A Zevenhuizense toren zal B. W. Reeuwijk lenen 11 milj oen gerestaureerd worden mensen Tragisch ongeval kost drie jonge het leven GROTE FANCY-FAIR van de C.J.V. in het Geref. verenigingsgebouw op 29 oktober vanaf 7.30 uur en 30 oktober vanaf 20.00 uur. Vele attrakties, o.a. rad van avontuur, verloting enz. Plantenverzorging in huis boeit Plattelandsvrouwen GESLAAGDE VIERING JUBILEUM DAMESKOOR VOX JUBILANS’ TORENSPITS Bedrag bestemd voor het zandwinningsproject Lezing over zendingswerk Betalen om 7 uur door toneelclub VIOS uit Reeuwijk Anti Honger-Actie is groot succes Spreekuur burgemeester Huis zonder bloemen ouderwets Bouwplan van 52 woningen in de Zuidplaspolder voor 1966 Kleine Trompetter net nog niet in V aandel-af deling Bazar brengt 4618,34 op Weekblad voor Waddinxveen - 28 oktober 1965 Pagina 2 1 Kritiek Kerkdiensten MAKELAARS TAXATEURS Makelaarskantoor A. van Duin te Gouda Vuilnis i Dozen Woningbouw Uitvoering Spreekuur secretaris Woonruimte- adviescom missie Pas gehuwd 50 mille schadevergoeding Brandalarm Uening Com missies Boeiend Begraafplaats Tevreden Trouwen Televisie heeft nadelige invloed Zo spoedig inogelijk r (vervolg van pagina 1) uit (Ingezonden mededeling) 1 i alle taxaties vaa onroerende goederen verzekeringen op elk gebied Vredebest 28-30 Telefoon (01820) 3656 Agentschap: N.V. Westlandsche Hypotheekbank bemiddeling bij aan- en verkoop van alle onroerende goederen (woonhuizen, bedrijfspanden, bungalow», flats, etc.) beheer van onroerende goederen verstrekken van hypotheken, eventueel tot 90 taxatiewaarde De reinigingsrechten worden ver hoogd. Dit in verband met de eigen vuilophaaldienst van de gemeente i 1 I 1 1 i I 1 1 1 1 1 1 1 V( SC ie R l j c i i 5 i ave ger gre me de op hel enl do< de sti| ge] oir nir gir ge- de mi w as st w c t s c I t c t v; h< di v< hi d( sn hu Al m; di« Wl w; b< zi Vi is b v d n d v t g a 1 z r Vele fraaie prijzen 8 uur. Benthuizen, Moerkapelle en Zeven huizen, die met ingang van januari a.s. in werking treedt. Voor de eer ste vuilnisemmer zal men 16, per jaar (vroeger 6,50) moeten gaan betalen, voor elke vuilnisem mer meer 10,per jaar (vroeger 2,50). Voor het ophalen van ander vuil hadden B. W. een bedrag van 10,per m3 of gedeelte daar van, met een minimum van 20, willen vaststellen. De heer Hoogendoom vond het tarief voor het per m3 op te halen vuil veel te laag. Volgens hem zou het zeker het dubbele moeten zjjn, maar liever nog zou hij het op halen van dat vuil tegen kostprijs zien geschieden. Het College zal zich daaromtrent nog nader bera den. Het was de heer v. d. Broek op gevallen, dat er in Zevenhuizen naast de vuilnisemmers zo vaak grote dozen met vuil staan. De bur gemeester geloofde evenwel, dat straks, wanneer het vuil twee maal per week wordt opgehaald, dit ver schijnsel minder zal voorkomen. Mocht geen verbetering optreden, dan kan altijd nog de verplichting van een tweede emmer worden op gelegd. De totale kosten voor de vuilop haaldienst voor de drie gemeenten komen op 37.300. Zevenhuizen zal daarvan op basis van het aantal in woners 22.000 voor zijn rekening moeten nemen, waarbij nog eens 4000 loonkosten komt voor de hulp van een tweede belader. Een totaal kostenbedrag voor Zeven huizen dus van 26.000, waartegen over een geraamde opbrengst van reinigingsrechten staat van 15.600. „Nu de in aanbouw zijnde wonin gen in het uitbreidingsplan Zuid- plaspolder langzamerhand hun vol tooiing gaan naderen, was er aan leiding om na te gaan wat gedaan moest worden om zo spoedig moge lijk met nieuwe bouwplannen te starten. Dit is niet alleen nodig, om dat de woningnood in Zevenhuizen nog zeer groot is, maar ook uit fi nanciële overwegingen. Bouwrijpe grond dient niet te lang renteloos te blijven liggen. Wil het gemeente bestuur enige kans hebben op bouw Na de