voor voor voor Actief winterprogramma plattelandsvrouwen 1000 Leylandbussen Nederlandse Spoorwegen Veel lof voor de jarige afdeling op receptie Postduivennieuws Loos brandalarm LEERLING IN HET GRAFISCHE VAK Gouwe Vrienden 11000ste wordt spoedig verwacht Kort nieuws uit Moerkapelle Dr. Meinsma’s Kankerfeiten geeft aanleiding tot „kankervrees” Goudse bioscopen Ter Meulen opent tweede winkelpand in Zevenhuizen Drukkerij „VELDWIJK” Huurauto verkocht Succesvolle tombola voor volksonderwijs Eind van nood in zwaar voor aan OPENT 12 UUR Kijk, dat is een leuke baan I VRIJDAG 24 SEPT. Rijksgroepsregeling bijstand zelfstandigen P.F. „De Sperwer" woning- Reeuwijk in zicht P.F. „De Zwaluw" Vertrek Loes v. Eijk valt gemeente Reeuwijk Weekblad voor Waddinxveen - 16 september 1965 Pagina 11 WERK WAAR JE PLEZIER IN HEBT Kabouters werken Kabouters doen wonderen ^BURGERLIJKE STAND Leden van verdienste Winterprogramma Cursussen JZakelijk DOKTERSDIENSTEN Roken Vertrouwen in Verlieul bewezen Onthulling hij ZEVENHUIZEN: HEB JE EEN GOED L 2RSENS Geef je dan op als leerling bij: OPANJi JDINXVEEN - TELEFOON 01828-2238 dokter J. A. Ensink, Dorpsstraat 196, Zevenhuizen, telefoon (01802) 204. ITERNATIONALt CONSUMENTENBEURS De heer M. Slingerland benoemde twintig nieuwe leden van verdienste. ge- het De postduivenhoudersvereniging „De Zwaluw” hield een wedvlucht vanuit Neufvilles, afstand 173 km, in concours 118 duiven, gelost om 11.10 uur. Aankomst le duif: 13-06-42 uur. Aankomst 30e duif: 13-48-21 uur. De uitslag was: T. Colla 1, 28; D. Boere 2, 3, 5, 7, 14, 26; Jac. v. Veen 4, 18; K. v. Veen 6, 11, 21, 24; L. C. ’t Hart 8, 9, 25; W. Tamerus 10, 12, 16, 27; W. Pijpers 13, 17; H. N. v. Haren 15; A. J. v. Essen 19, 23; P. Mastop 20, 22; G. J. van Kempen 29; G. A. van ’t Slot 30. MOERKAPELLE Ondertrouwd: Albert Verbeek en Maria Jac. Ram. Overleden: Willem Dirk Verbeek, oud 19 jaar. REEUWIJK Geboren: Maria, d.v. G. v.d. Brink en H. van Ringen. H. Kersseboom en T. Hoogendoorn. Gehuwd: Overleden: Klaasje van Harskamp, w.v. M. Tol, oud 71 jaar. AHOY’ GEBOUW t/m 7 Oct. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: witte dameshandschoen zwarte jongensfiets; regenpak; een broodtrommel. Verloren: driewielerfietsje; bril in etui; sjaal; scheerapparaat, rood kin- derpantoffeltje; dameshorloge, zwar te regenbroek; blauwe handtas met inhoud. en bovendien, bij '~'“ken geschiktheid, een vier-jarige cursus (één dag ar de school in Rotterdam) die een goed betas 't. t van je maakt. MOERKAPELLE De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afde ling Moerkapelle hield dinsdagavond in het Dorpshuis haar eerste bijeen komst van het seizoen. De dames hadden de avond de titel „Gezellig onder ons” meegegeven. Nadat de presidente, mevrouw D. M. Verbeek-Koster de bijeenkomst had geopend, las mevrouw Duursma-van Leeuwen een verslag voor van de onlangs gehouden provinciale vergadering. Tijdens de bijeenkomst werd besloten om een wedstrijd te organiseren in het naaien en breien van babykleertjes. Voorts werd besloten een ideeënbus in te stellen. Nadat mevrouw Dewald een cursief van Simon Carmiggelt had voorgedragen, werd het winterprogramma vastgesteld. Onderwerpen waren onder andere de bibliotheken ten plattelande en de politieke onmondigheid van de plat telandsvrouwen. WADDINXVEEN Vrijdagavond namen drie teams van de biljartver eniging Gouwe Vrienden in Gouda tijdens een contactavond in ’Concor dia’ de prijzen in ontvangst van de behaalde kampioenschappen. De drie teams waren als volgt samengesteld: D-team: P. v.d. Made, A. Versluis, D. Degenhardt en J. H. van Oort. E-team: S. Versloot, H. van Gelooven, J. Tol en P. Bonefaas. F.C.