Ged. Staten van van Aantal klachten gasombouw beperkt ^Scholieren genoten brandweerwedstrijden Burgemeester Van der Hooft laakt Waddinxveen Bromfietser gaf HALVE EEUW VERF MAKEN V akantieregeling: Culturele Kring start seizoen met toneelavond geen voorrang Van negen naar veertienduizend Lesauto bleef op overweg staan Weekblad voor Bezoek Muidens gemeentebestuur SOETEINVAL NA PUZZELRIT Verfindustrie had goed jaar Bij slaan eerste paal in G roens waard I u a KRAIJESTEIJN Koningin Julianaschool winnaar van spectaculair waterfestijn Bioscopen te Gouda o negatieve houding 20 jaar geleden: Gouden jubileum Wed. Boonstoppel Weekblad voor Waddinxveen - 16 september 1965 Pagina 3 Leefbaar A G E N A h CASSETTES E a 207 WnODINXVEEN VOOI* rijwielen Duitse deskundigen Echte brand M ijl paal Tennis - (ingezonden mededeling) WADDINXVEEN aan- jl. ZEVENHUIZEN REEUWIJK was BRUGWEG WADDINXVEEN KRUIDENIERS: 22 sept. t/m 5 okt: J. Asscheman, Koningin Wilhelminaplein. Bazar speeltuinvereniging De Padde stoel, Lijsterbesstraat. Zaterdag 9 oktober: Feestavond Tennisvereniging, vang 20.00 uur. Bazar speeltuinvereniging De Padde stoel, Lijsterbesstraat. Woensdag 13 oktober: Bijeenkomst Plattelandsvrouwen, in Geref. Verenigingsgebouw, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 18 september: Balavond ’Vreugd voor de jeugd’, in Verenigingsgebouw brug, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 18 september: Molentocht, 14.30 uur. Donderdag 23 september: Bijeenkomst Plattelandsvrouwen, lezing van de heer Verhoef over Joego-Slavië, Hotel Vos, 19.30 uur. Vrijdag 8 oktober: Bazar voor restauratie Dorpskerk, in Hotel Vos. Zaterdag 9 oktober: Bazar voor restauratie Dorpskerk, in Hotel Vos. Venema, gemeentesecretaris H. Jenné, drs. J. Poot (directeur Eurowoningen N.V.), A. C. Kraneveld (directeur van openbare werken), architect L. Rog geveen, T. W. Verwey (bouwkundig bureau Stuurman) en de heren Re- horts (aannemers), had verwelkomd, was het woord aan mevrouw Van der Hooft-Lourens. WADDINXVEEN Onvoorziene omstandigheden voorbehouden start de Stichting „Culturele Kring Wad dinxveen” het winterseizoen op 8 ok tober met een toneelvoorstelling door het Leidse toneelgezelschap Litteris Sacrum. Evenals in het vorige sei zoen hoopt de Culturele Kring in to taal weer zes avonden voor de leden en belangstellenden te organiseren, waarbij wordt getracht een beroeps of semi-beroeps toneelgezelschap naar Waddinxveen te halen. WADDINXVEEN Op het kruis punt Dorpsstraat-Ieplaan-Onderweg kwamen zaterdagmiddag een brom fietser en een bestelauto met elkaar in botsing. De jeugdige bromfietser H. verleende geen voorrang aan de over de Dorpsstraat rijdende auto. De bromfietser liep schaafwonden aan armen en benen op en boven dien werd de brommer ernstig be schadigd. door een politiefunctionaris en brand weerlieden, de jury vormden. Het voltallige college van B. en W. gaf bij de wedstrijden van haar be langstelling blijk, en het was burge meester C. A. van der Hooft, die de winnaars hun prijzen uitreikte. Het waren aantrekkeliike prijzen, die dank zij de medewerking van het bedrijfsleven, ter beschikking konden worden gesteld. Schouwburg Bioscoop: vr. 20.15 uur, za. 15, 19 en 21.15 uur, zo. 15, 17, 19 en 21.15 uur, ma. t/m wo. 14.30 en 20.15 uur: ’’Cat Ballou” (14 jaar). Thalia Theater: do. 20.15 uur, vr. 20.15 uur, za. 14.30, 19 en 21.15 uur, zo. 15, 17, 19 en 21.15 uur, ma. t/m wo. 14.30 uur: „Voor de vuist weg” (Eddie Constantine, 14 jaar). ma. t/m wo. 20.15 uur: „Quo Vadis”. WADDINXVEEN Zaterdagoch tend omstreeks half negen werd de gemeente opgeschrikt door het sirene- geloei van de brandweer. Een goed aardig alarm