Veertig bejaarden woningen dank zij unieke oecumenische samenwerking Ondanks bouwplannen is woningsituatie somber W arhoofdige leuk maar doorzichtig DOLLE BOEL IN ZEVENHUIZEN BIJEENKOMSTEN VOOR HONDERD JONGE MOERKAPELSE KIEZERS Contactlenzen Ledenvergadering Ijsclub Wilhelmina Kosten ophalen van huisvuil Kleine Trompetter doet mee met wereldconcours Laatste fase uitbreidingsplan Zuidplaspolder van start VIOS viert in 1966 negende lustrum BB-oefening in Zevenhuizen Gift Ichthuskerk Stichting kampt nu al met tekorten Voor verkiezingen van volgend jaar Vestzaktheater voor Kunstkring Fanfarecorps heeft wind in de zeilen g'XDptiek Komeet kansloos mr. opticien j. grit contactlensspecialist hoortoestelpracticus n.v. fovea centralis V' a2 Bejaardenhuis Evenementen Tekort Bouw voor Rotterdam Suggesties Pauselijke onderscheiding Registratie i t-.V «••1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART 11 NOVEMBER 1965 kalasiris alleenverkoop bij markt 18, gouda i REEUWIJK „Ik hoop dat de oecumenische samenwerking, waaraan de totstandkoming van dit complex ten grondslag ligt, perspectief voor de toe komst zal inhouden,” zei vrijdagmiddag de burgemeester van Reeuwyk, jhr. mr. W. H. D. Quarles van Ufford bij de officiële ingebruikneming van het complex van veertig bejaardenwoningen met verzorgingseenheid aan de Douwes Dekkerstraat in Reeuwijk-brug. Reeuwyk is de eerste gemeente in Zuid-Holland dat zo’n complex kreeg door de nauwe samenwerking tussen de protestants-christelyke kerken en de rooms-katholieke kerk binnen de Stichting Interkerkelyk Bejaardencentrum. Door onze vakkennis en diplo ma’s zijn wij in staat uw contact lenzen individueel en zeer com fortabel aan te meten. De reeds vele tevreden dragers zijn er een bewijs voor. De ideale aanpassing verkrijgt u bij DIE contactlensspecialist die, hoewel elke lens apart voor u gemaakt wordt, eventuele ver anderingen zelf kan aanbrengen en zelf kan slijpen. Ons instru mentarium en ons technisch in zicht maken het mogelijk dit per fect uit te voeren. OOK het recept van de oogarts wordt precies volgens de ver strekte gegevens uitgevoerd. In het bezit van diploma contactlens specialist W.-Berlyn. bij dit toneelgezelschap een enorme ervaring opdoen. Hoewel zij het er woensdagavond goed vanaf brachten, zijn we toch benieuwd of zij zich bijvoorbeeld in een stuk van Pinter of Tsjechow net zo zullen weren. Maar dat kunnen we misschien volgend jaar zien. Met het kort raadsbesluit de van K. TIENDEWEG 12 - GOUDA Telefoon 3033 (7 huizen vanaf de Markt) Kleiweg 108 - Tel. 6033 (naast Kleiwegbrug) minnaar MOERKAPELLE De vuilophaal dienst in Moerkapelle, waarover wij onlangs reeds berichtten, zal de in woners zestien gulden per jaar aan reinigingsrechten gaan kosten voor de eerste vuilnisemmer en tien gul den voor iedere volgende vuilnisem mer van het uniforme formaat van 33 liter inhoud. In tegenstelling tot eerdere plan nen om de bewoners de nieuwe em mers zelf te laten bekostigen willen B. en W. de raad thans voorstellen voor rekening van de gemeente vuil nisemmers beschikbaar te stellen. In woners, die reeds over een z.g. goed gekeurde vuilnisemmer beschikken zullen een vergoeding voor deze em mer ontvangen, waardoor deze dan formeel in gemeente-eigendom over gaat. Zodra na 1 januari deze twee maal wekelijkse vuilophaaldienst is gestart zal geen vuil meer langs de openbare weg mogen worden geplaatst in niet gesloten bakken, met uitzondering van de thans in gebruik zijnde em mers, voor zover deze door B. en W. geschikt worden bevonden. Het huisvuil zal op dinsdag- en vrijdagmiddag worden opgehaald. Slechts in beperkte mate zal tuinvuil kunnen worden meegenomen. Het zogenaamde industrievuil is hieron der niet begrepen. De inwoners van Moerkapelle kun