naar Lezers schrijven öe Chinese Mevr. M. van Eyk beste puzzelabonnee Zeer interessante Mes tegen ongekend lage prijzen. Leyland Aalsmeer verhuisd N.V. Verheul Gouda PóPeqj&dj ■WONINGINRICHTING! IKieiwegz? Gouda 161.32121 I) Puzzelaar uit Delft landskampioen Zoo-Xoo K a p p i e en de automatische stuurman Weekblad voor Waddinxveen BEAMBTE Einduitslag puzzelcompetitie Uitslag opgave 13 20 jaar geleden: P.v.d.A. heeft nu districtenstelsel Pagina 6 I 1 2. J. Garlich 3. Mvan Leeuwen TT i J I V* - Bs WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART 13 JANUARI 1966 totaal werd hij Puzzelkampioen van 50, Nieuws uit onze woonplaats professor is op weg naar de ha- (wordt vervolgd) li door Earl Derr Biggers vertaald door P. Oreille nr. 7 Hoofdstuk 2 Vrijdag 11 januari 1946: (advertentie) De WONINGBOUWVERENI GING ’WADDINXVEEN’ roept sollicitanten op naar de be- betrekking van Wij kunnen niet alles etaleren, vraagt U daarom binnen. mevr. L. N. Arkesteyn-Smelter, Peperstraat 1 te Delft dhr. J. Garlich, Juliana van Stolberglaan 29, Waddinxveen mevr. D. A. van Vassen, Mariaweg 21 te Oosterbeek mevr. G. van Heuvelen, Jacob Catsstraat 92 te Delft mevr. C. M. Jansen-Gunst, Hofstraat 19 te Oud-Vossemeer dhr. M. H. van Driel, Kerkweg 5 te Zeist mevr. K. H. Nienhuis, Arve 23 te Emmen dhr. P. Th. Wolbers, de Dillen 34 te Emmen Geruchten van spoken ma ken onze Gemeente onrustig. Meerderen zijn 's avonds zulk een spookverschijnsel, gehuld in een wit laken en voorzien van kleine lichtjes, tegen ge komen. Bij de politie kwamen reeds klachten binnen, zonder Itot nu toe zulk een spook te pakken te kunnen krijgen. Wel beweert men van deze zijde, zulk een spooksel te laten voe len dat onder het kleed nog vleesch en beenën zitten. Het spook zij dus gewaarschuwd. chauffeert Dat is mijn kans Op weg naar de haven? Mooi, nu gaat het er op los Vervolgens belde hij fluks verschillende num mers op en gaf orders, die weinig goeds voorspelden. „Ziezo,” zei hij tenslotte tevre den, „nu zal de auto wel op weg naar de haven verongelukken. En als de uitvinding van professor Notterkrakr vernietigd is, ding ik alleen naar de Ducata-prijs mee.” Vonk De einduitslag van de competitie luidt als volgt: dhr. G. van Heuvelen, Jacob Catsstraat 92 te Delft dhr. P. Beekelaar, Hofstraat 14 te Beilen mevr. C. L. Beekelaar, Hofstraat 14 te Beilen dhr. J. van Breeden, Jonkerhof 12 te Emmen mevr. M. van Eyk, Wethouder Venteweg 81 te Gouda mej. M. H. Smeenk, Laan van Oostenburg 27, Voorburg mevr. P. Henzen, Sluispad 1 te Driemond, post Weesp dhr. K. H. Nienhuis, Arve 23 te Emmen fam. Beekelaar (dochter), Hofstraat 14 te Beilen fam. Beekelaar (zoon), Hofstraat 14 te Beilen mevr. D. Noppen-Hartkamp, Jonkersweg 17 te Barneveld dhr. C. A. Lam, Poptahof Noord 306 te Delft mevr. C. Lam, Poptahof Noord 306 te Delft dhr. P. W. Henzen, Sluispad 1 te Driemond, post Weesp dhr. A. den Hoed, Paleisweg 12 te Garderen mevr. A. Bakker-Muurling, Gemaalweg 7 te Lemmer 17. „Dat gaat keurig,” zei profes sor Notterkrakr, de wegrijdende wagen naogend, „dit zal die kapi tein wel overtuigen, dat hij zijn schip gerust aan mijn automati sche stuurman kan toevertrouwen. En nu moeten wij zelf gauw de bus naar de haven nemen.” De professor en zijn assistent waren echter niet de enigen, die de auto met zijn vreemde be stuurder nakeken. Ook een on gunstig individu had veel belang stelling. „De uitvinding van de De in deze rubriek gepubli ceerde brieven van lezers val len buiten verantwoordelijk heid van de redaktie. De re- daktie behoudt zich evenwel het recht voor brieven te e- korten. Brieven die buiten de normen van het algemeen fat soen vallen worden geweigerd. Hoewel de ondertekening in deze rubriek desgewenst met initialen kan geschieden, dient de redaktie op de hoogte te