-team: K. Tol, J. v. d. Made, B. Plaat en F. van Leeuwen. Deze winter zullen twee demon- stratie-avonden worden gehouden. Eén wordt verzorgd door de Vereni ging Nederlands Fabrikaat, de ander zal gaan over aardappelen. Op 5 ok tober is er een vormingsdag in Rot terdam voor de liefhebsters van handwerken. Rotterdam zal ook wor den bezocht als de dames op 27 ok tober het Hilton Hotel aldaar zullen gaan bezichtigen. Op 21 december verzorgt mevrouw B. Bakker-Breed uit Schafen een kerstavond. In het nieuwe jaar, om precies te zijn op 18 januari houdt men een discussie avond over „het wel en wee van de tv” en op 7 maart volgt er een lezing door mevr. M. G. M. van Marwijck- -Kooy. De bekende zuster Haayer uit Rotterdam komt op 21 april praten over haar werk. WADDINXVEEN week van 7 t/m 13 september 1965 Geboren: Hendricus Johannes Adrianus, z.v. H. J. A. de Jongh en P. M. Zandbergen; Lisette Christina, d.v. P. van Ouds- hoorn en C. de Leen; Anna Eva Maria, d.v. G. M. M. Ver- weij en I. A. M. Hoonhout; Adrienne, d.v. A. Lagrouw en W. van Wijk; Martine Jeanne, d.v. P. den Hertog en M. E. G. Visser; Robert Christiaan, z.v. C. C. Melman en B. P. Dekker; Johanna Barbera, d.v. G. H. Oomkens en B. S. Gelderblom. Ondertrouwd: H. P. Burghoorn en M. van Drunen. Gehuwd: G. Ravenhorst en C. M. Verboom; T. C. Leenheer en E. J. Radder; H. van der Eist en N. Struik; J. Ballering en E. A. M. Nienhuis. Overleden: geen. Met ingang van 1 maart 1965 is de nieuwe Algemene Bijstandswet van kracht geworden. Op deze wet berust een aantal Rijksgroepsregelingen, waaronder één voor zelfstandigen, die in de plaats komt van de vroe gere Zelfstandigenregeling. Op grond van deze regeling kan aan bepaalde zelfstandigen een periodieke uitke ring worden gedaan (veelal bij wijze van lening-bedrjjfskapitaal) die is afgestemd op het normale bedrijfs- inkomen. De uitvoering van de nieuwe re geling berust bij het college van B. en W. van de gemeente van verblijf van de aanvrager. Het is mogelijk tegen de beslissingen van B. en W. beroep aan te tekenen. Men komt voor uitkering alléén in aanmerking, als (a) de bestaande in stituten voor kredietverlening (bank instellingen, Borgstellingsfondsen, etc.) niet of niet voldoende helpen, (b) men in het bezit is van de voor het bedrijf wettelijk vereiste vergun ningen, (c) men geestelijk, zowel als lichamelijk geschikt is voor de uit oefening van het beroep, (d) men nog niet de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt, (e) er een deugdelijke financiële administratie bestaat en (f) men gedurende een redelijke tijd reeds zelfstandig is geweest. Als de aanvrager, ondanks de uit kering, toch geen voldoende midde len van bestaan zal kunnen vinden in de voortzetting van zijn bedrijf, kan ook bijstand worden verleend om een ander zelfstandig beroep te gaan uitoefenen. De financiële steun kan bestaan uit een rentedragend krediet, een renteloos krediet of een bedrag om niet. Een combinatie hier van is ook mogelijk. Aanvragen kunnen schriftelijk of mondeling worden ingediend bij het gemeentebestuur, dat uiteraard ook nadere inlichtingen verstrekt. het openhartig met hem.” In het boekje staan zeven ’gulden’ regels; waarschuwingstekens die eventueel op kanker zouden kunnen duiden. Dr. Meinsma drukt zijn le zers op het hart vertrouwen te heb ben in het oordeel van de huisarts. Hij is volledig op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van de kankerresearch. WADDINXVEEN De verwach ting bestaat, dat de veertienduizend- ste inwoner van Waddinxveen zich begin volgende week, en mogeljjk maandag al, zal melden. Deze veer- tienduizendste kan zowel een pasge borene als een nieuwe ingezetene zijn, die zich van elders komend, in Waddinxveen vestigt. Het gemeente bestuur is voornemens het bereiken van deze mijlpaal niet