>9' Riant clubhuis LANCOME nieuw voor van Sportmiddag ten bate het K.W .F .-fonds 2222 0" Moerkapelle Spaaroverschot Streckwedstrijd ponyruiters Maatregelen voor het Kaagjesland gevraagd „Voorwaarts” wil instrumenten kopen Spreekuur voor woonruimtezaken Bel bij brand Rijkspostspaarbank Vier WIK-leden haalden vierdaagse A. van der Heiden ZwemcL De Gouwe WSE Nieuws Be Fair - nieuws KLOKKEN Postduiven wedvluchten Pagina 2 Weekblad voor Waddinxveen - 5 augustus 1965 KLASSIEK! Bi Tg’ Kabouters werken Kabouters doen wonderen MODERN of WELKE UW INTERIEUR VERFRAAIEN Plannen Clubgebouw over Opknapbeurten voor huidverzorging en make-up parfums PARFUMERIE COSMETICA MOERKAPELLE om MARGUERITE LEES 23 (wordt vervolgd) Zuidkade 1, Waddinxveen telefoon 2135 Heeft u al een toto-formulier in geleverd? Verkrijgbaar op de beken de adressen. 4e klas K.N.V.B. Indeling Be Fair I. Be Fair, Heinenoord, Jodan Boys, Melissant, Piershil, Schoonhoven, Spirit, Sportlust, Unicum. Res. 3e klas K.N.V.B. Ind. Be Fair II. A.R.C. II, Be Fair II, C.S.V.D. III, Duno II, Excelsior M II, Jod. Boys II, Quick Boys III, R.A.S. II, Ter Leede II, Zwaluwen III. 12.30 uur 15.00 uur c WADDINXVEEN De Gouwe- ruiters hebben op zaterdag 31 juli j.L deelgenomen aan de streekwedstrijd te Zevenhuizen. Uitslagen: le prijs, klasse B 2, mej. G. Oudijk, 102J punt; le prijs, caprille-spring- proef, mej. G. Oudijk, 97J punt; 4e prijs, klasse B 1, mej. E. van Tol, 96 punt; le prijs, klasse L 1, mej. A. v.d. Breggen, 107 punt; 2e prijs, klasse L, opspringen, H. C. Kroes. WADDINXVEEN Op het terrein van de voetbalvereniging „Waddinx veen” zal 21 augustus de He sport middag worden gehouden ten bate van het Koningin Wilhelminafonds. Om kwart over twee begint deze sportmiddag met een voetbalwed strijd tussen Waddinxveen veteranen en de Goudse Scheidsrechtersvereni- ging .om de K.W.F.-beker, geschon ken door de Gebr. v. Vliet. Daarna volgt de prijsuitreiking door de voor zitter van het K.W.F., de heer L. Re- horst. Burgemeester C. A. v.d. Hooft ver richt vervolgens de aftrap voor een voetbalwedtrijd tussen Gouda 1 en Hillegom 1 om de Oranjevereniging wisselbeker. Het scholierenelftal van de Willem van Oranjeschool mag daarna nie mand minder dan Pim Doesburg on der vuur nemen, de doelverdediger van het Rotterdamse Sparta en re- serve-doelverdediger van het Neder lands elftal. Hij zal het zwaar krij gen, want dit jeugdelftal werd kam pioen in het Waddinxveense school- voetbaltoernooi. Eén der plaatselijke doktoren neemt de uitreiking van de prijzen voor zijn rekening. De muziekvereniging „Concordia” zal de sportmiddag met muziek op luisteren. De toegangsprijzen bedra gen 0,75 voor volwassenen en 0,25 voor kinderen. Gedurende vele jaren heeft de voetbalvereniging „Moercapelle” - eerst „Sparta”, daarna „Blauw-Wit” geheten - de beschik king gehad over een speelveld aan de Bredeweg, doch het kon een aantal jaren na de oorlog een terrein huren van de familie J. van der Spek, gelegen langs de Oranjestraat. Daar werd dan ook vlak bij de Honderdmorgensedijk de clubtent gebouwd, en was de ingang naar het terrein. Als gevolgd van de doortrekking van de Raadhuisstraat ontstond langzamerhand de mogelijk heid aan die straat de toegang te maken en de clubtent daarheen te ver plaatsen. Om financiële redenen bleef dat echter achterwege. Bovendien