voor Epiloog Lezers Groene Kruis verhoogt de contributie Ijsclub neemt maatregelen ijsbanen op Petteplas «TBAL Dampo schrijven 1 fe van het Weekblad FRA-VA-KO‘s Raad vergaderde langdurig in besloten zitting Gouds GG en GD in regionale dienst 'i voor Waddinxveen UITSLAGEN STANDEN PROGRAMMA Gouwevrienden WurliTzer Gouwenieuws Litslagen Junioren Vele wensen en plannen I Be fair volleybal Prijs voor hond 20 jaar geleden p afgelopen I weekeinde PIANO’S HUUR 5 Pagina 5 i ii 1 Si Koop in Fa. J.van Urk 1898 Plannen alleenverkoop bij hoge inruilwaarde Demonstraties donderdag 1 december 1966 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - kalasiris Uw Moeite Beloond Warenhuizen Huishoudelijke CADEAU’s 4 I nog te onderzoeken wat de voor- en nadelen zijn van aansluiting bij de Koninklijke Nederlandse Schaatsen rijders Bond. Bij de rondvraag werd uitvoerig gediscussieerd over de hard rij der ij en. JUNIOREN A: Be Fair-Moordrecht, Waddinxv.-Gouda, C: Soccer Boys-Groeneweg Be Fair-WSE Be Fair 2-Nieuwkoop 2 ZATERDAGVOETBAL Jodan Boys-Be Fair, Zwammerdam-RCV, Moerk.-Bodegraven, Bodegraven 2-RCV 2, Zwervers-Be Fair 3, Be Fair 5-Sportlust 5, Spirit 5-Be Fair 6, RCV 4-Jodan Boys 10, 0-2 9-1 3-2 2- 0 6-0 3- 7 0-0 8-0 3-0 3-3 2-3 4-5 2-3 2-0 1- 3 2- 1 1- 3 9-1 2- 3 8-1 1-2 1-0 1-2 5 november: A: Be Fair-Ona WSE-NSV Soc. Boys-Waddinxveen 2 Be Fair 2-Donk 2 Nicolaas Boys-Moerkapelle B: Moerkapelle-Spirit Bo degraven-W addinx veen GDS 2-Be Fair 3 C: Be Fair-Groeneweg WSE-Soccer Boys Be Fair 2-Woerden 2 Zwervers 3-Waddinxveen 2 RVC 3-WSE 3, Olympia 7-W’veen 3, Moerk. 3-Groeneweg 4, WSE 4-Soccer Bos 4, Waddinxv. 5-ASV 4, Eikenlaan, leplaan, W'veen Telefoon 2401 b.g.g., 2184 r. 14.30 uur 14.30 uur 14.30 uur Waddinxv.-Schoonhoven,14.30 uur J. Boys 3-Waddinxveen 2,14.30 uur 14.30 uur 14.30 uur 14.30 uur J. Boys 7-Moerkapelle 2, 12.30 uur 12.30 uur 14.30 uur Gr. Ammers 5-Be Fair 7, 12.30 uur 14.30 uur 14.30 uur uur W stersingel 4 -44 R'dnm tel.(010)135025 ZEVENHUIZEN Ten gevolge van de kritieke financiële situatie waarin de afdeling Zevenhuizen en Moerkapelle van de Zuidhollandse Vereniging Het Groene Kruis ver keert is vorige week tijdens een al gemene ledenvergadering besloten de jaarcontributie met 33% te verho gen van 12 tot 16. De vergadering, die werd voorge zeten door oud-burgemeester A.Boer werd bijgewoond door slechts tien van de 1230 leden, reden waarom de heer Boer in de openingstoespraak zijn teleurstelling uitsprak over de opkomst. De vergadering werd ge houden in het Groene Kruisgebouw in Zevenhuizen. Het Groene Kruis sloot het vorige jaar af met een tekort van 700 gul den. Dit jaar kon zelfs aan een paar verplichtingen niet worden voldaan. Door hogere salarissen en sociale las ten en een stijging van de kosten voor materiaal en onderhoud zijn de kosten voortdurend gestegen. Bij zonder urgent zijn opknapbeurten aan de wijkgebouwen aan de Rotte en in Moerkapelle. Ondanks de contributieverhoging zit er in de begroting voor 1967 een ongedekt gat van 2300. De vereni ging zal van de gemeenten Zeven huizen en Moerkapelle in 1967 een subsidie ontvangen van 22.750. Voorzitter Boer deelde ter vergade ring mee dat zal worden gevraagd om een hogere uitkering. Om de opknapbeurten aan de ge bouwen mogelijk te maken zal bin nenkort een actie worden gevoerd. Aan de leden is inmiddels al om