Omstreken nu en de export voor SPORT Veiling Gouda witlofveiling I I 1 I I I Vitaal echtpaar vindt 55 jaar geen prestatie PvdA Reeuwijk vertrouwt drs. Nederhorst geheel mBiwég27ü’ouilaiei.32i2l 1 I 3 G I I I I 9 3 S 3 S auto voor allerlei Brandweerlieden 1 Restauratiezorgen St Janskerk Gouda Bouwrit voor liet nieuwe zwembad Ouderavond Prof. Kohnstammschool Provincie achter recreatieplan Zwembad weer een Fit tegen Ahoy heer en meester Noem ons het merk van Uw met pensioen 13 november 1965 KLAPROOSDAG Nieuw verpleeghuis „De Wijk” Films in Gouda mNlMOINRICHTIIIOI Exclusieve KLEINMEUBELEN in stijl. Geslaagde film over jeugdreis Mevr. Alblas-Baas overleden SAMENWERKING TUSSEN VIJF VEILINGEN IN RANDSTAD Pleidooi voor meer Bruiloft in Reeuwijk Motie tijdens jaarvergadering Be Fair doet ’t goed stapje naderbij gekomen schoolvoorlichting FRA-VA-KO’s fl I FA. VAN CAMP Als u toch in onze zaak bent vraagt dan tevens naar onze WILDEBRASPOPPEN Plaatselijke belangstelling Voetsporen Tien procent export CSi 3 G i WARENHUIZEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART 11 NOVEMBER 1965 (Ingezonden mededeling) Mode voor Heren KLEIWEG 6 GOUDA SPECIALE AANBIEDING Autocoats voor elke rijstijl 50 cm. groot voor f 2.25 Wij kunnen“er maar 100 verkopen „Angelique” (De weg naar Versail les) is een Frans-Italiaanse produktie naar de gelijknamige roman van An ne en Serge Golon. In feite is deze rolprent een grandioze voorzetting van de fameuze film „Angelique, de markiezin der engelen” (18 jaar). „De Held van Rome” speelt zich af omstreeks het jaar 500. Het is het verhaal van een enorme strijd tussen het Romeinse leger en de strijdmacht der Etrusken, die de stad geruime tijd belegeren en er bijna in slagen heer en meester te worden in Rome (14 jaar). WADDINXVEEN In verband met het bereiken van de leeftijds grens zullen drie leden van de vrij willige brandweer per 1 januari met ’pensioen’ gaan. Het zijn de heren Z. Minnee, C. J. Borg en H. v.d. Spek die met ingang van die datum eervol ontslag is verleend. Voorts werd eer vol ontslag verleend aan de heren M. Neeleman, C. v. Mourik, A. de Rooij, P. de Rooij en A. Molendijk, die de brandweer om andere redenen niet langer van dienst kunnen zijn. Elk jaar in november - dit jaar op de 13e van die maand, dus zaterdag aanstaande - is het Klaproosdag. De klaproos, de symbolische bloem van het oorlogsgraf, wordt op en om streeks deze datum verkocht, als het Nederlands Oorlogsgraven Comité de jaarlijkse collecte houdt. Deze organisatie besteedt de op brengst van de inzameling om nabe staanden van gealliëeerde gevallenen - gesneuveld en in ons land begraven in de jaren 1940 tot en met 1945 - gastvrijheid in Nederland te verle nen, zodat zij in staat zijn om hier de graven van hun gesneuvelde familie leden te bezoeken. Sedert de bevrijding zijn op deze wijze meer dan 41.000 nabestaanden in ons land geweest. In Nederland zijn echter meer dan 30.000 gealliëer- de gesneuvelden begraven. Het aan tal van 41.000 nabestaanden is dan ook slechts een gedeelte van de tien duizenden vrouwen en kinderen, va- dersen moeders, die nog wachten tot dat ook zij worden uitgenodigd. Dit zijn veelal bejaarde ouders, weduwen en kinderen, die een dergelijke tocht zelf niet kunnen bekostigen. Hun enige kans om naar ons land te ko men, is via het Nederlands Oorlogs graven Comité. Hoeveel van deze nabestaanden dit comité in 1966 kan uitnodigen, hangt af van de Klaprooscollecte, die op en omstreeks 13 november wordt gehou den. Verleden jaar was de opbrengst zó hoog, dat aan een extra groep na bestaanden het bericht kon worden gezonden dat Nederland hen ver wachtte. Laat het ook nu weer een dankbaarheidsoffer zijn jegens de nabestaanden van de velen, die uit het buitenland kwamen en voor onze vrijheid in Nederland de dood von den. Zodat