Ets van Waddinxveense gemeentebestuur van van het in f IR L a Vox Jubilans” neemt luisterijk afscheid van dirigent Egberts Eerste paal voor 240 flats in Vondelwijk Ria Broer hoogtepunt goed kerstconcert Ger. Verenigingsgebouw II in Kerstavonden van De Paddestoel Bouw door Reym N.P, volgens nieuw gietbouwsysteem f25.700 CULTUREEL JEUGDPASPOORT voor zwembad Zwem bad actie nlr Kerstruilbeurs P. de Ruiter 25 jaar bij Citosa N.V. k^Tiiiiiri'iniiinM Pagina 2 99 «sar* ft A -dh- DE KERKEN NODIGEN DOKTERSDIENSTEN Ruime woningen ffi Sonates Vierhonderd Furore Dank WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 23 december 1965 1 HilllMHUUniUUlllllllllUlllllllWIllHUIIIIIIO CWttfkMt V Stadpk.1 entree. SC] tegkatt <0X90, legkast 40X90. 1- hal slqapk. 2, amer mui il .stóapJk.X -S- dJ- tt |v^xv| AVV CKKXXXXi ■H i IKD IBI INI 'I>1 lil hoogkort.- .4 en wethouders en de leden van de Waddinxveense gemeenteraad kwam tijdens de zangavond een gelukstele gram waarin de waardering van het Voor de pauze hield burgemeester C. A. van der Hooft een korte toe spraak. De burgemeester zei dat de mens de kansen op het verkrijgen van het paradijs door zijn onbe grensde begeerte steeds weer zelf had verknoeid. De heer Van der Hooft zei te hopen dat de mensheid de volgende kans die God zou bieden niet weer zou vernietigen. i 1 c i I 1 V* V* V tl o: te WADDINXVEEN De vol gende activiteiten ten bate van het bouwfonds voor het nieuwe zwembad staan op het programma: pi tr m H S€ VT hc ee o\ ge he tv nc w: te vc he de ge e< ki d: k< b: d. hi te t r v a E b h c< S' u 1c V O] g S K k EZ cotlMSt. gl Het onlangs door de gemeente Gouda ingestelde culturele jeugd- paspoort, dat ook verkrijgbaar is voor jongeren uit gemeenten rond Gouda, geeft nu ook dezelfde voor delen wat betreft de Rotterdamse Schouwburg, die zijn verbonden aan het Rotterdamse culturele jeugdpas- poort. hongdogk. 60X90. hong.logic. 60X80., oonr«#>t 68X223 kooktotctA ©o' togdegk. 60X90, I IHB Het worden over het algemeen vrij ruime woningen, hetgeen op de hier bij afgedrukte plattegrond goed tot uitdrukking komt. Vooral van be lang is de ruime keuken van 3.80 x 3.30 meter, die kan worden ingericht als eetkeuken en waarin tevens ruimte is gereserveerd voor de plaat sing van een koelkast, wascombinatie en een eventueel ander huishoudelijk apparaat, zoals b.v. een vaatwasma- chine. De woonkamer is bijna zeven meter lang en 3.80 meter breed. Om de centraal in het huis gelegen hal zijn verder gegroepeerd drie slaap- Ballpoints: In niet minder dan dertien kleuren met de opdruk „Bouw mee aan het nieuwe zwembad van Waddinxveen” kunt u ballpoints bestellen voor 1.50 per stuk bij de initiatiefnemer Jac. Hogendoorn, A. v. Solm- straat 31, tel. 2520. Tot en met 31 december: Zegelactie Koopcentrum Brug Vraagt in die periode Brug- zegels en lever de volgeplakte kaarten (25 zegels op ’n kaart) tijdig in. U maakt dan kans op een mooie prijs, maar nog be- langrijker is, dat iedere in geleverde zegelkaart het bouw fonds van het zwembad doet groeien. Iedere week een fraaie hoofdprijs en vele geld prijzen die per week worden verdubbeld. WADDINXVEEN Enkele hon derden ouders en kinderen uit de Bomenwijk hebben de afgelopen week de kerstavonden bij gewoond, die door het bestuur van de speel tuinvereniging De Paddestoel in het clubgebouw aan de Lijsterbesstraat waren georganiseerd. Op het pro gramma van deze avonden, die wer den gehouden op donderdag, vrijdag, maandag en woensdag stond onder meer samenzang, een kerstvertelling met dia’s door mevrouw Den Hollan der, terwijl José v. d. Berg op haar accordeon kerstliederen ten gehore bracht. Na