nen vóór 15 november ten gemeente- huize opgeven hoeveel emmers zij denken te gaan gebruiken. ZEVENHUIZEN geleden genomen raadsbesluit tot verkoop van gronden ten behoeve van de woningbouw in het uitbrei dingsplan Zuidplaspolder nadert dit plan nu aardig de voltooiing. De bouw van 64 woningen, waarmede dit jaar werd begonnen, vordert op het ogenblik goed. Aan de Dahliastraat zijn het drie woningwetwoningen en zeven pre- miewoningen, voor een deel al be woond en de rest wordt nog dit jaar opgeleverd. De woningwetwoningen aan de Asterstraat komen in het eer ste kwartaal van 1966 gereed, even als de acht vrije sectorwoningen aan de Leliestraat. Voorts wordt ver wacht, dat de twaalf bejaardenwo ningen plus dienstwoningen aan de Schoolstraat in maart ter beschik king zullen komen. Zodra de benodigde bouwcontin- genten zijn verkregen zal de aanne mer, de firma Reberg uit Capelle a.d. IJssel aan de Goudsbloemstraat ze ventien woningwetwoningen en zes van deze woningen aan de Aster straat gaan bouwen. Vervolgens ko men achttien premiewoningen in de Goudsbloemstraat aan de beurt als mede nog elf vrije sectorwoningen aan de Leliestraat. Op de bebouwing van het Begonia- plein, waar nog bouwrijpe grond ligt, en het bejaardentehuis na, is het plan Zuidplaspolder dan volgebouwd. Voor de bouw van het bejaardente huis, dat plaats moet gaan bieden aan 69 bejaarden, is reeds een stich ting in wording, waarin alle kerke- MOERKAPELLE De honderd jeugdige kiezers van de gemeente Moer kapelle zullen volgend jaar by de verkiezingen van de leden van de Provin ciale Staten en de Gemeenteraad, respectievelijk op 23 maart en 1 juni, niet onvoorbereid ter stembus trekken. Het gemeentebestuur van Moerkapelle heeft namelijk besloten om van te voren een aantal bijeenkomsten te beleg gen tijdens welke de jongeren zullen worden voorgelicht over de gang van zaken bij de verschillende overheidsorganen. ZEVENHUIZEN Een achttiental leden woonde maandagavond de in Hotel Vos te Zevenhuizen gehouden jaarvergadering van het Fanfare korps „De Kleine Trompetter” bij. Tijdens deze vergadering, die werd geopend door voorzitter J. de Ruiter, werd bekend gemaakt dat De Kleine Trompetter het volgend jaar zal gaan deelnemen aan het Wereldmuziek- concours in Kerkrade. Ofschoon dit (nog niet officiële) be sluit al reeds eerder genomen zal zijn kan men de uitstekende prestaties van het Zevenhuizens fanfarekorps tijdens het concours van enkele we ken geleden in De Lier, waar een tweede prijs in de ere-afdeling werd weggesleept, wel als een extra sti mulans beschouwen. De Kleine Trompetter heeft trou wens een actief jaar achter de rug. Zo werd bijvoorbeeld op Hemel vaartsdag weer een autocross gehou den, die zich ieder jaar weer in een grotere belanstelling mag verheugen. Ook voor het volgend jaar staan, behalve Kerkrade, weer tal van eve nementen op het programma. Op 16 en 17 december geeft men twee uit voeringen in Hotel Vos. REEUWIJK In de volbezette grote zaal van het verenigingsge bouw Reeuwijk-brug, gaf de toneel vereniging V.I.O.S. jl. zaterdagavond, onder regie van de heer A. Groenen dijk de laatste opvoering van het blijspel „Betalen om zeven uur”. De voorzitter van V.I.O.S., de heer S. L. van Vliet memoreerde in zijn ope ningswoord, dat de vereniging in fe bruari van het komende jaar haar negende lustrum zal vieren. Er wordt nu reeds hard gewerkt om het 45- jarig bestaan op grootse wijze te vie ren. Daarna gingen de coulisses open. Bij de opvoering van het blijspel gaven de leden van V.I.O.S. zich vol ledig. De rollen waren stuk voor stuk goed ingestudeerd en alles verliep dan ook in een vlot tempo. Een da verend applaus van de aanwezigen, onder wie burgemeester en mevrouw Quarles van Ufford, was het beste bewijs, dat er van