toespraken volgde een uit voering door het dameskoor in sa menwerking met het koor „Zang en Vriendschap” en het gemengd koor uit Ouderkerk aan de IJssel. Het optreden ondervond veel bij val van het publiek. Gedurende de pauze van de werksters REEUWIJK De secretaris van de woonruimte-adviescommissie houdt spreekuur op maandagavond ten raadhuize tussen 7.00 en 7.30 uur voor uitsluitend woonruimtezaken. Dank zij medewerking van om wonenden konden de stoffelijke resten tijdelijk in een der huizen worden binnengedragen. Nadat de slachtoffers waren geindentificeerd werden ze met de politieauto één voor één overgebracht naar het Groene Kruisgebouw vanwaar de zusters ervoor zorgdroegen dat de zwaar bemodderde lichamen wer den gereinigd, voordat deze naar de ouderlijke woningen konden worden vervoerd. Op de Gereformeerde pred. ds. Snoey rustte de zware taak de bei de gezinnen de droeve boodschap te brengen. Later op de avond wer den de ouders van de slachtoffers nog bezocht door burgemeester C. A. van der Hooft, die zich na het eerste alarm ook onmiddellijk naar de onheilsplek had begeven. In enkele dagbladen werd gemeld, dat de politie nogal felle kritiek had geuit op de houding van omstanders die geen enkele moeite zouden heb ben gedaan om hulp te bieden. Van de zijde van de politie ver namen wij, dat deze uitlating niet als algemeen mag worden uitge legd. Er is door verscheidene men sen wel degelijk veel hulp ver leend. De kritiek van de politie richtte zich alleen tot enkelen die met hun handen in de zakken bij het reddingswerk stonden toe te kijken en die zich gedroegen op ’n wijze, die allerminst in overeen stemming was met de ernst van de situatie op dat ogenblik (zie ook „Onze mening” op pag. 3) De dienst in de Gereformeerde Kerk zondagochtend, waarin ds. Snoey voorging, was geheel afge stemd op het tragische gebeuren van de voorafgaande avond. Ook bij de diensten in andere kerken is bij de plotselinge dood van drie jonge plaatsgenoten stilgestaan. werd één van het eerste uur, mevrouw Van Zuylen-Mulder in het zonnetje gezet. Zij is de enig overgebleven oprichtster van Vox Jubilans. Om die reden mocht zij van de leden van het koor een zil veren vaasje met inscriptie in ont vangst nemen. Bloemen waren er - uiteraard ook. De voorzitter van het gemengd koor sprak eveneens zijn gelukwen sen uit en bood namens de leden een muziekwerkje aan. Hij spoorde de aanwezige dames aan zich alle maal op te geven als lid voor het dameskoor. „Dat zou het mooiste geschenk zijn dat u dit jubilerende koor zou kunnen aanbieden,” zei hij. Vox Jubilans kreeg van het fan farecorps „De Kleine Trompetter” uit Zevenhuizen een lessenaar aan- Mevr. Vos-Lagrouw en Lena La- grouw waren respectievelijk het vijfde en zesde kind van de aan de Zuidkade woonachtige heer en me vrouw Lagrouw. Het gezin telde in totaal acht kinderen. Mevrouw Vos- Lagrouw was op 7 mei van dit jaar in het huwelijk getreden met de heer B. J. C. Vos uit Hindeloopen, in welke plaats zij nu ook woonach tig was. De tragische omstandigheid deed zich voor, dat haar echtgenoot zich op zee bevond. Lena Lagrouw was werkzaam op het kantoor van Kempkes Meubelfabrieken. Nico de Jong, groentekweker van beroep, was de op een na oudste zoon van het uit zes personen be staande gezin De Jong uit de Mei- doornstraat. Hij was een actief lid van de zwem- en poloclub „De Gouw”. Onmiddellijk na het be kend worden van het ongeluk heeft het bestuur van De Gouwe besloten alle voor deze week op het program ma staand activiteiten af te gelas ten. Men wil op deze grond, die gele gen is nabij de Hervormde Kerk van Sluipwijk, Bouwfondswonin gen bouwen voor de gezinnen die vanwege het zandwinningsproject hun huizen in de Vettenbroek en Broekvelden-polders zullen moeten verlaten. De groentetuinder J. van