zijn met de volledige naam en het adres van de afzender. Anonieme brieven worden zonder meer terzijde gelegd. „Nu dan, Draycott heeft die kerel gevonden, en rap porteerde dat het Slappe Flip is, één van de gebroeders Maydorf, een slimme rstel oplichters dan er nog ooit uit New York is vertrokken om gezondheidsredenen. De kerel lijdt aan malaria, geloof is, maar anders is hij in goede conditie en zeer belangstellend in onze zaken. Maar nu uw eigen verslag, meneer Chan - hoe ter wereld hebt u hem gevonden?” Chan haalde de schouders op. „Een speurder, die succes hebben,” zei hij, „is heel dikwijls man wie de fortuin een glimlachend gelaat toewenden. Hedenavond koester ik mij in hartverwarmende grijns.” Hij vertelde van zijn bezoek bij Chan Lee Kim, van het telefoon gesprek met de woestijn vanuit Wongs porceleinwinkel, en van de man in de overjas, die hij er uit had zien komen. „Daarna heel eenvoudig hem te volgen naar hotel,” besloot hij. „Nu, ben ik ongeruster dan ooit,” zei Eden. „Ze heb ben de huisbewaarder van Madden’s ranch weggeroe pen. Waarom? Ik zeg je de zaak staat me niet aan...” „Onzin, vader,” protesteerde Bob. „Het is juist inte ressant.” „Voor mij niet. Ik ben niets in mijn schik met de belangstelling van de Maydorfs - en dan, waar is de andere? Ze zijn niet van het moderne soort oplichters, het slag, dat vertrouwt op een revolver. Het zijn lui met hersens - ouderwetse vogelvrijen, waar de politie respect voor heeft, omdat ze er jaren lang tegen vech ten moesten. Ik heb Sally Jordan opgebeld en gepro beerd het hele plan teniet te doen - maar die zoon van haar - zijn vingers jeuken om het geld te hebben, en hij spoort haar aan door te zetten. Wat kan ik dan doen? Als het iemand anders betrof, zou ik me zeker terugtrekken - maar Sally Jordan - dat is een oude vriendin. En zoals u vanmiddag zei, meneer Chan, er is zo iets als trouw in de wereld. Maar ik zeg dat ik jullie met de grootste tegenzin laat gaan.” „Niet tobben, vader. Het wordt vast een mooie grap. Mijn hele leven heb ik al verlangd, betrokken te wor den in een flinke, spannende moordzaak. Als toeschou wer dan, natuurlijk.” „Waar praat je over?” vroeg zijn vader. „Nu, meneer Chan is toch detective, niet waar? Een speurder met vakantie. Als u ooit een detectiveroman hebt gelezen, weet u, dat een speurder nooit zo hard werkt als in zijn vakantie. Net als een postbode, die op zijn vrije dag een wandeling maakt. Nu komen wij allemaal. We hebben een groots en schitterend doel, onze miljonair P. J. Madden, een der beroemdste geld mannen van Amerika. Ik zeg u, met Madden loopt het niet goed af. Tien tegen één dat meneer Chan en ik die ranch binnenwandelen en hem dood vinden op het eer ste tapijt het beste.” „Daar moet je geen grappen over maken,” berispte Eden hem stereng. „Meneer Chan, u lijkt me een man van buitengewone bekwaamheden. Kunt u raad geven?” Charlie glimlachte in de donkere wagen. „Vleierij klinkt zoet in ieder oor,” merkte hij op. „Ik heb, dat is waar, neiging om nederig voorstel te doen.” „Doe het dan, in vredesnaam,” zei Eden. (wordt vervolgd) 113 p. 111 p. 111 p. 110 p. 109 p. 108 p. 107 p. 106 p. 106 p. 106 p. 105 p. 105 p. 105 p. 105 p. 104 p. 104 p. dhr. A. v.d. Meyden, v. Kinsbergenstraat 6, Oud-Beijerland 104 p. 104 p. 104 p. 103 p. 103 p. 102 p. 102 p. 100 p. 100 p. De strtfd is gestreden. Dertien weken lang heeft de puzzeljury gebogen gezeten over de massa’s inzendingen die talloze Nederlanders hen in de meest uiteenlopende (en onwaarschijnlijke) vormen voorschotelden. Uitein delijk bleek de heer G. van Heuvelen, Jacob Catsstraat 92 te Delft de langste adem te hebben. Met 113 punten in Nederland 1966. De heer Van Heuvelen zal tijdens een feestelijke bijeenkomst in Delft door de redactie van de Delfts Cou rant