een extra bijdrage verzocht. WADDINXVEEN Vorige week donderdagavond is de Waddinx- veense raad zeer langdurig bjjeen geweest om te beslissen over de aan koop van een pand aan de Kerkweg en de verkoop van grond aan Rijks waterstaat. Reeds kort na de aan vang van de vergadering schorste burgemeester C. A. van der Hooft de zitting om de raad eerst in besloten zitting uitvoerig te informeren over de redenen, die B. W. hadden be wogen om aankoop van het betrok ken pand voor te stellen. Het middernachtelijk uur was al dicht genaderd, toen de voorzitter de openbare vergadering weer kon her vatten. Voor de publieke tribune be stond toen, met uitzondering van een aantal ambtenaren, geen belangstel ling meer van anderen. Zonder hoofdelijke stemming ging de raad akkoord met het voorstel van B. W. om het pand aan de Kerkweg van de heer W. Verwaal aan te kopen. Voorts kon de raad zich verenigen met een voorstel om aan de Rijks waterstaat een strook grond gren zend aan het industrieterrein Zuid- kade en ten Noorden van de R. K. Kerk ter grootte van 27.000 vierkan te meter te verkopen voor een be drag van ruim één miljoen gulden, of wel 40 per vierkante meter. Rijkswaterstaat heeft de grond no dig voor de aanleg in een wat verde re toekomst van de nieuwe Rijksweg 3, die dwars over Waddinxveens grondgebied gaat lopen van Rotter dam richting Amsterdam. Gronden die naderhand voor deze weg niet nodig mochten blijken en die nog voor industrieterrein zouden kunnen worden bestemd, kunnen dan door de gemeente voor hetzelfde bedrag per vierkante meter worden terug gekocht. Wensen en plannen zijn er genoeg bij de Waddinxveense ijsclub. Nooti Gedacht wil het gemeentebestuur vragen ook ander water te verpach ten dat kan dienen als ijsbaan. Het bestuur wil ook overleg gaan plegen over een mogelijke veldijsbaan,zodat betrouwbaarder ijs gewaarborgd blijft. De vermakelijkheidsbelasting is ook een punt van kritiek in ijsclub kringen. De vergadering besloot tenslotte CORSKTRV markt 18, gouda gtanei Let wel: voor Uw oude PIANO, HARMONIUM of ELEKTRONISCH ORGELj Vraag folders en inlichtingen over de nieuwe serie iqó7 bij de Wurlitzer-importeur 14.30 UUT 14.30 uur Nieuwerkerk-Groeneweg,14.30 uur RVC-Moerkapelle, 14.30 uur 29 oktober: A: Woerden-Be Fair WSE-Bodegraven Be Fair 2-Soccer Boys Waddinxveen 2-Nic. Boys B: Groeneweg-Moerkapelle GDS-WSE Be Fair 2-Boskoop 2 Boskoop 3-Be Fair 3T WADDINXVEEN De IJslub Nooit Gedacht zal voor het aanbreken van de winter maatregelen nemen om te voorkomen dat - net als verleden jaar - water onder het ijs van de Petteplas wegstroomt. De politie sloot de ijsbaan van Nooit Gedacht vorig jaar omdat volgens haar het ijs ontbetrouwbaar was geworden. Tijdens de jaarvergadering die de Ijsclub vorige week in café Sport hield, werd de sluiting van de ijs baan een onverkwikkelijke gang van zaken genoemd. Na een toelich ting van de heer M. Donker (tweede voorzitter) besloot men voor de ko mende winter voorzieningen te tref fen. Voorzitter T. Ververs, die zijn vijf endertigste jaarvergadering als be stuurslid opende, kon een redelijk aantal belangstellenden verwelko men. Hij hoopte op veel (en goed) ijs in het komende seizoen. Na het jaarverslag van secretaris Boere, waarin gewag werd gemaakt van vele activiteiten, abrupt afge broken door de afkeuring van het ijs deed penningmeester