Waddinxveen verliest SPORT Tennistournooi door afwezigheid van duo Schouten - Scheurwater Excelsior nieuws Geflatteerde zege van Moerkapelle op R.V.C. PRISMA ■GESCHENKEN Voetbals tanden Voetbalprogramma Dr. v.d. Hoog’s COSMETICA Toch nog gelijk na 3-1 achterstand Voetbaluitslagen W. van Vuren werd schaakkampioen Korfbalclub heeft nog leden tekort R.H.C. versloeg Schutters 4-7 Be Fair verloor van beter Jodan Boys Duitse gasten bij R.C. Verheul van RVC geeft zich niet zonder meer gewonnén Proloog; A. van der Heiden Twee „hattricks” in één wedstrijd Epiloog; Poging 5 Weekblad voor Waddinxveen - 7 oktober 1965 dit afgelopen weekeinde Iloop Geen ijver 207 WADDINXVEEN Rake klappen Boosdoener Moeite beloond (Ingezonden mededeling) SPORT 2-4 1-3 DEZ WADDINXVEEN VEE 2—4 ZATERDAG VOETBAL terugkeerden. 0—1 0—1 0—1 I 4e klas C KNVB Unicum Heinenoord Jodan Boys Melissant Piershil Be Fair Spirit Sportlust ’46 Schoonhoven W.S.E. voldeed geheel aan onze verwachtingen. Met een keurig ge lijkspel (3-3) keerden de Waddinxve- ners uit Boskoop terug, maar ze drei gen nu de boot voor de kopgroep te missen. Maar WSE zit gelukkig nog tussen wal en schip en daar kan - ze ker in het voetbal - nog van alles gebeuren. Moerkapelle (zaterdag) heeft het tot nu toe niet tot bijster goede pres taties kunnen brengen. Aanstaande zaterdag gaat het tegen Bergambacht dat evenals de Moerkapellenaren nog geen enkel punt heeft weten te be halen, en een (nog) slechter doelge- middelde heeft. Hier ligt dan de eer ste kans voor Moerkapelle een klein succesje te behalen. Waddinxveen (zondag) heeft zon dag tegen VEP wat teleurgesteld. Voor de komende ontmoeting tegen Oudewater houden wij ons hart vast. Oudewater doet het tot nu toe verre van slecht, maar is ook weer niet onoverwinnelijk. Een gelijkspel moet Waddinxveen hier toch wel uit we ten te slepen, dachten we. Moerkapelle liet nog een paar maal zien waarom het eigenlijk aan de kop van de ranglijst staat, maar geloofde het verder ook wel. Na de rust blaak ten de gastheren ook niet bepaald van ijver en waren er zoveel moge lijk op uit de ingehaalde buit te be schermen. Maar daar was RVC het helemaal niet mee eens. De voetbal is rond en er kan nog van alles gebeuren, zal er in de rust tegen de Reeuwijkers ge zegd zijn en opgewekt begonnen de gasten een paar vlotte combinaties op de grasmat te toveren. IN GOUD ZILVER EN DOUBLE Het gemis van Waddinxveens tra ditionele linkervleugel van de ach terhoede, het duo Schouten - Scheur water, heeft Waddinxveen de over winning gekost en de nederlaag be zorgd. De bezoekers lieten er al di rect bij het begin geen gras over groeien. In de twintigste minuut kon de lat een keihard schot van Magiel- se van VEP nog keren en wist Wad dinxveen door hardnekkig verdedi gen het doel schoon te houden. De Waddinxveners namen zelfs nog de leiding toen Bras een kwartier voor het rustsignaal uit een hoek schop het leder via de doelpaal over de doellijn werkte. De vreugde in het kamp van de thuisclub bleek echter van korte duur. Magielse had nog een appeltje te schillen met de lat, die hem al eenmaal het scoren had belet en scoorde drie minuten na het Wad- dinxveense doelpunt de gelijkmaker. 