R.V.C. Seizoen Epiloog voor bevredigend verlopen Proloog B Binnenkort inschrijving tweehonderdste RV C-lid K'lKDompo Excelsior nieuws Achterhoede van Waddinxveen houdt Voetbalstanden Lezers schrijven Boskoop staande Voetbaluitslagen P.V. „(te Sperwer” Voetbalprogramma TE WEINIG UITGEBUIT (1-3) het afgelopen weekeinde van ZwemcL De Gouwe Een prachtige kollektie DAMESHOEDEN en Mutsen vindt U ROUWER Schaakvereniging W.S.V. Be Fair heeft af ronder nodig WINDVOORDEEL DOOR BE FAIR ren 4 Weekblad voor Waddinxveen - 4 november 1965 Pagina i-i o-i 0-1 0-1 1-0 1-0 207 WADDINXVEEN Alles of niets Zelfwerkzaamheid Uitbreiding Russcher op dreef voor DAMES en HEREN (Ingezonden mededeling) SPDHT ZATERDAGVOETBAL 1—3 1—1 ZONDAGVOETBAL ZATERDAGVOETBAL (Ingezonden mededeling) ZATERDAGVOETBAL hindernis vormt Nieuwerkerk en on danks de fraaie resultaten van vorige week zit het er toch niet in. 1-0 0-1 1-0 1-0 1-0 0-1 kele minder welgevoeglijke benamin gen toegevoegd door enkele Be Fair- suporters. De man ging er wijselijk niet op in en de op opschudding be luste toeschouwers konden teleurge steld huiswaarts keren. De in deze rubriek gepubli ceerde brieven van lezers val len buiten verantwoordelijk heid van de redaktie. De re- daktie behoudt zich evenwel het recht voor brieven te be korten. Brieven die buiten de normen van het algemeen fat soen vallen worden geweigerd. Hoewel de ondertekening in deze rubriek desgewenst met initialen kan geschieden, dient de redaktie op de hoogte te zijn met de volledige naam en het adres van de afzender. Anonieme brieven worden zonder meer terzijde gelegd. Vierde klasse E KNVB: Afdeling Gouda: R.V.C.EstoNieuwerkerk W.S.E. ZwerversMoerkapelle: ASVNSV; G.D.S. Soccer Boys. Reserves: Lekkerkerk 3 Groeneweg 2; Moer kapelle 2-Zwervers 2; Bodegraven 3- RVC 2; WSE 2-GSV 6; Groeneweg 3- Moerkapelle 3; Donk 6-Groeneweg 4; RVC 3-Esto 3; NSV 3-Waddinxveen 3; W.S.E. 3 Moordrecht 4. 7 7 6 6 7 6 7 6 6 6 6 7 6 7 7 7 7 8 8 7 8 8 7 8 8 8 7 8 8 8 7 8 7 6 8 7 7 7 7 7 7 6 6 4 5 4 4 3 2 0 0 6 5 5 4 4 3 3 2 1 0 1 3 2 1 3 2 4 0 2 3 1 0 2 1 2 1 0 1 1 1 0 1 2 2 3 2 5 4 3 0 0 1 1 1 2 4 3 5 4 4 1 1 2 2 3 3 4 3 4 5 6 12 12 9 8 9 6 5 3 2 2 2 13 12 10 11 10 9 6 5 1 1 11 8 9 7 6 6 6 6 5 12 12 10 8 9 7 6 6 4 2 2 17-3 20-6 12- 4 17- 13 13- 9 18- 16 13-20 7-15 9-20 9-20 6-15 29-7 45-13 17-9 31-16 17-10 25-20 20-23 11- 29 12- 46 6-40 13- 6 12- 4 14- 11 17-11 13- 11 12-15 16-22 11-23 8-13 20-7 20- 10 18-13 15-9 21- 13 8- 10 10-9 9- 12 17-23 9-21 6-26 0—1 3—2 2—2 5 5 4 3 3 2 2 0 1 0 0 4 3 4 2 2 1 3 2 1 2 2 1 2 3 2 1 3 0 2 2 0 2 0 0 1 1 0 2 2 2 0 1 2 1 2 2 3 4 5 7 7 3—0 2—0 2—0 0—2 1—1 1—1 1—1 1—1 3—2 2—0 2—1 0—2 1— 2 8—0 2— 1 1—0 3— 5 1—2 Antwoord: Wat ons uit uw brief opvalt is het grote gebrek aan begrip voor de situ atie, waarin de pers komt te verke ren als haar een bepaalde zaak ter ore komt, die voor de lezerskring een Onder het motto „Alles of niets” trachtte Be Fair nu nog de opgelopen achterstand in te halen, maar verder dan enkele fraaie aanvallen kwamen de Waddinxveners niet. Even zag het er nog gevaarlijk voor Be Fair uit toen de rechtsbuiten van de gasten met een