ongemerkt voorbij te laten gaan. De postduivenhoudersvereniging ’De Sperwer’ nam deel aan een wed vlucht vanuit Bergen, afstand 183 km, in concours 96 duiven, gelost om 9.50 uur. Aankomst le duif: 12-28-05 uur. Aankomst 24e duif: 12-58-42 uur. De uitslag was: C. A. Bode 1; A. Lam 2, 16; W. van Berkesteyn 3, 5; H. van Dijk 4, 15, 17, 18; W. Heuvelman 6; Jac. de Beer 7, 9, 12, 23; T. Anders 8; F. Rip 10; E. J. de Jong 11, 13; Gebr. Metselaar 14, 19, 24; N. J. van Buren 20; H. van de Willik 21; D. Verkade 22. MOERKAPELLE Ds. A. Boertje van de Nederlands Hervormde Kerk te Moerkapelle is beroepen naar de Ned. Hervormde Gemeente te Eist. Van 20 september tot en met 2 oktober wordt er gecollecteerd ten bate van de reclassering. De collecte voor de kankerbestrij ding die de afgelopen twee weken in Moerkapelle werd gehouden heeft bruto 92.60 opgebracht. Een inwoner van Moerkapelle heeft op zijn weg naar Gouda via Waddinxveen een gabardine regen jas verloren. Besloten werd ook deel te gaan nemen aan een viertal cursussen. Dat zijn een cursus ’Beter Bewegen’, ’Tuinier met plezier’, ’Feestvieren met kinderen’ en een cursus spreekvaar digheid. Tot slot van de avond vorm den de dames groepjes, die over di verse onderwerpen discussiëerden. WADDINXVEEN Het boekje „Kankerfeiten” van Dr. L. Meinsma, directeur van het bureau voorlichting van de Stichting Landelijke Organi satie voor de Kankerbestrijding, dat onlangs is verschenen, heeft nogal wat stof doen opwaaien. Niet alleen gerenommeerde dagbladen besteedden ruimschoots aandacht aan de publicatie, maar ook het weekblad „Vrij Nederland” en zelfs de AVRO (in het televisieprogrmma Interpellatie) vonden er aanleiding in Dr. Meinsma uit te nodigen voor een nader ge sprek. WADDINXVEEN Twee reusachtige vlaggen van Groot-Brittannië en Nederland verborgen de duizendste Leyland-bus, die maandagmiddag aan de directie van de Nederlandse Spoorwegen werd overgedragen, voor het aan gezicht van de talrijke belangstellenden, die voor deze speciale gelegenheid naar de fabriek van de N.V. Auto-Industrie Verheul waren gekomen. De bus, die is opgebouwd uit Leyland-componenten en een Verheul-carros- serie, is bestemd voor de Noord-Zuidhollandse Vervoer Maatschappij N.V. in Haarlem. Deze maatschappij is een dochteronderneming van de N.S. Voordat ze in gebruik zal worden genomen gaat de bus echter naar de Frankfurter Messe voor de firma’s Leyland en Verheul. De heer Hortensius, tevens nog voorzitter van de inkoopcombinatie van de Nederlandse Spoorwegen, zei dat de dochteronderneming ruim twintig procent van het Nederlands openbaar vervoer in handen hebben. Dat betekent dat we elk jaar 250 miljoen passagiers hebben te vervoe ren, zei hij. In de Schouwburg draait deze week „Cat Ballou” een springlevende en rasechte western, waar het bloed af druipt. Cat Ballou is de dochter van een rijke farmer, die wordt ge dood door een „gunstlinger” van de grote ondernemer Harry Percival. Cat (Jane Fonda) besluit haar va der te wreken en richt een bende op, die treinovervallen pleegt en Percival op alle mogelijke manieren dwarszit. Met behulp van twee jon ge boeven, die geen boeven zijn en een voormalige revolverheld, weet zij haar doel te bereiken. Wraak zuchtige bioscoopbezoekers gaan voldaan terug naar huis, want alle boosdoeners komen op het eind van de film aan hun eind. (14 jaar). Goede wijn behoeft geen krans en zonder nu te willen beweren dat de maaksels van Eddie Constantine te vergelijken zijn met goede wijn, zullen de Eddy-fans wel geen ogen blik aarzelen bij het vernemen, dat Thalia van de week „Voor de vuist weg” op het programma heeft staan. Het is weer hetzelfde liedje. Eddie, de eerste man van het deuxième bureau, lost weer een groot aantal