Proloog Nieuw ziekenhuis 1970 klaar in I1 1 <5BAL werkkrachten Filmen wordt nog eenvoudiger Sneller werken en Lezing Ada Kok Jaarvergadering tennisclub Be Fair Gemeenteraad in miniatuur WOIÜSI8IRICHTIN6I Kleiweg 27 Gouda tei.32121 Huisvesting van buitenlandse Wereld Diaconaat Geref. Kerken Gouwevrienden IN HET KORT Zege Gouwe-dames op het nippertje minder filmverlies UITSLAGEN STANDEN PROGRAMMA Vriendenschaar 7 lubkampioenschap damclub Excelsior Damclub Reeuwijk Voor beroep bedankt Sportvrienden Waddinxveen (zondag 6 februari 1966) Weer toto-prijzen in Waddinxveen Kwiek 1 wint van Brand weerexamens Pagina 7 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART Zevenhuizen n E KERKE k DOKTERSDIENSTEN 1 Moerkapelle Reeuwijk Afdeling; uitgesteld kSbB B B BÊBJ B W W ;*4 Bouw van twintig huizen een Verkoper voor de afdeling woningin richting Indeling Beperking kassenbouw 3 februari 1966 bnk ZONDAGVOETBAL Vierde klasse E KNVB: GroenewegLekkerkerk W addinxveenWoerden ZATERDAGVOETBAL Vierde klasse C KNVB: SpiritBe Fair Be Fair 2—ARC 3 De exploitatie van de ziekenhuizen zal dan ook gescheiden blijven ge schieden. Er komen twee zusterhui zen op het noordelijk gedeelte van het terrein en ook de beddenhuizen in het hoofdgebouw van zeven bouw lagen zijn voor de ene helft (links) bestemd voor het Van Itersonzieken- huis en voor de andere helft voor het Diaconessenhuis De Wijk. Het bed denhuis bevat 447 bedden in totaal. Gezamenlijk exploiteert men het be- handelhuis van vier bouwlagen (ach ter het beddenhuis) en de medische afdelingen en de economische diens ten in de laagbouw. Men zal in de toekomst veel meer dan vroeger het geval was ook ern stiger zieken of gewonden in Gouda kunnen behandelen. Voor speciale gevallen moet men nu nog vaak de hulp inroepen van de meer gespecia liseerde klinieken in Utrecht of in Leiden. WADDINXVEEN Aan het eind van een rommelige wedstrijd tegen De Zijl 1 hebben de dames van het eerste team van de zwemclub De Gouwe toch nog aan het langste eind weten te trekken. Zij wonnen met 1-0 dank zij een treffer van midach- ter Nella Rietveld in de laatste mi nuut van deze onprettige wedstrijd. De prestatie van Nella Rietveld was overigens niet zo’n grote want toen zij scoorde bevonden zich nog slechts zeven polo’sters in het water. De rest was door de scheidsrechter naar de kant gestuurd. Op zaterdag 5 februari speelt het eerste herenteam van De Gouwe een vriendschappelijke (uit)wedstrijd te gen GZC 1. Aanvang 21.30 uur. Het derde team van de heren neemt het op dinsdag 8 februari op tegen GZC 5; aanvang 21.00 uur. Gereformeerde Kerk: v.m. 9.00 en 10.30 uur: ds. J. Snoey n.m. 6.30 uur: ds. J. Snoey Remonstrantse Kerk: Geen dienst. Hervormde Ichthuskerk: v.m. 9.30 uur: ds. Zwanenburg van Stavenisse n.m. 5.00 uur: ds. J. Kooien Gereformeerde Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. J. Bos n.m. 6.30 uur; ds. J. Bos Nederlands Hervormde Kerk: Dorpskerk: v.m. 10.00 uur: ds. W. F. van der Staat Veren. Vrjjz. Hervormde Kerk: n.m. 4.30 uur: ds. A. Kalis van Boskoop Kapel a/d Rotte: v.m. 10.00 uur: ds. J. Godthelp van Rotterdam Nederlands Hervormde Kerk: v.m. 10.00 uur: ds. A. Boertje n.m. 6.30 uur: ds. C. A. Korevaar van Rotterdam Gereformeerde Gemeente: v.m. 9.30 uur: ds. C. Molenaar n.m. 6.30 uur: ds. C. Molenaar Nederlands Hervormde Kerk: Dorpskerk: v.m. 9.30 uur: ds. J. Kooien n.m. 6.30 uur: ds. Zwanenburg van Stavenisse REEUWIJK Damclub „Denk en Zet” zette de onderlinge competitie voort. Uitslagen: W. M. McLeod-J. van Wensveen 1-1, H. v.d. Star-G. Bitter 2-0, K. Perdijk -L. Goor 1-1, S. M. van Eijk-M. v.d. Berg 0-2, G. Bitter-M. v.d. Berg 0-2, K. Perdijk-D. Oosterwijk 2-0, J. van Zwol-G. Bitter 2-0, W. M. McLeod- S. M. van Eijk 0-2, H. v.d. Star-J. v. Wensveen 1-1. Om de bovenste plaats kwam wat meer spanning doordat koploper S. M. van Eijk verloor van M. v.d. Berg en zijn voorsprong hiermee geslon ken zag tot één punt. (zondag 6 februari 1966) WADDINXVEEN: dokter Th. G. Blom, Kon. Wilhelmina- singel 83, telefoon (01828) 2112 ZEVENHUIZEN: W. H. Verduyn den Boer, Noordeinde 21, Zevenhuizen, telefoon (01802) 409. REEUWIJK: dokter K. de Vries, John Raedecker- singel 6, telefoon (01829) 966. WADDINXVEEN Ds. P. M. van Breugem uit Achterberg heeft be dankt voor het op hem uitgebrachte beroep voor de vervulling van de derde predikantsplaats bij de Ned. Hervormde Kerk te Waddinxveen. (advertentie) Afdeling Gouda: NSVZwervers Soccer BoysNieuwkoop Esto—WSE N ieuwerkerkAS V GDS—RVC Veertig miljoen gulden kost het nieuwe ziekenhuis dat de Goudse zieken huizen Van Iterson en De Wjjk de komende vijf jaar gaan bouwen in het Goudse uitbreidingsplan noordwest langs de Bloemendaalseweg. Als men echter bekijkt welke mogelijkheden deze nieuwe kliniek op medisch gebied zal hebben te bieden dan is dat bedrag de moeite ten volle waard. Men is er bij het ontwerpen van de plannen van uitgegaan dat zowel De Wijk als het Van Iterson volkomen hun eigen karakter zouden moeten blij ven behouden. De besturen van de beide ziekenhuizen zullen blijven bestaan, terwijl men voor de gezamenlijke activiteiten een aparte stichting, de Mid- denstichting, in het leven heeft geroepen. Het nieuwe ziekenhuis krijgt de functie van streekziekenhuis. WADDINXVEEN Alleen het D2- team van de biljartvereniging Sport vrienden wist vorige week de volle winst in de wacht te slepen. Met 6-2 wonnen de Waddinxveners van Bos koop D, waardoor zij koploper Gou we vrienden op de voet konden blij ven volgen. Het was C. van Hoven die hier voor een uitstekend resul taat zorgde door zijn rivaal in 21 beurten te verslaan. Het A-team moest met een 6-2 ne derlaag tegen de Hof van Holland A uit Zevenhuizen genoegen nemen. Hierdoor is de kans op het kam pioenschap, die toch al gering was, wel volkomen verkeken. Het was H. Elshof die de eer voor het Waddinx- veense team hoog hield; hij won van P. Luitjes. Sportief B wist het op eigen laken tegen Sportief B niet verder te bren gen dan een verdeling van de buit (4-4). Het Dl-team ging tegen Moor drecht D met 5-3 ten onder. Alleen G. van Soest bracht het hier tot een overwinning. W. van Ommeren zag nog kans een gelijkspel te forceren. FA uit Gouda. WADDINXVEEN Wij herinne ren er nog eenmaal aan dat wereld- recordhoudster Ada Kok morgen avond voor de jeugd van Waddinx veen en ook oudere belangstellenden een lezing houdt over haar carrière als zwemkampioene. Na de pauze vertoont zij zelfgemaakte kleuren dia’s van de Olympische Spelen in Tokio. De opbrengst van deze avond is bestemd voor de Zwembadactie. Gereformeerd Verenigingsgebouw, aanvang 20.00 uur. archief. Op de eerste etage vindt men weer laboratoria, terwijl men er ook een apotheek en een sterilisatie- afdeling zijn. Verdieping 2 telt vier operatiekamers, twee sceptische be handelkamers, een urologievertrek en een recoveryruimte. Verder zijn er nog ruimten voor instrumenten sterilisatie, magazijnen en een gar derobe voor de chirurgen en het per soneel. De derde etage telt twee eetzalen voor het personeel, een grote zaal voor de kerkdiensten en andere acti viteiten en nog enkele andere ruim ten De bouwlaag telt twee