overigens, want de luid ruchtig door de gemeente rondrij dende brandweerwagens waren voor de schooljeugd het sein om op te trekken naar de verlengde Stations straat, waar vrijwel de gehele dag een brandweerfestjjn woedde. Het waren de jaarlijkse brandweerwed strijden voor de jeugd, georganiseerd door de plaatselijke brandweer, die er dit jaar wel een heel spectaculair gebeuren van heeft gemaakt, waarbij de leerlingen van de Koningin Julia naschool de gemeentelijke wisselbe- ker in de wacht wisten te slepen. ’s Ochtends kwamen de jongens van de vijfde en zesde klassen van de lagere scholen aan bod en de mid daguren waren voornamelijk bestemd voor de jongens en meisjes van beide Ulo-scholen. Dit jaar bestond de wedstrijd uit het richten van de waterstraal op een op een wipplank geplaatste em mer. Het ging er om, die emmer zo snel mogelijk „naar beneden te spui ten”. Sommige jongens waren mees ters in het richten van de water straal, anderen spoten in alle rich tingen, behalve op de emmers. Op een ander deel van het terrein moesten de jeugdige brandbestrijders hun kunnen tonen in het snel be klimmen en afspringen van schut tingen. De wedstrijden stonden onder lei ding van brandweercommandant A. Zwamborn, terwijl de onderwijs krachten van de scholen onder aan voering van het hoofd van de Jan Ligthartschool en verder bijgestaan vooral van belang om te voorkomen dat er door lekkages teveel gas ver- laren gaat en anderzijds om ook eventueel explosiegevaar te voorko men. Vooral de oudere gasbuizen kunnen nl. op de aansluitingen nogal eens lekken vertonen. Het zoeken naar de lekken gebeurt met speciale apparaten, waarbij op bepaalde afstanden kleine gaatjes in de grond naast de gasleidingen wor den geprikt. Fijngevoelige appara tuur 'reageert op gaslucht, zodat het kleinste lek onmiddellijk wordt ge registreerd. Overigens hoopt men in Waddinx veen niet al te veel lekken te vin den, omdat in de nieuwe wijken over al plastic buizen liggen, waarbij de kans op lekkage zeer gering is. Bij het oude net zal het aantal lekken echter wel groter zijn. „In 1957 werd in deze gemeente gestart met het bouwen van wonin gen anders dan voor ingezetenen,” zei burgemeester Van der Hooft. „Sinds de enorme bouwactiviteit is Waddinxveen naam gaan maken in derij van forensen-gemeenten.” Telde Waddinxveen in ’57 nog ruim negen duizend inwoners, binnenkort wordt de veertienduizendste verwacht. Om die snelle groei aan te kunnen moet er, aldus de burgemeester ontzagliik hard worden gewerkt. „Vaak meer dan men in feite aan kan.” De burgemeester beklaagde zich over het gebrek aan vertrouwen van de provinciale overheid, waar door het gemeentebestuur gedwon gen werd en wordt steeds opnieuw bij de Kroon in beroep te gaan om recht te vinden. De heer Van der Hooft wees er op, dat in Waddinx veen gronden al lang bouwrijp klaar lagen om bebouwd te wor den, maar dat aan andere gemeen ten de voorkeur werd gegeven. „Waar gebouwd kan worden, moet ook gebouwd wórden,” zei hij. De burgemeester sprak de hoop uit dat de ogen van Gedeputeerde Sta ten open zullen gaan en dat zij het WADDINXVEEN De directeur van de gemeentebedrijven, de heer A. C. Kraneveld is tevreden over het verloop van de gasombouw in Wad dinxveen, die thans nagenoeg is vol tooid. „Het aantal ernstige klachten is gelukkig zeer beperkt gebleven”, vertelde de heer Kraneveld. „Uiter aard zijn er nog vele kleinere pro blemen op te lossen geweest en nog dagelijks rijden enkele goede vak lieden in het blauw Gascon-autootje door Waddinxveen om hier en daar nog een gasstel, fornuis e.d. bij te stellen.” In enkele gevallen moeten nog de laatste fornuizen worden geplaatst en geysers