vroeg de verbetering van het nogal golvende terrein eerst de aandacht. Jaren geleden reeds werd het geëgaliseerd - hoewel feitelijk nog niet voldoende - en het vorige jaar werd een zodanige drainage aangebracht, dat men nu niet meer kan spreken van wateroverlast. Moordrecht 4 W.S.E. 3, zaterdag 21 augustus: R.C. Verheul 3 W.S.E. 3, zondag 22 augustus: Gouderak 1 W.S.E. 1, Gouderak 3 W.S.E. 2, zondag 29 augustus: W.S.E. 1 ONA 2/3, W.S.E. 2 Boskoop 2/3, 14.30 uur 12.00 uur Alfense Boys 4 W.S.E. 3, 13.00 uur Hoofdstuk IX. De naam was al genoeg, dacht David kwaad. De „Cat’s Whiskers”! Hij kende de plaats en had er een af keer van, daar hij er geweest was met een stel van Martine’s vrolijke vrienden; een overdadig, rumoerig, duur restaurant, buiten de stad, hetgeen een rit van tien mijl of zo betekende. Een heel eind voor een maal tijd, die je niet wilde hebben, en dan nog op een ogen blik, als het dringend noodzakelijk was, dat je samen rustig ergens zat, als redelijke menselijke wezens, om het feit onder ogen te zien, dat de verloving overhaast tot stand was gekomen en dat hij er niet mee door kon gaan. Onder alle omstandigheden zou het moeilijk zijn dit aan Martine Delamere te vertellen, zonder haar het ge voel te geven, dat haar trots een onvergefelijke klap had gehad. Het leek waanzin het nieuws te vertellen aan een tafel van een drukke, protserige plaats als de „Cat’s Whiskers”! Maar zij had er een tafel gereser veerd en was er absoluut op gebrand daarheen te gaan. Een weigering zou een hysterische scène betekenen. In feite zou er in elk geval een scène komen, van welke kant hij het ook aanpakte en hij diensde er instinctief voor terug. Het kwam hem voor, dat Martine twee wezens was: het mooie gezicht en het verleidelijke lichaam en daar in een dwaas, verwend, volkomen zelfzuchtig wezen, dat zijn verwachtingen zo bitter had teleurgesteld, toen hij haar beter leerde kennen. Zelfs het feit, dat zij een tafel gereserveerd had in een gelegenheid, waarvan zij heel goed wist, dat hij er een afkeer van had, leek hem typerend voor de bazige manier, waarop zij hem sinds de verloving had behan deld; en het versterkte hem in de overtuiging, dat er geen sprake van een huwelijk kon zijn. Het zou geen eenheid zijn, maar een strijdperk! Na enkele maanden zouden zij zenuwziek zijn, tenzij er een onvoorziene verandering kwam over een meisje als Martine na het huwelijk, hetwelk hij niet aannemelijk achtte. De vooruitzichten voor de avond waren niet bepaald prettig. Hij zag wel in, dat er niets anders opzat dan uit te gaan, zoals zij van plan was geweest, daarna er op te staan de terugtocht te onderbreken in een café’tje dat hij kende en haar daar rustig zeggen, wat hij op zijn hart had. Hij nam dit besluit, terwijl hij haar volgde naar de lange, snelle sportwagen, die bij de hoek van het blok geparkeerd was. Er viel een fijne motregen - net ge noeg om de weg gevaarlijk en glad te maken. Martine had moeilijkheden met het portier. Hij nam haar de sleutels af en zei met het beste humeur, waar toe hij in staat was: „Laat mij dat maar doen. De poli- REEUWIJK De gezamenlijke bewoners van het Kaagjesland heb ben B. en W. in een brief gevraagd verkeersmaatregelen te treffen voor deze smalle en gevaarlijke weg, waar het verkeer steeds toeneemt. Zij wij zen in hun schrijven op de