interne patio’s die worden omgeven door de polikliniek met spreek- en onder- zoekkamers, verder wachtruimten en nog een laboratorium. Hier bevinden zich ook de phensische terapie, de röntgenafdeling, het ketelhuis en de werkplaatsen voor de technische dienst. Verder zijn er de centrale keuken en het mortuarium met een aula voor rouwdiensten, enzovoort. WSE gaat op bezoek bij Esto in Bodegraven. Ondanks de koude zal het er daar best heet aan toe gaan. Een kleine overwinning zit er toch wel in voor WSE nu enkele spelers, die een paar maanden geleden nog geblesseerd waren, weer in het eerste team zijn teruggekeerd. Of zij ook hun oude vorm weer hebben her vonden zal zondag moeten blijken. RVC gaat naar Boskoop, waar GDS hen een warm onthaal bereidt. Desondanks blijven we ook hier ver trouwen koesteren in de capaciteiten van de Reeuwijkers, die al voor diverse surprises hebben gezorgd. WADDINXVEEN De tennisclub Be Fair houdt op woensdag 9 febru ari aanstaande haar jaarlijkse alge mene ledenvergadering in het Gere formeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. De uit twaalf puntqn bestaande agenda bevat ook een be stuursverkiezing. De heer W. A. den Boer en mevrouw Slob treden tus sentijds af en stellen zich herkies baar. De heer Helderman, die ook aftredend is, kan zich wegens gebrek aan tijd niet voor een volgende pe riode beschikbaar stellen. Het be stuur heeft nu de heer J. van Tol kandidaat gesteld als opvolger van de heer Helderman. Nederlands Hervormd» Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius n.m. 6.30 uur: ds. J. van Drenth van Ede Herv. Wijkgebouw, Esdoornlaan: v.m. 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus n.m. 6.30 uur: ds. Joh. Verwelius Hérvormd wijkcentrum Bethel: (Jan Willem Friso weg) v.m. 9.30 uur: ds. J. van Drenth van Ede n.m. 5.00 uur: ds. J. R. Cuperus Evangelisch Molukse Kerk (in Bethel, J. W. Frisoweg) v.m. 11.30 uur: ouderling S. Supusepa Hervormde Immanuëlkerk: v.m. 9.30 uur: ds. G. J. v.d. Bogerd van Gouda n.m. 7.00 uur: dr. A. van Haarlem In verband met het uitstellen van het voetbalprogramma van de KNVB is ook het programma van de Afde ling Gouda, dat na een oponthoud van de twee achter ons liggende maanden, aanstaande zaterdag en zondag weer zou worden hervat, een week op opgeschoven. Het afdelings- voetbal begint nu weer op zaterdag 12 en zondag 13 februari. Het pro gramma blijft ongewijzigd. WADDINXVEEN Van de Wad- dinxveense biljartvereniging Gouwe- vrienden traden vorige week slechts twee teams in het strijdperk voor de competitie van de KNVB. Gouwe- vrienden FB wist zijn leidende posi tie te handhaven en won met 6-3 van het sterke Nieuwerkerk F. Gou- wevrienden FA speelt een belangrij ke rol in haar afdeling. Vooral tij dens de laatste wedstrijden van de eerste helft van deze competitie laat dit team van zich spreken. De Wad dinxveners presteerden het deze maal met 9-0 te winnen van De Spil Chr. Afgescheiden Gemeente: v.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop n.m. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop woensdag: n.