Kruimelvegers Jongetje (8) verdronken Kleiweg 27 eouüaiei.3212 „Gerefor. Kerk slaakt zucht van verlichting” GESPECIALISEERD STlJLMmELO Nieuwe school F ondelwijk AR f 7.50 FRA-VA-KO’s WONINGINRICHTING -- HUUR en SGP samen m Zevenhuizen HUUR Burgemeester s ouderbij eenkomst Feestavond Zwem en Poloclub Gouwe Herv. Kerk Aafje Top voor Culturele Krinq AV’ 65 Fveen heeft 40 leden kerkorgel nieuwe in in WurliTzer Damclub Excelsior Kandidaten raad Zevenhuizen iNieuw hoofd bij BB Afslag Zevenhuizen Vergadering herv. en ger. gespreksgr. Kandidaatstelling gemeenteraad Zes lijsten voor gemeenteraad Nieuwe voorzitter comm, van beheer L it voering Z. en V. MOERKAPELLE De gemengde zangvereniging ’’Zang en Vriend schap” geeft op vrijdag 22 april a.s. haar jaarlijkse zang- en toneel avond in het Dorpshuis te Moerka pelle. Het feestelijke programma vermeldt onder meer de opvoering van het blijspel ’’Herrie op de hoe ve”. Ingebruikname Kandidatenlijst van „Gemeentebelang” Kermisexploitanten leden verlies Pagina 3 Dank WARENHUIZEN Eikenlaan, leplaan, W'veen Telefoon 2401 b.g.g, 2184 I I 1 I I I te Rotterdam I I Demonstraties Waddinxveen hoge inruilwaarde voor Uw oude PIANO of ORGEL. I I I Lijst zonder naam „Wij horen per sé niet bij de VVD” 21 april 1966 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE BIOSCOPEN TE GOUDA EXPOSITIES nopen tot Let wel Aafje Top: ”Het jongetje in de grijze jas” Vraag folders en inlichtingen over de nieuwe serie 1966 bij de Wurlitzer-importeur: Met een kort dankwoord aan het adres van de bouwer van het orgel, de firma J. van der Linden uit Lei derdorp, sloot ds. Snoey vervolgens de bijeenkomst. Ds. J. Verwelius bedankte voor het beroep naar Kinderdijk. van de modellen 1966 te Rotterdam „De Heere heeft gegeven, de Heere heeft genomen.” Door een droevig ongeval heeft de Heere tot Zich geno men in Zijn Heerlijkheid, ons geliefd zoontje en broertje JAN op de zeer jeugdige leeftijd van 8 jaar. De diepbedroefde ouders W. E. Tijsterman J. Tij sterman-v. Leeuwen Kees Wim Waddinxveen, 20 april 1966. Dorpstraat 48 Verzoeke geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op zaterdag 23 april a.s. des namiddags tus sen 1-2 uur op de algemene begraafplaats te Waddinxveen Bijeenkomst Plattelandsvrouwen (le zing over Biesbosch), ger.veren.geb., aanvang 20.00 uur. Dinsdag 26 april: Zangavond geref. kerkkoor, geref. veren.gebouw, aanvang 19.45 uur. Woensdag 27 april: Clubavond WIK, clubgebouw Dorps straat, aanvang 19.00 uur. Tot woensdag 27 april: Collecte Kinderbescherming (laatste dag). Donderdag 28 april: Ouderavond lagere Sb Jozef en St. Paulusschool, veren.geb. B. Troost- straat, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 30 april: Aubade oudere schooljeugd, school plein Oranjelaan, aanvang 9.00 uur. Aubade kleuters en lagere klassen 1.0. Kon. Wilhelminaplein, 10.30 uur. Koninginnerit Gouwerijders, start Kleikade, 10.00 uur. Woensdag 11 mei: Lezing Ned. Chr. Vrouwenbond, herv. wijkgebouw Esdoomlaan, aanvang 19.30 uur Donderdag 21 april: Bijeenkomst Plattelandsvrouwen le zing zr. Haaijer), Dorpshuis, aanvang 20.00 uur. ij Prijzen v.a. 1.145.