2EEEE33 nuttig maar IKieiwegz? Gouda ISL3212I i i Financiële kant begrotingsdebat weinig spectaculair r" van De Schriftgeleerden -GESLOTEN op vrijdag 30 december 1966 Auto6s raakten de weg Onderhoud huizen woningbouwver. Mededeling R.K. kleuterschool de Vondelwijk WADDINXVEEN De firma Van Strien uit Polsbroek zal de twee- klassige R. K. kleuterschool aan de Bilderdijklaan in de Vondelwijk gaan bouwen. De opdracht is onders hands verstrekt voor de prijs van 137.950. Verkeerscursus Wegwijs in Moerkapelle in Nutsspaarbank te Waddinxveen Nieuwjaarsreceptie Gemeentebestuur en kerk schrijven nieuwe inwoners Haddinx veen Moerkapelle na vervolg van pag. 3 Waddinxveen Reeuwijk E KERKE GEI BURGERLIJKE STAND DOKTERSDIENSTEN GESPECIALISEERD IN STIJLMEUBELEN IWONINGINRICHTINGI Moerkapelle Zevenhuizen Een succes Gematigd Pleidooi Smaak r WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART - donderdag 22 december 1966 i (1ste en 2e Kerstdag) De directie. 11.00 uur i 11/2 L VAN SCHOOTEN. Vonk Kanaalstraat 9 - telefoon 2468 - Giro 458622 VOOR INLEG EN TERUGBETALING VAN GELDEN ZAL ONS KANTOOR ZIJN Evangelische Molukse Kerk (in Bethel, J. W. Frisoweg) n.m. 7 uur: Ds. P. Fader. Gereformeerde Gemeente v.m. 9.30 en n.m. 6.30 uur: Ds. C. Molenaar. 2e Kerstdag: Nederlands Hervormde Kerk v.m. 9.45 uur: Kerstzangdienst m.m.v. Sursum Corda. Gereformeerde Gemeente v.m. 9.30 uur: Ds. C. Molenaar. Nederlands Hervormde Kerk v.m. 10 uur: Ds. A. Boertje. n.m. 6.30 uur: Ds. A. de Leeuw van Boskoop. Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66: donderdag: 19.30 uur Bedieningsschool. 20.30 uur Dienstvergadering. zondag: 15.30 uur Openbare toespraak. 16.30 uur Wachttorenstudie. St. Petruskapel: een H. Mis dinsdag 7.45 uur, donderdag 20.00 uur en zaterdag 9.00 uur. (Kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Kilheliriinaplein tijdens de mis van 11.15 uur). Gereformeerde Kerk v.m. 9 en 10.30 en n.m. 6.30 uur: Ds. B. Koekkoek. Bethel v.m. 9.30 uur: Ds. J. R. Cuperus. n.m. 5 uur: Ds. Joh. Verwelius. 2e Kerstdag: v.m. 9.30 uur: Ds. Joh. Verwelius. Hervormd Wijkgebouw v.m. 9.30 uur: Ds. Joh. Verwelius. n.m. 6.30 uur: Ds. P. M. van Gaaien, Hilversum. Vereniging Vrjjz. Hervormden Zaterdagavond 8.30 uur: Kerstwij- dingsdienst Dr. J. Buitkamp, R’dam. Ie Kerstdag: n.m. 4.30 uur: Dr. J. Buitkamp van Rotterdam. 2e Kerstdag: Geen dienst. Oudejaarsdag: n.m. 4.30 uur: Ds. H. Elderkamp van Voorburg. Nieuwjaarsdag: ZEVENHUIZEN De zondagsdienst wordt beide Kerst dagen waargenomen door Dr. J. Tol, Dorpstraat 12, Bleiswijk, tel. 01892- 500. Nederlands Hervormde Kerk v.m. 9.30 uur: Ds. C. v. d. Graaf, Putten. n.m. 6.30 uur: Ds. J. R. Cuperus. a.s. en R.K. KERK Kerkdiensten op zondag: St. Victorkerk, Zuidkade: H. Missen om 7.15, 9.00 en St. Petruskapel, J. W. Frisoweg: H. Missen om 8.30, 11.15 en 17.30 uur WADDINXVEEN: De zondagsdienst zal worden waar genomen door Dr. C. A. de Geus, Pr. Beatrixlaan 6, tel. 2676. REEUWIJK De medische dienst voor de eerste Kerstdag, J. P. Hoeneveld, arts, tel. (01829)-2227. De medische dienst voor de tweede Kerstdag, J. v.d. Goot, tel. (01829) 2254. Kerkdiensten in de week: St. Victorkerk: iedere dag een H. Mis om 7.45 uur, woensdag 20.00 uur en vrijdag 7.00 uur. Hervormde Immanuël Kerk Zaterdagavond 10.30 uur: Kerstwij- dingsdienst. v.m. 10.30 uur: Dr. A. van Haarlem. n.m. 19.00 uur: Dr. A. van