het spel volop was genoten. Na de voorstelling bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. Daarbij werd de dansmuziek ver zorgd door het ensemble van „Uit en Thuis”. MOERKAPELLE Het eerste team van de Moerkapelse volleybal vereniging ’Komeet’ is vorige week kansloos ten onder gegaan tegen Thor 2 uit Bergambacht. De wed strijd eindigde in een 30 overwin ning voor de Bergambachtenaren. Setstanden: 15-6, 16-14 en 15-12. Komeet maakte een bijzonder ner veuze indruk, wat waarschijnlijk het gevolg was van het feit dat een der vaste spelers van het eerste team wegens ziekte ontbrak. De invaller had nog nooit met de rest van het team samengespeeld, zodat er van een op elkaar ingespeeld zestal in dit geval geen sprake kon zijn. REEUWIJK De Ijsclub Wilhel mina hield maandagavond in café De Sport haar jaarlijkse algemene leden vergadering, die door een vry groot aantal leden werd bezocht. Tydens deze vergadering werd besloten om indien Koning Winter het komende seizoen genegen is mee te werken, nationale langebaanwedstrijden te organiseren. Voor dit doel zijn de Reeuwijkse plassen uitermate geschikt. Tijdens de vergadering werden toegangsbe wijzen voor de Europese kampioen schappen 1966 op de kunstijsbaan in Deventer verkocht. Veel leden maak ten van de gelegenheid gebruik zich nu reeds van een plaatsje te verze keren. Tot 20 november bestaat nog de gelegenheid kaarten te kopen bij de heer G. v.d. Bent, Beierenstraat 8 te Reeuwijk. De bestuursleden T. A. van Dam en L. van der Linde stelden zich niet herkiesbaar en werden vervangen door de heren A. Hoogeveen en K. Oosterwijk. De heer G. van der Bent werd herkozen. Voorzitter Tj. Tiche laar dankte de scheidende bestuurs leden voor de door hen ten toon ge spreide activiteiten voor de ijsclub. lijke en maatschappelijke stromingen uit de gemeente zijn vertegenwoor digd, alsmede de beide woningbouw verenigingen. Deze avonden zullen voor de pauze met een concert van De Kleine Trom petter gevuld worden, terwijl na de pauze een cabaretprogramma ver zorgd door eigen leden gegeven zal worden. Men hoopt volgend jaar ook een uitvoering in Moerkapelle te kunnen geven. Officiële data zijn er echter nog niet bekend. De vergadering sprak met alge mene stemmen zijn vertrouwen uit in het huidige bestuur. Enkele aftre dende bestuursleden werden bij ac clamatie herkozen. Dat dat vertrou wen gerechtvaardigd is blijkt uit het feit dat het, zo bleek ook tijdens de vergadering, de vereniging in alle opzichten voor de wind gaat. Het ledental stijgt, de prestaties evenredig of misschien nog sneller. Het was daarom een tevreden voor zitter De Ruiter die deze bijeenkomst laat in de avond kon besluiten. Het ligt ook in de bedoeling een of meerdere raadsvergaderingen bij te wonen. Het college van Burge meester en Wethouders merkt in de brochure die aan de honderd nieu we kiezers is gestuurd, op dat het stemrecht bijzonder belangrijk is. Het is een onmisbare factor in ons democratische bestel, Immers, door het uitbrengen van de stem wordt mede het beleid in staat, provincie en gemeente bepaald? Het gemeentebestuur heeft grote verwachtingen van dit experiment. By voldoende belangstelling zal men in het Dorpshuis een aantal bijeen komsten beleggen, die een zuiver in- De bouwkosten hebben ongeveer 900.000,bedragen. Dat was ruim honderdduizend gulden meer dan het begrootte bedrag. Men wijt deze verhoging aan de loonstijgingen en de stijging van het rentepercentage. Gelukkig wordt de exploitatie van het centrum voor een groot deel door de overheid gesubsidieerd, want an- Het wordt nu toch hoog tijd, dat de gemeente eindelijk de mogelijkheden gaat krijgen om het reeds lang be staande maar nog steeds niet goed gekeurde uitbreidingsplan ’Dorp’ tus sen de dorpskern en