recreatieschap Rottemeren Feel bezwaren KIP kabouters tegen financiële gevolgen Mijn Vallei in Frankrijk 4de deel van de serie Land van zon en wijn Volwassen mensen huilen niet Zevenhuizen trad toe tot 1 cees ■■■ikVA n g catftwes PLASTIC SCHRIJFMAPPEN met postzegelvakken en inhoud postpapier (in diverse kleuren) voor spotprijs: 2,95 Boekhandel Veldwijk Passage 145, Waddinxveen, tel. 2620 SUCCES AGENDA’S 1967 (Senior en Junior) Boekhandel VELDWIJK PASSAGE 145 WADDINXVEEN TELEFOON 2620 Taxi en trouwrijden „WI-BU-TAX” staat altijd voor u klaar! Volley Be Fair W. den Hollander-Brander Ze zijn er weer DE BEKENDE van v.d. Sluys Gemeenteraad had er nogal moeite mee In ieder huis f 60 miljoen Woningruil Diversen Waddinxveen, Hl 28 oktober verkrijgbaar Huisraad, kleding enz. gevraagd en aangeboden Overig personeel gevraagd Huishoudelijk personeel aangeboden Huishoudelijk personeel gevraagd Diverse lessen en clubs Zuidkade 16-17 Tel. (01828)-2306 geb. f 11.90 Auto's, motoren, fietsen enz. In de lucht Onderhoud Niet tegen te houden Parkeermaatregelen Restauratie toren '"«EKRb<lRM',QO5n'*WRDIHKX5ËÈ!i<iyftöLtXR6s‘'A8fiT 'donderdag 27 oktober 1966 ..uuaulmu vvuti wauuinxveen/HOLLANDS HART donderdag 27 oktober 1966 naar J Voor direkt gevraagd Handige jongen, welke in teresse heeft voor de handel in bloemen en planten. Hoog loonl Aanmelden ’s avonds na 7 u. Bloemen- en plantenhandel van Gils, J. v. Effenl. 88, W’veen Drie jonge zindel. poesjes Af te halen bijW. van Hou ten, leplaan 129, W’veen. Net meisje van 18 jaar biedt zich aan als hulp in de huishouding voor 2 dagen p. week. Maandag en woens dag. van Waldeck Pyrmont- str. 10, W’veen. Te koop: 1 p. nieuwe stalen Noren merk Ballangrund, m. 44. Te bevr.: W. Huizer, Lijsterbesstraat 52a, W’veen Te koop een Rima jongens fiets tot 14 jaar, en een 1. trouwjapon m. toebehoren, maat 38-46. Henegouwerw. 112, W’veen. Te koop: 2 pers, zitbank, massief ronde tafel, glasplaat 2 bijzettafels, glasplaat eiken Kruisvoettafel Ledikant, hout - staal ma tras, 3 delig verenbed. Kerkweg 176. Wilt u iets meer weten over paard of pony rijden? Zater dags van 9 t.m. 17.30 uur. Zondags van 10 t.m .16.00 uur, kunt u geheel vrijblij vend kennis met onze ma nege komen maken. Manege ’Reigersburgh’, Piasweg 35, Waddinxveen, tel. 2423. Begin nu aan een verant woorde sportieve vrjjetjjd- bestedkig. Paard- en pony- rijden bij Manege Reigers burgh, Piasweg 35 te Wad dinxveen, telefoon 2423. Voor kousen reparaties Mevr, de Joode, Julianastr. 18, W’veen, telefoon 2214. Nu of nooit. Met VERREF wordt niet gegooid. Ook met Behang kunt u iets mooi maken. Bekijk daarom die exclusieve collectie en prij zen bij Hogendoom, Am. v. Solmsstraat 31. Te koop prachtige goudrei- netten 40 ct. per kilo, M. Petersman, Piasweg 20, Waddinxveen. 1200 gram voor slechts 3.75 DORPSSTRAAT 104 WADDINXVEEN TELEFOON 2484 2 dames gevraed die alle werkzaamheden willen ver richten van 9 tot 12.30 uur 's morgens. Br. aan Directrice Rusthuis ’’Souburgh”, Pr. Bemhard- laan 2, W’veen. Autoverhuur nieuwe Sim- ca’s (ook op lange termijn) Simca-dealer A. Voskuilen, Zijde 450, Boskoop, telef. 