Jubileumconcert werd «root succes Boekhandel Veldwijk ■Pil MOEDERDAG 8 MEI Philips L i MMBB on gekende voorjoors korting ffln Söctfxinfy in F rijspraak voor timmerman zaak Brugwegongeval Studie over afvalverwerking Activiteiten bij zwemclub De Gouwe N. Verhoeven: „Laat deze kunstenaar asjeblieft nooit beroemd worden” Bouwsteenactie zwembad begon te vroeg nu 99- IH I) 63 ijl WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART Pagina 4 Egmond bespeelde orgel Piet nieuw van I I, Concordia doet mee met muziekconcours i f l Passage BURGERLIJKE STAND A 1 Vêiling bij H. Vos Ai f De Stormvliegers Philips portable radio Ideaal als tweede toestel, voor stu deer-, bad- en slaapkamer of om mee te nemen op weekend of vacantie Indeling portui3'® 966 kwQ- I tot "aor K. ra nen bu r g ^de Rrjuin,’< Ismen Jfat Herdenking gevallenen; 4 mei a.s. Expositie Jan Brand bij Veldwijk Brand weer wedstrijd Jhr. van der Welstr. I Uitslagen Iinl Lezing Biesbos voor Plattelandsvrouwen - Hiervoor hebben we een Herne-Sodingen brengt tegenbezoek aan „Sportvrienden” J A X 28 april 1966. 4l kinderhand- I V PHIUPS Koopt zwembad-bouwstenen! De schooljeugd verkoopt de bouwzegels voor één kwartje! Bouwstenenactie voor zwembad van de schooljeugd Bouwstenenactie voor zwembad van de schooljeugd GOUDA: Markt 5, tel. (0 18 20) 6465 Gouwe 5, tel. (0 18 20) 3566 WADDINXVEEN Passage 133, tel. (0 18 28) 3003 spraak was, hetgeen ook gebeurde. De officier had vijftig gulden boe te geëist. Bouwstenenactie voor zwembad van de schooljeugd 7 zij REEUWIJK Geboren: Robertus Wilhelmus, z.v. P. A. de Groot en I. T. v.d. Werf; Johannes Hendrik, z.v. N. Korpers- hoek en E. J. de Knikker; Wallinda, d.v. W. v.d. Berg en H. Boere. Gehuwd: C. G. Hoogeveen en J. A. M. Bunnik. Overleden: Cornells Bontenbal, e.v. M. J. Oosterom, oud 73 jaar; Gijsbert Heij, oud 69 jaar. ZEVENHUIZEN Bij de woensdag in Hotel Vos ten overstaan van no taris Jac. Bos gehouden veiling is het perceel aan de Julianaweg in Zevenhuizen afgemijnd op een gul den. Ingezet was voor 7600. Koper is de heer H. Sol uit Zevenhuizen. WADDINXVEEN week van 19 t/m 25 april 1966: Geboren: Arie Johannes, z.v. J. van der Knijff en A. de Graaff; Laurens Manuël, z.v. J. G. Scheurer en C. F. ten Kate; Mireille Alijda Clasina, d.v. G. El- berse en M. A. C. Kerkhof; Leanne ,d.v. C. A. J. M. Lemaire en G. M. Mous; Jurrien Frank, z.v. H. Grüter en E. de Herder. Ondertrouwd: geen. Gehuwd: H. Hogebrug en L. Vink. Overleden: Jan Tijsterman, oud 8 jaar. I c CONCOURS ROOSENDAAL P.V. ’De Sperwer’ WADDINXVEEN Aan de wed vluchten van de postduivenhouders- vereniging „De Sperwer”, die dit weekeinde zijn gehouden, is door 586 duiven deelgenomen. De duiven wer den om 8.55 uur in Roosendaal gelost en om 9.33.47 was het laatste dier weer terug bij zyn eigenaar. Winnaar van dit concours over een afstand van 58 kilometer werd de heer D. Degen hardt, wiens postduif al om 9.27.41 uur het hok binnenwipte. Snelheid 1754 meter per minuut. De verdere uitslagen luiden: A. Bonefaas 2, 13, 42, 53, 68, 82, 100, 135; A. de Bruyn 3, 15, 18, 23, 35, 41, 91, 94, 138; N. v.d. Zijden 4, 60, 93; H. van Dijk en Zn. 5, 38, 48, 65, 75, 86, 96, 104, 124, 140; S. de Way 6, 39, 143; J. Degenkamp 7; A. v.d. Graaf 8, 29; Gebr. v. Wageningen 9, 122, 136; N. J. vanBuren 10, 119; H. v.d. Willik 11, 16, 47, 106, 128; J. C. den Riet 12, 36, 127, P. Bonefaas 14; L. de Bruyn 17, 31, 43, 130; W. Heuvelman 19, 44, 52, 