in aanwezigheid van de puzzél- jury in het zonnetje worden gezet. Ons blad heeft zich in de groep van drieëntwintig deelnemende bla den voortreffelijk geweerd dank zij de geweldige prestaties van een aan tal enthousiaste puzzelaars. Het was mevrouw M. van Eyk, Wethouder Venteweg 81 in Gouda die tenslotte met de hoogste eer in ons rayon ging strijken. Zij vergaarde maar liefst 109 punten op zich en werd daarmee vijfde in de landelijke competitie. Mevrouw Van Eyk won al eens een grammofoonplaat en een boekenbon; WADDINXVEEN De directie van de Leyland Motor Corporation in Engeland heeft besloten tot over brenging van haar vestiging in Aals meer naar de bedrijfspanden van de N.V. Auto-Industrie Verheul. De sterke band die er bestaat tussen de Hollandse dochteronderneming van het Leylandconcern en Verheul, een dochteronderneming van de AEC, is tot dit besluit de aanleiding geweest. Deze verhuizing vormt een onder deel van het streven van de Leyland- leiding naar grotere concentratie en rationalisatie van haar bedrijven. Het bedrijf in Aalsmeer, waar het hoofdkantoor, de verkoop, de assem blage, de service-afdeling en de re paratie gevestigd waren gaat in zijn geheel met het overgrote deel van het 75 man sterke personeel over naar Gouda. ven,” mompelde hij, „dat zal de baas interesseren.” Hij rende naar een dichtbijzijnde telefooncel, waar hij haastig een nummer draaide. Op het bureau van een breed geschouderde man begon de tele foon te rinkelen. Hij nam de hoorn van de haak: „Hallo, hier Geldjeslijmer... een kapitein en zijn stuurman in de auto van Not terkrakr? Nu ja, wat zou dat?... Wat? De robot van Notterkrakr Zij knikte. „Ja - die was het. Het was een heel onge woon gesprek.” „En kwam het uit de Chinezen wijk?” „Natuurlijk. Uit de porceleinwinkel van Wong Ching, in de Jacksonstraat. Hij wenste te spreken met zijn fa milielid Louie Wong, huisbewaarder op de ranch van Madden. Het nummer was Eldorado 76.” Chan liet niets merken van zijn blijdschap, maar zijn hart klopte sneller. Nu was hij van de politie der vreemde duivels. „Miscchien was het te horen wat ze zeiden?” „Louise Wong moest dadelijk naar San Francisco ko men. Veel geld en een mooie betrekking wachte hem hier...” „Foeiviel Kee Lim in. „Het past niet, dat je zo de geheimen van je witte duivelberoep openbaart. Zelfs niet aan een lid der familie Chan.” „U hebt gelijk, altijd wijze neef,” erkende Charlie. Hij wendde zich tot het meisje. „U en ik, jonge bloe sem, zullen elkaar weer zien. Zelfs al zijn er telefoons in de woestijn - ik ben daar buiten bereik. Nu moet ik gaan, tot mijn grote spijt.” Kee Lim volgde hem naar de deur. Hij bleef op de rieten mat knipogend zijn dunne baard strelen. „Vaar wel, vermaarde neef. Ga langzaam op de lange tocht, die gij nu aanvangt.” „Vaarwel,” antwoordde Chan. „Alle goede wensen voor geluk in het nieuwe jaar.” Plotseling zei hij in het Engels: „Ik zie u nog wel,” en rende de trap af. Een maal op straat, volgde hij echter de raad op van zijn neef, en hij liep werkelijk langzaam. Dat was een ver bijsterend nieuwtje vn Rose, de telefoonjuffrouw. Louie Wong nodig in San Francisco - nodig voor zijn familielid Wong Ching, de porceleinkoopman. Waarom? Een oude Chinees op een hoek wees hem de weg naar de Jacksonstraat, en hij beklom het steile trottoir tot hij de winkel van Wong Ching bereikte. In de schitte rend verlichte uitstalkast stonden Swatow-koppen en kommen, nogal een mooie voorraad, maar klaarblijke lijk was op deze heiligendag de zaak niet open, want de gordijnen voor de deur waren dichtgetrokken. Chan rammelde een volle minuut aan de deurklink, maar er kwam niemand. in algemene dienst tegen een weekloon van 42,-. Sollicitanten moeten bekend zijn met alle voorkomende werkzaamheden bij het onder houd van