mee naar .1 Weer werkt mee tijdens muziek- en sportavond fe van het i Unieke bejaardenreis Hoge Vel uwe Epiloog Tennisclub Waddinxveen besluit Eerste paal voor Raiffeisenbank Herv. kerk houdt ritmische dienst WONINGINRICHTING I) maandag geslagen HUUR PIANO'S Spoedig bouw bibliotheek Priesterwijding Th. Lammertse al in gemeenteraad Weduwe M. Boevé dinsdag overleden Capaciteit gemaal De Wilde Veenen wordt vergroot competitie met goede resultaten BI WurliTzer EXAMENS GESLAAGD P, v, d. Eijk werd voorzitter polder Paddestoel ging uit wandelen Bouwrij pmaken De Rijnstreek trekt voor verbeteringen bijna twee ton uit WADDINXVEEN Het algemeen bestuur van het streekwaterleiding- bedryf ”De Rijnstreek”, waarin tien gemeenten samenwerken, heeft in een vergadering die vorige week don derdagmiddag in de raadzaal van het gemeentehuis van Boskoop werd gehouden, in totaal 185.000 aan kredieten ter beschikking gesteld. Dit bedrag is onder meer bestemd voor het doortrekken van d e water leiding in de Stationsstraat in Wad dinxveen en het aansluiten van de nieuwe woningen in de uitbreidings plannen Snydelwyk, Zuilhof en Rhijneburg, resp. van de gemeenten Boskoop, Leiderdorp en Hazerswou- de. Dijkgraaf A. Kroes: Polderwegen horen bij de gemeenten WADDINXVEEN De dijkgraaf van de Zuidplaspolder in Schieland de heer A. Kroes uit Waddinxveen, heeft tijdens de donderdag in Gou da gehouden vergadering van in gelanden gepleit voor overdracht van de wegen in de polders aan de gemeenten. Door de toename van de intensiteit en omvang van het wegverkeer worden aan de wegen in de Zuidplaspolder steeds hogere eisen gesteld. De financiële offers die moeten worden getroost om de wegen, die hun lokale betekenis voor het merendeel hebben verlo ren, in goede conditie te houden, dreigen de draagkracht van de pol der te boven te gaan. Gouwenieuws afgelopen 3 weekeinde... I i- i i i i i I I I I I I I I I 4 2 fcsge inruilwaarde voor Uw oude PIANO of ORGEL Demonstraties Collecte Jong Volksonderwijs was bij Deltawerken a. J.van Urk Westersingel 42-44 R'dam tel.(010)135025 Moerkapelle - Be Fair5-1 VS? 3 in 5 GESPECIALISEERD in STIJLMEUBELEN drie op kwam. 8 8 8 8 8 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 11 10 8 7 4 13 12 8 8 7 5 4 0 13 11 10 8 5 4 3 2 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 12 6 12 5 4 3 11 7 4 2 telegrafisch haar dank had over gebracht. De wethouders S. Pille en ir. J. P. H. Venema vertegenwoordigden bij deze reis het gemeentebestuur. Wethouder Pille vertolkte de dank en waardering van het gemeente bestuur voor het werk, dat de mid denstand nu ook weer voor de be jaarden had gedaan. De oudste deelnemer aan de reis, de 89-jarige heer Willem Matse, voelde zich niet in staat een dank woord uit te spreken. Hij liet dit gaarne over aan de heer P. van der Laarse, die in een geestige speech de dank van allen overbracht. Tegen negen uur was de stoet terug in Waddinxveen. Bij de brug stond de muziekvereniging Voor waarts de auto’s op te wachten. Ook was er enorme belangstelling van de bevolking voor de terugkeer van de bejaarden. In de Dorpstraat waar de stoet werd ontbonden, was het de muziekvereniging Concordia compleet met de majorettes, die ’n waardig slot aan de dag wist te geven. Over enige tijd zal