I oprolbare Tweemaal goud Oranje Nassau in Zevenhuizen Vele onderscheidingen bij Bescherming Bevolking 11SHKK9 l STEMMEN BIJ VOLMACHT t -H 1 r aluminium zonneschermen Amateur modeshow I trJ Moerkapelle krijgt industrieterrein V erkeersdiploma’s overhandigd W. F. Meijer als commandant 11 Stand pastorie Raads vergadering I Officieel afscheid van de heer I Waddinxveen GEMEENTE BELANG I Zevenhuizen Moerkapelle 1 I achter uw belang! Lijst 6 Reeuwijk DOKTERSDIENSTEN I i I I Li j*4n iimmers bepaald <agma iz KERKEN NODIGEN I. Koninginnedag 1966 Dorpskern Moerkapelle éen groot feestterrein bruining PiGmaderm f2.95 h WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART 5 mei 1966. Ji A. M. van Dijk. !-i i Drost, in de ouderdom van bijna 84 jaar. I 20 JAAR GARANTIE V i i Petronella Gijsberta van Tienhoven weduwe van R. J. Jenner De teraardebestelling zal plaatsvinden op a.s. zaterdag 7 mei des namiddags tussen 1 en 2 uur op de algemene begraafplaats te Waddinxveen. Remonstrantse Kerk: Geen dienst. Kapel aan de Rotte: v.m. 10.00 uur: ds. W. F. van der Staat Veren. Vrijzinnig Hervormden: Geen dienst. De teraardebestelling heeft inmiddels plaats ge had op de algemene begraafplaats te W’veen. Waddinxveen, 4 mei 1966. Eikenlaan 120 Nijmegen E. Over kamp-Jenner S. Overkamp Waddinxveen R. J. Jenner A. Jenner-Kirpensteijn Klein- en achterkleinkinderen heeft een werking van 8 uur. Prijs 8.75. Voldoende voor maanden. Gratis folder bij (zondag 8 mei 1966) Nederlands Hervormde Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. Wisgerhof van Veenendaal n.m. 6.30 uur: ds. J. R. Cuperus Hervormd Wjjkgebouw, Esdoornlaan: v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius n.m. 6.30 uur: ds. A. Wisgerhof Hervormd wijkcentrum Bethel: (Jan Willem Friso weg) v.m. 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus n.m. 5.00 uur: ds. Joh. Verwelius Gereformeerde Kerk: v.m. 9 en 10.30 uur: ds. B. Koekkoek n.m. 6.30 uur: ds. B. Koekkoek Hervormde Immanuëlkerk: v.m. 9.30 uur: ds. A. van Haarlem n.m. 7.00 uur: ds. H. M. Cnossen van Amsterdam Oud Geref. Gemeente, Zuidkade 158: dinsdagavond 10 mei, 7.00 uur: ds. Dumarschie van Voorthuizen, van Leersum Herv. Ichthuskerk: v.m. 9.30 uur: ds. J. Kooien n.m. 5.00 uur: ds. Alblas van Boven-Hardinxveld REEUWIJK: dokter J. v.d. Goot, telef. (01829) 2254 Nederlands Hervormde Kerk: Dorpskerk: v.m. 9.30 uur: ds. Alblas van Boven-Hardinxveld n.m. 6.45 uur: ds. J. Kooien Herv. Kerk van Sluipwijk: v.m. 10.00 uur: ds. J. Enkelaar n.m. 6.30 uur: ds. J. Enkelaar Geref. Kerk a.d. Brug: v.m. 10.00 uur: ds. J. Kapteijn n.m. 6.30 uur: ds. J. Kapteijn Gebouw ’Rehoboth’ in de Tempel: donderdagavond 12 mei, 7.30 uur: ds. Dorsman. Chr. Afgescheiden Gemeente: v.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop n.m. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop Ned. Hervormde Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. J. D. van Hof van Rotterdam n.m. 6.30 uur: ds. A. Boertje Geref. Gemeente: v.m. 9.30 uur: leesdienst n.m. 6.30 uur: leesdienst Ned. Hervormde Kerk: v.m. 10.00 uur: ds. P. Moerenhout van Rotterdam-Kralingen n.m. 7.00 uur: ds. W. F. van der Staat Gereformeerde Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. J. Bos n.m. 6.30 uur: ds. J. Bos WADDINXVEEN week van 26 april t/m 2 mei 1966: Geboren: Anna Sara Dina, d.v. N. F. Smith en C. van der Blom; Thomas Wilhelmus Clemens, z.v. B. van Rijn en C. J. Pannebakker; José, d.v. J. van