Raad Zevenhuizen op 22 december bijeen IKieiwegz? Gouda tei.32121 van van De Gouwe boeken succes Tweede en vierde herenteam Burgemeester I. J. P. Keyzer doet trekking prijzen Moerkapelse winkelweek ■WONINGINRICHTING! Be Fair-dames winnen vanMVC Rectificatie Zevenhuizensche ijsclub organiseert kampioenschap van Nederland Raadsvergadering te Reeuwijk Maar vijf gezakten bij examen KNGV Kerstzangavond in Geref orm. Gem. „De Zevenklappers” boekt fraaie zege opVSTS2(3-l) 1.1 Gou we- v rienden Jeugdploeg in zware afdeling Feestavond ‘Margriet' in elk opzicht geslaagd „De Vogelvrienden” houdt expositie in Geref, ver,gebouw Pagina 2 Waddinxveen VOOR BABY’S HUIDJE Reeuwijk Zevenhuizen Moerkapelle DE KERKEN NODIGEN BURGERLIJKE STAND k DOKTERSDIENSTEN Zes prijzen GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN BURGERLIJKE STAND MOERKAPELLE Zwaar Speeldoos f 27.000,— Een Laqué Aanbouw- Slaapkamer WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 16 december 1965 (zondag 19 december 1965) I 1 (zondag 19 december 1965) Vonk Agentschap Moerkapelle: Fa. Van Marie, Dorpsstraat 32, telefoon 338. Voor het opgeven van abonne menten en advertenties. WEEKBLAD HOLLANDS HART BURGERLIJKE STAND REEUWIJK Geboren: Alida Agetha, d.v. W. J. Blom en M. A. A. van Leeuwen. Gehuwd: F. H. Struis en J. G. Straver. Nederlands Hervormde Kerk: v.m. 10.00 uur: ds. A. de Leeuw van Boskoop n.m. 6.30 uur: ds. A. Boertje Gereformeerde Gemeente: v.m. 9.30 uur: ds. C. Molenaar n.m. 6.30 uur: ds. C. Molenaar WADDINXVEEN: dokter C. A. de Geus, Pr. Beatrix- laan 6, telefoon (01828) 2676. REEUWIJK: dokter J. P. Hoeneveld, tel. 01829-227 ZEVENHUIZEN: 21, Zevenhuizen, telefoon (01802) 409. W. H. Verduyn den Boer, Noordeinde Nederlands Hervormde Kerk: Dorpskerk: v.m. 10 uur: ds. W. F. van der Staat Kapel a/d Rotte: v.m. 10.00 uur: ds. W. Anker van Rotterdam Gereformeerde Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. J. Bos n.m. 6.30 uur: ds. J. Bos Veren. Vry'z. Hervormde Kerk: n.m. 6.30 uur: ds. A. Kalis van Boskoop SPREEKUUR SECRETARIS WOONRUIMTE- ADVIESCOMMISSIE REEUWIJK De secretaris van de woonruimte-adviescommissie houdt spreekuur op maandagavond ten raadhuize tussen 7.00 en 7.30 uur voor uitsluitend woonruimtezaken. Slechts één van de drie teams van de Waddinxveense biljartvereniging Gouwe-vrienden wist tijdens de vo rige week gespeelde wedstrijden voor de competitie van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond tot winst te komen. Dat was het Fb-team dat met 7-2 Welgelegen F uit Boskoop vloerde. Gouwe-vrienden E moest in de thuiswedstrijd tegen De Sport E uit Gouda genoegen nemen met een 5-4 nederlaag en het Fa-team was kansloos tegen Centrum Fb uit Nieu- werkerk aan den IJssel. WADDINXVEEN Het tweede en het vierde herenteam van de water- poloclub ’De Gouwe’ hebben beide vorige week de reeks van overwinningen voortgezet. Gouwe 2 deed dat met een bijzonder fraaie 4-3 zege op GZC 3 en Gouwe 4 bracht Donk 3 met 3 - 2 op de knieën. De overwinning van het tweede team op het sterke GZC 3 was bij zonder verrassend, vooral omdat het de laatste jaren altijd De Gouwe was dat in deze ontmoeting aan het kort ste eind trok. De Waddinxveners na men de leiding door een treffer van A. Troost. Lang duurde de vreugde niet want een paar minuten later lag de gelijkmaker al in het net. Doelpunten van Henny v.d. Bosch brachten de stand op 3 - 1 voor De Gouwe. GZC kwam nog even terug en wist de achterstand tot 3-2 te verkleinen, maar Harry Weck maak te aan alle illusies een einde met een fraaie worp (4-2). Tegen het einde van de wedstrijd wisten de Gouwe naars voor de laatste maal te scoren. Het