansen, 10 24ste ronde: W. van Vuren - A. v.d. Starre, 10 (afgebroken partij uitgespeeld) P. Broer J. van Oort, 10 (afgebroken partij uitgespeeld) J. Kraijestein A. Littooy. A.v.Woerekom-J.C. Adriaansen, 25ste ronde: A. v. Woerekom - J. Kraijestein, W. van Oort J. van Oort, A. Littooy W. Verstoep, P. Perdijk W. van Vuren, (afgebroken partij uitgespeeld) A. Versluis J. Kleiweg, P. Broer J. Peters, 26ste ronde: W. van Vuren - A. v.d. Starre, A. Littooy J. Kleiweg, J. Kraijestein - J. C. Adriaansen, Th. Verbree A. A. van Oort, P. Broer P. Perdijk, 10 J. Peters J. van Oort, 10 27ste en 28ste ronde: A. A. v. Oort J. Kraijestein, 01 J. Peters A. Brouwer, J. Kleiweg A. Littooy, A. Versluis J. Kraijestein, 29ste ronde: W. Verstoep J. Kraijestein, A. Littooy A. v. Woerekom, 01 A. van der Starre J. Peters, 10 W. van Vuren W. van Oort, 10 (afgebroken partij uitgespeeld) W. van Oort W. van Vuren, 10 (afgebroken partij uitgespeeld) 30ste en 31ste ronde: W. Verstoep - J. C. Adriaansen, 01 J. van Oort A. v. d. Starre, J. Kleiweg A. A. van Oort, -De Rijks Middelbare Tuinbouw school te Boskoop zal in september a.s. als gevolg van de Mammoetwet worden uitgebreid met een Hogere Tuinbouw Opleiding, een vierjarige opleiding, verdeeld in twee afdelin gen, een voor tuinbouwarchitectuur en een voor de tuinbouwtechniek. De A-afdeling leidt op tot assistent tuinarchitectuur, terwijl de B-afde- ling mogelijkheden schept tot plaat sing als technisch ambtenaar bv. bij plantsoenendiensten, Staatsbosbe heer, e.d. Het Goudse raadslid drs. J. Borg man (PvdA) heeft B. en W. vragen gesteld over de ernstige vervuiling van de stad. Hij vraagt of er voor schriften zijn om dit tegen te gaan en of deze worden gehandhaafd. Voorts wil de heer Borgman spoe dige opruiming van diverse illegale vuilstortplaatsen. In Boskoop wordt zaterdagmid dag a.s. op de sportvelden naast de Citosa-garage het jaarlijkse luilak- voetbaltoernooi gehouden, waaraan door 35 elftallen zal worden deel genomen. Het toernooi begint des morgens om 4 uur. In Moerkapelle werd zaterdag de jaarlijkse zang-, muziek- en sport avond gehouden, die werd begon nen met een mars door het dorp, waaraan „Concordia” uit Waddinx veen met zijn majorettes medewer king verleende. De baten van het feestelijke gebeuren zijn bestemd voor diverse doeleinden. Omdat de oudste inwoner van Moerkapelle, de 91-jarige heer A. Hertog als gevolg van een ongeval geen toeschouwer kon zijn bij het Koninklijk bezoek aan Moerkapelle werd hem door het gemeentebe stuur een fruitmandje alsmede een tafelmodel van de gemeentevlag thuisbezorgd Groep I: 1. W. van Vuren, 6 pnt uit 6 wedstr. 2. J. van Oort, 3. A. Brouwer, 4. P. Broer, 5. A. v. d. Starre, 2 pnt uit 6 wedstr. 6. A. Versluis, 2 pnt uit 6 wedstr. 7. W. van Oort, 1 pnt uit 6 wedstr.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2