L. Versluis een forse duit in het zakje met de mede deling dat de verenigingskas zich mocht verheugen in het ongekende batig saldo van 4800. De heer Ver vers was echter niet al te optimis tisch: ”Met een beetje winter is dat saldo zo weggewerkt.” De aftredende bestuursleden L. W. Versluis, C. Borg, P. Alblas en M. Donker werden herkozen. In de pau ze van de vergadering werd een ver loting gehouden. Ere, wie ere toekomt. Waddinxveen nam zondag tegen het onschuldige BMT uit Den Haag op voortreffelijke wjjze wraak voor de nederlaag tegen Donk. En dat hadden we - eerlijk ge zegd - helemaal niet verwacht Het maken van een prognose voor de geel zwarten wordt op deze manier wél moeiljjk. In ieder geval zjjn we op recht bljj dat we er deze keer met onze prognose eens helemaal naast zaten. Proficiat, Waddinxveen! In de Vierde Klas E wordt de situa tie steeds onoverzichtelijker. Groene weg raakt steeds verder achterop in de competitie nu het veld het hele maal laat afweten (en hoeveel jaren moet dat nog zo doorgaan?), terwijl het er zo goed voorstaat. Een veront rustende vraag is nu: wat zullen de gevolgen zijn van deze gedwongen rustkuur voor de Zevenhuizenaren? Moerkapelle voetbalt gestaag door. De blauwwitte debutanten brachten eerst Woerden op de knieën en nu werd de voormalige derdeklasser Ou- dewater met niet minder dan 6-2 be dwongen. Daarmee werd Moerkapelle weer een ernstige titelkandidaat. In de afdelingen werd het voetbal afgelast. Ook Be Fair-LRC ging niet door. De gemeentelijke geneeskundige en gezondheidsdienst van Gouda is voorstandster van een regionale ge neeskundige dienst. De GG en GD wil ook een streekambulancedienst. Daarvoor zou dan de Goudse GG en GD moeten worden uitgebreid. Een en ander blijkt uit het jaarverslag over 1965, dat is uitgebracht aan het Goudse college van B. en W. WADDINXVEEN Dames-I speel de vorige week zaterdag tegen S.O.S 2 in de Utrechtse Jaarbeurshallen met goed verwarmde kleedkamers, maar koude velden in de grote en hoge sporthallen waardoor het spel- beeld beslist anders was dan in de gymzalen. Be Fair nam in de eerste set meteen de leiding, goed opvangen en het spel in drieën, door de hoge ruimte gaat het alleen iets trager. De eerste set werd gewonnen met 15-9. In de tweede set bood S.O.S. iets meer tegenstand, maar kon toch niet voorkomen, dat Be Fair met 15-11 won. In de derde set was Be Fair be slist superieur. Op een bepaald mo ment was de stand 12-0, S.O.S. kon nog enige tegenpunten maken, maar verloor deze set met 15-3 Be Fair heeft dus nu 6 punten. Be Fair dames-III speelde op 21 november tegen de Zevenklappers en wist daar gelijk spel uit te halen. De eerste set was voor Zevenklappers met 15-12. In de tweede set nam Be Fair de leiding en won deze set met 15- 9. In de derde set werd het 15-3, uitsluitend met serveren. In de vier de set had Be Fair niet voldoende fut meer om te vechten voor de winst en zij verloor deze set met 15-6. Maandagavond speelde Dames-III tegen D.V.C.