stap in voor gang van zaken over van Raad niet eensgezind toetreding Deelname in streekbedrijf het duister Afscheid bij Verheul controleur S. Pille Waddinxveen ontstemd iKleiwegzz Gouda iei.32121 Gemeenschappelijke Energievoorziening WOMINGINRICHTINGI j-ë/chiïsser. SUPER 10% KORTING!! Pierre Robert iSTYLMEÜBELEN Immanuëlkerk nam afscheid van de heer R. J. de Vries Zes jongen voor zwarte zwanen Sommige bedrijven niet op tijd klaar Afscheid van ds. W. J. Smidt Bij een flinke afname ook op DIESELOLIE 10% KORTING Benzinestation tegenover veiling A, van der Heiden VER.8AKEL K Streekwaterleiding „Gouda Omstreken” Bioscopen te Gouda Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen - 7 oktober 1965 Weemoedig Bouwterrein Geheim Commissie Bezwaren Te duur Door de knieën A G E N A Industrieterrein ^GESPECIALISEERD. IN Kredieten Personeel Verontwaardigd 200 meter van rijksweg Den Haag-Utrecht afrit Moordrecht Huishouding Te veel eisen Kosten verlagend Lees verder op pagina 4 WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN bnk De raad voteerde een aanvullend MANNELIJK SPORTIEF PERFEKTE PASVORM Na deze nota en voor de tweede vergadering van de streekgemeenten hadden B. en W. van Waddinxveen een onderhoud met het dagelijks be stuur van het drinkwatervoorziening bedrijf. Tijdens dat onderhoud zijn, het spijt mij dit te hebben moeten constateren, B. en W. door de knie ën gegaan. Men bleef de beslissing dat hoogst onelegant t-o.v. het nieu we streekbedrijf”, aldus de heer Van der Hooft. Hij benadrukte nogmaals, dat de rechtspositie van het perso neel in het streekbedrijf volledig is gegarandeerd. COSMETICA krediet van 1.985.200 voor het bouw rijp maken van het industrieterrein Zuidkade. In verband met de belang stelling die, aldus het College van B. en W., door meerdere bedrijven reeds wordt getoond voor vestiging op dit industrieterrein, was het gewenst 't geheel op korte termijn bouwrijp te maken. De grondkosten per vierkan te meter zullen ongeveer 40 gaan bedragen. (Verkrijgbaar bij Voorstellen tot verkoop van bouw terreinen aan de „verlengde” Station straat aan het bestuur van de Raif feisenbank, de heer A. de Waardt en de heer C. Rehorst werden door de raad aanvaardt. Tevens werden in de Villawijk twee percelen grond verkocht aan de heren C. van der Bas en G. C. Sundermeijer. Voorts os Waddinxveen m.i.v. 7 oktober jb een lening aangegaan van 500.000 bij de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten bij een koers van 99 5/8 procent. De rente bedraagt 6 procent en de lening heeft een looptijd van 25 jaar. De rest van de raadsagenda gaf minder aanleiding tot discussie. Al le voorstellen werden vlot doorgeha merd, met uitzondering van een voor stel tot aankoop van het perceel Kerkweg 207. Over dit punt, dat in verband stond met het in ontwikke ling zjjnde uitbreidingsplan Brug- centrum, deed de voorzitter de raads leden later op de avond in een ge heime zitting verdere mededelingen. Wel werd later op de avond tot aan koop besloten. Donderdag 7 oktober: Bazar speeltuinvereniging De Padde stoel, Lajsterbesstraat, van 19.30 tot 22.30 uur. Fancy-iair K-W.-plein, 19.00 uur. Vrijdag 8 oktober; 'loneeiavond Culturele Kring, komi sche tnruier laioeian’, Geief. Ver- enigingsgeüouw, aanvang zü.öü uur. Fancy-fair K.W.-plem, 19.00 uur. meiwoisnow Van der lande en demonstratie scnoonneiusverzorging van iviourik in taiicy-fair-tent op xB vV.