W.S.E. delft na en naar 3 - 3 SPORT hevige weerstand het onderspit Eicelsior nieuws Piershil en Be Fair ‘zigzaggen4 izemey Moerkapelle Voetbaluitslagen (Mehfei Voetbalstanden DEZ met invaller gelijk tegen ODC Proloog FIT houdt zege van WION beperkt Epiloog' Prettige sfeer bij klaver jassen in Reeuwijk-brug REEUWIJK Achtentwintig per sonen namen maandagavond deel de klaverjaswedstrijd die in café Plaszicht te Reeuwijk werd gehou den. Het is een bijzonder geslaagde strijd om de tien beschikbare prij zen geworden, die uiteindelijk werd gewonnen door de heer De Groot, die met 5566 punten in het bezit kwam van een strijkplank voor moeder-de-vrouw. Eerste zege voor CKV Reeuwijk (4-1) Reeuwijkse atleten bij Alphen-cross Van As wint hengelconcours RCV erheul-Boskoop (te) harde wedstrijd weer bovenaan ZwemcL De Gouwe KLOKKEN Bokkesprongen Groeneweg verliest door strafschop van sterk VEP (1-2) Technischer Be Fair heeft veel pech 1-0, 1-1, 2-1, 2-2 3-2, 3-3 Pagina5 Weekblad voor Waddinxveen - 28 oktober 1965 het afgelopen weekeinde van MODERN of KLASSIEKl Strategie WELKE UW INTERIEUR VERFRAAIEN Met rug tegen de muur JUNEUER HORLOGER KERKWEG 207 TEL0I8Z8-Z495 - WflDDINXVESH JUNEUERHORLOGER (Ingezonden mededeling) SPORT ZONDAGVOETBAL ZATERDAGVOETBAL 3—3 ZONDAGVOETBAL keren. ZATERDAGVOETBAL ten (Ingezonden mededeling) kerd opererende Waddinxveense ach terhoede. De druk was nu wel minder, maar de aanvallen des te gevaarlijker. REEUWIJK De moeilijke uit wedstrijd, die de Reeuwijkse damclub „Denk en Zet” vorige week tegen het Oudewaterse O.D.C. I had te spelen, eindigde ondanks het feit dat het Reeuwijkse team met een invaller uit moest komen toch nog in een 5-5- gelijkspel. 2—0 0—2 2—0 6 6 7 6 7 7 6 6 7 7 7 5 6 7 6 6 6 6 6 6 6 6 5 5 6 5 6 5 5 5 6 6 4 5 4 3 4 2 2 0 0 3 3 4 1 2 2 1 1 2 6 5 4 4 3 2 2 2 0 0 1 0 2 0 1 2 0 1 0 1 1 3 2 1 4 2 2 3 3 0 2 2 2 1 2 2 1 0 0 2 2 1 0 2 2 2 3 4 4 6 6 0 1 2 1 3 3 2 2 5 0 0 0 1 1 2 3 4 4 3 4 12 10 10 9 8 8 5 4 1 1 12 12 8 8 7 6 5 4 2 2 2 10 10 8 7 8 4 5 2 2 2 2 9 8 9 6 6 6 5 5 4 28-5 16-6 33-12 28-15 14-10 24-19 10-25 16-22 14-34 6-37 10-5 12- 4 14-11 10-10 13- 11 10- 20 13-10 7-9 11- 20 20-7 18-7 14-7 16-12 18-11 9-10 6-10 8- 9 12-23 9- 19 6-21 7 6 7 7 7 7 7 6 7 7 0 2 0 0 1 2 1 0 2 2 0 1 0 1 2 3 2 3 4 4 4 5 16-4 13-2 15-9 8-3 11- 7 12- 14 12-16 4- 9 8- 6 5- 13 9- 20 VEP Oudewater Gouderak Stolwijk Woerden Boskoop Waddinxveen Haastrecht Groeneweg Lekkerkerk Moordrecht 0—3 3—5 1—1 2— 0 0—2 3— 2 2—2 1—1 2—0 2—0 2—0 1— 4 2— 0 1— 3 2— 5 2—5 1—1 2—2 0—6 1—2 3—6 Van Triet had zijn dagje en deed goed werk. Hij bewees dat door in de twintigste minuut het evenwicht te herstellen (3-3). Van Triet zou nog een keer de bal de doellijn laten pas seren, maar deze treffer kon in de ogen van de scheidsrechter geen ge nade vinden omdat tevoren hands was geconstateerd. Doelman Groeneberg van Piershil toonde een goed vakman te zijn toen een door iedereen als doelpunt geteld schot van Bron door hem op onge ëvenaarde wijze werd gekeerd. troond r~ wel weer Na de hervatting kreeg WSE even lucht. Moerkapelle was blijkbaar met andere opdrachten het veld in geko men en paste een gewijzigde strategie toe. Dat gaf aanleiding tot enige ver warring in de tot dan zo zelfverze- WSE trachtte nu het accent te ver schuiven door op de aanval over te schakelen en liep precies in de door Moerkapelle klaargezette val, die in de vijfentwintigste minuut dan ook met een klap dicht viel toen de ver naar voren opgedrongen voorhoede van de Waddinxveners geen ant woord wist te vinden op een razend snelle uitval van Moerkapelle, die leidde tot het tweede doelpunt, dat werd