-I. Aangezien niet alle vaste speelsters konden komen,bleef het resultaat gering. Ie set 9-15, tweede set 13-15. In de derde set wist Be Fair de winst te behalen met 16- 14, maar de vierde set was voor D.V.C., die met iets meer geluk er 15-13 van maakte en daarmee de winst. (Van de 8 aan geschreven speelsters, moesten er 3 afschrijven). Moedig van een nieuw lid om mee te doen en de wedstrijd te laten door gaan) Be Fair Heren-I speelde vrijdag te gen Jodan Boys-I in eigen zaal. Een aantrekkelijke wedstrijd, die in ge lijk spel eindigde Jodan Boys is tot nu toe ongeslagen geweest en maakt dus een goede kans dit jaar kampioen te worden. In de eerste set was Be Fair in het begin beter, mooie combi naties en soepel spel. Bij 9-6 kwam Jodan Boys er beter in en werd het tempo opgevoerd goed geblokkeerd en deze set eindigde met 15-10 voor Jodan Boys. Be Fair herstelde zich goed in de tweede set, gaf het tempo aan en met 15-11 was de set voor Be Fair. Dezelfde uitslag was het ook in de derde set met hetzelfde spelbeeld. Daarna kwam Jodan Boys terug en kon Be Fair niet meer het peil halen van de voorgaande sets. Setstand 15-5 voor Jodan Boys. Be Fair Heren II speelde maandag tegen Houvast II en het was een ’’walk-over” voor Be Fair. Setstan den 15-2, 15-7 en 15-3. Er moest ook hier weer een nieuw lid worden inge schakeld, maar deze wist zich goed in het team in te passen. Speelgoederen, Luxe- en WADDINXVEEN Op de in Am sterdam gehouden Internationale Hondententoonstelling heeft de vijf tien maanden oude Duitse Herder- hond Centha van de heer Haan uit Waddinxveen in de jeugdklasse een derde prijs met de hoogste kwa- lifikatie behaald. Centha is een doch ter van de vele malen bekroonde Bianca van de heer Haan. het corset met steun gevende constructie; de oplossing bij alle moei lijkheden met uw figuur, onontbeerlijk bij corpu lentie, verslapte spieren, rugpijn, na operaties, etc. komt u eens vrijblijvend passen. Vrydag 6 December 1946 Burgerlijke stand Zij die voornemens zijn nog deze maand in ondertrouw te gaan, worden verzocht hier van, hetzij mondeling, hetzij aan de gemeentesecretarie telefonisch, opgave te doen vóór 10 December a.s. Waddinxveen, 5 Dec. 1946. De burgemeester voomoemd MUMSEN. HALLO PLAATGENOOTEN! Hebt U de fraaie prijzen ge zien in de etalages van den heer Booij en Gebr. van Nielen welke U kunt winnen door het invullen van het gedicht dat voorkwam in de Waddinxveen sche Courant van 29 Novem ber. Denkt U eraan, dat Zater dag 7 December de laatste dag is, dat U ’t gedicht kunt inle veren bij de heeren Van der Linde, Saton en Van Kooten. Inzendingen, die later mochten binnenkomen kunnen tot on zen spijt niet meer voor mede dingen in aanmerking komen. Wij wenschen U allen veel succes. Rest ons nog een woord van oprechten dank aan die heeren Fabrikanten en Middenstanders, welke voor deze Sint Nicolaas actie gratis een der fraaie prijzen beschik baar stelden en ook die heeren, welke belangeloos hun etalge- ruimte ter beschikking stelden voor het etaleer en der prijzen. Het Sint Nicolaas Comité 1946 ■^BIJ VERKOUDHEDEN HuxToi ctmomco VOOR VADER, MOEDER EN KIND WADDINXVEEN Emotionele tonelen beheersten de polo wedstrijd tussen Gouwe 1 (heren) en HVGB uit Haarlem, die zaterdagavond in Haarlem werd gespeeld. De wed strijd moest bfj een 1-3 voorsprong van de Waddinxveners worden ge staakt nadat de Haarlemers weiger den met zes man door te spelen om dat een HVGB-speler uit het water was gezonden en daarin gedurende de gehele wedstrijd niet mocht terug keren. De speler was voor een ernstige overtreding al in het begin van de wedstrijd uit het water gestuurd. De Haarlemmers verkeerden echter toen nog in de veronderstelling