Waddinxveners visten öe Chinese Pd.peqö.d.1 Dolfijn gaf Gouwe geen kans op overwinning I I succesvol in Nieuwkoop de nodige spanning en verrassingen, door de heer J. Steenwinkel beschik baar was gesteld. fis stuurman en WIK gaat weer naar vierdaagse Zomerpostzegels Films in Gouda De Stormvliegers de automatische Wedvluchten van postduiven Kampioenschappen hengelsport Kapellevliegers Kans op kampioenschap leek dichtbij van het a i> p i e OPREIS afgelopen weekeinde agina B Andere wedstrijden Kj 9 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART 14 juli 1966. I ter voorkoming van hiuggebeten. (wordt vervolgd) door Earl Derr Biggers vertaald door P. Oreille Hoofdstuk 12 - nr. 30 def- vroeg hij. (wordt vervolgd) 2405 gr. 510 gr. 400 gr. 385 gr. 365 gr. 315 gr. 305 gr. 300 gr. 275 gr. 190 gr. 41. ”Kom ju er eens uit!” riep Kappie streng. Er ging een luikje in de romp van de robot open en Knokemeyer kroop naar buiten. ”Zo,” vervolgde Kappie, ”en ver tel nu eens, wat die bedriegerij betekent. Aardappel van een ke rel, je valt me tegen. Zoiets had ik niet achter de professor en jou gezocht!” CARBOVIT tegen maag- en darmstoornissen. MUGOLIN (reukloos) 1070 gr. 970 gr. 879 gr. 690 gr. 530 gr. 450 gr. 355 gr. 295 gr. 200 gr. 175 gr. 1050 gr. 710 gr. 535 gr. 510 gr. 500 gr. 455 gr. 330 gr. 150 gr. 90 gr. 65 gr. WADDINXVEEN De Wandelsport vereniging WIK is voornemens ook dit jaar weer met belangstellenden naar de vijftigste vierdaagse in Nij megen te gaan. In principe zal er op 29 juli een autobus van Waddinxveen naar Nijmegen en terug rijden. De kosten bedragen 8,50 per persoon. Belangstellenden voor de intocht van het vierdaagse leger in Nijme gen kunnen een plaats in de bus re serveren bij de heer L. C. ’t Hart, Lijsterbesstraat 53, Waddinxveen. A.s. woensdagavond belegt WIK weer een clubavond. pioenschappen gehouden. Er zijn wedstrijden georganiseerd, de deelnemers er vier vissen. Uitslag le wedstrijd 1. A. Wiltenburg 2. G. Bouwmeester 3. C. Jansen 4. R. de Kooter 5. J. Breedijk 6. D. Bazen 7. W. van Erk 8. C. Koppenaal 9. A. van Erk 10. N. Koppenaal Uitslag 2e wedstrijd: 1. W. van Erk 2. H. Bos 3. J. Breedijk 4. A. Wiltenburg 5. R. Ottespeer 6. C. Jansen 7. N. Koppenaal 8. A. Verhoef 9. C. Brands 10. M. Hordijk Uitslag 3e wedstrijd 1. W. van Erk 2. A. Wiltenburg 3. P. Clazing 4. P. Vermulm 5. J. Koppenaal 6. L. Schmidt 7. N. Koppenaal 8. J. Klomp 9. W. Keyzer 10. C. Jansen Algemeen klassement: 1. W. van Er k 2. A. Wiltenburg 3. J. Breedijk 4. P. Clazing 5. C. Jansen 6. G. Bouwmeester 7. N. Koppenaal 8. P. Vermulm 9. J. Koppenaal 10. L. Schmidt De getallen tussen Dinsdag 19 juli 8.00 uur GZC I-Zwemlust I heren Donderdag 21 juli 7.30 uur Gouwe 3-Zwemlust 4 heren 8.00 uur Gouwe I-DZC I heren Dit zijn dan de laatste competitie wedstrijden voor deze zomer. Even tuele beslissings- en promotiewed strijden worden nog nader vastge steld. Kandidaten hiervoor zijn Gou we 1 en 2 en de dames I. Alle drie de zeventallen zullen dan de eerder vermelde wedstrijden moeten win nen. Heren 3 zal zich waarschijnlijk in de res. 3e klas kunnen handhaven, mits de thuiswedstrijd tegen Zwem- lust wordt gewonnen. :.j WADDINXVEEN Tijdens in mei en juni gehouden Zomerpostzegelac- tie 1966 is in Waddinxveen voor een bedrag van 1451,45 aan Zomerpost zegels verkocht. Hiervan kan