succes van het vierde team was niet minder verdienstelijk dan dat van het tweede. Chris Poot zorg de met twee treffers voor een flinke Waddinxveense voorsprong, maar die werd door de Donkianen al spoedig Julianastraat 56, kinderkamerkleed- je; H. Zwarteveld, Nassaustraat, en badtas; Van der Knijff, Bre- deweg 2, Zevenhuizen, ontbijtlaken; W. J. Lindhoud, poederstrooibus; mevr. Laban, Hoogeveenseweg 4, Ha- zerswoude, zeep; F. Hertog, Zijde 52, badhanddoek; A. Hertog Fzn., Juli anastraat 6, haardbankje. Nederlands Hervormde Kerk: Dorpskerk: v.m. 9.30 uur: ds. Den Hartogh van Bodegraven n.m. 6.30 uur: ds. J. Kooien Hervormde Ichthuskerk: v.m. 9.30 uur: ds. J. Kooien n.m. 5.00 uur: ds. Biesbroek van Vlaardingen N.H. Kerk van Sluipwijk: v.m. 10.00 uur: ds. J. Enkelaar n.m. 6.30 uur: ds. J. Enkelaar Gereformeerde Kerk: v.m. 10.00 uur: ds. J Kapteijn n.m. 6.30 uur: ds. J. Kapteijn Rooms Katholieke Kerk: Parochiekerk H. Petrus en Paulus, Reeuwijk-dorp Zondag 7.30 - 9.00 - 10.30 u.: H. Mis. In de week 8.15 en 19.30 uur (behalve dinsdagavond) R.K. Kerk Reeuwijk-brug, Onbevlekt Hart van Maria: Zondag 7.30-9.00- 10.45 u.: H. Mis. In de week: dinsdag en vrijdag om 7.45 en 19.30 uur. BURGERLIJKE STAND ZEVENHUIZEN Geboren: Mieke en Diana, dochters van K. Olieman en A. Oudijk; Frits, z.v. E. H. Bukman en P. Kou- wenhoven; Petra, d.v. M. Jongenelen en J. J. de Zwart. Gehuwd: N. Stobbe en M. L. de Haan; P. D. Bregman en N. Verweij. SPREEKUUR BURGEMEESTER REEUWIJK De burgemeester houdt, onvoorziene omstandigheden voorbehouden, spreekuur op: vrijdag morgen 17 en 24 december tussen 10 en 11 uur. weggewerkt. Met een strafworp stel de Nico de Haan de Waddinxveense zege veilig. De laatste wedstrijden van 1965 worden gespeeld op dinsdag 21 de cember a.s. Om acht uur komen de meisjes van ’De Gouwe’ uit tegen GZC b, om half negen volgt de wed strijd GZC b-De Gouwe (jongens) en om negen uur komt het tweede he renteam uit tegen De Zyl 2. Vorige week werd ons de medede ling verstrekt dat de heer W. Huizer uit Waddinxveen van de KNSB een uitnodiging zou hebben ontvangen voor de training van de kernploeg in Noorwegen. Dit bericht bleek achter af niet juist te zijn. De heer Huizer ontving wél van de Rotterdamse Ijs club een uitnodiging, maar kan daar van ten gevolge van persoonlijke omstandigheden geen gebruik maken. ZEVENHUIZEN Na moeizame onderhandelingen is de Zevenhui zensche Ijsclub, die onlangs haar tachtigjarig bestaan vierde, erin ge slaagd van de Landelijke Commissie Korte Baan de organisatie van de wedstrijden voor het Nederlands Kampioenschap op de korte baan toegewezen te krijgen. Dit is bekend geworden na de landelijke vergade ring die onlangs in Zwolle werd ge houden. Het bestuur van de ijsclub zal deze wedstrijden houden op de tweede rijdbare zaterdag van het komende schaatsseizoen (als dat er komt uiter aard). Men rekent op deelname van on geveer tachtig schaatsers uit het ge hele land. Junioren van 15 en 16 jaar komen op de 140 meter aan de start, terwijl de 17-, 18- en 19-jarigen 160 meter af te leggen zullen hebben. Omdat tegenwoordig in plaats van geldprijzen waardebonnen worden uitgereikt kunnen nu ook de lange- baanrijders op de korte baan uitko men. Als het weer meezit belooft dit kampioenschap, dat zal worden ver reden op de Rottemeren een groots evenement te worden. Voorstellen voor een brandweereenheld en vernieuwingen in gemeentehuis narenkorps overeenkomstig de voor het rijkspersoneel getroffen voorzie ningen; - voorstel tot machtiging van B. en W. voor 1966 vaste geldleningen aan te gaan en kasgelden in rekening- courant op te nemen; - herziening van de huur