Leeuwen en E. Ver kerk; Johanna Rozina, d.v. P. Wensveen en E. S. W. I. Kok. Ondertrouwd: G. de Pater en W. van der Spek. Gehuwd: J. Möhle en J. D. Booi. Overleden: Gerhardus Tonkes, oud 41 jaar; Marinus de Heer, oud 83 jaar; Neeltje Janna Noordam w.v. Visser, oud 80 jaar. (zondag 8 mei 1966) WADDINXVEEN: dokter E. M. L. Hemminga, Dorps straat 66, telefoon (01828) 2078 ZEVENHUIZEN: J. Tol, arts, Dorpsstraat 12, Bleiswijk, telefoon (01892) 500. ELKE RIMPEL VERDWIJNT waar MARCHAL ver schijnt! De MARCHAL Bel of schrijf naar: DUCANA NEDERLAND N.V. RIJNSTRAAT 24 GELDERMALSEN TEL. 03455 - 2139 4 lijnen Hiermede vervullen wij de droeve plicht u in kennis te stellen met het overlijden, in het rusthuis „Parkzicht” te Alphen aan de Rijn, van onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Rooms Katholieke Kerk: Parochiekerk H. Petrus en Paulus, Reeuwijk-dorp Zondag 7.30- 9.00- 10.30 u.: H. Mis In de week 8.15 en 19.30 uur (behalve dinsdagavond) - R.K. Kerk Reeuwijk-brug, Onbevlekt Hart van Maria: 1 In de week: dinsdag en vrijdag om 7.45 en 19.30 uur. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN REEUWIJK Gevonden: plastic bootje (speelgoed); bruine houten kano; wit kinderlaarsje; snelbinder; wit-rode autoped; diplomatentas, in houd: broodtrommel, grijze hand schoenen en bivakmuts; bruine por- temonnaie. Verloren: bedelarmbandje; gouden damespolshorloge; linker bromfiets handschoen; fietstas; haak van weeg schaal; doublé damespolshorloge. Inlichtingen postbureau der Rijks politie te Reeuwijk, dagelijks van 9 tot 13 uur en van 14 tot 18 uur. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: damesfiets; gouden arm band; blokfluit; grijze kinderpet; sleutel; spuit; witte ketting. Verloren: driewielerfietsje; reclame bord; rode portemonnaie; bruine por- temonnaie met inhoud; crème porte monnaie met inh.; zilveren ketting met medaillon; schoolagenda; sleu tel in houdertje. ZEVENHUIZEN Geboren: Cornelia, d.v. W. Huurman en A. Stam. ZEVENHUIZEN De actie voor de bouw van een nieuwe pastorie voor de Hervormde Kerk in Zeven huizen loopt nog steeds goed. In een week tijd werd vorige week weer tweehonderd gulden bijeen gebracht, waardoor de thermometers bij de kerk begin deze week al op 19.201 stonden. Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66: donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16.30 uur Wachttorenstudie Mocht u door vakantie, ziekte of andere omstandig heden niet in de gelegenheid zijn bij de komende gemeenteraadsverkiezingen op 1 juni a.s. op de ge combineerde lijst A.R./C.H.U. te stemmen, regelt u dan tijdig het Dit dient vóór 18 mei a.s. aangevraagd te worden op het gemeentehuis. Voor informatie met betrekking tot het stemmen bij volmacht kunt u zich wenden tot: P. de Lijster, Stationsstraat 19, telefoon 2587; G. R. Repko, Prinses Irenestraat 8, telefoon 2422; Tj. Fenne- ma, de Genestetlaan 13, telefoon 2209 en J. Meuleman, Brugweg 41, telefoon 2115. Bestuur C.H.U./A.R. Kiesverenigingen. Burgemeester Van der Hooft overhandigde aan de heer W. F. Meyer, de scheidende BB- commandant, tijdens de bin- dingsavond een boekenbon. In het midden mevrouw Meyer. (foto Sjaak Noteboom) R.K. KERK Kerkdiensten op zondag: St. Victorkerk, Zuidkade: H. Missen om 7.15, 9.00 en 11.00 uur St. Petruskapel, J. W. Frisoweg: H. Missen om 8.30, 11.15 en 17.30 uur Kerkdiensten in de week: St. Victorkerk: iedere dag een H. Mis om 7.45 uur, woensdag 20.00 uur en