Es, die de tuingrond van de familie De Mooy in pacht heeft, ontvangt van de gemeente Reeuwijk wegens in komstenschade een bedrag van ruim 50.000, ZEVENHUIZEN „Geen huis zonder bloemen,” zei verleden week mejuf frouw T. J. v.d. Plank van de stichting Huishoudelijke Voorlichting ten Plat- telande voor Zuid-Holland, tijdens een lezing welke zjj hield voor de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Zevenhuizen. Talloze belang stellenden waren naar Hotel Vos gekomen om mejuffrouw van de Plank te horen spreken over het onderwerp „Planten in de woning”. Daarna gaf zij de dames gelegenheid tot het stellen van vragen, waarvan velen gretig gebruik maakten. Bij de rondvraag vroeg de heer Van den Broek naar de mogelijk heid om alarmschellen bij de leden van de brandweer thuis te plaatsen. Bij het huidige systeem van alar mering met de sirene gebeurt het, zo is de heer Van den Broek geble ken, dat het publiek eerder op de plaats van de brand is, dan de brandweer. De spuitwagen vindt zijn weg dan soms door nieuws gierigen versperd. Wethouder A. van Tol (PvdA) wees er op, dat de meeste brandweermensen overdag wegens hun werk niet thuis zijn en derhalve toch van de sirene afhan kelijk zijn. Niettemin zegde de bur gemeester toe een en ander te be studeren. De raad ging accoord met het voorstel de restauratie in eerste in stantie geheel zelf te bekostigen. De helft van het voor de restauratie benodigde bedrag zal met kasgelden worden gefinancierd. Zodra rijk en provincie hun subsidie verlenen (naar verwachting minimaal 50% van de totale kosten) vloeit dit geld weer in de gemeentekas terug. Voor de andere helft van het bedrag zal een lening met een looptijd van vijftig jaar worden aangegaan. Op een vraag van de heer K. Herweyer (S.G.P.), wanneer de rest van de toren aan de beurt komt, zei de voorzitter deze zaak zo spoedig mo gelijk aanhangig te zullen maken. Het College van B. W. stelde voor de huur van het postkantoor, waarvan de stichtingskosten ruim tachtigduizend gulden bedragen, vast te stellen op f 4.460,90 per jaar. De raad kon zich hiermee vereni gen. ZEVENHUIZEN Het bestuur van het dameskoor ’Vox Jubilans’ Zevenhuizen heeft afgelopen zaterdag tijdens de viering van het vijfen twintigjarig jubileum in Hotel Vos een stroom van bloemen en geschen- Aan dit voorstel gaf de raad zijn goedkeuring, evenals aan het voor stel dezelfde aannemer voor 25.851 grond (ruim 316 vierkante meter) tussen de Asterstraat en de Gouds bloemstraat te verkopen voor de bouw van zeventien garages. Onder de verdere agendapunten bevonden zich voorstellen tot her benoeming van leden van de woon- ruimteadviescommissie en van de commissie tot wering van school verzuim. Als leden van de eerst genoemde commissie werden op nieuw benoemd de heer K. Her weyer, mej. A. Klapwijk, de heren F. Paul Azn en C. Roos en Zr. C..J. Meyers. Herbenoemd in de commis sie tot wering van schoolverzuim werden de heren C. Roos en G. Groeneveld, terwijl in de vacature van oud-burgemeester A. Boer de heer G. D. van den Broek werd be noemd. geboden. Na de pauze werd een aardig filmpje over een ijsrevue ver toond. Na afloop dankte mevrouw De Groot voor alle hartelijke ge lukwensen en de aangeboden ge schenken. Bij de aanvang van de bijeenkomst had de persidente, mevrouw Ensing- v. d. Haspel, al een korte openings toespraak gehouden, waarin zij de aanwezigen hartelijk welkom heette. „Geen huis zonder bloemen en ge lukkig zien we dat tegenwoordig ook nergens meer,” zei mej. v. d. Plank. Op boeiende wijzë vertelde zij daar na het een en ander over het onder houd van de planten in de huiska mer, welke grondsoort voor iedere plant het beste was, hoe te verplan ten, te stekken, enzovoorts. Voorts toonde zij het fraaie effect van een aantal eenvoudige planten geplaatst in een