Noodweer veroorzaakt Actie van Koopcentrum Brug voor Zwembad overal grote schade Gratis stoken, eten en met vakantie in 1966 Kerstviering van de Paddestoel Nieuw oudercomité RK lagere school Sint Nicolaasbal groot kassucces Kerstwijding voor be j aardenafdeling P. Groeneveld begraven 2 Waddinxveners in N.V. ’Climco’ Politie let streng op verlichting M. W. Schakel voor A.R. partij Trekking in vol Ver. Gebouw Aanleg rijwielpad in volle gang ZEVENHUIZEN Het rijwielpad dat wordt aangelegd langs de rijks weg Utrecht-Den Haag langs de oostzijde van de Botte in de ge meente Zevenhuizen is thans bijna gereed. Sint enthousiast ontvangen door Reeuwijkse jeugd Feestverlichting op donker deel van Kerkweg Films in Gouda St. Nicolaas kaartavond RVC Nieuwe loods door storm beschadigd Volleybal Gevaar voor dijkdoorbraak in Reeuwijk Leden ’Concordia? Korfbalveld P. Slappendel wint klaver jaswedstrijd Slippartij verworpen Hoger beroep slagen in Utrecht Pagina 6 BURGERLIJKE STAND Ook elders 800 zakken zand Draad geknapt WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART donderdag 9 december 1965 i I f M Voor het opgeven van abonne menten en advertenties. Agentschap Moerkapelle: Fa. Van Marie, Dorpsstraat 32, telefoon 338. WEEKBLAD HOLLANDS HART Elders in de gemeenten Reeuwjjk, Waddinxveen, Zevenhuizen en Moer kapelle woeien pannen van de daken, werden ruiten vernield en braken kan ook gebruik worden gemaakt van brugzegels, die bij vorige acties werden uitgegeven. WADDINXVEEN Een dezer da gen is de heer H. Boersma uit Wad dinxveen benoemd tot ouderling der Gereformeerde Kerk. REEUWIJK De klaverjaswed strijd die maandagavond ter gelegen heid van Sint Nicolaas door de kla ver j asclub ’Plaszicht’ in het café van die naam aan de ’s-Gravenbroekse- weg werd gehouden, is gewonnen door de heer P. Slappendel, die 5784 punten in de wacht sleepte. Aan de ze wedstrijd, waarvoor talloze fraaie prijzen beschikbaar waren gesteld, is deelgenomen door tweeëndertig per sonen. De uitslagen luiden als volgt: 1. P. Slappendel (5784), 2. A. de Pater (5818), 3. mevrouw Koster (5427), 4. A. Boele (5265) en 5. C. van Velzen (5226). WADDINXVEEN Tijdens de vorige week gehouden ledenvergade ring van het oudercomité van de rooms-katholieke lagere Sint Jozef- en Sint Paulusschool werd een nieuw bestuur gevormd. De nieuwe leiding bestaat nu uit de volgende personen: M. G. v.d. Meulen (voorzitter), A. H. van Zwieteren (vice-voorzitter), J. H. M. Verzantvoort (secretaris), mevr. W. v. d. Born (penningmeesteresse), mevrouw Van Hal, mevrouw P. J. v. Paasen, M. H. H. Broere, J. Boolman en B. W. Fillié (allen leden). Tijdens de bijeenkomst sprak de heer Van de Meulen de hoop uit dat er een vruchtbare samenwerking met het schoolbestuur en het onderwij zend personeel zou zijn. De voorzit ter verwachtte ook wat meer mede werking van de zijde der ouders van schoolgaande kinderen. SPREEKUUR SECRETARIS WOONRUIMTE- AD VIESCOMMISSIE REEUWIJK De secretaris van de woonruimte-adviescommissie houdt spreekuur op maandagavond tussen 7 en 7.30 uur voor uitsluitend woonruimtezaken, ten raadhuize. ZEVENHUIZEN Als gevolg van de gladheid slipte gisterochtend omstreeks kwart over acht een per sonenauto bestuurd door de heer G. C. E. uit Utrecht op Rijksweg 12. De wagen schoot door de middenberm en kwam op andere weghelft tegen de brugleuning van de brug over de Rotte tot stilstand. De auto werd zwaar beschadigd. De bestuurder liep nagenoeg geen letsel op. WADDINXVEEN Op de