62, 67, 118, 134; Gebr. Slootjes 20, 28, 30, 80, 88, 102, 110, 113; Gebr. Metse laar 21, 25, 51, 56, 57, 63, 64, 66; P. Vink 22, 37, 55, 81, 83, 84, 116, 137; L. den Outer 24, 78, 89, 98, 132; P. Metselaar 26, 72, 73, 85, 97, 142; C. A. Bode 27; G. Boere 32; E. J. de Jong 33, 50, 120, 147; C. A. Anders 34, 69, 129; T. Twigt 40, 71, 141; W. v. Ringelenstein 45, 76, 87; Jac. de Jongh 46, 59, 117, 139; T. den Ouden 49, 145; A. H. Fase 54; L. Verhoef 58; N. van Vliet 61, 90, 107, 133; F. Rip 70, 92, 95, 111; W. van Ber- kenstein 74, 123; J. Pellekooren 77, 112, 126; C. van Dijk 79, 99, 108, 125; J. C. Koren 101, 103, 109, 121; D. Ver- kade 105, 115; C. P. Nederstigt 114, 146; J. v.d. Zijden 131. WADDINXVEEN Het fanfare corps Concordia brengt op Hemel vaartsdag (donderdag 19 mei) een bezoek aan Austerlitz waar zal wor den deelgenomen aan het muziek concours. Indien mogelijk neemt men ook een kijkje in de inrichting ’Zon en Schildt’ in Amersfoort. ZEVENHUIZEN Aan de wed vlucht van Roosendaal, afstand 53 kilometer, hebben van de postduiven- houdersvereniging ’De Stormvliegers’ 165 duiven meegevlogen. De dieren werden gelost om 9.00 uur en om 9.25.43 zat de eerste duif alweer in het hok van de heer M. Koppenaal. De laatste duif kwam om 9.42.49 aan. Tijdens een receptie die werd gehouden ter gelegenheid van zijn jubileum (40 jaar bij Ver heul) werd de heer R. Plomp (links) koninklijk onderschei den. In het midden mevrouw H. Plomp-Barendregt. Rechts burgemeester C. A. van der Hooft, (foto Sjaak Noteboom) eerlijkheid van zijn werk zou, vrees ik, verloren gaan als hij het zo druk zou krijgen met opdrachten dat zijn eigen werk daardoor in het gedrang zou komen.” Het ’uitleggen’ van Brands oeuvre vond de heer Verhoeven een riskan te zaak. ”Die tekeningen zijn stuk voor stuk tekens die je verstaat of je verstaat ze niet. Voor wie ze ver staat is uitleg overbodig en voor wie ze niet verstaat eveneens.” De dichter verwachtte dat het pu bliek deze expositie ongetwijfeld met gemengde gevoelens zou be zichtigen. ”Och, er zullen er zijn die zeggen dat ze het wel mooi vinden, maar contact zullen zij met deze tekeningen niet zo gemakke lijk krijgen. Het is alsof er een ge heime relatie ontstaat en ik be schouw het als een voorrecht dat contact, die relatie gevonden te hebben.” Deze werken zijn wonderen van eenvoud zonder simpel te zijn. Je mag en kan erin zien wat je wilt als je eenmaal dat contact hebt gevon den en dan doet de naam die de schilder er aan heeft gegeven er ei genlijk helemaal niet zoveel meer toe. Dat is nu juist het mooie van Brands tekeningen.” WADDINXVEEN Burgemeester C. A. van der Hooft heeft zitting ge nomen in een regionale commissie, die zich zal gaan bezighouden met de bestudering van het probleem van de verwerking van het afval. De heer Van der Hooft vertegen woordigt in deze commissie de ge meenten Waddinxveen, Boskoop en Reeuwijk. - De hoogste zeventallen van De Gouwe zijn voor de nieuwe com petitie over het algemeen in vrij zware afdelingen ingedeeld. Gouwe I heren krijgt als rivalen AZC (Alphen), Dolfijn (Amster dam), HVGB (Haarlem), HZC (Hil versum) en Wilskracht (Utrecht). Het tweede herenteam is inge deeld bij DVZ 2 (Den Haag), DWR 2 (Haarlem), Het Gooi 2 (Hilver sum) en De Meeuwen 3 (Amster dam). Gouwe 3 heren zit bij AZ ’70 3 (Amsterdam), Het IJ 3 (Amster dam), ZIOS 2 (Den Haag) en Zwem- lust 4 (Utrecht). De dames krijgen als tegenstandsters Böskoop I, OZV Oudewater, Te Werve Rijswijk en RZC Rotterdam. geheel gefransistoriseerd bat terij-besparende speciaalschake- ling twee golfbereiken, ideal; klankkleur zeer decoratief doo; prachtige kleurcombinaties (o.a. rood, crème, cognac enz.af metingen 14x 25x 7 cm e subliem in ontvangst- en weergavekwali- teit *O.J. “1 WADDINXVEEN Tijdens de bijeenkomst die maandagavond in het Geref. Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat door de afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen werd gehouden heeft de heer E. J. H. Geelen uit Dordrecht gesproken over de Biesbos. Bouwstenen voor het nieuwe zwem bad. De schooljeugd verkoopt ze! voor fA' L De dichter zei het jammer te vin den dat Jan Brand een zg. noodlij dende kunstenaar is, maar hij zou het nog meer betreuren als hij zijn onbekendheid zou gaan verliezen. ”Jan heeft altijd z’n eigen weg ge zocht door de chaos van deze tijd en zo,” aldus Nico Verhoeven, ’’heeft hij zich een weg gebaand door de jungle van ismen die onze tijd zo rijk is. Scholing heeft hij wel gehad, maar zijn spontaniteit bleef behouden. De tocht monu- het om half acht van het gemeentehuis. Het gemeentebestuur verzoekt in verband met de dodenherdeking van 18.00 tot 21.00 uur buitenverlichtin gen als neonreclames en lichtbakken te doven. Vanaf 18.00 uur tot zons ondergang zullen de vlaggen half stok worden gehangen. Tevoren had de presidente de aanwezigen, onder wie ook leden van de Hollandse Maatschappij van Landbouw en de Landbouw jonge ren, in een korte toespraak verwel komd en werd het bondslied gezon gen. De heer Geelen gaf op uitermate boeiende wijze met behulp van dia’s een indruk van de Biesbos, een prachtig 42000 hectaren groot na tuurreservaat aan het begin van de Waal-delta. Dit voor Europa unie ke gebied, waar talloze zeldzame vogelsoorten huizen en dat ontstond na de Sint Elizabethsvloed in 1421 is uniek voor Europa. Het wordt echter bedreigd door de Deltaplan nen en de gedachte is zelfs niet ij del dat het op den duur door het wegvallen van de getijden zal ver dwijnen. WADDINXVEEN De Zwem en waterpoloclub De Gouwe heeft zaterdagavond in het verenigings gebouw aan de Burg. Trooststraat een bijzonder gezellige feestavond gehouden. Ofschoon de zaal niet ge heel bezet was, zat de stemming er al spoedig in toen de eerste tonen van de muziek van Freddy Hull’s orkest weerklonken. Medewerking verleende ook de zangeres Leny Miller. De heer A. P. de Graaff opende de feestavond met een korte toe spraak. Hij wierp een korte terug blik over de gebeurtenissen van het afgelopen jaar. Arie Troost kreeg voor de vele werkzaamheden die hij ook dit jaar weer in het belang van de zwemclub had verricht een attentie aangeboden. De vorig jaar ingestelde Van-den-Bosch-bokaal viel dit jaar toe aan Jan Alblas voor zijn activiteiten voor de jeugd. Ook een attentie was er voor de heren Groen, Minnes en De Graaff van de toto-commissie. De toto bracht reeds duizend gulden in de kas van De Gouwe. Later op de avond werd nog en kele malen gekiend, hetgeen 150 opbracht, bestemd voor het nieuwe zwembad. Het feest rekte zich tot de kleine uurtjes dankzij de muziek van Freddy Hull die vele benen van de vloer bracht. [ïSÉfiil WADDINXVEEN De 22-jarige timmerman uit Reeuwijk, die betrokken was by het ernstige auto-ongeiyk dat in oktober vorig jaar op de Waddinx- veense Brugweg plaats vond en waarbij drie jonge mensen om het leven kwa men, is tydens de vorige