vrijdag 7.00 uur St. Petruskapel: een H. Mis dinsdag 7.45 uur, donderdag 20.00 uur en zaterdag 9.00 uur. MOERKAPELLE Tijdens de maandag gehouden openbare zitting van het centraal stembureau is de nummering vastgesteld van de voor de komende gemeenteraadsverkie zingen ingediende kandidatenlijsten. De groslijst van de Partij voor Chris telijke Staatkundige Samenwerking kreeg nummer 1, de Partij van de Arbeid nummer 2, de lijst zonder naam van de heer Duursma nummer 3 en de Staatkundig Gereformeerde Partij nummer 4. GEEN HAAR OP UW HOOFD... hoeft grijs te worden. Borstel dagelijks met Crème MARCHAL (kosten RIMPELCORRECTOR 2 cent) en uw coiffure - behoudt haar oorspronke lijke kleur. Ook verkrijg baar in diepzwart. Gratis folder bij: DROGISTERIJ A. VAN DER HEIDEN, Zuidkade 1 te Waddinxveen, telefoon 01828 - 2433 Startsein tot viering van de nati onale feestdag was de optocht van de schooljeugd, die onder leiding van het onderwijzend personeel naar het gemeentehuis trok om de traditionele aubade te geven voor burgemeester I. J. P. Keyzer. Het zangfestij n stond onder leiding van de heer' K. J. van den Heuvel en werd begeleid door de heer J. de Graaff. In de korte toespraak die burgemeester Keyzer hield deelde deze mee dat aan Koningin Juliana een gelukstelegram zou worden verzonden. Bij de puzzelrit voor auto’s en bromfietsen was de deelname van de laatste ietwat teleurstellend. Slechts vier brommers verschenen aan de start. Verder werd door 44 auto’s deelgenomen. Winnaar bij de auto’s was de heer A. van Hoven, die zijn aantal strafpunten tot ne gen wist te beperken. De heer G. J. van Kralingen won de strijd bij de bromfietsen. De vossenjacht die in de loop van de morgen plaats had, werd een overwinning voor Frans Zwarteveld en E. de Kruijff, die de eerste „vos” wisten op te sporen. Wille Brugge- man en Corrie van der Spek wer den tweede. Veel kinderen deden zich ’s middags te goed aan de tractaties van het Oranjecomité. Ook werd druk deelgenomen aan de kinderspelen. Voor het ganzebord- spel bestond eveneens grote belang stelling. Twee voetbalwedstrijden werden gedurende de avonduren gespeeld. Grote hilariteit verwekte de voet balwedstrijd tussen twee dames- elftallen en ook de gecostumeerde voetbalwedstrijd tussen de leden van het Oranjecomité en vrijwilli gers bezorgde de toeschouwers veel plezier. Met voetbal had een en ander uiteraard nauwelijks meer te maken. De Waddinxveense drumband De Cormula’s liep ’s avonds mee bij de lampionnen- en fakkeloptocht voor de bevolking. De drumband verving De Kleine Trompetter, die plotseling verhinderd was. De feestelijkheden werden afgeslo ten met volksspelen op de Moer- dijkstraat en een toespraak van burgemeester Keyzer, die het Oran- MOERKAPELLE De raad van de gemeente Moerkapelle zal op dinsdag 17 mei a.s. weer in openbare vergadering bijeen komen. MOERKAPELLE Geboren: Marten Cornells Julianastraat 48 (30/4). Overleden: M. Hertog, wed. van M. Boevee, oud 84 jaar. REEUWIJK Geboren: Robertus Johannes, z.v. J. J. F. Froonhoffe en E. Westra; Cornells Jacobus, z.v. J. C. v. Spaan- donk en A. M. Elfering; Marinus, z.v. C. Hoogendoorn en M. M. Vermeulen. Gehuwd: G. T. A. Verhoef en CVCV I „Het verheugt me buitengewoon dat ik deze beide onderscheidingen mag uitreiken,” zo besloot burgemeester Van ’t Verlaat zijn toespraak. Vervolgens was het woord aan de nestor van de raad, de heer C. Roos, die de beide onderscheidenen ge lukwenste. Hij bood namens de raadsleden aan wethouder Kreft een diplomatentas en een vulpen aan. De heer Gijsenbergh mocht een schemerlamp in ontvangst nemen. Namens het gemeentepersoneel werd door de heer L. Braber het woord gevoerd. Ook hij sprak woor den van felicitatie en offreerde aan de gemeentesecretaris een klok. Moerkapelle was een van de vijftien gemeenten waar vorige week ama- teur-modeshows werden gehouden in het kader van de wedstrijd ’’Naaldprinses van Europa 1966”. 