01727-2538. ELECTR. KRUIKEN EN DEKENS loopt even bin nen bij: Fa. VV. DE WIT Zn. Zuidkade 115, tel. 2123 Waddinxveen Woningruil Huis gelegen bij mooie plas, bev. kamer, keuken, bijkeu ken, kelder, 3 slaapkamers, grote vliering, voor eengezinswoning. Sniep of Putte. Te bevr.: ’t Weegje 1, Gouda. Te koop: i.g.st. Wascombi natie Erres m. pomp en ver warming. Justus v. Effenl. 15, tel. 3122. En de boer hij ploegde voort Boekhandel VELDWIJK Passage 145, Waddinxveen, telefoon 2620 Deze week weer: braadkuikens Te koop meisjesmantel lengte 90 en 82. Pr. Irenestr. 62, W’veen. Te koop: een kindermantel- tje met mutsje, leeftijd 1 5 IJ jaar. Prunusstraat 5, W’veen. Te koop: elect, wasmachine langzaamwasser met verw. en wringer. Kerkweg 138, W’veen. Te koop: modern bankstel met salontafel. Kerkweg 138 W’veen. Gevraagd net meisje voor 2 ochtenden per week. Mevr. Peperkamp, Bosboom Toussaintsingel 54, W’veen. Wie wil mijn vrouw in de huishouding helpen. Mevr. Bürmann, Jac. Catsl. 47, tel. 3392. Gevraagd werkster voor 2 halve dagen per week. Souburghiaan 12. Aanmel den maandag 21 okt. Gevraagd Werkster voor 2 ochtenden per week. Mevr, de Bruin, Vjjverlaan 30, tel. 2617. Te koop moderne grijze ko- lenconfector, merk bronko pasja. Tel. 01828-3332. Te koop: een kinderwagen hoog model. Julianastr. 32, W’veen. Gevraagd meisje of werk ster voor de huishouding. A. A. van Velde, Noor deinde 110, W’veen, tel. 2188. Gevraagd enige hulp in de huishouding. Mevr. Zuiaema Henegouwerweg 8, W’veen, tel. 2437. Enige en algemene kennisgeving. Heden is van ons heengegaan onze geliefde vader, behuwd- en grootvader, broeder, zwarger en oom WILLEM VAN DER SPEK Door een schuine hoek uit Uw ruit te snijden kunnen wij zonder rond gat een ge ruisloze ventilator zonder motor plaatsen. Altijd prij zen vanaf 19,50 tot 22,50 ex clusief montage. Bel Hogen doorn. 2520. D. Baks, Reparaties half uur gereed. Tandtechnisch bedrijf. Lange Tiendeweg 32, Gouda, tel. 4778. Nieuw. Nieuw. Ventilators zonder motor. Laat met spoed zo’n geruisloze venti lator in uw raam plaatsen. Bel Hogendoorn. 2520. U kunt het geloven of niet, maar bij Hogendoom koopt U het voordeligste Uw VERF - GLAS en BEHANG, tel. 2520. DAMESKAPSEL OF HERENCOIFFURE Grijze haren herkrijgen hun natuurlijke kleur binnen 3 minuten dank zij borstelen met CREME MARCHAL. Absoluut veilig èn bestand tegen water. Ook verkrijg baar in diepzwart. Tot onze diepe droef heid overleed 21 okto ber 1966 in het Sint Elisabeth Ziekenhuis te Lage Vuursche onze geliefde zuster, be huwdzuster en tante eerwaarde zuster DOMITIANA (Maria Cornelia den Boer) in de leeftijd van 73 jaar. De begrafenis heeft in middels plaats gehad te Lage Vuursche. Familie Den Boer. Brilmonturen (ook voor kinderen). Jac. Saton, Pr. Beatrixlaan 31. Leveran cier van alle ziekenfondsen, telefoon 30 80 ADVIES NODIG bel Hogendoom - verf, glas, behang, schildersbedrijf, be- hangersbedrijf. Tel. 2520. Vraag onze spec, prijzen voor het schoonmaken van uw vervoermiddel, ook ver koop 2e hands rijwielen. Inl.: leplaan 84. - HALEN geen telef. BRENGEN. Te koop perzische red tabby poes in de klasse uitmun tend tweede op de intern, kattententoonstelling. Mevr. A. Zaal-de Jong, Acaciastraat 4, W’veen, tel. 2316. Reparatie van antieke klok ken. Jac. Saton, Pr. Beatrix laan 31, W’veen, tel. 3080. Meerijder gevraagd Delft. Tel. 01828-3533. Te koop: Borgward Isabella T.S. met slaapbanken en schuifdak. Bloemendaalsew. 