- Onze lage prijzen kopen WADDINXVEEN Het bestuur van de Culturele Kring Waddinx veen heeft voor haar voorstelling van morgenavond in het gerefor meerd verenigingsgebouw een bij zonder goede keus gedaan. Het is namelijk de Amsterdamse voordrachtskunstenares Aafje Top die dan het nieuwste verhaal van haar repertoire zal voordragen, nl. ”Het jongetje in de grijze jas” van Jean Ross. Andere werken die Aafje Top pleegt voor de dragen werden geschreven door o.m. Paul Gallico, John Steinbeck, Honoré de Balzac, Anna Blaman. Van de laatste schrijfster zelfs drie verhalen. In andere plaatsen heeft Aafje Top steeds goede kritieken gekregen waarvan hieronder een kleine bloem lezing: "...Aafje Top heeft de aanwezigen op fascinerende wijze geboeid met haar vertelling...” ’’...Aafje Top verstaat de kunst het verhaal met haar stem tot een innig beleven te maken...” ’’...Deze begaafde kunstenares heeft de gave haar toehoorders mee te slepen...” Na de symbolische overdracht aan de Kerkeraad die het orgel by mon de van ds. J. Snoey in dank aan vaardde en het orgel meteen weer overdroeg aan de commissie van onderhoud, werd het nieuwe instru ment ’’ingespeeld” door de heren Hanegraaff en De Ru, die ook een toelichting gaven op de dispositie en een technische uiteenzetting hielden Animator De grote animator van de nieuwe partij is de heer D. de Leeuw, boek houder bij Ottevangers Molenbouw in Moerkapelle en een bijzonder be kende figuur bij Oranjefeesten en dergelijke, alsdus de heer Duursma. We vroegen of zijn partij nog le vensvatbaarheid zou hebben als de andere partijen in hun fractie ook een middenstander en/of hoofdarbei der zouden opnemen. Het antwoord luidde kort en bondig: ”Ook dan...” WADDINXVEEN De heer W. A. J de Winkel, opzichter-tekenaar bij de dienst openbare werken in Wad dinxveen, is benoemd tot hoofd van de afdeling zelfbescherming van de bescherming bevolking. De heer W. F. Meyer die tot nu toe hoofd van de BB was heeft wegens drukke werk zaamheden moeten bedanken. over de grote variatie van functies in hun onderlinge samenzang. Het orgelconcert met werken van J. S. Bach, J. Pachelbel, S. Franck, Max Reger, Cor Kee en A. de Klerck gaf een imponerende indruk van de veelheid van klanken en het volu me van dit machige instrument. In een korte inleiding gaf de heer Hane graaff vervolgens de nieuwere op vattingen weer over het onderwerp: ’’Koorzang als ondersteuning van de ere-dienst”. Het kerkkoor, dat plaats had ge nomen op de galerie, bracht onder leiding van dirigent D. v.d. Bosch enkele psalmen en gezangen ten ge hore. Schouwburg Bioscoop: za. 15.00, 19.00 en 21.15 uur, zo. 15.00, 17.00 en 19.00 uur, ma., di. en wo. 14.30 uur: „Ge lieve niet te storen” (alle leeftijden). Zo. 21.15 uur, ma., di. en wo. 20.15 uur: „De clan van Parijs” (18 jaar). dagelijks van 10-14 uur door onze Wurlitzer-organist JOOP WALVIS. Zaterdag 23 april: Tiroleravond Landbouwjongeren, in Hotel Vos, aanvang 20.00 uur. Receptie tg.v. 15-jarig bestaan der Landbouwjongeren, in Hotel Vos, aanvang 19.15 uur. Dinsdag 26 april: Raadsvergadering, gemeentehuis, aanvang 19.30 uur Jaarvergadering Volksonderwijs, in Hof van Holland, aanvang 19.45 uur. Woensdag 27 april: Afslag onroerend goed Julianaweg, in Hotel Vos, aanvang 11.00 uur. bn ZEVENHUIZEN Bij de woensdag gehouden veiling is het onroerend goed aan de Julianaweg te Zeven huizen in bod gebracht op 7600, De afslag vindt plaats op woensdag 27 april in Hotel Vos om elf uur ’s ochtends. met recht van koop v.a. Bp.mnd. zonder eerste storting WAADDINXVEEN De gespreks groepen ’’Evangelie en Opdracht van de gereformeerde gemeente en ’’Jonge kerk” van de Nederlands hervormde Immanuëlkerk houden op maandag 25 april 1966 een geza menlijke vergadering in het gerefor meerd verenigingsgebouw. Tijdens deze bijeenkomst zal ds. J. Verwe lius spreken over de gereformeerde bond in het Nederlands hervormde kerk onder de titel: ’’Waarom her vormd gereformeerd?”