vele on gelukken, die de laatste tijd op het Kaagjesland zijn gebeurd en waarbij vooral kinderen waren betrokken. WADDINXVEEN De Arbeiders Muziek Vereniging „Voorwaarts” gaat op 27 september het 35-jarig bestaan vieren en naar de vereniging hoopt, met nieuwe instrumenten. „Voorwaarts” heeft grote behoefte aan nieuwe instrumenten, onder an dere saxofoons. De kosten bedragen 4000,—. Op de Waddinxveense bevolking zal een beroep worden gedaan om de aankoop van instrumenten mogelijk te maken. Er zal een huis-aan-huis collecte worden gehouden, een oud- papier-actie en andere acties. REEUWIJK De secretaris van de woonruimte-adviescommissie houdt spreekuur op maandagavond tussen 7.00 en 7.30 uur ten raadhuize voor uitsluitend woonruimtezaken. J WADDINXVEEN In de maand maand juli werd bij de Rijkspostspaarbank te Waddinxveen 112.384,60 ingelegd en 96.050,33 uitbetaald. MOERKAPELLE Zaterdag j.l. namen 199 duiven van de postdui venvereniging „Kapelle-vliegers” uit Moerkapelle deel aan de wedvlucht vanuit Mons (afstand 183 km), waar de dieren gelost werden om 9.35 uur. Aankomst eerste duif om 12.38 uur, aankomst laatste duif om 13.17 uur. Snelheid gemiddeld respectievelijk 1000 meter en 824 meter per minuut. De prijzen werden behaald als volgt: C.Zweere 1, 2, 14, 23, 45; J. v.d. Linde 3, 10, 12, 18, 25, 26, 39, 40; Beukelaar 4, 28, 48, 50, 51; C. I. de Wilde 5, 24, 33, 49; G. Koole 6, 9, 43; P. de Jong 7; Jac. Duivenstein 8, 13 R. van Rijs 11; P. Boevé 15, 44 Mevr. Verbeek 16, 22; H. Smaal 17, 35, 41; S. E. Duursma 19; P. Hertog 20; Brouwman 21, 27, 31, 46, 47; W. Huizinga 29, 34; J. Hel- lemons 30, 32 W. de Knegt 36, 38; W. Meijer 37; D. Verbeek 42. Inkorven voor St. Quentin (afstand 262 km) op donderdag 5 augustus om 18.30 uur. Klokinslag vrijdag 6 au gustus om 20 uur. Aan de 49ste Internationale Vier daagse te Nijmegen heeft ook de Wandelsportvereniging „W.I.K.” uit Waddinxveen met acht leden deel genomen. Vier van hen volbrachten de tocht. Op de 40 km mej. C. v. Els- wijk en mevr. v. Nielen-Mooy en op de 30 km W. Warnaar en K. van Els- wijk. Ruim een jaar geleden werd het bestuur van „Moercapelle” uitge breid. Dit had mede tot gevolg, dat er fris bloed in het bestuur kwam, hetgeen reeds spoedig tot uiting kwam. Men vond de clubtent toch onvoldoende; er was geen ruimte in om gasten te ontvangen, zoals met een sportdag, een concours, of iets dergelijks, terwijl de outillage voor de elftallen en de scheidsrechter evenmin af was. Er werden dus nieuwe plannen gesmeed. Op een gegeven moment kreeg men de tip, dat er in de gemeente Capelle aan den IJssel een nog maar twee jaar oud clubgebouw ’over’ zou zijn, dat stond op een veld, dat zeer spoe dig zou moeten worden gebruikt voor woningbouw en straataanleg. Con tacten met het bestuur van de betref fende voetbalvereniging en met het gemeentebestuur van Capelle leidden er toe, dat „Moercapelle” dit prach tige gebouw kon overnemen. Besprekingen met de voortvarende nieuwe burgemeester van Moerka pelle, de heer I. J. P. Keijzer, resul teerden hierin, dat de burgemeester de gemeenteraad zou voorstellen van gemeentewege een renteloos voor schot van 10.000,beschikbaar te stellen voor het aankopen en plaat sen van het clubhuis. De gemeente raad verwierp evenwel dit meerder- heidsvoorstel van burgemeester en wethouders. Men zat echter