van de wo ningen aan de Burg. Klinkhamerweg 1 tot en met 23 (oneven); - huur van een perceel bouwland aan de Bierhoogtweg-Knibbelweg ten behoeve van het inrichten van een vuilnisstortplaats; - huur van een stallingsruimte voor de vuilniswagen; - benoeming van twee gemeente werklieden, voornamelijk voor de vuilnisdienst; - het verlenen van medewerking aan de verbouwing en uitbreiding van de kleuterschool van Volksonderwijs; - beschikbaarstelling van een kre diet voor de uitbreiding van de aan leg van een sportcomplex; - aanvaarding van het ontwerp-plan voor de bouw van een ambtswoning voor de burgemeester. MOERKAPELLE Door burgemeester I. J. P. Keyzer is woensdagavond in het Dorpshuis de trekking gehouden van de prijzen van de winkelweek- actie van de Moerkapelse middenstand. De hoofdprijs, het gasfornuis, werd gewonnen door de familie Ramkema in de Julianastraat, welke tegelijkertijd een slaakamerkleed won en de tweede prijs, een wasmachine, ging naar de familie Hofman aan de Rottedijk te Zevenhuizen De familie H. B. de Graaf, Noord einde 16, sleepte maar liefst zes prij zen in de wacht. Zij won een rotan- stoel, een stoelzitting, een kussen, lakens en slopen, een badhanddoek en washandje, en zakdoeken. De overige prijzen werden uitge reikt aan de volgende deelnemers: J. Ottevanger (Zhn) kruimelveger; K. van Vliet, Zijde, kerstversiering; Doorn, Moerdijkstraat, plastic jerry can; Groeneveld, 5e Tochtweg 4a te Moordrecht, lectuurbak; G. Bakker, Bredeweg 5b, elektr. kachel; D. van Amerongen-Tobi, Raadhuisstraat, plaid en toilettas; D. Bontenbal, Bre deweg 11, medicijnkastje; D. de Graaf jr., OranjestraatlO, deken en baby- badje; J. Boevée, Burgem. Klinkha merweg 36, Zevenhuizen, babyset; Beekhuizen, Oranjestraat, bijzetta feltje; D. Molenaar Bredeweg 3, Ze venhuizen, bijzettafeltje; M. C. v.d. Spek, Bredeweg 25, Zevenhuizen, een staande schemerlamp; Popijus, Nas saustraat 8, tas en lap flanel (of fla nellen laken); J. Koster, Dorpsstraat 27, plastic kleed; De Hoog, Raadhuis straat, babyset; H. Breedijk, Juliana straat 9, Zaanse klok; A. van Wijk, WADDINXVEEN Aangiften: 7 t/m 13 december 1965. Geboren: Arie, z.v. J. van der Spek en P. E. van den Berg; Johannes Gijsbertus, z.v. A. van Wil ligen en K. M. van Staveren; Reinier, z.v. C. F. A. Hulsman en A. Treur; Richard Leonard, z.v. R. L. Best en A. van der Steen; Arie Jacobus, z.v. J. Lugthart en W. J. Boot. Ondertrouwd: W. A. P. Sterkenburg en A. M. Hogenelst; C. Kreft en C. van Vliet; A. J. J. v. d. Dool en X. Pietersen. Gehuwd: H. A. Disseldorp en J. H. de Lange; R. D. Salverda en A. E. v.d. Breggen; D. C. Zwijnenburg en J. A. Groen; C. T. Vermeulen en G. A. A. Kleiweg Overleden: Zwiigers e.v. Jongejan, Cornelia, oud 73 jaar; Hofman, Jan, oud 86 jaar; van Rijswijk w.v. Koster, Antonia, oud 82 jaar. Gevonden: rode want; grijze glacé handschoen; bruine suède portemon- naie met inhoud; zawrte ballpoint; een bruine glacé herenhandschoen; blauw sportbroekje; zakmes. Verloren: zwarte portemonnaie met inhoud; een zwarte damesfiets; rode handschoenen; rode step; 1 blauwe want; bruine aktentas; groene vul pen; enveloppe met inhoud. Geboren: Marco Robbert, Vollebregt, Jhr van der Welstraat 26; René Zijderhand, Moerdijkstraat 25; Jan Jacob van Dommele, Jhr van der Welstraat 16. V anaf zaterdag 18 december exposeren wij het grote sucees van de meubelbeurs: De jeugdploeg van ’De Gouwe’ is voor de KNZB-jeugdcompetitie in een bijzonder zware afdeling inge deeld. De Gouwe-jeugd zal haar bes te beentje moeten voorzetten om in deze competitie een redelijk resul taat te behalen. Naast De Gouwe zit ten in de C-afdeling jeugdploegen