. Deze verga dering wordt georganiseerd door de gespreksgroep „Evangelie en Op dracht”. MOERKAPELLE Bij de kandi daatstelling voor de verkiezing van de leden van de raad der gemeente Moerkapelle werden de volgende de groepering die een "lijst zonder ZEVENHUIZEN Voor de eerste De damclub ’’Excelsior” speelde de dertigste ronde in de onderlinge competitie. De uitslagen waren als volgt: H. TroostJ. Vermeulen 11 W. van der HeijdenC. H. Kram 02; T. TwigtT. Driessen 02. De uitslagen van de groepswedstrijden waren T. den OudenH. Boele 11; A. A. RietveldB. van Eijk 02. WADDINXVEEN Voor de raads verkiezingen in Waddinxveen zijn thans zes lijsten ingediend. Dit zijn de PvdA; de gecombineerde lijst SGP en Herv. Kiesvereniging; de ge combineerde lijst AR en CHU; de KVP; de VVD en de groep Gemeen tebelang. De namen van de diverse kandidaten publiceerden we reeds eerder. De kandidatenlijst van Ge meentebelang publiceren we elders in deze krant. In tegenstelling tot de verwachting is de Boerenpartij in Waddinxveen niet meer met een lijst uitgekomen. Indien Gemeentebelang bij de raads verkiezingen een zetel zou behalen komt het aantal fracties in de Wad- dinxveense raad op zes. WADDINXVEEN De achtjarige Jan Tijsterman uit de Dorpsstraat in Waddinxveen is woensdagmiddag in de sloot achter de Dorpsstraat ver dronken. Het ventje was aan het spelen met zijn vriendje Hans Hee- ren, eveneens acht jaar, die ook in het water terecht kwam. De door dokter C. A. de Geus toegepaste kunstmatige ademhaling heeft bij Jan niet meer mogen baten. De bewusteloze Jan Heeren kon nog wel worden gered. WADDINXVEEN De heer G. van Halem van de Vijverlaan in Wad dinxveen is benoemd tot voorzitter van de commissie van beheer van de Gereformeerde Kerk. De vorige voorzitter, de heer J. Reijm, heeft die functie wegens drukke werkzaam heden moeten neerleggen. Op een vraag wat de PZN dan wel wil, antwoordde hij: ”In de raad zitten tot nu toe alleen maar arbei ders of agrariërs. Daar hebben wij opzichzelf niets op tegen, maar we vinden dat ook de hoofdarbeiders, middenstanders en dergelijke recht hebben op vertegenwoordiging in de raad. En dat is wat wij nu willen.” Eigenlijk hadden we liever Alge meen Belang of Gemeentebelang ge heten, maar dat was een technische kwestie, die we niet meer op tijd voor elkaar konden krijgen.” Donderdag 12 mei: Vergadering gemeenteraad, raad huis, aanvang 20.00 uur. Donderdag 19 mei: Concours ponyclub ’De Reigersburgh’ manege ’Reigersburgh’. Zaterdag 30 april: Feestprogramma op Koningin Wil helminaplein, aanvang 20.00 uur. 12. F. J. Struckman, 14. W. Mulder. Lijst 4, AR en SGP samen (2 zetels): 1. K. Herweijer (SGP, aftr.), 2. Bie- mond (AR, aftr.), 3. C. de Vos (SGP), 4. H. G. v.d. Akker (AR), 5. F. Paul (SGP), 6. C. J. van Rooijen (AR), 7. W. Lindhout (SGP), 8. J. v.d. Sar (AR), 9. M. Overbeeke (SGP), 10. A. P. v.d. Knaap (AR), 11. A. v.d. Spek (SGP), 12. J. J. Paul (AR), 13. D. v.d. Spek (SGP). Van 26 april tot 13 mei: Tekeningen en schilderijen van Jan Brand, bij Boekhandel Veldwijk (te bezichtigen tijdens de winkeluren). Tot en met 31 oktober: Beeldententoonstelling in het War- naarplantsoen te Waddinxveen. I Wouden, 6. mevr. S. A. Dekker-Vink, 7. I. P. v.d. Torren, 8. mevr. A. Bos- Honkoop, 9. L. van Dorp, 10. J. Vis- lijsten ingediend. Nieuw" is 'daarbü ser’ lh F- M- philiPs> 12. A. Voshol, de groepering die een lijst zonder 12 F T 14 naam