Lezers schrijven Kermis eenS feestavond Vele bekende artiesten Diploma-uitreiking bij huishoudschool in Kunstmin t^v. 60-jariq bestaan Kempkes N.l. COMBO-DIENST Schaakclub WSV Jehova-congres in Amsterdam lKieiweg2/fioudalêl.32i2l Schoolkinderen (84) naar België Visconcours 1 A-- VIWi VERBAKEL IWnNLNO.INRICHTINfi j Succesvolle toekoemst voorspeld Paddestoelruilbeurs geliefd bij bekende verzamelaars DAMESDUSTER Gouwenieuws Beeldententoonstelling KUNSTSTICHTING HOUDT EEN GROTE FOTOWEDSTRIJD 7 t 1 1 OW Pagina 4 ^cddifixveen Zevenhuizen M DOKTERSDIENSTEN i Reeuwijk Moerkopelle Artistiek Jubilarissen Fxposities WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART L i rl. 30 juni 1966. voorts een buitenzijde van de enveloppe alleen I hot nnnHri J A.1 De heer Versluis is 54 jaar oud. om G. A. van Wijngaarden. ön Gereformeerde Kerk aan de Brug: v.m.10.00 en n.m. 6.30 Ds. J.Kapteijn St. Victorkerk, Zuidkade: H. Missen om 7.15, 9.00 en 11.00 uur GESPECIALISEERD in STIJLMEUBELEN ren)-Het IJ 3, 19.45 uur; Gouwe (heren)-Dolfijn I, 20.15 uur. A. Warnaar Jz. Kerkweg 155 Waddinxveen Ned. Hervormde Dorpskerk: v.m. 9.30 Ds. Poot van Woerden n.m. 6.45 Ds. Biesbroek van Vlaar- dingen. Ned. Hervormde Ichthuskerk: v.m. 9.30 Ds. J. Kooien n.m. 5.00 Ds. J. Kooien. Hervormde Kerk van Sluipwijk: v.m. 10.00 en 6.30 Ds. J. Enkelaar. St. Petruskapel, J. W. Frisoweg: H. Missen om 8.30, 11.15 en 17.30 uur alsmede een be- haar oordeel heeft Waddinxveen Ned. Hervormde Kerk: V.m. 9.30 en 18.30 uur Ds. A. Boertje. Geref. Gemeente: V.m. 9.30 en nam. 18.30 uur Ds. A. Molenaar. Nylon Heerlijk gewatteerd en een prachtig dessin, in bleu en Maat M en L 19.95 Ned. Hervormde Kerk: V.m. 10 uur eerw. heer W. van den Toorn van Gouda. (Voorber. H.A.) Kapel aan de Rotte: V.m. 10 uur Ds. J. Godthelp, R’dam. Gereformeerde Kerk: V.m. 8.30 uur Ds. K. J. Schaafsma van Rotterdam. Nam. 6.30 uur Ds. A. de Bruin van ’s-Gravenhage. Veren. Vrijzinnig Hervormden: Geen dienst. R.K. KERK Kerkdiensten op zondag: Rooms Katholieke Kerk: Parochiekerk H Petrus en Paulus Reeuwijk-dorp Zondag 7.30- 9 00- 10 30 u H. Mis In de week 8.15 en 19 30 uur ibehalve dinsdagavond) Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66: donderdag 19.30 uur Bedieningsschool Dienstvergadering rumoer dat zou doen Dat de St. Petruskapel: een H. Mis dinsdag 7.45 uur, donderdag 20.00 uur en zaterdag 9.00 uur. Het zijn niet altijd de eersten de besten die naar Waddinxveen komen -Ook de landelijk bekende verzame laars stallen hun vaak bizarre waren op de lange tafels uit. Verreweg de grootste sortering vindt men bij de heer Brokearts uit Den Haag, die er in zijn ’winkel van Sinkel’ niet min der dan veertig verschillende collec ties op na houdt. Samen met zijn vader, die ook een enthousiast verzamelaar is, gaat de heer Broekarts de boer op om tel kens weer nieuwe zeldzame voor werpen aan zijn toch al zo uitge breide verzameling toe te voegen. Behalve de gebruikelijke speldjes en postzegels heeft deze verzame laar oude oorlogswapens, militaire emblemen en distinctieven, etc. De Broekarts is ook voordurend op zoek naar exclusieve en bijzonder oude spoor- en bootkaartjes. Een andere ruilbeursbezoeker met een bijzonder onderwerp is de heer S. A. E. Janzen uit Bolnes. Zjjn aan dacht gaat vooral uit naar speldjes op het gebied van de ruimtevaart, die vooral uit de Sovjet-Unie, de Ver migde Staten en de Skandinavi- sche landen komen. Tot de collectie van de heer Jansen behoren echter