dat hij la ter meer mee zou mogen doen en speelden door. Arie Troost had zijn club de leiding gegeven met een fraaie treffer, maar het was al spoe dig gelijk toen HVGB vinnig terug- beek en dank zij Cees Dekker kon scoren. Toen de HVGB’er eenmaal het veld had geruimd profiteerde de Waddinxveense ploeg onmiddellijk van de ontstane numerieke meerder heid. Henny v.d. Bosch bracht de Haarlemse doelman twee keer op de knieën. De laatste maal doelpuntte hij vanaf de middenlijn nadat het doel door de doelman was verlaten. Toen nu HVGB weigerde door te spelen staakte de scheidsrechter noodgedwongen de strijd. Twee Wad dinxveners betreurden deze gang nog meer dan hun medespelers, om dat zij pas na heel lang zoeken het goede bad hadden kunnen vinden. De wedstrijd was toen echter al afgelo pen. Hieronder leest u de winnaars van de onderlinge wedstrijd die De Gou we onlangs organiseerde. Jongens tot elf jaar: 25 m schoolslag: Cees van Tilburg 23,5 sec.; 25 m vrije slag: Cees van Tilburg 21.0 sec.,Meis jes tot elf jaar: 25 m schoolslag: Yvonne Kiel 25,4 sec.; 25 m vrije slag Yvonne Kiel 18,6 sec. Jongens 12-15: 50 m schoolslag: Wim v.d. Wal 42,6 sec.; 50 m vrije slag: Wim v.d. Wal 36,0 sec., Meisjes 12-15 jaar: 50 m schoolslag: A. Graveland 50,4 sec.; 50 m vrije slag: H. Kloet 40.4 sec., Heren 16-21 jaar: 50 m schoolslag: W Groen 43.0 sec., 50 m vrije slag: Arie van Amerongen 33,3 sec., Dames 16-21 jaar: 50 m schoolslag: Marry van Ringelenstein en Wil Rupke 45,7 sec., 50 m vrije slag: Marry van Ringelen stein 36,8 sec. De meisjes van De Gouwe verlo ren de wedstrijd tegen OZV uit Oudewater met 3-0. De jeugdavond (de eerste van het winterseizoen) van De Gouwe heeft veel belangstelling getrokken. De oefenavond werd gehouden in het gymnastieklokaal van de Theo Thijs- senschool. slag. Dat verslag valt de ene keer gunstig uit (dan krijgt de redactie ook nooit brieven), de andere keer minder gunstig. Een elftal dat ver liest krijgt nooit het positieve verslag dan een winnend team. En als dan een elftal verliest met de fijfers waar het in dit geval om gaat, dan wordt het wel heel moeilijk om nog wat positiefs in de prestaties van zo’n team te ontdekken. Zeker niet voor een onpartijdige, kritische toeschou wer. Het valt de heer Vis, Waddinx- veen-supporter blijkbaar zwaar dat ook anderen het debacle van zijn club hebben aanschouwd en er daar enboven nog een andere mening op na houden. Nu over de brief, die zegt dat het verslag een blamage voor het Week blad is: 1. De heer Vis vindt dat doelman V. d. Krans niet gefaald heeft en noemt daarbij zegge en schrijve één geval waarin de Waddinxveense goa lie werkelijk kansloos was. Over vijf treffers praat hij luchtigjes heen in de krant van: ”Het zou te ver voe ren...” 2. De heer Vis praat over een trap in de rug voor een jonge sportman. Er is geen sprake van een trap in de rug. Als V. d. Krans goed werk had gedaan (maar zeven doelpunten wij zen op het tegendeel) had hij ook een goede kritiek gehad. Verslagen van andere wedstrijden bewijzen dat. Als V. d. Krans speciaal in een eerste elftal wil staan, moet hij ook de con sequenties daarvan aanvaarden. Eén van consequnties is: kritiek. 3. De heer Vis vindt de mening van enkele supporters van geen belang. Wij ook niet, maar we hebben ons er wel aan geërgerd. Temeer omdat we dezelfde kankergeest op meerdere plaatsen langs de lijn tegenkwamen En dan altijd van Waddinxveense zijde. 