raadsels op. Niet zozeer door het gebruik van zijn uitermate scherpe verstand, maar eenvoudig met z’n vuisten. Hier en daar komt er ter verhoging van de splmning natuur lijk ook nog een revolver bij te pas. I De voornaamste kritiek (en feite lijk ook enige) kwam van de zijde van het NKV-orgaan „Ruim Zicht”. Deze vond Kankerfeiten een paniek zaaiend geschrift, dat in deze vorm zeker niet gepubliceerd had mogen worden. De kwalificatie ’paniekzaai end’ mag enigszins overdreven wor den genoemd, maar de lezer van het boekje bekruipt toch het onaangena me gevoel van twijfel. Dr. Meinsma wijst namelijk zoveel symptomen aan die kunnen wijzen op kanker, dat men het meest onschuldige wondje gaat wantrouwen. Het zal zeker niet dr. Meinsma’s intentie zijn geweest bij iedereen die daar tot nog toe vrij van was zogenaamde kankervrees te wekken, maar het boekje geeft er wel enige aanleding toe. Dr. Meinsma, die een autoriteit op het gebied van de kankerbestrijding mag worden genoemd, geeft met me- disch-nuchtere zakelijkheid informa tie over de ziekte, waarvan men de oorzaak tot nu toe niet heeft weten te ontdekken. De cijfers liegen er niet om. Jaar lijks sterven er in Nederland ruim eenentwintigduizend mensen aan kanker. Velen van hen hadden kunnen worden gered als ze er tij dig van op de hoogte waren ge weest in welke toestand ze ver keerden. „Ga in geval van twijfel meteen naar uw huisarts,” advi seert dr. Meinsma, „en als u denkt dat zijn diagnose niet de juiste is geweest, ga dan terug en bespreek GOUDA Na een langdurige ver bouwing heeft de heer J. ter Meulen vrijdagmiddag zijn geheel gemoder niseerde winkel aan de Kleiweg nr. 43 aan zijn clientèle kunnen tonen. De oude zaak (Kleiweg 25) blijft ge handhaafd en zal binnenkort ook worden verbouwd. Het pand, dat nu weer geheel aan de eisen des tijds voldoet werd tot 1930 gebruikt als bioscoop, daarna als kruidenierswin kel en ruimte voor een verlichtings- industrie. Tot 1963 was in het voor ste gedeelte „Lunchroom Formosa” gevestigd. Veel ruimte heeft de heer Ter Meu len gewonnen door het aanbrengen van een extra verdieping in het ach terste gedeelte. Vroeger was dat de open ruimte voor het balkon van de bioscoop. De aannemer Slegt uit Gouda heeft twee jaar werk gehad om de verbouwing te realiseren. Het resultaat mag dan ook worden ge zien. De zaak is goed verlicht door in het fraaie, hypermoderne plafond gelegde verlichting, terwijl veel dag licht naar binnen stroomt door de ruime ramen. De ruimte wordt verwarmd door voor Gouda unieke aardgasverwar mingstoestellen, die aan het plafond zijn gehangen. Deze ’reznors’ zorgen tegelijkertijd voor de air-conditioning. ZEVENHUIZEN De brandmel ding die dinsdagavond bij de brand weer van Zevenhuizen binnenkwam bleek loos alarm te zijn. Een onbe kende maakte telefonisch bekend dat er bij T. Heyboer aan de Molen weg brand was. De brandweer sloeg groot alarm en rukte vrijwel on middellijk uit. Het gerucht veroor zaakte uiteraard nogal wat opschud ding in het dorp en veel belang stellenden gingen de auto achterna. Aangekomen bij de vermeende on- heilsplaats bleek echter in het ge heel geen brand te zijn. Iemand op perde het idee dat men misschien bij T. Heyboer aan de Knibbelweg, aan de andere kant van het dorp, moest zijn. Ook daar bleek geen spoor van brand. Onverrichterzake keerde men naar huis terug. Wie de dader van deze smakeloze grap is, wordt nu door de politie onderzocht. REEUWIJK Burgemeester W. H. D. Quarles van Ufford zal op a.s. maandag 20 september de eerste paal slaan voor 97 woningwetwo ningen in het uitbreidingsplan Ree- wijk-brug. Met de bouw van deze huizen hoopt de gemeente Reeuwijk voor een groot gedeelte uit de wo- ningnood-impasse te geraken. De huizen