ook wandelsportmedailles uit heel Nederland en schildjes en miniaturen uit vroeger eeuwen. Winkel van Sinkel De Berkel-en-Rodenrijse mevrouw Saarberg is gespecialiseerd in histo rische lucifermerken. Zij heeft af beeldingen van koning Willem III met zijn jonge bruid Emma en een van latere datum met de kleine prinses Wilhelmina. De oude merken getuigen van grote artisticiteit. Tus sen de verzameling van mevrouw Saarberg bevinden zich zeer kunst zinnige creaties uit landen als Span je, Italië en Rusland. De echtgenoot van mevrouw Saar berg stelt in zijn ’stand’ een bijzon der zeldzame speldjesverzameling ten toon. Voorts vergaart de heer Saar berg bier- en bitterglazen. Bieder- mayerglaswerk is in zijn collectie WADDINXVEEN: Dr. Th. G. Blom, Kon. Wilhelmina- singel 83, tel. 01828-2112. ZEVENHUIZEN: Dr. J. A. Ensing, Dorpsstraat 196, Ze venhuizen, tel. 01802-204. REEUWIJK: De medische dienst wordt voor zondag 3 juli waargenomen door Dr J. P. Hoeneveld, tel. 01829-2227. (kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminaplein tijdens de H. Mis van 8.30 uur). ZEVENHUIZEN Tjjdens een feestelijke bijeenkomst die werd ge houden in de hal van de school zijn dinsdagmiddag de getuigschriften en diploma’s uitgereikt aan de bevor derde en geslaagde leerlingen van de huishoudschool Swanla. De leer lingen namen tegelijkertijd afscheid van mevrouw S. J. Schaper-Beuke- ma, die gedurende zes jaar les heeft gegeven in kinderverzorging. De leerlingen zelf verzorgden het bonte programma. Meisjes uit de derde klas gaven een poppenkast voorstelling en speelden voorts en kele sketches en liedjes. Aan het slot van de middag werden enkele volksdansen uitgevoerd. van een gesloten enveloppe, waarin en briefje met naam, adres even tueel telefoonnummer en leeftijd van de inzender of inzendster. Aan de WADDINXVEEN Ter gelegen heid van het zestigjarig bestaaan van Kempkes Meubelfabrieken N.V. en de jubilea van een vijftal werkne mers zal op vrijdag 1 juli a.s. in zaal Kunstmin in Gouda een feestpro gramma worden gegeven, waarin de namen van bekend eradio- en tele- visieartiesten niet van de lucht zijn. Als conferencier treedt op de imi tator Frans van Dusschoten. Verder staan in het programma de muzika le clown Rexis, het (Knokke) zange resje Shirley Zwerus, de wereldkam pioen goochelen Fred Kaps, het ac- cordeonduo The Three Jacksons, Rita Corita, enzovoort. Na afloop van het feestprogramma dat is sa mengesteld door het theaterbureau Anova, is er bal met medewerking van The Rhythm Stars. Het bal wordt geleid door dansmeester D. Holthuysen. Succes Het zijn deze in verzamelkringen zeer bekende mensen di e de Wad- dinxveense ruilbeurs een grote, suc cesvolle toekomst voorspellen. Daar bij zal de pennen- en muntenverza meling die in het achterzaaltje de aandacht trekt, een grote steun zijn. ZEVENHUIZEN Zondag 3 juli a.s. zal voor de tweede keer een jongerendienst worden gehouden in het clubgebouw aan de Lange Zijde. Deze dienst begint om 10 uur en is bedoeld voor jongeren vanaf twaalf jaar. Aan de combodienst zullen mede werken een eigen combogroep en ’t knapenkoor. De eerste dienst was een goed suc ces: een aansporing voor degenen die „drempelvrees” hebben nu op 3 juli a.s. die vrees te overwinnen en ook eens te komen. De organisatie is in handen van de jeugdwerkcom- missie van de Ned. Herv. Gemeente te Zevenhuizen. Kerkdiensten in de week: St. Victorkerk: iedere dag een H. Mis om 7.45 uur, woensdag 20.00 uur en vrijdag 