4 3 4 4 4 4 3 3 3 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 3 5 4 4 3 3 3 2 1 1 1 0 0 2 2 3 1 1 1 0 1 1 0 1 o o 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 2 2 3 3 0 0 0 1 2 2 2 3 3 2 3 0 0 1 1 1 1 3 3 4 4 0 0 1 0 2 2 1 3 3 7 5 6 6 5 4 2 2 1 1 1 4 3 3 2 3 2 14-3 5- 0 8-1 11-8 8- 6 9- 7 6- 10 6-10 4- 8 5- 15 3-11 8-7 2- 7 3- 6 5-6 4- 15 5- 11 3-13 8- 6 9- 18 4- 17 5- 24 0-23 5- 2 6- 2 6-0 3-3 1-2 1-4 3-1 6-0 1-3 6-1 2-9 7-0 0-0 4-2 0-7 Afdeling Gouda Boskoop RCV Gr. Ammers W’veen Zwammerdam Bodegraven WDS Sportief Moerkapelle Bergambacht 3 2 2 2 2 1 0 1 0 0 0 4 3 3 2 2 1 1 1 1 0 0 1 1 2 2 1 2 2 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1 o o o 1 o 1 2 0 2 1 1 2 1 0 3-3 1-4 9-3 3-2 Afdeling Gouda Moerkapelle Nieuwerkerk Nieuwkoop WSE RVC Zwervers ESTO NSV Soccer Boys GDS Ammers tol 2—0 2—0 2—0 1—1 1—1 2—0 1—1 0—2 0—2 1—1 2—0 1—1 2—1 0—2 Waddinxveen (zaterdag)-Moerka pelle (zaterdag) is, zoals verwacht en zoals de cijfers aanduiden (0-7) een slechte wedstrijd geworden. Wad dinxveen bleek veruit de meerdere van Moerkapelle en maakte van de gelegenheid gebruik om een paar ex tra ’kooltjes te zetten’ voor het doel- gemiddelde. Voor Moerkapelle geldt en we blijven het herhalen: te oud (sorry jongens) en te langzaam. We raden de Moerkapelse elftalcommis sie aan het eens met een paar junio ren of reserves te proberen. Dat zal in het begin eveneens nog wel geen voldoening geven, maar het oude sys teem heeft tot nu toe ook niet tot ieders tevredenheid gewerkt. Hoop vlamde weer op in de Wad- dinxveense harten. „Als ze nu dóór zetten, kan het het nog,” hoorde men de supporters denken. Het kon niet meer. Doelman Van Vuuren had zijn dag niet, hetgeen de beste kan over komen, zelfs Coen Moulijn, en beging alweer een vergissing. Stalvord bracht de stand dank zij de vergis sing op 2-4. WSE liep in een korte spanne tijds de opgelopen achterstand in en druk te GDS volkomen op de eigen helft. De eerste (rake) klap die uitgedeeld werd kwam van Van der Starre, 3-2. De volgende feitelijk ook, maar daar voor moest er een misverstand in de Boskoopse achterhoede aan te pas komen. Van der Starre strafte die af en bracht daarmee evenals zijn col lega Bontje van GDS een hattrick op zijn naam. De tweede in één middag. 4e klas E KNVB VEP Stolwijk Oudewater Gouderak W’veen Woerden Boskoop Groeneweg Haastrecht Moordrecht Lekkerkerk 5 6 6 10-5 5-4 8-5 5- 10 4-5 8-9 6- 15 Die boosdoener (voor R.V.C. dan) was Terneus, die een voortreffelijke pass van Zwarteveld niet minder voortreffelijk over de doellijn wipte en daarmee zijn club de voorsprong bezorgde, die hij niet meer zou ver liezen. De Moerkapelse aanvalsmachine begon nu pas te bewijzen goed ge olied te zijn en begon met een reeks van felle aanvallen op de RVC-stel- lingen. „Dat loopt straks nog es fout” verzuchtte een trouw Reeuwijks sup porter en de man kreeg gelijk, het liep fout. De wedstrijd was