door de PTT aan toeslagen een bedrag van f 481,50 aan de Stichting Comité voor de Zomerpostzegels worden af gedragen. Zoals bekend wqrden door dit Comité jaarlijks projecten in de sfeer van de volksgezondheid, het maatschappelijk werk en cul- tuurbevordering gefinancierd, die anders mogelijk nimmer tot uitvoe ring zouden kunnen komen. ”Wij wilden niet bedriegen,” zei Knokemeyer, die stond te wen- kele nvan vermoeidheid. ’’Maar daar komt de professor juist aan laat hij het uitleggen, ik ben doodmoe... onafgebroken... ach- Holley ging weer zitten. ”Ik had het gisterenavond niet erg druk - het was één van mijn vrije avonden - ik heb er elk jaar drie honderd vijf en zestig. Dus liep ik eens naar het station en zag de zes uur veertig binnen komen. Thorn was er ook. Er stapte een slank, mooi meisje uit, en ik hoorde, dat Thorn haar juffrouw Evelyn noemde. ”Hoe is het met vader”, vroeg zij. ’’Stap in”, zei Thorn. ”dan zal ik u alles vertellen. Hij kon u niet zelf komen afhalen.” Het meisje stapte in de auto, en zij reden weg. Natuur lijk dacht ik, dat ze je leven al had veraangenaamd.” Eden schudde het hoofd. ’’Rare geschiedenis”, vond hij ’’Thom is even over tienen terug gekomen, en toen was hij alleen. Charlie ontdekte met zijn gewone scherpzinnigheid, dat de auto ongeveer negen en der tig mijl had afgelegd.” ”Ook klevend tegen de versneller, alsof het van schoen van Thom was afgeschrapt, klein stukje rode klei”, voegde Chan er aan toe. U gewend in deze streek. Meneer Holley. Misschien u tehuis van rode klei aan wijzen.” ’’Niet zo dadelijk”, antwoordde Holley. ”Er zijn ver scheiden plaatsen... Maar het wordt steeds moeilij- ker. O, dat zou ik vergeten... een brief voor je. Eden.” Hij overhandigde hem een keurig briefje met ouder wets schrift. Eden las het met belangstelling. Het kwam van Mevrouw Jordan, en bevatte een roerende bede de koop van de paarlen toch niet te laten afspringen. Hij las het voor. Mevrouw Jordan begreep er niets van - waarom nu uitstel? Het verlies van dat geld be tekende alles voor haar. Toen hij het uitgelezen had, keek Eden beschuldigend naar Chan; dan scheurde hij het briefje in stukken en gooide ze in de papiermand. ”Ik weet er geen raad op”, zei hij. ”Dit is één van de ter het stuur ge... gestaan.” Bij deze laatste woorden strekte Knokeheyer zich languit over de grond uit en viel meteen in slaap Notenkraker de brug. „Oh,” zei hij, ik zie, dat U onze kleine mis leiding hebt ontdekt. En nu ver wacht U natuurlijk een verkla ring.” ”Dat zou ik ja menen!” be vestigde Kappie. ”Wel,” ver klaarde de geleerde, U was vast besloten om niet uit te varen, voor de robot geheel gerepareerd was. Hadden wij zo lang ge wacht,dan was Geldjeslijmer ons met zijn schip zo ver voorge komen, dat wij hem niet meer ”De waarheid is dezer dagen niet in mij. Barstow heeft evenmin behoefte aan mijn tegenwoordigheid als u aan een schoonheidsdokter. De Eenzame Kloof zal vanaf heden een andere naam moeten hebben.” ’’Goed”, antwoordde zij. ”Wij’ stappen uit bij de Zeven Palmen. De oude rancher, die mij een paard verhuurt, zal er ook wel een voor u hebben, denk ik.” ”Ik ben niet goed gekleed voor deze rol”, zei Bob. ’’Maar dat zal het paard wel niet veel kunnen sche len.” Het bleek, dat het paard er geen bezwaren tegen had. Het droefgeestige uiterlijk van