Haarlem. rjij kenden elke letter van de Wet Li en ieder woord van Israëls profeten en in de synagogen neergezeten verklaarden zij de schriften nauwgezet. Zij wisten, hoe van oudsher was beloofd, dat eenmaal de Verlosser zou verschijnen en alle nood en zonde doen verdwijnen. Ze kenden al die teksten uit hun hoofd. Ze wisten 't wéar en hoè der profetie: in Bethlehem zou Hij worden geboren, door God tot Vorst des Vredes uitverkoren; het fundament van hun theologie. En toen de wijzen uit het verre land de nieuw geboren Koning kwamen zoeken, vertelden zij hun uit de heilige boeken en duidden hun de richting met hun hand. Daarna gingen ze allen weer naar bed -’r?' bestudeerden verder de profeten en in de syiiagóg^-n-^f)raezefen predikten zij de profetie en Wet. Herders en vreemdelingen zagen 't Kind, de Vredevorst, gewonden in de doeken. De theologen doken in hun boeken om daar het antwoord op de vraag te zoeken, dat slechts degeen, die knielt in ootmoed, vindt. ZEVENHUIZEN Als gevolg van een defect aan de stuurinrichting raakte vorige week op de Bredeweg een met zand beladen zes tons vracht wagen van een firma uit Zoetermeer van de Bredeweg en kwam in een sloot terecht. De bestuurder, die uit zijn kantelende auto sprong viel daarbij tegen een boom en moest met verwondingen naar een Haags zie kenhuis worden vervoerd. Op Rijksweg 12 slipte vrijdagmid dag door onbekende oorzaak een per sonenauto bestuurd door de heer M. V. uit Moordrecht. De wagen botste eerst tegen de middenbermbeveili- ging en schoot vervolgens over de weg het talud af. Daarbij sloeg de wagen over de kop. De bestuurder liep alleen een buil aan het hoofd op de auto werd beschadigd. Op de Groeneweg ramde een onbe kend gebleven bestuurster van een Fiat personenauto vorige week een lantaarnpaal en een ANWB-richting- bord. De rijkspolitie heeft een onder zoek ingesteld. Nederlands Hervormde Kerk le Kerstdag: v.m. 10 uur: Ds. G. Koerselman, Bleiswijk. n.m. 7 uur: Ds. A. Kastelin van Ca- pelle aan den IJssel. 2e Kerstdag: Geen dienst. Oudejaarsdag: n.m. 8 uur: Ds. A. Boertje van Moer kapelle. N ieuw j aarsdag v.m. 10 uur: Eerw. heer L. A. Bakker van Rotterdam. n.m. 7 uur: Ds. A. Kastelein van Ca- pelle aan den IJssel. Kapel aan de Ratte: le Kerstdag: v.m. 10 uur: Ds. J. D. van Hof van Rotterdam. n.m. 7 uur: Eerw. heer Adr. Bakker van Rotterdam, (mmv. Gem. Zangver. ”Ons Genoegen”). 2e Kerstdag: Geen dienst. Oudejaarsdag n.m. 7 uur: Eerw. heer J. Hoogen- dam van Vlaardingen. Nieuwjaarsdag: v.m. 10 uur: Eerw. heer J. Hoogen- dam van Vlaardingen. n.m. 7 uur: Ds. van der Zee. Gereformeerde Kerk Zaterdagavond: 8 uur Kerstzang dienst Ds. D. Verschoor van Moor drecht. le Kerstdag: v.m. 9.30 uur: Ds. I. W. Penning van Zoetermeer. n.m. 6.30 uur: Ds. F. Ertman, Gouda. 2e Kerstdag: Geen dienst. Oudejaarsdag: n.m .7.30 uur: Ds. W. van den Bos, Pijnacker. Nieuwjaarsdag: v.m. 10 uur: Onbekend. n.m. 7.30 uur: Ds. J. W. de Graaf, ’s-Gravenhage. WADDINXVEEN De woning bouwvereniging ’’Waddinxveen” heeft tot opzichter van de onder houdsdienst benoemd de heer Tj. Holwerda uit Scharnegoutum. Met de R. K. en Chr. Woningbouwvereni gingen is overleg gaande om een ge zamenlijke onderhoudsdienst in het leven te roepen. MOERKAPELLE Burgemeester I. J. P. Keijzer en mevrouw Keijzer- Nieborg houden op maandagavond 2 januari van 19 tot 20 uur in het Dorpshuis te