men nu de be schikking hebben over een fraai en modern aan de eisen aangepast ge bouw, dat wordt gebouwd door de fa. J. Koster Zn te Moerkapelle. Dames: Donk 1 Gouwe 1 GZC2 De Zijl 1 Meisjes: LZC GZCb Gouwe Boskoop Jongens: Gouwe GZCb SZ&PC Donk Lef wel Vraag folders en inlichtingen over de nieuwe serie 1966 bij de Wurlitzer-importeur: wens en N. Leenes-mej. E. Vermeij en E. Haas 6-0 en 7-5. Waddinxveen Hl-Unilever in 5-3 De enkelspelen werden eerlijk ge deeld. A. Spanjer won van K. Rust met 3-6, 6-2 en 6-0 terwijl M. Jenné verloor met 3-6 en 3-6 van P. La- dan. In het damesenkelspel verloor mej. J. Spanjer van mej. S. van der Haas met 1-6 en 4-6, terwijl mej. I. Helleman in een sterk gespeelde wedstrijd zegevierde over mevr. L. Stehmann 6-3 en 6-3. De heren M. Jenné en D. Doeve wonnen van de heren K. Rust en P. Ladan met 6-4 en 6-2. De damesdubbel ging ver loren tegen mej. van der Haas en mevr. Stehman met 3-6, 6-2 en 0-6. De gemengd dubbelspelen waren een prooi van Waddinxveen. Mej. J. Spanjer en A. Spanjer-Mej. S. v. d. Haas en K. Rust 7-5, 6-4; Mej. J. Jenné en D. Doeve-Mevr. L. Steh mann en P. Ladan 6-2, 1-6 en 6-3. MOERKAPELLE Begin deze week is men in Moerkapelle be gonnen met het bouwrijp maken van het terrein voor twintig een gezinswoningen, die gebouwd zul len worden voor rekening van de N.V. Nationaal Grondbezit. De hui zen zullen verrijzen op het stuk grond achter de nieuw te bouwen Raiffeisenbank dat in het noorden wordt begrensd door de christelijke lagere school en in het oosten door het voetbalveld. WADDINXVEEN De wandel groepen van de Paddestoel hebben weer deelgenomen aan de bij Arn hem gehouden wandelmars naar ’t Dorp. Er werd gelopen over de af standen 10 en 15 kilometer en op beide afstanden wisten de groepen fraaie prijzen en herinneringen te verkrijgen. Evenals in het verleden werd de reis naar Arnhem gemaakt veel particuliere auto’s, acht in totaal. Het bestuur van de speeltuinver eniging is de automobilisten, die zich voor dergelijke ritten steeds belangeloos beschikbaar stellen, erg dankbaar en hoopt dat er nog meer dere inwoners zijn, die zich af en toe ook op deze wijze voor ’t speel tuinwerk willen inzetten. Voor de jongens en meisjes was het een feestelijke dag, want be halve de wandelmars was er de ge zellige reis met onderweg een pick- nic. Voor de nodige versnaperingen hadden de winkeliers van de win kelgalerij „De Sniep” gezorgd. MOERKAPELLE Op de plaats waar vroeger de wagenmakerij en kistenfabriek van de heer De Man stond, is maandagmorgen gestart met de bouw van het nieuwe kan toor van de Coöperatieve Raiffei senbank voor Moerkapelle. Bij het slaan van de eerste paal waren be halve de bestuursleden van de bank ook verscheidene andere belang stellenden aanwezig, onder wie bur gemeester I. J. P. Keyzer. Na de korte plechtigheid feliciteerde de burgemeester het bestuur tijdens een bijeenkomst in het Dorpshuis. De voorturende uitbreiding van de gemeente Moerkapelle is niet aan de Coöperatieve Raiffeisenbank voor Moerkapelle en Zevenhuizen voorbij gegaan. Ruim twintig jaar geleden startte de bank in Moer kapelle en hield aanvankelijk één morgen in de week zitting in een apart lokaaltje in het gemeentehuis De zich sterk uitbreidende belan gen van de Raiffeisenbank