mand. Aan de hand van dia’s lichte zij haar lezing toe. Een voorstel tot onderhandse aan besteding van de ophoging van een gedeelte van de algemene begraaf plaats, wilde er bij enkele raads leden niet in. Het College wilde het werk, waarvoor de raad bij een eer dere vergadering een krediet van 15.000,had gevoteerd, gunnen aan een aannemingsmaatschappij uit De Lier, die had ingeschreven voor een bedrag, dat nog bijna vijf honderd gulden lager lag dan de ter beschikking gestelde vijftien mille. „Ik heb de begroting van dat be drijf nagezien,” zei de heer P. Bie- mond (AR) en ik snap niet, hoe B. W. daar in kunnen stappen.” De heer Biemond somde een drietal posten op, die volgens hem veel te hoog waren. Hij meende, dat de be trokken firma, die altijd voor Ze venhuizen werkt, wel eens te ge makkelijk zou kunnen „schrijven” en hij voelde daarom meer voor een publieke inschrijving. Volgens de heer C. J. van Helden heeft de betrokken firma altijd tot tevredenheid van de gemeente ge werkt. Hij betwijfelde, of er wel zo gemakkelijk een ander voor het karwei zou kunnen worden gevon den. Daaraan voegde de heer C. Roos (PvdA) nog toe, dat de firma uit De Lier ook altijd snel heeft ge werkt, hetgeen nu zeker weer wen selijk zal zijn. De heer Biemond bleef echter bij zijn mening en wenste stemming over het voorstel van B. W., waar in hij door de heer G. D. v. d. Broek (VVD) werd gesteund. Het voorstel werd daarop met de stemmen van de heren Biemond, v. d. Broek en Herweyer tegen, aangenomen. Bij de vaststelling van een nieu we legesverordening kwam de heer Herweyer tot ontdekking, dat trou wen op zondag mogelijk bleek. Daartegen had hij bezwaar. De bur gemeester zei, dat het hier vooral ging om de als „zondag” aangeduide algemeen erkende christelijke feest dagen. Bovendien moet in geval van nood (emigratie, oorlog) trouwen bjj uitzondering op zondag mogelpk zijn. ken in ontvangst mogen nemen. Was de belangstelling tijdens de ’s middags gehouden receptie voor genodigden, verenigingen en oud-leden al bij zonder groot, ’s avonds overtrof die alle verwachtingen. Onder de aanwezigen bevonden zich ook burgemeester A. van ’t Verlaat en diens echtgenote. Mevr, de Groot, voorzitster van de jubi lerende vereniging, hield bij de aanvang van de feestavond een toespraak. Zij sprak er haar teleurstelling over uit dat steeds minder mensen nog blijken van belangstelling voor het verenigingsleven aan de dag legden. Mevrouw de Groot zei dat deze achteruitgang te wijten was aan de televisie, die steeds meer mensen ’s avonds thuis houdt. Burgemeester Van ’t Verlaat kon zich de bezwaren van de voorzit ster tegen de televisie zeer goed in denken. Ook hij betreurde de toe nemende (slechte) invloed van het medium op het verenigingsleven. volume voor 1966, dan moet vóór 1 november a.s. officieel in Den Haag bekend zijn, dat bouwrijpe grond beschikbaar is en dat bouwcapaci teit aanwezig is, d.w.z. een aanne mer moet bereid en in staat zijn een aantal woningen in de woningbouw sector te bouwen,” aldus B. W. in een preadvies op een voorstel tot verkoop van bouwgrond. Een thans in Zevenhuizen wer kende aannemer uit Capelle a.d. IJssel heeft zich bereid verklaard volgend jaar 23 woningwetwonin gen te bouwen, onder voorwaarde, dat hem ook bouwgrond zou worden verkocht voor 18 premiewoningen en 11 woningen in de vrije sector. B. W. wilden daarmee wel ac coord gaan, mits de woningen in de sociale sector eerst zullen worden opgeleverd. B. W. stelden voor de betrokken gronden in de Zuidplas- polder te verkopen aan de aanne- mer tegen de volgende bedragen: kostprijs per bouweenheid voor de 18 premiewoningen 4888, en voor de vrije sector woningen (11 stuks) 14.485. Voor de woningwetwonin gen bedraagt de grondprijs per bouweenheid 4500. meente als een extra contingent