voor van ambitieuze en Contact met landgenoten E' I Geldgebrek grote hindernis realisering verlanglijstje attente Burgervader er is een ambtswoning in aanbouw, de raad voteerde een voorberei- dingskrediet voor de aanleg vna sportvelden, de ontsluiting van het Noordeinde is zeer nabij, de moeilij ke verkeerssituatie bij Moerkapelle nadert zijn oplossing. Er zijn nog vele andere zaken te noemen die in de achter ons liggende tijd hun be slag vonden of die ter hand werden genomen. Huisvesting al meteen zorgenkind A, van van Familie J. Kruit Geslaagd Wandschemertampj es glazen kap f 9.95 FRA VA-KO’s Grondverkopen gaan niet door 20 jaar geleden ‘t Verlaat Weekblad voor Waddinxveen 30 jaar getrouwd Woningnood een jaar burgemeester Zevenhuizen F I I» BURGERLIJKE STAND ERKEI k DOKTERSDIENSTEN WARENHUIZEN Strohalm Waddinxveen Moerkapelle Zevenhuizen Reeuwijk Gebeurtenissen Lijstje pc i A donderdag 25 augustus 1966 pakje shag, Gehuwd: en be- bleven en De Hol- We (foto Sjaak Noteboom) Moerkapelle - Vancouver 5 Fra-Va-Ko’s lage prijzen nopen tot kopen sneeuw, boek voor Waddinxveen De heer M. Goed hart uit Waddinxveen is dezer dagen geslaagd voor het examen handels- kennis. Zijn.nu toch wel al die feesten Ter eere van ’t Oranje Huis? Schuilt er niet in veler harte Een ondoorgrondelijk abuis? Laat ons met elkaar vereenen Ook in ’t plaatsje Waddinxveen Waar er zooveel kleine takken Zich niet met elkaar vereen. ’t Is Oranje - ’t Blijft Oranje Geen geklets meer van alleen Maar wordt éénook met Oranje Hier in ’t plaatsje Waddinx veen. A. F. Alblas Behalve Aartsma meter soms Eikenlaan, leplaan, W'veen Telefoon 2401 b g.g, 2184 1 1 t l c b e P s] h d di g< st gt r; Dit panorama vanuit het brede raam van burgemeester Van ’t Verlaats werkkamer, wordt zodra de gemeentelijke finan ciën het zullen toelaten op geofferd aan de alom zieh heen grijpende woningbouw. zagen ons miliebanden impo- Moerkapelle Terug wijk. Leuke langs king was dat. een gezicht. de reis Na vervlogen bange jaren, Door geweld ons aangedaan, Kunnen we weer rustig feesten, Want Oranje blijft vooraan. schrijven zijn. Ik ga maar niet te veel kijken, want dan raak je de hoop verbetering nog kwijt ook.” /Aver middenstand en verenigings- VF leven: ’’Mijn vrouw en ik hebben vele goedbestede uren doorgebracht bij onze verenigingen. Ik draag dit een warm hart toe. Ik heb veel bewon dering en respect voor wat men hier doet. U herinnert zich ongetwijfeld ons voorstel tot afschaffing van de vermakelijkheidsbelasting. Hij moet nog goedgekeurd worden van hoger hand: ik hoop oprecht dat zal ge beuren. Er is in Zevenhuizen ook een springlevende middenstand. Ik hoef u alleen maar te wijzen op het Ze- mino-initiatief. Er is geen gelijk waardige gemeente in de gehele om trek die zoiets kan evenaren. Ik heb stomverbaasd dat zoiets hier moge lijk was. Ik kan alleen maar zeggen dat het gemeentebestuur deze mid denstand alle medewerking zal geven en ik hoef u maar te verwijzen naar de uitbreidingsplannen om te bewij zen dat het met die bewering ernst is.” Contacten Ook over de bevolking van Zeven huizen en haar activiteit is de heer Van ’t Verlaat bijzonder te spreken. ”Het contact met de mensen hier is tot nu toe buitengewoon prettig ge weest. Ik probeer zoveel mogelijk met de bevolking in aanraking te komen zodat ik op de hoogte blijf van wat er onder de mensen leeft; zodat ik weet van hun noden en zor gen. Door die contacten krijg je ook meer begrip voor