7.00 uur 20.30 uur zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16 30 uur Wachttorenstudie De heer F. H. Lenzen, die zilveren jubileum viert, was aanvankelijk ook al meubelmaker, maar is later chef geworden. Deze jubilaris is jaar oud. De heer P. H. Peters werkte ook 25 jaar b ij Waddinxveense grootste meubelfabriek en stond eerst in de afwerkerij. Later werd hij machi naal houtbewerker. De heer Peters is 60 jaar oud. De redactie heeft slechts getracht te wijzen op het onmiskenbare ver band tussen de recente, onver kwikkelijke gebeurtenissen in Ams terdam en de positie van de monar chie in het Nederland van 1966. Die is niet meer zo vast als zij twintig jaar geleden nog was, hoezeer men dat ook mag betreuren. Voor het overige kunnen wij slechts verklaren dat de woorden die wij in de 21 jaar van ons bestaan hebben gewijd aan de provobeweging en alles wat daar mee direct of indirect te maken heeft op de vingers van één hand zijn te tellen. R K Kerk Reeuwijk-brug. Onbevlekt Hart van Maria: In de week: dinsdag en vrijdag 7.45 en 19.30 uur Geachte redactie, Ter gelegenheid van de verjaar dag van Prins Bernhard schrijft u o.a.: ”De grote aandacht die de pu bliciteitsmedia schonken aan het kleine groepje jonge ontevredenen dat zich rond de bekendwording van het huwelijk al provocerend ging gedragen is er de oorzaak van dat er thans zo’n grote groep ontevredenen bestaat.” Of die groep ontevredenen werke lijk zo groot is als het - deze lieden maken soms verwachten, betwijfel ik. WADDINXVEEN De Kunststichting ’’Waddinxveen” heeft het initiatief genomen voor een fotowedstrijd met als onderwerp de in het Warnaarplant- soen en elders in Waddinxveen tentoongestelde beeldhouwwerken door de Haagse Caroluskring. De Kunststichting stelt een drietal geldprijzen beschikbaar, terwijl aantal eervolle vermeldingen kon worden verleend. Tal van plaatselijke amateurfoto- grafen hebben reeds foto’s van de beeldengroepen gemaakt en onge twijfeld lopen vele anderen nog met het plan rond dit te doen. Teneinde een zo groot mogelijk aantal inwoners aan de wedstrijd te kunnen laten meedoen zijn de voor waarden zeer eenvoudig gehouden. Ingezonden kunnen worden alleen zwart-wit foto’s met een minimum formaat van 13 x 18 centimeter. Het bestuur van de Kunststich ting zal voor de beste resultaten drie geldprijzen respectievelijk van 25, 15 en 10 beschikbaar stellen. In dien het ingezonden werk daartoe aanleiding mocht geven, zal voorts een aantal eervolle vermeldingen worden verleend. het motto vermelden, dat ook op de achterzijde van de ingzonden foto staat. Voor hen, die zich verder over de expositie van beeldhouwwerken willen oriënteren is bij Boekhandel Veldwijk in de Passage een eenvou dige catalogus verkrijgbaar. WADDINXVEEN De zomercom petitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging is weer begonnen. Inmid dels zijn de eerste twee ronden ge speeld, waarvan hieronder uitslagen. In de maand juli zal er in verband met de vakanties niet worden ge schaakt. Eerste ronde: W. van Oort-P. Broer 0-1; A. Versluis-A. Wiersma afgebr.; T. Verbree-W. Verstoep 1-0; P. Per- dijk-J. van Gort 0-1; F. de Jong- A. A. van Gort 1-0; R. van Mill-A. v. d. Starre 1-0 en W. van Vuuren- A. van Woerkom 1-0. Tweede ronde: P. Broer-F. de Jong 1-0; W. van Oort-J. van Oort 1-0; A. Versluis-W. Verstoep 1-0; R. van Mill-P. Perdijk 0-1 en W. van Vuu- ren-A. v. d. Starre 0-1. WADDINXVEEN Leerlingen van de Chr. Landbouwhuis- houdschool