Ds. J. R. Cuperus met emeritaat heleboel te doen Er is en wel de Waddinxveners liggen me voor en nog een de jeugd heeft open oog voor problemen „Gemeente doet veel bij J. FRA-VA-KO’s FA-team kampioen Nieuwe dirigent bij „Zangvogels” Dodenherdenking bij Monument WADDINXVEEN Op sobere maar zeer sfeervolle wjjze herdacht Waddinxveen gisteravond de geval lenen uit de Tweede Wereldoorlog. Voorafgegaan door muziekkoprs en drumband van ’’Voorwaarts” trok een stoet oudere en jongeren Wad dinxveners, onder wie het college van B. W. en vertegenwoordigers uit alle groeperingen van de bevol king vanaf het Raadhuis naar het Monument op het Stationsplein. Er werden kransen, bloemstukken en eenvoudigetuiltjes bloemen meerge- dragen. Tijdens de gang van de stoet naar de plaats van de herden king luidden de kerkklokken, die om acht uur precies zwegen. Pianist en violist bij schoolconcert 5 mei 1966. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART Pagina 3 Dus oo/c voor Moeder slaagt ons u Gouwevrienden ge- aanvang aanvang Burgemeester Van der Hooft op Ouderavond Gemeenteraad vergadert op 10 mei a.s. WARENHUIZEN Los van politieke zuilen GEMEENTE BELANG Lijst 6 Afscheid Scholen niet genoeg ’’Scholen alleen zjjn echter niet ge noeg,” zei de burgemeester, ”A1 te vaak hebben wjj de nadruk gelegd op het intellect, maar we moeten, de ouders samnwerking met de Vaarwel van Erk 25 jaar bij ta. Sliedrecht Particulier initiatief W egenw achter met verbrijzelde hand Werklust Toch wel mogelijkheden Kapelaan Paardekooper gewond bij aanrijding WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE terrein GOUDA BIOSCOPEN TE GOUDA alleenverkoop bij markt 18, gouda i Onze lage prijzen nopen tot kopen Eikenlaan, leplaan, W‘veen Telefoon 2401 b.g.g, 2184 Dinsdag 17 mei: Concours ’Concorlia’ in Austerlitz. Stationsstraat luisterd naar schoolconcert concert werd derde en laatste dit seizoen. Het Woensdag 11 mei: de Keukenhof. ds. J. R. Cuperus: ...niet rusten... (foto Sjaak Noteboom) Wedstrijdmiddag voor leden/kinderen van ’De Paddestoel’, Lijsterbesstraat, aanvang 14.30 uur. Schouwburg Bioscoop: do. 20.15 uur: „Dodend rendez-vous” (18 jaar). Za. en zo. 19.00 en 21.15 uur, ma., di. en wo. 14.30 en 20.15 uur: „Een ochtend van zes weken” (Un printemps en Hollande - 18 jaar). Za. 15.00 uur, zo. 15.00 en 17.00 uur: „De gevreesde halve sabel” (14 jaar). Zondag 8 mei: Verkiezing ambtsdragers Ger. Kerk. Bouwzondag Gereformeerde Kerk. Dinsdag 10 mei: Vergadering gemeenteraad, raadhuis, aanvang 20.00 uur. Woensdag 11 mei: Lezing Ned. Chr. Vrouwenbond, herv. wijkgebouw Esdoornlaan, aanvang 19.30 uur Woensdag 18 mei: Bijeenkomst Plattelandsvrouwen, in geref. veren.geb., aanvang 20.00 uur. Nachtelijke puzzelrit ’Gouwerijders’, aanvang 21.00 uur. Donderdag 19 mei: Concours ponyclub ’De Reigersburgh’ manege ’Reigersburgh’. Maandag 9 mei: Vergadering algemene raad Gemeen schappelijk Energiebedrijf, stadhuis, aanvang 15.00 uur. Dinsdag 17 mei: Vergadering gemeenteraad, raadhuis, aanvang 19.30 uur. Dinsdag 10 mei: Orgelconcert Feike Asma, Sint Jans- kerk, aanvang 20.00 uur. Dinsdag 24 mei: Opening expositie schilderijen L. van Helden, expositiezaal Veldwijk, aan vang 20.15 uur. Van 24 mei tot 10 juni: Schilderijen van L. van Helden (Den Haag) bij Boekhandel Veldwijk (te bezichtigen tijdens de winkeluren). Donderdagavond werd in het her vormd wijkgebouw aan de Esdoorn laan afscheid genomen van Ds. Cu perus. De belangstelling voor dit voor de hervormde gemeente zo be langrijke gebeuren was bijzonder groot. Ds. Cuperus had het „zo so ber mogelijk” willen houden, om dat ’ik zoveel lof niet heb verdiend’. Het werd