konden op den duur niet meer in die ruim te worden gehuisvest en een aantal jaren geleden verscheen een salon- wagen in Moerkapelle, waarin be halve een woonruimte voor de em ployé ook nog plaats was voor een klein, maar gerieflijk kantoortje. Die wagen stond (en staat) op het inmidels aangekochte terrein aan de Nassaustraat. ZEVENHUIZEN De onlangs op gerichte jeugd werkcommissie van de Nederlands hervormde gemen- te in Zevenhuizen houdt a.s. zondag in het clubgebouw aan de Lange Zijde voor het eerst een speciale kerkdienst voor jongeren. Met bege leiding van een combo uit Leider dorp zullen in deze dienst’ bekende en minder bekende liederen in een modern ritme worden gezongen. De combodienst is hoofdzakelijk be stemd voor jongeren van twaalf tot twintig jaar. De kerkdienst begint om tien uur. Op 3 juli a.s. wordt een tweede jongerenkerkdienst gehouden. Dan zal een muziekgroep uit eigen kring voor de begeleiding zorgen. Voorts verleent een knapenkoor medewer king. met recht van koop ES v.a. few Bp.mnd. zonder eerste stort ing Tussen de Kanaalstraat en de Ju- lianastraat in Waddinxveen zal ten behoeve van de geplande woningen bij de doorstrekking van de Stations straat een hoofdleiding met een doorsnede van 100 mm worden ge legd. Hiervoor werd 2500 uitge trokken. Kredieten werden voorts gevo teerd voor de verzwaring van de AC-leiding in Zoeterwoude, de aan sluiting van de panden Nesse 1,3 en 4 in Boskoop die tot nu toe nog niet op het drinkwaterleidingnet waren aangesloten (voor deze aansluiting zal subsidie aan de provinciale over heid worden gevraagd) en voor de verbetering van de aanvoerleiding in Koudenkerk aan den Rijn. van de modellen 1966 te Rotterdam dagelijks van 10-14 uur door onze Wurlitzer-organist JOOP WALVIS. Bij aanschaffing van een orgel 3 MAANDEN GRATIS ONDERRICHT. Enorme sortering Prijzen vanaf 675.- HUUR met recht van koop 1 E! H v.a. JLw Bp.mnd. zonder eerste storting Bejaardencomité werd gelukkig ge maakt met 550 en de Kankerbe strijding en Het Vierde Prinsenkind kregen ieder 50. Het was bijzonder gezellig op het voetbalveld. De vriendschappelijke voetbal wedstrijd tussen Moerkapelle en Be Fair uit Waddinxveen eindigde met een veelbelovende uitslag: 5-1 voor Moerkapelle. Voor de wedstrijd gaf de volleybalvereniging De Ko meet een demonstratie en ook de gymnastiekvereniging Tarzan gaf enkele staaltjes van zijn kunnen. Na de wedstrijd traden de mando- lineverenigingen De Snarenpluk kers en Gimando op. Gedurende de gehele avond werd er druk gebruik gemaakt van de schietbaan van de Moerkapelse schietvereniging. Velen waagden een kansje bij het rad van avontuur dat door het Bejaardencomité werd gehanteerd. r WADDINXVEEN Naar wordt verwacht kan binnenkort een aan vang worden gemaakt met de bouw van een nieuw gebouw voor de Openbare Chr. Bibliotheek, die tot dusverre is ondergebracht in een noodgebouw aan de Juliana van Stolberglaan, tegenover de Prins Bernhardlaan. Het nieuwe gebouw waarvoor in middels de rijksgoedkeuring is ont vangen, gaat verrijzen vlak naast de kleuterschool „Pinkeltje” op de plaats waar vroeger de houten kleu terschool stond. B. W. stellen de raad voor, voor de bouw van de bibliotheek een stuk grond ter grootte van 19.500 Voor het eindexamen HBS-b aan het