gescoord door Huib de Knegt. WADDINXVEEN De persoonlij ke uitslagen van de vorige week om het clubkampioenschap van de dam vereniging ’Excelsior’ gespeelde wed strijden in de achtste ronde luiden als volgt: J. Hoogerbrug J. de Heer, T. Twigt G. Heeren, B. van Eijk T. den Ouden, T. Driessen A. A. Rietveld, A. Zwanenburg - W. v.d. Heijden, 20 C. H. Kramp C. Blonk, J. Slappendel A. Blonk, A. N. Littooij sr C. Stolker, Vierde klasse C KNVB: Piershil Be Fair, Afdeling Gouda KNVB: Zwammerdam - Groot-Ammers, 42 Moerkapelle Sportief, R.C. Verheul Boskoop, WDS Bodegraven, Bergambacht Waddinxveen, Reserves: Boskoop 2 R.C. Verheul 2, Be Fair 3 Rijnstreek 2, Jodan Boys 6 Be Fair 5, Groot-Ammers 4 RCVerh. 3, Afdeling Gouda: Moerkapelle Nieuwkoop Nieuwerkerk RVC WSE ESTO Zwervers NSV Ammerstol GDS Soccer Boys y Vierde klasse E KNVB: Groeneweg VEP, Waddinxveen Boskoop, Afdeling Gouda KNVB: Moerkapelle WSE, Soccer Boys NSV, Nieuwerkerk Zwervers, Nieuwkoop Esto, GDS Ammerstol, Reserves: Nieuwerkerk 3 Groeneweg 3, 32 Ammerstol 2 Moerkapelle 2, 16 RVC 2 Gouda 6, 5—0 Bodegraven 3 - Waddinxveen 2, 13 WSE 2 Donk 5, Moerkapelle 3 GSV 7, RVC 3 NSV 3, Waddinxveen 3 Boskoop 3, WSE 3 GDS 3, Een groep spelers van het eerste team van v.v. Groeneweg verklaarde verleden week niet te zullen spelen als hun vroegere doelman, Pierre van der Weijden, niet in het eerste team zou worden opgesteld. Het bestuur dreigde te zullen aftreden als de spe lers in hun eis zouden volharden en zo ontstond binnen de Groeneweg gelederen een begin van een interne scheuring, die tijdens een buitenge wone ledenvergadering die vrijdag avond in Hotel Vos werd gehouden met een sisser afliep. De „Pierre-groep” deed wat water bij de wijn (niet veel), het bestuur op één dappere idealist na, deed er een heleboel bij en zo stond Van der Weijden deze week onder de lat de Groeneweg-kleuren te verdedigen. Van het fijne van de zaak weten wij ook niets af, omdat de voorzitter van Groeneweg toen wij hem beleefd verzochten inlichtingen over deze onverkwikkelijke affaire te verstrek ken, het nodig achtte de hoorn op de haak te smijten. Voor een voorzitter, die toch de representatieve functie voor zijn ver eniging op zich heeft genomen, is dit een wel heel merkwaardige gedrags wijze. Hij zou toch moeten begrijpen dat nu allerlei geruchten, die zijn vereniging meer kwaad dan goed kunnen doen, ook door ons niet meer de wereld uit kunnen worden gehol pen. In ieder geval is het een heel on gezonde situatie dat een groepje spe lers van het standaardelftal van een vereniging blijkbaar in staat is het bestuur (op één na, die dan ook prompt aftrad) zijn wil op te leggen. Of heeft het Groeneweg-bestuur al leen maar toegegeven, omdat ”the show must go on, no matter how”? Het voetbal is een edele sport, ja zeker, maar het kan tot gekke bokke sprongen leiden, die weing of niets meer met sport uitstaande hebben. Dat hebben de voorzitter van Groe neweg, een brute doelman én een ge ringe, maar oppermachtige, minder heid de afgelopen weken weer eens overduidelijk bewezen. Afdeling Gouda: Boskoop RCV Groot-Ammers Zwammerdam Bodegraven Waddinxveen Sportief WDS Moerkapelle Bergambacht Het aanstaande voetbalweekeinde zullen een paar rake klappen worden uitgedeeld. Men hoeft maar een blik op het programma te werpen, ver volgens naar de positie van de elkaar ontmoetende elftallen op de ranglijst te kijken, om te kunnen constateren dat er voor de elftallen in onze streek deze week weinig eer te behalen zal zijn. plaats ook nog iets van glans zal be houden. Groeneweg gaat een zekere neder laag tegemoet bij Oudewater, dat een goed kans maakt op