avon den van 16,17, 20 en 22 december a.s. zal in het clubhuis van „de Padde stoel” aan de Lijsterbesstraat een Kerstviering worden gehouden voor de bij deze speeltuin aangesloten kinderen en hun ouders. Op het pro gramma voor deze avonden staat o.a. de opvoering van het kerstspel „Ru ben die water verkocht” door de meisjes van het toneelclubje van „De Paddestoel”. ZEVENHUIZEN De Hoge Raad heeft een cassatieberoep verworpen van een 36-jarige chauffeur uit Ze venhuizen, die door het Haagse ge rechtshof was veroordeeld tot twee maanden gevangenisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegd heid wegens het in september 1963 veroorzaken van een ongeval met dodelijke afloop in Capelle aan den IJssel. Bij dat ongeluk kwam een 69-jarige inwoonster uit Zevenhui zen om het leven. REEUWIJK Voor het grote Sint Nicolaas-bal dat „Vreugd voor de jeugd” zaterdagavond in het vereni- gingsgebouw-brug organiseerde be stond een enorme belangstelling. De goedheiligman gaf zelf ook nog acte de présènce en toonde zich bijzonder tevreden over het welslagen van het feest dat te zijner ere werd gegeven. De muziek (nou ja...) werd ver zorgd door ’The Starfigthers’ onder leiding van Jan Neef met zang van Johnny Verschut. De grote opkomst heeft het bestuur niet alleen in moreel opzicht een grote steun gegeven. De opbrengst mocht er ook zijn en dat was vooral na het veel kosten vergende Sint Nicolaasfeest op zatermorgen wel nodig. BURGERLIJKE STAND REEUWIJK Geboren: Adriana, d.v. J. Konijn en G. Zekveld; Albertus Wilhelmus, z.v. G. Ph. Streng en H. M. v.d. Kleij; Hendrikus Wijnandus Johannes, z.v. J. C. J. Rijkenhuizen en G. M. A. J. Neder hoff. Gehuwd: Joh. van de Kist en W. Th. Meijer. BEVOLKING REEUWIJK Af gevoerde personen: N. van Dam van Zoutmansweg 72 naar Stolwijk, Bosweg 9; W. Th. Meijer van Raad huisweg 77 naar Gouda, Kon. Wil- helminaweg 169; W. C. Hoogendoorn van Nieuwdorperweg 43 naar Wad dinxveen, Tochtweg 5; W. H. H. Kus- ter e.v. Malingre van v. Brederode- straat 15 naar Gouda, Vrijheidslaan 6; A. v.d. Laan van Tempeldijk 11 naar Gouda, Lanseloetstraat 13. Opgenomen personen: A. M. de Jong van Gouda in Kennedysingel 80; M. M. J. Rincheval e.v. de Jong van Gouda in Kennedysingel 80; J. v. Schaik e.v. den Ujjl van Gouda in Middelburgseweg 24; L. v. Beek e.v. Verkade van Oegstgeest in Middel weg 5; C. M. L. Wooldrik van Utrecht in Gr. v. Prinstererlaan 19; W. Sluijs van Den Haag in Tempeldijk 7F. J. v. Gooswilligen van Gouda in Anne Frankstraat 37; C. J. Bijvoet, van Perzië in Zoetendijk 22. Verhuizingen binnen de gemeente: A. W. de Bruin van v. Staverenstraat 51 naar Kennedysingel 52; L. H. Hoo- gerbrugge van Raadhuisweg 133 naar Kennedysingel 58; H. den Uijl van Reewal 25 naar Middelburgseweg 24. Gevonden: leesboek; zwarte glacé dameshandschoen; rode zeilboot; een blauw-grijze step; paar grijze wollen wanten; houten roeiboot. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Verloren: portemonnaie inh. ƒ12,-; bos sleutels (ca. 5 stuks); paar rode handschoenen; dubbele fietstas van bruin zeildoek inhoud oude regenjas; bloedkoralen ketting met goud slot; Weggelopen: bruin witte hond ’Lassy’ 7 maanden oud. Inlichtingen postbureau der Rijks politie te Reeuwijk, John Raedecker- singel 2, van maandag t.e.m. vrijdag tussen 9.00 en 12.30 uur. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: bruine suède want; akte tas met inhoud; motorhandschoen; herenhorloge; rood kinderwantje. Verloren: rode want; 2 hoofddoeken; meisjeswant; blauw gymnast, pakje; gouden armband. ZEVENHUIZEN Op dinsdag middag 21 december om twee uur organiseert de bejaardenafdeling te Zevenhuizen in de landbouwhuis- houdschool aan de Burgemeester Klinkhamerweg een kerstwijding. Na samenzang zal een inleiding ge houden worden door ds. W. F. van der Staat. Na de pauze staan een kerstver haal, zang door leerlingen van de school, declamatie en slotzang op het programma. Voorts vertoont mej. Wigman kleurendia’s over de wintersport. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door leerlingen en personeel van de huishoudschool. MOERKAPELLE Maandag avond 6 december speelde de vol leybalvereniging Thor uit Bergam bacht tegen De Komeet uit Moer kapelle. De wedstrijd eindigde in een gelijkspel. De eerste twee sets werden gewonnen door Moerkapelle en de beide laatste sets door Berg ambacht. De setstanden waren: 16-14 15-13; 4-15 en 14-16. WADDINXVEEN Onder zeer grote belangstelling is zaterdagmid dag op de algemene begraafplaats het stoffelijk overschot van de vorige week plotseling overleden heer P. Groeneveld ten grave gedragen. Op weg naar de begraafplaats werd de lijkwagen geflankeerd door leden van de Vrijwillige brandweer, waar van overledene een zeer actief lid was. Aan de groeve werd het woord ge voerd door de commandant van de brandweer, de heer A. M. Zwambom die herinnerde aan de vele goede ei genschappen van de heer Groene veld. Op de begraafplaats waren o.m. aanwezig burgemeester C. A. van der Hooft en directieleden en personeel van Kempkes Meubelfabrieken, waar overledene werkzaam was. De heer Groeneveld was in zijn dagelijks werk bij Kempkes Meubel fabrieken n.v. een dynamisch figuur. De tijding van zijn plotseling over lijden maakte zowel op zijn chefs als op zijn collega’s een diepe indruk. Mede door de veelzijdigheid van de taak waarvoor hij verantwoordelijk Was, kwam hij in zijn werkkring met veel mensen in aanraking. Hij heeft zich doen kennen als een harde wer ker, voor wie niet spoedig iets teveel was en die dan ook node gemist kon worden. Als zodanig zal hij dan ook bij velen in herinnering blijven. Moge dit zijn echtgenote en kinde ren, die in hem een goede man en vader missen, tot troost zijn. WADDINXVEEN Ten onrechte werd vorige week in het raadsver- slag van Waddinxveen vermeld, dat het raadslid de heer T. Ververs tégen het voorstel van B. en W. voor de aanleg van een korfbalveld in de Vondelwijk had gestemd. De heer T. Ververs had vóór gestemd. WADDINXVEEN Eén dezer da gen werd opgericht de N.V. Techni sche Industrie- en Handelmaatschap pij „Climco” te Rotterdam. De ven nootschap werd gevormd door de he ren L. Hans te Rotterdam en P. J. C. Warffemius en J. Wagenaar uit Wad dinxveen, allen van beroep koopman. Het maatschappelijk kapitaal be draagt 165.000 waarvan is geplaatst en volgestort in contanten ƒ33.000,-. De drie oprichters zijn benoemd tot directeuren der vennootschap en ne men elk voor 11.000,- deel. BURGERLIJKE STAND ZEVENHUIZEN Ondertrouwd: Joh. Hoogendoorn en Adr. Vermulm. SPREEKUUR BURGEMEESTER REEUWIJK De burgemeester houdt, behoudens onvoorziene om standigheden spreekuur op: vrijdag morgen 10 en 17 december a.s. tussen 10 en 11 uur. takken van de bomen. Op enkele plaatsen werden deuren van schuren uit hun hengsels gerukt en gingen ook enkele schuttingen tegen de vlakte. Sommige auto’s liepen minder ern stige beschadingen op door het af waaien van takken. Het water stond hier en daar op gelijke hoogte met de weg