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop Rooms Katholieke Kerken: Pastoor: J. A. M. Saulenn Kapelaan: G. L. U. Paardekooper Zuidkade 176, telefoon (01828) 2452 Parochiekerk St. Victor, Zuidkade: Zondag 7.15, 9.00 en 11.00 uur: H. Mis In de week 8.15 uur: H. Mis. St. Petruskapel, J. W. Frisoweg: zondag 8.30, 11.15 en 17.30 uur: H. Mis dinsdag 8.00 uur, donderdag 20.00 en zaterdag 9.00 uur: H. Mis. (kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminaplein tijdens de H. Mis van 11.15 uur) Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66: donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16.30 uur Wachttorenstudie Het moet voor Groeneweg moge lijk zijn om aanstaande zondag aan de ontmoeting met Lekkerkerk op eigen terrein tenminste één punt over te houden. Lekkerkerk staat er helemaal niet zo best voor en is er nog steeds niet in geslaagd ook maar één overwinning te behalen. Be Fair gaat op bezoek bij Spirit, ook al een zwakke broeder, die het niet veel beter heeft gedaan dan Be Fair tot nu toe. Een gelijkspel is de meest voor de hand liggende prog nose, maar we zijn optimistisch en vullen op ons privé-totoformuliertje een 2 voor Be Fair in. Ook wat Waddinxveen betreft blijven we optimistisch. Tegenstan der Woerden kan zich echter beroe men op een ijzersterke defensie en dat kunnen we van Waddinxveen helaas niet zeggen. Toch verwachten we niet anders dan dat de Waddinx veners er op eigen terrein in zullen slagen de volle winst in de wacht te slepen. N.H. Kerk van Sluipwijk: v.m. 10 uur: eerw.hr W. J. de Bruijn van Bodegraven n.m. 6.30 uur: ds. W. Balke van Bodegraven Gereformeerde Kerk: v.m. 10.00 uur: ds. J. Kapteijn n.m. 6.30 uur: ds. J. Kapteijn Rooms Katholieke Kerk: Parochiekerk H. Petrus en Paulus, Reeuwjjk-dorp Zondag 7.30 - 9.00 - 10.30 u.: H. Mis. In de week 8.15 en 19.30 uur (behalve dinsdagavond) R.K. Kerk Reeuwijk-brug, Onbevlekt Hart van Maria: In de week: dinsdag en vrijdag om 7.45 en 19.30 uur. WADDINXVEEN Alweer zaten de totoïsten van WSE bij de voetbal pool van vorige week goed in de prijzen. Waren er twee weken gele den al zes winnaars (vier met acht, één met twaalf en één met dertien goede), deze week vielen alweer zes deelnemers uit Waddnixveen in de prijzen. En deelnemer had een rijtje met twaalf goede oplossingen, terwijl vijf anderen de eerste acht goed had den weten te raden. WADDINXVEEN Veel belang stelling was er vorige week voor de bijeenkomst van de Plattelandsjon- geren van de Holl. Mij van Land bouw afd. Waddinxveen, die in het Geref. Verenigingsgebouw werd ge houden. Op het programma stond een zgn. ’rollenspel’. Het spel, dat onder leiding stond van mej. M. van Riel en de heer D. J. v.d. Broek hield een raadsvergadering in van het dorp Nieuwstad. In de raad van dit dorp waren vertegenwoordigd de AR, CHU, PvdA, KVP, VVD en Ge meente Belangen. Op de agenda stonden voorstellen tot de aanleg van een park en een zwembad. Na uit voerige discussies werden de voor stellen met grote meerderheid aan genomen. Dit ’rollenspel’ was niet alleen gezellig, maar droeg vooral ook een leerzaam karakter. Tijdens het huishoudelijke gedeelte van de bijeenkomst vond een be stuursverkiezing plaats. De heer A. A. Ph. Ripping, die aftredend was en in verband met de militaire dienst plicht niet herkiesbaar, werd opge volgd door zijn broer A. Ripping. In plaats van de evenmin herkiesbare mej. W. v.d. Eijk werd mej. A. van Straaïen gekozen. Voorts werd beslo ten op vrijdag 4 maart a.s. een grote feestavond te houden. Behalve een kleine psychiatrische afdeling wordt de derde etage inge nomen door de verpleegafdelingen met gemengd karakter. De kraam- en de gynaecologische afdelingen zijn op verdieping vier, terwijl de zgn. klasse-afdelingen zich op de volgen de etage bevinden. Op de boven ver dieping is de kinderafdeling. Voorts is er voor de kinderen een dakterras. Op elke verdieping zijn twee dag verblijven voor de ’mobiele’ patiën ten. mededeelde zal de rijksoverheid alle medewerking verlenen wanneer er in bepaalde streken