de pauze werd door het toneelclubje van De Paddestoel on der leiding van de heer Verkerk het spel ’Ruben, die water verkocht’ op gevoerd. Alle avonden, die een intiem karakter droegen, waren bijzonder geslaagd. Confectie: De firma N. Vink Zn, Es- doornlaan 1, geeft nog steeds 5 procent van haar omzet op heren-, dames- en kindercon- feetie, ook wanneer dat bij een van de groothandels in Rotter dam is gekocht op een intro- duktiekaart van de fa. Vink. Het allegro van Van Beethovens sonate opus 31 no. 3 kreeg een iet wat zwakke start maar gaandeweg raakte de pianiste meer op haar gemak en werden het scherzo, me- nuetto en presto con fuoco zonder feilen vertolkt. Ook de Mondschei- sonate, die na de pauze werd uit gevoerd, oogstte veel bijval. Onvermoeid heeft „Onvermoeid Vooruit” geoefend op dit speciale kerstconcert en gezegd moet worden dat dirigent Dick Klip met dit koor alle eer inlegt. Alleen met de hoge akkoorden hadden de dames nogal eens moeite. Met begeleiding van Concordia werd na de pauze weer een samenzang gehouden. é- Waddinxveense gemeentebestuur voor het werk van de dirigent in welgekozen bewoordingen tot uiting werd gebracht. Het college en de raad verontschul digden zich voor het feit dat zij niet aanwezig konden zijn. Zoals men weet was er donderdagavond een raadsvergadering. De bewondering voor de heer Egberts bracht het ge meentebestuur tot uitdrukking in de aanbieding van een fraaie ets van oud-Waddinxveen, waarmee de scheidende dirigent in zijn schik was. Na afloop van de bijeenkomst maak ten zeer velen van de gelegenheid gebruik de heer Egberts de hand te drukken. kamers, een doucheruimte en het toilet. Ook is in de woning rekening gehouden met een behoorlijke kast- ruimte. Afwasmiddel: De oliehandel ’De Pionier’ van het Noordeinde zal gedurende 1 twee maanden van ieder flesje 1 van een speciaal afwasmiddel, dat wordt verkocht, vijf cent 1 afdragen voor het bouwfonds j van het zwembad. Dus iedere afwas betekent een bijdrage voor het nieuwe zwembad. wiiiiiiiniiiiiiiuiiiiiiiiiiiiniiiiiiiniunniiiHiiiiiiiuiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiin Natuurlijk was Ria Broer wel het hoogtepunt van deze avond, maar behalve het feit dat zij pianiste van professie is, had zij ook het voordeel in een zaal te spelen die in akoes tiek opzicht meer geschikt is voor een pianoconcert dan voor een da meskoor of zelfs een fanfarecorps. De zaal van het verenigingsge bouw was tot op de laatste plaats bezet toen de voorzitster van On vermoeid Vooruit, mevr. C. Buur- man-v. d. Wal, haar openingswoord uitsprak. Zjj verwelkomde onder meer burgemeester C. A. van der Hooft, diens echtgenote en wethou der Ir. J. P. H. Venema. Onder leiding van dirigent Cor van Kleef werd na de samenzang door het fanfarecorps de parafrase over „Nader mijn God tot U,” de bekende Titanic-compositie van E. Ruh, uitgevoerd. Ofschoon de inzet niet altijd overal even gelijktijdig verliep leverde Concordia met deze lastige compositie een uitstekende prestatie. Benzine: De heer Rupke, houder van het BP-benzine station aan de Sniepweg, gaat door met zijn actie om voor iedere verkoch te liter benzine één cent af te dragen voor de zwembadbouw In de eerste maand bracht z’n privé-actie al meer dan drie honderd gulden op. plechtigheid gisterochtend bijwoon den bevonden zich onder meer me vrouw Van der Hooft-Lourens, de wethouders Pille en Venema, ge meentesecretaris H. Jenné en echt genote, de heer A. C. Kraneveld, di recteur van openbare werken, de heer Van Dijken van de Provinciale Griffie, de architecten L. Roggeveen en T. W. Verwey, de heer C. Rehorst en de heer