Chr. Lyceum in Gouda slaagden Kees Sliedrecht te Waddinxveen, Ank Biemond, Ineke van der Spek te Zevenhuizen, Maria Noordam en Koos Bac te Moerkapelle. Voor het in Kunstmin te Gouda gehouden Ulo-examen slaagden - diploma A: C. M. Bos en J. J. v. d. Loo te Waddinxveen, J. Visser te Zevenhuizen; diploma B: M. den Heijer te Waddinxveen en P. van Rooijen te Zevenhuizen. WADDINXVEEN Vorige week zaterdag is de heer J. D. J. van den Dool uit Waddinxveen door de bis- schop van Rotterdam mgr. M. A. Jansen tot priester gewijd. In de St. Victorkerk heeft hij zondag ochtend zijn eerste plechtige mis gecelebreerd, die o.m. werd bij ge woond door burgemeester C. A. van der Hooft. De stijgende kosten voor het on derhoud van de wegen hebben, al dus de heer Kroes, ook dit jaar weer hun stempel gedrukt op de begroting. Het totaal der gewone uitgaven steeg ten opzichte van ’65 met f 219.00 naar 638.280. In een adres aan de vaste commissie van de Tweede Kamer heeft het polder bestuur haar bezwaren naar voren gebracht zo deelde de heer Kroes mee. Met ’t onderhoud van de wegen wor den niet meer uitsluitend de be langen van de ingelanden gediend, zodat ook de kosten daarvoor niet alleen door die kleine moeten wor den gedragen. „We zullen ons in de toekomst alleen bezig moeten hou den met de waterbeheersing,” vond de dijkgraaf. Besprekingen over de overdracht van de Noordringdijk, Tweede Tochtweg en Piasweg aan de gemeente Waddinxveen waren volgens de voorzitter bevredigend verlopen, hetgeen niet gezegd kon worden van de onderhandelingen met Zevenhuizen over overname van de Knibbelweg en de Noorde lijke Dwarsweg. WADDINXVEEN De collecte die onlangs ten bate van de sanatoria Sonnevanck en Zonnegloren in Waddinxveen werd gehouden heeft 643.85 opgebracht. Vorig jaar werd WADDINXVEEN Tot opvol ger van de heer G. W. C. van Dort Kroon als voorzitter van het be stuur van de polder Achterof en De Putte werd met grote stemmen meerderheid gekozen de heer P.v.d. Eijk. Tijdens een vergadering werd de met een eindcijfer van ruim 100.000 sluitende begroting aan vaard. ZEVENHUIZEN Vijfentwintig leden van Jong Volksonderwijs hebben zaterdag deelgenomen aan de reis naar de Deltawerken die werd gemaakt met een bus van Eu ropa Express. De jongelui, die ’s morgens om acht uur vertrokken, waren na ruim een uur al tot in Zeeland gevorderd. Via de Brienen- oordbrug liep de route over de Ha- ringvlietbrug en Grevelingendam naar Zierikzee waar de koffie werd gebruikt. Over de Oosterschelde- brug ging het naar Vlissingen, Mid delburg en Goes, waarna men zo- langzamerhand aan de terugtocht ging denken. Over Breda en Dor drecht bereikte het groepje tenslotte Ridderkerk. Daar werd gedineerd, Omstreeks tien uur in de avond keerden de leden van Jong Volkson derwijs in Zevenhuizen terug na een bijzonder leerzame en vooral ook zonnige dag Zeeland. WADDINXVEEN De heer Th. Lammertse, die bij de laatste ver kiezingen tot lid van de gemeente raad van Waddinxveen werd ge kozen, zal al vóór september lid van de raad gaan uitmaken. Door het hoofdstembureau is hij namelijk aangewezen als opvolger van de heer T. Ververs, die om politieke redenen bedankte als lid van de ge meenteraad voor de PvdA. Als zijn opvolger kwam in aan merking de heer Van Egdom, die zich echter niet beschikbaar wilde stellen. Daarna was de heer Lam mertse aan de beurt. Het nieuwe raadslid, dat nog zal moeten wor den beëdigd is veertig jaar en van beroep boekhouder. De heer Lam mertse is lid van de Partij van de Arbeid voor welke partij hij bij de jongste verkiezingen als nummer drie op de kandidatenlijst voor- Pri|zen v.a. 1.145.