de omgeving m I I RVC laat zich door pech uit het veld slaan (5-1) u Zee van vlaggen en versieringen Zevenhuizen bouwt Sportvrienden Weer bijeenkomst voor jonge kiezers Moerkapelle Het jonge kiezers volk van Moerkapelle en Benthuizen zal aanstaande maandagavond in het Dorpshuis te Moerkapelle by een komen om te worden voorgelicht over het staatkundig bestel van ons land. Het gemeentebestuur heeft de jongeren een uitnodiging gestuurd om deze bijeenkomst bij te wonen. Gesproken zal worden door het Eerste-kamerlid Sidney J. van den Berg, fractievoorzitter van de VVD bij Provinciale Staten. Negermeisje Pinky ook in Moerkapelle Fit wint eerste wedstrijd na her vatting competitie Waddinxveen De lange rustperio de gedurende de wintermaanden heeft de jonge Waddinxveense korf balclub Fit ’65 duidelijk goed ge daan. De eerste wedstrijd na de her vatting van de competitie, die vori ge week werd gespeeld tegen Hille- gersberg 2 werd gewonnen met 3-0. Het weer was gedurende de gehele wedstrijd bar slecht en de sterk aan wakkerende wind heeft het de spe lers niet gemakkelijk gemaakt. Fabriek van De Man dinsdag gesloopt 18 premiewoningen Kerkdiensten voor alle inwoners Plattelandsvrouwen Ander programma in Zevenhuizen ^uurwerk enz. in Reeuwijks kermis Negentig mille voor West er kerk Studentikoze” maakten „toetjes” zege van Gouwe-polo’ers Jongerengroep PvdA in oprichting Raadsvergadering gemeente Reeuwijk Aubades, cabaret, WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART Pagina 2 H I 40 jaar trouwe dienst Brons O. N. voor P. Boevé en P. Hanse Wiellerronde Films -- Het huwelijk Jeugdvoorstelling 17 maart 1966. I VIV. iiLt.1 u. vau uci pelle bestaand orkestje. 'H Hoewel er in deze lijst dus nog ver schuivingen zullen plaats hebben, wilden wy hem u niet onthouden. blauw-witten aan hun zijde. aanvoerder. 73 partijleden dachten er echt geheel anders over. De ly’st zag er na de vergadering als volgt uit: 1. P. Lips (aftr.), 2. A. H. van Gent (aftr.), 3. T. Lammertse, 4. M. Boere, 5. Mevrouw G. C. van ’t Slot-Kwaak, 6. L. Vleggeert, 7. drs. K. de Groot, 8. P. de Bruin, 9. W. G. de Meer, 10. A. Hey, 11, C. M. P. van Vuuren, 12. Mevrouw A. Oudendyk- Pille, 13. J. de Heer, 14- A. van Bor- selen en 15. S. Pille (aftr.). De hoofdmoot van de viering van het huwelijk was in Zevenhuizen uiteraard de ’s middags verreden wielerronde. Het nieuwe bestuur van de Oranjevereniging onderging deze dag de vuurdoop en gezegd kan worden dat een en ander bijzonder vlot verlopen is, ondanks de geringe ervaring van de organisatoren. De traditionele spelletjes bleven achter b om half negen maakte' het fanfa recorps De Kleine Trompetter een Burgemeester I. J. P. Keyzer (rechts) speldt de heer P. G. Hanse zijn Koninklijke onder scheiding op de revers. Links jubilaris P. Boevé. (foto Sjaak Noteboom) Van de ongeveer 275 leden van de PvdA in Waddinxveen leverden 121 hun referendumbiljet in. Ofschoon de aanwezige leden op de vergade ring van 17 februari jl. wethouder Pille als lijstaanvoerder prefereerden boven de heer P. Lips wezen de re sultaten van het referendum in een andere richting. Dertig leden girigen akkoord met de lijst zoals die was vastgesteld, achttien brachten wijzi gingen aan maar gaven toch ook de voorkeur aan de heer Pille als lijst- onderwerp: ’’Ruimtelijke ordening”. ren niet juist is. Bij de telling die tij dens de vergadering werd gahouden zijn enkele fouten gemaakt. Deze zullen door het hoofdbestuur van de PvdA nader worden bekeken. De werkelijke juiste uitslag wordt zo spoedig mogelijk bekend. WADDINXVEEN Het A-team van de biljartvereniging Sportvrien den heeft tijdens de wedstrijden van vorige week genoegen moeten nemen met een 6-2 nederlaag tegen Spor tief A uit Reeuwijk. Het B-team le verde een veel betere prestatie door met 8-0 van het Reeuwijkse