öe Chinese pd.pecjö'd.i IJ Kleiweg 27 Gouda 0121 Verheul-Leyland wordt morgen éen bedrijf Ez. VERGIET a p p i e de automatische stuurman en Toneel en Musical in Gouda WONINGINRICHTING] KVP-GROSLIJST Laatste vestiging inW addinxveen gaat niet verdwijnen Nu ook stadsvervoer in Den Haag door Citosa naast HTM Ttiobqlette VoorQ^U^ een vol-automatische brommer KRAIJESTEIJN „Fora Nova ’66” wordt spektakel Films in Gouda Gaat u zich VERLOVEN? V oor keur stemmen GESPECIALISEERD in STIJLM E U BË LE N Markus 10:14 viert CONSTANT DESIREE 20 jaar geleden: CONCORDIA BI RONDGANG 70-jarig bestaan Snuif en wrijf Weekblad voor Waddinxveen Wij hebben een rijke sortering in VERLOVINGSRINGEN Pagina 5 Juwelier Horloger i SF WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART 24 MAART 1966 door Earl Derr Biggers vertaald door P. Oreille Hoofdstuk 7 - Nr. 17 zeggen, (wordt vervolgd) De enigste officieel erkende Juwelier-Horloger ter plaatse a.s. aan het bnk HET MEEST GESCHIKTE ADRES VOOR VERLOVINGS-GESCHENKEN Kerkweg 207 - Waddinxveen - telefoon 01828 - 2495 HET JUISTE ADRES VOOR UW KEUZE, OOK IN VERLOVINGSGESCHENKEN WADDINXVEEN De definitieve volgorde van de kandidaten van de afdeling Waddinxveen van de Ka tholieke Volks Partij voor de komen de gemeenteraadsverkiezingen luidt als volgt: 1. mr. H. T. van Schaik (aftr.), 2. drs. P. M. van Onna, 3. P. F. van Schie, 4. mevrouw L. Kingma- de Vreeze, 5. J. Th. Lemm, 6. H. G. van Paassen en 7. A. v.d. Berg. op het tere raderwerk van de robot. Klagelijk fluitend viel de machine om. De Meester die het nooit kon velen, dat een machine werd mis handeld was de eerste, die van zijn verbazing bekwam. Hij sprong op de vandaal toe en gaf een ge weldige ruk aan diens baard. Maar omdat het een valse baard was, liet deze meteen los, zodat de WADDINXVEEN De te Gouda gevestigde N.V. Auto-Industrie Verheul en Leyland Triumph (Holland) N.V. zullen met ingang van morgen, opgaan in de nieuw opgerichte Leyland Motor Corporation (Nederland) N.V. te Gouda. Als gevolg van de fusie tussen beide reeds nauw samenwerkende be drijven heeft een reorganisatie plaats gevonden. Mr. G. W. Dwars, directeur van de N.V. Auto-Industrie Verheul, heeft in dit verband ontslag gevraagd, hetgeen hem per 1 april eervol is verleend. In de Nieuwe Schouwburg wordt vanavond een voorstelling gegeven door het Nieuw Rotterdams Toneel. Het NRT heeft voor de gelegenheid een oud beestje van stal gehaald dat het nog best blijkt te doen. Opge voerd zal worden Joseph Kessel ring’s ’’topper” uit de veertiger ja- ren ’’Arsenicum en oude kant”. Het Rotterdamse gezelschap heeft het echter toch weer anders willen doen. In plaats van de oorspronkelijke vertaling van ’’Arsenic and Old Lace” krijgt men nu een Nederland se bewerking te zien, hetgeen wil zeggen dat de gehele intrige nu geënt zal zijn op Nederlandse om standigheden. Bepaalde scenes uit het toneelstuk waren typisch Ame rikaans; in deze bewerking is daar niets meer van te merken. De dra matis personae ziet er als volt uit: Enny Meunier als Emma Brouwer, Adolf Rijkens als Dominee van Has selt, Hans Culeman als Willem Brou wer, Henk Uterwijk als Agent Klein, Hans Polman als Agent van Bommel, Elly van Stekelenburg als Martha Brouwer, Camille de Vries als Elly van Hasselt, Bas ten Baten- WADDINXVEEN Het fanfare corps Concordia zal op de dinsdagen 5 en 12 april aanstaande gedurende de avonduren door enkele wijken in de gemeente marcheren om de laat ste loten van de loterij voor de nieu we uniformen aan de man proberen te brengen. Die loten zullen vooral bij de jeugd nogal aftrek vinden; de hoofdprijs in namelijk een brommer (Puch). WADDINXVEEN Ter