het dier gaf de indruk, dat het niets beters verwacht had. Zij lieten de kleine nederzetting, bekend als de Zeven Palmen achter zich, en galoppeerden de woestijn in. ”O! Deze wijde wereld zien, bewonderen en aanschou wen!” reciteerde Bob. ’’Voor ik hier kwam, heb ik nooit ingezien, hoe wijd ze was.” ’’Begint u van de woestijn te houden' je. ”Nu, wel een beetje”, gaf hij toe. ”Je ontkomt er niet aan, dat is zeker. Ik weet niet, hoe ik dat gevoel in woorden moet uitdrukken.” ”Dat kan ik ook niet”, antwoordde zij. ”O, ik benijd u, dat u hier voor het eerst komt. Kon ik deze streek maar weer fris en onbevangen bekijken! Ik zie alleen maar achtergronden. Ik zie om mij heen de cowboys, de ca- bellero’s van Hollywood, treurspelen, reddingen en ontsnappingen. Ik kan u zeggen, dat deze heuvels en kloven heel wat gefilmd zijn.” ’’Jaagt u vandaag ook op achtergronden?” vroeg Bob. ”Ik ben altijd op jacht”, zuchtte zij. ”Ze hebben mij juist een nieuw manuscript gestuurd - zo nieuw als de bergen daarginds. Allemaal over de ruwe koeienjager en de tedere millionnairsdochter uit het Oosten u kent het wel!” ’’Zeker. Dat meisje heeft natuurlijk genoeg van tige partijen, nietwaar?” ”Wie zou er niet genoeg van krijgen? Maar, die par- tijen worden geheel gegeven, zelfs een zwemfeest, zo als altijd. Maar met dat gedeelte heb ik niets te maken. Pas als zij hier komt, verlangend een echte man te ont moeten, beginnen mijn zorgen. Moet ik er nog bij vertellen, dat zij hem ontmoet? Haar paard gaat er tussen uit, de woestijn in, en werpt haar af in de strui ken. Op het goede ogenblik vindt de koeienjager haar. Ondanks alle verschil van stand, bloeit de liefde in de ze onvruchtbare landstreek. Soms ben ik blij, dat mijn beroep begint te verouderen.” ”Hoe komt dat?” De stand in de competitie na drie wedstrijden is als volgt 1. B. van As 505; 2. W. Hoogerdijk 425; 3. N. Hoogerdijk (jeugd) 359; 4. A. van Helden 342 5. M. Hoogerdijk 33 1;6. W. van de Wal (jeugd) 314; 7. C. van de Wal 299; 8. P. Wieser 286; 9. J. van Egdom 240; 10. J. Nieuwerf 204. WADDINXVEEN In Nieuwkoop werd zaterdag een door de hengel- sportvereniging Waddinxveen geor ganiseerd visconcours gehouden, waaraan door een record aantal van 48 plaatseljjke vissers werd deelgeno men. Het werd een geslaagd con cours in het bij de vissers goed be kend staande water. Niet minder dan 1317 vissen werden gevangen. In de stand van de competitie is weinig verandering van betekenis gekomen. Wel werden de verschil len genivelleerd, zodat de komende twee wedstrijden nog een spannend karakter kunnen krijgen. De uitslag van het Nieuwkoopse concours luidt 1. W. Hoogerdijk 275; 2. N. Hooger dijk (jeugd) 266; 3. M. Hoogerdijk 242; 4. B. van As 241; 5. C. van der Wal 225; 6. A. van Helden 224; 7. P. Wieser 223; 8. W. van der Wal (jeugd) 211; 9. J. Nieuwerf 181; 10. J. van Egdom 180. De grootste vis werd gevangen door J. Langendam. De brasem van 38 cm leverde hem de beker op, die Drie films staan er de komende dagen in de Goudse Schouwburg- bioscoop op het programma. ”De kraak in de supermarkt” is een luch tige en vermakelijke film over brand kastenkrakers, die het aanvankelijk rustig aan willen doen, maar onder nimmer vermoede vrouwelijke drang veel grotere ’’zaken” moeten gaan doen. Blanke slavinnen vormen steeds weer dankbare