of door bepaalde groepen speciale voorzieningen ten behoeve van de buitenlandse werk nemers worden getroffen. Tijdens de bijeenkomst werd over diverse onderwerpen van gedachten gewisseld, waarbij de aanwezigen o.m. tot de conclusie kwamen, dat het huisvestingsprobleem in ieder geval moet worden aangepakt. Teneinde een inzicht te krijgen in de wijze waarop buitenlandse arbei ders worden gehuisvest, werd een bezoek gebracht aan het woonoord voor de Turkse werknemers van de Nederlandse Kabelfabrieken aan de Noordkade. MOERKAPELLE In de raads vergadering van 9 februari a.s. zal een voorstel aan de orde komen in zake de bouw van twintig woningen door de N.V. Nationaal Grondbezit op een terrein gelegen tussen de Chr. Lagere School en het voetbalterrein en achter het nieuwe gebouw van de Coöp. Raiffeisenbank, dat zal verrij zen aan de Nassaustraat. i Wij hebben plaats voor WADDINXVEEN Binnenkort zal men in dit gebied waarschijnlijk geen buitenlandse arbeidskrachten meer indienst kunnen nemen, wan neer niet is aangetoond, dat er op redelijke wijze in hun huisvesting kan worden voorzien. Dat is de me ning van de heer P. Hylarides, direc teur van het Gewestelijke Arbeids Bureau te Gouda, die hij uitsprak tijdens een bijeenkomst van direc ties, bedrijfsleiders en personeels functionarissen van Waddinxveense bedrijven, welke was georganiseerd op initiatief van burgemeester C. A. van der Hooft. De heer Krol, hoofdambtenaar van het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid wees er tijdens die zelfde bijeenkomst op, dat de buiten landse werkkrachten de gelijke rech ten genieten als de Nederlandse werknemers. Als een van de belang rijkste punten noemde ook hij een goede huisvesting en stelde daarbij, dat elke wantoestand op dit gebied moet worden voorkomen. Naar hij De indeling van het gehele com plex is als volgt: De patiëntenkamers liggen voor het merendeel aan de voor(zuid)zijde van het gebouw. Aan de achterkant bevinden zich de dienstvertrekken. De benedenverdie ping bevat naast de hoofdingang en de ruime centrale hal met vijf liften (drie voor en twee achter) de admi nistratieve ruimten, directiekamers bestuurskamer en leslokalen voor de verpleegstersopleiding. Verdieping 1 bevat de ’interne’ verpleegafdelin gen. Op de tweede verdieping vindt men de chirurgische verpleegafde lingen. WADDINXVEEN De Waddinx veense tafeltennisvereniging Kwiek heeft het vorige week met uitzonde ring van het eerste team niet be$t gedaan. Kwiek 2 leed geheel onver wacht een nederlaag tegen TTGW (4-6) en ook het vierde team moest met deze cijfers het onderspit delven. Kwiek 3 hield het op een 5-5 gelijk spel tegen Vriendenschaar 10. Het eerste team van Kwiek deed het aanmerkelijk beter. Met 8-2 werd Vriendenschaar 7 teruggewezen, dank zij drie overwinningen van Buurman en twee zeges van Geerlof en Bouter. WADDINXVEEN De heren J. Broer en D. van Vliet van de Wad dinxveense vrijwillige brandweer zijn dinsdag in Gouda geslaagd voor het daar door de Rijksinspectie voor het Brandweerwezen afgenomen examen ’pompbediende’. Op woensdag 9 februari a.s. zullen acht Waddinxveense brandweerlie den examen doen voor brandwacht eerste klasse. Dit examen wordt in Waddinxveen afgenomen. MOERKAPELLE B. en W. stel len de raad van Moerkapelle voor om althans voorlopig kassenbouw te verbieden in het gedeelte van de ge meente, waarvoor nog geen uitbrei dingsplan of bestemmingsplan is vastgesteld. Het is te verwachten dat in het streekplan Rijn en Gouwe bepaalde gebieden voor tuinbouw zullen wor den aangewezen, o.’a. ook in de