boogballetje doelman Rus- scher passeerde. De bal kwam echter tegen de lat en stuitte recht in de armen van de verbouwereerde goalie. Na afloop van de wedstrijd werden de ’partijdige’ grensrechter nog en- Twee onmiddellijke rivalen, Wad dinxveen en Bodegraven, treden za terdag tegen elkaar in het strijdperk. Het zal Waddinxveen vermoedelijk wel kunnen gelukken de Bodegrave naren eronder te houden, al lijkt een gelijkspel waarschijnlijker. Moerkapelle gaat aanstaande zon dag bij Zwervers op bezoek. Het zal wel weer uitlopen op een overwin ning voor de lijstaanvoerders, maar dat het een pittige wedstrijd wordt staat bij voorbaat vast. Zwervers maakt zelfs nog een veel te goede kans op een plaatsje in de kopgroep. Voor RCV zit er nog van alles in, maar dat is er afgelopen zaterdag ze ker niet uitgekomen. In een thuis wedstrijd gingen de Verheul-werkers met 1-3 ten onder. Groot Ammers maakte van de gelegenheid gebruik de tweede plaats over te nemen. Met de wind in de rug hebben de gastheren het hun bezoekers wel moeilijk gemaakt. De Waddinxveense defensie heeft echter tot de rust toe stand weten te houden en het er be houdens enkele slippertjes goed af gebracht. Eén zo’n slippertje had plaats in de twintigste minuut toen een Boskoopse doorbraak doelman De Haan verraste. Op de doellijn redde de deze dag voortreffelijk spe lende Van Dijk. Boskoop kroop ook een keer door het oog van de naald na een solo van Monster, die hem tot vlak voor de Boskoopse keeper bracht. De zenu wen speelden hem echter parten en de bal ging naast in plaats van in het doel. Geschrokken van deze gevaar lijke uitval gooide Boskoop er nog een schepje bovenop en gaf de Wad dinxveense verdediging handen vol werk. De strijd na de hervatting kreeg een afwisselend aanzien. Nu eens een beter Boskoop dan weer een sterk aanvallend Waddinxveen. Na ruim een kwartier spelen opende Hammer uit een voorzet van Tienhoven met een beheerst schot de score (0-1). Dat bracht de Boskoopse achter hoede even uit haar evenwicht en het enthousiast aanvallende Wad dinxveen kon bijna voor de tweede maal juichen toen Van Es oog in oog met de Boskoopse doelman de bal maar voor het inschieten had. Deze reageerde razendsnel op het schot van Van Es en kon de bal nog net tot hoekschop verwerken. Uit een combinatie tussen Geers en Noordam joeg de laatste in de 35e minuut de gelijkmaker in de touwen. Doelman De Haan werd volkomen verrast door het boogballetje, dat volgens het boekje een voorzet had moeten zijn. Vijf minuten voor het einde sticht ten Van Kempen en Tienhoven met voortreffelijk samenspel nog eenmaal grote verwarring in de Boskoopse ge lederen, maar alweer stond de vijan delijke doelman op de juiste plaats en werd de Waddinxveners ook deze illusie ontnomen. Voor de afloop van de wedstrijd geldt het bekende ver haal van de nachtkaars... Afdeling Gouda: Boskoop Grt Ammers R.C. Verheul Zwammerdam Bodegraven Waddinxveen W.D.S. Sportief Moerkapelle Bergambacht De voorzitter was bijzonder blij met de grote zelfwerkzaamheid van de leden. „Wat er in het verleden is gepresteerd en wat op het ogenblik nog wordt gedaan