onderwerpen voor ’n film. Deze keer is het de Franse rol prent ’’Vrouwen verdwijnen” onder regie van Edouard Molinaro, waarin jonge, aanvankelijk niets vermoeden de jonge meisjes het slachtoffer van duistere figuren dreigen te worden. Een verloofde tracht met de moed der wanhoop in te grijpen om zijn meisje uit de handen van de schur ken te redden. In de sfeer van de Call - girls speelt zich het verhaal van het mooie meisje Candy Collins af, dat in han den van dokter Cord valt. Deze dok ter houdt er letterlijk vreemde prak tijken op na, wat dan ook wel in de titel ”De dokter en de call-girls” tot uitdrukking komt. Wat schandaaltjes en pogingen tot spionage zorgen voor WADDINXVEEN De Gouwe heeft donderdagavond het ene puntje, no dig voor een kans op het kampioen schap, niet in de wacht kunnen sle pen. Het werd een 2-2 gelijkspel te gen de snelle en goedspelende Dolfijn uit Amsterdam. Of de Gouwe nog in aanmerking komt voor het kampioen schap hangt af van de resultaten in de resterende wedstrijden van Dol fijn en A.Z.C. Verspelen deze nog punten, dan kan het herenzevental van de Gouwe het thuis nog één keer opnemen tegen A.Z.C. en dan misschien alsnog het kampioenschap binnenhalen. Aanvankelijk ging de Waddinx- veense ploeg vlot van start en bracht Overdam met een hoekworp de stand al spoedig op 1-0. Dolfijn wist ech ter al spoedig de gelijkmaker te plaatsen. De Amsterdammers namen de leiding in de tweede speeltijd en brachten de stand op 1-2. In een felle strijd wist de Graaff voor de kooi van Dolfijn te komen en on danks de tegenstand de gelijkmaker in te werpen. Het ging er goed uitzien, toen in de derde speeltijd één der Amster dammers uit het water werd ge stuurd en de Gouwe in aantal dus in de meerderheid was. Weliswaar wer den verscheidene aanvallen onderno men maar Dolfijn had een vrijwel ondoordringbare verdediging opge bouwd en zag zelfs nog kans ook enkele malen tot de aanval over te gaan. Toen tenslotte aan de Gouwe- zijde Overdam eveneens aan de kant werd gestuurd was de sterkte weer gelijk. Het bleef de verdere wedstrijd echter bij de 2-2 stand. De adspiranten zijn door him ver lies met 3-1 tegen L.Z.C. uitgescha keld voor het kringkampioenschap. Overigens leverden de Gouwe-jon- gens geen slechte prestatie tegen het veel sterkere L.Z.C. De meisjes, jongens, dames 2 en heren 4 namen deel aan een polotoer- nooi in Stolwijk, georganiseerd door Z.P.S. De meisjes behaalden een eer ste prijs, de dames en heren een tweede prijs en de jongens kregen de derde plaats. Uitslagen Gouwe 2-ZPS I dames 4-5 Gouwe I-Dolfijn I heren 2-2 Gouwe 3-Y 3 heren 0-8 Gouwe-LZC a jongens 1-3 Uitslagen Polotoemooi te Stolwijk: Gouwe-ZPS meisjes 1-0 Gouwe-BZC jongens 1-6 ZPS-Gouwe meisjes 2-5 ZPS-Gouwe jongens 2-0 Gouwe-BZC heren 2-2 BZC-Gouwe dames 1-6 Gouwe-ZPS II heren 6-1 Gouwe-ZPS dames 3-4 ZPS I-Gouwe heren 3-1 Programma Donderdag 14 juli 7.15 uur Gouwe 4-BZ PC II heren 7.45 uur Gouwe I-Te Werve I dames 8.15 uur Gouwe 2-DVZ II heren Vrijdag 15 juli 8.00 uur GZC I-Sleutelstad I Zaterdag 14 juli 4.00 uur BZ PC-Gouwe jeugd Maandag 18 juli 7.30 uur RZV I-Gouwe I dames ZEVENHUIZEN Aan de wed vlucht uit Rozendaal (53 km) is door De Stormvliegrs deelgenomen met 265 duiven. De dieren werd engelost om acht uur. De eerste duif arriveer de om 8.50.01 uur, de laatste om 9.05.40 uur. Uitslag: J. v.d. Haak 1, P. Jongenelen 2 5, A. Wiltenbrug 3 J. Stofberg 4 6 7 8 15 17 18, H. Brands 9, J. Meyer 10, W. Verschoor 11. 