en leverde moeilijkheden op voor het verkeer. Fietsers en bromfietsers die ’s avonds vanuit Gouda naar Waddinxveen te rugkeerden hebben het grootste ge deelte van de weg te voet moeten afleggen. Behoudens enkele lichte verwondingen hebben zich geen per soonlijke ongelukken voorgedaan. WADDINXVEEN De Rijks politie te Waddinxveen gaat dq ko mende weken strenger optreden te gen bestuurders van voertuigen, waarvan de verlichting niet aan de wettelijke eisen voldoet. In toene mende mate wordt de laatste tijd geconstateerd, dat verlichting van auto’s, motoren, scooters, bromfiet sen en fietsen door defecten of an dere oorzaken onvoldoende zijn. De politie meent, dat krachtiger optre den tegen deze vorm van nalatig heid in het belang is van de betrok ken weggebruikers zelf en van an deren. WADDINXVEEN Maandag avond a.s. zal het lid van de Twee de Kamer voor de A.R., de heer M. W. Schakel voor de Anti-Revoluti- onaire Kiesvereniging „Waddinx veen” in het Geref. Ver. Gebouw spreken over het onderwerp „Poli tieke knelpunten principieel belicht. WADDINXVEEN Enkele hon derden mensen waren j.l. dinsdag avond naar het Geref. Verenigings gebouw gekomen om daar te ver nemen, dat de hoofdprijs van de St. Nicolaasloterij van de Waddinx- veense middenstand was gevallen op lot nr. 7692. Niemand der aan wezigen bleek dit lot te bezitten en de geluidswagen, die na de trekking door Waddinxveejj reed, kon de ge lukkige winnaar evenmin opsporen. De bezitter van dit lot kan zich in verbinding stellen met de heer H. K. van der Loo, Noordkade 161, ten einde te vernemen op welke wijze hij in het bezit kan komen van de NSU-Prinz-4 automobiel, die dins dagavond tevergeefs voor het Ver. Gebouw op zijn nieuwe eigenaar of eigenaaresse stond te wachten. Na een welkomstwoord door de voorzitter van het winkelweekcomi- té de heer H. K. van der Loo, ging notaris D. B. van der Most tot de trekking over, daarbij bijgestaan door mannen van de Rijkspolitie. Hij wist de spanning er goed in te houden, door eerst de tien geld prijzen van 100 uit te loten en pas als laatste en elfde prijs het num mer, waarop de auto was gevallen, bekend te maken. De geldprijzen vielen achtereen volgens op de volgende nummers: 612; 6579; 5600; 23087; 1130; 4469; 13828; 7959; 5344; 23835. De bezit ters van deze loten kunnen hun lot bij de Coöp. Raiffeisenbank inwis selen. In zijn welkomstwoord merkte de heer Van der Loo nog op, dat de deelname aan de winkelactie over weldigend is geworden en dat de bejaardenreis in 1966 in ieder geval weer is verzekerd. WADDINXVEEN Morgen start het Koopcentrum Brug met een zegel- actie, waarvan de baten zijn bestemd voor het bouwfonds van het nieuwe zwembad. Bovendien zijn aan deze actie voor de consument drie interes sante hoofdprijzen verbonden alsmede 105 andere geldprijzen. Geraamd wordt, dat deze zegelactie voor het zwembad ten minste een bedrag van duizend gulden gaat opbrengen. Bij alle aankopen bij winkeliers van het Koopcentrum Brug ont vangt de klant voor iedere gulden één brugzegel. 