de situaties waar in mensen verzeild zijn geraakt. Ik denk hierbij aan mijn altijd druk bezochte spreekuur. Mensen komen voornamelijk bij me met hun huis vestingsproblemen. Het trieste is dat ik zo weinig kan beloven, want dan kan ik het niet waar maken. Maar we besteden in ieder geval aan elk probleem serieus aandacht.” ”De Zevenhuizenaren liggen me uitstekend. Ze zijn openhartig en eer lijk. Zeggen ronduit wat hun zorgen en problemen zijn. Kortom: ze maken van hun hart geen moordkuil. Ze ko men ook niet om futiliteiten b ij je. Als ze komen hebben ze het echt moeilijk en zitten ze in de put. Niet eerder. Dan is het dubbel zo jammer dat je niets kunt beloven of toezeg gen. Ik heb in he t dorp wel toestan den gezien die nauwelijks te be- heeft in en Bleis- kennisma- Kennis TAe nieuwe, maar inmiddels ver- U trouwde burgervader van de kleine gemeente ontvangt ons in zijn werkkamer, die evenals de raadzaal spoedig werden gemoderniseerd (’’Indien je als gemeente bij bezoe kers een goede indruk wilt maken dat zullen toch minstens de represen tatieve vertrekken op het gemeente huis prima in orde moeten zijn.”) Men komt onder de indruk van de diepgaande kennis van zaken over gemeentelijke aangelegenheden, die de heer Van ’t Verlaat bij elk onder werp dat we aansnijden ten toon spreidt. Hij voelt zich dan ook al he lemaal ingeburgerd: ”Ik tier goed in Zevenhuizen. Het is hier prettig werken in de meest aangename ver houdingen. Zowel in de raad als in het college heerst een uitstekende sfeer. Met elkaar probeert men de problemen op de meest vruchtbare manier op te lossen. kele musea. In Victoria Zeeuwse aan gingen we ook op visite zouden hun vingers af- de bij enkele Nederlandse likken. WADDINXVEEN: De zondagsdienst wordt waargeno men door Dr. P. van der Linde, Kerk weg 214, tel. 2250. ZEVENHUIZEN De zondagsdienst wordt waargeno men door Dr. J. A. Ensing, arts, Dorpsstraat 196, Zevenhuizen, telef. 01802-204. REEUWIJK Dokter J. van der Goot, ’s Graven- broekseweg 1, tel. (01829)2254. WADDINXVEEN Drie onlangs door de raad genomen besluiten tot verkoop en verhuur van industrie terreinen aan de Noordkade en Zuid kade zullen moeten worden inge trokken, omdat de kopers en huur ders zich hebben teruggetrokken. Het betreft een verkocht industrie terrein aan de Noordkade, waar de N.V. Atlantic uit Rotterdam een show room zou vestigen alsmede een even eens aan de Noordkade gelegen ter rein, dat was verkocht aan de heer G. J. Bakker uit Boskoop. Evenmin kan de verhuur van een industrie terrein aan de Zuidkade aan een Waddinxveens bedrijf doorgang vin den. B. W. stellen voor de eerder ge nomen besluiten in te trekken zodat de gemeente weer de vrije beschik king kan krijgen over de terreinen. ATiettemin groeit Zevenhuizen tegen 11 de verdrukking in. Vierduizend inwoners in 1966 en woningen komen ook hier in steeds sneller tempo ge reed. Burgemeester Van ’t Verlaat grijpt elke strohalm die hem geboden wordt en Zevenhuizen kan hem daar dankbaar voor zijn. Hij wil van zijn gemeente echter zeker geen stad maken door, zoals het gerucht gaat een opvangstcentrum voor Rotterdam te worden. ”Met onze huizen helpen we in de eerste plaats- de autochtone bevolking. U kunt aan dat autoch- Vrydag 30 Augustus 1946 ’t Is Oranje, ’t Blijft Oranje ’t is Augustus een en dertig, Heel ons land viert nu weer feest, Met Oranje in de harten, Zoo’t voorheen nooit is geweest. WthKBLAU VUUK W A U UIN A V t EN/HULLANIJSHART