16, W’veen. ”DE VOS” AUTOBEDRIJF Opel Rekord ’57 Opel Rekord ’63 Opel Caravan ’61 Opel Caravan *62 Opel Kapitan ’62 BMW Coupé ’62 Dodge ’61 Ford Anglia ’63 Chevrolet impala ’62 Borgward Combi ’60 Garage Dorpsstraat 59 Telefoon 2787 Kon. Wilhelminasingel 30 Telefoon 2554 Inruil en financiering GEZELLIGHEID is de grootste schat in huis, koopt daarom sfeer ver lichting bij: Fa. W. DE WIT Zn., Zuidkade 115, - tel. 2123 Waddinxveen Ie klas materieel. Ervaren chauffeurs. JULIANA VAN STOLBERGLAAN 34 WADDINXVEEN TELEFOON 2828 Erkend P.N.O.P. taxibedrijf. Gevraagd werkster voor een ochtena per week. Mevr. Broekhuijsen, Bosb. Toussaintsingel 56, W’veen. Gevraagd werkster voor 2 halve dagen per week. Mag dagen zelf bepalen. Contact opnemen na 19.00 uur. Mevr. Groenewegen, Da Costaweg 15, W’veen, tel. 3247. Kabouters kosten 40 cent per gezette regel bij een minimum van vier regels, inclusief één regel vet gezet. Iedere regel vet extra 60 cent. Contractprijs op aanvraag. Brieven onder num mer 20 cent extra. Bewijsnummer 15 cent extra. Kabouters opgeven vóór dinsdagmiddag drie uur bij het bureau van dit blad: Oranjelaan 9 te W addinxveen, telefoon 01828 - 2238. Voor uw naaiwerk o.a. Ja ponnen, rokken, avondkle ding, bruidstoiletten en kinderkleding ook veran- derwerk naar Mevr. Boots- ma, Vondellaan 210, W’veen Te koop een Peugeot 1962 in pr. st. Tel. 01828-2650. Te koop Trabant 601 ’66, 2500 km Glas 1204 ’64, 60.000 km Floride Sport ’62, 43.000 km Simca de Luxe ’62 66.000 km V.W. de Luxe ’62, 80.000 km Citroen Ami 6 ’62 60.000 km Austin A 99 ’61 2 CV (ieelijk eend) ’60 Inruilen en gemakkeL bet. Nieuwe Gouwe OZ 16 Gouda (bij de spoorbrug) 90% en aanvullende 2e hy potheek. Lage lasten. Bij overlijden pand evt. hyp. vrij. Inl. Boegheim Vink Gouwe 54, Gouda, telefoon (01820) 7861. Ook voorver koop onr. goederen. "Met deze laatste uitspraak van de burgemeester was wethouder C. Kreft (CHU) het niet eens. Volgens hem kwam de rechtszekerheid van de betrokken bewoners juist bij toe treding geheel in het luchtledige te hangen. Een andere oplossing zag hij echter niet. De verdeling van de kos ten tussen de verschillende deelne mers was volgens de heer Kreft goed ”De kleine gemeenten groeien steeds, terwijl Rotterdam in inwonertal ach teruit gaat. Bovendien vormen de Rottemeren niet het enige recreatiegebied voor Rotterdam. Lang niet alle bewoners zijn op die Rottemeren georiënteerd, zodat bij het berekenen van de bij drage per inwoner van Rotterdam zeker niet van de totale bevolking van die stad mag worden uitge gaan.” De heer Biemond was door al deze verklaringen nog niet tevreden ge steld. Volgens hem moest Zevenhui zen nog maar even wachten om uit eindelijk tegen voordeliger voor waarden te kunnen toetreden. Dat de kosten voor onderhoud voor een belangrijk deel uit te heffen belas tingen van de gebruikers van het re creatiegebied zouden moeten komen (zoals de burgemeester eerder had