25 van deze zegels op een kaart geplakt geven recht op deelname aan een trekking, waarbij steeds één hoofdprijs en een aantal geldprijzen beschikbaar komen. De eerste trekking vindt plaats op donderdag 16 december, waarbij de hoofdprijs zal bestaan uit tien we ken gratis stoken ter waarde van 150 terwijl er bovendien vijftien geldprijzen zijn. Bij de volgende trekking op donderdag 23 december wordt het bedrag van de hoofdprijs verdubbeld tot 300,voor tien weken gratis levensmiddelen en wordt ook het aantal geldprijzen verdubbeld tot dertig. Deze bedragen en aantallen wor den bij de derde trekking op 3 ja nuari opnieuw verdubbeld. De hoofdprijs is dan zeshonderd gulden waarvoor de winnaar of winnares een vakantie naar keuze mag gaan houden, terwijl er dan zestig geld prijzen zullen zijn. Zegelkaarten, waarop bij de eer ste trekking geen prijs is gevallen, doen bij de beide volgende trek kingen automatisch weer mee. Het zelfde geldt voor de tweede trek king, zodat men dus steeds meerder kansen heeft. Voor deze zegelactie Dit blijkt uit het verslag betref fende de uitvoering van het provin ciaal rijwielpadenplan over het tijd vak van 1 oktober 1964 tot 1 oktober 1965 van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Met het aanleggen van dit bijna vier kilometer lange pad is een be drag van ruim vijfeneenhalve ton gemoeid. GS onderzoeken thans een plan voor het wijzigen van het tracé van de dwarsverbinding van twee bestaande rijwielpaden langs de Rotte bij de buurtschap Oud-Ver laat, Nieuwer kerk en Klein Hitland in verband met het feit dat ver scheidene gedeelten van het oor spronkelijke tracé in verband met het inmiddels vastgestelde streek plan Rechter Maasoever niet tot uitvoering zullen kunnen worden gebracht. Het noodweer van de vorige week heeft op tal van plaatsen in Nederland grote schade aangericht. In Reeuwijk werd vorige week dinsdag alarm ge slagen voor het gevaar voor dijkdoorbraak van de polder Vettenbroek- Broekvelden. Burgemeester W. H. D. Quarles van Ufford, die zich toevallig op het gemeentehuis bevond, begaf zich onmiddellijk naar de plaats waar de ramp dreigde te gebeuren om zich op de hoogte te stellen van de toestand. Grote golven water spoelden reeds uit de ’s-Gravenkoopse plas over de Leksdijk de Vettenbroek binnen voordat de eveneens gealarmeerde brand weer met de gemeentewerklieden er in slaagden het water met behulp van vrachtwagenladingen kleigrond te keren. Ook de Reeuwijkse Bescherming Bevolking werd opgeroepen. Met be hulp van een aantal polderbewoners vulden zjj ongeveer achthonderd zakken zand die al spoedig waren opgestapeld op de plaats waar de djjk het minste weerstand bood. Na een urenlange worsteling met het natuurgeweld was 's avonds om tien uur het gevaar voor doorbraak geweken. Het polderbestuur achtte het voor zichtigheidshalve noodzakelijk voor de nacht een dijkwacht in te stellen. Veel polderbewoners hebben de nacht bij familieleden of bekenden doorgebracht omdat men niet het ri sico wilde lopen in eigen bed door het water verrast te worden. De BB heeft bijzonder goed werk verricht. De sociale dienst zorgde op tijd voor koffie en erwtensoep voor de mannen die aan de dijk aan het werk waren. Ook de BB-noodwachters, gemeen tewerklieden en brandweer verdie nen een pluim op de hoed voor de voortreffelijke wijze waarop zij zich op deze gure, natte en koude avond van hun taak hebben gekweten en het gevaar hebben weten te keren. In Zevenhuizen knapte aan het Noordeinde een elektriciteitsdraad die het verkeer gedurende lange tijd stremde en een gedeelte van de hui zen aan het Noordeinde urenlang zonder stroom zette. De afgeknapte draad kwam dwars over de weg te liggen, waardoor geen van de automobilisten het waagde verder te rijden. Tenslotte knipte de plaatselijke elektriciën, de heer J. A. Benning, de draad door en kon het verkeer doorgang vinden. Het vreemde van de situatie is dat Zevenhuizen voor haar stroomvoor