de eerste plaats nu VEP zo’n moeilijke wedstrijd te gen Gouderak te wachten staat. Toch zal de achterhoede van Groeneweg, nu weer versterkt met doelman Pier re van der Weijden, de Oudewaterna- ren heel wat hoofdbrekens bezorgen, dat staat vast. RCV, dat Boskoop de eerste ne derlaag bezorgde en zich meteen in groef in de voorste gelederen, klaar om zodra de tijd gekomen is het commando van de afdeling over te nemen. Het ging er zaterdag wel een beetje hard aan toe. Op eigen terrein heeft Waddinx veen zich laten ’inmaken’ door Bos koop na eerst tot driemaal toe de lei ding te hebben genomen. De eerste klap is wel een daalder waard, maar daar is het wat Waddinxveen betreft tot nu toe dan ook bij gebleven. Van de controverse tussen het be stuur en het elftal van Groeneweg hebben we althans op het véld wei nig of niets gemerkt. Van der Weij den deed goed werk en kon aan de 1-2 nederlaag tegen VEP ook niets toe- of afdoen. De jeugdzwemwedstrijd welke a.s. zaterdag gehouden zou worden is we gens een droevig ongeval uitgesteld. MOERKAPELLEW.S.E. 20. Men kan van W.S.E. zeggen wat men wil, maar niemand zal na de wedstrijd van afgelopen zondag nog oprecht kunnen beweren, dat het geen moedig ploegje was, dat daar tegen het sterke Moerkapelle in het veld trad. Gehavend en verzwakt, met vijf blessures in de bovenste gelederen wist WSE na manhaftig weerstand te hebben geboden het veld met een eervolle 2-0 nederlaag te verlaten, ’veroverd’ op Moerka pelle dat zo onverwacht snel de op Nieuwkoop opgelopen achterstand wist in te lopen. Van begin tot eind heeft WSE te gen het sterk opdringende Moerka pelle met de rug tegen de muur ge staan. Het grootste gedeelte van de Waddinxveense ploeg werd daardoor aan de voorhoede onttrokken, zodat men daar weinig spetaculaire daden kon verwachten. De Moerkapelse voorwaartsen wis ten echter in den beginne weinig met met de hen voorgeschotelde ballen te doen. Deels omdat de Waddinxve ners hen geen centimeter speelruimte lieten, deels ook door gebrek aan fantasie van de spelers zelf. Het duurde een groot kwartier voordat men er eindelijk in slaagde een bres in de WSE-defensie te slaan, die groot genoeg was om linksbinnen W. de Knegt door te laten en hem een snelle Moerkapelse charge keurig te laten afronden. De resterende speeltijd van de eerste helft leverde Moerkapelle nog wel een paar doel- rijpe kansen op, maar geen van allen werd benut. De individuele uitslagen waren als volgt: M. A. de Wit - S. M. van Eijk 1-1 (respectievelijk ODC en DEZ), L. J. de Wit - D. v.d. Star 0-2, J. Neder- end-M. v.d. Berg 0-2, G. Bleijenberg- J. van Wensveen 2-0 en P. v. Doom- H. v.d. Star 2-0. FIT WION 3—5. Het heeft de Rotterdamse bezoekers deze wed strijd bepaald niet meegezeten. Won nen zij nog maar kort geleden met maar liefst 26-0 van de pas opge richte korfbalvereniging Bodegraven, deze maal bood Fit hevig weerstand en slaagde erin de score op eervolle wijze tot een achterstand van slechts twee doelpunten beperkt te houden en zelfs dat kostte Wion nog de grootste moeite. Het Fit-twaalftal kan de resteren de competitie dus met enig gerecht vaardigd optimisme tegemoet zien. Aanstaande zaterdag behoeven de Waddinxveense korfballers niet in het veld te treden, er is ’s middags wel training op het veld. Waddinxveen (zat.) kan de Racing Club Verheul behulpzaam zijn bij het behouden van de eerste plaats door van Boskoop te winnen, maar we wagen het te betwijfelen of Wad dinxveen er zelfs wel in zal slagen met een gelijkspel naar huis terug te Zonder geluk vaart niemand wel. Eens te meer is afgelopen de diepe achtergrond van deze wegwijs geble ken