gelegenheid van het zeventigjarig bestaan van de zondagsschool „Markus 10 14” (’’Laat de kinderkens tot Mij komen en verhindert ze niet; want der zul- ken is het Koninkrijk Gods”), zal op woensdag 6 april aanstaande een herdenkingsbijeenkomst worden ge houden in de Brugkerk. Deze jubi leumviering die door ouders en kin deren gezamelijk zal worden bijge woond begint om half acht. Ds. W. Vroegindewey, een broer van de vroegere Waddinxveense predikant en landelijk voorzitter van de Her vormde Zondagsschoolvereniging, zal tijdens deze bijeenkomst het woord voeren. Voor de kinderen is er een herinneringspresentje. De zondagsschool Markus heeft in de zeventig jaren van haar bestaan aan heel wat Waddinxveense kinde ren godsdienstonderricht gegeven. Op het ogenblik zitten er vierhon derd kinderen op de school, die nu drie ’’vestigingen” telt. De nieuwe N.V. zal een Raad van Bestuur krijgen, terwijl tot hoofd directeur is benoemd de heer W. Smit, tevens plaatsvervangend voor zitter van de Raad van Bestuur. De heer Smit werd in 1963 gedele geerd commissaris van Leyland Mo tor Corp, bij Verheul. In 1964 volgde zijn benoeming tot hoofddirecteur van de beide dochter ondernemingen van Leyland Motor Corp, nl. de N.V. Auto-Industrie Verheul en Leyland Triumph Hol land N.V. te Aalsmeer. Thans zijn beide bedrijven samengesmolten tot één dochteronderneming van het Britse concern, waarbij de sedert 1956 in Aalsmeer zetelende Leyland Holland is verhuisd naar Gouda. De zer dagen zijn de laatste afdelingen van Leyland uit Aalsmeer overgeko men. Voorts zijn de heren ir. Aj. Rutten en H. W. Vrolijk benoemd tot onder directeur, respectievelijk belast met de leiding van de afdeling Auto-In- dustrie Verheul en de afdeling Ley- land Triumph. De heer Rutten fun geerde de laatste jaren al als tech nisch onderdirecteur van Verheul, terwijl de heer Vrolijk als onderdi recteur reeds verscheidene jaren de dagelijkse leiding had van Leyland machinist met baard en al achter over viel. Geldjeslijmer!” stamel de professor Notterkrakr, die de ander - nu te laat - herkende. „Schurk!” Je hebt...” Maar Geld- jeslijmer wachtte niet om de be rispingen van de geleerde in ont vangst te nemen. Hij slingerde Kappie, die verschrikt kwam toe lopen, opzij, rende de loopplank af en verdween in de nacht. (wordt vervolgd) Dealer voor Waddinxveen WADDINXVEEN De Autobus- dienstonderneming ’’Citosa” nv zal met ingang van 16 oktober aan staande ook in Den Haag passagiers opnemen voor vervoer binnen de stad. Tot nu toe was het voor de Ci tosa, alsook voor de NZH en de WSM verboden na het verkeersplein in Voorburg in de richting Den Haag passagiers op te nemen. Van Den Haag in de richting Voorburg was het verboden passagiers uit te laten stappen. Het feit dat deze regeling voor alle onderneming moeilijk vol te houden was heeft geleid tot be sprekingen tussen de drie genoemde maatschappijen en HT, die onder leiding stonden van de Commissie Vervoersvergunninging van de ge meente Den Haag. Het overleg heeft als resultaat afgeworpen dat het ta boe voor de vervoerbedrijven van buiten werd opgeheven en dat nu ook op het traject Voorburg-Den Haag passagiers mogen worden op genomen. Dit lokale vervoer vindt overigens wel plaats op basis van samenwerking met de HTM. De ta rieven zijn voor elk der onderne mingen gelijk en in de bussen van Citosa, NZH en WSM zullen kaart jes en abonnementen van de HTM verkocht worden. „Tony was oud,” ging Madden voort. „Heel oud. En zoals Ah Kim zegt, de dood is onvermijdelijk...” Hij bleef staan en keek strak naar het onbewogen gelaat van de Chinees. „Ik heb dit al verwacht,” voegde hij erbij. „Tony scheen de laatste