gezegd), kon er bij de heer Biemond WADDINXVEEN De eerste punten ’benne binne’ voor de dames (1) van Be Fair. Dinsdagavond wonnen de Waddinxveense volley’sters in een aantrekkelijke wedstrijd met 3-1 van het Doornse Unitas, dat echter flink partij gaf voordat Be Fair de zege dan eindelijk de hare mocht noe men. Na vijf wedstrijden werd dan ook wel tijd. Setstanden: 15-13, 15-12, 9-15 en 15-5. Zaterdag nog verloren de dames met 3-1 van het Woerdense Valboval. De wedstrijd, die in de veilinghal in Woerden werd gespeeld, had onge veer hetzelfde verloop als de voor gaande. De Waddinxveensen wonnen de tweede set met 15-8, nadat ze de eerste met 12-15 hadden verloren. De derde was weer met 11-15 voor Val boval. Een inzinking in de vierde set bezorgde Be Fair definitief de neder laag. Het werd 7-15, nadat ze bij 1-13 nog tot 7-14 hadden opgehaald. Be Fair 2 (dames) won haar eerste wedstrijd tegen Komeet 1 met 3-0. De dames wonnen maandag ook weer van Houvast uit Boskoop met de vol gende fraaie resultaten: 15-6, 16-6 en 15-2. Het inmiddels gevormde derde da mesteam maakte met Houvast 2 de kachel aan. De eerste wedstrijd van het nieuwe team eindigde met 3-0. De setstanden spreken voor zich: 15-0, 15-0 en 15-0. De tweede wedstrijd verliep minder vlot. Thor was de te genstander. De Waddinxveense da mes gingen ten onder met 5-15, 10-15 en 3-15. Nog eenmaal de trainingstijden: Dames 1: vrijdags van 20.15 tot 21.30 uur; dames 2 en 3 donderdags van 18.30 tot 21.15 uur. Het is niet duur! Pony- rijden per les 7,—kaart voor 10 lessen 60, Paardrijden per les 8, kaart voor 10 lessen 70, Manege „Reigersburgh”, Piasweg 35, Waddinxveen, telefoon 2423. niet tegen te houden is. ”De Rotte meren zijn in trek, en ze bevinden zich nu eenmaal op ons gebied.” Hij had overigens niet de indruk dat de raad overwegend bezwaren had te gen de recreatie. Maar de financiële kant van de zaak wilde hij toch niet verwaarlozen. Hij wees op de moge lijkheden, die de wet op de financiële verhouding kan bieden, indien de dekkingsmiddelen niet toereikend zijn. De heer Van ’t Verlaat vond het niet juist om te stellen, dat de kosten uiteindelijk wel eens 100 miljoen zouden kunnen gaan bedragen. ”Dat zou 60% boven de investering zijn, en dat is een te fiks bedrag,” meende hij Ook de burgemeester had een re kensommetje gemaakt. Uitgaande van een investering van 60 miljoen gulden en een rente van 7%, een en ander uitgesmeerd over een (toege- stane) termijn van vijftig jaar, zou het jaarlijkse bedrag van aflossing plus rente (berekend op annuiteits- basis) voor de vijf partners 4.347.000 bedragen, waarvan de helft voor re kening van het rijk zou komen. Van de resterende 2.173.000 zou Ze venhuizen dan op basis van zijn in wonertal 1,66% moeten betalen, of wel 36.000. ’’Maar,” aldus de bur gemeester,” de investering van 60 miljoen wordt over twintig jaar ver deeld, zodat we theoretisch het eer ste jaar slechts een twintigste van die 36.000 zouden hoeven betalen, het jaar daarop 2/20, etc. Pas na twintig jaar zouden een jaarlijkse bijdrage van 36.000 bereiken. Niet deelnemen aan het recreatie schap zou volgens de heer Van ’t Verlaat niet inhouden, dat alle