heeft ingediend. Vereniging voor Christelijk Staat kundige samenwerking (AR CHU) 1. C Douw (aftr.); 2. J. Hoogerdijk (wethouder, aftr); 3. A. Oosthoek; 4. D. Reijneveld (Middelweg)5. E. A. Zegwaard; 6. Abr. Verbeek; 7 M Boevée; 8. C. Marck; 9. K. J. van den Heuvel; 10. K. Francke. Het thans nog zitting hebbende lid voor deze groepering, de heer L. van der Spek, komt niet meer op deze kandidatenlijst voor. Party van de Arbeid (waarin op gegaan Neutrale Arbeiders Partij): 1. J. L. van Heukelingen (aftr.) 2. Jac. Ë,e J^egt (aftr' voor Neutr. Arb. Party) 3. F. van Hoven; 4. A. Boevé; 5. C. Drost; 6. F. Hertog (Szn); 7. Mevrouw. N. Klos-Verschoor; 8 C P Cammeraat Azn.; 9. P. Verschoor (Pzn). Staatkundig Gereformeerde Party: 1. D. van der Spek (wethouder, aftr.); 2. J. Bremmer (aftr); 3. Jac. Breedijk- 4. P. de Graaff; 5. A. Bac (Sr); 6. D. Reyneveld (Zuidplasstraat); 7. C. A Verbeek; 8. A. D. Boone. Lyst Zonder Naam (geen binding) geheel nieuw: 1. S. E. Duursma; 2. A. van Herk- 3 D. de Leeuw; 4. W. J. Dekker; 5. S. Versloot; 6. F. J. J. van Amerongen; 7. G. W. de Jong. Bij aanschaffing van een orgel 3 MAANDEN GRATIS ONDERRICHT. Enorme sortering PIANO'S Prijzen vanaf ó75«- met recht van koop E! v.a. JL<^ p.mnd. p- zonder eerste storting Let wel WADDINXVEEN Op donderdag 28 april a.s. zal in het R.K. Vereni gingsgebouw in de B. Trooststraat een bijeenkomst worden belegd voor de ouders van de beide R.K. lagere scholen in Waddinxveen. Na de huishoudelijke vergadering, die om acht uur aanvangt, zal bur gemeester C. A. v.d. Hooft een uit eenzetting geven over de voorzienin gen en toekomstplannen met betrek king tot de jeugd in deze gemeente. Ook is er gelegenheid tot het stellen van vragen of het kenbaar maken van eventuele wensen of ideeën. Besturen van ouderverenigingen van de andere scholen in Waddinx veen, welke belangstelling voor deze avond hebben, worden verzocht hiervoor contact op te nemen met de secretaris van het R.K.Oudercomité, de heer J. Verzantvoort Jan Luyken straat 5, Tel. 3255. WADDINXVEEN Op een braak stuk grond tussen de Staringlaan, de Herman Heijermanslaan en de Tollenslaan wordt binnen afzienba re tyd de eerste paal geslagen voor een zesklassig schoolgebouw dat be stemd is voor de stichting voor Chris telijk lager onderwijs. Het ge meentebestuur ontving dezer dagen de daartoe bestemde urgentieverkla- ring. Bij het ontwerpen van het ge bouw zijn de architecten (N.V. Bouw kundig Bureau P. D. Stuurman) er van uitgegaan dat uitbreiding moge lijk moet zijn. De school gaat twee verdiepingen tellen met elk drie lo kalen. Er komt ook een gemeen schappelijke ruimte. Donderdag 21 april: Contactavond W.S.E., clubgebouw, aanvang 20.00 uur. Spelregelavond Be Fair, clubgebouw aanvang 20.00 uur. Vrijdag 22 april: Feestavond De Gouwe, veren.gebouw B. Trooststraat, aanvang 20.00 uur. Voordracht Aafje Top (Culturele Kring), gerei veren.geb., aanv. 20.30 u Zaterdag 23 april: Jaarfeest jeugdveren. Passe-partout, geref. veren.geb., aanvang 19.30 uur. Appél Waddinxveense padvinders t.g.v. St. Jorisdag bij gemeentehuis, aanvang v.m. 7.00 uur. Ruilbeurs ’De Paddestoel’, clubhuis Lijsterbesstraat, aanvang 14.00 uur. Maandag 25 april: Bijeenkomst Geref. gespreksgroep „Evangelie Opdracht” Jonge Kerk-groep ’Immanuëlkerk’ in geref. veren.gebouw Stationsstraat, aanvang 20.00 uur. Spreker ds. Joh. Verwelius over: „de Geref. Bond in de Ned. Hervormde Kerk”. ZEVENHUIZEN Voor de ge meenteraadsverkiezingen zijn vier lijsten ingediend, waarvan