woningen. De aan stelling zal plaats hebben met een voorloopige proeftijd van één jaar, waarna een vaste aanstelling met pensioenrege ling in uitzicht wordt gesteld. Voorzitter Burgerlijk Armbestuur Door B. en W. is als Voor zitter van B.A. aangewezen de Wethouder van Sociale Zaken, de heer M. Schouten. „Werken?” herhaalde Chan met belangstelling. „De Klassieken voor Meisjes zijn vergeten,” legde Kee Lim uit. „Heel de dag zit zij op het telefoonkantoor in de Chinezenwijk schaamteloos te praten tegen een teakhouten wand, die rode en gele ogen laten flik keren.” „Is dat zo vreselijk,” vroeg het meisje, met lachende blik op haar neef. „Een zeer belangwekkende afbeid,” opperde Charlie. „Dat zou ik denken,” antwoordde het meisje in het Engels, en ging heen. Een ogenblik later kwam zij te rug met een gehavende oude wijnkan. In Swatowkom- men schonk zij twee warme plengoffers - dan ging zij aan de andere kant van het vertrek dit vermaarde fa milielid van over zee nieuwsgierig zitten aankijken. Zij had eens over zijn daden gelezen in de dagbladen. Een uur of langer zat Chan te praten met zijn neef over de oude tijd, toen zij nog kinderen waren in China. Eindelijk keke hij naar de schoorsteenmantel. „Spreekt die klok de waarheid?” vroeg hij. Kee Lim haalde de schouders op. „Het is een klok van de vreemde duivels,” zei hij, „en dus een groot leugenaar.” Chan raadpleegde zijn horloge. „Met de diepste droe fenis,” verklaarde hij, „zie ik, dat ik op weg moet gaan. Vanavond voert mijn werk mij ver van hier - naar de woestijn in het Zuiden. Ik heb mij verstout, eerlijke en nijvere neef, mijn vrouw order te geven om alle be langrijke brieven aan mij gericht naar uw huis te zen den. Mocht er bericht komen in mijn afwezigheid, dan zult u wel zo goed zijn die te bewaren, in afwachting van mijn terugkomst. Binnen enkele dagen op zijn hoogst kom ik weer hier. Ondertussen begeef ik mij buiten het bereik van alle berichten.” Het meisje stond op en kwam naar voren. „Zelfs in de woestijn zijn telefoons,” zei ze. Charlie keek haar aan met plotselinge belangstelling. „In de woestijn,” herhaalde hij. „Vast en zeker. Pas twee dagen geleden hal ik een gesprek met een ranch bij Elodardo. Die ranch heette - ik weet het niet meer.” „Misschien - de ranch van Madden,” zei Chan, vol hoop. De heer G. A. Kleine uit Beilen werd winnaar van de laatste lang speelplaat van onze puzzelcompetitie. Naast 37 punten voor een volledig goede oplossing van alle puzzels kreeg hij een extra punt toegekend voor het origineel verwerken van een paardesprong in de doorlopende puzzels. Met dit extra punt kwam hij net op 99 punten in totaal In ons rayon regende het weer punten. Helaas wogen de laatste loodjes voor kanshebber J. Garlich twee punten te zwaar. Hij kreeg slechts 35 punten toegekend (2 x). Naast mevrouw M. van Eijk stuur den W. Groenendijk uit Moerkapelle, M. van Leeuwen uit Gouda en J. de Heer uit Waddinxveen zes volledig goede oplossingen in. C. Stolker (Waddinxveen), mejuf frouw A. Sol (Moerkapelle), C. W. van Ringelenstein (Waddinxveen), M. van Rijswijk (Waddinxveen) en M. V. R. van Gort (Waddinxveen) brachten het tot 36 punten en de inzending van de heer J. van Helden uit Moer kapelle was goed genoeg voor 35 punten. „De afstand tussen de kiezers en de gekozenen is te groot,” zegt Eibert Meester, secretaris-penningmeester van de Partij van de Arbeid in een onlangs uitgegeven brochure van die partij. Deze conclusie, die overigens al lang door vele anderen met de heer Meester getrokken was heeft ertoe geleid dat de P.v.d.A. haar partijstructuur op radicale wijze heeft omgegooid. Reeds langer is bekend dat de so cialisten voorstanders zijn van een districtenkiesstelsel en voortuitlopend op een eventuele wijziging van het systeem van