geld dan voor andere noodzakelij ke investeringen zou kunnen wor den gebruikt. Bepaalde voorzienin gen voor de recreatie (verbetering zwemaccommodatie, aanleg rij wielpaden, verbetering toegangs wegen naar de Rottemeren, aanleg kampeer- en parkeerterreinen etc. zouden onontkoombaar zijn. Daar mee zouden bedragen gemoeid zijn die heel wat hoger zouden liggen dan 36.000 per jaar. ’’Voor de belangen van de bewo ners van de in het recreatieplan ge legen gebieden hebben wij steeds met kracht gepleit,” aldus de burge meester. ”Als gemeentebestuur kun nen we die plassen toch niet tegen houden. Als het getij nu verloopt kunnen we beter de bakens verzet ten. Treden we toe tot het recreatie schap, dan kunnen we hun belangen behartigen, en ze weten meteen waar ze aan toe zijn.” in de ouderdom van 83 jaar. Boskoop C. van der Spek E. van der Spek-Vroolijk Nieuwveen F. van der Spek Alphen a.d. Rijn M. Brouwer-van der Spek Jac. Brouwer Waddinxveen P. van der Spek E. van der Spek-Backer Boskoop H. J. Zaal en kleinkinderen Leidschendam, 21 oktober 1966. ’’Hulp en Heil” De teraardebestelling heeft plaats gehad op dinsdag 25 oktober op de algemene begraafplaats te W’veen. ZEVENHUIZEN Meer dan anderhalf uur lang heeft de gemeenteraad van Zevenhuizen in de dinsdagavond jl. gehouden raadsvergadering gedis cussieerd over en visies gegeven op het voorstel van B. en W. om te nemen aan de gemeenschappelijke regeling voor het recreatiegebied Rottemeren. Hoewel niet alle raadsleden het toetreden tot het recreatieschap van harte toejuichten, kon toch het merendeel van hen de noodzaak en de positieve punten van die toetreding wel inzien. Zodat Zevenhuizen zich thans als laat ste heeft gevoegd by de overige deelnemers aan het recreatieschap: de pro vincie Zuid Holland, alsmede de gemeenten Rotterdam, Bergschenhoek en Bleiswijk. In het algemeen bestonden er be zwaren tegen de hoge kosten, die het recreatieproject met zich mee zal brengen, namelijk 60 miljoen gulden waarvan 5% ten laste zal komen van de gemeenten Bergschenhoek, Bleis wijk en Zevenhuizen, 80% van Rot terdam en 15% van de Provincie. Van het rijk mag een subsidie van 50% worden verwacht. Men zag in, dat Zevenhuizen bij een weigering tot toetreding ten slotte als kleine ge meente toch aan het kortste eind zou trekken. Daarom achtte men het beter wel mee te doen en daardoor een vinger in de pap te houden. Ook bestond er veel begrip voor het feit, dat uitvoering van de recreatieplan- nen noodzakelijk is, wil men de be woners van Rotterdam niet opgeslo ten houden tussen de muren van hun stad. De felste tegenstand bood de heer Biemond (AR), die tenslotte ook als enige tegen zou stemmen. Volgens zijn berekening zou Zevenhuizen per inwoner vier maai zoveel moeten be talen als Rotterdam, en dat, terwijl Zevenhuizen nog een belangrijk deel van de grond in het plan inbrengt. ”Het lijkt, alsof we inwoning krijgen en dan zelf nog het grootste deel van de daaraan verbonden kosten moeten betalen,” vergeleek hij. Volgens hem moest Zevenhuizen ”als een goed koopman” nog maar even af wachten alvorens tot toetreding over te gaan. Hij kon niet geloven, dat de totale kosten van het