Moerkapelle een nieuw jaarsreceptie voor besturen van or ganisaties, instellingen, verenigingen, alsmede voor de inwoners. dat Waddinxveen voorlopig nog niet voor een hbs of lyceum in aanmer king zal komen.” We kunnen voorlo pig onderwijs niet langer ontberen,” meende hij. Het WD-raadslid was, ondanks de positieve geluiden van het college dat de markt volgendj aar wellicht duizend gulden minder zal kosten, van mening dat er spoedig verhoging van de marktgelden moet komen. Ook hoopte hij dat de dienst verlening van het streekenergiebe- drijf Gouda en Omstreken in de toe komst zal verbeteren. ”Ik heb de in druk dat hét bedrijf niet was voorbe reid op het werken in deze streek,” zei de heer Mol. "We zijn bijzonder verheugd over het feit dat de rij ksbij dragen voor de sociale zorg nu twee jaar naderhand worden gedaan in plaats van drie jaar. De situatie Berkel-Rodenrijs willen wij beslist niet,” zo verklaarde de heer P. Noordam van de AR. Tweede Kerstdag valt dit jaar op maandag. Voor onze adver teerders zal het van belang zijn te weten dat het sluitings- tijdstip voor het inzenden van hun reclameboodschap deson danks ongewijzigd zal blijven Na dinsdagmiddag twaalf uur zullen geen advertenties in de krant van dezelfde week wor den opgenomen. We wensen u prettige kerst dagen! MOERKAPELLE De nieuwe in woners, die zich de laatste tijd in vrjj grote getale in Moerkapelle vestigen ontvangen van het gemeentebestuur en van de kerkeraden van de Neder lands Hervormde Gemeente en van de Gereformeerde Gemeente ter ver welkoming een gezamenlijk schrijven Ook in Benthuizen krijgen de nieuwe gevestigden een welkomstbrief. In de door burgemeester I. J. P. Keyzer en gemeente-secretaris C. J. van den Heuvel ondertekende brief wordt de hoop uitgesproken dat de nieuwe inwoners een goede tijd in de gemeente zullen doorbrengen. On danks de zakelijke vorm van deze brief, aldus B en W, kunt u ervan overtuigd zijn dat hierin alleen onze hartelijke persoonlijke gevoelens schuil gaan, die erop zijn gericht de belangen van de nieuwe burgers zo goed mogelijk te behartigen. Ds. A. Boertje ondertekent de brief van de Nederlands Hervormde Ge meente. "We spreken de wens uit dat u in alle opzichten een gezegende pe riode zult tegemoet gaan,” is de wens van de hervormde kerkeraad. De Gereformeerde Gemeente,waar voor ds. C. Molenaar het woord richt tot de nieuwe Moerkapellenaren, hoopt dat zij zich spoedig in de dorps gemeenschap thuis zullen voelen, ”Sla uw Bijbel op en lees Efeze 2:19, dan zult u daar lezen, wat voor ieder van de grootste betekenis,” luidt het slot van de brief van ds. Molenaar. De liberale fractieleider J. H. Mol dacht er anders over maar vermocht b(j de SGP en Herv. Groep geen succes te boeken. Hij drong erop aan het luchtverontreinigingsprobleem de grootst mogelijke urgentie te ver lenen. Over het financiële menings verschil met de directie van de dienst openbare werken over de kosten van de vuilnisstortbakken wilde de heer Mol gaarne nog ’es praten, wethou der Liips had een gesprek voorge- steld. De heer Mol betreurde het dat het ETI tot de conclusie was gekomen woord op de vragen over de plaatse lijke ambulance mee dat inmiddels een werkgroep was gevormd die de instelling van een streekambulance in studie zal nemen. Voor Waddinx veen heeft het raadslid de heer S. Pille (PvdA) zitting. Met de toezegging dat