-plein, aanvang la.uo uur. Bazar speeltuinvereniging De Padde stoel, Bijsteroesstraat, van 19.30 tot 2Z.30 uur. Puzzelnt tennisvereniging Waddinx veen, start laoneksterrein N.v. Uk- kerse, aanvang 10.30 uur. zorgen, dat die huishouding goed ver loopt door uitkeringen via het Ge meentefonds. Met betrekkng tot de service zei de voorzitter, dat er een goede samenwerking zal moeten zijn tussen de dienst openbare werken en het streekbedrijf. „Ik zou me scha men,” aldus de heer Van der Hooft, wanneer dat niet zou lukken. De heer P. Lips (PvdA) wierp zich vervolgens, zoals de voorzitter het uitdrukte, op tot „kampioen voor de werkers”. Volgens hem heerste er onrust onder het personeel van de distributiebedrijven omtrent de toe komst. Hjj wilde in overweging ge ven voor het personeel opening van zaken te geven. De heer Lips ver wees naar een toezegging van de bur gemeester, dat er nog een vergade ring van Georganiseerd Overleg bij een zou worden geroepen, hetgeen echter nog niet was gebeurd. WADDINXVEEN De toetreding van Waddinxveen tot het gemeenschap pelijk streekbedrijf voor gas en electriciteit is niet zonder slag of stoot ver lopen. In de vorige week donderdagavond gehouden raadsvergadering wer den diverse argumenten, variërend van praktisch tot sentimenteel, aange voerd, om levering van gas en electriciteit door een streekbedrijf af te hou den. „Een stap in ’t duister,” noemde de heer A. H. van Gent (PvdA) de toetreding, waartegen hij overigens geen principiële bezwaren had. De heer Mulder (SGP) kon geen voordelen in toetreding tot het streekbedrijf ont dekken, en de heer G. H. Huizer (Herv. Gr.) zei: „Het doet weemoedig aan, dat we in een grote gemeente als Waddinxveen onze distributiebedrijven zien verdwijnen. De meerderheid van de financiële commissie had geen bezwaren, ver telde de heer Van Gent, die als rap porteur optrad, maar tot het uitbren gen van een advies was men niet ge komen. „We begrijpen, dat aan zo’n concentratie niet is te ontkomen, en we zien er voor Waddinxveen ook wel de voordelen van in, maar er zullen beslist ook wel tegenwerken de factoren zijn. Zo is het nog maar de vraag, of de service wel goed zal zijn. De heer Van Gent wees nog op een buurgemeente (Boskoop, red.) waar men zelf direct gas van de Gas Unie betrekt. Het gaat daar goed, en de investering nadert nog niet het miljoen,” aldus de heer Van Gent. WADDINXVEEN Tijdens een gemeenteavond van de Ned. Her vormde Immanuëlkerkgemeente wer den verschillende problemen bespro ken die o.m. verband hielden met de snelle uitbreiding van de gemeente. Het belangrijkste onderwerp van ge sprek was de invoering van de proe ve van de nieuwe psalmberijming. De verschillen tussen de oude en de nieuwe berijming werden uitvoerig door dr. A. van Haarlem uiteengezet. Dat er met de invoering grote voor zichtigheid moet worden betracht bleek wel tijdens de discussie. Dien overeenkomstig werd dan ook beslo ten voorlopig één zondag per maand gebruik te maken van de nieuwe psalmberij ming. Van de diaken, de heer R. J. de Vries, die vijftien jaar werkzaam is geweest als penningmeester van’Wet en Evangelie’ werd wegens vertrek naar elders afscheid genomen. De heer de Vries heeft voor de Imma nuëlkerkgemeente veel werk verricht en avond aan avond trok hij er op uit, ook in de donkere wintermaanden. Dr. van Haarlem bood de scheiden de penningmeester als blijk van waardering een televisie-koffiekan aan en de heer E. J. van Beek vulde dit aan met een langspeelplaat van kerstliederen. Namens de jeugdclubs werd bovendien nog een fraaie kope ren bloempot met een bloeiende plant aangeboden. Met een kort dankwoord aanvaardde de heer De Vries alle ge schenken en zei ervan overtuigd te zijn in zijn nieuwe woonplaats nog vaak aan Waddinxveen te zullen te rugdenken. „Er is geen sprake van onrust”, antwoordde de heer Van der Hooft. Er is slechts één man weggegaan, die streekbedrijf of niet, toch zou zijn vertrokken, omdat hij in het vrije bedrijf