project niet meer dan 60 miljoen gulden zouden belopen. ”Dat worden er, gezien de voortdu rende stijgingen van lonen en prijzen wel 100 miljoen”, meende hij. Uit gaande van dat bedrag en een rente voet van 7% zou dat voor Zevenhui zen een jaarlijkse rentelast beteke nen van 58.000, buiten aflossing en onderhoudskosten, aldus had de heer Biemond berekend. Voor dat geld zouden volgens hem heel wat nuttige en noodzakelijke werken in de ge meente kunnen worden uitgevoerd. Ook de overige raadsleden hadden alle iets over deze voor Zevenhuizen zo belangrijke zaak te zeggen. De heer G. D. van de Broek (VVD) sprak er zijn verwondering over uit, dat er in het pre-advies van B. en W. ner gens over kosten van onderhoud, die bij een dergelijk project toch zeker niet gering zijn, werd gerept. De heer K. Herweijer (SGP) was enerzijds niet zo gelukkig met het recreatie plan (vrees voor de openbare zeden), anderzijds toonde hij begrip voor de bewoners van de Rotterdamse bin nenstad, die zich ook wel eens willen verpozen. In de verdeling van de kosten over de verschillende part ners school ook naar zijn mening een zekere onredelijkheid. ’’Niet leuk, wel moeilijk”, noemde het raadslid C. Roos (PvdA) de zaak waarover een beslissing moest wor den genomen. ”We krijgen straks een Nessemeer en een Zevenhuizense Plas,” zo zei hij, ’’maar ik heb een hekel aan water. Ik zie liever land.” Hij vreesde echter, dat bij niet-toe- treden van de gemeente tot het Schap de belangen van de bewoners van het betrokken gebied niet meer zouden kunnen worden behartigd. Voor hem was dat dan ook de reden te verklaren, dat zijn fractie zich vóór toetreding zou uitspreken. Hij deelde de mening van de heer Bie mond, dat de kosten inderdaad wel eens ver boven de geraamde 60 mil joen zouden kunnen komen te liggen Ook de heer T. Hoogendoom (CHU) noemde een en ander ’’niet leuk”. ’’Maar,” zei hij, ”als kleintje kunnen wij er toch niet tegenop. Wat het geld betreft: dat hebben we niet, dus zal het rijk wel moeten helpen.” De heer W. G. van Vliet (CHU) vond het door de drie kleine gemeen ten bij te dragen percentage van 5% te hoog. Dat moest naar zijn mening niet hoger liggen dan 1%. De heer Jac. Stofberg (CHU) vreesde: ”Als dit allemaal zo doorgaat, zal ik, als ik het beleef, uiteindelijk geen Ze venhuizenaar meer zijn. Ze zullen heel Oud-Verlaat inpalmen.” ”Ik ben het wel eens met de an deren,” zei de heer C. J. van Helden (PvdA) ’’maar al wij helemaal niet willen meewerken, dan moeten de Rotterdammers in hun stenen huizenblokken opgesloten blijven. We moeten wel toetreden tot het recreatieschap om er een stem in te hebben en toezicht te kunnen uitoefenen. Burgemeester A. van ’t Verlaat wees er in zijn antwoord aan de raadsleden op, dat de recreatie toch niet helemaal in. ”En ook die 50% rijksbijdrage moeten we nog maar afwachten. Ik wil niet ingaan op vage toezeggingen in een dergelijke miljoenenzaak, terwijl bij de aan schaf van bijvoorbeeld een vuilnis auto de kosten van onderhoud etc,tot op de cent moeten worden uitgere kend. Deze pap smaakt me niet,” be sloot hij. Dat de heer Biemond de pap dan ook niet heeft geconsumeerd bleek naderhand, toe