worden omgebouwd, om dat de daarvoor bestemde onderdelen te laten werden afgeleverd. Het plaatsen van gaskachels is volop aan de gang. Omdat de plaatselijke in stallateurs geen tijd hebben alle ver- vangings-gaskachels te plaatsen is de hulp ingeroepen van enkele Goud se installateurs. Ondertussen heeft zich op het ter rein bij de gasfabriek een enorme hoop afgedankte fornuizen, en ande re gastoestellen gevormd, die dezer dagen naar de schroothandel zullen verdwijnen. Over enkele weken worden in Waddinxveen Duitse gasdeskundi gen verwacht, die met behulp van speciale apparatuur het gehele Wad- dinxveense gasnet op eventuele lek ken gaan controleren. Op het ogen blik zijn deze vaklieden in Gouda aan het werk, na hun sperwerk al eerder te hebben verricht in Bode graven, Oudewater en Schoonhoven. In Nederland is slechts één bedrijf in dit werk gespecialiseerd en dat is reeds overbelast. Daarom is thans ook een Duits bedrijf bij dit controle werk ingeschakeld. De controles zijn Waddinxveense streven zullen steunen de woningnood zo spoedig mogelijk te helpen oplossen. ZEVENHUIZEN Vorige week wilde mejuffrouw Markus uit Zeven huizen met een lesauto van een rij school uit Nieuwerkerk aan den IJs- sel de overweg op de Bredeweg in de gemeente Zevenhuizen oversteken, toen plotseling de bomen naar bene den gingen. Hiervan schrok de ads- pirant bestuurster en zij remde zo sterk, dat de lesauto met de voorzijde op de rails kwam te staan. Een ach terop komende vrachtauto kon door de plotselinge manoeuvre niet tijdig remmen en botste op de lesauto, waardoor deze nog verder op de spoorweg kwam te staan. Mejuffrouw Markus en haar in structeur hadden nog maar net de auto verlaten, toen de sneltrein uit Den Haag op slechts enkele centime ters van de auto langs raasde over het nog vrije spoor. 29 en 30 oktober: Fancy-Fair van de C.J.V. in ’t Geref. Verenigingsgebouw, Stationsstraat. WADDINXVEEN „Het is verdrietig dat Gedeputeerde Staten, die toch op de hoogte zijn van de bouwcapaciteiten in Waddinxveen en tevens be kend zijn met het enthousiasme, waarmee hier de woningbouw wordt aan gepakt, toch nog steeds Waddinxveen willen afremmen in haar groei en hun ogen steeds maar blijven slaan op gemeenten waar men nog moet beginnen of waar het begin maar moeizaam tot stand komt.” Deze felle aanval op het beleid van het provinciaal bestuur lanceerde burgemeester C. A. van der Hooft donderdagmiddag ter gelegenheid van het slaan van de eerste paal door zijn vrouw, mevrouw J. van der Hooft-Lourens, in het uitbreidingsplan Groenswaard I. De burgemeester bracht dank aan allen, die een aandeel hadden ge leverd in de totstandkoming van dit plan en ter leniging van de woning nood in Waddinxveen. Maandag 27 september: Vergadering tennisvereniging „De Sluipers”, Verenigingsgebouw brug, aanvang 20.00 uur. Dinsdag 12 oktober: Ledenvergadering Oranjevereniging „Reeuwijk-brug”, in Verenigingsge bouw, aanvang 20.00 uur. 3UNEUER HORLOGER KERKWEG TEL0I8Z8-Z4S5 - Behalve de toneeluitvoeringen staat er voor begin volgend jaar o.a. een concert op het programma door I het Nederlands Kamerorkest. De financiële basis van de Cultu rele Kring is nog steeds vrij wankel. De tekorten op de diverse uitvoerin gen bedroegen in het vorige seizoen 1550. Samen met andere onkosten werd 1700 uitgegeven, waar aan inkomsten ruim achttienhonderd gul den tegenover stonden. Van dit be drag werd door donateurs slechts 660 binnengebracht. De overige in komsten kwamen van het bedrijfs leven 700) en gemeente 450). Teneinde de kas te versterken heeft het bestuur op voorstel van de Raad van Advies een bijzonder do nateurschap ingesteld, waarvoor 70 per jaar wordt