worden gebouwd door de aannemers De Lange en Van den Berg uit Bergambacht voor de Al gemene Woningbouwvereniging, de rooms-katholieke woningbouwver eniging „Sint Jozef” en de commis sie „Bevordering Eigen Woning- bezit”. Deze verenigingen hebben in nauwe onderlinge samenwerking en met het gemeentebestuur het plan voor de bouw van de woningen op gemaakt. De „Algemene” kreeg 61, „Sint Jozef” 25 en „Bevordering Eigen Woningbezit” elf woningen toegewezen. De goedkeuring, die een dezer da gen afkwam, betekent een extra toeslag op het bouwcontingent van Reeuwijk. De huizen zijn ontworpen door de architecten ir. W. Wissing uit Berg ambacht en ir. A. M. Key uit Den Haag. De frontbreedte van de hui zen is zes meter, de diepte zeven meter tien. Het huis bestaat uit een ruime woonkamer, een flinke keu ken met doorgeefkast, drie slaap kamers, douchecel met toilet en een beschoten zolder. Men hoopt in mei de eerste woningen te kunnen op leveren. De heer G. B. van Leeuwen, meentesecretaris, sprak namens personeel van de secretarie. Hij ver telde dat Loes de eerste twee jaar van haar „ambtsperiode” typiste en telefoniste was geweest, de laatste vijf jaar was zij als adjunct-commies werkzaam op algemene zaken. Ook de heer Van Leeuwen had bijzonder veel waardering voor de manier waarop Loes haar werk had gedaan. Van het personeel kreeg zij een set mocca-kopjes en schoteltjes en een zilveren lepelvaasje met lepeltjes. Onder aanbieding van talrijke ca- deau’s voerden hierna nog enkelen het woord. Dat waren de heer J. Mudde, voorzitter van de personeels vereniging, de heer K. Verwey en de hoofdcommiezen H. J. L. Wouters en A. Ven te. Dat waren de heren J. T. Kroon, C. Kielliger, A. Verdonk, S. H. van der Kraats, C. Hornis, J. van Dam, H. v. d. Koolwijk (allen uit Gouda), C. van Wijk, A. Hoogeveen (beiden Reeu wijk), G. P. de Gunst (Boskoop), C. J. van Helden (Zevenhuizen), J. Hon- koop (Nieuwerkerk), J. P. Faay (Schoonhoven), W. Liedorp (Stol wijk), J. Schouten (Waddinxveen), C. Christen (Capelie a.d. IJssel), C. de Vos (Ammerstol), F. G. J. Vervat (Woerden), T. L. J. Verkley (Nieuw koop) en tenslotte de heer J. Over- beek uit Oudewater, die zijn onder scheiding in middeleeuwse kledij in ontvangst en zodoende de aandacht vestigde op het zevenhonderd jarig bestaan van de stad. Het verband tussen roken en kan ker is voldoende aangetoond. Roken vergroot aanmerkelijk de kans op het krijgen van longkanker en moet dus eigenlijk nagelaten worden. Een algemeen heersend misverstand is volgens de schrijver ook dat kanker besmettelijk of erfelijk zou zijn. Uit gebreide proeven hebben het tegen deel aangetoond. WADDINXVEEN Negen maan den gevangenisstraf met aftrek, waar van drie maanden voorwaardelijk en een proeftijd van drie jaar werd een Waddinxvener door de Rotterdamse rechtbank veroordeeld. Begin maart van dit jaar had hij een gehuurde auto verkocht en was van de opbrengst op reis gegaan. Volgens het psychiatrisch rapport had de ver dachte psychiatrische begeleiding no dig. Gezien het rapport wilde de rechtbank geen hogere straf eisen. Een en ander betekende, dat de Wad dinxvener onmiddellijk in vrijheid kon worden gesteld. ZEVENHUIZEN De tombola ge organiseerd door de afdeling Zeven huizen van de Vereniging Volkson derwijs heeft de verwachtingen van het bestuur verre overtroffen. Mocht de tombola vrijdagavond reeds vele mensen trekken, de zaterdag bracht een nog grotere drukte. Zaterdag avond na afloop van de trekking van de eveneens gehouden verloting, was de gehele voorraad prijzen uitgeput. Uitslag van de gehouden loterij: le prijs nr 1089; 2e prijs nr 147; 3e prijs nr 1115; 4e prijs nr 823; 5e prijs nr 692; 6e prijs nr 1384; 7e prijs nr 7; 8e prijs nr 412. Het nummer van de