verdient alle lof,” aldus de heer Schiebroek. Hij herin nerde aan de onlangs gereedgekomen terreinverlichting. „RVC vaart een goede koers,” ver volgde de voorzitter zijn toespraak. Trots maakte hij gewag van het feit dat geen van de leden het afgelopen seizoen straf op liep. „Laat ons hopen dat de donkere wolken nu voorgoed verdreven zijn,” voegde de heer Schiebroek er aan toe. Ook de jaarverslagen van de secre taris, de heer J. L. Schrijvershof en de penningmeester, de heer A. W. van Leeuwen maakten een optimistische indruk. Het jaarverslag van de secre taris vond algemeen bijval en ook dat van de penningmeester liet met betrekking tot de zorg die er aan was besteed niets te wensen over. De financiële positie van RVC is noch gunstig, noch ongunstig. Het batig saldo aan het eind van het boekjaar was gering, maar met aller medewerking zal er ondanks het ge brek aan geldelijke middelen toch nog veel tot stand kunnen worden gebracht. Programma: Zaterdag 6 november, v.m. 9.30 uur: Stroopwafel-aktie (lees elders in dit blad). Zaterdag 6 november: 7.50 u Vechtstreek 1 - Gouwe 1 dames 8.30 uur Zijl 1 - Gouwe 1 heren Maandag 8 november: 7.15 uur Jeugdavond in „De Padde stoel”, Lijsterbesstraat. Ieder jeugd lid wordt verwacht. Dinsdag 9 november: 8.15 uur Gouwe 1 - Donk 1, dames 8.45 uur Gouwe - S.Z. P.C. jongens Zaterdag 13 november: 6.00 uur Onderlinge jeugdzwemwed- strijden in het Spaardersbad. Vertrek om 5.30 uur van de brug. Alle jeugd leden worden hiervoor uitgenodigd. Uitslagen van de 8e en 9e ronde der Wintercompetitie 1965 - 1966 ge speeld op donderdag 21 en 28 okober: 8e ronde: W. van Oort - J. van der Horst, W. Verstoep - C. van der Mark, A. van Dijken - P. Perdijk, A. Versluis - A. van der Starre, A. Littooy - A. van Woerekom, A. A. van Oort - F. de Jong, 9e ronde: P. Perdijk W. Verstoep, K. v. d. Poort A. A. van Oort, J. Kleiweg Th. Verbree, A. v. d. Starre J. v. d. Horst, P. Broer W. van Oort, A. van Woerekom - A. Littooy, Vierde klasse C KNVB: Be Fair Heinenoord, Afdeling Gouda: Groot Ammers Moerkapelle, 121 Bodegraven Bergambacht, Sportief W.D.S., R.C. Verheul Zwammerdam, Boskoop Waddinxveen, Reserves: Waddinxveen 2 R.C. Verh. 2, Spirit 4 Be Fair 4, Moerkapelle 2 - Grt Ammers 4, R.C. Verheul 3 - R.C. Verheul 4, 12—2 Afdeling Gouda: Moerkapelle Nieuwkoop R.V.C. Nieuwerkerk W.S.E. Zwervers N.S.V. ESTO Ammerstol G.D.S. Soccer Boys ZONDAGVOETBAL Vierde klasse E KNVB: Oudewater Groeneweg, Stolwijk Waddinxveen, Afdeling Gouda: W.S.E. Nieuwkoop, N.S.V. G.D.S., R.V.C. Nieuwerkerk, Esto Zwervers, A.S.V. Soccer Boys, Reserves: Groeneweg 2 A.S.V. 2, Moerkapelle 2 - Nieuwerkerk 3, 21 Waddinxveen 2 R.V.C. 2, Soccer Boys 2 W.S.E. 2, Nieuwerkerk 6 - Moerkapelle 3, 07 Olympia 7 Groeneweg 3, Donk 6 Groeneweg 4, Nieuwkoop 4 R.V.C. 3, Waddinxveen 3 Gouda 8, Esto 4 W.S.E. 3. Waddinxveen 4 - Moordrecht 4, 24 Het bestuur, dat bestond uit vyf personen, werd met vier leden uit gebreid. De samenstelling van het huidige bestuur is nu als volgt: G. C. Schiebroek (voorzitter), J. L. Schrij vershof (secretaris), A. W. van Leeu wen (penningmeester), C. G. v. Wjjk, C. J. Janmaat, H. Ballering, W. C. v. d. Bos, J. G. Krul