evenredige vertegen woordiging heeft men voor wat de partij betreft het land verdeeld in 36 districten (samenvoegingen van de 73 statenkieskringen) die elk een aantal kamerleden als vertegenwoordiger hebben. De statenkieskring Gouda, waar onder ook Waddinxveen, Reeuwijk, Zevenhuizen en Moerkapelle vallen, hebben als vertegenwoordigers in de beide Kamers gekregen mevrouw mr. H. Singer-Dekker en de heer J. Blom (Tweede Kamer) en de heer D. de Loor (Eerste Kamer). Het is de bedoeling dat deze parle mentariërs in de naaste toekomst de gewestelijke en federatieve vergade ringen van de PvdA regelmatig gaan bij wonen. Ook zullen zij zich meer in de diverse plaatsen laten zien. (Naar aanleiding van het TV-pro- gramma „Zoo-Zoo”, uitgezonden op woensdagavond 5 januari j.l.) Kunnen die mensen geen andere broodwinning vinden dan die van nature mooie en intelligente dieren te dwingen tot laffe, misselijke kunst jes...? o.m.: Heel heldhaftig gaat de dappere man tussen een paar leeu wen liggen; leeuwen... naar het ui terlijk, maar verder... arme, geeste lijke wrakken, wie de angst voor de zweep, die er altijd bij is, uit de ogen kijkt. Met de zweep worden ze naar hun hokken gestuurd, met de zweep worden ze er weer uitgehaald voor een glansnummer. Met alles waarmee een mens een dier vernedert, vernedert hij zichzelf. Geen enkel weldenkend mens zal deze vertoning een prestatie vinden, want het sterkste, het slimste dier móét het afleggen tegen een mens. Geen roem dus voor het wrede „kat en muis” spel. Helden zijn het alleen maar voor dagjesmensen en schoolkinderen en mischien nog voor een enkele boer die niet erg bij de tijd is. Ga er op uit; trek met uw camera door de oerwouden, zodat de TV kan berichten: „Prachtige opnamen in de vrije natuur”, in plaats van een ver achtelijk, mens en dier onterend „Zoo-Zoo”. Ook dan zijn uw dieren winstobjecten, maar dan in gunstige zin van het woord. Dan: een groot applaus en aller achting. S. v.d. Boon, Waddinxveen (Naschrift: Zonder ons te willen uitspreken over de dierendressuur in het algemeen, vragen wij ons ter wille van de objectiviteit af, of de geachte inzender het bedoelde TV- programma volledig heeft gezien, ledereeen die wel eens iets van dres suur heeft gezien zal weten, dat re sultaten alleen kunnen worden be reikt door geduld, vertrouwen tussen mens en dier en liefde. Geweld en angst leiden nimmer tot een goed resultaat. Of dressuur nodig is, is een andere vraag. Red.) Hij stak de straat over en ging in een donker portaal aan de andere kant staan. Vroeger of later zou er wel beweging komen. Op een balkon in de buurt speelde een Chinees orkest, en de wanklanken der instrumen ten vervulden de kalme avond. Spoedig verstomde de muziek, het lawaai stierf weg, en Chan hoorde slechts het geklikklak van Amerikaanse hakken en het ge schuifel van vilten pantoffels zijn schuilplaats voorbij gaan. Na ongeveer tien minuten ging de winkeldeur van Wong Ching open, én kwam er een man naar byi- ten. Hij bleef voorzichtig de straat op en af kijken. Een magere man in een hoog dichtgeknoopte overjas - een koud uitziende man. Hij had zijn hoed diep over de ogen getrokken en droeg verder ter vermomming een donkere bril. Charlie Chan vertrok even zijn rond ge zicht, uit belangstelling. De koud uitziende man liep met flinke pas de heu vel af, en Chan, vlug zijn schuilplaats verlatend, volgde op een afstand. Toen de zwartgebrilde rechts afsloeg, deed Chan het ook; dit was kinderspel voor hem. Zij kwamen aan een goedkoop hotel, op een hoek, en de man in de overjas ging naar binnen. Met een blik op zijn horloge besloot Chan zijn prooi te laten ontsnappen. Zijn gemoed was verontrust. „Zo veel kan iedere gek ervan begrijpen,” dacht hij, „dat we een val tegemoet lopen. Maar met wijd open ogen.” Weer