ge meente Moerkapelle. Teneinde vóór die tijd de zgn. ’wilde’ kassenbouw tegen te gaan willen B. en W. de be- voebdheid hebben om aanvragen om bouwvergunningen dan aan te hou den. WADDINXVEEN Het filmen voor amateurs is door de introductie van een nieuwe filmcamera door Kodak nog eenvoudiger geworden. Na de fotocamera’s waarmede het wisselen van films een zeer eenvou dige handeling is geworden, is er nu ook de Instamatic filmcamera. Het inzetten van een film of het verwis selen kost bij deze camera maar net vier seconden. Ook het omkeren van de films, wat tot dusverre bij de 8 mm filmcamera’s nodig was, komt met het nieuwe Kodak systeem te vervallen. Maar dat zijn niet de enige voor delen. Filmverlies komt nu vrijwel niet meer voor en bovendien bieden de Super 8 mm films nu een beeld, dat de helft groter is dan dat van de 8 mm films. De nieuwe filmcamera wordt elek trisch (door batterijen) aangedreven, dus ook het opwinden behoort tot het verleden. De in te leggen film blijft in de cassette. Er zijn verschillende typen van de nieuwe camera, o.a. met een auto matische belichtingsregeling, instel ling voor enkelbeeldopnamen, met zoom-lens, e.d. De nieuwe en zeer aantrekkelijke camera’s zijn in voor raad bij Foto Sjaak Noteboom, Pas sage (Kerkweg), te Waddinxveen. WADDINXVEEN Voor de leden van de Gereform. Mannenvereniging hield de heer A. van der Heiden j.l. maandagavond in het Geref. Vereni gingsgebouw een lezing over het on derwerp „Wereld-diaconaat van de Gereformeerde Kerken”. De nood in gebieden als Honkong, Soemba, Tibet en Portugal werd zeer suggestief naar voren gebracht en met kleurige dia’s geïllustreerd. Zon der onderscheid van kleur of ras worden de slachtoffers van droogte en overstromingen, van aardbeving en wervelstormen in hun nood van honger en armoede met voedsel en kleding benaderd. De primitieve landbouwmethoden worden zo mogelijk door onderwijs van deskundigen en moderne machi nes op hoger peil gebracht; De vele ziekten bestreden in hulpziekenhui- zen en het grote aantal blinden in de tropische landen in verpleeginterna- ten voor eenvoudige arbeid opgeleid. Al die activiteiten, welke vaak in samenwerking met de Wereldraad van Kerken en andere hulporganisa ties worden ondernomen vergen veel geld. Maar onze welvaart in het Westen verplicht ons in het verre Oosten te tonen dat Christus’ gebod van naastenliefde méér is dan een leus! „Geef ons heden ons dagelijks brood” is een bede, die ons verplicht tot mededeling aan hen die broods- gebrek hebben! De secretaris, de heer J. A. van Berkel, had vooraf in dichtvorm een overzicht gegeven -van het 35-jarig bestaan van de mannenvereniging en daarin gememoreerd, dat nog twee leden, nl. de heren J. en G. Hekman, vanaf de oprichting lid zijn. In het behandelhuis van vier bouwlagen zijn op de onderste ver dieping gevestigd de EHBO-afdeling voor straatongelukjes, een laborato rium en een centraal magazijn en WADDINXVEEN Voor het club- kampioenschap van de Waddinx veense damvereniging ’Excelsior’ werden weer twee ronden gespeeld. De uitslagen waren als volgt: Twin tigste ronde: T. Twigt-H. Boele 2-0, J- de Heer-T. Driesse 2-0, A. Zwa nenburg-!. Vermeulen 0-2, T. den Ouden-A. Blom 0-2. G. Heeren-C. Blonk 2-0, A. N. Littooy sr.-A. Zwa nenburg 2-0. Eenentwintigste ronde: G. Heeren- B- Stolker2-0, T. Twigt-A. N. Littooy V m °.‘2, H' Boele-A. Blom 0-2, A. Blonk-T. Baan 2-0, T. den Ouden-J. Vermeulen 1-1, J. de Heer-P. C. de Joode 1-1, H. Troost-B. van Eyk 2-0, Zwanenburg-H. Troost 0-2.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 7