niet bij de pakken neer en gelukkig waren het de heren Ottevanger, die voor de financiële oplossing zorgden. In de afgelopen maanden hebben vele leden van de vereniging met grote energie gewerkt om het veld op te knappen en het te voorzien van een nieuw hekwerk van betonpalen en stalen buis. Ook legden zij de be- tonfündering, waarna in juni het clubhuis uit Capelle werd gehaald en in Moerkapelle werd opgebouwd tie mocht eens denken, dat we andermans auto gappen. Er behoeft maar een agent langs te komen en te zien, dat je de ene sleutel na de andere probeert!” Martine keek hoopvol om zich heen en giechelde. „Ik zou het enig vinden. Dat zou een deining geven!” „Ik kan het niet grappig vinden,” zei David kort. Hij opende het portier. Martine gleed achter stuur. Zij giechelde weer. „David, lieveling, je bent een stijve hark. Ik denk, dat die zuster Gracia van je niet meevalt in de omgang, nietwaar? Zo preuts en keurig. Die ijskoude maagden.” David’s gezicht gloeide. Het was waar, dat Gracia iets had, wat op hem de indruk maakte van ongerept heid en zuiverheid. Maar zij was helemaal niet preuts. Haar lach had iets vrolijks; en hij had een visioen van haar, vrolijk spelend met de kinderen en het plezier, dat zij samen hadden gehad, toen zij een poppenhuis maakten van af val uit het magazijn - totdat Martine’s prachtige speelgoedvilla al hun genoegen had bedorven. Toen zij in de auto stapte, gleed Martine’s bontstola van haar schouders. Hij legde hem er weer omheen, maar niet met de zorg van een minnaar. „Je kunt mij beter laten sturen.” „Wou je me vertellen, dat ik dronken ben?” Zij was tot het uiterste gespannen. Het minste of geringste zou een hysterische uitbarsting veroorzaken, voelde hij. Hij zei slechts: „Na die oude bus van mij, is het een genot een snelle wagen te besturen, die niet beangstigend kraakt en rammelt!” Dat stelde haar tevreden. Zij schoof verder door en liet de plaats achter het stuur voor hem vrij. Pruilend als een klein meisje zei zij: „Die rammel kast van jou is een schande voor een man in opkomst. We moeten eens kijken, wat we Pappie kunnen afper sen als extra huwelijkscadeau.” David vertrok zijn gezicht. „Ik heb hem in elk geval nooit behoeven te duwen en hij rijdt nog altijd 1 op 15.” „En vijftien mijl per uur,” plaagde Martine. „Je bent eraan gewend, denk ik. Rij in hemelsnaam wat harder!” „In dit verkeer?” Zij waren uit de rustige buurt in de verkeersstroom van de avond gekomen en enige tijd concentreerde Da vid zich geheel op zijn stuur. Daarna, toen zij door de binnenstad heen waren, liet hij de wagen tonen, wat hij kon. Martine probeerde een paar keer een gesprek te beginnen, maar moest het opgeven. Zij voelde, dat hij nerveus gespannen was; dat er iets broeide en plot seling werd het afwachten haar te veel. Zij liet weer haar dronken lachje horen en zei: „Ik ben bang van je, David, als je zo grimmig kijkt” - en trachtte haar hoofd tegen zijn schouder te leggen. „Niks daarvan,” zei David scherp. „We zullen wel praten als we er zijn.” „Ik geloof, dat je niet meer van me houdt!” „Het is een feit,” zei David na een ogenblik, „dat we beiden erg overhaast zijn geweest.” „Wat bedoel je met ’overhaast’? We lopen toch niet weg? Of soms wel?” Ergens aan de linkerkant was een zijweg, die hij wilde nemen. Hij reed nu langzamer, uitkijkend