gevraagd. Verwacht wordt, dat er in Waddinxveen wel een aantal personen bereid zal zijn een dergelijke donatie te verstrek ken. In ruil daarvoor ontvangen deze donateurs voor iedere uitvoering twee gratis toegangsbewijzen. Nadat ’s middags ook nog de kin deren van de brandweerlieden hun kunnen hadden getoond, werd als spectaculair sluitstuk een „echte” brand gesticht en bestreden. Een oude garage van de fa. Heijkoop Zn. „De vuurvreter” ging in vlammen op. Ondanks de vier erop gerichte stralen ging het bouwwerk volledig verloren, wat overigens de bedoeling was. Onder luid hoera-geroep stort ten de muren ineen en dat was te vens het sein voor het eind van een geslaagde brandweerdag voor de jeugd. De uitslagen waren als volgt: 1. Kon. Julianaschool; 2. Rehoboth- school; 3. Eben Haëzerschool; 4. Jan Ligthartschool; 5. Willem van Oran- jeschool; 6. Klaas de Vriesschool; 7. Theo Thijssenschool en 8. St. Jozef school. Voor de Ulo-scholen: 1. Prof. Kohnstammschool en 2. Kon. Wilhel- minaschool. De persoonlijke favorieten waren: Maarten van Veen; Jan Roggeveen en T. Esveld van de Kon. Juliana school. Van de Rehobothschool: Maas van Bruggen, Fred Vink en Jaap v.d. Kley. Van de Eben Haëzerschool: B. van Dorp, J. v.d. Spek en Henk Hei koop. Van de Jan Ligthartschool: Hans de Leeuw, Dick Heezen en Wirp Verwaal. Van de Willem van Oranje- school: Hans Asscheman, Koos van Tilburg en Arie Oudijk. Van de Klaas de Vriesschool: Johny v. Boom, Fred v. Wieringen en Ronny Langendam. Van de Theo Thijssenschool: Gerrit Tollenaar en Piet Tollenaar en Boud Velberg. Van de St. Jozefschool: Pie ter Steenland, Onno Dicker en Peter Compeer. Bij de Ulo-scholen waren het: Mari- nus v. ’t Slot, Eddy vermey en Sjaak Shibbo van de Prof. Kohnstamm school en Piet de Gouy, Henny Ver sluis en Tjeerd de Boer van de Kon. Wilhelminaschool. Om nog sneller te kunnen bouwen zal in de Vondelwijk met gietbouw worden begonnen. Een aannemer zal speciaal deze bouw ter hand nemen. De burgemeester besloot ztfn toe spraak met de woorden: „Samen met u allen willen wij van deze gemeente een mooie leefbare gemeente maken, waar het goed wonen en goed wer ken is. Ik hoop dat wij allen de vol tooiing van deze plannen mee mogen maken.” Nadat de directeur van het N.V. Bouwteam ’Groenswaard’, de heer Meyerink de aanwezigen, waaronder de wethouders S. Pille en ir. J. P. H. WADDINXVEEN Vrijdag heeft het gemeentebestuur van Mui- den een orientatiebezoek gebracht aan Waddinxveen. Ten gemeente- huize werd burgemeester W. Jonge- neel met zijn beide wethouders ont vangen door burgemeester C. A. van der Hooft. Op het programma ston den in de ochtenduren bezoeken aan het Warnaarplantsoen, het tennis park, de sportaccomodatie en de bo- menwijk. Na de lunch in restaurant Royal werden de ketelhuizen van de cen trale wijkverwarming in de Vondel wijk bezocht en bestudeerden de gasten uit Muiden hoe in deze nieu we wijk de parkeerproblemen wor den aangepakt door het aanleggen van diverse parkeerplaatsen en het bouwen van zoveel mogelijk garages. Met een bezoek aan de showroom van Kempkes besloot het gemeente bestuur van Muiden de rondrit door Waddinxveen. Vrijdag 21 september 1945: Op initiatief van de burge meester dezer gemeente zal getracht worden langs de we gen beplantingen aan te bren gen. Terzake is reeds overleg gepleegd met een deskundige. Mochten deze plannen door gang kunnen vinden, dan zal onze momenteel groen-arme gemeente inderdaad een wat fleuriger aanzien verkrijgen. De organisaties van werkge vers in de landbouw te Wad dinxveen hebben op verzoek van de werknemersorganisaties besloten met ingang van zater dag 22 september a.s. de vrije zaterdagmiddag