SPREEKUUR BURGEMEESTER Zevenhuizen Burgemeester A. ’t Verlaat van Zevenhuizen houdt, onvoorziene omstandigheden voor behouden, spreekuur vrijdags van 11.00 tot 12.30 uur ter gemeentese cretarie. Predikbeurten zondag 28 aug. 1966. Nederlands Hervormde Kerk: V.m. 9.30 uur Ds. C. Vos. Nam. 5 uur Ds. Joh. Verwelius. Hervormd Wjjkgebouw, Esdoornlaan: V.m. 9.30 uur Ds. Joh. Verwelius. Nam. 6.30 uur De heer D. Oskam. Hervormd wijkcentrum Bethel: (Jan Willem Frisoweg) V.m. 9.30 uur De heer D. Oskam, Culembörg. Nam. 5 uur Ds. J. R. Cuperus. Evangelisch Molukse Kerk: (in Bethel, J. W. Frisoweg) Nam. 7 uur Ds. P. Fader. Gereformeerde Kerk: V.m. 9 en 10.30 en nam. 6.30 uur Ds. J. Snoey. Hervormde Immanuëlkerk: V.m. 9.30 uur Dr. A. van Haarlem. Nam. 7 uur Ds. J. Korpershoek, IJsselstein. Cbr. Afgescheiden Gemeente: Woensdagavond 7 uur Ds. Verloop. Remonstrantse Kerk: V.m. 10 uur Ds. A. de Jonge, Gouda. R.K. KERK Kerkdiensten op zondag: St. Victorkerk, Zuidkade: H. Missen om 7.15, 9.00 en 11.00 uur St. Petruskapel, J. W. Frisoweg: H. Missen om 8.30, 11.15 en 17.30 uur Kerkdiensten in de week: St. Victorkerk: iedere dag een H. Mis om 7.45 uur, woensdag 20.00 uur en zriidag 7.00 uur St. Petruskapel: een H. Mis dinsdag 7.45 uur, donderdag 20.00 uur en zaterdag 9.00 uur. (kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminaplein tijdens de H. Mis van 8.30 uur). Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66: donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16.30 uur Wachttorenstudie Ned. Hervormde Kerk: v.m. 9.30 en n.m. 18.30 uur: Ds B. Wiegeraad, Bennekom Geref. Gemeente: v.m. 9.30 en n.m. 18.30 uur: Ds. C. Molenaar. Ned. Hervormde Kerk: V.m. 10 uur Ds. A. Kastelein van Capelle aan den IJssel. Nam. 7 uur Ds. L. P. W. Groenveld van Amstelveen. Kapel aan de Rotte: V.m. 10 uur Gereformeerde Kerk: V.m. 9.30 uur Ds. J. Bos. Nam. 6.30 uur Ds. C. de Ruijter van Rotterdam. Ver. Vrjjz. Herv. Geen dienst. Ned. Hervormde Dorpskerk: V.m. 9.30 uur Ds. J. Kooien. Nam. 6.45 uur Ds. Kamerbeek van Rouveen. Ned. Hervormde Ichthuskerk: V.m. 9.30 en nam. 5 uur Ds. Kamer beek van Rouveen. Hervormde Kerk van Sluipwijk: V.m. 10 en nam. 6.30 uur Ds. J. Enkelaar. Gereformeerde Kerk aan de Brug: V.m. 10 en nam. f>.30 uur Ds. J. Kapteijn. Rehoboth in de Tempel. donderdag 1 sept., nam. 7.30 uur Ds. v. d. Ent-Braat. Rooms Katholieke Kerk: Parochiekerk H. Petrus en Paulus, Reeuwijk-dnrp Zondag 7 30 - 9 00 - 10.30 u.: H. Mis In de week 8 15 en 19.30 uur ibehalve dinsdagavond) R.K. Kerk Reeuwjjk-brug, Onbevlekt Hart van Maria: Tn de week: dinsdag en vrijdag om 7.45 en 19.30 uur. Ze er wel vijf jaar mee toe fraai kunnen. Tussen de keien en vindt men ook veel De oesterkwekers De burgemeester kwam ook in een aan andere gebeurtenissen ’rijk’ jaar Zo verwelkomde de burgerlijke stand de vierduizendste inwoner,ge meentesecretaris A. Gijsenbergh en wethouder C. Kreft werden konink lijk onderscheiden, er was de bij zonder geslaagde Zeminto 3, ambte naar L. Brabers was 25 jaar bij de gemeente. WADDINXVEEN Zaterdag vier de het echtpaar J. Kruit-Van der Zwaag uit de P. C. Hooftstraat 11 in familiekring het dertig jarig huwe-> lij ksfeest. Een dag tevoren recipieer de het echtpaar Kruit in café-res- taurant Royal. Velen maakten van de gelegenheid gebruik de comman dant van de Rijkspolitie, adjudant J. Kruit en zijn echtgenote geluk te komen wensen, waarbij in tal van gevallen geschenken werdén aange boden. Onder de