Sportief B te winnen. Sportvrienden Dl kon het in de ontmoeting met Boskoop D niet verder brengen dan een 4-4 ge lijkspel. I Op dit gedeelte van het parcours van de „Ronde van Zevenhuizen” bestond donderdagmiddag nog redelijke belangstelling. De renners hadden het bijzonder moeilijk in de druilerige regen. De heer Van den Berg zei in een onlangs gehouden vergadering van Provinciale Staten dat gemeenten met minder dan tweeduizend inwo ners in de toekomstige bestuurlijke ontwikkeling moeilijk te handhaven zullen zijn. De volgende spreker is de heer H. F. Heymans, chef van de Haagse redactie van het Algemeen Dagblad die het zal hebben over ’’Overheid en publiciteit”. Na de pauze zal een fo rum worden gevormd over voorzit terschap van burgemeester I. J. P. Keyzer. De heren Van den Berg en Heymans zullen dan vragen beant woorden. gissing van de scheidsrechter, die een buitenspeldoelpunt toekende. Nu was het met het Reeuwijkse incasseringsvermogen gedaan en kregen de kampioenkandidaten gele genheid het doelpunten gemiddelde wat op te voeren onder het motto: ”Je weet nooit waar ’t nog eens goed voor kan zijn. De Knegt maakte het derde en Tamerus de beide laatste doelpunten. De uitvallen van de gasten waren beter dan de De PvdA belegde vorige week vrijdagavond in café De Unie aan de Kerkweg een Bijeenkomst voor jonge Waddinxveners. De opkomst was niet bijzonder groot, maar dat er, perspectief zit in een jongeren groep in Waddinxveen is tijdens de ze bijeenkomst, die de PvdA ook enkele nieuwe leden opleverde, wel gebleken. Op 1 april aanstaande zal opnieuw een bijeenkomst voor de jeugd worden gehouden. MOERKAPELLE Het toneel- groepje van Jong Volksonderwijs uit Zevenhuizen hield vorige week vrijdag in het Dorpshuis voor de af deling Moerkapelle van Volksonder wijs een opvoering van het toneel stuk ’’Pinky een blank negermeisje” waarmee enkele weken terug in Ze venhuizen zelf al zo’n succes werd geboekt. De avond die zich slechts in een matige belangstelling mocht verheugen, werd muzikaal omlijst door het „Vanderwel-ensemble”, een uit vijf leden van het gezin van de heer J. van der Wel uit Moerka- Kort en krachtig spel leverde de Waddinxveense ploeg duidelijk voor deel op want na ongeveer twintig minuten wist D. de Pater de score met een goede worp te openen. Niet lang daarna zorgde G. Vermeulen voor de tweede treffer. Vlak na de vakwisseling wist J. Dreesmann na een snelle doorloop het derde Wad dinxveense doelpunt op zijn naam te brengen. De ploegen bereikten met de scheidsrechter ovr -nemee met de scheidsrechter overeenstem ming om een kwartier korter te spelen omdat de wind nog voortdu rend sterker werd. Doelpunten kwa men er in de tweede helft niet meer Fit speelt aanstaande zaterdag een wedstrijd tegen Rozenburg. Deze ontmoeting heeft plaats op eigen terrein en begint om 15.30 uur. De aspiranten van de korfbalclub Fit speelden zondag voor de eerste maal oefenwedstrijden voor micro- korfbal in de Rotterdamse_Energie- hal. De eerste westrijd die de tien korfballers speelden (tegen Ten Donck) eindigde in een 0-0 gelijk spel. De wedstrijd tegen Hillegers- berg, die daarna werd gespeeld, werd door de Waddinxveense ploeg met 2-0 verloren. Gaandeweg kwam de jonge ploeg er nu beter in. Tegen Eurotop werd opnieuw gelijk ge speeld, maar de vierde tegenstander moest er onverbiddelijk aan geloven B. de Heyer bracht het eerste doel punt op zijn naam. Dank zij een treffer van S. Manusama werd het 2-0 en na de vakwisseling was het K. Uitman di emet een fraaie doel punt de Fit-zege vi sgitle 1de. Te-e punt de Fit-zege veilig stelde. Te vreden met een gedeelte tweede plaats keerden de ’’Fitters” ’s avonds huiswaarts. In Moerkapelle werd aan de voor avond van het huwelyk de fiood- iight-verlichting voor de toren van de hervormde kerk aangestoken. Dit