twee maal zoveel kon verdie nen.” De burgemeester was wel ver ontwaardigd, dat een viertal perso neelsleden hem te spreken had ge vraagd, om vóór de overgang naar het streekbedrijf nog in een hogere loonklasse te worden geplaatst. „Ons College, dat in deze volledig wordt gesteund door de vakbonden, vond De Stichting Chr. Openbare uit- leenbibliotheek zal over de jaren 1963 tot en met 1965 een aanvullende sub sidie van 17.475 ontvangen. Voor de inrichting van de Prot. Chr. School aan de H. Heyermanslaan werd een bedrag van 14.150 ter be schikking gesteld, ten behoeve van de inrichting. Dezelfde school ont ving een voorschot op de exploitatie vergoeding van 2982. De raad nam voorts nog een besluit tot verhoging van het getal wekelijkse uren vak onderwijs aan de openbare scholen. Voor het gewoon lager onderwijs werd dit gebracht op 1 9/13 en voor het uitgebreid lager onderwijs op 5J. Volgens de voorzitter zouden er nog al wat praktische bezwaren le ven aan niet-toereding. We zouden te zware lasten op onze schouders ne men, als we alleen zouden blijven staan,” meende hij. Hij wees in dit verband op het Waddinxveense bui zennet („Niet een van de beste in ’t land”), dat oorzaak is van grote gas- verliezen (in 1961 5000, in 1962 18.000 en in 1963 maar liefst f 26.000). Als verder bezwaar bij niet toetreding zag de heer Van der Hooft het feit, dat dan een zeer duskundig directeur voor het distributiebedrijf zou moeten worden benoemd. van het gemeentebestuur van Bos koop wel betreuren, doch ging ak koord met een combinatie van di recteur” aldus de heer Ververs. „In de tweede vergadering van de streekgemeenten heeft de heer Vene- ma namens B. en W. van Waddinx veen verklaard, dat hoewel zij aan een aparte directeur de voorkeur ge ven, nu wel akkcord gingen met de figuur combinatie. Wij waren het met deze zienswijze niet eens en hebben dat naar voren gebracht. Wij hebben de houding van Boskoop onelegant genoemd en heb ben met klem aangedrongen op een volledige kracht, geen splitsing. Wij stelden de volgende vragen: 1. of een academisch gevormde niet eerder voor de functie van directeur in aanmerking zou moeten komen. 2. Of een splitsing juridisch mogelijk was. 3. Of zij practisch uitvoerbaar zou zijn. 4. o.i. was het technisch ónmogelijk, gezien de kwaliteit van het water, op dat tijdstip (1 juli). Wij hebben in deze vergadering van iemand steun gekregen. Tevens werd door ons bezwaar ge maakt tegen de voorgestelde tariefs- stelling. Vrydag 8 oktober: Bazar voor restauratie Dorpskerk, in Hotel Vos. Zaterdag 9 oktober: Bazar voor restauratie Dorpskerk, in Hotel Vos. „Het is niet juist om eerst te kij ken naar wat het ie oplevert,” zei de voorzitter in antwoord op de opmer kingen van de heer Mulder en van de heer Van Gent, die er bij bleef, dat concentratie duurder-makende factoren in zich heeft. „Het gaat er om, dat de bevolking een gaslevering zonder hapering kan worden gegaran deerd. En over het mindere voordeel: Het moet eigenlijk niet zo zijn, dat de gemeente haar huishouding ex ploiteert met het geld van de inwo ners. Dan zou het tarief omlaag moe ten. De regering moet er maar voor Blijkens de mededelingen van de heer Ververs was in een eerste ver gadering voorgesteld het lid van het dagelijks bestuur, de Waddinxveense wethouder ir. Venema te benoemen tot tweede voorzitter. Boskoop had daartegen echter bezwaar omdat het als „vader van het waterleidingbe drijf” had gerekend op het voorzit terschap of tenminste het tweede voorzitterschap. Het Waddinxveense voorstel bleek niet haalbaar en de heer Venema werd secretaris. Ook sprak de heer Ververs over de di- recteursbenoeming, omdat er bezwa ren waren tegen het Boskoopse