4. De heer Vis vond het niet erg dat de scheidsrechter niet alleen feil loos floot, maar verwijt hem wél de oorzaak te zijn van het 2e doelpunt. Wij hebben de arbiter (lees het ver slag nog maar eens goed na) geen enkel verwijt gemaakt over de schoonheidsfoutjes in zijn leiding een scheidsrechter is ook maar een mens. 5. De heer Vis vindt dat de verslag gevers van het technische gedeelte geen kaas heeft gegeten. Over het technische gedeelte wordt in het ver slag in het geheel niet gerept. Of schoon de voorhoede niet slecht speelde (dat staat in het vèrslag) is het verwonderlijk dat men bij Wad dinxveen blijkbaar zelf van oordeel is dat het stopperspilsysteem het moet afleggen tegen ’t 4-2-4 en dat men toch aan het oude vasthoudt. De heer Vis kan weinig waardering op brengen voor de manier van verdedi gen van de Gouwenaars (met wel zes man op één lijn). Maar welke ploeg liet nu eigenlijk de grootste steken vallen? 6. De verslaggever vindt zichzelf in derdaad een kluchtig persoon, maar met de tragikomische klucht die Wad dinxveen opvoerde is hij toch niet niet aan zijn trekken gekomen. 7. Dat tien-tien-tien-geroep van die paar kaar kleine (over de grootte van volwassen mannen kan men van mening verschillen, nietwaar) jon gens was - wie er dan ook aan mee deed - in ieder geval typerend voor de sfeer van de wedstrijd. 8. Als Waddinxveen in het vervolg blijft spelen, zoals het deze zondag weer heeft gedaan tegen BMT blijven de heer Vis en zijn commissie inder daad van ’zulke’ verslagen ver schoond. Misschien heeft dat afbraak verslag toch nog een klein beetje ge holpen. Tenslotte: Met de uitgebreide be antwoording van deze brief hebben wij alleen willen aantonen dat onze kritiek nooit zomaar ongegrond is. Het schrijven van ingezonden brieven heeft ten aanzien van voetbalver slagen dan ook weinig nut. Ieder heeft zijn eigen kijk op het verloop van een bepaalde wedstrijd. Daar zijn we mensen voor. Moerkapelle-SMV, Boskoop-Groeneweg, WSE-Nicolaas Boys, M’kapelle 2-Gouderak 2, 1430 uur Schoonh. 3-Groeneweg 2, 11.30 uur Groenew. 3-Bergamb. 4, 12.00 uur 12.00 uur 10.00 uur 12.00 uur 12.00 uur 14.30 uur WADDINXVEEN De biljart club Gouwevrienden is deze KNBB- competitie voortreffelijk op stoot. Vo rige week werden weer bijzonder goede partijen gespeeld en alle teams keerden met de volle winst huiswaarts. Het E. team had rust. Gouwevrienden D versloeg Cosy Place uit Gouda op eigen terrein da verend met 8-1. Het FA-team nam het sterke Goudse Excelsior met 7-2 te grazen, terwijl Gouwevrienden FB Hotel Vos uit Zevenhuizen met 7-2 in het zand liet bijten. Naar aanleiding van uw verslag van de wedstrijd Donk-Wad- dinxveen (gespeeld op 20 november) het volgende: Met de kopregel: Blamage voor Waddinxveen kan ik het nog eens zijn, maar de rest van dy kop is ge woon een blamage voor uw krant. Dat doelman V.d. Krans volkomen faalde is toch wel fabelachtig. Uw verslaggever heeft beslist nog nooit tussen de palen gestaan. Dat hij vier of vijf doelpunten met meer vakkun digheid had kunnen voorkomen is voor mij een raadsel. Dit geschrijf is een trap in de rug voor een jonge sportman. Het eerste doelpunt was beslist onhoudbaar. Eddy P. G. had zich er niet voor hoeven te schamen. Het tweede was, zoals vermeld, een