het college spoed zal zetten achter de aanleg van de begraafplaats ten noorden van de Vondelwijk en de aula be sloot de heer Van Tol zijn eerste of ficiële ’optreden’ in de raad. De replieken op de beantwoording door burgemeester en wethouders waren over het algemeen gematigd van aard. Alleen de KVP toonde zich niet tevreden over de manier waarop schoolraad en planologische commis sie van de tafel waren geveegd. Ook was de KVP niet ingenomen met het feit dat het gemeentebestuur zich al mentaal bij de ’aanhaking’ van een kassengebied had neergelegd. Drs. P. M. van Onna had dan ook het langst tijd gehad zich op de re plieken voor te bereiden. Drs. Van Onna zei dat de argumenten die B en W aanvoeren om niet tot de instelling van de planologische commissie over te gaan zijn fractie juist had gesterkt in hun mening dat er wél een moet komen. Ook het jeugdraadvoorstel werd door de KVP gehandhaafd. De heer J. van den Roovaart van de CHU waarschuwde er voor dat Waddinxveen over enige tijd wel licht duizend bejaarde gezinnen zal tellen. ”Het is wel fijn om er mooie bejaardencentra op na te houden,” zei hij, ’’maar die zijn erg duur. Daar moet ook rekening mee worden ge houden.” De CHU pleitte voorts voor een bovengemeentelijk orgaan (met Moerkapelle en Zevenhuizen, etc.) voor de bestudering van een goede opvang van de plannen voor de tuinbouw. De burgemeester zei dat er al besprekingen over dit on derwerp gaande zijn. Ondanks de nogal duidelijke mede deling van burgemeester Van der Hooft over het te verwachten inwo nertal van Waddinxveen zei de heer Van Gent, fractieleider van de PvdA er niet te zeker van overtuigd te zijn dat 25 a 30.000 inwoners nog werke lijk het streefgetal is. Ook de door B en W afgeraden schoolraad-sugge- stie bleef een wens van de PvdA. De heer Van Gent vroeg nogmaals om goede voorzieningen van de bewo ners van de Kerkweg die door de sa nering hun woningen zullen moeten verlaten. De voorzitter verklaarde dat deze niet in woningen zullen wor den geplaatst die ze niet wensen. Ondanks de mening van burge meester Van der Hooft dat de huren voor woningwetwoningen niet te hoog zijn bleef de heer T. Ververs van Gemeentebelang de overtuiging toegedaan dat de huur voor sommige mensen een bijzonder zware, vaak té zware, last vormt. De heer H. Huizer van de Hervormde Groep bleef aan dringen op een eigen ambulance-auto Over de door hem gewraakte subsi die aan het Humanistisch Thuis Front zei hij: ”Het Humanistisch Front propageert dat er geen God bestaat. Hierover ligt onze mening vast.” Tjjdens de tweede ronpe, die wei nig interessante feiten opleverde, hield burgemeester Van der Hooft nog een vurig pleidooi voor de aan nemers van het Bouwteam Groens- waard en verklaarde hij zich een te genstander van openbare aanbeste ding van bouwwerken. ”Als de altijd openbaar hadden aanbesteed was er nooit zoveel ge bouwd geworden als tot nu toe is ge beurd,” zei hij. De burgemeester deelde ook mee dat ook ten aanzien van de schooltandverzorging wear besprekingen op gang zijn. Gedurende de puntsgewijze be handeling pleitte de heer Ververs voor herziening van de vergunnings rechten en voor verhoging van de subsidies aan het Astma Fonds en Rheuma Fonds. De heer Mol was in genomen met de hogere subsidie aan de Culturele Kring. Noch de heer Noorlander als woordvoerder van de financiële commissie, noch de