één de gecombineerde AR-SGP, die is aan gediend als nr. 4. PvdA: (vier zetels): 1. C. Roos (aftr.), 2. J. Hogenes, 3. wethouder A. van Tol (aftr.), 4. C. J. van Helden (aftr.), 5. mevr. C. Muit-Nieuwland (aftr.), 6. G. Perdijk, 7. J. L. Spekman, 8. C. de Jong, 9. mevr. J. M. Boevé-Ames, 10. H. J. Sleeuwenhoek, 11. W. A. Roos, 12. M. Hordijk. CHU: (drie zetels): 1. wethouder C. Kreft (aftr.), 2. T. Hoogendoom (aftr.), 3. Jac. Stofberg (aftr.), 4. W. G. van Vliet, 5. K. Olieman, 6. C. M. E. Os kam, 7. P. v.d. Eijk, 8. P. van Wens- veen, 9. G. Roos, 10. Abr. Krijgs- I man, 11. A. Schurink, 12 H. P. Groe- neveld. VVD: (twee zetels): 1. G. D. v.d. 1 Broek (aftr.), 2. M. v.d. Pol (aftr.), 3. B. Nobel, 4. J. Heerschap, 5. J. J. v.d. MOERKAPELLE De heer S. E. Duursma (34), inspecteur van een le vensverzekeringsmaatschappij, oud- onderwyzer in Moerkapelle en lijst trekker van de nieuwe Party Zonder Naam is verontwaardigd over de krantenberichten van gisteren. ”In de kranten staat dat wij iets met de VVD uitstaande zouden hebben of dat we liberaal georiënteerd zouden zyn”, zegt hy, ’’daar is niets van waar.” WADDINXVEEN In het vereni gingsgebouw aan de Burgemeester Trooststraat houdt de zwem- en polo club ”De Gouwe” morgen, vrijdag 22 april, weer een feestavond. De ver zorging van het feestprogramma is in handen van het orkest van Fred dy Huil met medewerking van het zangeresje Leny Miller. In de pauze zal er een kienwedstrijd worden ge houden waarvan de opbrengst be stemd is voor het nieuwe zwembad. Kaarten voor deze feestavond zijn nog in beperkte mate verkrijgbaar bij de heren C. van Mourik, Kon. Wilhelminaplein, A. P. de Graaff, Stationsstraat 21 en S. Versloot, Kerkwég 226. De resterende toe gangsbewijzen zullen ’s avonds aan de zaal worden verkocht. maal zullen de afdelingen Zevenhui zen van de Anti Revolutionaire Par tij en de Staatkundig Gereformeer- meerde Partij voor de komende ge meenteraadsverkiezingen met een gezamenlijke lijst uitkomen. Zowel de AR als de SGP heeft een zetel in de huidige raad. SPREEKUUR BURGEMEESTER Zevenhuizen Burgemeester A. van ’t Verlaat houdt onvoorziene om standigheden voorbehouden spreek uur van 11.00 tot 12.30 uur. WADDINXVEEN Het nieuwe, mechanische orgel van de gereformeerde kerk aan de Kerkweg is vrijdagavond tijdens een feestelijke bijeenkomst officieel in gebruik genomen. De glans van de nieuwe pijpen, twaalfhonderd in getal variërend van twee meter tot twee centimeter, wekte hoopvolle verwachtingen voor het pro gramma dat zou volgen. Ds B. Koekkoek las ter opening van de bijeenkomst, waarvoor enor me belangstelling bestond, psalm 105 voor. ”In deze psalm,”zei ds. Koekkoek,”is een zucht van verlich ting hoorbaar gelijk aan die welke onze gemeente thans slaakt nu het harmonium kan worden vervangen door dit bijzonder mooie instru ment.” Een van de adviseurs, de heer A. de Ru, las het keuringsrapport voor van de Orgelbouwadviescommissie en overhandigde het vervolgens aan de commissie van beheer. ”Dit orgel is gebouwd met grote kundigheid, het beantwordt aan de hoogste eisen en het is eerste klas vakwerk, ’’al dus het rapport. Later op de avond werd door de beide adviseurs, de heren De Ru en J. C. Hanegraaff tijdens een concert het bewijs gele- vrd voor hun beweringen. De heer J. Reijm, voorzitter van de commis sie van beheer, vertelde in het kort het een en nader over de geschied- nis van de aanschaf van het kerk orgel en vergeleek de aanvankelijke kritiek uit de gemeente met de