13, W. Breedijk 12, 16, W. Tim mermans 14, M. Heemsbergen 19 en D. Kranenburg 20. Zeventig oude duiven deden mee aan de wedvlucht uit Corbeil (407 km). De duiven werden gelost om half zes en waren all eweer binnen om 13.08.01 uur. De eerste duif kwam aan om 12.04.12. De uitslag was: H. Brands 1 2 9 18, J. Meyer 3 5 6 7 16, J. v.d. Haak 4 12, J. Stofberg 8 10 14, D. Kranenburg 11, M. Heemsbergen 13 15 en J. Heykoop 17. ZEVENHUIZEN De postduiven- houdersvereniging heeft met 240 jon ge duiven deelgenomen aan een wed vlucht vanaf Duffel. De afstand be droeg 102 km. De duiven werden los gelaten om 12 uur. De aankomst van de eerste duif was om 13.21.03 uur en van de laatste duif om 13.45.30 uur De prijzen waren als volgt: H. Brands 1 6 7 9 10 11 12; W. Verschoor 2 19 20; J. Meyer 3; W. Timmermans 4; A. Wiltenburg 5; J. de Groot 8; J. Stofberg 14 15 17; M. Heemsbergen 13; H. Streef 16 en J. Heykoop 18. Vanuit Ruffel werd aan een wed vlucht deelgenomen met 34 oude duiven. De afstand bedroeg hier 738 km. De duiven werden losgelaten om 6 uur v.m. Aankomst eerste duif 17.35.54 uur. Aankomst laatste duif 19.21.20 uur. De uitslag is: D. Kra nenburg 1 5; J. v.d. Haak 2 7 9 10; H. Brands 3; J. Meyer 4 6; M. Heems bergen 8 en J. Stofberg 11. liefste vrouwen, die ooit geleefd heeft, en ik vind, dat we haar schandelijk behandelen. Goed beschouwd niets gaat het ons aan wat er op Madden’s ranch gebeurt. Onze plicht tegenover Mevrouw Jordan...” ’’Vergeef mij”, onderbrak Chan, ”als het daar op aan komen, ik zelf hoogst scherp plichtsgevoel. Trouw bloeien in mijn hart voor eeuwig...” ”Nu, wat vind je dan, dat we doen moeten?” vroeg Bob. ’’Waakzaam zijn en wachten.” ’’Maar, mijn hemel - dat doen we al. Vanmorgen dacht ik er over. De ene onverklaarbare gebeurtenis na de andere, en nooit iets bepaalds, waar we houvast aan hebben. Dat kan wel zo blijven. Ik zeg je dan, dat ik er genoeg van heb.” ’’Geduld”, zei Chan, ’’zijn een zeer liefelijke deugd. Door lange eeuwen heen cultivere Chinezen geduld, gelijk vriendelijke tuinman bloemen verzorgen. Blan ken springen heen en weer gelijk kakkerlak. Welke methode de beste, vraag ik?” ’’Maar luister eens, Charlie. Alles wat wij op de ranch ontdekt hebben is voor de politie...” ’’Voor domme kapitein Bliss, misschien. Hij met voeten van grote uitgestrektheid.” ”Het is mijn schuld niet, dat hij grote voeten heeft. Wat heeft dat er mee te maken? - ik zie niet in, waar om we Madden de paarlen niet geven tegen kwitan tie, en dan om de commissaris sturen en hem alles ver tellen. Daarna kan hij zich er over aftobben, wie er op Madden’s ranch vermoord is.” ”Hjj zou vraagstuk oplossen”, spotte Chan. ’’Grote geest, ongetwijfeld, gelijk kapitein Bliss. Uw gedachte heeft van mijn zijde niets dan tegenstand.” ’’Maar ik denk aan Mevrouw Jordan. Haar belangen gaan mij ter harte.” Chan klopte hem op de rug. ”Wie kan dat in twijfel zouden kunnen inhalen. Daarom bracht ik U in de waan, dat de robot weer hersteld was. Ik haal de het mechaniek er uit en mijn assistent kroop in het omhulsel. Terwijl hij stuurde heb ik steeds zitten repareren.” Kappie keek na deze uitleg al iets minder boos. ”Wij moeten het hier nog even over hebben, professor,” zei hij, ’’maar eerst moet ik orde stellen op de brug.” En hij wendde zich tot de Meester. ’’Breng die slaper naar zijn hut en roep de Maat; de klont sturen.” 