de Rottemeren te gaan realiseren. Misschien dat er voor Zevenhuizen hoop komt, nu het Rotterdamse college van B. en W. heeft verklaard, dat gebrek aan bouwgronden in Rotterdam zelf het noodzakelijk maken dat er in andere gemeenten voor Rotterdam zal moe ten worden gebouwd, waarbij met name Zevenhuizen en Gouda, als mede andere omliggende buurge meenten werden genoemd. Het was ir. K. J. Mackenzie, hoofd- ingenieur-directeur van Volkshuis vesting en, Bouwnijverheid in Zuid- Holland, die vrijdagmiddag de sym bolische ingebruikneming verrichtte met de sleutel die hem door de voor zitter van het Stichtingsbestuur, ds. J. Kapteyn, was overhandigd. Het bejaardencentrum is in feite al een jaar lang bewoond. Ir. Mackenzie sprak er zijn vreug de over uit dat de gemeente Reeu wijk heeft af gezien van het feit dat de bouw van een tehuis voor een ge meente als Reeuwijk misschien een te zware opgaaf zou zijn geweest. „Hebben de inzichten op het gebied van de huisvesting zich dermate ge wijzigd dat vandaag de voorkeur moet worden gegeven aan de bouw van bejaardenwoningen met een dienstcentrum of, zoals hier het ge val is, een verzorgingseenheid,” zei de heer Mackenzie. Hij achtte het van groot belang dat de bejaarde zolang mogelijk zijn zelfstandigheid zou behouden. De heer Mackenzie sprak de hoop uit dat het bejaardencentrum zo spoe dig mogelijk de beschikking zou krij gen over een alarminstallatie opdat de bewoners ook 's nachts tijdig hulp zullen kunnen krijgen. De samenwerking tussen de ker ken werd ook door dominee Kap teyn op bijzonder hoge prijs gesteld, bleek tijdens de bijeenkomst welke in het verenigingsgebouw aan de Dunantlaan werd gehouden. Ds. Kap teyn bracht in zijn openingstoe spraak dank aan de vlotte medewer king van de Provinciale dienst voor de Volkshuisvesting, waardoor reeds een jaar nadat de eerste gesprekken over de be jaar den woningen werden gehouden met de bouw een aanvang kon worden genomen. Ondanks de jongste bouwplannen is de woningsituatie in Zevenhuizen nog steeds zorgelijk. Zelfs na het ge reedkomen van de laatste huizen in de Zuidplaspolder zal het aantal ge gadigden op de wachtlijst nog wel boven de 150 blijven. Bovendien moet er iets gebeuren aan de krotop- ruiming. Ook burgemeester A. van ’t Verlaat liet zich in de eerste door hem gepresideerde raadsvergadering, veertien dagen geleden, somber uit over de woningsituatie. ZEVENHUIZEN Het is een dolle avond geworden daar in Zevenhuizen. Op de foto ziet u de ’acteurs’ en ’actrices’ die voor die dolle boel gezorgd hebben. Het zijn leden van de afdeling Zevenhuizen van de Jongerenorganisatie van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, die afgelopen za terdagavond in Hotel Vos te Zevenhuizen hun jaarlijkse feest- en contactavond hielden. Tijdens zijn openingstoespraak verwelkomde voorzitter W. Verwaal onder meer burge meester A. van ’t Verlaat, die in gezelschap van zijn echtge note blijk gaf van zijn belang stelling, bestuursleden van di verse verenigingen, enzovoorts. Na het eendrachtig zingen van het bondslied met piano-bege- leiding van mejuffrouw B. Bos werd het jaarverslag voorge dragen door de jongedames N. den Hollander en C. Reym. Daarna brachten de toneelspe lers op een bijzonder amusante wijze het toneelstuk „Goud Aaltje” voor het voetlicht. In de hoofdrollen vielen op door goed spel C. den Hollander en mevrouw J. de Jong-Stuurman. ’Mamma’s Roccelli’ Boys uit Bergschenhoek verzorgden de muziek tijdens het tot diep in de nacht voortdurende bal. De heer A. Oudijk uit Rotterdam werd de gelukkige winnaar van een pony-veulen tijdens de verloting. Aanstaande zaterdag geven de Landbouw jongeren een her haling van het programma van vorige week. Dan is voor de grote verloting een heren- of damesrijwiel