naar het bord. „David, waar breng je me naartoe?” vroeg Martine, nog versuft van de cocktails en met een begin van be zorgdheid over David’s korte toon en manier van doen. „We moeten hier niet linksaf. We moeten nog vijf mijl rechtdoor.” „Vanavond niet. We gaan naar een rustiger plaats dan de „Cat’s Whiskers”, omdat ik ernstig met je moet Het oefenprogramma voor de seni oren ziet er als volgt uit: zondag 15 augustus: Alfense Boys 1 W.S.E. 1, 14.30 uur Alfense Boys 2 W.S.E. 2, 14.30 uur praten - het duurt niet lang.” Daar was het bord. Hij stak zijn linker richtingaan wijzer uit. Martine gaf een gil. „Maar ik heb een tafel gereserveerd. David, je bent een beest. Ik wil niet als een kind behandeld worden, hoor je?” Juist, toen hij op het punt stond naar links af te slaan, boog zij naar hem toe en rukte heftig aan het stuur. De wagen begon over de kant van de weg te slippen. David zuchtte. Hij trachtte het slippen tegen te gaan en het achtereind van de wagen draaide als een tol rond. Martine was buiten zichzelf; zij scheen niet in staat het stuur los te laten, zij hield het vast, alsof zij gek was, hysterisch lachend en huilend - maar slechts voor een ogenblik, het ogenblik, dat nodig was om de wagen tegen een stenen muurtje te doen botsen met een klap alsof er honderd ton schrootijzer uit een kraan viel, om daarna het achterstuk naar boven, de neus naar beneden in de greppel te belanden. Het leek wel, of Martine recht door de voorruit schoot. David, verblind, half versuft, een smaak van bloed in zijn mond, dacht domweg: „Deze kater zal al haar an dere katers verdrijven!” Toen met een soort woedende wanhoop: „Hoe moet je een meisje vertellen, dat je de verloving wilt verbreken als je samen tussen een hoop oud ijzer in een greppel ligt?” Toen werd het ook voor hem donker. Het was een uur later, hoewel het David jaren toe scheen, toen hij in staat was zich voldoende in te span nen om vanonder het verwrongen en gebroken stuur vandaan te kruipen en wankelend naar de telefooncel bij het kruispunt te gaan - de langste honderd meter, die hij ooit in zijn leven had af gelegd. Hij belde regel recht het ziekenhuis. „Dit is dr. Halcott, ik bel op vanaf het kruispunt bij Brampton. De auto, die ik bestuurde heeft een ongeluk gehad. Stuur een ambulance, wilt U?Neen, alleen een beetje geschrokken en met glaswonden; ik ben zo weer in orde. Maar mijn verloofde schijnt ernstig ge wond te zijn. Ik zal zo goed mogelijk eerste hulp ver lenenSnel, wilt u? In orde!” „Mijn verloofde”. Hij legde de hoorn op de haak en worstelde terug naar het wrak van de auto, een ge kneusde en geschokte man, die van het leven een mis selijk makende slag had ontvangen. Hij had aan het stuur gezeten. Het zou moeilijk zijn aan de politie uit te leggen hoe hij de controle erover verloren had, door Martine’s dronken tussenkomst. Hij was verantwoordelijk voor het ongeluk en hij kon het niet verklaren zonder het een onaangename kwestie voor haar te maken... het meisje, dat hij zou trouwen. Want er was geen sprake van, de verloving te verbre ken zolang zij ernstig gewond in het ziekenhuis lag. Hoe zou de wereld daarover denken? Het zou een ploertenstreek zijn. Zo lang zij niet buiten gevaar was; zo lang zij hem nodig had, moest hetgeeen hij haar had willen vertel len, ongezegd blijven. De klucht van hun engagement