door het verrassende gelijkspel dat Esto koploper Nieuwkoop wist af te dwingen, waardoor Moerkapelle s haan weer koning is gaan kraaien. Zelf had Moerkapelle weinig moeite met het danig verzwakte WSE dat tenminste voor deze competitie de kampioensillusies wel weer als een té kostbaar kleinood op kan bergen. Zonder geluk vaart niemand wel... ook WSE niet. Be Fair zette zich schrap en gaf Piershil geen duimbreed toe. Elk doelpunt van de gastheren vond een af doend antwoord van de Waddinx veners, die zelfs op het eind nog dicht bij de overwinning kwamen. Toch blijft de situatie onderaan in de vier de klas hachelijk voor Be Fair, dat maar twee punten boven de onderste uitstijgt. B Moerkapelle en Bergambacht (zat) bljjven elkaar knusjes gezelschap houden in de onderste regionen van de afdeling. Moerkapelle zag geen kans zich met behulp van een over winning op het maar nauwelijks be tere Sportief naar een hogere sport op de ladder te begeven en bungelt nog steeds zielig onderaan. Waddinxveen (zaterd.) verstevigde zijn positie door een ruime overwin ning op Bergambacht (2-5). Een fraaie plaats in de middenmoot is de belo ning en de verbinding met de kop groep is nog lang niet verbroken nu daar afgelopen zaterdag enige rake klappen zijn uitgedeeld, met name door Mevrouw Selbach zat de eerste prijswinnaar met 5548 punten dicht op de hielen en kreeg als beloning voor haar prestaties een fraaie fruitmand. Derde werd de heer H. Koster met 5472 punten, terwijl de vierde en de vijfde plaats werden bezet door respectievelijk de heer C. van Es en mevrouw De Korte. Ook in het verenigingsgebouw Reeuwijk-brug is maandagavond flink geklaverjast. Een andere groep bond de onderlinge strijd aan met jokeren. De uitslagen waren bij het klaverjassen: 1. A. Verdonk 5467 punten; 2. M. Verdonk 5340; 3. W. Koster 5321 en W. van Grieken 5262. Bij het jokeren: 1. A. Burg hoorn, 2. Mevr, van Leeuwen, 3. Mevrouw van der Wolf en 4. J. Jongeneel. GROENEWEG—VEP 1—2 Er zijn heel wat harde noten ge kraakt voordat het zover was, maar zondag kon dan eindelijk de come back van doelman Pierre van der Weijden gevierd worden. Zelf heeft de goalie ter verhoging van de feest vreugde (in mineur) een flinke kei bijgedragen door zijn uiterste best te doen en heel wat fraaie schoten him ilusies te ontnemen. Zijn collega Hooymans aan de overkant onder de lat deed overigens weinig voor hem onder en plukte een bal van de voet van de doorgebroken midvodr Strijdhorst, één en al strijd lust deze middag, alsof het een lief paardebloempje was. Toch heeft het er enige ogenblikken benauwd voor Groeneweg uitgezien. Dat het uiteindelijk toch verloor kwam door de strafschop die na ruim een kwartier spelen door de scheids rechter aan VEP werd toegekend toen één van de aanvallers in het strafschopgebied onderuit werd ge haald. Voor de rust was een keihard schot van VEP’s rechtsbuiten Nederhand nog door de lat gekeerd, maar de ac tieve gasten bleven de Zevenhuizen- se achterhoede gedurig op de huid zitten en na tien minuten moest Groeneweg het hoofd buigen voor de treffer afkomstig van de voet van Nederhand. Daarna volgde de strafschop die de stand op 0-2 bracht. Een keihard of fensief van Groeneweg werd negen minuten voor het einde nog beloond door een fraai doelpunt van Van Vliet (1-2). Daar is in de eerste plaats Be Fair, dat koploper Heinenoord op de thee krijgt. Met alle goede wil van de we reld kunnen we hier voor Be Fair geen overwinning in zien, maar het zou ons ook niet verbazen als de Waddinxveners hun sterke tegen standers een puntje af wisten te snoepen. Alle ogen blijven gericht op RVC, dat zich deze