voor stel de directeur van de Boskoopse bedrijven tevens te benoemen tot di recteur van het streekwaterleiding- bedrijf. „Daarna hebben B. en W. van Wad dinxveen” aldus de heer Ververs” n nota gezonden aan het algemeen be stuur van het drinkwaterleidingbe- drijf en aan de betrokken gemeente besturen. In deze nota nam men het Bos koop zeer kwalijk, een directeur te hebben benoemd voor eigen gemeen te zonder eerst te hebben gewacht op de gemeenschappelijke regeling. Men maakte bezwaar tegen een com binatie directeur gemeentebedrijven Boskoop en directeur Streekwaterlei dingbedrijf. De laatste zin uit deze wel zeer scherp gestelde nota luidde: „Wij willen dan ook niet nalaten al die stappen te ondernemen, die tot ’n beëindiging van deze samenwerking kunnen leiden.” Met meerderheid van stemmen werden de leden van de Woonruim te adviescommissie, die per 1 okto ber waren afgetreden, door de raad herkozen. Het zijn W. J. Moons, voor zitter; mevrouw C. E. Schuute-van Kersen, mevrouw IJ. Postma-Mulder F. Alblas en A. H. van Gent. De voor zitter betreurde het, dat er één blan co stem was uitgebracht, waaruit bleek, dat iemand het kennelijk niet met de commissie eens was. De bur gemeester wilde juist gaarne zijn waardering voor het nuttige werk van deze commissie uitspreken. WADDINXVEEN De zwarte zwanenfamilie in de Oranjewijk is dezer dagen uitgebreid met zes jon gen. Teneinde het gelukkige zwanen gezin tijdelijk enige rust te gunnen zijn ouders en kroost overgebracht naar de vijver achter het rioolzuive- ringsgemaal. WADDINXVEEN Sommige van de zaken en bedrijven die zich zullen gaan vestigen op het Koningin Wil- helminaplein kunnen niet op tijd klaar zijn met de bouw of verbou wingswerkzaamheden. Het zijn de de Raiffei senbank en de Wasserette en Stome- rette van Ancora-Automatic. De Albert Heijn Supermarkt die naar wordt verwacht begin volgend jaar wordt geopend, zal dan de laatste uitbreiding op dit winkelplein zijn. Dinsdag 12 oktober: Filmavond ’Vogelvrienden’, in Geref. Verenigingsgebouw, aan vang 20 uur. Woensdag 13 oktober: Bijeenkomst Plattelandsvrouwen, in Gerei. V eremgingsgeoouw, aanvang zo.üü uur. Bijeenkomst Jonge Kerk-groep Im manuëlkerk, aanvang 20.0U uur. Donderdag 21 oktober: Opening verkoopbeurs, in Hervormd wijkgeuouw Esaoorniaan, 19.30 uur. Vrijdag 22 oktober: Verkoopbeurs, in Hervormd Wijkge bouw Esdoornlaan, aanv. 15.00 uur. Zaterdag 23 oktober: Verkoopbeurs, in Hervormd Wijkge bouw Esdoornlaan, aanv. 14.30 uur. Dinsdag 26 oktober: Herdenkingsbijeenkomst Kerkher vorming, in Ned. Hervormde Kerk, aanvang 20.00 uur. Vrijdag 5 november: Koppensnellers en de kunst (lezing met dia’s), Culturele Kring, in Geref. Verenigingsgebouw, aanv. 20.30 uur. Vrijdag 15 oktober: Wijkavond Gereformeerde Kerk, Oranjewijk-Vondelwijk, in het Geref. Verenigingsgebouw, aanvang 20 uur. Zaterdag 16 oktober: Concours van Hengelsportvereniging ’Waddinxveen’, Breevaart (Reeuwijk) Maandag 18 oktober: Het Stoelmenserland (lezing) Geref. Gespreksgroep ’E. en O.’, Geref. Ver enigingsgebouw, aanvang 20.00 uur. De heer J. de Jong van de ANMB zei blij te zijn met het afscheid van de heer Pille bij Verheul. „Nu krijgt hij tenminste wat meer tijd voor ons.” En om hem meteen maar goed aan het werk te houden voor de ANMB overhandigde hij hem een vierkleu ren ballpoint, hetgeen één van de aanweizgen deed informeren of „er toch wel rood opzat”. De heer Pille zelf sprak tenslotte een dankwoord. Ofschoon het af scheid hem zwaar viel, kreeg hij nu toch meer tijd voor zijn maatschap pelijke functies, die hij tot dan altijd had moeten beperken tot de avond en zelfs nachten. „Ik ben bijzonder dankbaar dat het bedrijf mij altijd volop in de