tijd niet heel wel. Hier, Ah Kim” - hij gaf hem het stoffelijk overschot van Tony - „begraaf hem maar ergens.” „Ik hem beglaven,” zei Kim. In de woonkamer sloeg de klok tweemaal, luid en duidelijk. Ah Kim, in de persoon van Charlie Chan, ging langzaam weg, met de vogel in zijn armen. Hij mompelde snel, in het Chinees. Plotseling keek hij om. „Hoo malimali,” zei hij dadelijk. Bob Eden herinnerde zich de taal van Hawaii. boven de sneeuwtoppen der bergen. Maar verder over al woestijn, een grauwe, eindeloze deken met hier en daar creosote struiken. Al de bomen, al de bosjes had den wrede, dreigende doornen. De eeuwige Jozuabomen stonden daar als verkoolde stompen, het overblijfsel na een brand. Over deze uitgestrekte woestenij speelden licht en schaduw hun spel, en boven hen stond de zon, als een levende vlam, onbarmhartig, onuitsprekelijk rein, en toch vreselijk. ”Nu, hoe vindt u het?” vroeg het meisje. Eden haalde de schouders op. ”De hel is uitgebrand, en dit is de as”, merkte hij op. Zij glimlachte. ”De woestijn is mooi voor wie haar heeft leren liefhebben”, verklaarde zij. ’’Niemand houdt ervan in het begin. Ik herinner mij de avond, lang geleden, toen ik met mijn arme vadertje in Eldo rado uit de trein stapte. Een klein meisje uit een voor stad van Philadelphia - waar alles oud en geregeld en beschaafd is. En daar stond ik, midden in deze woest uitziende wereld. Mijn hart brak.” „Arm klein ding”, zei Eden. „Maar houdt u er nu van?” ”Ja - na een poos - er is een vreemde schoonheid in dit met zon doortrokken land. Na verloop van tijd ontdek je dat. En in de lente - na de regen - dan zou ik u wel eens bij de Palmbronnen willen brengen. De verbena is daar als een oudrose tapijt, en de lelijkste bomen dra gen de teerste, mooiste bloemen. En dan zijn er het hele jaar door de woestijnnachten, met de bleke ster ren, en de lucht vol vrede en kalmte en rust.” ”O, ongetwijfeld kun je hier prachtig uitrusten”, gaf Eden toe. ’’Maar ik was toevallig niet erg moe.” „Wie weet?” zei ze, „Misschien kan ik u voor ons af scheid inwijden in de Zeer Oude Orde van Woestijn Beminnaars. De eisen voor lidmaatschap zijn streng. Een gevoelige ziel, een vlug oog voor het schone - het is een uitgelezen gezelschap, wees daar zeker van. Wij nemen niet Jan-en-alleman aan.” Een schreeuwend reclamebord hing voor hen. ’’Stop! Hebt u al een perceel gekocht in Dadel City?” Van de stoep van een klein kantoortje sprong een tamelijk sjofele jonge landagent op hen toe. Hij hield zijn hand omhoog. Beleefd stopte het meisje. ”Hoe gaat het er mee, jongelui?” zei de jongeman. ’’Hier is de grote gelegenheid, die maar eens in je le ven komt - laat ze niet ontsnappen. Laat ik jullie een perceel in Dadel City laten zien - in de toekomstige wereld van de woestijn.” Bob keek over het sombere landschap. ”Ik voel er niets voor”, zei hij. ”Ach! Denk eens aan de arme duivels, die dat ook van Los Angelos gezegd hebben. Ze voel den er niets voor - toen ze voor een prikje konden ko pen. Kijk in de toekomst. Kun je je voorstellen, hoe het hier over tien jaar is?” ”Ik denk het wel”, zei Bob. ”Net als nu.” „Blinde”, berispte het jongmens hem. „Dit zal niet al tijd woestijn blijven. Zie hier!” Hij wees op een loden pijpje tussen de rotsen, dat probeerde een fontein te zijn. Bovenuit kwam een gorgelend, armzalig stroompje. „Wat is dat?” „Water m’n jongen, water, het zuivere leven gevende elier, dat onstuimig in de zandige bo dem opwelt. Wat dat betekent? Ik zie op deze plek een grote stad verrijzen, luchtkrabbers en bioscoop-palei- zen, land van vijfduizend dollar per vierkante voet - land, dat je nu kopen kunt voor twee luttele