van HZ en PC uit Den Haag, RZC ’90 uit Rotterdam, VZC VI. uit Vlaardin gen en ZIAN uit Den Haag. REEUWIJK Maandagavond 20 december a.s. om half acht zal de Reeuwijkse gemeenteraad in open bare vergadering bijeen komen voor de behandeling van een 19 punten tellende agenda. Onder meer zal moeten worden vastgesteld het bestemmingsplan „Plan Sportpark Reeuwijk-Brug” en zal moeten worden beslist over de verwerving van grond in verband met de uitbreiding van de begraaf plaats ’De Tempel’. Voorts heeft het college van B. en W. een zeer uitvoerige nota toege zonden inzake de binnengemeente lijke decentralisatie, waarbij uitvoe rig de taken van de diverse commis sies uit de raad worden belicht en de wenselijkheid van al of niet uit breiding van het aantal bestaande commissies wordt besproken. Deze nota zal in de raad ongetwijfeld uit voerige aandacht krijgen. De nota (14 pagina’s dik) was door B. en W. al toegzegd in de aanbiedingsnota op de begroting 1966. WADDINXVEEN Honderdacht- tienjongens en meisjes van acht tot twaalf jaar hebben vorige week deelgenomen aan de jeugdwedstrij den, die werden gehouden in de gymnastiekzaal van de Jan Ligthart- school door de gymnastiekvereniging TOOS. Tijdens deze wedstrijden werd tegelijkertijd een examen voor het diploma (categorie A, B of C) van het Koninklijk Nederlands Gymnas tiek Verbond afgenomen. Het diplo ma werd door slechts vijf kinderen niet behaald. Van de dertig aanwezige jongens slaagden er 21 in de categorie A, zes in categorie B en twee in C. Eén jongen zakte. Bij de meisjes behaal den er 33 het A-diploma, 39 sleepten het B-diploma in de wacht en twaalf slaagden voor het diploma C. Vier meisjes werden afgewezen. De gecommitteerde van het KNGV, was de heer S. J. Spek uit Gouda. REEUWIJK Wat het organise ren van feesten betreft weten ze by de Sluipwykse vereniging ’Margriet’ van wanten. Was het enkele maan den geleden gehouden zomerfeest van de vereniging al zo’n succes, de feestavond die zaterdagavond in het verenigingsgebouw-brug werd ge houden, mag niet minder geslaagd heten. Ofschoon de zaal niet geheel was bezet, zijn de tweeduizend gulden, die het bestuur voor het houden van deze avond had moeten neertellen er toch volledig uitgekomen. De voorzitter van ’Margriet’, de heer P. van Es, hield een korte ope ningstoespraak waarin hij met name burgemeester W. H. D. Quarles van Ufford en diens echtgenote verwel komde. Hij bracht dank aan degenen die in het welslagen van het zomer feest een aandeel hebben gehad en besteedde voorts enige aandacht aan het afscheid van de heer W. Edel man, die zijn bestuursfunctie na een periode van vijf jaar wegens drukke werkzaamheden heeft moeten neer leggen. Gedurende die korte tijd heeft Wim Edelman veel voor de vereniging gedaan, aldus de heer Van Es. De voorzitter besloot met het uit spreken van de wens dat zij die deze avond niet konden bij wonen wegens ziekte spoedig zouden mogen her stellen. De verloting die gedurende de feestavond werd gehouden is een groot financieel succes geworden. Het Goudse amateurtoneelgezel- schap „De Speeldoos” bracht daarna de revue „Vlieg er ’ns uit”. Het be kende duo Ben van Wingerden en Piet van den Berg staat altijd garant voor een groot aantal kolderieke si tuaties en dat gebeurde dan ook nu weer. Het werd een vlotte show, waarin de sketches en liedjes elkaar precies op tijd afwisselden. De kwaliteit was goed, maar dat mag ook wel na zo veel voorstellingen. Naast de Goudse Willy en Piet, zoals Van Wingerden en V.d. Berg wel eens (zachtkens) genoemd wor den, traden voor het voetlicht Ans Wilier, Rita Hornee, Simon Dekker, Nelly van Alphen, Teun Koster, Ina v.d. Veer, Frans Kruit, Wim Meyer en Chris Kalmeyer. Aanstaande zaterdag 18 december wordt de tweede voorstelling van deze revue in Reeuwijk gehouden. Het programma is dan precies gelijk aan dat van vorige week. Nederlands Hervormde Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. A. L. Klootwijk van Ede n.m. 6.30 uur: ds. J. R. Cuperus Herv. Wijkgebouw, Esdoornlaan: v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius n.m. 6.30 uur: eerw. heer A. Twigt van Delft Hervormd wijkcentrum Bethel: (Jan Willem Frisoweg) v.m. 