echter toch een drukte van belang en talrijke hoogwaar digheidsbekleders uit de hervormde kerk gaven blijk van hun belang stelling. Ds. Joh. Verwelius, die de leiding van de bijeenkomst had, zei het ook: „Dienaren van het Woord kunnen hun taak nooit als geëindigd be schouwen, daarom zal het afscheid u zwaar vallen.” Tot en met 31 oktober: Beeldententoonstelling in het War- naarplantsoen te Waddinxveen. Donderdag 12 mei: Opening Zeminto 3, nieuwe wijk, 14.00 uur. Vrijdag 13 mei: Zeminto 3, nieuwe wijk, 18.00 uur. Andere sprekers waren ouderling J. Grootendorst, namens de wijk- kerkeraad West, ouderling L. Bur ger namens de Centrale kerke- raad en de nieuwe president- kerkvoogd T. de Bruin. Uit naam van de classis en ring sprak ds. W. A. S. Laurense uit Benthui zen. Ds. Verwelius overhandigde de scheidende predikant een af scheidsgeschenk ten bedrage van duizend gulden. De volgende spreker was wethouder S. Pille die ds. Cuperus een moeilijk on derhandelaar vond, maar toch al tijd prettig met hem had samen gewerkt. EXPOSITIES Van 26 april tot 13 mei: Tekeningen en schilderijen van Jan Brand, bij Boekhandel Veldwijk (te bezichtigen tijdens de winkeluren). Zaterdag 14 mei: Zeminto 3, nieuwe wijk, 14.00 uur. Donderdag 5 mei: Opening Brandweergarage Noord- kade, aanvang 11.00 uur. Feestmiddag kleuterscholen Volks onderwijs, in geref. veren.gebouw, aanvang 14.00 uur. Vrijdag 6 mei: Opening nieuwe fabriek „De Rand stad”, Dorpstraat, aanvang 14.00 uur. Speciale weekmarkt t.g.v. vijfjarig bestaan, Juliana van Stolberglaan, aanvang 14.00 uur. Zaterdag 7 mei: Bezoek Duitse biljartvereniging aan Sportvrienden. Aanvang wedstrijd 14.00 uur. WADDINXVEEN Het FA-team van de biljartvereniging De Gouwe vrienden is eind vorige week in haar afdeling kampioen geworden. De nog resterende wedstrijden, een tegen Hotel Vos uit Zevenhuizen en een tegen Gouda werden beide met groot vertoon van macht gewonnen (2 maal 9-0). Het sterke FA-team plaatste zich maandag door een 6-3 zege op Excelsior F uit Gouda ook als eerste in een afdeling van 25 teams. De Waddinxveners zullen nu tijdens een toernooi in Rotterdam moeten strijden om het gewestelijk kampioenschap van de KNBB. WADDINXVEEN De heer A. de Jong uit Rotterdam is benoemd tot dirigent van het hervormde kinder koor ”De Zangvogels”. De heer De Jong volgt in deze functie de heer M. Egberts op, die enige tijd geleden afscheid nam. Een rij van sprekers hierna de dankbaarheid van de Waddinxveen- se hervormde gemeente, en die van de vorige gemeenten (’s-Grevelduin Capelle en Doornspijk) extra tot ui ting. Zichtbaar geroerd sprak ds. Cuperus tot slot een dankwoord. „Vaarwel, vaarwel geliefde gemeen te Waddinxveen,” zo besloot hij. De bijeenkomst werd besloten met een dankgebed door ds. R. C. Cuperus uit Ede, de oudste zoon van de scheidende dominee. Een heraut kondigde met de pis ton de enkele ogenblikken plechtige stilte aan. Daarna hesen padvinders de vlaggen naast het Monument, die halfstok hadden gewapperd, in top en werden in de kelken de bevrij dingsvuren ontstoken. Na een declamatie volgde het leg gen van bloemen en kransen. Bur gemeester C. A. van der Hooft trad als eerste naar voren, gevolgd door een lange rij van vertegenwoordi gers uit alle kringen van de dorps gemeenschap, o.a. Oranjeveren- ging, sportverenigingen, jeugdclubs, scholen, enz. Aan de plechtigheid, verleende ook medewerking het Gereformeerd Kerkkoor. Met het zingen van twee coupletten van het Wilhelmus, bege leid door hoornmuziek, werd de waardige herdenking van de geval lenen uit de Tweede Wereldoorlog besloten. Tijdens de bijeenkomst op het Sta tionsplein was de Kerkweg