handsgeval. V. d. Krans was verbluft maar had alsnog uit z’n doel moeten komen. Fout, maar begrijpelijk. Hoe uw verslaggever tracht om deze scheidsrechterlijke fout goed te par ten raakt kant noch wal. Het zou te ver voeren hier alle treffers te be handelen, maar V. d. Krans had hier aan lang niet zo’n schuld als het ver slag doet vermoeden. Het is ook voor gekomen dat V. d. Krans door goed uit z’n doel te komen bijna zeker schijnende doelpunten te voorkomen. Die mening van enkele supporters is gewoon van geen belang in het alge meen. Op elk sportveld vindt men wel een paar kankeraars. Dat na trappen van een Waddinxveense spe ler vind ik nog steeds erg. In twaalf jarige voetbalcarrière was dit de eer ste keer dat hij zich vergat. Dat praat ik absoluut niets mee goed. Hij had eruit gemoeten. Zo denken bijna alle supporters er ook over. Er staat ook dat de scheidsrechter bepaald niet feilloos floot. Waar is de fluitist die wel feilloos blaast? Uw verslaggever soms? Ik vond die scheidsrechter niet slecht. Voor mij verdiende hij wel een 8. Van het technische deel heeft uw verslaggever geloof ik ook geen kaas gegeten. Donk speelde het 4-2-4 systeem en deed dat goed.Wad dinxveen speelde het oudere stopper spilsysteem en deed dat ook niet on aardig. Het Goudse systeem leidde echter soms tot verrassende resulta ten. Bij een dieptepass uit de achter hoede ging men door met het een- tweespelletje en dat bracht misschien hun succes. Als Waddinxveen in de aanval was en dat gebeurde vaak (zie de hoekschopverhouding. Wad- dinxveen nam twee keer zoveel een corner als Donk) verdedigde Donk steeds met zes man op één lijn. Als men in nood zat gaf men dan ook grif een hoekschop weg. Uiteindelijk bracht dat voor Donk de verdiende winst, maar wel ietwat geflatteerd. Waar die klucht zat, is me nog niet duidelijk. Of is uw verslaggever zo’n kluchtig persoon. Zijn oren zijn in ie der geval aardig want van dat tien- tien-tien-geroep heb ik niet veel ge hoord. Zeker een paar kleine jongens Ergens toch nog kluchtig. Slotconclu sie, dit verslag is een blamage voor uw krant. Het is afbraak voor onze vereniging. Wij hopen van zulke ver slagen voortaan dan ook verschoond bhjven. C. vis lid elftalcommissie V en AV Waddinxveen Onze kluchtige verslaggever maakt hieronder graag gebruik van zjjn recht op weerwoord: Aan één kant doet het prettig aan dat de elftalcommissie van Wad dinxveen, waarvan de heer Vis ken nelijk de spreekbuis is, het niet ’neemt’ als zijn team wordt aange vallen. Die commissie neemt echter tegelijkertijd ook zichzelf in be scherming, want wie anders stelde het elftal samen dat op 20 oktober zorgdroeg voor de blamage, waar over hierboven wordt gerept Voordat we op de brief van de heer Vis punt voor punt ingaan eerst het volgende: Een vereniging die zichzelf respec teert (en ook de propaganda een beetje in het oog houdt) stelt prijs op een eerlijk, rechtvaardig voetbalver- ■mimi! >s* j Prijzen HUUR 0 145 met recht van koop CS v.a. «p.mnd. zondereerste storting van de modellen -Q67 te Rotterdam dagelijks van 10-4 uur door onze Wurlltzer-organist JOOP WALVIS. Bfj aanschaffing van een orgel 3 MAANDEN GRATIS ONDERRICHT. Enorme sortering Prijzen vanaf 675.- met recht van koop B v.a. JL «p.mnd. tenvrmmm zonder eerste storting U X

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 5