vormden vorige week een erehaag toen vanuit de huishoudschool mejuffrouw vermaan aan gelegenheid van Prins Berhard i ge- .s volkomen overbodig en werkt alleen maar schadelijk Provo’s, nozems en onruststokers hebben al veel te veel publiciteit gehad. De in deze rubriek gepubli ceerde brieven van lezers val len buiten verantwoordelijk heid van de redaktie. De re- daktie behoudt zich evenwel het recht voor brieven te e- korten. Brieven die buiten de normen van het algemeen fat soen vallen worden geweigerd. Hoewel de ondertekening in deze rubriek desgewenst met initialen kan geschieden, dient de redaktie op de hoogte te zijn met de volledige naam en het adres van de afzender. Anonieme brieven worden zonder meer terzijde gelegd. WADDINXVEEN Tijdens een vergadering van de plaatselijke ge meente van Jehovah’s getuigen kondigde de heer N. Zweere, opzie ner van de gemeente van Jehovah’s getuigen te Waddinxveen en omstre ken aan, dat ongeveer zeventig per sonen van de gemeente het door het Wachttorengenootschap in Amster dam belegde congres zullen bij wo nen. Hij besprak de bijzondere aard van dit congres dat van 17-21 au gustus zal duren, en waar 15.000 ge tuigen of meer aanwezig zullen zijn zodat het grootste nationale congres in Nederland zal worden. De heer N. Zweere vertelde ver der, dat de vergadering in het thema van „Gods zonen der bevrijding” zal staan, terwijl speciale bedienaren van het evangelie van de Watch To wer redevoeringen zullen houden. Het hoogtepunt zal op zondag vallen met de toespraak ”Wat heeft Gods koninkrijk sinds 1914 tot stand ge bracht?” Een ieder van hen ver wacht dan ook in eenheid met zijn andere geloofsgenoten in Nederland opgebouwd te worden. WADDINXVEEN Dank z(j een 4-3 overwinning op Het Gooi 2 behoud het tweede zevental (heren) van de zwem- en poloclub De Gouwe zjjn kans op de kampioenstitel in zijn afdeling. Het Gooi was nog ongesla gen en staat nu geljjk met De Gou we boven aan de ranglijst met acht uit vijf. Het eerste heren-zevental zege vierde met 4-0 over HVGB en heeft dank zij die overwinning ook nog een kleine kans op het kampioen schap. De dames doen niet onder voor him mannelijke collega’s. Zij hebben na de fraaie overwinning op Boskoop (4-0) slechts twee punten achterstand op koploper Te Werve, dat zij nog op bezoek krijgen. Ook de aspiranten hebben een titel in ’t vizier. Er zal waarschijnlijk een ex tra wedstrijd moeten worden ge speeld tegen Donk om uit te maken wie de sterkste is. De overige vier zeventallen zullen het deze zomer competitie met ietwat bescheidener resultaten moeten doen. De compe titie loopt af op 21 juli. Na de va kanties zullen eventuele beslissings wedstrijden worden gespeeld. De uitslagen zijn: Donk-Gouwe (meisjes) 7-0; Gouwe 4 (heren)-AZC 3 1-4; Gouwe 2 (heren)-’t Gooi 4-3; Gouwe I (heren)-HGVB 4-0; Gouwe I (dames)-Boskoop I 4-0; Gouwe (meisjes)-Donk 0-5; BZC 2-Gouwe 4 (heren) 7-2 en Gouwe 4-BZC 2 (he ren) 0-4. Programma: donderdag 30 juni: Meeuwen 3-Gouwe 2 (heren), 19.30 uur; Zios 2-Gouwe 3 (heren), 20.00 uur. Vrijdag 1 juli: OZV I-Gouwe I (dames), 19.45 uur. Zaterdag 2 juli: polotournooi in Woerden. Dinsdag 5 juli: Gouwe 2 (heren)-ZPS I, 19.45 uur; Gouwe I (heren)-HZC 1, 20.15 uur. Donderdag 7 juli: Gouwe 3 (he- I Geachte Redactie Met dank voor de plaatsing van mijn artikel over ”de toekomst van Waddinxveen” in uw blad van 26 mei ’66 zend ik u hierbij nog een korte toelichting: vooraf gegaan door een samenvatting. Aan de hand