een half uur oud toen Kiewit met een fraaie kopbal de Reeuwijkse doelman ver raste, 20. van. De thuisclub trok fel van leer en trachtte verwoed de achterstand te verkleinen. Dat lukte zowaar en kele minuten voor het einde. Bras passeerde VEP’s doelman met een handige schijnbeweging en bracht de stand op 2-3. ZONDAGVOETBAL W addinxveen-VEP Afdeling Gouda: Zwervers-Nieuwkoop GDS-WSE NSV-ESTO Soccer Boys-Nieuwerkerk Moerkapelle-RV C Reserves: Stolwijk 3-Moerkapelle 2 Groeneweg 2-Lekkerkerk 3 RVC 2-Waddinxveen 2 WSE 2-Nieuwerkerk 5 Moerkapelle 3-Olympia 7 Groeneweg 3-Nieuwerkerk 6 3-0 Waddinxveen 3-Nieuwkoop 4 3-1 Boskoop 3-RVC 3 Esto 4-Waddinxveen 4 WSE 3-Zwervers 6 8 15-4 6 11-4 7 11-3 5 15-6 4 3 2 2 2 1 0 8 20-2 7 13-5 6 21-6 6 18-7 5 17-7 4 2 2 0 0 Voor de Zomercompetitie is de be slissing nu gevallen. De eindstand luidt als volgt: 1. W. van Vuren 6J uit 7 eerste prijs en bekerwinnaar 2. P. Broer 6 uit 7 tweede prijs 3. W. Verstoep 4| uit 7 derde prijs 4. P. Perdijk 3| uit 7 vierde prijs 5. A. A. van Oort 3 uit 6; 6. J. Klei weg 2 uit 4; 7. W. van Oort 1J uit 6; 8. A. Versluis 1| uit 6; 9. A. v.d. Star re 1 uit 4; 10. J. C. Adriaansen 1 uit 3; 11. Th. Verbree 1 uit 3; 12. A. van Woerekom J uit 1; 13. A. Brouwer 0 uit 0; 14. J. Krayenstein 0 uit 2. Voor de derde ronde der Winter competitie 1965-1966 luiden de uit slagen als volgt: 1. W. van Vuren - W. van Oort, 10 2. W. Verstoep P. Broer, 3. J. C. Adriaanse - J. v.d. Horst, 01 4. A. v.d. Starre Th. Verbree, 10 5. P. Perdijk J. van Oort, 6. A. Versluis A. A. van Oort, 10 7. J. Kleiweg A. Littooy, 1- 3 10-2 3- 2 4- 2 2- 2 ZATERDAGVOETBAL Be Fair-Jodan Boys Afdeling Gouda: WDS-Groot Ammers W addinx veen-Moerkapelle Bodegraven-RCV Sportief-Zwemmerdam Bergamb acht-Boskoop Reserves: Groot-Ammers 2 - W’veen 2, 11-1 RCV 2-Bodegraven 2 Jodan Boys 4-Be Fair 3 Be Fair 4-Jodan Boys 5 Bodegraven 3-Be Fair 5 Moerkapelle 2-Jodan Boys 8 12-3 RCV 3-Jodan Boys 7 5-1 REEUWIJK De korfbalvereni ging ’Reeuwijk’ speelde zaterdag op eigen veld een tweede kompetitie- wedstrijd. In deze sportieve en gezel lige wedstrijd wist de tegenpartij een ruime voorsprong te behalen op de nog weinig geoefende, pas opgerichte vereniging, die bovendien nu al voor de tweede maal met een onvolledig team moest spelen bij gebrek aan voldoende dames. Om die reden ook hoopt C.K.V. „Reeuwijk” het aantal damesleden nog te kunnen uitbrei den. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij Groen van Prinsterer- laan 39 of morgenavond om half ze ven tijdens de training op het terrein achter de boerderij van de heer Van Zoest. Na een zondag van rust krijgt Groeneweg het deze week tegen Gou derak op te nemen. Het is te hopen dat Groeneweg de ’stille’ zondag heeft benut om wat krachten op te doen, want die zullen ze tegen Gou derak nodig hebben. Een nederlaag lijkt ons echter niet onwaarschijnlijk. G.D.S. W.S.E. 3—3 Deze ontmoeting begon niet erg bemoedigend voor W.S.E. Vrijwel di rect na de aftrap wist Bontje de Waddinxveense doelman te verschal ken en opende de score, 1-0. W.S.E. gaf