26 dames namen aan de door de In- koopcombinatie Nederland in samen werking met de firma Wed. Bac en Zoon georganiseerde wedstrijd deel. De show van zelfgemaakte pakjes, mantels en jurkjes, die in het Dorps huis werd gehouden, trok bijzonder veel belangstelling. Het was tenslotte mevrouw Van Stoppelenburg die met de hoogste eer ging strijken. Zij won een Per zisch tapijt ter waarde van 750,- en zal zaterdag a.s. de eer van haar gemeente hoog gaan houden op de landelijke finale in Krasnapolsky in Amsterdam. Aan die landelijke finale zullen ook deelnemen de da mes mevrouw Breugem, mejuf frouw Karens en mevrouw Oudijk, respectievelijk nummers 2, 3 en 4. De andere prijswinnaressen waren mejuffrouw Bac, mevrouw Van Spengen, mevrouw De Graaff, me vrouw De Wilde-Hertog, mevrouw Van Herk-Koster, mevrouw Verweij mevrouw Ballier, mevrouw Boevée- Smaal en mevrouw Versloot-Qualm. De prijzen variëerden van een elek trische keukenklok tot drie paar nylonkousen. Het was duidelijk dat de doe-het- zelfster met enthousiasme aan hun kledingstukken hebben gewerkt. Er viel voor de leek dan ook betrekke lijk weinig onderscheid op te merken tussen het winnende compleet van mevrouw Van Stoppelenbrug en de andere kledingstukken. De amateur-mannequins werden ingeleid door lady-speaker mevrouw Ton Eenhoorn en op de piano bege leid door Eddy Sanchez. Na de wedstrijd werden door en kele beroepsmannequins, Mar ja en Eva, een aantal modieuze toiletjes getoond, vervaardigd van stoffen, die door de sponsors van de wed strijd worden vervaardigd. ZEVENHUIZEN De ’iintjesregenbui’ die aan de vooravond van Konin ginnedag overal in Nederland heeft gewoed, heeft ook in Zevenhuizen enkele grote druppels achtergelaten. Voor hun verdiensten voor de Zevenhuizense gemeenschap werden vrijdagmorgen op het gemeentehuis wethouder C. Kreft en gemeentesecretaris A. Gjjsenbergh onderscheiden met de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Het was burgemeester A. van ’t Verlaat die de beide gedeco reerden hun medaille in aanwezig heid van vrijwel de voltallige ge meenteraad, de kerkeraad van de Nederlands Hervormde gemeente en de leden van het bestuur van de christelijke scholen, op de revers speldde. De heer Van ’t Verlaat nam als eerste de loopbaan van wethouder Kreft onder de loep. „U heeft dertig jaar in de raad zitting gehad,” zei hij, „en daarvan twintig jaar als wethouder. Daarnaast was u enkele jaren diaken en tegenwoordig ook ouderling en scriba van de her vormde gemeente en ook nog eens lid van het chirstelijk schoolbestuur Zevenhuizen kent u als een nuch ter, zakelijk man, die voor iedereen altijd klaar staat en die vertrouwd is met de problematiek van de ge meentelijke huishouding.” Gemeentesecretaris Gijsenbergh was op 1 januari van dit jaar 40 jaar in dienst bij de gemeente Zevenhuizen. Ruim 26 jaar als gemeentesecretaris. Ook op ker kelijk gebied heeft de heer Gij senbergh niet stil gezeten. Hij was ouderling-scriba, notabel en is nu