en Th. Stolwijk. De elftalcommissie genoot het volle vertrouwen van de vergadering. De heren Th. Verdegaal en C. J. Janmaat werden zonder hoofdelijke stemming herkozen. De heren J. v.d. Straten en H. Dhondt jr. werden aan de com missie toegevoegd. „De voetbalsport is een spel voor ontspanning, waarbij sportiviteit de hoofdzaak is,” zei oefenmeester J. v.d. Straten aan het eind van de bijeen komst, „Hoewel de punten soms bij- Prognoses maken is ondankbaar werk. De ene keer denkt de samen steller het er goed afgebracht te heb ben (dat dacht de samensteller ver leden week namelijk) en dan blijkt er niets van te kloppen, een andere keer zijn ze voor niéts gemaakt, om dat het weer diverse afgelastingen veroorzaakte. Laten we hopen dat de wedstrijden op zich deze week in ie der geval doorgang vinden. Rode lantaarn-drager Groeneweg ontmoet deze week op eigen terrein een collega, namelijk Moordrecht. In kracht ontlopen deze twee elkaar zo weinig dat een gelukspel het meest voor de hand liggend is, maar we twijfelen er niet aan of de Zevenhui zenaren zullen uit deze wedstrjjd hun tweede overwinning halen. De Moerkapelse achterhoede van het zaterdagelftal laat zich per wed strijd gemiddeld bijna zes doelpun ten welgevallen. Misschien is dat voor Zwammerdam een richtsnoer voor de grootte van de overwinning die zij zullen gaan behalen op de hekkesluiter. Met grote verwondering heb ik kennis genomen van de zoals u het noemt ’Bokkesprongen’ van Groene weg. Ik zal beginnen met het op de haak smijten van de hoorn. Het doet mij ergens pijn als de voorzitter er van beschuldigd wordt dat hij dit niet had moeten doen omdat naar aanleiding van de affaire beleefd ge vraagd werd deze vergadering te mo gen bijwonen. Wat ik wel mis is, dat de voorzitter de onbekende gevraagd heeft door wie hij was ingelicht en daarop ten antwoord kreeg dat hij geen namen wilde noemen en even later liet volgen dat hij het van de buitenwacht gehoord had. Voelt u de reactie van onze voorzitter na zo’n antwoord? En nu wat jullie noemen de Pierre- groep. Inderdaad waren er moeilijk heden, zoals in iedere vereniging wel voorkomen, maar die zijn er om op gelost te worden. Van water bij de wijn (niet veel) is echter geen sprake geweest. Dit was wel degelijk een nuttige vergadering die tot een com promis leidde, zonder water bij de wijn te doen, maar gewoon door het gezonde verstand te laten spreken. En ik neem mijn pet af voor de voor zitter en bewuste Pierre, die beiden bleken genoeg verstand te hebben om deze zaak in der minne te schik ken. Door toedoen van de pers is deze zaak wel een beetje te veel op geschroefd. Ik hoop dat u ook dit in ’Hollands Hart’ wilt opnemen zodat ook een ie der die abonnee op dit blad is ’t kan lezen, wat misschien wel opbouwend is. Bij voorbaat mijn dank. H. Boerop, trainer v.v. Groeneweg. JUNIOREN Afdeling A: Boskoop - Be Fair; Moordrecht-Groe neweg; Nicolaas Boys-Waddinxveen; R.V.C. - Gouda; Moerkapelle - W.S.E.; G.D.S. - Be Fair 2; Sportlust 2 - Wad dinxveen 2; R.V.C. 2 - Zwervers 2. Afdeling B: Waddinxveen-Be Fair; W.S.E.