zich echter niet bij de eerste te genslag gewonnen en ging fel in het offensief. De werklust werd na een kwartier beloond door een doelpunt van Van der Starre, 1-1. Deze gelijk maker was voor WSE een fikse men tale duw in de rug om nog actiever te worden en de Boskoopse defensie kreeg handen vol werk. Van der Werf miste een fraaie kans maar Bontje deed het aan de andere kant beter en bezorgde GDS voor de tweede maal de leiding, 2-1. W.S.E. was nu toch wel enigszins aangesla gen en vertoonde zich allengs minder op de Boskoopse helft. Die depressie duurde ook in de tweede helft nog geruime tijd voort. Bontje maakte de hattrick vol en zorgde voor het derde doelpunt in het voordeel van GDS. Wie mocht menen dat de Waddinxveners er nu helemaal de brui aan zouden geven kwam bedrogen uit. RCV stelde wat teleur door een gelijkspel tegen Bodegraven (0-0). Dat kostte hen (figuurlijk) de kop, want op de bovenste plaats prijkt nu trots Boskoop. In ieder geval zijn de prestaties van dien aard, dat we toch met gespannen verwachtingen naar de Verheulploeg blijven uitkijken. Met Moerkapelle(zondag) gaat het prima. Dat heeft RVC dit weekeinde goed kunnen merken. Ondanks de felle weerstand die de Reeuwijkers hebben geboden bleken de Moerka pellenaren opnieuw superieur en wonnen met 3-1. Het was in ieder geval een wedstrijd die het aankijken dubbel en dwars waard was. Houen zo Als Waddinxveen (zondag) eens gewonnen had, dan zou het nu bo venaan de ranglyst staan. Als het mocht niet zo zijn. VEP dat de Wad dinxveners zondag op eigen terrein versloeg 2-4) neemt nu die eervolle plaats in. Jammer voor Waddinxveen maar er is een excuus voor de neder laag; de gebruikelijke linkerachter- vleugel was absent en dat was goed te merken. JUNIOREN - Afdeling A: Groeneweg - Be Fair; Waddinxveen - Woerden; Moerkapelle - Zwervers; R.V.C. - Nieuwerkerk; W.S.E. - Spirit; Donk 2 - Be Fair 2; R.V.C. 2 - Wad dinxveen 2. REEUWIJK Opnieuw heeft R.H.C. het afgelopen weekeinde een tegenstander weten te verslaan. Nu was het „Schutters” uit Rotterdam, dat op eigen terrein met 47 werd verslagen. Onmiddellijk na de aan vang ontwikkelde zich reeds een fel le strijd en reeds na vijf minuten scoorde de thuisclub. De vreugde was van korte duur want An v. d. Werf zorgde al spoedig voor de gelijkma ker. Voor de rust maakten beide teams ieder nog twee punten, waar bij de gezusters Truus en An van de Werf voor de Reeuwijkse doelpunten zorgden. In de tweede helft beheerste RHC het veld en wederom waren het de zelfde dames die de voorsprong op 53 brachten. Na nog een doelpunt van Schutters brachten de beide ge zusters de stand tenslotte op 47. Het was te verwachten dat Be Fair het niet zou redden tegen Jodan Boys, dat met veel meer elan speelt dan vorig jaar. Toch hebben de Wad dinxveense Jongens de schade nog keurig beperkt weten te houden, 1-3 en dat geeft hoop voor de toekomst. WADDINXVEEN Het eerste tiental van „Excelsior” speelde te Bleiswijk met 1010 gelijk tegen BDV 2. Het tweede vijftal moest met 7-3 z’n meerdere erkennen in uit