volgend jaar velen van hen de reis naar Nederland kunnen maken FIT AHOY’ 91. Een bijzonder fit FIT heeft het deze maal tegen Ahoy’ niet bljser moeilijk gehad. Al direct na de aanvang toonden de gastheren hun superioriteit, al duur de het nog tien minuten voordat zij er in slaagden van het zoveelste gat in de Ahoy-defensie gebruik te maken. Binnen het kwartier had men toen de voorsprong tot 4-1 opgevoerd. Dat ene tegenpuntje was het gevolg van een misverstand van de Fit-achter- hoede. Het speltempo lag op dit in uiterst slechte conditie verkerende veld bijzonder hoog. Het was dan ook voor de gasten, voetsporen van vader en heeft ook het vissen als beroep. De bruidegom houdt zich verder onledig met het kweken van groenten en aardappelen in het moestuintje achter de woning aan de Zoetendij k. Als het weer minder goed is zet hjj zich aan het ’breien’ van visnetten. REEUWIJK Kaatje van der Star en Pieter Jongeneel vinden het feit dat zij vandaag (11 november) 55 jaar getrouwd zijn in het geheel geen reden om feest te vieren. Kaatje telt 74 lentes en vond het zelfs helemaal niet goed dat wij er over zouden schrijven en Pieter is met 20 november 80 jaar geworden. vertegenwoordigers wel eens bena deren voor kwesties, die in de raad al lang hun beslag gekregen hebben. De samenstelling van het bestuur van de afdeling Reeuwijk ziet er nu als volgt uit: P. Roodzant (voorzitter), C. J. Sprey (penningmeester), N. Oos- terwijk (secretaris), H. C. Groenen dijk (tweede secretaris), A. J. Prins (tweede voorzitter), L. v. d. Heuvel (lid) en H. de Kamper (lid). REEUWIJK De afdeling Reeuwijk van de Partij van de Arbeid vindt de gang van zaken omtrent de vertrouwelijke brief van drs. G. M. Nederhorst, leider van de Tweede Kamer-fractie van de PvdA, aan 73 parlementsleden, een anti-socialistische rel. Tjjdens de maandagavond gehouden jaarvergade ring van de afdeling Reeuwijk, die druk werd bezocht, is unaniem besloten, door middel van een motie, aan de Tweede Kamer bericht te doen toekomen dat de afdeling Reeuwijk volledig vertrouwen stelt in de persoon van drs. Nederhorst. De affaire Claus von Arnsberg zelf is tjjdens deze bijeenkomst niet ter sprake gekomen. De bruid, nog even vitaal als vroe ger, heeft weinig moeite met haar huishoudentje. Het kraakheldere wo ninkje is hiervan het beste bewijs. Zij moedert nog volop over de aan haar zorgen toevertrouwde mannen, die nog maar heel weinig te vertellen hebben. Moeders wil is wet geldt ook hier. Een foto vond zij dan ook hele maal overbodig. Na de hervatting toonde Fit zich weer heer en meester en ofschoon de spanning er echt wel enigszins af was, slaagden de Waddinxveners er toch nog in de energie en het enthou siasme op te brengen om nog vier maal te scoren. WADDINXVEEN Het tweede heren-team van de volleybalvereni ging Be Fair draait deze competitie tegen de verwachting in prima mee. Deze maal bonden de Waddinxveners Olympia 3 uit Gouda aan hun zege kar met een fraaie 3-1 overwinning. Be Fair toonde in deze wedstrijd duidelijk zijn superioriteit, al moest men met één verloren set genoegen nemen. Setstanden: 15-11, 15-9, 10-15 en 16-18. die wat beters gewend zullen zijn, bijzonder moeilijk te bespelen. Des niettemin gaven zij na de overrom peling bij de aanvang, die hen vier doelpunten kostte, flink partij en Fit wist dan ook voor de rust nog slecht eenmaal de korf te vinden. Het Goudse diaconessenhuis „De Wijk” heeft plannen om in het uit breidingsplan Bloemendaal een semi permanent verpleeghuis te bouwen, dat speciaal zal worden bestemd voor langdurige zieken. Het verpleeghuis zal plaats bieden aan 70 zieken en gaat volgens de ramingen 1,5 mil joen kosten. Met deze bouw, waarvoor inmid dels een rijksgoedkeuring is aange vraagd, zal in een belangrijke be hoefte worden voorzien aan ver- pleegruimte