week woensdag gehouden zitting van het Goudse kantongerecht vry gesproken wegens gebrek aan bewijs. De timmerman was ten laste ge legd, primair, dat hij als bestuurder van een personenauto bij het nade ren van de sportwagen waarin de drie slachtoffers zatten niet behoor lijk naar rechts was uitgeweken; subsidiair, dat hij niet voldoende rechts had gehouden. Twee tegenstrijdige getuigenver klaringen waren voor de openbare aanklager, de officier van justitie, mr. A. C. van der Spek, aanleiding het primair ten laste gelegde als niet bewezen te beschouwen. Wèl vol doende bewezen achtte mr. Van der Spek het subsidiair ten laste gelegde. De Rotterdamse verdediger, mr. E. van Rossem, was van mening dat zelfs dat niet het geval was en vond dientengevolge dat de enige juiste beslissing die de kantonrechter, mr. J. A. van Bronkhorst, kon nemen vrij- WADDINXVEEN Evenals het de voorgaande jaren is gebeurd zal op woensdag 4 mei a.s., de Nationale Herdenkingsdag, een stille worden gehouden naast het ment voor de gevallenen op Stationsplein. De stoet vertrekt WADDINXVEEN Gewassen te keningen en een schildery van de Amsterdamse kunstenaar Jan Brand zyn tot 16 mei te bezichtigen in de expositieruimte van Boekhan del Veldwyk aan de Passage. Dinsdagavond werd deze tweede tentoonstelling in de reeks van zes geopend door een vriend van Jan Brand, de veertigjarige dichter/ schrijver Nico Verhoeven die werk zaam is bij het Centrum voor Indus triële Vormgeving. Nadat de voor zitter van de Kunststichting Wad dinxveen, de heer H. M. van den Dool het geringe aantal belangstel ling had verwelkomd was het woord aan de heer Verhoeven, die blij was voor zijn vriend deze tentoonstelling te mogen openen, omdat hij ”een welhaast persoonlijke relatie van het werk van Jan Brand” had. ’’Werken van andere kunstenaars zullen op het eerste gezicht meestal veel fascinerender zijn dan deze te keningen van Brand. Toch zullen zij hun overtuigingskracht op den duur verliezen en dat is bij deze te kenaar nu juist niet het geval,” zei de heer Verhoeven. ”Je ontdekt er steeds nieuwe dingen in en het blijft steeds nieuw, zodat het niet kan gaan vervelen.” waarbij vooral het ”Soli Deo Gloria” van H. Altink uitblonk door zui verheid van toon en voordracht. In deze nummers kwan de heer Rijk aart zijn kunnen als trompettist demonstreren en opvallend was de grote harmonie van orgel en trom pet als begeleiding van de ”vox hu- mana”. De slotnummers waren massale zang van beide kerkkoren en samen zang met het mannenkoor erbij in ”Ode” van W. W. de Wolf. Vooral in dit laatste lied toonde de dirigent zijn machtige beheersing van al zijn koren, die een samenspel gaven of ze reeds jaren samenzongen! De burgemeester gaf zijn grote bewondering voor de prestaties van koren en orgel te kennen en prees zeer de eminente leiding van de heer Van den Bosch, ”die het in zijn vingers heeft” maar die blijk geeft het ook in zijn hart te hebben. Een zingende Kerk is een blijde Kerk en meer zingende mensen in onze tijd zou ook meer blijde en lachende mensen geven te zien,” aldus de heer Van der Hooft. Ds. J. Snoey sprak van ”een won derschone avond” vol kunstgenot, waarvoor de Heer der Kerk de dank onzes harten toekomt! WADDINXVEEN Hoewel tijdens een bijeenkomst met de hoofden van de Waddinxveense scholen ten raad- huize onlangs werd afgesproken de bouwzegelactie voor het zwembad voor alle scholen geiyktydig te star ten op donderdagmiddag 