Reeuwijk. De uitslagen waren als volgt: B.D.V. 2 Excelsior C. Molenaar H. Boele, C. Krijgsman C. H. Kramp, A. v. Els wijk - F. M. P. Jacobi, N. A. Storre T. den Ouden, D. v. Breugem - A. Zwanenburg, 11 J. Helder T. Driessen, P. Cammeraat T. TWigt, W. P. van Loon J. de Heer, W. van Elswijk C. Blonk, D. Brandhorst H. Troost, WSE is door een nederlaag en een gelijkspel een beetje achterop ge raakt. Er kan echter nog van alles gebeuren en de Waddinxveners moet het zeker gelukken NSV er onder te houden. Nu is NSV een bijzonder ge vaarlijk tegenstander die fel van zich af zal bijten. Dat men daar bij WSE rekening mee houde RVC heeft afgelopen zondag fel van zich afgebeten tegen het sterke re Moerkapelle. De Reeuwijkers gin gen roemvol ten onder, maar kun nen zich tegen Soccer Boys, dat de volgende tegenstander is, revanche ren. En dat zullen ze, die Reeuwij kers, let maar op De club die direct de vierde plaats van Waddinxveen (zaterdag) op de ranglijst bedreigt is Zwammerdam. Zaterdag krijgen de Waddinxveners de kans deze rivalen van zich af te schudden. Bovendien wordt dan de aansluiting met de ’top’ niet verloren. Een overwinning behoort zeker niet tot de onmogelijkheden. Kreeg Be Fair vorige week een nederlaag te slikken van Sportlust, dit maal was het de Goudse Jodan Boys die de withemden naar een ne derlaag wist te brengen. Hadden de Be Fair-waartsen een speler in hun voorhoede gehad die voor de afwer king had kunnen zorgen, dan was deze wedstrijd ongetwijfeld in het voordeel van de Waddinxveners be slist geworden. Het heeft er lange tijd naar uitge zien, dat Be Fair - goed van start gaande - het eerst tot scoren zou ko men. Maar Be Fair liet de mooiste scoringskansen liggen, terwijl Jodan Boys uit een uitval door Alphenaar de stand op 0-1 kon brengen. Be Fair kwam terug en zette het offensief voort, doch men kwam niet verder dan een schot van Oskam die tegen de voet van de goed keepende doel man Slingerland kwam. Ook na de hervatting zagen we een sterker Be Fair, die de kansen onbe nut lieten. Na tien minuten spelen was het wederom Alphenaar die uit een zeer listig genomen vrije schop het tweede doelpunt kon laten aan tekenen. Het werd zelfs 30 door Hoogendoorn. Slechts enkele minuten voor tijd kon Be Fair de eer redden uit een misverstand in de Goudse verdediging, het was de linksbuiten Ming die hiervan profiteerde. Jodan Boys zegevierde met 3-1, al was deze uitslag iets geflatteerd. Afdeling B: Waddinxveen - Bodegraven; Donk- Be Fair; Moordrecht - W.S.E.; Soccer Boys-MoerkapelleGroeneweg-Zwer- vers; G.D.S.-R.V.C.; N.S.V. 2-Be Fair 2; Be Fair 3-Spirit 2. Afdeling C: Gouda-Be Fair; Waddinxveen-Groe- neweg; R.V.C.