voor langdurige zieken uit Gouda en omgeving. veiling verwacht niet dat één cen trifuge in de naaste toekomst vol doende zal blijken. Men denkt daarom nu reeds over de aanschaf van een tweede. En... wij hebben een ge schikte autojas voor u. Onze collectie autojassen is meegegroeid met de gigantische groei van het autopark. U kunt het niet zo gek meer noemen, of wij hebben wel ^en prach tig, bij u passend, auto- iasje. Voor u sportieve rij der, maar ook voor u die meei op comfort gesteld bent... Totstandkoming De voorzitter van de coöperatieve tuiniersvereniging, de heer T. de Bruin, had tevoren de aanwezigen onder wie de heide wethouders S. Pille en ir. J. P. H. Venema, ver welkomd. In zijn toespraak ging de heer De Bruin wat dieper in op de totstandkoming van de afwasinstal- latie en de speciaal daarvoor ge bouwde loods. De eerste besprekingen werden in januari van dit jaar al gevoerd. Al vorens men met de bouw een aan vang heeft kunnen nemen. Er be stonden toen al plannen voor de vestiging van een centrale witlof- vciling in Waddinxveen, maar om Gedeponeerd handelsmerk De gewassen en gedroogde witlof wordt in speciale dozen met een gedeponeerd handelsmerk verpakt. Men hoopt op deze manier de naam van de Nederlandse witlof in het buitenland een grotere bekendheid te kunnen doen verkrijgen. Na een uitgebreide bezichtiging van de installatie, die de eerste da gen nog wel niet rendabel zal wer ken vanwege de onervarenheid van het personeel en enkele onvolko menheden in het gevolgde systeem, was het gezelschap nog enige tijd in de ruime bestuurskamer van de veiling bijeen. Hier voerde wethouder Pille na mens het gemeentebestuur het woord. Wethouder Pille zei dat hij al diverse malen de woorden Gouda en Goudse gehoord had. „Maar het is Gouda én Omstreken, hoor. En de veiling staat in Waddinxveen. De heer Pille zei dat het gemeen tebestuur bijzonder ingenomen is met de vestiging in Waddinxveen. Hij verwachtte dat het bestuur ook geen spijt van zijn keuze zou heb ben, gezien de stormachtige ontwik keling die Gouda Omstreken door maakt. „U kunt ten allen tijde rekenen op de medewerking van de gemeen te Waddinxveen,” zei de wethouder. Hij wenste direktie en bestuur met de nieuwe witlofveiling een voor spoedige start toe. Overzicht Aan het begin van de avond gaf de voorzitter, de heer P. Roodzant, een beknopt algemeen politiek overzicht. Hij sprak er zijn vreugde over uit dat zovelen aan de uitnodiging deze vergadering bij te wonen gevolg had den gegeven, waarna hij een kort in memoriam uitsprak over de tijdens het vorige seizoen overleden heer G. v.d. Meer en mejuffr. C. Schouten. Uit het jaarverslag van de secreta ris, de heer N. Oosterwijk, bleek dui delijk dat het de afdeling Reeuwijk het afgelopen seizoen bijzonder goed is gegaan. Dat achtte de secretaris ook wel noodzakelijk in verband met de komende verkiezingen. Om een goede propaganda-actie te kunnen voeren is altijd veel geld nodig. De belangstelling van de leden voor de plaatselijke politiek bleek vooral bij het jaarverslag van de raadsfractie, dat werd voorgelezen door de heer L. Boon. Omtrent di verse gemeentelijke zaken zoals de algemene bijstandswet, de gemeen schappelijke regeling voor maat schappelijk werk, de ingestorte Elf- hoeven-brug, het sportterrein, het benoemingsbeleid, enzovoorts werden vragen gesteld. De fractievoorzitter van de PvdA in de Reeuwijkse raad, de heer A. J. Prins, merkte op dat de leden hun Deze week draaien in de Schouw- burgbioscoop „Angelique” en „De Held van Rome”. Begrijpelijkerwijs had de weer stand van Ahoy weinig of geen bete kenis meer. Als Fit deze vorm houdt, dan moet het er aanstaande zaterdag zeker in kunnen slagen het bezoek aan Schiebroek met een overwinning te besluiten. WADDINXVEEN De bouw- puzzelrit, die de M.A.B.C. „Gouwe