competitie zo verras send naar een topplaats heeft ge speeld. Maar Nieuwerkerk heeft er alle belang bij de Reeuwijkers de il lusies te ontnemen om zodoende mee te blijven doen in de race van de grote drie onder aanvoering van Moerkapelle, dat deze week rustig langs de lijn zal staan. RCV zal het zeker moeten kunnen gelukken aanstaande zaterdag Zwam merdam zandruiter te doen worden. Als enige in hun afdeling zijn de Verheulmannen nog ongeslagen en bezetten ze samen met Boskoop een fraaie eerste plaats. De Waddinx veense achterhoede zal het echter zwaar te verduren krijgen van de productieve Zwammerdamse voor waartsen. Vierde klasse C KNVB: Heinenoord Unicum Jodan Boys Spirit Sportlust ’46 Be Fair Piershil Melissant Schoonhoven REEUWIJK De onlangs opge richte korfbalvereniging CKV Reeu wijk heeft afgelopen zaterdag haar eerste overwinning weten te boeken in een thuiswedstrijd tegen het even eens nog jonge Boskoop. De ontmoe ting verliep in een uiterst prettige en sportieve sfeer, al bleek reeds spoe dig dat Reeuwijk aan het langste eind zou gaan trekken. In de twintigste minuut van de eerste helft scoorde C. Olree voor de eerste maal, even later bracht hij de tweede treffer op zijn naam (2-0). Tien minuten voor de rust ging een worp van Jan Vane voor de derde maal door de Boskoopse korf. De gastheren deden het na de rust minder goed dan het ervoor gegaan was. Het ging allemaal wat moeilij- ker, terwijl de Boskopers steeds meer opdrongen. Wel wist Vane na een kwartier nogmaals de voorsprong te vergroten, maar veel presteerden de Reeuwijkers daarna niet meer. Bos koop redde ongeveer tien minuten voor het einde nog de welverdiende eer Vierde klasse E KNVB: 4 4 3 3 3 1 2 1 1 0 0 REEUWIJK Aan de zaterdag j.l. door de Alphense Atletiek Vereniging 36c georganiseerde Alphen-Noord- cross hebben ook leden van de Atle tiekvereniging „Reeuwijk” deelgeno men. Peter van Os finishte bij de B- jongens als twaalfde in een tijd van 7 minuten 34 seconden. Jan van der Star eindigde op één seconden ach terstand als dertiende. Jan Schouten kwam als 21e over de streep in een tijd van 8 min. 15; 22e werd Bas van Wijk in 8 min. 35. De senioren hadden een parcours van vijfduizend meter af te leggen. Cor Buitelaar deed er 18 minuten en 49 seconden over, hetgeen hem de twaalfde plaats bij de C-klassers op leverde. Chris Buitelaar het 21 min. 7 sec. afdrukken en bezette daarmee in de D-klasse de tiende plaats. WADDINXEEN De hengelsport- vereniging „Waddinxveen” heeft j.l. zaterdagmorgen in de Breevaart te Reeuwijk haar jaarlijkse hengelcon cours gehouden. Er was voor deze wedstrijd een flinke belangstelling. De 29 deelnemers brachten gezamen lijk ruim zevenhonderd vissen op het droge. De uitslagen van het concours lui den als volgt: 1. Van As (106 punten), 2. W. Hoogerdijk (66), 3. C. v. d. Wal (53), 4. A. van Helden (43) en 5. Kuy- pers (42). De heer M. Hoogerdijk eindigde met 135 punten als eerste in de com petitie 1965, afdeling A, op de voet gevolgd door de heer C. v.d. Wal met 130 punten. W. v.d. Wal behaalde 115 punten en bezette daarmee de derde plaats. met de eer strijken. Met 207 punten In de B-klasse ging W. Hoogerdijk stak hij met kop en schouders boven zijn rivalen uit. T. Wiltenburg be haalde de tweede plaats met 144 pun ten, terwijl de derde plaats werd in genomen door P. Wiezer met 98 pun ten. Stolwijk behoort nog steeds tot de kanshebbers en zal Waddinxveen a.s. zondag dan ook zeker niet de kans geven hen in hun voornemens te sto ren- Jammer voor Waddinxveen, al zal het voor de plaats op de ranglijst weinig uitmaken, want het verschil is drie punten met de volgende. i’Z?