voor dit jaar toegewezen. De grond- kosten zullen een bedrag van ruim zeventigduizend gulden vergen, terwijl de bouw zelf 275.000,zal gaan bedragen. Het ligt in de be doeling de twaalf woningen zo spoedig mogelijk over te dragen aan de woningbouwvereniging. De aankoop van twee woonhuizen met schuur, erven, tuinland en water, tesamen een oppervlakte van 1.49.10 hectare aan de ’s-Gra- venbroekseweg van J. de Mooy en M. Weideman-de Mooy te Den Haag komt de gemeente Reeuwijk op 120.000,te staan. ZEVENHUIZEN Burgemeester A. van ’t Verlaat heeft gisteravond zijn eerste gemeentraadsvergadering geleid. In een korte toespraak direct na de opening zei de heer Van ’t Verlaat, zich al aardig in de gemeente thuis te voelen. Speciaal bracht hij de benarde verkeerssituatie in de Dorpsstraat ter sprake. „Bij mijn installatie heb ik niet gedacht, dat het zo erg was zei hij. Hij wees er op, dat er nog heel wat zal moeten gebeuren, alvorens de parallelweg gereed zal zijn. „Maar ik kan u de verzekering geven, dat de nijpende verkeerssituatie in de Dorpsstraat mijn volle aan dacht heeft,” aldus de burgemeester. Tot de belangrijkste punten op de vrij lange raadsagenda behoorde een voorstel van B. W. tot restau ratie van de torenspits van de Ne derlandse Hervormde kerk. De Mi nister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk heeft zich met de - broodnodige - restauratie van de torenspits accoord verklaard en heeft zijn goedkeuring gegeven aan de bij het restauratieplan be horende begroting van 99.000, In hun preadvies aan de raad spraken B. W. over een verblij dend, maar ook enigszins teleur stellend bericht. De Minister kon namelijk voor de restauratie nog geen bindende toezegging doen ten aanzien van een eventueel te ver lenen subsidie. B. W. wezen er op, dat de torenspits in „deplorabe le” toestand verkeert. De leibedek- king vertoont vele hiaten. Bij de minste aanraking, zoals het insteken van ontbrekende leien, raken weer andere los. Het dakbeschot is zo slecht, dat het geen haken of spij kers meer kan houden. Het gevaar van vallende leien is, aldus B. W. ontstellend groot. Het college drong er daarom op aan zo spoedig moge lijk met de werkzaamheden te be ginnen, znder te wachten op sub- sidie-beschikking van rijk en pro vincie. REEUWIJK Tijdens een maandagavond gehouden zitting van de ge meenteraad van Reeuwijk hebben de vroede vaderen van het piassendorp het gemeentebestuur gemachtigd een geldlening van elf miljoen gulden aan te gaan ter financiering van de aankopen van gronden met opstallen in de polders Broekvelden en Vettenbroek en voor andere uitgaven, die in verband staan met het toekomstige zandwinningsproject. Burgemeester Jhr. mr. W. H. D. Quarles van Ufford zei na de goed keuring door de raad, al het mogelijke trachten te doen de notariële trans ten te bespoedigen, opdat de gemeen te op zo kort mogelijke termijn over de nodige geldmiddelen zou kunen beschikken. Voor de uitvoering van het zandwinningproject in de bo vengenoemde polders moet onge veer 217 hectare grond a 32.000,- worden aangekocht, hetgeen neer komt op een bedrag van negen mil joen gulden. De woningen, bedrijfspanden en andere opstallen vergen ongeveer één miljoen gulden. Het andere mil joen is deels bestemd als bedrijfs- schadevergoeding voor de „gedu peerde” zlfstandigen in het gebied, deels voor bouwplaats- en huurders vergoedingen. Nog eens zes ton De raad stemde ook in met een voorstel van het college van bur gemeester en wethouders een kre diet van nog eens zeshonderddui zend gulden aan te gaan. Voor de helft van dit bedrag wil men een nieuwe openbare school laten bou wen, het resterende gedeelte wordt gebruikt voor de consolidering van vlottende schuld. De plannen voor de nieuwe school, die zal verrijzen op de hoek van de Van Heuven