secretaris-ontvanger van de kerkvoogdij. WADDINXVEEN Tijdens een deze week gehouden bindingsavond van de kring Waddinxveen van de Be scherming Bevolking is officieel af scheid genomen van de heer W. F. Mejjer, die de kring geruime tijd als commandant heeft gediend. Voorts werden talrijke leden van de BB ge huldigd voor tien jaren trouwe dienst. In zjjn openingswoord verwelkomde burgemeester C. A. van der Hooft in het bijzonder de beide wethouders Pille en Venema, het kringhoofd de heer K. van Dongen en diens assistent de heer Bontebal. „De BB is een organisatie, waar voor ik verantwoordelijk ben,” zo zei de heer Van der Hooft. „Maar het is niet voor mij, maar voor uw gezin, voor eigen dorp en eigen land, dat gij u in de gelederen van de B.B. hebt geschaard. Deze organisatie blijft noodzakelijk, want buiten onze landsgrenzen staan machten gereed om onze vrijheid te ontroven en als het beest van de oorlog weer wordt losgelaten zullen wij gereed moeten zijn om voor huis en haard offers te brengen! Het Communisme is een Evangelie, een heilige opdracht en wij weten niet wat de ontwikkeling in Azië en Afrika voor het oude Europa in haar schoot bergt. Trouw wordt er van ons gevraagd om in onze tijd, ter bescherming van vrouw en kinderen, rondom de troon van het Oranjehuis ons te scharen. Een Oranjehuis dat door de eeuwen heen voor Nederland geen offer te groot is geweest,” aldus de heer Van der Hooft. Na dit inleidende woord werd de scheidende BB-commandant, de heer W. F. Meijer naar voren geroepen en sprak de burgemeester met veel waardering over hetgeen de heer Meijer in de afgelopen jaren voor de BB heeft gedaan. Als dank overhan digde hij hem een boekenbon en voorts werden aan mevrouw Meijer bloemen aangeboden. De heer Van der Hooft deed een beroep op alle leden van de BB om de nieuwe com mandant, de heer De Winkel, die zich na veel bedenking bereid had getoond deze taak op zich te nemen, te willen steunen in alle activiteiten van de vele facetten van dit mooie werk. Ook de heer Van Dongen bracht als kringhoofd zijn waardering over voor het vele werk dat de heer Meijer in het belang van de BB had verricht. Een groot aantal leden van de BB ontving daarna uit handen van de burgemeester de medaille voor tien jaren trouwe dienst, vergezeld van een certificaat. Het waren de dames J. C. Kersber- gen-Bezoen en Metselaar-Boon, de heren G. J. Droog, K. vanHolten, C. de Joode, W. T. Kraan, J. v.d. Kleij, B. Kerver, M. A. Boeren, M. C. Kloet, W. H. Kloet, A. van Nielen, E. Rijn- MOERKAPELLE De zonovergoten, uitbundig vlaggende dorpskern van de gemeente Moerkapelle was zaterdag één groot feestterrein waar de gehele bevolking de verjaardag van Koningin Juliana op enthousiaste wijze vierde. jecomité dank zegde voor haar ac tiviteiten op deze in alle opzichten geslaagde viering van de nationale feestdag. MOERKAPELLE Het industrie terrein, waarover bij de voorberei dingen en de vaststelling van de uit breidingsplannen van de gemeente Moerkapelle in de raad meerdere malen is gesproken, zal nu binnen af zienbare tijd kunnen worden gereali seerd. De gemeente heeft inmiddels in een gebied ten zuidoosten van de Zuid- plasstraat gronden aangekocht ter grootte van ruim 16.000 vierkante meter die voor de vestiging van in dustrieën die nauw verband houden met het agrarische karakter van Moerkapelle. De aankopen zijn door Gedeputeerde Staten goedgekeurd. De Zuidplasstraat zal te zijner tijd worden doorgetrokken