- MOERKAPELLE Groot was de belangstelling voor de zaterdag avond in Moerkapelle gehouden zang-, muziek- en sportavond die vele Moerkapellenaren tot laat in de avond (al of niet actief) op de been heeft gehouden. Het weer heeft zich tijdens deze manifestatie bijzonder goed gehouden en het organisatie-comité toonde zich na afloop dan ook bijzonder tevreden. Verbondenheid Het muziekgedeelte van de avond begon al vroeg. Rond zes uur maak te Concordia uit Waddinxveen, dat nu al jaren belangeloos medewer king verleent, een rondgang door het dorp en vervolgens ging het in optocht naar het voetbalveld waar de voorzitter van het comité, de heer G. Zwarteveld, zijn vreugde uitsprak over de belangstelling en met name burgemeester I. J. P. Keyzer verwelkomde. Moerkapelle’s eerste burger open de de sportavond. In zijn toespraak zij hij bijzonder verheugd te zijn over de hechte samenwerking tus sen de verschillende verenigingen, die duidelijk toonden hoe groot de onderlinge verbondenheid in Moer kapelle is. „De organisatie van dit soort evenementen kan er toe bij dragen dat ook de nieuwe ingezete nen zich spoedig gaan thuisvoelen in deze gemeenschap, die voor goe de sociale doeleinden altijd wel iets over heeft. Opbrengst f 650,- Die offerbereidheid bleek uit de opbrengst van de manifestatie. Het MOERKAPPELLE Op 74-jarige leeftijd is dinsdagavond om kwart over elf in het ziekenhuis in Gouda overleden wed., mevr. M. Boevée- Puik. Mevrouw Boevée genoot in Moerkapelle bekendheid als werk ster van het gemeentehuis, dat zij van 1934 tot en met 1960 steeds heeft schoongehouden. Zij was reeds enige tijd ziek. De begrafenis zal plaats hebben op zaterdag 11 juni a.s. tuusen een en twee uur op de algemene be graafplaats in Moerkapelle. De verenigde vergadering van het Hoogheemraadschap van Schieland heeft tjjdens haar bijeenkomst van vorige week, die in Rotterdam werd gehouden, besloten het verzoek van de polders Bleiswjjk en De Wilde Veenen om de bemalingscapaciteit van de gemalen der beide polders te vergroten tot respectievelijk 390 en 80 kubieke meter per minuut in te willigen. Voorzitter mr. U. G. Schilthuis had wel begrip voor deze verzoeken maar maakte wel de kanttekening, dat door het stelselmatig vergroten van de capaciteit van de polders het Schielands gemaal aan de Admirali- teitskade eigenlijk ook vergroot zou moeten worden als men wilde voor komen dat de Rotte zou overlopen. ’’Tijdens de abnormaal zware re genval van december 1965 kon het Schielands gemaal het water al bij na niet meer bijhouden,” zo zei de voorzitter, die in de toekomst in dat opzicht dus nadere voorzieningen noodzakelijk achtte. De volgende hoofdingelanden werden ge- en herkozen: A. Bac Azn uit Moerkapelle, E. J. van der Spek uit Bleiswijk, Ph. A. van der Breg- gen uit Waddinxveen en mr. T. Leo pold uit Rotterdam. Plaatsvervan gend hoofdingeland werd onder WADDINXVEEN De tennis vereniging Waddinxveen