gaf de sobere feestelijkheden van de volgende dag extra reliëf. Van nu af aan zal de toren elke avond in het zonnetje van de schrepe schijnwer pers staan. De Moerkapelse bevol king bracht de vijfduizend gulden, die voor deze verlichting nodig wa ren, binnen enkele weken bijeen. In het kerkgebouw van de Gere formeerde gemeente werd donder dagmorgen een gebedssamenkomst Het versierde en in de avonduren vrolijk verlichte gemeentehuis van Reeuwijk was ’s morgens het mid delpunt van de eerste feestelijkhe den. Onder begeleiding van de mu ziekvereniging ’’Crescendo” werd door de schooljeugd uit Reeuwijk- brug en Sluipwijk voor de burge meester, diens vróuw en kinderen,de wethouders W. H. Verwey en K. Schulting, gemeentesecretaris G. B. van Leeuwen en vele anderen en aubade gehouden. De Goudse pad vinders en -vindsters hadden met de schooljeugd vooraf een rondgang ge maakt door de nieuwe wijk. Onder leiding van het onderwijzend perso neel trok de jeugd daarna naar het verenigingsgebouw waar de gooche laar Santos voor een bijzoonder ge waardeerde tijdpassering zorgde. Hier werden de kinderen ook rijke lijk getracteerd op snoep en een he- innerigsbeker. I l Landbouw, die een getuigschrift van zijn organisatie overhandigde (en bloemen voor de dames) en wethou der D. van der Spek. Deze was als buurman van de heer G. Oudijk vaak getuige ge weest van de werkkracht en trouw van de jubilarissen en vond dat zij hun onderscheiding volkomen hadden verdiend. De heer Oudijk tenslotte bood zijn trouwe werkne mers een bedrag onder couvert aan. De burgemeester gaf ’s middags om half drie het startschot voor de eerste wielerronde in Zevenhuizens historie. De belangstelling bleef van wege het slechte weer onder de maat, maar daarom werd door de ongeveer zeventig renners over het parcours ZEVENHUIZEN De afdeling Ze venhuizen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen hield vori ge week vrijdag weer haar maande lijkse bijeenkomst. Nadat mevrouw Koppenol, de presidente, de aanwe zige dames had verwelkomd in een korte openingstoespraak gaf zij het woord aan mevrouw W. J. Meyburg, lid van de commissie voor Huis houdelijke Voorlichting ten Platte- lande in Zuid-Holland, die een in leiding hield over het onderwerp ’’Variaties in nagerechten”: Mevrouw Meyburg, die, vorig jaar ook eens in Zevenhuizen was, liet de dames verschillende klaargemaakte toetjes proeven. Zij wees ook op de goed geïnformeerde receptenboekjes ran de Huishoudelijke Voorlichting, die tegen geringe vergoeding ver krijgbaar zijn. De presidente bracht mevrouw Meybur aan het eind van deze in teressante avond dank avoor haar causerie en sloot de bijeenkomst met enkele mededelingen. WADDINXVEEN In een vriend schappelijke wedstrijd tegen beken de zwemploeg Utrechtse studenten heeft het eerste herenteam een klin kende 8-3 zege weten te boeken. Het was een bijzonder aantrekkelijke wedstrijd waarin een fris partijtje waterpolo werd gespeeld, ofschoon enkele spelers wel eens te veel kan sen misten. Gijs van der Leden, die deze zomer weer voor De Gouwe zal uitkomen, speelde een oefenpartij. Hij en Eef Overdam waren de uit blinkers in het Waddinxveense team Het jeugdteam deed het minder goed in de wedstrijd tegen VZC vl. De Waddinxveners verloren deze wedstrijd met 7-1, waarbij duidelijk aan het licht kwam dat er nog heel wat geschaafd dient te worden aan conditie snelheid, enzovoort. Trainen zal voor dit taem geen overbodige luxe zijn. Fijke, d.V. P. Burger en A. Stam; Patricia Christina Maria, d.v. A. D. M. van Soest en C. H. Huisman; Gert Johan, z.v. M. van der Graaf en L. H. C. Uiterlinde. Gehuwd: F. K. Peters en N. F. de Kleijn; J. S. Heemskerk en A. M. Blonk. Overleden: Boon, Willem, oud 71 jaar. WADDINXVEEN De gedachte is niet denkbeeldig dat de afdeling Waddinxveen van de Party