ziening is aangewezen op Leiden, zo dat het euvel slechts van daaruit verholpen kon worden. Het heeft wel bijzonder lang geduurd voordat tech nici van het Leidse Gemeente Ener gie Bedrijf de storing hadden weg gewerkt. REEUWIJK Het zal voor ons leken wel altjjd een raadsel blijven hoe Sint Nicolaas erin geslaagd is op de laatste dag voor zijn verjaar dag nog zoveel tjjd vrjj te maken voor Reeuwjjk en haar jeugdige be volking. Die jeugd heeft er zich za terdag minder over verdiept, hij was er, en dat was de hoofdzaak. In de morgenuren bracht de goed heiligman een bliksembezoek aan de John F. Kennedyschool in Reeuwijk dorp, waar hij door de leerlingen werd toegezongen. Nadat de Sint zijn „fans” van snoepgoed en pre sentjes had voorzien en enkele ver manende woorden had gesproken vertrok hij spoorslags naar Reeuwijk brug waar hij en zijn grote schare Zwarte Pieten op het industrie-ter- rein werden afgehaald. Voorafgegaan door het muziek korps van Excelsior, dat met majo rettes optrad, toog het gezelschap naar het verenigingsgebouw waar de burgemeester zijn hoge gast verwel komde. In de zaal van het gebouw verza melden zich ruim driehonderd kinde ren die zich de tractaties rumoerig lieten welgevallen. De bekende goo chelaar N. Scholenberg boekte veel succes met zijn fantastische trucs. Na afloop van het door het bestuur van „Vreugd voor de jeugd” samen gestelde programma mocht ieder kind nog een presentje in ontvangst nemen en schudden zij Sint Nicolaas stuk voor stuk de hand. ’s Middags keerde de Spaanse bis- schop terug naar Reeuwijk-dorp waar het Sint Nicolaascomitè aan de Middelburgseweg klaar stond ter verwelkoming. De Waddinxveense muziekvereniging ’Voorwaarts’ bege leidde de Sint op zijn tocht naar het rooms-katholiek verenigingsgebouw, waar de Dorpsjeugd uiting kon geven aan haar vreugde over de verjaardag van de bejaarde weldoener. WADDINXVEEN Sedert enkele dagen is het donkere deel van de Kerkweg tussen Oranjelaan en Juli ana van Stolberglaan feestelijk ver licht. Het Koopcentrum Brug heeft hier bij wijze van proef een verlich ting aangebracht om in deze donkere decembermaand de winkels langs de Kerkweg en het Koopcentrum Brug wat dichter bij elkaar te brengen. De eerste reacties op deze verlichting in de vorm van een kerstboom zijn zo danig, dat het bestuur van het koop centrum zou proberen aan deze ver lichting nog wat uitbreiding te geven. Al eerder werd het koopcentrum gemarkeerd door het aanbrengen van een feestelijke portaalverlichting over de westelijke oprit van de hef- brug. Overigens werd deze verlich ting vrijdagavond het slachtoffer van een veel te hoog geladen vrachtauto, waardoor de vier meter boven de straat geplaatste verlichting een eind werd meegesleurd en totaal vernield. Zaterdag was de verlichting alweer hersteld. De schade, die wordt ge raamd op circa vijfhonderd gulden, wordt door de eigenaar van de vrachtauto vergoed. Bovendien is aan de Kerkweg nabij het postkantoor een verlichte imita tie kerstboom geplaatst. In de Schouwburg Bioscoop draait deze week de film „Uren van ter reur”, een tamelijk ongelukkige v.er- taling van de oorspronkelijke Fran se titel „L’arme a gauche” van de regisseur Claude Sautet. Het is een verhaal van een scheepsreder uit Frankrijk die voor een rijke Ame rikaanse weduwe (met Italiaans temperament) een jacht op waarde moet taxeren alvorens zij het zal verkopen. De boot wordt verduisterd door een bende wapensmokkelaars die het naar de Caraïbische zee bren