dollars.” ’’Geef mij maar voor een dollar”, zei Eden. ”Ik doe een beroep op de jonge dame”, ging de land- agent voort. ”Als die ring aan de derde vinger van haar linkerhand iets te betekenen heeft - dan is het een huwelijk.” Bob keek er verschrikt naar, en zag een grote smaragd, in platina gezet. ”U, dame, u hebt er kijk op. Als u samen nu eens een perceel kocht, en het bewaarde voor uw - eh - voor de toekomstige geslach ten. Rijkdom, ongekende rijkdom - heb ik geen gelijk, dame?” Het meisje keek naar de andere kant. „Mis schien wel”, gaf ze toe. „Maar u hebt het verkeerd voor - deze heer is mijn verloofde niet.” N.V. Auto-Industrie Verheul is van oorsprong een Waddinxveens be drijf. Bij de grenswijzigingen, waar bij de gemeente Waddinxveen grond gebied aan Gouda moest afstaan kwam Verheul ook net in Gouda te liggen. Wel bleef er nog een Wad dinxveense vestiging aan de Klei- kade over, die thans dienst doet als magazijn. Geruchten ais zou ook dit deel van het bedrijf uit Waddinx veen verdwijnen, blijken volgens een mededeling van de zijde van de directie ongegrond. Leyland Holland werd opgericht in 1953. 28. Nu het Geldjeslijmer in zijn vermomming gelukt was om aan boord van de Kraak te komen, liet hij geen ogenblik verloren gaan. Hij duwde professor Notter krakr en de Meester, die bij de robot stonden, opzij, rukte een luikje in de romp van de robot open, trok de Meester een engelse sleutel uit de hand en sloeg hier mee enige keren met volle kracht Op de kandidatenlijsten voor de ver kiezingen van de Provinciale Staten kwamen ook de namen voor van een aantal Waddinxveners, een mevrouw uit Reeuwijk en van een Moerkapel- lenaar. Het leek ons interessaant om na te gaan hoeveel voorkeurstemmen deze kandidaten kregen. Van de 170 stemmen die de AR in Moerkapelle verwierf werden er twin tig bij voorkeur uitgebracht op de heer C. J. van den Heuvel, gemeente secretaris, nr. 3 van lijst 4. Mevrouw H. van der Graaf - van Dommelen uit Reeuwijk, nr 8 van lijst 3 (WD), kreeg van haar plaatsgeno ten 67 voorkeurstemmen van de 563 op de VVD uitgebrachte stemmen. Op dezelfde lijst kwam ook de naam van het Waddinxveense raadslid Ph. Kroes voor (nr. 4). Van de 844 stem men die de VVD in Waddinxveen verwierf kreeg hij er 156. Burgemees ter C. A. van der Hooft, op de twaalf de plaats van de AR-lijst vergaarde 130 van de 1198 stemmen op zich. Met mr H. Th. van Schaik, zesde bij de KVP en ook raadslid sympati- seerden 137 kiezers De KVP kreeg in totaal 1083 stemmen. Op de lijst van de Partij van de Arbeid prijkten twee Waddinxveense namen. Nummer drie, de heer B. van Dam, kreeg het fiat van 170 stemmers en het raadslid P. Lips, nr. 10, werd door maar liefst 270 kiezers geprefe reerd boven de lijstaanvoerder. De PvdA kreeg als grootste partij in Waddinxveen 1775 stemmen in totaal. Uw verkoudheid van neus keel of borgt weg met Ter herdenking van het feit dat het dit jaar vijfhonderd jaar geleden is dat de eerste bomen vanuit Bos koop aan een klant werden geleverd zal van 8 tot 17 april in een speciaal daarvoor geschapen ruimte een boom kwekerij -bloemententoonstelling worden gehouden onder de naam ’’Flora Nova ’66”. Veertig kwekers uit ’s werelds grootste boomkwe- kerscentrum zullen aan deze groot scheepse expositie deelnemen. Op een oppervlakte van een halve hec tare en onder drie grote tenten zul len Boskoopse beste produkten gedu rende tien dagen aan den volke worden getoond. Enkele cijfers: voor deze expositie moest zevenhonderd ton tuinturf worden aangevoerd, worden ruim 1500 buitenlandse gas ten geïnviteerd, zal in Boskoop één- richtingverkeer worden ingevoerd (tijdelijk) waarvoor het corps der