bleek op de laatste competitiezondag pas op toeren te zijn gekomen. Het eerste team verloor van de kampioen van de afdeling met slechts 3-5; een re sultaat, dat geen ander team heeft weten te bereiken. Het tweede team verloor met 5-3. Het meest verheu gende resultaat was de winst van het jeugdteam (met 5-3) in een uit stekend gespeelde wedstrijd. In het eerste team, spelende te gen Aeolus Oledo I, verloor de heer Kleist, door een gebroken racket, in drie sets, 6-4, 5-7 en 4-6. Mej. de ivlol won haar enkelspel met 6-4 en 6-2, terwijl Anke Koppenaal, na een uitstekend gespeelde wedstrijd met 6-8 en 1-6 ten onder ging. De da mesdubbel met mevr, van Zetten en Anke Koppenaal werd met 3-6, 6- 4 en 6-3 gewonnen. Tegenover het verlies van het tweede herenenkel spel, 6-0 en 6-0, kwam er winst uit het gemengd dubbelspel van Anke Koppenaal en de heer Kleist met 7- 5 en 6-4 en verlies van mevr, van Zetten en de heren Brants met 4-6 en 2-6. Het was voor het eerste team een uitstekende oefengelegenheid voor de komende degradatiewed strijd Het tweede team verloor tegen clubhuis te Werve V met 5-3. De uitslagen waren: Herenenkelspel: W. Badrian-C. N. Jansen van Rosen- daal (W) 6-8, 2-6. N. Leenes-E. Haas 7-5, 4-6 en 7-9. Damesenkelspel: Mej. H. Datema-mevr. C. van Dam me 6-0 en 6-2; mej. N. Leewens- mej. E. Vermeij 3-6, 6-2 en 6-3. He rendubbelspel: W. Badrian en N. A. van Straaten-C. M. van Damme en C. N. Jansen van Rosendaal 5-7, 5-7. Damesdubbelspel: mej. H. Da- tema en M. Leewens-Mevr. C. van Damme en mej. J. van Riemsdijk Kreenen 6-0, 6-0. Gemengd dubbel spel: mej. Datema en N. A. van Straaten-mej. van Riemsdijk Kree nen 6-3, 4-6 en 6-1. Mej. N. Lee- WADDINXVEEN De polo- teams van de zwemclub De Gouwe hebben het dit winterseizoen lang niet slecht gedaan. Het derde heren en het jongensteam eindigde in hun poules op de eerste plaats. Gouwe 1 en 2 (heren) eindigden als twee de op de ranglijst met slechts één punt achterstand op de nummers een. Eindstanden: Heren: AZC 1 Gouwe 1 GZC2 De Zijl 1 Woerden GZC3 Gouwe 2 AZC 2 LZC 2 De Zijl Woerden Donk 2 Boskoop1 Gouwe GZC4 GZC5 AZC 3 Gouwe 4 Donk 3 BZ&PC ZPS1 Het programma WADDINXVEEN Voor het di ploma maatschappelijke zorg en middelbare sociale arbeid is ge slaagd de heer M. Louhenapessy, commies A bii de eemeenteliike so- RhtiU’.tV: j V•.•Av i WADDINXVEEN Niet minder dan 109 Waddinxveense autobezit ters stonden gisterochtend gereed om ruim driehonderd bejaarden een unieke dag te bezorgen. Want de bejaardenreis 1966, georganiseerd door de plaatselijke middenstand is een ongekend succes geworden, niet alleen door het bijzonder fraaie weer, maar ook door de perfecte organisatie. Omstreeks half negen vertrok de stoet, die zich op de Kon. Wilhel- minasingel had geformeerd. Via de nieuwe wijken, waar vele bewoners de bejaarden hartelijk uitgeleiden deden, reden de wagens naar de Kerkweg en vandaar via Dorps straat en Plas weg naar Rijksweg 12. De reis ging langs de drukke ver- keersrotonde Oude Rijn en Auster litz naar Renswoude, waar een kof fiepauze werd gehouden. Vandaar richting Ede, Otterloo en Schaars- bergen naar het einddoel De Hoge Veluwe. In deze uitgestrekte bossen werd rondgetoerd om de gasten volop te laten genieten van de onvergetelij- ken schoonheid van dit