van bevolkingscij fers verspreid over de diverse woon wijken werd aangegeven dat de ver deling van de inwoners thans is 10.400 in het „oude dorp” en 5000 in de nieuwe wijken „Oranje” en „Vondel” En ook dat in de toekomst met „Groenswaard” erbij de verde- - - - en WADDINXVEEN Het nu alweer geruime tijd geleden genomen initia tief van het bestuur van de speeltuinvereniging De Paddestoel de jeugd te activeren in hobbies als het verzamelen van postzegels, suikerzakjes, lucifer merken, enzovoort door middel van een maandelijkse ruilbeurs is zo goed aangeslagen bij jeugd en ouderen dat nu elke laatste zaterdag van de maand zo’n vjjftig a zeventig verzamelaars van heind een verre naar het clubgebouw in de Lijsterbesstraat komen om daar hun collecties te laten zien. zeer ruim vertegenwoordigd. Deze enthousiaste verzamelaar legt zich ook toe op miniatuur molens en ka bouterhuis j es, antieke lampen en vuurtesten. De vijf jubilarissen die voor de aanvang van het variéte-programma zullen worden gehuldigd zijn: De heer W. A. v.d. Hoek, die veer tig jaar bij Kempkes heeft gewerkt als meubelmaker. Hij is 62 jaar oud. De heer A. van Ringelenstein, die eveneens zijn veertigjarig dienstver band viert. Deze jubilaris, die ook meubelmaker is, is 69 jaar oud en werkt nog omdat nij er zo’n plezier in heeft. De heer J. W. Versluis is ook meubelmaker en heeft eveneens veertig jaar bij Kempkes gewerkt. ling wordt: „Oude dorp” 10.400 nieuwe wijken 15 a 16.000 mensen. De vraag werd gesteld: „Is nu niet de tijd gekomen om een nieuw dorpscentrum te vestigen te midden van dat gebied waar straks de meeste mensen wonen?”, bij voorbeeld in de omgeving van het Kon. Wilhelminaplein. Deze gedachte werd de afgelopen week nog weer duidelijk bevestigd door de KERMIS die als het ware een maquette op ware grootte was van wat het zou kunnen zijn (afge zien van het lawaai). Het is interessant om waar te ne men dat dit, evenals de weekmarkt en het Koninginnefeest al een begin lijkt van een verschuiving van het centrum. Het zijn de dingen die een woongebied kleur geven of wel: „ge- Het licht in de bedoeling van de Kunststichting om de beste inzen dingen in het zaaltje van Boekhan del Veldwijk tentoon te stellen, na dat en jury bestaande uit bestuurs leden van de Kunststichting, en van de Caroluskring, alsmede een roepsfotograaf, uitgesproken. De foto’s die een prijs of eervolle vermelding verwerven, worden het eigendom van de Kunststichting, die de foto’s beschikbaar zal stellen aan de beeldhouwers van de Haagse Ca- G. Looyen, lerares aan de school, trouwde met de heer J. E. M. Bonman uit Delft. Het jonge paar gaat in Waddinx veen wonen. (foto Sjaak Noteboom). roluskring. Deelnemers kunnen hun foto’s tot uiterlijk 15 augustus inleveren bij de voorzitter van de Kunststichting Waddinxveen, de heer H. M. v. d. Dool, Burgemeester Trooststraat 2 Waddinxveen. Op de achterzijde van de foto’s dient alleen een motto of een schuil naam te worden vermeld. Voorts zal iedere foto verzegeld moeten gaan WADDINXVEEN Week van 21 t.m. 27 juni 1966. Ondertrouwd: J. C. van der Maas en H. A. Hoogendoorn. Geboren: Paulus Immanuel, zv J. A. Lalihatu en L. P. Lodder. Cornelia Christina, dv A. D. Prins en C. H. Lekahena. Patricia, dv R. Valk en B. van Put. Gehuwd: J. E. M. Bouman en G. Looijen. Overleden: Troost, Huig Leendert, oud 29 jaar. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: rode portemonnaie met inh.; volleybalschoen m. voetbal - broekje; zwart-witte poes; bruine herenportemonnaie met inh.; regen jas; groen vest; damesbril; wit fiets- pompje; damesportemonnaie met inh. regenpak. VERLOREN :sleutelring met 3 sleu tels; zwarte regenjas; zwarte regen- broek; zilveren armbandje; zwarte regenbroek. ZEVENHUIZEN De 84 leerlin gen van de vierde, vijfde en zesde klas van de openbare lagere school in Zevenhuizen hebben vorige week en uitstapje gemaakt naar België. De twee bussen reden zuidwaarts over de Brienenoordbrug, de Haring vlietbrug en de Grevelingendam. In Zierikzee werd voor de eerste maal gestopt. Via de Oosterschelde- brug ging het naar Goes en Middel burg. Daar werd een bezoek ge bracht aan de miniatuurstad Wal cheren. In Vlissingen reden de bus- sen de pont op voor de tocht over de Westerschelde naar Breskens via Zeeuws-Vlaanderen ging het naar Brugge. Op de terugreis over Gent en Ant werpen en via de Antwerpse Schel de tunnel bereikte het gezelschap de Nederlandse grens. WADDINXVEEN De Hengel- sportvereniging Waddinxveen orga niseert op zaterdag 9 juli a.s. een groot visconcours in Nieuwkoop. Deelnemers kunnen tot uiterlijk dinsdag 5 juli, 18 uur inschrijven bij de heer J. Hoogendoorn. De deelne mers vertrekken zaterdagochtend om precies zes uur van het stationsplein te Waddinxveen. Op laatkomers kan niet worden gewacht. Voor deze wed strijd heeft een der leden een beker beschikbaar gesteld. 1 zellig” maken. Doorbundeling van deze zaken met winkels en andere gebouwen van algemeen belang, kan een nieuw centrum vorm krijgen, op redelijke afstand van de meeste woningen. Tot slot hier nog een drietal voor beelden van met Waddinxveen ver gelijkbare plaatsen, waar dergelijke centra werden of worden gereali seerd: Papendrecht: 16000 inwoners. Op initiatief van een bouwbedrijf, en be legger, plan gemaakt door gekozen architekt, aantal winkeleenheden 36 stuks. Hendrik Ido Ambacht: 11500 in- inwoners het initiatief werd genomen aantal winkeleenhedn 43 stuks. Ridderkerk: 34000 inwoners, waarbij voor ’t gedeelte van 23000 inwoners het intiatief werd genomen door het instituut van Stad en Landschap voor Zuid-Holland te Rotterdam, tot het uitschrijven van etn prijsvraag onder architekten en stedebouwkundigen. Het plan van de inzendingen gekozen prijswin naar ligt thans gereed voor realise ring. (Zondag 3 juli 1966.) Nederlands Hervormde Kerk: V.m. 9.30 uur Eerw. heer J. Nijenhuis van Voorburg. Nam. 6.30 uur Ds. J. Kooien van Reeuwijk. Hervormd Wijkgebouw, Esdoornlaan: V.m. 9.30 uur Ds. J. R. Cuperus. Nam. 6.30 uur Ds. J. Verwelius. Hervormd wijkcentrum Bethel: (Jan Willem Frisoweg) V.m. 9.30 uur Ds. J. Verwelius. Nam. 5 uur Ds. J. R. Cuperus. Evangelisch Molukse Kerk: (in Bethel, J. W. Frisoweg) n.m. 7.00 uur: ds. P. Fader Maleise dienst van Schoonhoven Gereformeerde Kerk: V.m. 9.45, 10.45 en nam. 6.30 uur Ds. J. Snoey. Hervormde Immanuëlkerk: V.m. 9.30 uur en nam. 19.00 uur Dr. A. van Haarlem. Remonstrantse Kerk: V.m. 10 uur Ds. B. Nijhoop, uit den Haag. Chr. Afgescheiden Gemeente: v.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop n.m. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop grote aandacht die de publiciteits media aan deze dingen schenken fout is ben ik met u eens. Daarom kan ik niet begrijpen dat u zich zelf volop aan dezelfde fout schuldig maakt, ondanks uw anderen. Dat u ter de verjaardag van alles wat er de laatste maanden ge beurd is, nog weer eens ophaalt is 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 4