Rijders” op zaterdag 18 december ten bate van het nieuwe zwembad gaat organiseren, wordt een rit, bij de organisatie waarvan vooral re kening is gehouden met beginners. Daardoor kan niet alleen iedereen een steentje bijdragen voor het nieuwe zwembad, maar bovendien op deze manier nader kennis maken met de aantrekkelijkheden van een puzzelrit. De routebeschrijving zal erg een voudig zijn, waarbij het belangrijk ste is, dat men weet, dat in de be schrijving afkortingen als R. rechts en L links betekenen. Inlichtingen over deze puzzelrit bij de voorzitter van de Gouwe Rij ders de heer C. Kool, Dorpsstraat 72, Waddinxveen, telefoon 2792 of bij secretaris W. Gorissen, telefoon 01790 - 4167. die een kans van slagen te geven, was een afwasinstallatie beslist wel noodzakelijk. De heer De Bruin sprak de hoop uit dat de kwaliteit zo hoog mogelijk opgevoerd zou kunnen worden. Met het storten van een bak „on bewerkte” andijvie in het verwarm de bad van de installatie kon de machine vervolgens in gebruik ge nomen worden. Een achttal mensen zorgt ervoor dat de witlof van het buitenblad wordt ontdaan. Een goot met snel stromend water voert het afval af. De schone witlof komt ver volgens in een bakje op een lopende band terecht. De band voert de witlof onder een douche door, waarna de bakjes in een centrifuge worden gezet. Het duurt ongeveer een halve minuut voordat de witlof gedroogd en klaar voor de verpakking is. De centrifuge heeft een capaciteit van vier bakjes. De directie van dé Ja-woord 55 jaar geleden gaven zij voor de ambtenaar van de burgerlijke stand in Reeuwijk elkaar het ja-woord en ze hebben er nog geen moment spijt van gehad. Uit het huwelijk zijn twee kinderen geboren, waarvan de zoon nog steeds bij het bejaarde echtpaar inwoont. De dochter is gehuwd en bezorgde de familie het eerste klein kind. Pieter Jongeneel is wel een beetje hardhorend maar mag zich verder verheugen in een uitstekende ge zondheid. Hij zit nog vrijwel dage lijks in zijn vissersboot op de plassen en voelt zich daar, om in stijl te blij ven „als een vis in het water”. Zijn hele leven is Pieter beroepsvisser ge weest en ondanks veel tegenslagen heeft hij altijd kans gezien zichzelf en zijn gezin van een goede boter ham te voorzien. Als vakman heeft hij in de loop der jaren bij nacht en ontij over de plas moeten zwerven om de goede ’stekkies’ te vinden. Hij kon dan de Volgende morgen bij het uitzetten van de netten verzekerd zijn van een goede ontvangst. „Verleden jaar was het nog wat, maar dit jaar is het niks gedaan,” zegt de krasse bruide gom, met de flair van een beroeps visser in zijn goede jaren. Zoon Evert stapt precies in de De kerkvoogdij van de Hervormde gemeente te Gouda zit in diepe zor gen om de restauratie van de be roemde St. Janskerk. De restauratie aan dit monument van nationale waarde is al lange tijd gaande, maar nog bij lange na niet ten einde. De werkzaamheden, o.a. nodig ter be scherming van de wereldberoemde Goudse glazen, die al vier eeuwen in de kerk zitten, dreigen stop ko men te liggen door gebrek aan vol doende geldmiddelen. Hoewel uit particuliere bron al veel gelden bijeen zijn gebracht is er nog steeds een groot tekort, te meer daar de gesprekken met de rijksoverheid, al vele jaren aan de gang, nog steeds niet hebben geleid tot een definitieve uitspraak van die zijde over het aandeel, dat de over heid in de restauratie van dit cul tuurhistorische monument wil bij dragen. Het gaat langzamerhand niet meer om tonnen, maar om miljoenen guldens. Hoewel met vertrouwen een beslissing van de rijksoverheid tegemoet wordt gezien, zoekt het college van kerkvoogden van de St. Janskerk naar mogelijkheden om het eigen restauratiefonds tot twee- hondderdduizend gulden op te voe ren, teneinde de werkzaamheden doorgang te kunnen laten vinden. Om