Meijerink. In totaal gaat het om zes bouw blokken, die elk veertig woningen en veertien garages bevatten. Het bouw plan dat hiervoor werd ontwikkeld door het N.V. Bouwteam Groens- waard in samenwerking met Ratio- bouw. Het ontwerp voor het complex is van het Waddinxveense architec tenbureau L. Roggeveen (BNA). De bouw zal worden uitgevoerd door het bouwbedrijf Reym N.V. te Waddinx veen, welk bedrijf hiermede voor het eerst een groot woningbouwproject in de eigen gemeente gaat realiseren. Zoals al eerder bericht zijn twee blokken bestemd voor de woning bouwvereniging St. Joseph. Deze blokken worden uitgevoerd in de woningwetsector. Van de drie andere blokken worden er twee gerealiseerd als premiebouw en één in de vrije sector. WADDINXVEEN Pal na het vijfentwintigjarig jubileum van de heer C. de Kooter, chef technische dienst bij de Autobusdienstonderne- ming ’Citosa’ NV, zal bij dat bedrjjf het zilveren jubileum van de ad- junct-chef technische dienst worden gevierd. Op 29 december aanstaande wordt gedurende een bijeenkomst op het directiekantoor het feit herdacht dat de heer P. de Ruiter in het jaar 1940 tussen kerst en nieuwjaar bij Citosa in dienst trad. Spaarvarkens: Bij de café’s, restaurants en enkele andere gelegenheden zijn thans op initiatief van de heer Versloot jr. spaarvarkens neergezet met het opschrift: „Voor het nieuwe zwembad”. Óp 31 december worden deze spaarvarkens voor de eerste maal geleegd. Ze moeten dan stampvol zitten. Voor zowel voor als na de pauze waren door Ria Broer sonates van Ludwig van Beethoven uitgekozen. Op de grote Steinway and Sons con certvleugel, welke door de firma Hees Co uit Delft voor deze ge legenheid ter beschikking was ge steld, waren de klanken die zij aan dit altijd weer imponerende instru ment ontlokte een lust voor veler oren. Via een centraal trappenhuis met lift en galerij zijn de woningen te bereiken. Aan de voorzijde van ie dere woning komt een 1.40 meter breed balkon met een lengte van 8.50 meter. Vanzelfsprekend worden ook deze flats aangesloten op de centrale wijkverwarming en zijn ze voorzien van een huistelefooninstallatie die verbinding geeft met het centrale trappenhuis. In dit trappenhuis zijn ook post- en boodschappenkasten geplaatst. Het gehele complex wordt als één der eerste bouwplannen in Neder land volgens het zgn. „gietbouw- systeem”. Dit houd in, dat wanden en vloeren van gewapend beton wor den gegoten in speciaal voor deze woningen geconstrueerde stalen be- kistingsmallen. Na deze zgn. ruw bouw worden de gevelwanden en tussenwanden in de woningen aan gebracht. Stucadoorswerken zijn bij dit bouwsysteem overbodig geworden. WADDINXVEEN „Vader, haal nog eenmaal uw handen uit de zak ken.” Met deze woorden nodigde de heer J. Reym jr. gisterochtend zijn vader, de heer J. Reym sr., uit de eerste paal te slaan van de ongeveer vijfhonderd, die er nodig zijn voor de bouw van 240 flatwoningen in de Vondelwjjk. „Het is feest vandaag en zonder regen,” dat zei burgemeester C. A. van der Hooft, toen na énige strubbelingen met de hei-installatie de negen meter lange betonpaal tenslotte toch in de bodem was gedreven. De heer Van der Hooft noemde het vooral een grote dag voor de heer Reym sr., de grondlegger van het bouwbedrijf Reym N.V., dat nu wat betreft de woningbouw terugkeert in eigen dorp. Spreker herinnerde eraan, dat dit Waddinxveense bouwbedrijf al geruime tijd belangrijke woningbouwpro- jekten uitvoert in andere gemeenten. WADDINXVEEN De door de speeltuinvereniging „De Paddestoel” georganiseerde kerstruilbeurs zater dag j.l. in het clubgebouw aan de Lijsterbesstraat is in alle opzichten