moest gespeeld worden. Hij wist plotseling wat het voor een man betekende een toekomst zonder hoop onder ogen te zien. Martine bleef lang genoeg buiten bewustzijn om Da vid en haar ouders en de staf van het ziekenhuis ern stig bezorgd te maken. Een bloeding uit de oren duidde op een schedelbasisfractuur, maar volgens de röntgen foto’s was het een kaakfractuur. Zij was zwaar ge kneusd en haar gezicht was overal gewond door glas, waarvan sommige stukken zo diep zaten, dat zij voor zichtig chirurgisch verwijderd moesten worden. Een De training is weer op de normale tijden. Uitslagen Gouwe 2 Meeuwen 4, heren, 12 Gouwe 5 Boskoop 2, heren, Boskoop n.o. Gouwe 1 Sleutelstad 1, heren, 13 Het eerste zevental heeft het tegen Sleutelstad niet kunnen klaren thuis ongeslagen te blijven. In een slechte wedstrijd moesten zij met een 13 nederlaag genoegen nemen. Zaterdag j.l. was er diplomazwem- men in het zwembad. Waaraan wei nig personen deelnamen, mede door het slechte weer en de lage water temperatuur. Voor het A-diploma (bewijs zwemproef) slaagden de vol gende jongelui: Andrea de Jong, Sja- nie Verstoep, Onno de Meij, Ineke Droog, Hanny Polderman, Gerda v.d. Wal, Hans de Leeuw, Bert Marchand en Riet Bergsma. Voor het B-diploma (geoefend zwemmer): John Kleiweg, Yvonne Kiel, Joke Boevé, Liesje van Dijken, Helma Mooyenkind en Lionne Mooy- enkind. Voor het C-diploma (zwemvaardig- heidsdiploma I): Yvonne Ultee, Gon- nie Verhoeff en Peter van Geloven. Voor A-diploma moesten twee can- didaten worden afgewezen, terwijl voor de diploma’s B en S alle candi- daten slaagden. Zaterdag 5 september zal er dit seizoen voor de laatste maal diploma zwemmen worden gehouden voor alle diploma’s (A, B, C, D, E en F). Men kan zich nu reeds opgeven in het zwembad. Alle candidaten die j.l. za terdag slaagden ontvingen een speld je van de K.N.Z.B. Er zijn nog enkele speldjes te koop van „De Gouwe”, in het zwembad. Ook voor niet-leden zijn deze mooie speldjes te koop. scherpe scherf, of misschien een scherpe steen van de muur, toen de auto er doorheendrong, had de wang opengesneden en bijna het oog geraakt. Het had nog erger kunnen zijn - maar niet veel. Zij zou een gecompliceerde tandheelkundige behan deling moeten hebben voor haar mond in orde was en de wonden in het gezicht zouden geduld en kracht ver gen. Martine toonde een koppige moed, toen zij lang zaam herstelde van haar vuurproef; maar geduld was iets waar zij niets van af wist! Zij was in de particuliere afdeling van het zieken huis. „En ze bezorgt ons een hel, dat verzeker ik je,” zei haar verpleegster tegen Gracia, toen zij op een avond samen naar haar gingen. „Haar vrienden bellen de hele dag op en het verzorgen van haar bloemen eist een volle dagtaak. Zij verdraagt de pijn beter dan de meeste anderen, maar niets voldoet haar, zij brengt allen in tranen... Dr. Halcott zit veel bij haar en krijgt het leeuwenaandeel.” Gracia zei met enigszins gedwongen stem: „Ik veron derstel, dat zij nog niet tot het besef is gekomen, dat zij boft, dat zij nog leeft. Hoe staan de kansen?” „Haar gezicht? Wel, zij heeft het in haar hoofd gezet, dat zij voor goed mismaakt zal zijn. Het is natuurlijk nog veel te vroeg er iets van te zeggen. Mr. Delph is een enorm knappe chirurg... Zodra zij bij was vroeg zij om een spiegel, gebroken kaak of geen gebroken