in zijn hotelkamertje, legde hij enkele dingen, die hij er eerst uitgehaald had, in zijn goedkope hand koffer. Bij navraag bleek, dat zijn grote koffer in het hotel was bezorgd, maar nog niet boven gebracht. Hij liet hem opbergen tot zijn terugkomst, betaalde zijn rekening, en in een grote leren stoel in de voorzaal wachtte hij geduldig, met zijn handkoffer aan zijn voeten. Precies om half elf kwam Bob Eden en wenktehem. Op straat gekomen, zag Chan een grote limousine voor staan. „Spring er maar in, meneer Chan,” zei de jongen, zijn tas overnemend. Toen de speurder instapte, groette Alexander Eden hem uit het donker. „Zeg, dat Michael langzaam rijdt - ik wil praten,” riep de ouderen man tot zijn zoon. Bob Eden zei iets tegen de chauffeur, sprong in de auto, en weg reden zij. „Meneer Chan,” zei de juwelier, „ik ben zeer ver ontrust.” „Hebben meer gebeurtenissen plaats gegrepen?” „Ja, beslist,” antwoordde Eden. „U was vanmiddag niet in de kamer toen ik vertelde dat ik was opgebeld vanuit een publieke telefooncel.” Hij herhaalde be bij zonderheden. „Vanavond heb ik Draycott, de chef van het Defectieve Bureau Gale geraadpleegd, waarmee ik connecties heb. Ik vroeg hem onderzoek te doen en zo mogelijk die man in de overjas, die Bob bij de haven zag, te vinden. Een uur geleden rapporteerde hij, dat hij onze vriend zonder veel moeite had ontdekt...” „In het Killarney Hotel misschien?” opperde Chan, zonder vertoon van triomf. „Lieve hemel,” haperde Eden, „dus u - hebt hem - ook gevonden? Nu dat is verbazend...” „Verbazend geluk,” zei Chan. „Vergeef alstublieft on beleefde onderbreking. Zal niet weer gebeuren.” daar komt nu onze rayonprijs van bij terwijl ze nog naar Delft mag om haar vijfde prijs in ont vangst te nemen. Helaas viel de heer J. Garlich van de Juliana van Stolberglaan 29 te Waddinxveen in de laatste ronden een beetje af. Ook in de kerstpuzzel maakte hij weer twee fouten. Toch kwam hij samen met vier anderen nog op 104 punten, hetgeen hem het recht geeft naar Delft te gaan om een troostprijs in ontvangst te nemen. De heer M. van Leeuwen, Bloe- mendaalseweg 65a te Gouda heeft zich kranig geweerd. Ondanks het feit dat een van zijn oplossingen om mysterieuze redenen niet te bestem der plaatste arriveerde (waardoor hij tien punten achterstand opliep) bleef hij stug doorgaan en het verheugt ons daarom des te meer dat hij toch nog in staat bleek 97 punten te ver zamelen en zodoende de derde plaats inons rayon in te nemen. 4. C. Stolker De heer C. Stolker, Mauritslaan 20 in Waddinxveen bezet met 95 punten de vierde plaats. De rest van onze trouwe deelnemers blijft te ver ach ter om interessant te zijn voor ver melding. Niettemin willen wij ook hen die al deze weken hun oplossin gen bleven insturen terwijl ze wisten dat er weinig kans meer bestond in de grote prijzen te vallen van harte danken voor hun deelname aan onze competitie. Dat nog zoveel mensen bereid bleken zich nog in te spannen (zij het dan op een aantrekkelijke manier) voor een goed doel in ons hart onder de riem geweest. Hartelijk dank! De opbrengst van de competitie zal tijdens de bijeenkomst in Delft, waarvoor door ons nog nadere invi taties zullen worden verzonden, wor den bekendgemaakt. Een verslag van deze bijeenkomst zal te zijner tijd worden gepubliceerd. De gebouwen van Verheul zullen door deze uitbreiding moeten worden verbouwd. Men hoopt de transpor ten over twee maanden voltooid te kunnen hebben. Inmiddels is bij Ver heul al begonnen met de aanleg van een groot parkeerterrein voor de Triumph personenauto’s. Zowel de N.V. Leyland Triumph Holland als Verheul zullen de fabri cage van respectievelijk bedrijfswa- genchassis en autobuscarrosserieën ongewijzigd voortzetten.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 6