voor al le verkeer afgesloten. het corset met steun gevende constructie; de oplossing bij alle moei lijkheden met uw figuur, onontbeerlijk bij corpu lentie, verslapte spieren, rugpijn, na operaties, etc. komt u eens vrijblijvend passen. kalasiris WADDINXVEEN In de kantine van de speelgoedfabriek van de fir ma Sliedrecht is vorige week don derdag het zilveren jubileum van de heer J. van Erk uit de Burgemees ter Trooststraat tijdens een intieme bijeenkomst gevierd. De directie van de speelgoedfabriek bood de jubila ris en diens echtgenote haar geluk wensen aan en als bewijs van erken telijkheid voor het feit dat hij gedu rende vijfentwintig jaar zijn beste krachten aan het bedrijf heaft gege-" ven, kreeg de heer Van Erk uit handen van de oudste firmant een gouden horloge met inscriptie. Ook de collega’s van de jubilaris waren bij de viering aanwezig. Namens het personeel werd de ju bilaris een fraaie draaifauteuil aan geboden en waren er bloemen voor mevrouw Van Erk. De heer Van der Hooft gaf op al le vragen uitvoerig antwoord en stel de duidelijk dat niet alles door de ge meentelijke overheid ter hand kan worden genomen. Hij vond dat ook het particulier initiatief, ook finan cieel, van groot belang was om de plannen te kunnen realiseren. ”Als ze in Den Haag zien dat er vanuit de bevolking zelf niets wordt ondernomen, dat zeggen ze daar ge makkelijk - en niet geheel ten on- WADDINXVEEN In afwijking van het normale donderdagse sche ma zal de gemeenteraad deze maand op dinsdag vergaderen. Dinsdagavond a.s. staat een raads vergadering op het programma met een betrekkelijk kleine agenda om vattende een aantal zakelijke voorstellen. Voor gronden aan de Oostzijde van de Gouwe zal een zgn. voorbe- reidingsbesluit moeten worden ge nomen, teneinde ongewenste be bouwing te voorkomen in het gebied nqbax een deel van de provinciale? weg no. 25 en de nieuwe Rijksweg' 12 zullen worden aangelegd. In verband met de winkelbouw- plannen aan de Kerkweg stellen, B. W. de raad voor een zestal perce len aan de Kerkweg van de heer PT Rehorst en het bouwbedrijf Rehorst aan te kopen, waarvoor een krediet van 100.000 wordt gevraagd. Aangezien de stemhokjes, die bij de herkiezingen worden gebruikt, in slechte toestand verkeren, stellen B. W. voor deze te vervangen door eenvoudiger te monteren en te de monteren hokjes, vervaardigd uit licht materiaal, waardoor het transport wordt vereenvoudigd en ook de opslag eenvoudiger zal zijn. De hokjes voor de zeven stembu reaus gaan in totaal 2500 kosten. Aangezien bij de Klaas de Vries- school eën zesde lokaal in gebruik is genomen, zal dit lokaal moeten worden gemeubileerd, waarvoor een krediet nodig is van 5600. Aan de raad wordt voorgesteld in het in dustrieterrein Noordkade 1565 vier kante meter grond te verkopen aan de Rotterdamse Atlantic N.V., die daar een showroom wil vestigen. Teneinde het nieuwe gemeentelij ke garargecomplex aan de Noord kade te voorzien van een kantine- ruimte hebben personeelsleden van gemeente en brandweer in hun vrije tijd het houten gebouw, dat aan de Jan Willem Frisoweg stond en dienst deed als aardgastoonkamer, naar het terrein aan de Noordkade overgebracht. Behalve als kantine kan het gebouwtje ook dienst doen als instructieruimte voor de brand weer en is er een kantoortje in on dergebracht voor de opzichter van de buitendienst. Niettemin waren aan de verplaatsing nog enige kos ten verbonden en zullen nog enkele kosten voor verdere inrichting moe ten worden gemaakt, B. W. stel len de raad voor hiervoor een kre diet te verlenen van 3200. WADDINXVEEN Terwijl hij be zig met het repareren van een band van een vrachtwagen