^o3,r geIuk vaart niemand wel, ook WSE niet” schreven we in onze w Moesten de gehandicapte Waddinxveners vorige week tegen MoerkapeHe hun kleuren verdedigen, ze week zullen zij weerstand moe ten bieden aan de ambities van Nieuwkoop, dat zich al zo snel ont- za8- De nederlaag zal ook nu schrale Ctroostn dat een Veruit de gemakkelijkste prognose le2’! v*n de ^eek hebben te maken s de wedstrijd Groot-Ammers-Moer- ’<ape'e- er Zettemin voor vech ten Moerkapelle, opdat de onderste PIERSHIL BE FAIR 3—3. Het technisch betere Be Fair heeft het bij Piershil niet verder weten te brengen dan een gelijkspel, dat echter voor hetzelfde geld een overwinning voor de Waddinxveners had kunnen zijn. AI na de eerste ogenblikken had Be Fair er twee schoten tegen de paal opzitten. Daardoor hoopvol gestemd gingen de bezoekers enthousiast door en legden enkele aardige staaltjes op de zonovergoten grasmat. Toch zou Piershil door middel van midvoor Achterberg voor de eerste maal scoren in de 15e minuut. Be Fair trok zich van deze tegen slag weinig aan en even later kon Van Triet juichend zijn armen in de lucht steken toen een door hem ge nomen hoekschop via de handen van de Piershil-doelman in het net ver dween (1-1). Het duurde echter niet lang voordat de gastheren erin slaag den voor de tweede maal de leiding te nemen. Een keihard schot van de linksbui ten van Piershil werd door doelman Russcher in eerste instantie gekeerd, maar stuitte tegen de onderkant van de lat terug in het doel (2-1). Het zig- zag-spelletje ging rustig door want vijf minuten na het laatste Piershil- doelpunt bracht Troost met een loeir hard schot de stand op 2-2. Met de regelmaat van de klok bracht Achterberg even voor rust de derde treffer voor de gastheren op zijn naam, hetgeen zijn club voor de derde maal een voorsprong bezorgde. Be Fair gaf gedurende de gehele tweede helft de toon aan, speelde vol overgave, maar bracht er voor het doel weinig van terecht. Het treffen tussen koploper Bos koop en het twee plaatsen lager bi vakkerende RCV - beide nog onge slagen - is na een keihard gevecht uitgelopen op een overwinning voor de meest harde ploeg. Stalman was de maker van het eerste doelpunt vlak na het begin van de veertig mi nuten later gestarte wedstrijd (de scheidsrechter arriveerde pas zo laat). Uit een scrimmage voor de Boskoop se doel schoot hij hard en zuiver in de rechter benedenhoek in (1-0). Dat was voor Boskoop geenszins een reden bij de pakken neer te gaan zitten, men vertrouwde (te veel) op eigen talenten en zelfs de Waddinx veense supportersschare had nog weinig moed op een overwinning. Het valt te betreuren dat ook deze wedstrijd van beide zijden weer moest ontaarden in een reeks van onvriendelijke botsingen en woorden. Een hoekschop genomen door de Waddinxveense rechtsbuiten werd door Van Trijen fraai benut (2-0). Met lange trappen trachtten de gas ten nu de opgelopen achterstand in te lopen. De vleugelspelers werden gelanceerd en er vielen gaten in de Waddinxveense achterhoede. De doelpunten die werden gemaakt ble ven stuk voor stuk ’would be’-goals, omdat er steeds of buitenspel of hands dan wel een andere overtre ding aan te pas kwam. Het eerste half uur van de tweede helft mochten de Boskopers het nog eens proberen, maar de robuuste car rosserie bouwers lieten zich niet van hun stuk brengen en slaagden er zelfs nog in een „Verheulkwartiertje” te forceren, maar ook zij schoten, de luidkeelse aanmoedigingen van de aanhangers ten spijt, in gevoel voor de goede richting te kort. KERKWEG 207 TEL0I8Z8-Z495 - WHDDINXÏEEH

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 5