van de Arbeid binnenkort zal komen tot de oprichting van een eigen jongeren groep. Ook bij de AR is een jonge renkern in (her)oprichting. WADDINXVEEN Dezer dagen heeft de actie voor de bouw van een hervormde kerk in het uitbreidings plan Groenswaard (de Westerkerk) het bedrag van 90.000 overschre den. De afgelopen maand werd ruim 2600,- bijeengebracht. Men heeft nu goede hoop dat voor 1 juli van dit jaar de honderdduizend gulden zal kunnen worden bereikt. BURGERLIJKE STAND WADDINXVEEN Ondertrouwd: J. Kersbergen en B. E. Jongeneel. Geboren: Elisabeth Aletta, d.v. F. van Leeuwen en E. A. Bets; Klaas, z.v. N. Versloot en L. A. Rad der; Gerrit, l.v. G. Gelderblom en G. A. Schering; Robert Ernst Johannes Franciscus, z.v. T. F. J. Hogenelst en W. M. G. Brink Catahrina Jozephina, d.v. C. J. den Haan en M. W. J. Verkerk; Theodorus Hendrikus, z.v. T. H. Nieuwets en A. C. Brinkman; Evret Jan, z.v. E. Oskam en C. Roos; De leerlingen van de scholen in Reeuwijk-dorp gaven later op de morgen een aubade voor de burge meester. Deze werd voor café Nieuw koop gehouden. In de middag woon de de schooljeugd van Reeuwijk- dorp in het rooms-katholiek vereni gingsgebouw de filmvoorstelling van het zilveren huwelijksfeest van Ko ningin Juliana en Prins Bernhard en van het bezoek aan de West bij. De Boskoopse judo vereniging ”Judo-Budo” hield ’s middags de monstratie wedstrijden in judo en boksen in het verenigingsgebouw- brug. In hetzelfde gebouw kwamen ’s avonds velen bijeen om de caba- ret-show van De Spelbrekers bij te wonen. Aan dit feestelijke program ma werd meegewerkt door Henk Bouwman, Les deux Jateux en het Haagse zangeresje Willy van Dru- nick en de uit Gouda afkomstige Bruno Martino. Na afloop werd een groots vuurwerk afgestoken, dat nog door een groot aantal belangstellen den werd gadegeslagen. Drs. K. de Groot sprak na het huishoudelijk gedeelte over het DTIHPT*XUPrn nrrlnniv»rr” REEUWIJK De gemeenteraad Reeuwijk komt op maandag 21 maart aanstaande weer in vergade ring bijeen. Op de agenda staan der tien punten waarvan wij de volgen de noemen. Wijziging gemeenschap pelijke regeling Schoolartsendiensten onbewoonbaarverklaring van wo ningen, diverse onderwijsbesluiten, vergoedingen personeel vrijwillige brandweer, wijziging pensioenver- ordening wethouder, bouw gymna- tieklokaal, enkele begrotingswijzi gingen, enz. Wethouder Pille onderaan PvdA groslijst .WADDINXVEEN De uitslag van het onder de leden van de afdeling Waddinxveen van de Partij van de Arbeid gehouden' referendum over de ontwerp-kandidatenlyst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen is maandagavond tijdens een leden vergadering van die party, die ge houden werd in café De Unie, be kendgemaakt. Wethouder S. Pille, die door de: aanwezige leden op de yergadering .van half februari boven aan de Ijjst werd gezet, kreeg niet het vertrouwen van zyn party en staat nu onderaan, aldus de uitslag van het referendum. De voorzitter van de afdeling 'Waddinxveen, de heer A. N. van ,Qent„. deelde ons .echter mee dat de lijst zoals wij die hieronder publice- MOERKAPELLE De wagenma- kerij annex kistenfabriek van de heer P. M. de Man aan dé Nassau- straat te Moerkapelle is dinsdag met de grond gelijk gemaakt. Vorige week al waren de machines van de voormalige .fabriek overgeplaatst naar het nieuwe fabriekscomplex aan de Bredeweg. Het bedrijf van de heer De Man moest plaats maken voor het nieuwe bankgebouw van de Coöperatieve Raiffeisenbank voor Moerkapelle en Zevenhuizen, dat daar eerlang zal verrijzen. Tevens is men nu in de ge legenheid de in het uitbreidingsplan geprojecteerde dwarsstraat (Reho- bothplantsoen) aan te leggen. Aan deze straat komen twintig eenge zinswoningen met twee garages en zes autoboxen te staan. Aangezien er tegen de bouw van deze wonin gen geen bezwaren zijn