3805 gr. (3) 2405 gr. (3) 955 gr. (3) 870 gr. (2) 850 gr. (2) 810 gr. (2) 725 gr. (3) 690 gr. (2) 590 gr. (3) 525 gr. (3) haakjes geven aan het aantal meegeviste wedstrij den. De volgende kampioenswedstrijd is op 6 aug. a.s. ’s middags om 5 uur. trekken? U prachtige jonge man, trouw en goed. Maar luister naar oudere hoofden. Meneer Holley, hebt u neiging uw mening te zeggen?” ’’Zeker”, antwoordde Holley. ”Ik sta geheel aan de kant van Chan, Bob. Het zou jammer zijn, het er nu bij neer te gooien. De commissaris is een beste kerel, maar dit zou hem te diep gaan. Neen, wacht nog wat... ’’Vooruit dan maar,” zuchtte Bob. ’’Ikzal wachten, als je maar één ding vertelt. Waar wachten we op?” ’’Madden gaat morgen naar Pasadena”, opperde Chn. ’’Ongetwijfeld zal Thorn meegaan, en wij sturen Gamble weg, hoe dan ook. Grote gelegenheid voor ons. Al ons zoeken op ranch haastig en ademloos gelijk man die tram wil halen. Morgen graven wij diep.” ”Ga je gang”, antwoordde Bob. ”Ik heb geen zin te graven naar de prijs, die jij verlangt.” Hij hield op. ’’Toch moet ik zeggen, dat ik zelf tamelijk nieuwsgie rig ben. Charlie, je bent een oud vriend van de Jordans en je kunt de verantwoordelijkheid van dit uitstel op je nemen.” ’’Hier op de schouders rust verantwoordelijkheid”, zei Chan. ’’gelijk paarlsnoer rust op maag. Zij worden daar vertroeteld, deze Phillimore paarlen, gelukkig en te vreden zijn ze. Stel u nederig voor, deze doelloze reis naar Barstow te ondernemen.” Bob keek op zijn horloge. ”Ja, ik zal maar gaan. Een beetje stadsleven heeft nog nooit iemand kwaad ge daan. Maar ik zeg je vooruit, als ik terug kom, moet er wat licht zijn. Als er nog meer donkere, geheimzinnige dingen gebeuren op de ranch, loop ik weg en ga mid den in de woestijn staan gillen.” Hij was blij, dat hij had besloten de trein te nemen, want op het perron ontmoette hij Paula Wendell, die blijkbaar hetzelfde plan had. Zij zag er keurig uit in haar rijcostuum, en haar ogen schitterden van levens lust. ’’Hallo”, zei ze. ’’Waar gaat de reis naar toe?” ’’Naar Barstou, voor zaken”, verklaarde hij. ”Is het gewichtig?” ’’Natuurlijk, ’ik zou mijn grote talenten niet voor iets anders beschikbaarstellen.’ Een rammelend treintje kwam aanrollen en zij gingen samen in een der beide wagens zitten. ”Het spijt me, dat u bepaald naar Barstow moet”, zei het meisje. ”Ik stap een paar stations vroeger uit. Daar ga ik een paard huren en een lange rit doen naar de Eenzame Kloof. Het zou niet zo eenzaam zijn geweest, als u mee had kunnen gaan.” Bob glimlachte gelijkkig. Men kreeg niet veel kansen om te kijken in de ogen als de hare. ”Aan welk station moeten wij uitstappen' ”Wij? Ik dacht dat u zei...” WADDINXVEEN Aan de wed vlucht uit Roosendaal (58 kilometer) namen 739 duiven deel. De duiven werden gelost om 8 uur bij kalme N.O. wind. De eerste duif arriveerde om 8.51.16 met een snelheid van 1109,38 meter per minuut en de laat ste duif kwam aan om 9.02.39 met een snelheid van 921.99 meter per mi nuut. De uitslag was als volgt: A. v.d. Graaf 1 17 65; Gebr. van Wageningen 2 61 87 130; N. van Vliet 3 5 8 22 59 66 70 88 89 166 167; W. van Ringelenstein 4 37 42 71 109 115 174 185; J. A. Degenkamp 6 31 106 107 119 127; Gebr. Metselaar 7 14 57 103 104 13? 