aanwezigen bevon den zich o.m. loco-burgemeester S. Pille en waarnemend gemeentese cretaris J. Meuleman namens het college van B. W., leden van de Rijkspolitie, vertegenwoordigers uit de middenstand, van verenigingen, enz. REEUWIJK Geboren: Jaap z.v. A. P. Fijn en A. J. D. Verhoeff; Fokke z.v. F. Groe nenboom en J. E.. Komen. ZEVENHUIZEN Klaas Aart Verwey Francijntje Anna Maria Spekman. lt/faar hoe lang zal het duren voor- dat zo’n kans zich aandient. Het kan morgen zijn, maar even goed over twee, v|jf, tien jaar. En in middels moet de burgemeester er voor zorgen dat zijn gemeente leef baar biyft. De kunst van het kansen grijpen is burgemeester Van ’t Ver laat toevertrouwd, dat is in het af gelopen jaar gebleken. Het was een jaar met vele gedenk waardige gebeurtenissen: gedepu teerde D. van der Kwaak sloeg een paal voor de reeds genoemde wonin gen, het brandweercorps Oud-Ver laat kreeg de beschikking over een nieuwe eenheid en 22 brandweerlie den slaagden voor een belangrijke cursus, de restauratie van de kerk toren werd eindelijk ter hand geno men, er kwamen parkeerterreinen, dé straatverlichting in Oud-Verlaat werd verbeterd, de stichting bejaar denhuisvesting kwam van de grond, TTet uitzicht uit het brede raam fl van de burgemeesterskamer in 't gemeentehuis aan de Dorpsstraat is fascinerend. Dat moeten we het eerst bewonderen. Aan de einder de contouren van Rotterdamse hoog bouw; tussen het stalen skaletsel van een hoogspanningsmast is zelfs de Euromast zichtbaar. Op het vlak ke boerenland liggen koeien in de warme zon loom te herkauwen. Een uniek panorama. ”Dat raak ik kwijt,” zegt burge meester Van ’t Verlaat, ietwat wee moedig,” precies op deze plaats ko men straks de woningen van het uit breidingsplan West te staan. Jam mer van het uitzicht, maar voor de oplossing van het huisvestingspro bleem heb ik het graag over.” n dan zijn we - zo ineens I land bij een onderwerp dat Ze- venhuizens nieuwe eerste burger als een steen op de maag ligt en waar tegen hij al direct na de eerste con frontatie de strijdbijl opgroef: de Woningnood. De eerste slag is reeds gewonnen; er kwam dit jaar een groter contingent woningen dan ooit tevoren naar Zevenhuizen. Niet min der dan 52 woningen zullen in’ 66 mogen worden gebouwd en daarmee is het uitbreidingsplan Zuidplas vrijwel voltooid. Dan rust op de schouders van de heer Van ’t Verlaat de loodzware taak het grotendeels onder zijn ambtsvoorganger ontworpen uit breidingsplan West werkelijkheid te doen worden. Zevenhuizen schreeuwt om woningerl. De strijd met de woningnood is aangebon den, maar het belangrijkste wapen - geld - ontbreekt. Met geld zou den gronden kunnen worden aan gekocht en bouwrijp gemaakt. Burgemeester Van ’t Verlaat wikt maar Den Haag beschikt en Zeven huizen ziet zijn wachtlijst groeien. TAe krapte op de kapitaalmarkt, U het hoge renteprecentage. De burgemeester kent die begrippen al te goed. Een jaar werkt hij nu in Zevenhuizen en hjj werd en wordt er dageljjks mee geconfronteerd. Ve le van de problemen waar het Ze- venhuizense gemeentebestuur mee worstelt wachten op een financiële injectie. Het verlanglijstje van bur gemeester Van ’t Verlaat ziet er zo uit: 1. woningbouw, 2. rioolzuivering, 3. verkeerssituatie Dorpsstraat, 4. begraafplaats, 5. sportvelden. ”U moet aan de volgorde niet al te veel waarde hechten. De uitbreiding van de begraafplaats is zeer urgent, maar hetzelfde geldt voor de sport velden, voor de situatie op de