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus n.m. 5.00 uur: ds. Joh. Verwelius Evangelisch Molukse Kerk (in Bethel, J. W. Frisoweg) v.m. 11.30 uur: ds. P. Fader Maleise dienst van Schoonhoven Hervormde Immanuëlkerk: v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Poort van Leiden n.m. 7.00 uur: ds. H. M. Cnossen van Amsterdam Gereformeerde Kerk: v.m. 9.00 en 10.30 uur: ds. J. Firet van Scherpenzeel n.m. 6.30 uur: ds. E. Warnink van Nieuwerkerk a.d. IJssel Remonstrantse Kerk: Geen dienst. Chr. Afgescheiden Gemeente: v.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop n.m. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop woensdag: n.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop Rooms Katholieke Kerk: Pastoor: J. A. M. Saulenn Kapelaan: G. L. U. Paardekooper Zuidkade 176, telefoon 2452 Parochiekerk St. Victor, Zuidkade Zondag 7.15, 9.00 en 11.00 uur H. Mis In de week 8.15 uur H. Mis. St. Petruskapel, J.W. Frisoweg: zondag 8.30, 11.15 en 17.30 uur H. Mis dinsdag 8.00, donderdag 20.00 en zaterdag 9.00 uur H. Mis. (kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminaplein tijdens de H. Mis van 11.15 uur) Jehova’s Getuigen, Kerk weg 66: donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16.30 uur Wachttorenstudie MOERKAPELLE In het kerk gebouw van Gereformeerde Gemeen te van Moerkapelle wordt op zater dagavond 18 december aanstaande een Kerstzangavond gehouden. Aan deze bijeenkomst wordt meegewerkt door de zangvereniging ’Asaf’ onder leiding van dirigent A. Verhoef uit Zevenhuizen en door de organist W. Lindhout. Het programma vermeldt ook samenzang. Aanvang 19.45 uur. B. en W. de raad een bedrag van 18.750,- beschikbaar te stellen. Met dit bedrag wil het gemeentebestuur een tot brandweerauto omgebouwd Volkswagenbusje kopen, dat is uit gerust met het allermodernste mate rieel en dat berekend is op zes per sonen. De pomp krijgt een capaciteit van 1500 liter per minuut. In 1961 al verklaarde de districts- inspecteur voor het brandweerwezen dat de huidige tweewielige motor- spuit van Oud-Verlaat niet meer voldoende was voor het blussen van een normale brand. Al deze jaren is de zaak slepende gebleven. In 1963 waarschuwde de inspecteur nog eens dat het onverantwoord zou zijn de bevolking van Oud-Verlaat versto ken te laten blijven van een moderne blusmogelijkheid. Nu is het dan ein delijk zover. De agenda voor de komende raads vergadering bevat verder: - een voorstel tot het treffen van salarismaatregelen voor het ambte- WADDINXVEEN Vandaag, morgen en zaterdag wordt in het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat de jaarlijkse tentoonstelling van de vogelvereni ging „De Vogelvrienden” gehouden. De expositie wordt vanavond om acht uur geopend. Het aantal inzendingen is driehon derd. Niet slecht, als men bedenkt dat De Vogelvrienden slechts 79 le den en jeugdleden telt. De inzendin gen zijn voornamelijk zang- en kleurkanaries, ofschoon er ook vele soorten tropische vogels aan de ten toonstelling deelnemen. Zaterdagavond om negen uur wordt de trekking gehouden van de grote