-Moer kapelle Groeneweg Nieuwerkerk Gouda 2 R.V.C. Afdeling C: Be Fair VEP; Groeneweg - W.S.E.; Waddinxveen Zwervers; Donk 4 - Be Fair 3. De regen op de voetbalvelden heeft het afgelopen weekeinde weinig mensen thuis kunnen houden. De grootste belangstelling ging in onze streek deze keer uit naar de wed strijd ONA-GSV, waar zo’n vierdui zend mensen zich de kelen schor schreeuwden. Het zal lang duren voor de penningmeesters van de voetbal verenigingen in ons rayon zo’n kas succes zullen weten te boeken. Moerkapele is dit weekeinde wat je noemt slapende rijk geworden. RVC haalde voor de lijstaanvoerders de kastanjes uit het vuur door kans hebber Nieuwerkerk met een 2-1 ne derlaag naar lagere regionen te ver wijzen. Voor R.V.C. zelf betekent de zege een fikse positieverbetering. Het zou niet eerlijk zijn alleen R.V.C. de eer te gunnen. W.S.E. deed ook een fikse duit in het Moerkapelse zakje en haalde een vette streep door de Nieuwkoopse rekening. De vijf in vallers deden het stuk voor stuk voortreffelijk, moesten we van secre taris Compeer zeggen. Waddinxveen (zaterdag) slaagde er net nog niet in Boskoop te onttro nen, maar met het 11 gelijke spel konden de geel-zwarten al dik tevre den zijn. Met negen punten uit acht wedstrijden blijft Waddinxveen een zekere middenmoter, die nog heel wat gevaarlijke tegenstanders hun illusies zal ontnemen. De vierde klasse E van de KNVB heeft nu drie rode lantaarndragers en het spijt ons te moeten constate ren dat Groeneweg daar één van is. De nederlaag tegen Oudewater (4-1) was verwacht, maar had met een beetje meer geluk minder groot kun nen zijn. Heinenoord heeft zich met behulp van de 1-3 overwinning op Be Fair nog vaster genesteld op de eerste plaats. Het scheelt echter helaas maar weinig of de Waddinxveners zullen stuivertje wisselen met Melis sant, dat nu nog de onderste plaats inneemt. Waddinxveen trok bij Stolwijk aan het kortste eind. Spectaculaire positiewijzigingen vloeiden hieruit niet voort. Ondanks de slechte pres taties van de laatste weken blijven we vertrouwen in Waddinxveen. Een terugkeer naar de afdeling zit er werkelijk niet in. Moerkapelle (zaterdag) is alle nog resterende luister ontnomen door de smadelijke 12-1 nederlaag tegen Groot-Ammers. De Moerkapelse de fensie was hopeloos van slag en vond het op het laatst ook wel goed. Het ironische van het geval is dat col lega Bergambacht het gezelschap van Moerkapelle blijkbaar zozeer op prijs stelt dat zelfs het doelgemiddelde van de beide hekkesluiters hetzelfde is. Een bijzonder interessante ont moeting gaat de wedstrijd Groot- Ammers-RCV worden. Een overwin ning voor RCV zit er niet in. Groot zal het score-verloop niet zijn. De productieve Grt Ammerse voorhoede komt namelijk tegenover de bijzon der hechte R.C.V.