de raad het voorstel van B. en W. tot toetreding goedkeurde, met de aantekening, dat de heer Biemand geacht werd te hebben tegengesteld. De raad koos vervolgens burge meester Van ’t Verlaat en wethouder Kreft tot leden van het algemeen bestuur van het recreatieschap. Wet houder A. van Tol en de heer Stof berg werden als respectievelijk eer ste en tweede plaatsvervangende le den aangewezen. De heer Van ’t Ver laat zal de gemeente voorts verte genwoordigen in het dagelijks be stuur van het schap. De overige punten van de raads- agenda brachten weinig moeilijkhe den. Het belangrijkste was wel de wijziging in de Algemene Politiever ordening. Voortaan zal kunnen wor den opgetreden tegen parkeerexces- sen (het plaatsen van ”niet-rjjklare motorrijtuigen”, ’’voor de handelbe- stemde motorrijtuigen,” wrakken, kampeerwagen etc. langs of op de openbare weg). Ook zal voortaan kunnen worden opgetreden tegen het parkeren van grote auto’s (vrachtwagens, autobus sen, aanhangers), die het uitzicht voor de bewoners van nabijgelegen woningen kunnen belemmeren. De heer Van de Broek kon zich met het laatstgenoemde voor de vol le honderd procent verenigen, maar zei, dat er dan wel voor een andere oplossing moest worden gezorgd. "Die wagens moeten tenslotte ergens staan,” vond hij. Verdere raadsbesluiten waren o.m de herbenoeming van de leden van het college voor de verlening van bijstand (de aftredende leden Jac. Stofberg, mevrouw J. M. Boeveé- Ames, J. L. Spekman en C. J. van Rooyen werden alle herbenoemd),een wijziging van de verordening op de heffing van leges (verhouding van de tarieven voor inlichtingen uit het bevolkingsregister), verkoop van gronden in het uitbreidingsplan Zuidplaspolder voor de bouw van garages (vijf aan de Schoolstraat en drie op de hoek Dahliastraat-Aster- straat, het garanderen van rente en aflossing van te bouwen woningen ingevolge het ’’besluit bevordering eigen woningbezit” en het verlenen van een subsidie 500,aan de Stichting Bejaardenhuisvesting te Zevenhuizen. Bij de rondvraag wees de heer Ho genes op de slechte staat van een te gelpad in het uitbreidingsplannetje Oud Verlaat en vroeg of daar iets aan zou kunnen worden gedaan. De heer Roos wilde weten, wat de oorzaak is van het slecht vorderen van de werkzaamheden bij de res tauratie van de toren. Hü kreeg hierop van de burge meester ten antwoord, dat bjj het blootleggen van de spi'.sfundering diverse dingen zijn ontdekt, die een nog grondiger restauratie zullen ver eisen. ’’Tegenvallers” noemde de heer Van ’t Verlaat die dingen, die ook zeker kostenverhogend zullen werken. Op een vraag van de heer Herwejjer naar een mogelyke aan sluiting van Zevenhuizen op het aardgasnet, antwoordde de burge meester, dat voor alsnog het inwo nertal van de dorpskern te gering is om een dergelijke stap te kunnen on dernemen. UW HUID VERSLAPT 'n GEHEIM VERKLAPT I I Ons nieuwe schoonheids middel MARCHAL RIMPELCORRECTOR bevrijdt u onmiddellijk van rimpels en kraaiepootjes acht uur achtereen Prijs flacon (voldoende voor maanden) 8.75. Gratis folder bij: DROGISTERIJ VAN DER HEIDEN, Zuidkade 1 Waddinxveen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 8