rijkspolitie met twintig man moet worden uitgebreid. Hoofdstuk VII De Postbode gaat op weg. De drie mannen en het meisje gingen weer naar de woonkamer, maar Madden’s woordenvloed was verstild, en de vrolijkheid was weg uit het gezelschap. ’’Arme Tony”, zei de millionnair, toen zij weer zaten. ”Dat is net als het heengaan van een oude vriend. Vijf jaar geleden kwam hij bij me.” Hij zweeg lange tijd en staarde voor zich uit. Het meisje stond op. ”Nu moet ik heus naar de stad te rug”, verklaarde zij. ”Het was heel vriendelijk van u mij voor de lunch uit te nodigen, meneer Madden, en ik stel het zeer op prijs. Dus ik kan rekenen op Donder dag?” ”Ja, als zich niets nieuws voordoet. Waar kan ik u be reiken, in dat geval?” ”Ik ben in ”De Woestijnrand” - maar er moet zich niets voordoen. Ik vertrouw op het woord van P.J.” ”Er zal ook niets zijn. Het spijt me, dat u weg moet.” Bob kwam naar voren. ”Ik denk, dat ik het ook eens met het stadsleven probeer”, zei hij. ”Als u er niets te gen hebt, rijd ik met u mee naar Eldorado.” ”Het is me een waar genoegen”, glimlachte zij. ’’Maar ik weet niet zeker, of ik u terug kan brengen.” ”Dat hoeft ook niet. Ik wandel terug.” ”Dat is niet nodig”, zei Madden. ”Ah Kim kan chauf feren, schijnt het - het is een buitengewone jongen.” Een ogenblik dacht hij na. ’’Later op de middag zend ik hem naar de stad om proviand. We hebben niet veel meer.” De Chinees kwam binnen om af te nemen.” ”Ah Kim, je moet vanavond meneer Eden af halen en weer hier brengen.” ”In olde. Ik hem blengen”,, zei de Chinees zonder be langstelling. ”Ik zal je vóór het hotel ontmoeten, hoe laat je maar wilt”, opperde Eden. Ah Kim keek hem onvriendelijk aan. ’’Misschien om vijf uul,” zei hij. „Prachtig. Vijf uur dus.” ”U laat zijn, u niet mee lijden”, waarschuwde de Chi nees. ”Ik zal er wezen”, beloofde de jongen. Hij ging naar zijn kamer om zijn pet te halen. Toen hij terug kwam, stond Madden op hem te wachten. ”Als je vader vanmiddag opbelt, zal ik hem dat je haast maken wilt met de zaak”, zei hij. De moed ontzonk Bob. Daar had hij niet aan gedacht. Als zijn vader nu eens onverwachts op het kantoor te rug kwam - maar neen, dat was onwaarschijnlijk. En het zou niet goed zijn vrees te tonen en nu van plan te veranderen. ’’Best”, antwoordde hij zorgeloos. ”Als hij soms niet te vreden is zonder boodschap van mij, zegt u dan maar, dat ik hem opbellen zal om zes uur.” Toen hij op het erf kwam, draaide het meisje heel han dig de auto om. Hij deed dienst bij het hek, en stapte in op de zandweg. De wagen reed weg en Eden had voor het eerst een on belemmerd gezicht op deze vreemde wereld, die Holley ”de tuin van de duivel” had genoemd. ’’Overvloed van onbegrensd zand”, had Chan gezegd en dat was wel, waar. Heel, in de verte was iets moois - de grijs-witte lucht Triumph. De afdeling Leyland Triumph blijft de belangen behartigen van de Leyland Motor Ltd., Albion Motor Ltd., Scammell Motor Ltd., en Stan dard Triumph International. De activiteiten van’ de afdeling Verheul blijven het vervaardigen van complete autobussen, van car rosserieën op allerlei soorten chassis de fabrikatie van kamptrailers en andere produkten, die binnen de fa- brikage-mogelijkheden liggen. Voorts blijft Verheul de verkoop en service verzorgen van de AEC auto- bussen-chassis. De 66 jaar geleden opgerichte De oorlogsfilm, die dit weekeinde in de Schouwburg bioscoop draait heeft de wat groteske (en ongeluk kige) titel ”Die gaan sterven groeten u” (Morituri) gekregen. Er doen nog al wat bekende ’moviestars’ aan de ze productie van Aaron Rosenberg mee, onder meer Marion Brando, Yul Brynner, Trevor Howard, Garby Crosby, Hans