-defensie te staan. Een gelijkspel dan maar. Het zou ons bijzonder spijten als het dappere RVC aanstaande zondag het onderspit zou moeten delven te gen Esto. Volgens het boekje zou RVC kunnen winnen en dat zal dan ook zeker moeten gebeuren, mits de nodige voorzichtigheid wordt be tracht. Esto heeft een wispelturige ploeg. WSE krijgt een unieke kans zich weer bij de kopgroep aan te sluiten, maar dan moet het eerste een bijzon der moeilijke hindernis nemen. Deze REEUWIJK Het afgelopen seizoen is voor de Reeuwjjkse Voetbalver eniging ’Concordia’, beter bekend als R.V.C., in alle opzichten bevredigend verlopen. Dat is wel gebleken tijdens de algemene jaarvergadering, die de vereniging verleden week heeft gehouden. Ook de interne moeilijkheden, die RVC een half jaar geleden nog te verwerken kreeg, zijn inmiddels door het diplomatieke optreden van voorzitter G. C. Schiebroek en zijn medebestuurs leden tot ieders tevredenheid opgelost. De heer Schiebroek deelde tijdens zijn openingstoespraak mede dat de ledenaanwas nog steeds voortgang vindt. Men hoopt binnenkort het twee honderdste lid in te kunnen schrijven. De groei vindt voornamelijk plaats in de juniorenafdeling, die nu ruim de helft van het totaal aantal leden beslaat. zonder belangrijk zijn, dienen deze toch pas op de tweede plaats te ko men.” Hij riep zijn ’jongens’ op een drachtig samen te blijven werken om nog betere resultaten te kunnen be halen. De trainer sprak de hoop uit dat de eerste helft van de competitie (tot aan het reces van 15 december tot en met 1 februari) met redelijk succes zou kunnen worden afgesloten. Daar ziet het tot nog toe wel naar uit. Vierde klasse C KNVB: Afdeling Gouda: Bergambacht Sportief; Waddinx veen - Bodegraven; W.D.S. - Boskoop; Groot Ammers - R.C. Verheul; Moer kapelle Zwammerdam. Reserves: Zwammerdam 2 R.C. Verheul 2; Waddinxveen 2 Jodan Boys 3; Be Fair 3-Sportlust 3; Be Fair 4 - Sport lust 4; Spirit 5 - Be Fair 5; R.C. Ver heul 4 Moerkapelle 2. (Ingezonden mededeling) JUNELIERHORLOGER KERKWEG TEL0I8Z8-2435 grote nieuwswaarde kan hebben, maar die door publicatie van kwaad tot erger kan leiden. Wel degelijk hebben wij overwogen wat wij zou den doen, toen we van de affaire- Groeneweg vernamen. Omdat we dachten dat de voorzit ter door een korte uitleg ons mis schien ervan zou kunnen overtuigen, dat het beter was de zaak te laten rusten, belden we hem twee weken geleden op. De ’onbekende’, zoals u schrijft, maakte zich direct bekend als iemand van het Weekblad Hol lands Hart en vroeg de mening van de voorzitter, waarop deze onmiddel lijk de wedervraag stelde: „Van wie weet u dit?” Op dat moment was dat voor de voorzitter van een vereniging al niet meer belangrijk geweest; de pers wist ervan en dus had hij als Vanonze kant hebben we de voor- praeses zijn zaak moeten bepleiten, zitter nog trachten te overtuigen van het feit dat we er niet op uit waren, de zaken in een verkeerd daglicht te stellen, maar onze (terechte) weige ring namen te noemen deed voor hem blijkbaar de deur dicht. Het staat een ieder altijd vrij de krant inlichtingen te verstrekken en op verzoek buiten schot te blijven. Trou wens wat zou de voorzitter aan de wetenschap gehad hebben? Toen we later andere mensen om informatie belden bleken allen ineens doodsbang te zijn iets los te laten en werden wij verwezen naar de Groeneweg-voor- zitter. U geeft in uw brief toe dat de zaak in der minne is geschikt. Voor ons (een zekere kennis van de Neder landse