gelegenheid heeft gesteld mijn wethouderschap op waardige wijze te vervullen. Als dat beslist noodzakelijk was kon ik altijd voor tijd weg,” zei de heer Pille. „Al die functies had ik nooit goed kunnen vervullen als mijn vrouw niet dag en nacht voor me klaar had gestaan. Zij is om zo te zeggen mijn privé-secre- taresse geweest.” Volgens de heer Pille stellen de werknemers van van daag te veel eisen en hechten zij te weinig waarde aan de plichten die zij hebben te vervullen. „Ik heb al tijd eerst mijn plicht trachten te doen en pas daarna eiste, maar dan eiste ik ook, mijn rechten.” Na de toespraken bleef het gezel schap nog geruime tijd in de kantine bijeen. REEUWUK tot 1 november; Expositie leerlingen van Rie Bouters, atelier ’s-Gravenbroekseweg 108. Zaterdag 9 oktober: Collecte muziekveren. ’Crescendo’. Maandag 11 oktober: Bijeenkomst Platelandsvrouwen, lezing over postkoetsreis Istanboel Rotterdam, in Wapen van Reeeuwijk, aanvang 20.00 upr. Dinsdag 12 oktober: Ledenvergadering Oranjevereniging „Reeuwijk-brug”, in Verenigingsge bouw, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 16 oktober: Trekking verloting „Uit en thuis”, daarna dansen, Verenigingsgebouw (brug), aanvang 20.00 uur. Zondag 17 oktober: Kerkelijke viering 75-jarig jubileum R.-Katholieke Kerk Reeuwijk-Dorp. De heer Ververs zeide hierover: „In de begroting was letterlijk het volgende opgenomen. Huish. ver bruik 29 ct. per kubieke meter. In deze groep zijn ook opgenomen de afnemers van 1000-5000 m3. De in de begroting aanwezige reserve geeft voor deze afnemers nog de mogelijk heid het tarief iets lager te stellen. Het lijkt ons gewenst, in de begro ting een reserve op te nemen welke dient tot dekking van onvoorziene uitgaven en mogelijk nog optredende loon en prijsstijgingen. Uit de bijla ge van die begroting bleek dat deze reserve groot was 50.640,—, zijnde 3,25 per aansluiting. „Nu echter de directeur maar voor de helft ten laste komt van het wa terleidingbedrijf, kunnen wij hieruit al een bedrag van 15.600,putten. De reserve wordt hierdoor al ver hoogd tot 66.240,—. Het blijkt dat het aantal aansluitingen al aanzien lijk boven dat van 15.600 is geko men.” Als nu in de oorspronkelijke re serve al rekening is gehouden met „Het doet weemoedig aan, dat we in zo’n grote gemeente als Waddinx veen onze distributiebedrijven zien verdwijnen,” zei de heer Huizer. „Het zou zo fijn zijn, als we wat zeg genschap zouden behouden. „Hij voelde zich overigens niet gebonden aan zijn toezegging in een raadsver gadering in het begin van dit jaar, toen de raad werd gevraagd in prin cipe met toetreding tot het streek bedrijf accoord te gaan. Bij de vervolgens gehouden stem ming, of Waddinxveen al dan niet tot het streekbedrijf zou toetreden, stemde een minderheid bestaande uit de heren Mulder, Huizer en D. Uit- beyerse (Herv. Gr.) tegen. De heer Mulder was het met de toetreding tot het streekbedrijf vol strekt niet eens. „Volgens wethou der Venema (in een vergadering in het begin van dit jaar) zouden we wel gedwongen zijn ons bij de ge meenschappelijke regeling aan te sluiten, omdat de kosten voor een reduceerstation bij afname van gas direct van de Gasunie te hoog zou den worden (méér dan één miljoen gulden).” De heer Mulder zei, elders te heb ben vernomen, dat deze kosten in werkelijkheid heel wat minder zon den zijn, dan de wethouder had voor gerekend. Hij vond het gastarief van het streekbedrijf te hoog, en kon zich dan ook niet voorstellen, dat Wad dinxveen daaruit voordeel zou kun nen halen. Met een opmerking van de voorzitter, dat de onderhandelings positie - er wordt nog met de Gas Unie over de gasprijs gepraat - van Waddinxveen alléén minder sterk