hou ding van het volk Israël dat inder tijd wantrouwend stond tegenover de bevindingen van de verspieders in het Beloofde Land. De heer Reym sprak de hoop uit dat de nieuwe aanwinst de gemeentezang tijdens de kerkdiensten verheffend zou mo gen begeleiden. WADDINXVEEN Na zyn af scheid zal ds. J. R. Cuperus, die per 1 mei met emeritaat gaat, als by- stand gaan fungeren in het pasto raat te Hoevelaken. Het breed mo- deramen van de provinciale Gelder se kerkvergadering heeft onder de voorwaarde dat zo spoedig mogeiyk maatregelen worden genomen tot de oprichting van een tweede predi- kantsplaats bij de hervormde ge meente de emeritus-predikant voor twee jaar benoemd. Inmiddels heeft ds. J. C. Schuur man uit Schoonhoven voor het op hem uitgebrachte beroep voor de vervulling van de aanstaande vaca ture door het vertrek van ds. Cupe rus bedankt. Ook het op ds. J. Vos uit Rijssen uitgebrachte beroep voor de derde predikantsplaats in de Oranje wijk heeft negatief resultaat afge worpen. WADDINXVEEN De kandidaten lijst van Waddinxveens nieuwste po litieke aanwinst ’’Gemeentebelang” ziet er als volgt uit: 1. T. Ververs (aftredend voor de PvdA), 2. J. L. van Heteren, 3. C. Kool, 4. G. P. de Kooter, 5. G. Loef en 6. A.C. van den Bosch. Desgevraagd deelde de heer Ver vers ons mee dat hij nog niet had bedankt als lid van de Partij van de Arbeid. Hij wist ook nog niet of hij voortijdig uit de raad zou treden. Zoals bekend komt de heer Ververs niet meer op de nieuwe kandidaten lijst van de PvdA voor. WADDINXVEEN De kermisex ploitanten, die gedurende de laatste drie dagen van de vorige week hun tenten hadden opgeslagen in Wad dinxveen, hebben met verlies ge werkt. De kou en de regen hebben vooral overdag heel wat schoolkin deren binnenshuis gehouden, terwijl bovendien woensdag de voetbalwed strijd op televisie een te grote trek pleister bleek. Wat drukker is het geweest op vrijdagavond en zater dag. Een gedeelte van de schamele opbrengst was bestemd voor het muziekcorps Concordia, dat nu op andere wijze zal moeten trachten aan meer geld te komen ter bestrijding van de kosten van het uniformen fonds en de oprichting van het jeugd corps. Vrjjdag 22 april: Uitvoering Zang en Vriendschap, in Dorpshuis, aanvang 20.00 uur. Dinsdag 26 april: Amateurmodeshow in Dorpshuis (Naaldprinses van Europa), aanvang 19.30 uur. WADDINXVEEN De Atletiekve- eniging Waddinxveen, die begin vo rig jaar starte met zeven leden is in middels uitgegroeid tot een vereni ging van veertig jonge leden, die al lemaal erg enthousiast zyn. De AV ’65 Waddinxveen, die vorige week haar eerste algemene jaarvergadering hield, deed reeds mee aan diverse wedstrijden waarin zy lang geen slecht figuur sloeg. Uit het jaarverslag van de pen ningmeester bleek dat het met de financiën wel wat beter gesteld zou kunnen zijn, maar dat is een kwaal waaraan vrijwel elke vereniging lijdt. De AV ’65 zal in de sportweek ’s zaterdags een regionale wedstrijd organiseren, terwijl op een van de andere avonden een hardloopwed strijd voor de gehele Waddinxveense bevolking zal worden georganiseerd Er wordt gelopen in twee groepen, t.w. een groep voor jongens van veertien tot achttien jaar en een groep voor ouderen dan achttien jaar. De afstanden bedragen respec tievelijk één en twee kilometer. Inlichtingen over de atletiek in Waddinxveen worden gaarne ver strekt door de heer C. van Leeuwen Willem de Rijkelaan 30. Nieuwe le den zijn altijd welkom.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 3