Christian Blech en Wally Cox. Het verhaal luidt als volgt: Een Duits vracht schip moet met een lading rubber van Tokio naar Bordeaux. Om deze trip te maken moet de blokkade worden doorbroken die de geallieer den om de toegangspoorten tot de Middellandse zee hebben gelegd. Bovendien zitten niet alleen de Duit sers maar ook de geallieerden te springen om rubber; reden waarom het schip ’’levend” in goede handen moet vallen. Een bekeerde Nazi werkt voor de Engelse inlichtingen dienst en weet zich op het schip ge plaatst te krijgen. Hij tracht daar een muiterij op touw te zetten, maar wordt voortijds ontmaskerd. De op het schip aangebrachte springladin gen, die de ex-Nazi onschadelijk had moeten maken, worden nu toch tot ontploffing gebracht. Het zinkende schip wordt echter op tijd geborgen door de Amerikaanse vloot (14 jaar). In de avondvoorstellingen draait de film ”Het huwelijksbed”. De naam zegt in feite al genoeg, pikant maar dan vaak wel in suggestieve zin. Een man van over de veertig trouwt een mooi jong vrouwtje dat nogal hoge eisen stelt aan de ener gie van haar al wat oudere echtge noot. Dat geeft stof voor nogal wat complicaties, die op humoristische wijze verfilmd, uiteindelijk allemaal woorden ’’aufgeklart” (18 jaar). Vrijdag 29 maart 1946: Naar wij vernemen, is te de zer plaatse een comité opge richt het welk zal trachten te profiteeren van de aanwezig heid van enkele zeer sterke buitenlandsche dammers in ons land. Omstreeks Hemel vaartsdag wordt n.l., in Neder land een groot internationaal toumooi gehouden, waaraan deelnemen Pierre Gesthem, wereldkampioen, Maurice Raichenbach, ex-wereldkam- pioen, beiden uit Frankrijk, Leon Vaessen, kampioen van België, Ben Springer, even eens oud-wereldkampioen, Rudolf C. Keiler als kampioen van Nederland en Piet Roo- zenburg, welk in 1943 Neêr- lands hoogste damtitel behaal de. Dit tournooi zal bestaan uit tien ronden, de spelers ontmoeten elkaar dus twee maal. Bovengenoemd comité zal trachten een of meerdere wedstrijden in Waddinxveen geplaatst te krijgen. Advertentie: Ten kantore van den Ge- meente-architect kan geplaatst worden een JONGSTE BEDIENDE tegen een belooning van 25,- tot 40,- per maand (naar be kwaamheid). Sollicitaties in zenden vóór 6 april den Burgemeester. In verband met de komende herdenking op 4 Mei, kwam het C.O.C. in vergadering bij een. Op de besprekingen en plannen komen we nader te rug. Tot onze voldoening kun nen we melden dat zich nu ook de Oranjevereeniging Dorp heeft aangesloten. Een nieuw bestuur werd gekozen bestaande uit de heren: T. Ver vers, le Voorzitter, J. C. Rooy- mans, 2e voorzitter, C. Riet veld, le Secretaris, W. Brand horst, 2e seer., M. Heemskerk, Penningmeester. burg als Mare Brouwer, Frans Koks hoorn als Van Brakel, Pieter Lutz als Jonathan Brouwer, Jan Teu- lings als Dr. Einstein (tevens regis seur) en Edmond Claessen als Agent Hanegraaf, Frans Kokshoorn en Adolf Rijkens hebben dubbelrollen, zij spelen respectievelijk nog Inspec teur Rovers en Dr. Lepelaar. Het kan niet op bij de Sociëteit Ons Genoegen die deze toneelavon den presenteert. Men is er in ge slaagd de musical ’’Heerlijk duurt het langst” van Annie M. G. Schmidt en Harry Bannink te con tracteren. Maandagavond komt het gezelschap naar de Nieuwe Schouw burg om deze musical die in de gro te steden zulke successen boekte aan den volke in de provincie te tonen. Aan het muzikaal spektakel werken mee: Conny Stuart, André van den Heuvel, Winnifred Bosboom, Freddy Albeck, Francine ter Linden, Rob van Houten, Leen Jongewaard, John Kuipers, een balletgroep en orkest van Harry Bannink.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 3