in te voeren, met dien verstande dat het no dige werk als melken en voe deren dient te geschieden als op zondag. Uit het personeel van de N.V. Carrosseriefabriek ’Verheul’ is een mannenkoor opgericht, ter wijl ook de mogelijkheid wordt overwogen te komen tot de op richting van een fanfarekorps. Dinsdagavond kwam de Oranjevereniging ’Dorp’ in le denvergadering bijeen, bijge woond door een negentigtal le den. In zijn openingswoord wees de voorzitter op het pret tige verloop van de feestelijk heden. Niet één wanklank kwam het bestuur ter ore, iets wat de vergadering onder streepte door aan het bestuur dank te brengen voor het vele werk verricht. Vooral de pen ningmeester, de heer C. van der Linde, werd extra gehul digd door het aanbieden van een prachtige fruitmand. toernooi, Tennispark. Zaterdag 25 september: Ruilbeurs in clubhuis De Paddestoel, Lijsterbesstraat, aanvang 14.00 uur. Maandag 27 september: Vijfendertigjarig bestaan muziekver eniging „Voorwaarts”. 2 en 3 oktober: Onderling Tennistoernooi, park, Warnaarplantsoen. Dinsdag 5 oktober: Opening winkelcentrum Oranjewijk. Bezoek Commissaris der Koningin van Zuid-Holland aan Waddinxveen. Donderdag 7 oktober: Bazar speeltuinvereniging De Padde stoel, Lijsterbesstraat. Vrjjdag 8 oktober: Toneelavond Culturele Kring, aan- vag 20.00 uur. WADDINXVEEN Zaterdag was het de dag van De Soete Inval in het Gereform. Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat en de speurtocht voor automobilisten, bromfietsers en fiet sers. En dat alles ten bate van de bouw van de tweede Gereformeerde kerk te Waddinxveen, die in Groens waard moet verrijzen, en tevens als afsluiting van de gehouden jeugd- week. De inschrijving voor de puzzelrit verliep vlot en om twee uur kon het startschot deze interessante speur tocht, vol verrassende foefjes, ope nen. Een groot aantal auto’s, een kleiner aantal fietsers en nog minder brommers streed om de fraaie prij zen voor elke groep. Niet minder dan 93 aanwijzingen kwamen voor op het routeblad en het aantal fouten was vrij groot. Voor de auto’s was de uit slag, van achter naar voren: 7e prijs T. Wolf 336 fouten; 6e prijs C. Lit- tooy 207 fouten; 5e prijs A. van Veen 194 fouten; 4e prijs N. F. Verhoef 101 fouten; 3e prijs N. de Bruin 89 fouten; 2e prijs C. van Kooten 14 fouten en le prijs J. van Kooten met 6 fouten, die ook in het bezit kwam van de wisselbeker. Bij de brommers waren drie prijs winnaars, nl. 3e prijs J. Kersbergen met 407 fouten; 2e prijs Ab. Both 400 fouten en le prijs Verhoef met nog 231 fouten. v Voor de fietsers was de 8ste prijs voor H. v.d. Loo met 358 fouten; 7e prijs A. Hekman 352 fouten; 6e prijs Annetje Sliedrecht 280 fouten; 5e prijs J. v. Kooten 280 fouten; 4e prijs D. van Kooten 278 fouten; 3e prijs E. Sliedrecht 271 fouten; 2e prijs Tjom- me Kuiken 252 fouten en 1ste prijs Marian Koolmees 184 fouten. Er waren ook poedelprijzen voor de grootste pechvogels. Bij de fietsen had hier de primeur: G. Jongejan met 450 fouten. De bromfietser A. Littooy kreeg 417 fouten op zijn naam en bij de auto’s was het Wagen veld, die met 475 fouten de poedleprijs won. In een geestige toespraak reikte de heer A. van Veen al de pijrzen uit en bracht dank aan al de medewerkers, die deze speurtocht tot een succes hebben gemaakt. In „De Soete Inval” werden onder het genot van spijzen en dranken, de lotgevallen van deze middag bespro ken. De opzet van deze cafetaria, waarvan de baten ten goede komen aan de kerkbouw in Groenswaard, is volledig geslaagd. De dames konden vaak de bestellingen ternauwernood aan en in de grote zaal was af en toe nauwelijks meer een plekje vrij. Er was dan ook van alles te koop, voor