gen. Het jacht loopt daar vast op een rif en Cournot, de scheepsreder, tracht het samen met de weduwe te veroveren op de bandieten. Dat gaat niet zonder het nodige vuurwerk. Bovendien gaat Cournot, die voor geen kleintje vervaard is, met zijn niet minder robuuste te genstanders ettelijke malen op de vuist. Het goed zegeviert tenslotte over het kwaad. De bandieten ko men om in de zee en Cournot wendt de steven huiswaarts in gezelschap van de weduwe die voor hem in tussen een grote genegenheid heeft opgevat. Het zou eens anders ein digen. REEUWIJK Op 2 december j.l. werd de jaarlijkse St. Nicolaaskaart- avond van de voetbalvereniging RVC te Reeuwijk gehouden in de kleine zaal van het verenigingsgebouw aan de Dorpsweg. Gezien de weersom standigheden was de opkomst rede lijk te noemen. De deelnemers waren ondergebracht in twee groepen, n.l. een groep met voorkeur voor duizen den en een groep met voorkeur voor klaverjassen. Voor beide groepen wa ren leuke prijzen beschikbaar. Gedu rende de gehele avond was er een grote strijdlust met de kaarten, ter wijl de stemming werkelijk niets te wensen overliet. We kunnen dan ook terugzien op een zeer geslaagde kaartavond. De uitslagen zijn als volgt: Duizenden: l.Herm. Ballering 3685 punten, 2. B. Schoonderwoerd 3658 pnt, 3. Jac. v.d. Hoogen 3655 pnt, 4. H. Groenendijk 3633 pnt, 5. C. van Wijk 3491 pnt, 6. H. den Dijker 3428 pnt, 7. W. Kraan 3389 pnt, 8. H. Dhondt jr. 3375 pnt, 9. A. Groenen dijk 3222 punten. Klaverjassen: 1. A. Snel 5358 pnt; 2. C. v.d. Hoorn 5128 pnt; 3. H. Bal lering 4990 pnt; 4. D. v.d. Vlugt 4980 pnt; 5. H. Spruijt 4905 pnt; 6. C. Prinsenberg 4898 pnt; 7. H. v.d. Made 4771 pnt; 8. C. v.d. Pol 4754 pnt; 9. M. Stolwijk 4660 pnt; 10. Th. Verde- gaal 4639 punten. ZEVENHUIZEN Zondagmiddag zjjn tijdens een felle rukwind de voor- en achtergevel van de pas gebouwde stenen loods van de heer J. Heerschap aan de Burgm. Klink hamerweg omgewaaid. De uit be tonblokken opgetrokken loods was nog niet in gebruik. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. WADDINXVEEN Aangiften 30 nov. t/m 6 dec. 1965 Geboren: Johannes, z.v. C. Möhle en M. van der Neut; Johanna Catharina Klazinna, d.v. J. W. van Berkesteijn en G. W. de Wit; Michel, z.v. F. H. Weurman en J. W. A. Hogendoorn; Adrianus Cornells Maria, z.v. A. C. Verkleij en M. A. J. van Meurs; Maria Johanna, d.v. J. C. Uitenbroek en M. C. de Reus; Peter, z.v. I. Pille en P. Noorlander; Ronald Pieter, z.v. P. van den Berg en J. M. Ouwendij k; Elze Stefanie, d.v. H. C. Sonneveld en N. van ’t Slot; Jelle Douwe, z.v. D. K. Wielenga en J. C. Schreuders. Ondertrouwd: M. de Ruiter en J. L. van der Krans; J. P. J. Brehler en F. E. v.d. Velden; D. van Veen en G. C. Hobo; J. G. de Vogel en G. N. Mostert. Gehuwd: A. H. Codee en E. Smit; J. C. Koren en W. Schonewille. Overleden: Groeneveld, Pieter, oud 41 jaar. WADDINXVEEN Twee jeugd leden van de muziekvereniging ’Con cordia’, genaamd Sekeris en Kool mees, zijn afgelopen zaterdag voor een in Utrecht gehouden examen ge slaagd voor de A-afdeling. Het exa men werd gehouden onder auspiciën van de Nederlandse Unie van Mu ziekverenigingen. Koolmees leverde een bijzonder fraaie prestatie door op de trompet 68 punten te vergaren en bovendien van de jury het predikaat „met lof” toegekend kreeg. Sekeris wist op de sopraan-sax 65 punten te bemachti gen. Met deze goede resultaten kan ’Concordia’ in alle opzichten tevre den zijn.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 8