nationale park. Tijdens de rondrit over de wildbanen kwamen tot groot ver maak van bejaarden en chauffeurs twee wilde zwijnen met vijf jonge biggen de weg op. Later raakte men in het restaurant De Koperen Pot over dit feit en over al het andere moois dat men had gezien, nauwe lijks uitgepraat. Na de lunch kon den allen, die van wandelen hiel den, nog verder genieten van het mooie park. In de loop van de middag werd de terugreis aanvaard. Voor het slotdiner was de keuze op Avifauna in Alphen aan de Rijn gevallen. Het was de heer v. d. Hondel, die er daar de stemming goed wist in te brengen door op de piano tal van populaire liedjes te spelen, die geest driftig werden meegezongen. Namens het winkelweekcomité bracht de heer H. K. van der Loo hier speciaal dank aan allen, die tot het welslagen van deze dag hadden bijgedragen. De inwoners, die via de St. Nicolaas winkelactie de fi nanciën bijeen hadden gebracht, de autobezitters die hun dag en auto beschikbaar hadden gesteld, de be geleidende motorrijders, dokter A. Blom die was meegegaan maar ge lukkig geen „dienst” had behoeven te doen en de doktoren en wijk zusters in het algemeen. Ook be trok hij in zijn waarderende woor den de heer Gaaikema, die met zijn gymnastiek de Waddinxveense be jaarden nog fit weet te houden. De heer Van der Loo deelde ook nog mede, dat mevrouw Ververs, door een ongeval was verhinderd de reis mee te maken. Het comité had haar ppn hloemetie in het zieken- De laatste klap is ook gevallen en hy is hard aangekomen. Be Faer 2 degradeert naar de afdeling Gouda, waaruit het vorig jaar met zoveel bravoure promoveerde. De klap werd uitgedeeld door CSVD 3, dat met 7-4 allerlei Waddinxveense il lusies aan stukken schoot. De balans opmakend komt men tot de slotsom dat dit seizoen voor Be Fair niet bijster succesvol is ge weest. Het standaardteam bleef met de hakken over de sloot in de KNVB, het tweede verloor en ook de prestaties van de resterende drie senioren elftallen waren niet van dien aard dat ze in aanmerking kwamen voor eervolle vermeldin gen. Ook van het juniorenfront valt weinig nieuws te vertellen. En dat is alles bijeengenomen toch op zijn minst wel ietwat merkwaardig voor de grote, sterke en gezonde zater- dagciub die Be Fair toch is. van De Gouwe voor de komende weken luidt: Donderdag 9 juni: 19.00 uur: Gouwe (meisjes)-GZC a 19.30 uur: Te Werve-Gouwe, dames 19.45 uur: Gouwe 3-AZ ’70 (heren) 20.15 uur: Gouwe 1-Wilskracht 1 (heren). Vrijdag 10 juni: 19.30 uur: BZC 1-Gouwe 2 (dames) 20.15 uur: OZV 2-Gouwe 4 (heren) Op zaterdag 11 juni neemt het eer ste zevental van de heren deel aan een toernooi in Woerden. Dinsdag 14 juni: 19.00 uur: Gouwe (meisjes)-OZV a. 19.20 uur: Gouwe (jongens)-Donk 19.45 uur: Gouwe 2 (dames) BZC 1 20.15 uur: GZC 1-Polair Bears 1 (heren). Woensdag 15 juni: 19.45 uur: Boskoop 2-Gouwe 2 (da mes) 20.30 uur: Zwemkunst 4-Gou- we 3 (heren). Donderdag 16 juni: 19.45 uur: Gouwe 1-RZV 1 (dames) 20.00 uur: AZC 1-Gouwe 1 (heren) 20.15 uur: Gouwe 2-DWR 2 (heren) WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART donderdag 9 juni 1966 ongeveer 585 ingezameld. huis laten bezorgen, waarvoor zij ciale dienst. bare Christelijke Uitleenbibliotheek venhuizen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 8