jong en oud en de stemming was uit stekend. Op zondag was er nog een brood maaltijd voor de jeugd en een slot bijeenkomst als bekroning van de activiteiten in de jeugdweek, waar voor een speciale jeugdkrant uitgegeven. WADDINXVEEN In 1964 werd er in Nederland voor bijna 327 mil joen gulden aan verf omgezet, zeven tien procent meer, dan in het voor gaande jaar. De verfafzet steeg met dertien procent. Bovendien onder ging de verfexport ondanks de loon explosie de niet geringe stijging van twintig procent ten opzichte van het voorgaande jaar. Uit deze cijfers, vermeld in het jaarverslag van de Vereniging van Vernis- en Verf fabrikanten blijkt, dat de economische groei een gun stige invloed heeft gehad op deze be drijfstak. Ondanks de exportstijgingen wordt in het verslag geconstateerd, dat de export naar bepaalde gebie den, met name naar Afrika en Azië in de loop der jaren is teruggelopen, omdat de economische situatie in die landen invoer van vele artikelen niet toestaat. De export richt zich steeds meer op de Europese markt (vorig jaar 81 procent) en meer dan een kwart van de totale export bleef binnen het gebied van de EEG. In Nederland is het verfverbruik per hoofd van de bevolking in de af gelopen vijftien jaar gestegen van 6 tot 9,5 kilogram. WADDINXVEEN „Een halve eeuw verf maken, een halve eeuw donker en licht en kleur, een halve eeuw arbeid en groei. Dankbaarheid en trots en verder zien, met vreugde voor het bereikte, met weemoed soms voor het voorbije. Gedenkwaardige jaren. Vijftig lange jaren”. Met deze tekst nodigen de Lak- en Vernisfa- brieken Wed. Boonstoppel Zonen N.V. hun relaties uit tot het bijwo nen van een ontvangst, die volgende week vrijdagmiddag vanaf vier uur in hotel-restaurant Florida te Bos koop wordt gehouden ter gelegen heid van het vijftig jarig bestaan van deze Waddinxveense verffa- briek. Vijftig jaar geleden waagden de vaders van de beide huidige direc teuren de stap om in een uithoek van Waddinxveen aan de Wilhel- minakade verf te gaan produceren. De ontwikkeling is in die halve eeuw snel gegaan en op het ogenblik be hoort Boonstoppel tot de grootste verffabrieken van Nederland met fi lialen in eigen land, Duitsland, Bel gië en Zwitserland. Miljoenen blik ken Tokion-lakken verlaten jaarlijks het fabriekscomplex om via filialen en verfhandel de weg naar vakman en doe-het-zelver te vinden. Voor de Wed. Boonstoppel en Zo nen N.V. een belangrijke mijlpaal, die voor de buitenwacht volgende week vrijdag wordt herdacht. In ei gen kring wordt het jubileum in ok tober gevierd, wanneer het voltallige personeel er een dag op uit trekt. 18 en 19 september: Tennistoernooi, Tennispark. Dinsdag 21 september: Bejaardenmiddag, Herv. wijkgebouw Esdoornlaan, aanvang 14.30 uur. Gecombineerde Ledenvergadering Middenstand, in ’De Unie’. Woensdag 22 september: Jaarvergadering Nederl. Bond van Plattelandsvrouwen, Geref. Vereni gingsgebouw, aanvang 20.00 uur. Donderdag 23 september: Raadsvergadering, 20.00 uur. Vrjjdag 24 september: Receptie vijftigjarig bestaan Boon stoppel, Florida (Boskoop), 16.00 uur. 25 en 26 september: Tennistoernooi senioren en jeugd- Zij wenste de bouwers, in het bij zonder de heer P. de Pater, die als heier al duizenden palen in Wad dinxveense bodem heeft geslagen, veel succes toe. „Voor mij is het van daag de eerste paal en ik ben blij dat ik die mag slaan,” zei mevrouw Van der Hooft. „Voor Waddinxveen is het echter een mijlpaal, een nieuw begin.” Met steun van de heer De Pater sloeg zij daarna de eerste paal, het begin van de verwezenlijking van het uitbreidingsplan Groens waard I, de grond in.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 3