28 april, is om niet geheel duidelijke redenen de actie twee dagen eerder al op gang gekomen. Toen eenmaal bleek, dat er al schoolkinderen met zegels op stap waren gegaan, hebben de andere scholen ook niet meer gewacht en is de verkoop in de loop van woensdag op groter schaal voortgezet. Door deze gang van zaken zal het echter voor de kinderen van scholen die nog hebben gewacht, moeilijker. worden hun zegels kwijt te raken. Vooral om het enthousiasme van de kinderen niet teleur te stellen hopen de leerkrachten, dat de ouders en anderen waar de kinderen verwach tingsvol hun zegels zullen aanbie den, enigszins rekening zullen wil len houden met het feit, dat die kin deren ongewild het gras voor de voeten werd weggemaaid. Overigens heeft het gemeentebe stuur toegezegd, dat er in alle aan deze bouwstenenactie deelnemende klassen abonnementen voor het ko mende seizoen in het oude zwembad en voor het eerste seizoen in het nieuwe zwembad zullen worden verloot. - A K' Het eerste heren zevental van De Gouwe heeft de vriendschappelijke wedstrijd tegen De Maas I met 6-2 gewonnen. Gouwe 4 speelde gelijk 0-0 tegen BZ en PPC 2. De wed strijd Gouwe 2-Boskoop I vond geen doorgang, omdat de Boskopers niet kwamen opdagen. Op dinsdag 10 mei worden de laatste wedstrijden gespeeld van de wintercompetitie. De zomercompe titie begint reeds over enkele we ken. zodat zo spoedig mogelijk trai ning in het buitenwater beslist geen overbodige luxe zal zijn. De Gouwe jeugd speelt tegen Donk, 20.15 uur en Gouwe heren ontmoet De Zijl 1 21.35 uur. ZEVENHUIZEN Geboren: Silvia, d.v. A. de Jong en J. P. de Wit; Geertruida Hendrika, d.v. W. de Graaff en H, van Dijkhuizen; Katharina, d.v. D. R. de Graaff en J. R. Klomp; Michiel Louis Hans, z.v. P. C. R. Baelde Jansen en F. M. Wildeman; Huibert Jan Dirk, z.v. J. D. Bos en M. C. Boevé; Frans, z.v. W. Rijneveld en J. Ken nedy Cornelia, d.v. P. van Vliet en J. A. Vente. Ondertrouwd: J. A. Vleeming en M. Schouten; A. Makkinga en A. M. Huiman. Gehuwd: A. de Joode en H. van Voorthuizen. WADDINXVEEN Tot de laatste plaats was dinsdagavond de Gerefor meerde Kerk bezet tydens het jubileumconcert van het Geref. Kerkkoor, waaraan medewerking werd verleend door de organist Piet van Egmond en koren uit Boskoop en Bodegraven. De koren gaven die avond het beste wat in hun vermogen lag en organist Piet van Egmond wist aan het nieuwe kerkorgel machtige klanken te ontlokken. De ere-voorzitter van het Kerk koor, ds. J. Snoey verwelkomde de beschermheer van het koor, burge meester C. A. van der Hooft, alsme de de organist Piet van Egmond, de pianiste, mevrouw J. Kruiswijk- Schouten en de trompettist Arie Rijk aart. Ook bracht hy hulde aan di rigent D. v.d. Bosch, die met zijn be zielende leiding het koor kwantita tief, maar ook kwalitatief naar de hoogte van dit lustrum heeft ge stuwd! Het Geref. Kerkkoor van Boskoop zong zeer verdienstelijk ’’Gebed” van G. F. Handel en Psalm 150 (in nieuwe zetting van C. Franck). On der begeleiding van de pianiste kwam het kinderkoor met vier vlot te liedjes en de serene zang van de ze frisse kinderstemmen was ont roerend van eenvoud en overgave. Het nieuwe kerkorgel werd met ’’Trompet Voluntary” en ’’Voluntary in a-kl.” van John Stanley door de heer Van Egmond in zijn vele varia ties gedemonstreerd en in deze solo’s bleek duidelijk de meester hand. Daarop was het de beurt van het Meisjeskoor dat, weer begeleid door de pianiste