een groot succes geworden. Reeds om elf uur ’s ochtends waren de eer ste verzamelaars aanwezig en toen aan het eind van de middag de ruil beurs werd gesloten, bleek dat er in totaal 186 verzamelaars de beurs hadden bezocht. Vele kinderen voeren wel bij deap ruilbeurs, dank zij de vrijgevigheid van volwassen collega’s. De ruilbeurs werd ’s middags besloten met een gratis verloting. Voordat iedereen huiswaarts keerde bracht de heer J. Bos uit Waddinxveen namens allen dank aan de organisatoren van deze dag, waarbij hij met name de dames Van Eyk en Verheul betrok, die ach ter de schermen veel werk hadden verzet, alsmede de leider van de ruil beurs, de heer Romeijn. Een bedrag van niet minder dan vijfduizend gulden is gis teren toegezegd voor het bouw fonds van het zwembad door iemand, die absoluut onbekend wenst te blijven. De naamloze schenker heeft zijn mededeling gedaan aan de voorzitter van het ere-comité van de Stich ting Vrienden van het Zwem bad, burgemeester C. A. van der Hooft. Voor het bestuur van de stichting betekent deze grote gift opnieuw een stimulans om met de zwembadactie door te gaan en in het nieuwe jaar nog diverse activiteiten te ont plooien. Samen met de opbrengst 170) van de helaas verregen- bouwrit, zaterdag j.l. georga niseerd door de Gouwe Rijders die juist van deze rit bijzonder veel werk hadden gemaakt, is het bouwfonds dus nog voor het einde van het jaar de 25.000 gepasseerd. Op het ogenblik is de stand 25.700 en verwacht wordt, dat dit be drag deze week nog verder zal uitgroeien. De zegelactie van het Koop centrum Brug ten bate van het zwembad loopt bijzonder goed en er zijn al vele duizenden volgeplakte zegelkaarten inge leverd. Voor alle andere activitei ten verwijzen wij u naar de speciale lijst elders in deze krant. Ook vragen wij aan dacht voor het artikel met gegevens over belastingaftrek bij giften, dat ook van toepas sing is op giften voor het zwembad. Overschrijving van uw bank rekening, een girostorting of contante betaling aan Coöp. Raiffeisenbank Waddinxveen (gironr. 79138) of aan de Al gemene Bank Nederland te Waddinxveen (gironr. ABN - Gouda 36140) ten name van de Stichting „Vrienden van het Zwembad” is voldoende. Voor toezeggingen in natura of andere plannen is het adres Stichting „Vrienden van het Zwembad”, secretaris de heer A. P. de Graaff, Stationsstr. 21, telefoon (01828) 2614. Het nieuwe zwembad moet i er komen. Het zwembad voor u en uw kinderen, een zwem bad voor het hele gezin De burgemeester roemde de sa menwerking, die er bij de realisering van dit project ook weer is in het kader van de N.V. Bouwteam Groens- waard, waarbij hij graag nog eens de namen naar voren haalde van de architecten Roggeveen en Verwey, de directeur van Groenswaard, de heer Meijerink en van de heer C. Re horst, directeur van de N.V. Rehorst. De heer Van der Hooft wees ook op het belang van het nieuwe bouw systeem, dat hier zal worden toege past, de zgn. gietbouw. „De firma Reym heeft hiervoor een half mil joen gulden geïnvesteerd en daar voor is durf nodig,” aldus spreker. De burgervader toonde zich ver heugd, dat het mogelijk was geble ken hier betere en grotere woningen met een behoorlijk wooncomfort te realiseren, waarbij hij ook wees op de centrale verwarming en de lifts. Aan het slot van zijn toespraak deelde de heer Van der Hooft nog mede, dat er in 1965 in Waddinxveen vierhonderd woningen zijn voltooid en dat er op dit ogenblik vijfhonderd in aanbouw zijn. In dit aantal waren wel de eerste veertig van de thans in aanbouw genomen woningen aan de Tollenslaan begrepen, maar niet de tweehonderd nog later in aan bouw te nemen