zijn dan die van het streekbedrijf, was de heer Mulder het niet eens. WADDINXVEEN In de kantine van de N.V. Carrosseriefabriek Verheul heeft vrjjdagmiddag de heer S. Pille vanwege het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd afscheid genomen van het bedrijf dat hij gedurende zes- en-twintig jaar trouw heeft gediend. In de kantine waren o.m. aanwezig de directeuren W. Smit en mr. G. W. Dwars, de heer J. de Jong, namens de Algemene Nederlandse Metaal Bedrjjfsbond, van welke organisatie de heer Pille bestuurslid is, vijf keurmeesters van de Rijksdienst voor het wegver keer, een vertegenwoordiger van het CAB, een dochteronderneming van de Nederlandse Spoorwegen, de gehele ondernemingsraad en alle chefs van de N.V. Verheul. Mr. Dwars voerde als eerste het woord. Hij had bijzonder veel waar dering voor de nauwkeurige wijze waarop de heer Pille zijn werk altijd had verricht. Als controleur had hij goed werk geleverd en zich een voor treffelijk vakman getoond. Geduren de enkele jaren heeft de heer Pille ook bij de N.V. Avioianda en de Fok kerfabrieken gewerkt voor Verheul. „Toen ik daar enige tijd geleden was vroegen verschillende oudere werk nemers me daar hoe het toch met die Pille ging,” zei de heer Dwars, die dat een gunstig teken vond. „Dank zij u is de verhouding met Fokker en Avioianda altijd voortreffelijk ge weest,” vervolgde de directeur. Hij vroeg zich af hoe de heer Pille naast de vervulling van zijn dagelijkse taak aan de fabriek nog kans had gezien tal van andere maatschappelijke functies te vervullen en die, te ho ren naar de reacties van alle kanten, nog uitstekend waar te nemen ook. De heer Pille is, zoals bekend, wet houder van Waddinxveen, voorzitter van allerlei commissies en organen, enkele malen penningmeester, be stuurslid etc etc. Na de heer Dwars, die een boeken- bon aanbood sprak de heer J. Teyken namens de ondememingraad. Deze had veel waardering voor de goede samenwerking die er altijd tussen Pille en de rest van het personeel was geweest. Mevrouw J. Pille, die ook op de bijeenkomst aanwezig was, kreeg van de ondernemingsraad een boeket bloemen aangeboden. WADDINXVEEN Bij de Wad dinxveense vertegenwoordigers in de raad van ’t nieuw opgerichte streek- waterleidingbedrijf heerst ontstem ming over de gang van zaken by het nieuwe lichaam. Mede namens de heren Kroes en Van de Roovaart heeft de heer T. Ververs vorige week tydens de raadsvergadering uitvoe rig mededeling gedaan over hetgeen het ongenoegen van de Waddinx veense vertegenwoordigers heeft ge wekt. Schouwburg: do. 20.15 uur: „Betaald nachtlogies’ (18 jaar); vr. 20.15 uur, za. 15, 19 en 21.15 uur, zo. 15, 17 en 19.00 uur: ’’Tickle me” (Elvis Presly - 14 jaar); zo. 21.15 uur, ma., di., wo. 14.30 en 20.15 uur: ’Muriel’ (18 jaar). WADDINXVEEN Ds. W. J. Smidt die achttien jaar predikant bij de Gereformeerde Kerk te Waddinxveen is geweest en in februari 1948 naar Naaldwijk vertrok zal op zondag 28 november in de Gereformeerde kerk te Naaldwijk zijn afscheidspreek hou den in verband met zijn emeritaat. Ds. Smidt heeft zich inmiddels al ge vestigd in Voorschoten. De scheidende predikant begon zijn loopbaan op 29 november 1925 in Dwingelo. Op 23 februari 1930 kwam hij naar Waddinxveen om op één dag na achttien jaar later over te gaan naar Naaldwijk. Bij zijn afscheid zal de thans 68-jarige ds. Smidt precies veertig jaar predikant zijn geweest. Zaterdag 9 oktober; Feestavond x enmsvereniging, aan vang zo.oo uur. Fancy-iair op K.W.-plein, 14.00 uur (matinee) en 19.00 uur. Bazar speeltuinvereniging De Padde stoel, bij ster Desstraat, van 14.00 tot 17.00 uur en 19.00 tot 22.30 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 3