Goedhartstraat en de Van Staverenstraat, zijn al gereed en door de raad goedge keurd. De burgemeester sprak er zijn vreugde over uit dat met het aannemen van dit voorstel de be langrijkste hinderpaal met betrek king tot de bouw, die nu naar men hoopt aan het begin van het vol gende jaar zal kunnen worden aan gevangen, is weggenomen. In de vacature ontstaan door het plotseling overlijden van het raads lid C. Hoqgendoorn zal worden voor zien door de heer M. Brak, lid van de SGP. De geloofsbrieven werden in orde bevonden en het nieuwe raadslid zal tijdens de eerstvolgen de bijeenkomst van de raad beëdigd worden. 12 bouwvakkershuizen Omdat de bouw van de negen be- gen bejaardenwoningen voor de Protestants-Christelijke Woning bouwvereniging om redenen van fi nanciële aard geen doorgang kan vinden, komen er nu op de grond die voor deze woningen in het uit breidingsplan Kaagjesland was ge reserveerd twaalf woningwetwonin gen ten behoeve van gezinnen van bouwvakarbeiders. Deze woningen zijn aan de ge- ZEVENHUIZEN Het fanfare- afgelopen zaterdag deelgenomen aan korps „De Kleine Trompetter” heeft het Nationaal Federatief Muziekcon cours voor Fanfare- en Harmonie- gezelschappen in De Lier (bjj Delft). Dit concours werd georganiseerd door de plaatselijke muziekvereniging ’Liora’, die daarmee haar vijftigjarig bestaan luister bij zette. „De Kleine Trompetter” kwam met een fraaie tweede plaats uit de bus in de sectie Fanfare-ere-afdeling. De Zevenhuizenaren behaalden 92^ punt, jammer genoeg net nog iets te weinig voor plaatsing in de Vaandelafdeling, het hoogst bereikbare in de federatie. Uitgevoerd werd als verplicht werk: Fanfare Ouverture van H. Strategier en als keuzewerk: Introductie Elegie en Capriccio van M. Boekel. ZEVENHUIZEN De bazar die enige weken geleden door enkele lid maten van de Nederlands Hervormde Kerk van Zevenhuizen werd georga niseerd in Hotel Vos heeft netto op gebracht 4618,34. MOERKAPELLE In het Dorps huis te Moerkapelle wordt morgen avond (vrijdag) een bijeenkomst gehouden, waarin de heer D. P. Polder een inleiding zal houden over het zendingswerk van de heer Kuit op Nieuw-Guinea. Zijn cause rie zal worden verlucht met dia’s Aanvang 19.30 uur. REEUWIJK Betalen om zeven uur is de titel van het blijspel in drie bedrijven van de Goudse schrijver J. Joh. Zonruiter, dat ge durende twee achtereenvolgende znterdagavonden (30 oktober en 6 november) door de Reeuwjjkse to neelvereniging VIOS in het Ver- enigingsgebouw-brug zal worden opgevoerd. Onder regie van de heer R. Luytjes zullen aan het stuk mee werken Lenie Revet, Ed. Knijnen- burg, Bep Lam jouw, Dick v. d. Starre, Arie Groenendijk, Hennie Jaspers en Koos Sloof. Het ensem ble van „Uit en thuis” zal na af loop van het toneelstuk de muziek tijdens het bal verzorgen. Aanvang REEUWIJK De burgemeester houdt, behoudens onvoorziene om standigheden spreekuur op: vrijdag morgen 29 oktober en 5 november tussen 10 en 11 uur. ZEVENHUIZEN—MOERKAPEL LE Ongeveer twintig jongelui, die zaterdag spontaan hebben mee gewerkt aan de in het kader van de Anti Honger Actie in Moerka pelle gehouden inzameling, hebben een bedrag van ruim achthonderd gulden bijeengebracht. De actie leverde in Zevenhuizen een totaalbedrag van 1905,75 op. Gespecificeerd over het dorp en de buurtschap Oud-Verlaat luiden de bedragen respectievelijk 1505,50 en 400,25. Het vorig jaar brachten de collectanten in geheel Zeven huizen een bedrag van 1083,27 bij een. De organisatiecomité’s van Ze venhuizen en Moerkapelle zijn alle medewerkers en -werksters oprecht dankbaar voor het feit dat door hun hulpvaardigheid de actie op zo voor treffelijke wijze is geslaagd. Ook de vrijgevige inwoners van beide dorpen wordt voor hun offervaardig heid dank gezegd.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2