levensmidde- lenmand is serie 4 - 45. De prijzen kunnen worden afgehaald bij de heer P. Bontenbal, Dorpsstraat 64 te Ze venhuizen. ZEVENHUIZEN Geboren: Robert Cornells, z.v. C. van Dieren en B. Vis; Jeanette, d.v. M. Markus en J. Ach terberg; Cornells Alexander, z.v. W. D. de Leeuw en J. G. van Beveren; Jannigje, d.v. P. C. Rijkaart en B. J. Reijm; Adriana, d.v. C. Dorst en J. de Jong. Ondertrouwd: J. v. Blitterswijk en J. C. Brandhorst Gehuwd: W. Verhoef en A. C. in ’t Veld; A. Vis en G. B. Boeve. Overleden: Catharina Groen, e.v. Dirk van Kralingen, oud 73 jaar. de gemeente afscheid genomen mejuffrouw Loes van Eijk, die zeven jaar op de secretarie werk te zijn geweest vertrok om in Sir Donald Stokes, directeur van Leyland Motors Limited in Engeland was met een groot aantal van zijn mede-directeuren naar Nederland ge komen om de overdrachtsplechtig- heid bij te wonen. De heer Stokes had veel waardering voor de Neder landse industrie en Verheul in het bijzonder. „We hebben veel vertrou wen in Verheul”, zei hij, „En we be wijzen dat door onze opdrachten.” Sir Stokes ging wat dieper in op de technische snufjes, die men in Ne derland ter verbetering van de bus- sen had aangebracht. Hij noemde onder meer het fiberglas, dat tegen woordig in elke bus wordt gebruikt en de radiocommunicatie tussen ver schillende bussen, die van Nederland se oorsprong. Sinds de bevrijding heeft Verheul meer dan zeventien honderd complete bussen aan de Ne derlandse Spoorwegen en haar zeven tien dochterondernemingen geleverd. Samen met de heer N. Hortensius, directeur van de NZHVM verwijder de Sir Donald daarna de vlaggen die de bus „verheulden”. Nadat de van een grote „duizend” voorziene bus onder applaus naar buiten was gere den, werd hij nog van binnen be wonderd. GOUDA Zelden zal een bestuur van een vereniging of organisatie zo veel lof zijn toegezwaaid als tijdens de receptie die bestuur van de Ko ninklijke Nederlandse Voetbal Bond afdeling Gouda ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan zaterdagmid dag in Concordia hield. Onontkoom baar kwamen daarbij meerdere ma len het afscheid van de secretaris- competitieleider, de heer G. van Til burg en het vijfentwintigjarig jubi leum van penningmeester J. de We ger ter sprake. Onder de aanwezigen bevonden zich de voorzitter van de KNVB, de heer A. Schröder, de heren L. Proos Hoogendijk en dr. J. v. d. Spek, bei den oprichters van de afdeling, de heer A. van ’t Verlaat, burgemeester van Zevenhuizen, de heren Th. J. Arts en H. Luidens, wethouder van Gouda, wethouder S. Pille van Wad dinxveen, enkele andere burgemees ters en wethouders, vertegenwoordi gers van andere afdelingen en de be- stuurderen van de aangesloten ver enigingen. Voorzitter Schröder noemde de afdeling Gouda „een goede kleine af deling, die altijd met ons mee wil werken”. Aan de' heer J. de Weger, die vorige week werd gehuldigd van wege zijn vijfentwintig jarig jubi leum reikte de heer Schröder de zil veren bondsspeld uit. Een groot aantal sprekers, waar onder wethouder Pille van Waddinx veen wenste de jarige afdeling nog geluk met het jubileum en veel suc ces in de toekomst. REEUWIJK In de rijkeljjk met bloemen versierde raadzaal van het gemeentehuis in Reeuwijk, heeft het ambtenarencorps van dinsdagmorgen van na zaam het huwelijksbootje te stappen. Burgemeester W. H. D. Quarles van Ufford noemde het vertrek van mej. van Eijk een verlies voor de ge meente. „Voor u is het in verband met uw huwelijksplannen een grote winst, die wij allen u van harte gun nen en die u volkomen heeft ver diend,” zei de burgemeester. Als dank voor het werk door haar voor de gemeenschap verricht bood haar een bloemstuk aan.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 7