-Zwervers; Moordrecht -WSE; Haastrecht-Be Fair 2; WSE 2- G.S.V. 2; Bodegraven 3-Waddinxveen 2; Olympia 5 - Be Fair 3. zaterdagvoetbal Unicum-Be Fair; Sportlust’46-Spirit; Jodan Boys-Melissant; Schoonhoven- Heinenoord; Be Fair 2-Jodan Boys 2; Moerkapelle - Bergambacht; Zwam merdam - Waddinxveen; Groot Am- mers-Sportief; Boskoop-Bodegraven; Waddinxveen 2-Spirit 3; W.D.S. 2-Be Fair 3; Be Fair 5-W.D.S. 3. Be Fair gaat bij lij staan voerder Unicum op bezoek. Dat hoeft hele maal geen bezwaar te 4ijn voor het toch niet onaardige ploegje van Be Fair. Het zou ons echter niet verba zen als de Waddinveners met een (bescheiden) overwinning naar huis Moerkapelle (zondag) krijgt zon dag de kans te bewijzen dat het z’n bovenste plaats op de ranglijst ten volle waard is. Nieuwerkerk is de naaste concurrent en zal zeker niet aarzelen de Moerkapellenaren in het zand te doen bijten, mits ze zelf geen zandridder worden. We zijn nooit zo kwistig het vrije spelen, maar hier lijkt ons dat de meest voor de hand liggende uitslag. JUNEUERHORLOGER KERKWEG TEL01828-Z495 - zondagvoetbal: Oudewater-Waddinxveen; Gouderak- Groeneweg; Stolwijk - Moordrecht; Boskoop-Woerden; VEP-Haastrecht; W.S.E. - N.S.V.R.V.C. - Soccer Boys; Nieuwkoop-G.D.S.; Esto - Ammerstol; Nieuwerkerk - Moerkapelle; Moerka pelle 2-Boskoop 2; Groeneweg 2-Stol- wijk 3; Waddinxveen 2 - Gouda 6; Woerden 4-R.V.C. 2; Nieuwkoop 3- W.S.E. 2; Zwervers 4 - Groeneweg 3; Gouda 7 - Moerkapelle 3; R.V.C. 3 - Waddinxveen 3. WADDINXVEEN De uislagen van het afgelopen weekeinde gehou den tennistoernooi van de tennisver eniging ’Waddinxveen’ zijn als volgt: damesenkelspel: mevr. S. J. Fransen- mej. I. L. Helleman 6-1, 6-4; mevr. E. H. Lemm-mej. Spanjer 6-4, 6-4; mej. B. de Mol - mevr. M. C. Spaargaren 6-3, 6-4; mevr. A. v. Zetten-mevr. S. J. Fransen 6-2, 6-2; mej. B. de Mol- mevr. E. H. Lemm 8-6, 6-1. Bij de eindstrijd tussen mej. B. de Mol en mevr. A. van Zetten versloeg mej. B. de Mol haar tegenstandster met 7-5 en 6-3. Bij het herenenkelspel werd de heer R Kleist winnaar door bij de eindstrijd zijn partij tegen de heer P. R. Fransen met 6-0 en 6-1 te winnen. Het damesdubbelspel werd gewon- nen door het duo mevr, van Zetten en Franssen van de dames Lemm en de Mol met 1-6, 6-4 en 8-6. Bij het gemengd dubbelspel waren de uitslagen als volgt: mevr. Frans sen en Kleist-mej. Helleman en E. Haas 6-1, 6-4; mej. de Mol en J. Th. M. Lemm - mej. Spanjer en Spanjer 6-1, 9-7; mevr. v. Zetten en Fransen- mej. Moons en D. de Wilde 6-2, 6-2; mevr. v. Zetten en Fransen - mevr, de Vries en de Vries 6-2, 1-6 en 6-3. Bij het herendubbelspel waren de standen: Kleist en G. Okkerse - C. Okkerse en A. A. W. Pruijmboom 6-3 en 6-2; C. N. Jansen en Haas - A. C. M. v. Ginkel en W. Oosterom 6-1 en 6-1; E. Ch. P. Brandts en C. M. van Damme - P. v.d. Linde en de Vries 6-3 en 7-5; Fransen en Lemm - J. P. Koster en Spanjer 6-3, 6-4; Kleist en G. Okkerse - Jansen en Haas 6-3, 6-4; Fransen en Lemm-Brants en Damme 6-3, 3-6, 6-3; Kleist en G. Okkerse- Fransen en Lemm 6-4, 6-3. WADDINXVEEN De Racing Club Verheul krijgt a.s. zaterdag het Duitse elftal ’Phönix 1960’ uit Luden scheid op bezoek. Omstreeks twee uur zullen de twee bussen met zestig spelers, supporters en dames bij de fabriek van Verheul arriveren. Daar na vertrekt men naar de kantine van de kabelfabriek, waar koffie wordt gebruikt. Om vier uur staat op het Verheulterrein in de Oranjewijk een vriendschappelijke