Dorps straat, waar nu overigens een twee tal parkeerplaatsen wat lucht heb ben gebracht. Ik noemde reeds de woningbouw, die is zonder meer nummer één, maar heel erg dringend is ook de kwestie van de rioolwater zuivering. Ik wil geen vast prioritei tenschema aanleggen. Alles blijft een kwestie van - en dat heb ik al eens gezegd - de kansen grijpen als die zich voordoen. Oók als die kans een minder urgente aangelegenheid be treft.” De volgende dag reden we via Nanaymo naar Port Alburni waar een wonderschone waterval is. In het bos dicht in Bellingham, de buurt stonden zulke over dikke bomen dat men naar er hier zonder moeite dag- twee geheel houten hui Geen Noodsituatie TAan z|jn we weer terug bij de wo- LF ningbouw en tegelijkertijd ook bij het jarenplan dat de burgemees ter onlangs aan de raad voorlegde en waarin hij een wel gefundeerde visie op de nabjje toekomst van zijn gemeente ten beste gaf. ”We liggen in veel opzichten ach ter bij andere gemeenten. Vele heb ben al jaren geleden gronden ge kocht en bouwrijp gemaakt zodat nu onbelemmerd kan worden gebouwd. Maar in Zevenhuizen moet de mees te grond nog worden aangeschaft. U begrijpt dat dat onder deze omstan digheden een bijzonder zware opgaaf is en nu spreek ik nog niet eens van bouwrijp maken. Er zijn veel plannen, ik noemde ze al, maar we kunnen niet verder springen dan onze polsstok lang is. We moeten ook voorzichtig zijn en ook blij met wat reeds is bereikt.Dat betekent niet dat we op onze lauwe ren kunnen rusten. Er zal hard en veel gewerkt moeten worden. ’’Kunt u van een noodsituatie spreken?” ”Nee, beslist nog niet. Maar als we niet spoedig meer armslag krijgen dan zal die er beslist komen. De fi- nancieringsmoeilijkheden zullen hun uitwerking niet missen daar ben ik zeker van. We staan met de rug tegen de muur.” in Everett, meters Lynden. En dan de grens terug Chilliwack na een middag- rit rijden van 350 mijl. zen van bouwt. Houten De gehele tocht was bijna duizend mijl lang aangenaam geweest. We maakten Mochten wij het toch beseffen Strijd is er genoeg geweest, Verbindt u heden met elkan der, Voor een koninginnefeest. Week van 16 tot 22 augustus 1966 Geboren: Mare Ruben Carl, z*v. M. Lindhout en M. van der Gaarden. Cornelia, d.v. A. Snoek en N. van Herk. Maria Katinka, d.v. M. Oosterom en C. K. van der Hoeven. Jesca Petra, d.v. W. van Barneveld en H. de Nie. Masje, d.v. P. Bremmer en A. M. Markus. Floris Jacob, z.v. J. van Tol en F. M. Boonstöppel. Jurgen, z.v. M. P. Schuurman en J. W. Kooreman. Merit Alexandrina Elisabeth, d.v. W. P. Quartero en J. E. Leentvaar. Gerrit Barend, z.v. T. van Middel koop en W. C. Hoogendoorn. Gerrit Willem, z.v. G. W. de Ruy ter en A. Plokhaar. Cornells Johannes, z.v. K. den Ou den en C. J. van Mourik. Eleonora Debora, d.v. H. van den Bor en A. Ravenhorst. Robérto Hans, z.v. A. P. L. Floeren en C. Sonneveld. Ida, d.v. H. E. Siersema en M. A. van Dijk. Jacobus Cornelis Pieter, z.v. P. M. de Graaf en M. C. J. de Gruil. Alinda, d.v. J. de Vries en A. van Reeden. Ondertrouwd: P. de Rooij en G. de Vries. Gehuwd: A. D. Anker en C. van der Spek. W. van Velden en E. J. de Rooij. C. van Veen en A. J. Kloet. E. Jenné en A. J. Boer. Overleden: H. M. de Wilde, 74 jaar. M. Hijkoop, 64 jaar. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Verloren: rode step, lichtblauw da- mesvest, blauwe step, driéwieler, 1 paar laarzen, aktetas met inhoud, rode knipportemonnaie. Gevonden: babyslab, gouden ketting m. damesring, da meshorloge, rode trui, barometer, plastic regenjas, steekbeitel, huis sleutel. £\P de regenachtige woensdagmiddag, die de eerste sep- vF, tember was, verwelkomde vlaggend Zevenhuizen zijn nieuwe burgervader, de heer A. van ’t Verlaat, voordien gemeentesecretaris van Bergambacht. Het was feest op die installatiedag. De Zevenhuizenaren maakten in groten getale kennis met het nieuwe burge meesters gezin. Daags daarna hervond het leven van alle dag zijn gang. De bevolking van Zevenhuizen - geen uitzondering op de regel - keek het eerst maar eens aan. Afwachten luidde het' parool en argwanend lette men op de eerste stappen die ’de nieuwe’ ging zetten. Als overal elders vroeg men zich af wat de burgemeester voor een man zou zijn en wat zijn plannen waren met het kleine dorp. Burgemeester Van ’t Verlaat moest ook wennen in zijn nieuwe werkkring. Zevenhuizen tverd dank zij de bereid willige medewerking van een particulier huiseigenaar ook spoedig de woonplaats van het gezin Van ’t Verlaat. Een jaar kent Zevenhuizen hem nu en kent hij Zeven huizen. We vonden die eerste verjaardag van zijn burge meesterschap een goede gelegenheid om eens een praatje te gaan maken met de heer Van ’t Verlaat. Het werd een lang gesprek en toen we weer op straat stonden waren we we wat Zevenhuizen betreft weer helemaal ’bij’ De heer M. Lindhout tocht verder over Seat- gezinnen. Behalve een en zijn vrouw zjjn nog tie. Hier reden we over familie Aartsma uit steeds in Canada. Hier- een hooggelegen weg en Gorkum ontmoetten we onder leest u het vervolg konden we beneden in ook nog de familie Van van een beschrijving de diepte de machtige Tol uit Boskoop die fa- van een vierdaagse trip Boeingvliegtuigfabriek miliebanden heeft^ in naar de Verenigde Sta- zien staan; ten en voorts van het sant bezoek aan enkele Ne- voerde derlandse families. 's Maandags vervolg den we onze reis via Yakima naar de Mount Rainier, dat tevens na tionaal park is. Hier lag de sneeuw midden L- de zomer nog dik op de berghellingen en toen we op 4116 me ter hoogte ons i maal gebruikten De gehele tocht was huizen zie je hier over sneeuwde het. Het was bijna duizend mijl lang al- °P het 8rot,e strand verre van aangenaam seweest. llgt enorm veel aange- in onze zomerse kledij. spoeld hout. Niet zo Het museum dat we be We maakten ons in maar kleine plankjes, zochten was pas drie de tien dagen dat we nu nee, geweldige boom- dagen open omdat men ’thuis’ bleven nuttig stammen van zo’n an- er niet eerder in had met ’n beetje schilderen derhalve meter door kunnen komen door de en rommelen. Toen was snee en soms veertig In het gasten- er weer een achtdaagse meter lang. Alles op en juist trip naar Vancouver Is door elkaar. De Hol- groepje land. We verbléven drie landse bouwers zouden toeristen uit Noordbra- dagen in Victoria. 7 bant het museum had hebben daar een bezocht. We zagen parlementsgebouw en vindt men ook plaatsnamen als Breda, we bezichtigden ook en- mosselen en oester. Vught en Oosterhout. Na het bezoek het museum ging toon gerust een brede interpretatie geven.” Zevenhuizen gaat een moeilijke tijd tegemoet. Burgemeester Van ’t Verlaat zal het schip dat Zeven huizen heet door de woelige baren van ’s lands financiële toestand moeten zien te laveren zonder dat het aver|j oploopt. We kennen hem nu een jaar; aan zijn stuurmans kunst zal het niet liggen. dat een te 'w i H

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 2