taal mag ons wel aangerekend worden) betekent dat zoveel als wa ter bij de wijn doen, maar daarover kan men van mening verschillen, nietwaar. Wij zijn blij dat beide partijen in ieder geval tijdens de vergadering wel over voldoende verstand bleken te beschikken om tot een oplossing te geraken. Daar kan iedereen alleen maar vrede mee hebben. En wat de opbouwende kritiek betreft: Daar doen we graag aan mee, ook als het Groeneweg aangaat. WADDINXVEEN Op het grote Nationale concours vanuit Orleans (500 km) wisten enkele leden van ’De Sperwer’ een bijzonder mooi resul taat met hun duiven te bereiken. De heer J. C. den Riet wist beslag te leg gen op de negende prijs, de heer W. Heuvelman op de 55e prijs, de heer Abr. v.d. Graaf 62e prijs en de heer M. M. de Rijk 104e prijs. In concours waren 10.483 duiven. De heren Den Riet en Heuvelman wonnen met deze prijzen ieder een gouden horloge (waarde 300) en een mooi bedrag aan poule-geld. ZONDAGVOETBAL BE FAIRHEINENOORD 13. De ontmoeting met Heinenoord is voor Be Fair op een teleurstelling uitgelopen, deels omdat de sterkere gastheren het windvoordeel niet hebben weten uit te buiten, deels door het gebrek aan een af ronder in de voorhoede, deels door een nogal partijdig vlaggende grens rechter (van Heinenoord dan). De Heinenoord-voorwaartsen brachten er ove rigens ook weinig van terecht en zo kon het gebeuren dat er voor de rust geen enkele maal werd gescoord. Dat was niet in de laatste plaats te danken aan de goed op dreef zijnde Be Fair-doelman Jan Russcher. Na de rust ging het bij Heinenoord stuk ken beter. De bezoekers maakten wel gebruik van de wind. In de zesde minuut was het al raak en wist Ree dijk een voorzet van zijn midvoor fraai achter doelman Russcher te plaatsen. De bezoekers drukten nu door en trachtten met verre trappen de voor hoede te lanceren, hetgeen toen de tweede helft een kwartier oud was gelukte. V.d. Breevaart bracht men een lastig effect-ballet je de stand op 0-2. Heinenoord ging er nu blijkbaar wat gemakkelijker over denken waardoor Be Fair wat meer lucht kreeg, maar de Waddinxveense aan vallen liepen voor het merendeel stuk op de solide achterhoede van de be zoekers. De ver opgedrongen gastheren werden in de 23e minuut verrast door een rappe uitval van Heinenoord. Breedjjk kreeg de bal voor de voeten en knalde loeihard in. Be Fair streed dapper voort en een minuut later lag de redder van de eer al in de touwen na een solo van Plate. Vierde klasse E KNVB: Oudewater V.E.P. Stolwijk Gouderak Woerden Boskoop Waddinxveen Lekkerkerk Groeneweg Moordrecht Haastrecht Vierde klasse C KNVB: Heinenoord Unicum Jodan Boys Piershil Sportlust ’46 Spirit Schoonhoven Be Fair Melissant Voor het clubkampioenschap van de damclub „Excelsior” werd de 9e ronde gespeeld. De uitslagen waren als volgt: H. Troost A. A. Rietveld, G. Heeren A. Zwanenburg, B. van Eijk T. Twigt, H. Boele T. Driessen, T. den Ouden C. H. Kramp, J. de Heer J. Vermeulen, F. M. P.Jacobi A. Blom, x—x W. v.d. Heijden A. N. Littooy, 11 JUNELIERHORLOGER KERKWEG 207 TEl:OI8Z8-Z495 WADDINXVEEN

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 6