als hoofdprijs be schikbaar gesteld. Aanvang 20 uur. (foto Sjaak Noteboom) In de brief verzoeken B. en W. aan de jonge kiezers aan het gemeente secretarie mee te delen of zij de ver- gadering(en) zullen bijwonen. Even tueel bij de kiezers levende vragen kunnen nu al worden ingezonden op dat men daarover tijdens de bijeen komst gefundeerd kan antwoorden. Voor suggesties met betrekking tot de vorm waarin een en ander zal moeten worden gegoten houdt men zich aanbevolen. REEUWIJK Aan mevrouw A. Moons-van Leeuwen en de heer G. B. van Leeuwen is het gouden erekruis, verbonden aan de pauselijke onder scheiding „Pro Ecclesia et Pontifice” toegekend voor hun vele verdiensten gedurende twintig jaren voor hulpkerk-Brug Onbevlekt Hart Maria. Zondag was het daarom feest en bracht pastoor De Koning aan het einde van de kerkdienst mevrouw Moons en de heer Van Leeuwen dank voor alles, wat zij voor de kerk en priesters hadden gedaan. De oprich ter van de hulpkerk, pastoor Schnei ders viel de eer te beurt de beide onderscheidenen de ere-tekenen op te spelden. Hoewel ongebruikelijk in een kerk volgde hierna een daverend applaus. De heer Van Leeuwen bracht mede namens zijn zuster dank voor deze hoge kerkelijke onderscheiding. ZEVENHUIZEN Maandagavond klonk sirenegeloei over Zevenhuizen. Het was .eigenlijk maar loos alarm, want voor die avond stond er een grote oefening van de Bescherming Bevolking op het programma. Verondersteld werd dat op de meubelfabriek van de Fa. P. de Ko ning Zn aan de Dorpsstraat een verdwaalde bommenwerper was te recht gekomen en dat daardoor het voorste gedeelte van de fabriek in puin lag, terwijl het achterste ge deelte in lichterlaaie stond. Aange nomen werd, dat de brand zou over slaan naar de naast gelegen carros- seriefabriek van de firma de Graaff. De brandweren van Zevenhuizen, alsmede van de buurtschappen Groe neweg en Oud-Verlaat kwamen in het geweer. De spuit van Zevenhui zen bestreed het vuur aan de achter zijde bij de Koning, terwijl de spuiten van Oud-Verlaat en Groeneweg in aanjaagverband de overslagbrand bij de Graaff te lijf gingen. De leiding over de brandweerkorpsen werd ge voerd door brandweercommandant J. Visser. Er was ook nog een twaalftal ge wonden, die door de E.H.B.O. en E.H. I.O. zo snel mogelijk van het ramp- terrein werden afgevoerd naar het gebouw van de B.B. aan de Twee- manspolder, waar onder leiding van dokter J. A. Ensing hulp werd ver leend en voor verder transport naar de ziekenhuizen werd zorggedragen. De Rijkspolitie en reserve Rijkspo litie zorgden voor afzetting, regelden het verkeer en zorgden voor de be waking van de eigendommen tegen eventuele plunderaars. De Centrale commandopost was ingericht in het gemeentehuis, waar de burgemeester en het Hoofd Zelfbescherming aan wezig waren. Na afloop van de oefening was er nog een bijeenkomst in Hotel Vos. Hier liet de heer W. Clazing, Hoofd Zelfbescherming van de gemeente Zevenhuizen zijn mening over het verloop van de oefening horen, die hij zeer geslaagd noemde. het corset met steun gevende constructie; de oplossing bij alle moei lijkheden met uw figuur, onontbeerlijk bij corpu lentie, verslapte spieren, rugpijn, na operaties, etc. komt u eens vrijblijvend passen. ders zou de huurprijs van de wonin gen 170 tot 180 gulden moeten be dragen. Ondanks deze steun was er in het afgelopen jaar een tekort van 20.000,—, zodat het bestuur in fi nancieel opzicht in de zorgen zit, al dus ds. Kapteyn. Namens het gemeentebestuur wen ste burgemeester Quarles van Ufford het stichtingsbestuur en de bewo ners van het complex geluk. „We zijn in het begin wel eens bang geweest dat het leeftijdsver schil een te grote rol zou gaan spe len,” zei mevrouw E. L. M. Mul-Wit- te, directrice van het complex, „maar we