die redenen doet zij thans een beroep op alle inwoners van Gouda en wijde omgeving om mede te wer ken aan het herstel van de St Jans kerk, door bijdragen te storten in het bouwfonds. Het gironummer van de Restauratiecommissie St. Jans kerk Gouda luidt: 402854. WADDINXVEEN Het recreatie plan „Sniepweg”, waarin o.m. het nieuwe Waddinxveense zwembad is geprojecteerd, is door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland goedge keurd. Een en ander betekent, dat vooral de zwembadplannen weer een stukje naderbij zijn gekomen, nu de provinciale autoriteiten zich door hun goedkeuring aan het recreatieplan in feite ook achter de zwembadbouw hebben geschaard. Voor allen die geïnteresseerd zijn in een spoedige realisatie van de zwembadbouw betekent de jongste ontwikkeling een stimulans om met nog meer energie de bouwactie voor het zwembad te steunen. Behalve voor de zwembadbouw is het ruim achttien hectaren grote re creatieplan, gelegen tussen 2e Bloks- weg en Piasweg ook bestemd voor aanleg van diverse sportvelden. In de laatste raadsvergadering heeft de gemeenteraad inmiddels al de eerste gronden voor dit recreatie plan aangekocht. Met andere grond eigenaren zijn nog onderhandelingen gaande. (Ingezonden mededeling) WADDINXVEEN Dinsdagavond kon de heer J. L. Plate, voorzitter van de Oudercommissie van de Prof. Kohnstammschool (openbare Uio), een groot aantal ouders welkom heten op de in het Gerei'. Verenigingsgebouw gehouden ouderavond. De grote op komst schreef hy toe aan de spreker van deze avond, de heer J. den Boon, arts te Lekkerkerk. Het hoofd der school, de heer H. J. Egberts kon meedelen dat de school thans 122 leerlingen telt. Dokter J. den Boon sprak over de lichamelijke en geestelijke groei van de jeugd en schetste de ontwikkeling naar de puberteit. Er valt dan een zekere schuwheid en terughoudend heid te bemerken, die vaak ten on rechte als achterbaksheid is miskend. De jonge mens gaat zichzelf ontdek ken als zelfstandig wezen en wil dit ook alleen verwerken. De inmenging van ouderen en het kritiseren maken dat er soms een sfeer van wantrou wen ontstaat. Hoe meer vertrouwen tussen ouders en opgroeiende kinde ren, hoe normaler de groei van jonge tot man en van meisje tot vrouw tot stand komt. De Vereniging voor sexuele Hervor ming heeft in deze baanbrekend werk verricht en veler ogen geopend voor het gevaar van het geheimzin nige, waarmee vroeger alles wat met sexualiteit had te maken buiten de gesprekskring werd gehouden. Wij moeten de jeugd leren te leven in een wereld van ontwikkeling, waarbij de groei en voortplanting in de natuur en in mensen- en dieren wereld zuiver biologisch kan worden verklaard. Zelf geeft dokter Boon in zijn woon plaats op de Ulo-school, buiten het lesrooster aan de leerlingen van de 4e klas sexuele voorlichting in klasse- verband. Alleen aan die kinderen, waarvan de ouders toestemming ge ven uiteraard. Een cursus op school kan het gesprek tussen ouders en kinderen op gang brengen. Als resultaat van de voordracht van dokter Boon werd aan de Ouder commissie opdracht gegeven ook voor deze school een docent te zoeken, bij voorkeur een medicus. De heer J. L. Plate was aftredend als voorzitter en niet herkiesbaar. Hij was de eerste voorzitter en volgens het hoofd der school een zeer goede, deskundige, die veel dank verdient. In zijn plaats werd de heer J. L. van Heteren tot bestuurslid gekozen. Hij zal vermoedelijk de funktie van voorzitter krijgen. Het financieel verslag van het Ouderfonds over de periode 1962 tot en met 25 oktober 1965 gaf een eind cijfer van 2.214,50 met een batig saldo van 374,59. Het financieel overzicht van de schoolreizen werd eveneens goedge keurd. De groei van de school tekent zich duidelijk in de eindcijfers af. In 1963: 356,05, in 1964: 1458,- en in 1965: 2792,57. Bij