mevr. Kruiswijk, in een drietal liederen van innige devotie in ’’Dicht bij Jezus” en ”Gott ist die Liebe” tot speelse dartelheid in ’’Win dekind” blijk gaf. Zwaar en donker klonken de mannenstemmen in de ’’Litanie” van Schubert en ’’Wanderers Nachtlied’ van H. Altink, door het Chr. Man nenkoor ”Die Rhijnsche Zangers” uitgevoerd. Dit koor van bijzonder geoefende zangers besloot zijn optre den met ’’Nader mijn God tot U”, waarbij het meisjeskoor treffend de sopraanklanken in de bas- en alt partijen wist te mengen, tot een schoon en ontroerend geheel. Na een orgelimprovisatie van Piet van Egmond kwam het Geref. Kerk koor ’’Dient den Heer” van Wad dinxveen met een drietal liederen ^8* catalogusprijs 149.- voorjaarskorting 50.- GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: paar bruine kinderschoe nen; breiwerk; bruine portemonnaie met inhoud; parkiet; blauwe overall; doublé ketting; rood kindertruitje. Verloren: bruine aktentas; zilveren bedelarmbandje; rode step; want; gouden armbandje met sterrenbeeld; zwarte portemonnaie met inhoud; zwarte laars, bruine 1... schoen. .O, f 1 gulden* De uitslag luidde: 1. M. Koppe naal (1); 2. W. Breedijk (2, 3, 10 en 17); 3. P. Jongeneelen (4, 5 en 6); 4. J. v.d. Haak (7, 8 en 12); 5. J. Mey er (9 en 19); 6. W. Verschoor (11); 7. H. Brands (13); 8. H. Verschoor (14 en 15); 9. J. Jansen (16); 10. D. Kranenburg (18); en 11. G. Stolberg (20). MOERKAPELLE Op het terrein langs de Jonkheer Van der Wel- straat en de Emmastraat zullen op zaterdag 7 mei 1966 van negen uur ’s ochtends tot vyf uur ’s middags brand weerwedstrijden voor de klassen 4 en 4a worden gehouden. Aan deze wedstrijden wordt deelge nomen door 22 ploegen uit Zuid- Holland. Na afloop zullen in het Dorpshuis de prijzen worden uitgereikt. De deelnemende ploegen zijn de vrijwillige brandweercorpsen van de gemeenten Ammerstol, Bode graven, Heenvliet, Leerbroek, Mijns- heerenland, Oude Tonge, Oudewa ter, Pijnacker, Vianen, Vierpolders en Westmaas. Andere deelnemers zijn de vier BB-ploegen uit Gouda en de BB-ploeg van Zevenhuizen en verder de bedrijfsbrandweereenheden van de Verenigde Oliefabrieken uit Zwijndrecht, Joh. de Witt uit Dor drecht, N.V. Magazijn De Bijenkorf, Unilever N.V., Gemeentewerken Dok- haven, E.M. Electrostroom N.V. (alle uit Rotterdam. WADDINXVEEN Leden van de Duitse biljartvereniging ’’Billard- freunde Herne-Solingen 1963” uit de stad Herne in het Ruhrgebied komen op zaterdag 7 mei naar Waddinxveen, waar zij gedurende twee dagen de gast zullen zijn van de Waddinxveense vereniging Sport vrienden. Een groep leden van Sport vrienden bracht begin september vorig jaar een bezoek aan Duitsland. Het gezelschap, dat bestaat uit 29 mannelijke en vrouwelijke leden, komt zaterdag aan. Na de toespra ken en het middagmaal beginnen de biljartwedstrijden (twee uur). De Duitse gasten hebben nog een appel tje te schillen met de Waddinx- veners die tydens de wedstrijd in Duitsland met 7-5 wonnen. Span nend zal het ieder geval wél wor den. De Duitse dames zullen zaterdag middag door hun Waddinxveense gastvrouwen worden rondgeleid door Gouda. Zaterdagavond is een genoeglijk en uiteraard feestelijk samenzijn. De volgende dag zullen de beide verenigingen per touring car naar de bollenvelden rijden, waar onder meer de Keukenhof zal worden bezichtigd. Er staat ook een tocht langs het Noordzeestrand op programma. cv

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 4