woningen van dit door de firma Reym uit te voeren project aan de Tollenslaan en Nic. Beetslaan. De verwachting bestaat, dat het eerste blok van veertig flats over ongeveer acht maanden voor bewo ning gereed zal zijn. Volgens de hui dige plannen zal dan steeds twee maanden later opnieuw een blok van veertig woningen worden opgeleverd. Een en ander houdt in, dat alle zes de blokken midden 1967 zullen zijn voltooid. Onder de vele aanwezigen, die de Nederlands Hervormde Kerk: Eerste Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus Tweede Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. H. Stolk van Scheveningen n.m. 7.00 uur: ds. Joh. Verwelius Herv. Wijkgebouw, Esdoornlaan: Eerste Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius Tweede Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus n.m. 6.30 uur: ds. W. Balke van Bodegraven Hervormd wijkcentrum Bethel: Eerste Kerstdag v.m. 9.30 uur ds. L. Roetman v. Gouda Tweede Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. H. Jongerden van Schoonhoven n.m. 5.00 uur: ds. J. R. Cuperus Evangelisch Molukse Kerk: (in Bethel, J. W. Frisoweg) (vrijdag 24 december) n.m. 7.00 uur: ds. P. Fader Maleise dienst van Schoonhoven Eerste Kerstdag n.m. 4 uur: Kerstfeest Zondagsschool Tweede Kerstdag v.m. 11.30 uur: ds. P. Fader Maleise dienst van Schoonhoven Hervormde Immanuëlkerk: (vrijdag 24 december) n.m. 10.30 uur: Kerstnachtdienst (in de Geref. Kerk aan de Kerkweg) liturgie: ds. B. Koekkoek meditatie: dr. A. van Haarlem Eerste Kerstdag v.m. 10.30 uur: dr. A. van Haarlem n.m. 3 uur: Kerstfeest Zondagsschool Tweede Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. G. J. v.d. Bogerd van Gouda n.m. 7.00 uur: ds. J. H. Bogers van Alphen a.d. Rijn Gereformeerde Kerk: Eerste Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. Clemens Vos Tweede Kerstdag v.m. 9 en 10.30 uur en n.m. 6.30 uur: ds. B. Koekkoek Remonstrantse Kerk: Eerste Kerstdag v.m. 11.00 uur: ds. J. G. Paardekoper van Hilversum Chr. Afgescheiden Gemeente: Eerste Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop Tweede Kerstdag v.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop n.m. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop woensdag: n.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop Rooms Katholieke Kerken: Parochiekerk St. Victor, Zuidkade: (vrijdag 24 december) 00.00 uur: Nachtmis Eerste Kerstdag v.m. 7.30 uur: H. Mis met kinderzang v.m. 9.00 uur: H. Mis v.m. 11.00 uur: Hoogmis n.m. 7.00 uur: Lof van het Feest Tweede Kerstdag v.m. 7.15, 9.00 en 11.00 uur: H. Missen (géén Lof) In de week iedere dag H. Mis om 07.45 uur, woensdagavond 8.00 uur en vrijdagavond 7.30 uur. St. Petruskapel, J. W. Frisoweg: (vrijdag 24 december) 00.00 uur: Nachtmis Eerste Kerstdag v.m. 7.30 uur: H. Mis met kinderzang v.m. 9.00 uur: H. Mis v.m. 11.00 uur: Hoogmis (géén avondmis) Tweede Kerstdag H. Missen om 8.30, 11.15 en 17.30 uur In de week H. Mis op dinsdag om 7.45 uur en donderdag om 20.00 uur. De jubilaris begon als chauffeur op de lijn Leidschendam-Stompwijk- Leiden. Al spoedig was hij volkomen ingeburgerd en reed hij de dienst alsof het z’n eigen onderneming was. In de oorlog beleefde hij als zovele van zijn collega’s vele avonturen. Hij schrok er zelfs niet voor terug flinke risico’s te lopen door zich het onge noegen van de bezetter en hen die met hem heulden) op de hals te ha len. Twee jaar later meldde hij zich vrijwillig voor de garagedienst. Het sleutelen lag (en ligt) de jubilaris na aan het hart en al spoedig maakte hij promotie. Na de oorlog volgde de heer De Ruiter PBNA-cursussen die hem in staat stelden