de rondvraag werd geïnfor meerd naar het Bijbelonderricht op school. De voorzitter beloofde dr. Van Haarlem te polsen over voortzetting, ook dit jaar. WADDINXVEEN „Wij zijn maar weer eens over de brug gekomen als winkeliers, omdat we weten hoe graag ouders zien, hoe hun kinderen zich hebben vermaakt.” Deze woor den sprak de heer C. de Bas, voor zitter van het koopcentrum Brug, maandagavond in het Geref. Vereni gingsgebouw. Een en ander ter inlei ding tot de film, die door de heren De Rooy, De Vlaam en Van der Zwaard was gemaakt van de dag tocht, die in augustus door dit koop centrum voor de Waddinxveense jeugd naar Ouwehands Dierenpark werd georganiseerd. Hoewel de heer De Bas bij voorbaat excuses maakte voor het amateurwerk, had hij die verontschuldiging wel achterwege kunnen laten. De film zat goed in elkaar en uit de enthousiaste reacties van de ou ders bleek wel, dat dit gebaar om de belevenissen van hun kinderen in kleurenfilm vast te leggen, bijzonder werd gewaardeerd. Als toegift was er nog een filmpje van de 5-mei op- tocht. WADDINXVEEN Vrijdagmid dag is onverwacht op 65-jarige leef tijd overleden mevrouw Alblas- Baas uit de Burgm. Trooststraat. Vanaf 1957 is mevrouw Alblas bijna ononderbroken in actie ge weest als invallend kleuterleidster op de diverse kleuterscholen van Volksonderwijs. Juist onlangs had zij de wens te kennen gegeven nu met dit werk te willen stoppen. Vrijdagochtend nog had zij de kinderen in de kleuterschool „Pin- kelotje” in de Vondelwijk bezigge houden. Tijdens de lunchpauze thuis kreeg zij een hartaanval. Gisteren is het stoffelijk over schot van mevrouw Alblas op de begraafplaats Westerveld gecre meerd. Namens Volksonderwijs werd daar nog het woord gevoerd door de voorzitter, de heer T. Ver vers, die mevruw Alblas posthuum dank bracht voor het vele werk dat zij voor de kinderen had gedaan. „Zij voelde zich kind met de kin deren” zo zeide de heer Ververs. WADDINXVEEN De groenteveiling Gouda Omstreken van de coöperatieve tuiniersvereniging van die naam is sinds woensdag de eerste Nederlandse centrale witlofveiling voor de export. Vijf grote witlofveilin- gen in de randstad Holland werken bij deze exportveiling samen, waar door het mogelijk wordt de uitvoer van witlof vanuit één centraal punt te regelen. De ’s morgens door de veilingen uit Rotterdam-ZHE, IJsselmonde, Heer Hugowaard, Amsterdam en de Goudse veiling zelf aangeboden witlof kan alleen verhandeld worden via de Goudse veiling. Het is dan niet beslist noodzakelijk dat de witlof ook in Gouda aanwezig is. Uiteraard blijft ook de mogelijkheid tot binnenlandse handel volop bestaan. Op het ogenblik bedraagt de ex port van witlof ongeveer tien pro cent van de nationale productie. Men streeft naar een uitvoer van circa 25 procent. Op de buitenland se markt is vooral België een be langrijke concurrent. De Nederland se export is voornamelijk op West- Duitsland gericht. Het was ir. D. Kers, rijkstuin- bouwconsulent te Barendrecht, die dinsdagmiddag de nieuwe witlofaf- wasinstallatie van de veiling Gouda Omstreken in gebruik stelde. Hij vond de ingebruikneming uiteraard bijzonder belangrijk, maar zijn hart ging toch uit naar de afzetmogelijk heden, die de nieuwe regeling van de export biedt. Hij beschouwde de afwasinstallatie als een instrument om het product een betere kwaliteit te laten ver krijgen. „Doordat de witlof nu cen traal in Gouda aan de handel wordt aangeboden, is een belangrijke stap gezet op de weg tot het verkrijgen van een betere naam in Nederland en het openbreken van de markt in het buitenland,” zei ir. Kers. Hij wenste het bestuur van de Goudse veiling succes en stelde vervolgens de nieuwe installatie in werking. Eikenlaan leplaan Waddioxveen Telefoon 2401 b.g.g. 2184

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 17