ingediend bij het gemeentebestuur hebben B. en W. in afwachting van goedkeuring van Gedeputeerde Staten besloten de desbetreffende bouwvergunning te verlenen. Ook in de streek heeft men het huwelyk van de kroonprinses uit bundig gevierd. De dorpskernen van Reeuwyk, Zevenhuizen en Moerka pelle baadden donderdag in een zee van vlaggen en wimpels van vresie- ringen en verlichtingen. Het weer hield velen by tal van evenementen binnen, zoals bijvoorbeeld de wieler ronde in Zevenhuizen en het vuur werk in Reeuwyk. Niettemin waren de Oranjecomité’s na afloop bijzon der tevreden over het verloop van de feestelijkheden. Moerkapelle deed het heel sober, maar ook hier kwam ieder en de jeugd in het bij zonder aan zijn trekken. Na de fraaie successen''van dé af gelopen weken hadden de Reeuwij kers de stille hoop dat men het tegen Moerkapelle minstense tot een ge lijkspel zou moeten kunnen weten té brengén. Aanvankelijk'zag hei er. óók zo' uit. RVC begon met een' of fensief dat de Moerkapelse achter hoede inclusief de als altijd goed werkende verrichtende doelman Slingerland onder zware druk zette. r_ -- X.- -X- evenwel kwalitatief aanvallen van RVC. Toch hadden de Vrouwe Fortuna niet Vele kansen liepen veelal door pech op niets uit. Moerkapelle had aan de andere kant met hetzelfde euvel te kampen en zo bleef de stand tot tien minuten voor de rust dubbel blank. Tot ieders verrassing wist Van -Leeuwen-opdat momentr een hoge voorzet van Blonk achter doel man Slingerland te werken en zo was het 1-0. Blonk, die zojuist was bedankt, zorgde even later voor een beetje boze gezichten toen hij de bal verkeerd op zijn schoen kreeg en hem in eigen doel schoot. Deze tegenvaller bracht bij RVC' een ernstige morele terugslag teweeg die zich na de fust zou wreken. Met de wind in de rug trachtte Moerka pelle zich na de hervatting eèn voor sprong te verwerven. Dat lukte spoe dig, ‘maar het doelpunt wérd ge scoord dank Zij een menselijke ver- gehouden voor alle inwoners van Moerkapelle. De belangstelling voor dit gebeuren was bijzonder groot. Na het zingen van een psalm hield dominee C. Molenaar, gereformeerd predikant, een toespraak waarin hij enkele bijbelteksten verwerkte. Burgemeester I. J. P. Keyzer sprak over het huwelijk onder het motto ’’Onze Oranjefakkel”. De heer Key zer zei vervuld te zijn van blijdschap nu het huwelijk dan eindelijk vol trokken zou worden. Hij ging ook aan de moeilijkheden die aan deze dag vooraf waren gegaan niet voor bij, maar vond dat de band van ons volk met het huis van Oranje niet door deze affaire kon en mocht wor den verbroken. ”Het gaat hier uit eindelijk om het geluk van twee mensen die elkaar gevonden heb ben”, aldus Moerkapelle’s burgerva der. Tijdens de dienst werd gedecla meerd door twee leerlingen van de lagere school. Jan den Hertog zegde Willem de Mérode’s ’’Prinselijk regi ment” op en vervolgens liet Anneke van der Spek drie coupletten van het Wilhelmus horen. Dominee A. Boertje van de Nederlands Hervorm de kerk ging hierna voor in gebed en hoopte dat het bruidspaar een g-e lukkig huwelijk zou mogen hebben. De bijeenkomst werd besloten met het zingen van het Wilhelmus. De leerlingen van de lagere scho len in Moerkapelle kwamen ’s mid dags in het Dorpshuis bijeen waar zij de gasten waren van het oranje-co- mité. De Reeuwijkse goochelaar Jan van der Bied hield hen bezig met zijn trucks en verzorgde even eens een poppenkastvoorstelling. Na het zingen van het ’’Oranje Boven” keerden de kindereen huiswaarts, ieder voorzien van een tractatie van het Oranje-comité. ZEVENHUIZEN Binnen niet al te lange tijd zal een aanvang worden gepjaakt met de bouw van achttien B-pfemiewoningen in de Gouds bloemstraat in Zevenhuizen. Dit is door, het gemeentebestuur bekend gerrjaakt. Deze woningen die worden êéöóuwd in het kader van het uit