wedstrijd tussen beide elftallen op het programma. Na afloop van deze strijd keren de gastheren met hun gasten terug naar de Verheul-kantine, waar een koffie tafel wordt gebruikt en verder een gezellige avond op het programma staat, o.a. met medewerking van het huisorkest van de heer W. van Maa- nen. Nog dezelfde nacht zullen de Duitse gasten huiswaarts keren. Het kontakt tussen Verheul en Poönix 1960 is een gevolg van een eerder bezoek van de club ’Lüden scheid’ aan de voetbalvereniging ’Waddinxveen’. ’Phönix’, een bedrijf s- elftal van het warmtetechnische be drijf Ihne und Tesch is in feite een I onderafdeling van ’Lüdenscheid’. 2—0 2—0 0—2 0—2 0—2 10-10 Excelsior 2 D.E.Z. 1 (Reeuwijk) C. Stolker S. M. van Eijk, J. Slappendel D. v.d. Star, A. A. Rietveld M. v.d. Berg, T. Baan J. van Wensveen, W. v.d. Heijden - H. v.d. Star, Blnnder Doelman Van Vuuren zat er tien minuten na de hervatting volkomen naast. VEP’s linksbinnen liet de Waddinxveense goalie blunderen door een strakke en houdbare schuiver. VEP ging nu wat meer in het offen sief en slaagde na ongeveer twaalf minuten in de reeds verkregen voor sprong nog te vergroten door alweer een doelpunt van Magielse, die een vergissing van spil Hofman bestrafte (1—3). Waddinxveen had er nu genoeg 0—2 0—2 1—1 2—0 0—2 Voor het clubkampioenschap werd de 4e en 5e ronde gespeeld; de uit slagen hiervan waren als volgt: 4e ronde: G. Heer en J. Vermeulen, B. van Eijk A. Blonk, C. Blonk J. Hoogerbrug, H. Boele A. N. Littooy sr., J. de Heer H. Troost, 5e ronde: A. Blom J. Slappendel, A. Blonk A. A. Rietveld, B. van Eijk G. Heeren, C. H. Kramp - A. N. Littooy sr., 11 T. den Ouden H. Boele, 20 H. C. P. Geers J. Vermeulen, 02 W. v.d. Heyden T. Baan, A. Zwanenburg J. de Heer, A. Compeer C. Stolker, MOERKAPELLER.V.C. 31. Ze hadden daar in Moerkapelle allebei een beetje last van plankenkoorts. Hoe dat nou kwam weet achteraf niemand meer, maar het begin van deze verder niet onaantrekkelijke wedstrijd was bijzonder matig. Het bleef bij een voorzichtig aftasten van eikaars krachten en er werd een beetje heen en weer geschopt. Vaak doelloos en zonder een bepaalde richting. Langzamerhand kwam er wat meer lijn in het spel, werden de combinaties wat beter van kwaliteit en slaagde men erin de draad te pakken te krijgen. Het eerst lukte dat bij Moerkapelle. De gastheren begonnen aan te dringen en één hunner lukte het na een kwartier zowaar de eerste bres in de Reeuwijkse veste te slaan. Het duurde echter een half uur eer de moeite beloond werd. Een keihard schot van Spruyt kon door Slinger land niet worden gekeerd en de bal vloog in de touwen, 21. Nu was de lol er voor Moerkapelle weer af. Er moest weer gewerkt wor den en hoe? Die felle RVC’ers waren niet voor de poes. Huib de Knegt trouwens ook niet. Van een voorzet van Wim de Knegt maakte hij fraai gebruik om de stand vijf minuten voor het einde op 31 te brengen. Een ietwat geflatteerde overwinning, dat wel. 1UNEUER HORLOGER KERKWEG 207 TEL01828-Z495 WRDDINXVEEH

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 5