kaak. En ik moet toegeven, dat het een verschrikkelijk ge zicht is. Delph wil niet, dat het verbonden wordt als het niet meer bloedt, zoals je weet. Hij gelooft, dat dit soort wonden beter geneest, als zij niet verbonden zijn. Gracia keek verschrikt. „Je hebt haar natuurlijk geen spiegel gegeven.” „Zij heeft een leerlinge net zo lang gedreigd, tot zij er een gaf, toen ik mijn rug omdraaide,” zei de dienst doende zuster kort. „Ik vond hem in stukken op de grond liggen.” Zij keek Gracia aan. „Misschien dacht zij, dat dit ongeluk er niet toe deed, na de hoeveelheid, dié zij al heeft!” En daarna zei zij beheerst: „Denk je eens in, dat dr. Halcott moet doormaken, als hij naar haar kijkt. Het is vreselijk zoiets op je geweten te heb ben Maar dat was nu juist het onbegrijpelijke voor Gracia. Als Martine Delamere aan het stuur gezeten had, dan had het haar niet verwonderd. Maar David had de auto bestuurd. Zij wist, dat hij altijd heel voorzichtig reed; en als een dokter, die zo dikwijls te maken had met kinderen als slachtoffers van de verkeersongelukken, had hij krachtige dingen gezegd over mensen, die te hard reden en dat de wet streng tegen hen moest op treden. Zij was er zeker van, dat hij op een natte, gladde weg nog voorzichtiger dan gewoonlijk zou zijn. Neen, er viel geen touw aan vast te knopen. Zij kwelde zich door zich hem voor te stellen, uur na uur aan Martine’s bed zittend, terwijl hij zich de schuld gaf van dat mismaakte gezicht. Zij had gehoord van het kleine meisje, Jenny, dat haar de ochtendthee bracht, dat de kamer van juffrouw Delamere „wel een sterfkamer leek met al die bloemen” en zij stelde zich voor hoe David vol berouw al die bloemen stuurde. Of hij het kon betalen of niet, dacht zr en dacht aan de kostbare verlovingsring. Ziek of gezond, Martine was niet gemakkelijk tevreden te stellen voor een jonge dokter, die zich nog niet gevestigd had! aan de noordzijde van het veld langs de Raadhuisstraat. Rondom het club huis is een betegeling aangebracht, er kwamen een nieuwe toegang naar de Raadhuisstraat en een gazon met bloemperkjes. Thans is men bezig aan het af schilderen van het gebouw, zowel binnen als buiten. Buiten heeft het de kleuren blauw en wit. Eén dezer dagen is het nieuwe meubilair gear riveerd. Verwacht wordt, dat het ge hele complex binnen veertien dagen gereed zal zijn. Het clubhuis is dertien meter lang en negen meter diep. Het omvat kleedkamers, scheidsrechterkamer, toilet, bar en een flinke kantine, welke door schuifwanden ook tot kleedkamers kan worden omgevormd. Het gebouw staat ongeveer voor het midden van het veld, zodat men vanuit de kantine de wedstrijden goed kan volgen. Voorts is er warm en koud stromend water, zodat de spelers zich na afloop van de wed strijden kunnen douchen. Het voornemen bestaat om het voetbalseizoen 1965-1966 op specta culaire wijze te beginnen. Het inge- bruiknemen van een en ander zal zeer vermoedelijk plaats vinden op zaterdag 14 of 28 augustus a.s. Allen de hebben meegewerkt aan de totstandkoming van dit project hebben een pluim verdiend, doch dat geldt wel in de eerste plaats voor de bouwkundige, de heer W. J. Dekkkér die elk vrij ogenblik heeft besteed aan ’zijn’ clubhuis JUNEUER HORLOGER KERKWEG 207 TEL:OI8Z8-2A9S - WADDINXVEEN i “é-

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2