breidingsplan Zuidplaspolder be staan uit drié blokken van vier wo ningen en een blok van zes woningen In de eerste plaats komen als gega digden voor deze huizen in, -aanmer king inwoners van Zevenhuizen eri vervolgens zij, die door hun werk economisch aan de gemeente gebon den zijn. Indien men in principe be reid is tót de aankoop van een wo ning dient men zich vóór 15 april aanstaande scnriftelijk tot het colle ge van B. eh W. te hebben gewend. Moerkapelle Aan de gieren P. Boevé en P. C. Hanse is dinsdagmid dag tijdens een feestelijke bijeen komst in het Dorpshuis in Moerka pelle door burgemeester I. J. P. Key zer de bronzen medaille behoren de by de Orde van Oranje-Nassau overhandigd vanwege het feit dat zij veertig jaar in dienst waren bij het bedrijf van de familie Oudyk in Moerkapelle. De jubilarissen werden toegesproken door burgemeester Keyzer, die lovende woorden sprak over hun ijver en plichtsbetrachting. Onder de vele aanwezigen bevon den zich behalve de familieleden van de jubilarissen en de familie Oudijk ook ds. A. Boertje, hervormd predi kant en de beide wethouders. De ’feestvarkens’ werden gefeliciteerd door ds. Boertje, mevrouw Oudijk- Bos, de vrouw van hun werkgever, die hen een draagmodel van de ko ninklijke onderscheiding aanbood, de heer M. v.d. Poll namens de af deling Zevenhuizen-Moerkapelle van de Hollandse Maatschappij van I: rondgang door het dorp, waarbij de kinderen van de beide lagere scholen i: werden opgehaald. Vervolgens ging het naar het parkeerterrein bij het postkantoor waar de kinderen voor burgemeester A. van ’t Verlaat, diens vrouw, en enkele andere dorpsnotabelen een aubade hielden. Burgemeester Van ’t Verlaat deelde mee dat namens de inwoners van Zevnhuizen een gelukstelegram naar het bruidspaar verzonden zou worden. De Kleine Trompetter begeleidde de schooljeugd hierna naar Hotel Vos waar het Nederlands Jeugdva- riëté in gezelschap van de wonder - hond Lassip hen gedurende de och tend aangenaam bezighield. De ruim 450 kinderen genoten bijzonder van de vele kunstjes van hun favo riet Lassie. tachtig kilometer lange niet minder hard gereden. Het werd een bijzonder spannende wedstrijd waarin lange tijd de Am sterdamse renner Frans van de Ruit de leiding had. Vervolgens was het Gerrie Bruin uit Andijk die tot twintig ronden voor het einde een volle ronde voorsprong had weten op te bouwen. Maar uiteindelijk won toch Evert Dolman, nationaal kam pioen in *64 en ’65 en dus van het be gin af aan favoriet. Vijftig van de zeventig renners staakten voortij dig de voor hen inmiddels toch ho peloos geworden strijd Evert Dol man werd nummer één en ontving uit handen van burgemeester Van ’t Verlaat de fraaie beker. De uitslag luidde: 1. Evert Dolman, (Rotterdam), 2. J. Hesse (Arnhem), 3. Gerard van Vianen (Kockengen), 4. Leo Duyndam (Honselersdijk), 5. Wim Emo (Utrecht), 6. H Verbeek (Poeldijk), 7. A. Koster (Leeuwarden), 8. H. Vogelaar (Rotterdam), 9. G. Jan maat (Amsterdam), 10. N. Toussaint (Honselersdijk), 11. Harm Ottenbos (Alkmaar), 12. R. Cornelisse (Am sterdam), 13. Jan van der Haar (Moordrecht), 14. L. Otte (Haarlem), 15 J. Burik (Goudswaard), 16. J. Meijer (Utrecht), 17. J. L. Coone (Eindhoven), 18. W. Bravenboer (Rot terdam), 19. H. Stakenburg (Amster dam) en 20. A. Naaktgeboren fs-Gravendeel). RVC-Moerkapelle 1-5. De toch al niet hooggespannen verwachtingen van de schare RVC-supporters langs de lyn van het door de regenval nogal zware veld aan de Reewal in Reeuwijk bleken na afloop van de wedstrijd van ”hun” ploeg met lijstaanvoerder Moerkapelle nog te optimistisch te zijn geweest. Inderdaad, 1-5 was ietwat geflatteerd, RVC had beter verdiend, maar dat de Moerkapelse overwinning verdiend was, daar was iedereen het na afloop over eens. X

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 2