1 9 6 5—1 9 6 1 9 6 5 19 6 5 19 6 5 Mt Ez.VERMEY I I 1L r t December Xinember lill Bouwmaterialenhandel T. DE WAARDT N.F. JuweZier Horloger i ■IJ Pagina 7 Zr t IWg I’W if WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART donderdag 30 december 1965 wenst U een voorspoedig 1966! 8 DIREKTIE EN MEDEWERKERS VAN WADDINXVEEN bekenden Een groep van 36 Franse boeren Kerkweg 207, Waddinxveen, telefoon (01828) 2495 Voor de bouw van de Professor Ph. A. Kohnstammschool voor ulo werd de eerste paal geslagen. Het gebouw komt in de Oranjewijk. bracht een oriëntatiebezoek aan het bedrijf van de heer M. P. van Tol. Het bejaardentehuis nadert zijn vol tooiing. Burgemeester Van der Hooft hees in november de vlag op het hoog ste punt. De nieuwe christelijk-nationale kleu terschool „De Duiventil” in de Vondel- wijk werd geopend door mevrouw J. van der Hooft-Lourens. De veiling aan de Bredeweg wordt uitgebreid met een witlofafwasinstalla- tie. Tegelijkertijd wordt de Goudse vei ling nu de enige Nederlandse wltlof- veiling voor de export De Amro Bank nam haar verbouwde en gemoderniseerde kantoor in gebruik. Bij de uitvoering ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van de muziek vereniging „Voorwaarts” nam Arie v.d. Berg afscheid als muzikant. S „Gassnuffelaars” zoeken het Wad- dinxveense buizennet af naar lekkages. De zwembad-actie loopt voortreffe lijk. Dank zij een enorme gift van een onbekende weldoener wordt de eerste 25 mille volgemaakt. Burgemeester Van der Hooft slaat de eerste paal voor 240 flatwoningen in de Vondelwijk. Sint Nicolaas kwam wel wat vroeg dit jaar. De goede man had zich blijk baar vergist want pas een week nadat hij in Waddinxveen zijn glorieuze intree had gemaakt arriveerde hij in Neder land. Gelukkig maar dat voor de intocht van Sinterklaas geen goedkeuring van Gedeputeerde Staten nodig is, want dan zagen we hem misschien wel helemaal niet meer. Namens het winkelweekcomité ver welkomde de heren C. van Mourik en H. K. van der Loo Sint Nicolaas half november bij zijn aankomst op het Wad dinxveense station. De spoorwegbeamb ten kregen de daarop volgende weken een letterlijke Sint Nicolaasdrukte te verwerken. wenst relaties, vrienden en een voorspoedig 1966. Het bejaardentehuis zal in 1966 ge opend worden. Hier ziet u de toestand in november toen het hoogste punt be reikt werd. liet bestuur van de Stichting Voor in zieningscentrum voor lichamelijk gehandicapten wordt tijdens een ver gadering op het gemeentehuis in Wad dinxveen geïnstalleerd. Ten bate van het nieuwe zwembad werden diverse acties gevoerd. Dit is een foto van de oliebollenactie, die weer vijftienhonderd gulden in de kas van het stichtingsbestuur deed vloeien. |Ae begroting voor het dienstjaar 1966 sluit met een tekort van ruim drie ton. De raad heeft volledig begrip voor de benarde situatie waarin het gemeen tebestuur door de nijpende financiële situatie van onze gemeente verkeert en maakt dan ook weinig aanmerkingen op het financiële beleid van B. W. Maar voor ons blijft het een benauwde affaire met een vaste schuld van bijna 2300 per Inwoner. Als Waddinxveen nou eens failliet gaat Er worden in december trouwens nogal wat raadsvergaderingen gehou den. Tijdens een van de vele wordt besloten dat in het eerlang te verwe zenlijken Groenswaard een componis- tenwijk zal komen. Met in ieder geval één Nederlandse componist erbij. Ja ja, Hollands glorie Na ruim twintig jaar neemt dirigent Marinus Egberts tijdens een magistraal kerstconcert afscheid van „zijn” koor. Zowel de chef als de adjunct-chef technische dienst van de Autobusdienst- onderneming Citosa N.V., respectieve lijk de heren C. de Kooter en P. de Ruyter, vieren hun zilveren jubileum. Het echtpaar A. van Oort-E. J. van den Berg is vijftig jaar getrouwd. Al tegenspartelend bereikte wethou der S. Pille de leeftijd van 65 jaren. De ironie van het lot wilde dat de wethou der een boek van Willem Drees, de vader van de AOW, ten geschenke kreeg. Drs. W. R. Verhoeven viel de eer te beurt als veertienduizendste inwoner van onze gemeente ingeschreven te mogen worden. Burgemeester Van der Hooft sprak hem en zijn vrouw, mevrouw S. P. M. Verhoeven-Pauwels, tijdens een ontvangst op het gemeentehuis toe. De heren C. M. Visser, hoofd van de openbare lagere Klaas de Vriesschool, en M. Mier, oud-onderwijzer in Wad dinxveen, sloegen begin november de eerste paal voor de openbare Professor Ph. A. Kohnstammschool voor ulo. Het gebouw zal aan het begin van de cursus 66/67 in gebruik kunnen worden ge nomen. J5 Dick Laan, auteur van de bekende avonturen van Pinkeltje, onthulde in september de naamaanduidingen van de twee nieuwe kleuterscholen Pinkeltje en en Pinkelotje. t -H ^4* "Z.

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 7