is de heer G. v.d. Berg uit Waddinxveen, wegen wachter bij de ANWB ernstig ge wond geraakt toen de laadbak van de wagen plotseling omlaag schoof en zijn hand verbrijzelde. Het onge luk gebeurde op de rijksweg. De heer v.d. Berg is opgenomen in het ziekenhuis. Wiet geworteld De volgende standplaats zou een langdurige worden. Dat was Doorn spijk. Wortelen’ deed ds. Cuperus er volgens zijn zeggen niet, maar hij werd wel assessor van het classi caal bestuur Harderwijk, secretaris van de zendingscommissje, voorzit ter van de classiale commissie voor opzicht en tucht en van de hervorm de-schoolvereniging, provisor van het Feitenhof in Elburg en mede werker aan het gereformeerd week blad. Er werd in Doornspijk een man nenvereniging opgericht, er kwam een zelfstandige hervormde ge meente in ’t Harde, het Doornspijk- se hervormde kerk onderging een verbouwing en dan was er ook nog tijd voor de normale kerkelijke ver plichtingen. In Waddinxveen ging het weinig anders. Men weet er alles van. Ds. Cuperus werd voorzitter van de Stichting Hervormd Kleuteronder wijs, lid van de provinciale kerk vergadering van Zuid-Holland, voorzitter van de algemene active- ringscommissie kerkbouw 1965, me dewerker aan het gereformeerd weekblad. Er kwamen in negen jaren tijd twee nieuwe hervormde kleuter scholen, er werden drie afzonder- De religieuze carrière van ds Cu perus begon in het plaatsje Masten broek bij Zwolle en duurde van ’31 tot en met ’33. Karakteristiek voor de werklust van de jonge dominee was de stichting van een kerkje in ’s Heerenbroek, dat kerkelijk bij Mastenbroek hoorde. Ds. Cuperus ging daar ook elke week bijbelle zingen houden. Er kwam ook een zondagsschool. Tot 1937 stond ds. Cuperus in ’s Grevelduin-Capelle, een kleine protestantse enclave in het Braban- tia Nostra van de rooms katholieke kerk. Daar werden prompt na de aankomst van de nieuwe dominee een mannen- en een vrouwenver eniging opgericht. WADDINXVEEN De leerlingen van de zesde klassen van de lagere scholen, de beide ulo-scholen en de huishoudschool hebben in het gere formeerd verenigingsgebouw aan de eind vorige week ge bet van ook bijgewoond door wethouder ir. J. P. H. Venema. Voor de schooljeugd traden dit maal op de violist Gerard Meijer en de pianist Johan Batist. Het pro gramma kreeg een ietwat lichtere in houd vanwege het warme weer, maar was toch bijzonder instructief De heer Batist gaf een toelichting op de werken die werden uitgevoerd en de heer Meijer toonde met behulp van verschillende composities enke le speeltechnieken op de viool. De commissie jeugdconcerten mag bijzonder tevreden zijn over de in het afgelopen jaar door haar in sa menwerking met de Stichting Schoolconcerten in Amsterdam ge organiseerde muziekmiddagen. Ruim tweeduizend leerlingen woonden de concerten bij, waarvoor steeds musici van de eerste orde konden worden gegeven indien de geldelijke midde len dat toelaten. rechte - dat er geen behoefte aan be staat en komt er ook geen geld,” was ongeveer de strekking van het ant woord dat de burgemeester gaf op enkele vragen. Een invasie in het Bospark van mensen uit de randstad vreesde de burgemeester niet. Het gebied wordt 120 hectare groot en zal ruim schoots plaats bieden aan tiendui zend recreanten. De vergadering die druk werd bezocht, werd geopend door de voor zitter van het oudercomité, de heer Van Yperen. Deze behandelde met de vele aanwezige ouders voor de pauze enkele huishoudelijke aange legenheden en riep hen op de ouder avonden meer bij te wonen dat tot nu toe het geval was. Zaterdag 7 mei: Brandweerwedstrijden op Jhr. Van der Welstraat, aanvang 9.00 uur. Donderdag 12 mei: Collecte sanatorium Sonnevanck en Zonnegloren, tot 18 mei. Vrydag 13) mei: Ledenvergadering Zwemclub „De Gouwe”, in Hotel De Unie, Kerkweg, aanvang 19.30 uur. Maandag 16 mei: Trekking loterij ’Concordia’, in geref. verenigingsgeb., aanvang 20.30 uur. Opening zwembad. WADDINXVEEN De leefbaarheid van Waddinxveen is weer eens uitvoe rig ter sprake gekomen tijdens een vorige week donderdag in het vereni gingsgebouw aan de Burgemeester Trooststraat gehouden discussie-avond van het oudercomité van de roomskatholieke lagere scholen in Waddinxveen. Het oudercomité maakte zich in de eerste plaats zorgen om de leefbaarheid voor de jeugd (zie onze krant van verleden week) en had daarom burgemeester C. A. van der Hooft gevraagd een redevoering te komen houden over de stand van zaken op dit moment en over de toekomstplannen van de gemeente. „Ik heb hier nu negen jaar ge werkt en ik ben hier geworteld. De bevolking ligt me, is ad rem en up to date, is zakelijk. Dat zijn alle maal trekken die me bevallen. Twintig jaar lang stonk ik in ’s Gre velduin-Capelle en daar kon ik niet aarden, maar hier is me dat ge lukt.” Jacob Reinzoon Cuperus werd geboren op 4 september van het jaar 1900 als zoon van een aanne mer. Na de lagere school ging hij de bouwvakken in, omdat hij even als vader aannemer wilde worden. Dat inzicht veranderde al spoedig en al na drie jaar studie aan de christelijke kweekschool in Dok- kum had de jonge Cuperus de on derwijzersakte op zak. Hij stond voor klaslokalen in Wanswerd, Kat- lijk (bij Heerenveen), Kampen en Heerenveen zelf. In 1920 behaalde hij zijn hoofdakte. Tevreden was hij echter nog niet. „Ik wil studeren, zoveel als maar kon”. En dus ging de jonge onder wijzer weer aan de slag. In 1925 staatsexamen en daarna studie theologie aan de Rijksuniversiteiten van Groningen en Utrecht. Een ra zendsnelle studie zorgde ervoor dat de jonge adspirant-dominee al in ’30 kandidaatsexamen kon doen. Spoe dig daarop het proponentsexamen en dan de toelating tot de kerk. De burgemeester was het niet in alle opzichten eens met de opvattin gen van het oudercomité. ’’Voor de jeugd,” aldus de heer Van der Hooft, "zijn er hier tal van mogelijkheden in het verenigingsleven. Ik denk aan voetbalclubs, korfbal-, gymnastiek-, ballet-, wandelverenigingen. Er zijn vier speeltuinen, één met een knut selclub, een toneel en een muziek- club. Twee tennisverenigingen, een zwem- en een atletiekvereniging, enzovoort.” Een eerste vereiste voor de leef baarheid voor de jeugd vond de bur gemeester echter de school. Bij het in 1959 tot stand gekomen structuur plan werd bekend dat Waddinxveen na de realisatie van de plannen Groenswaard, Vondelwijk en Oran- jewijk rond de 25.000 inwoners zou tellen. Behalve huizen moesten er in die nieuwe wijken ook winkels, ker ken en scholen komen om ze leef baar te houden. In 1958 zaten er op de ulo-scholen 92 leerlingen (in ja nuari ’66: 306), op de lagere scholen 1315 (’66: 1807) en op de kleuterscho len 369 (’66: 774), terwijl er nog onge veer 1500 kinderen zijn beneden de leeftijd van vier jaar. De heer Van der Hooft was van mening dat er in Waddinxveen op het gebied van de scholenbouw vol doende was gedaan en nog staat te gebeuren. Waddinxveen is met an dere gemeenten verenigd in een scho lenbouwteam om nog sneller, beter en mooier te kunnen bouwen. WADDINXVEEN „Er is volstrekt niets van waar dat ik Waddinxveen zou gaan verlaten. Integendeel, ik ben juist op zoek naar een geschikt huis, waar ik na mijn emeritaat kan gaan wonen. Die kranten schrijven maar wat.” Dit zijn de kernachtige woorden van ds. J. R. Cuperus, van wie de Nederlands Hervormde Gemeente