de positie in te nemen die hij thans nog bekleed. Ook de personeelsvereniging ligt hem na aan het hart. In de topjaren van de PV (toen men alles nog zelf deed) maakte hij furore als toneel speler en hjj is nog steeds bestuurs lid. De heer De Ruiter heeft ook zit ting in de ondernemingsraad. Zelf is hij zeer tevreden over zijn loopbaan bij Citosa. „Ik heb bij Ci tosa vijfentwintig jaren achter de rug die goed zijn geweest,” zegt hij. Op 29 december zal blijken dat en de directie en het personeel deze me ning ten volle delen. dokter E. M. L. Hemminga, Dorps straat 66, W’veen, telef. (01828) 2078 gaat in 24 december ’s avonds 8 uur. Plattegrond van één van de 240 flatwoningen, met de bouw waarvan gisteren in de Vondelwijk een aan vang werd gemaakt. WADDINXVEEN Het valt moeilijk te zeggen wie van de drie op tredenden tijdens het kerstconcert dat dinsdagavond in het Gereformeerd verenigingsgebouw gehouden werd nu het best voor de dag kwam. Het dameskoor „Onvermoeid Vooruit”, het fanfarecorps „Concordia” en con certpianiste Ria Broer zijn onvergelijkbare grootheden en dat kan ook haast niet anders. WADDINXVEEN De jaarlijkse kerstzangavond van de hervormde ge mengde zangvereniging ’Vox Jubilans’, die verleden week donderdagavond in de hervormde kerk werd gehouden, stond geheel in het teken van het afscheid van dirigent Marinus Egberts, die de leiding van het koor na twin tig jaar neerlegde wegens zjjn hoge leeftijd. In de tot op de laatste plaats bezette kerk hield ds. Joh. Verwelius een openingstoespraak. „Er valt een schaduw over deze avond,” zei hij, „nu onze dirigent voor de allerlaatste maal de leiding heeft.” Dominee Verwelius zei dat de heer Egberts het koor onder zijn bezielende leiding en op voorbeeldige wijze tot steeds groter hoogte had weten op te voeren. Ds. Verwelius had ook veel respect voor zijn activiteiten voor het jeugdkoor. Na de samenzang werd de Kerst boodschap voorgelezen. Vervolgens mediteerde dominee Verwelius over de tekst: „Zie het Lam Gods”. Op onnavolgbare wijze speelde Feike Asma het Choralvorspiel van Johann Sebastiaan Bach: ”Von Himmel hoch, da komm ich her”, waarna het de beurt was van „Vox Jubilans” dat begon met „Stille Nacht”. Het door Marinus Egberts bewerk te ’Wiegenlied der Hitten’ toonde op nieuw de grote binding tussen koor en dirigent. Vol overgave zong het kinderkoor „De Zangvogels” een drietal liederen van Hessel de Vries. Ook dit koor kwam onder directie van Egberts tot zeer goede prestaties. Ronduit subliem was de vertolking van Egberts compositie ’De dag des Heeren’, waarin de dreiging van het Laatste Oordeel en de lichtende boodschap van Jezus Christus door de afwisseling in bas/bariton- en sopraan-klanken goed tot uitdruk king kwam. De Rotterdamse bariton Henk Wagenaar demonstreerde zijn kunnen met het lied ’Hoor dan we reld, neig uw oren’. Ook Feike Asma kwam nog een keer aan bod. Aan het slot van deze in alle op zichten luisterrijke avond bracht do minee Verwelius dank aan allen die aan de voorbereidingen voor deze avond hadden meegewerkt. Zjjn dank ging in het bijzonder uit naar het koor en met name naar Marinus Eg berts, die in ons kerkelijk culturele leven onafscheidelijke begrippen zjjn geworden.” Nu het ogenblik van scheiden dan toch gekomen was, wenste dominee Verwelius de dirigent een gelukkige levensavond toe. Hij sprak de hoop uit dat de boodschap die de heer Eg berts met zijn kunst heeft trachten te brengen ook hem nog vele jaren het geluk zou mogen brengen die hij zijn toehoorders altijd geschonken heeft. Van het college van burgemeester

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2