171; P. Vink 9 12 38 44 60 62 92 98 112 125 141 148 179; W. Berkesteijn 10 53 155; A. de Bruijn 11 56 84 95 182; Jac. de Jongh 13 82 117 122 129 134 158 164; F. Rip 15 72 85 124 169; P. Metselaar 16 23 24 25 41 77 78 79 80 180 181; L. Smits 18 76 146; T. den Ouden 19 27 40; A. Bone- faas 20 26 33 58 81 96 110 153 163 175; D. Degenhardt 21 28 36; D. Hee- ren 29 54 123 147; R. W. Verkade 30 99 152 165 173; A. H. Fase 32 39 74 86 94 131 139 156; J. C. den Riet 34 46 64 93; H. v.d. Willik 35 48 120 128 184; J. C. Koren 43 47 50 52 67 105 118 126; S. de Way 45 113 121 135 145 1 57 172; L. den Outer 49 51 132 136; W. Heuvelman 55 83; E. J. de Jong 63 140 149 161 183; N. Rupke 68 151; T. H. Twigt 69 75 102 114; J. Steenwinkel 73; C. A. Groenendijk 90 144 176; P. H. van Gelooven 91; M. M. de Rijk 97 108; T. Anders 100 116 138; L. de Bruijn 101 111 143; N. v. Buren 133 142; A. Lam 150 170; C. v. Dijk 154 160; Gebr. Slootjes 159 162 168; N. v.d. Zijden 177; C. B. van Dijk 178. Aan de 744 kilometer lange wed vlucht uit Ruffec namen 125 duiven deel die om 6 uur werden gelost bij kalme westen wind. Met een snelheid van 1053.84 meter per minuut kwam de eerste duif om 17.45.29 uur binnen en de laatste om 8.18.36 uur met een snelheid van 627.23 meter per minuut N. van Vliet 1 5; C. P. Nederstigt 2 4; A. de Bruijn 3; T. H. Twigt 6 15; Gebr. Metselaar 7 10 30; L. de Bruijn 8 18 31; Gebr. Slootjes 9; N. v.d. Zij den 11 22 28; J. C. Koren 12 27; A. v.d. Graaf 13; W. v. Ringelenstein 14 17; H. v. Dijk Zn. 16 19 21; L. Verhoef 20; A. Bonefaas 23 25; E. J. de Jong 24 26; P. Metselaar 29. vroeg het meis- ZEVENHUIZEN Door de hengel- sportvereniging ”Zevenhuizen-Moer- kapelle” worden de onderlinge kam- waarvan van moeten MOERKAPELLE De postduiven vereniging Kapellevliegers namen deel aan twee wedvluchten, één vanuit St. Denis en één vanuit Roosendaal. In St. Denis (afstand 381 km), werden om 6 uur 10 107 duiven gelost, waarvan de eerste om 10u45 aankwam en de laatste om 11U15 arriveerde. Wat neerkomt op snelheden variërend van 1367 tot 1246 meter per minuut. De prijzen waren als volgt: Jac. Duivensteijn 1, 5, 7, 8, 9, 15, 20, 21; W. Koole 2, 4, 13; C. Zweere 3; J. v.d. Linde 6, 14, 22; C. I. de Wilde 10 25, 26; W. de Knegt 11. 12. 24; Joh, Breedijk 16, 23; M. Strijdhorst 17; H Smaal 18; D. Verbeek 19; T. Lamens 27. In Roosendaal (afstand 57 km) werd om 8u40 347 duiven gelost. De eerste kwam binnen om 9u23 en de laatste om 10u05. De snelheden va rieerden van 1326 meter tot 712 me ter per minuut. L. J. Beider 1, 23, 26, 44, 50, 64, 86; W. Koole 2, 47, 61; C. I. de Wilde 3, 11, 12, 17, 59, 60, 62; W. Meijer 4, 22, 27, 32, 39, 80, 83; C. Zweere 5, 16, 34, 49; Jac. Duivensteijn 6, 7, 28, 36, 37; Gebr. Htftirman 8, 9, 14, 43, 51, 55, 65 68, 81, 82; M. Strijdhorst 10, 18, 33, 42 Boutesteijn 13, 31, 53; Brouwer/Huis- man 15, 21, 45, 46, 66, 84, 85; H. Smaal 19, 73; D. Verbeek 20, 74, 77; Joh. Breedijk 24; J. v.d. Linde 25, 35 G. Geijzen 29, 63, 70, 79, 87; D. Huur man 30, 52, 54, 56, 57, 71, 76; W. de Knegt 38; P. Boevée 40, 41; T. La mens 48, 67; P. Hertog 58; Mevr. Hertog 72, 75; P. d eJong 78.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 4