tijdens twee bijeenkomsten, donderdag en zondag, afscheid nam. Die berichten over het feit dat ds. Cuperus uit Wad dinxveen zou gaan vertrekken hebben - we geven het met enig schaamrood op de kaken toe - ook in onze eigen krant gestaan. lijke wijkgemeenten gesticht (Oost, West en Oranjewijk), er kwam het jeugdgebouw Het Anker, de nood kerk Bethel, het plan voor de nieu we Groenswaard kerk, enz. En nog weet ds. Cuperus niet van ophouden. Hij loopt al twee jaar te prakkizeren over een jeugdhuis voor kinderen van alle gezindten. „Die kinderen hebben hier niks. Voor mij is het helemaal geen wonder als ze ruiten gaan in gooien of ander kattekwaad uitha len. Daar hoop ik na mijn emeritaat hard aan te kunnen gaan werken. Dan wil ik weer naar Amerika om daar te gaan preken, en er is nog veel meer te doen. Misschien ga ik wel als bijstand naar Hoevelaken of een andere plaats, maar dat hoeft maar twee of drie dagen in de week in beslag te nemen. Voor de rest wil ik hier blijven.” Dominee Cuperus heeft veel ge daan in zijn leven, behalve reizen naar de Verenigde Staten, Canada en Marokko, schreef hij boeken en brochures, vertaalde hij werken van Marnix van St. Aldegonde in mo dern Nederlands enz. Hij deed het in dienst van zijn Heere en vindt het niets bijzonders. „Ik werd altijd gesteund door Hem en er waren al tijd nog wel mensen die meewerk ten om bepaalde dingen tot stand te brengen. Ik heb het echt niet al lemaal zelf gedaan.” school, het kind opvoeden tot een evenwichtige, harmonische per soonlijkheid en daarom is ook zelf werkzaamheid in en buiten de school in en buiten het gezinsverband nood zakelijk. Passiviteit is de grootste boosdoener voor de jeugd.” Ter ontplooiing van de lichame lijke en creatieve activiteit van de jeugd noemde de burgemeester de recreatieplanneh Bospark (tussen Waddinxveen en Boskoop) en ’t Weegje, waar naar hartelust zal kunnen worden gewandeld, gefietst geroeid, gevist, gekampeerd, ge zwommen, enzovoort. Er komen wel licht in het Bospark ijsbaantje voor de kleuters en in ’t Weegje honken voor padvinders en speelweiden voor de kinderen. ”Ik meen dat wij in on ze gemeente meer dan voldoende aandacht hebben voor de problemen waarvoor we ons gesteld zien,” zo besloot de heer Van der Hooft. Na de toespraak volgde een zeer levendige discussie waarin werd gesproken over het vijfjarenplan van de gemeente. Het nieuwe en het oude zwembad kwamen ter sprake, het Dorpshuis, de functies van het toekomstige bospark, speelweiden, het probleem van het verdwijnen van de zandbakken in de Oranjewijk (op verzoek van de omwonenden). WADDINXVEEN Kapelaan G. L U. Paardekooper is op Koninginne dag ernstig gewond geraakt bij een aanrijding die plaats had in de Oranjewijk. Een bestuurder van een personenauto uit W’veen reed met de grote snelheid de hoek om van de Willem de Zwijgerlaan en de Mau- ritslaan en kwam in botsing met de auto van de heer J. Kalkman uit Waddinxveen. De veroorzaker van het ongeval gaf gas in plaats van te stoppen en reed kapelaan Paarde kooper aan. Deze botste weer tegen de wielrijdster mej. C. Blonk aan, kwam daarna onder de auto terecht en werd overreden. Het slachtoffer werd met ernstige verwondingen in het Sint Jozefpaviljoen in Gouda opgenomen. Mejuffrouw Blonk kon na te zijn behandeld naar huis terug keren. De auto van de man, die deze reeks van gebeurtenissen op zijn ge weten had, bleek niet verzekerd en werd in beslag genomen. De man, die al eens eerder een aanrijding veroorzaakte met een motor en toen niet in het bezit was van een rijbe wijs, bleek dat ook nu weer niet te bezitten.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 3