verloting welke tijdens de ten toonstelling zal worden georgani seerd. Op vrijdag en zaterdag is het verenigingsgebouw de gehele dag tot ’s avonds tien uur geopend. Het eerste damesteam van de vol- leybalafdeling van Be Fair heeft vo rige week zaterdag een fraaie over winning weten te boeken op MVC 4 uit Moordrecht. De Waddinxveense dames begonnen niet zo best. Zy speelden in een lagere zaal dan ze gewend zyn en daardoor werd de eerste set dan ook met grote cyfers (15 - 8) door de gastvrouwen gewon nen. In de tweede set raakte Be Fair echter aardig thuis en men wist deze dan ook, zij het met veel moeite, met 15 - 13 te winnen. De derde set werd betrekkelijk gemakkelijk in een overwinning omgezet (15 - 9). De ser vices waren goed en ook de set-ups waren beter doorgevoerd dan in de vorige sets. Ook in de vierde set bood MVC weinig weerstand (15 - 10). Aanstaande vrijdagavond spelen de Waddinxveense dames een thuis wedstrijd tegen DOS 1. B. en W. achten het noodzakelyk, gezien de langdurige periode die men het nog met deze accommodatie zal moeten stellen, dat voor deze twee ruimten een krediet van 27.500 be schikbaar wordt gesteld. De uitgave van dit bedrag vindt het Zevenhui- zense gemeentebestuur in alle op zichten verantwoord. Zowel de raadzaal als de burge meesterskamer hebben een repre sentatieve functie. In de raadzaal vinden de huwelijksvoltrekkingen, officiële ontvangsten en dergelijke plaats en verdient daarom een ver zorgd en smaakvol interieur. Ook de burgemeesterskamer vervult een be langrijke taak met betrekking tot de representatie van de gemeente. Me betrekking tot de aanschaf van een nieuwe brandweereenheid voor de buurtschap Oud-Verlaat vragen Charmant en Luxe ZEVENHUIZEN De achttien punten tellende agenda voor de vergade ring van de gemeenteraad van Zevenhuizen op 22 december aanstaande bevat een flink aantal belangwekkende onderwerpen. Het meest interessant zijn echter wel het voorstel van het college van Burgemeester en Wethouders over te gaan tot de vernieuwing van het interieur van de raadzaal en de burgemeesterskamer en het voorstel tot aanschaffing van een nieuwe brand weereenheid ten behoeve van de buurtschap Oud-Verlaat. In hun toelichting op het eerstge- nemde verklaart het college dat de ingebruikneming van het houten noodgebouw door het personeel van de gemeentesecretarie weliswaar van tijdelijke aard is, maar dat door de verbetering die door dit gebouwtje is ontstaan, de noodzaak voor de bouw van een nieuw gemeentehuis naar een verdere toekomst is ver schoven. „De eerste vijftien jaar zal de bouw van een nieuw raadhuis, naar op dit ogenblik is te voorzien, niet aan de orde zijn,” aldus B. en W. in hun toelichting. Ofschoon er nog wel enkele praktische bezwaren zijn, vol doet de huisvesting van de gemeen te-administratie thans aan redelijke eisen, hetgeen helaas geenszins het geval is met de burgemeesterskamer en de raadzaal. ZEVENHUIZEN Het eerste he renteam van de volleybalvereniging ’De Zevenklappers’ heeft vorige week donderdag een bijzonder fraaie pres tatie geleverd door het nog ongesla gen VSTS 2 uit Bodegraven met 3-1 te verslaan. Al direct bij het begin toonden de Zevenhuizenaren zich de betere ploeg en dat kwam dan ook in de setstanden tot uitdrukking. De eerste set eindigde in een 15-10 over winning voor De Zevenklappers. De Bodegravenaren wisten in de tweede set nog gelijk te komen (15-12) maar beëindigden de derde set alweer met een nederlaag (15-12). De laatste set werd door de thuisclub glansrijk ge wonnen (15-5). JUNEUERHORLOGER KERKWEG 207 TEL0I8ZB-Z495 WflQDINXIIEEN

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2