kunnen het best met elkaar vin den geloof ik.” Samen met haar echtgenoot woont mevrouw Mul in de woning die bo ven de verzorgingseenheid is ge bouwd. Behalve het woonhuis op de eerste verdieping is er op de begane grond een recreatiezaaltje, een keu ken, een ziekenkamer en een badka mer. Na de bijeenkomst in het vereni gingsgebouw ging het gezelschap naar het bejaardencomplex waar men verzorgingseenheid en wonin gen aan een grondige bezichtiging onderwierp. REEUWIJK Ten bate van het orgelfonds van de Ichthuskerk te Reeuwijk-brug heeft ds. J. Kooien dezer dagen een gift ontvangen van 2000. Dit volgt op een eerder ont vangen legaat van 3000. Ds. J. Kooien heeft beroep ontvan gen van de gemeenten Ameide en Tienhoven. Dit is het dertiende be roep, dat op hem wordt uitgebracht. REEUWIJK De P.I.T.-collecte heeft een bedrag opgebracht van 201,12. formatief karakter zullen dragen. Het is geenszins de bedoeling om politieke propaganda te bedrijven. Om de bijeenkomsten zo aantrek kelijk mogelijk te houden, denkt men in de richting van een forum. Van uit de vergadering zullen dan vra gen op dat forum kunnen worden af gevuurd. De discussie zal niet wor den geschuwd, ofschoon dat niet het belangrijkste bestanddeel van de sa menkomsten zal vormen. Geïnteresseerden, die het kies recht reeds langer bezitten en dus geen uitnodiging hebben ontvangen of jongeren die nog niet zullen mo gen stemmen zijn uiteraard ook wel kom tijdens deze bijeenkomsten. REEUWIJK Het is, zo is achteraf gebleken, een by zonder gelukkige gedachte geweest van de Kunstkring Reeuwyk voor de opening van haar seizoen, vorige week woensdagavond, het ’Vestzaktheater* uit Amsterdam uit te nodigen. De talryke aanwezigen konden genieten van goed, soms wel iets te nadrukkelyk toneelspel van de leden van het toneelgezelschap, die het bljjspel ’De warhoofdige minnaar’ van Nicolas Barbieri opvoerden. Dit toneelstuk speelt in de zestiende eeuw en is geschreven in de zoge naamde comedia del arte-stijl. De intrige van de toneelstukken in deze stijl is ver te zoeken, eigenlijk kan men alleen maar spreken van een' gegeven, dat welhaast mathematisch afgewerkt dient te worden. Van het verhaal gaan er dertien in het (comedia del arte) dozijn. De warhoofdige minnaar is de jonge e- delman Riccardo, een degelijke maar bepaald niet sprankelende vertol king van Arno Guldemond, die smoorverliefd is op een arme von delinge, Lucinda genaamd; een alles zins aanvaardbare rol van Mieke Geurts. De straatarme edelman heeft ech ter een medeminnaar in de persoon van Trufaldo, een oude gierige rijk aard. Mascarillo, de knecht van de edelman, een bee*tje te scherp geac centueerd door Wim Burkunk, die ook de regie had; tracht alle zich voordoende moeilijkheden met listen en lagen op te lossen, maar ziet tot zijn wanhoop dat zijn meester in zijn blinde verliefheid steeds alles in de war schopt. In dit soort van toneelstukken voelt men als het ware het einde na deren. Langzaam werkt de schrijver zich door een stroom van grappige (maar niet altijd geslaagde) gebeur tenissen naar het onvermijdelijke happy-end, waardoor het publiek voldaan naar huis kan terugkeren. Het Vestzaktheater was verleden jaar ook al eens in Reeuwijk met een toneelstuk van dit genre. Ofschoon deze comedies op zich wel iets char mants hebben, rechtvaardigen zij een geheel repertoire in deze stijl vol strekt niet. Zij kunnen dienen als re gistratie van het bestaan ervan, maar daar houdt het dan ook mee op. Men raakt er over het algemeen te snel op uitgekeken. De comedia del arte leent zich ech ter voor de opvoering door jonge en minder ervaren acteurs en actrices. Het Vestzaktheater bestaat voor het merendeel uit jongeren en zij kunnen .z

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2