tot aan de Julianastraat en ook de oprit van de Julianastraat naar de Oranjestraat zal een verbetering ondergaan. Aanvragen voor de aankoop van een perceel grond voor de vestiging van ene bedrijf kunnen worden inge diend bij het college van B. en W. Geen enkel onderhoud. - Blijft zomer en winter buiten, dus altijd beschikbaar. Onkwetsbaar voor weersinvloeden - geen schoon maakkosten - geen afhaalkosten - geen opbergkosten U bespaart honderden guldens - ieder jaar opnieuw! Vederlicht - oersterk - alle maten -18 kleuren - diverse modellen. Voor woonhuizen - flats - kantoren - winkels - scholen - zieken huizen etc. DUCANA levert: aluminium dubbele ramen en deuren - jalouzie- deuren en ramen - glijdeuren - overdekkingen - -aste terrassen - carporches raam en deur- lorren windschermen badkuipsluiters - doucheceldeuren - garagekanteldeuren - win kelpuien - shade screen - waranda's - deur- ornamenten - siding (de nieuwe wand- en gevelbekleding) - tochtstrips - deurluifels - deurdrangers - two story huizen etc. beek, P. Versloot, J. van Steijn, A. Hardendood, C. Metselaar, P. Mole naar, W. A. van Os, Daan Oskamp, J. H. Oudendijk, W. den Oudsten, K. Schaart, J. C. Sliedrecht, P. Sliedrcht, T. Sliedrecht, C. Slierendrecht, P. C. Treffers, F. Veldwijk jr., A. Vink, A. Voskuilen, C. H. de Vries, D. Wesdorp, W. T. Zijderhand, H. Groen en W. J. de Jong. Voor deze onderscheiding kwamen nog meer BB-leden in aan merking. Aangezien zij echter niet aanwezig waren, konden medaille en certificaat niet worden uitgereikt. Het waren de heren A. C. Buitelaar, J. van Egdom, G. J. de Heer, G. van Bruggen, D. van Rooijen, F. Olie, J. P. van Oosten, Dirk Oskam, L. de Pa ter, J. T. M. Rip, T. Schouten, N. Vink, H. J. Voskuilen, D. Wijk, A. C. Kraneveld, J. Minnee, A. v.d. Spek, G. Loef, P. de Rooij, L. de Waal, C. J. Borg, J. W. H. Helleman, E. M. L. Hemminga, P. v.d. Linden, H. J. de Wilde, S. Versloot en A. J. Bot. Na de pauze werd de film „De Prijs der Zee” van Herman van derHorst vertoond en ook verder ontbrak het niet aan gezelligheid, o.a. bij een kienspel met fraaie prijzen. Aan het slot van de avond sprak burgemees ter Van der Hooft zijn voldoening uit over de bijzonder geslaagde bijeen komst, die werd besloten met het zingen van twee coupletten van het Wilhelmus. I I r vai -—4 ho Gelegenheid tot condoleantie des avonds tussen 7-9 uur ten huize van de heer R. J. Jenner, Eikenlaan 120 te Waddinxveen, alwaar de overledene ligt opgebaard. Heden overleed zacht en kalm, na een lang durige ziekte, onze lieve moeder, behuwd- moeder en oma, mevrouw NEELTJE JANNA VISSER geboren Noordam in de ouderdom van 80 jaar. Voorhout J. Koelmans-Visser H. Koelmans Gert en Marijke Gouda J. C. den Boon-Visser A. J. den Boon Ton Waddinxveen G. Visser W. Visser-Breedijk Nellie en Tonnie Amsterdam M. G. van Tubergen-Visser J. van Tubergen Coos, Ton en Otto Waddinxveen, 28 april 1966. Noordeinde 95 1 ■■■"X ZEVENHUIZEN Burgemeester A. van ’t Verlaat heeft maandagmid dag in Hotel Vos aan 85 leerlingen van de lagere scholen in Zevenhuizen de verkeersdiploma’s uitgerekit. De afdeling Zevenhuizen van het Ver bond voor Veilig Verkeer vertoonde na de uitreiking een drietal films. Voorts werd de kinderen een trac- tatie aangeboden. gvg O V en bescherming Evangelisch Molukse Kerk: (in Bethel, J. W. Frisoweg) n.m. 7.00 uur: ds. P. Fader Maleise dienst van Schoonhoven r i

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 12