heer Noordam als spreekbuis van de bouwcommissie had tegen de begro ting als geheel of tegen een onderdeel bezwaren. ”Ook een maaltijd moet worden gekruid om haar op de juiste smaak te krijgen,” vond wethouder F. M. van Tol, toen hij sprak over het po litieke vuurwerk dat tijdens de alge mene beschouwingen werd af gesto ken. Tijdbommen gingen de wethou der veel te ver. In zijn antwoord behandelde de heer Van Tol de onderwerpen in chronologische volgorde ’van de wieg tot het graf’. Het begon dan ook met het kraamcentrum in het consultatiebureau in de Vondelwijk en eindigde met de aula en de be- <TY,5) a f nl n a ft? Nadat de heer Van Tol had gezegd dat het consultatiebureau in de Von delwijk en een kraamkliniek niet door de gemeente zélf zouden kun nen worden verwezenlijkt, sprak hij over de jeugdzorg. De heer Van Tol zei dat het de moeite van overweging waard is een bescheiden afdeling jeugdzaken, als door de heer Mol (WD) bepleit, in te stellen. De door de KVP geadviseerde jeugdraad achtte het college minder nodig. De heer Van Tol vond dat het gemeente bestuur steeds grote aandacht aan de jeugd en jeugdzorg heeft besteed en biedt alleen op het gebied van scho lenbouw. Bij het chapiter onderwijs zei de heer Van Tol dat de houtbouw bij de scholen zoveel mogelijk beperkt zal worden. Hij deelde ook mee dat er een plan in voorbereiding is voor de bouw van drié woningen voor min- dervaliden. Bij de beantwoording van vragen over de bejaarden voor ziening verwees de heer Van Tol naar een lezing, die afgelopen maan dag in de raadzaal werd gehouden door de heer J. de Boer, adjunct-di- recteur van de Stichting Maatschap pelijk Opbouwwerk in Zuid-Holland over een dienstverleningscentrum. Wethouder Van Tol deelde in ant- Ondertrouwd: J. Krins en N. M. Ihrman; T. de Mik en K. Kijk in de Vegte. Geboren: Inge, d.v. S. A. C. J. Zwaard en E. A. G. Bron; Franciscus Petrus Wilhelmus Maria, z.v. F. C. T. M. van der Staak en P. A. Augustinus Teunis, z.v. E. Groenendijk en G. M. C. van Vliet; Rubert, z.v. R. van der Klip en A. C. A. Kooreman; Manon Angeligue Henriëtte, d.v. H. B. J. M. Klünnen en A. P. Radema- ker. Gehuwd: T. van der Hoorn en M. C. Luiten. J. W. Zaad en J. C. M. Ultée. A. S. M. G. J van ’t Slot en M J Bruijstens F. G. van der Hooft en D. G. van Noort. L. C. Slootjes en M. A. J. Zoethout- maar. Overleden: A. van Wilgenburg wv. C. Marchand oud 73 jaar. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: dameshorloge met zwart leren bandje, 2 zijtassen van een fiets, licht bruine damesglacé’s, grij ze kinderwant, blauwe nylon want, bruine linker herenhandschoen. Verloren: zwarte herenschoen, brui ne nylonhandschoen, jongens bril met donker montuur, witte gebrei de muts, grijze herenshawl, bruine herenhandschoen, damesparaplu, gouden munt met rand, gouden tien tje, gouden ring met zwarte steen, bruine portemonnaie met inhoud. Gevonden: zwarte rijwieltas met in houd o.a. plastic emmer, groene want, paar blauwe kinderwanten, grijs groen herenrijwiel, ’plastic bood schappentas inhoud kledingstukken. Verloren: paar bruin-witte skiwan- tjes, paar noorse wanten, bruine portemonnee inhoud ca. 40,-, auto ped, rood, met luchtpanden, wit-rood wantje, sleutel no. 23 (keukendeur). Geboren: Cornells Jacob Leonardus van Leeu wen, z.v. L. M. van Leeuwen en M. H. Ponse; Cornells Martinus Smaal, z.v. H. Smaal en L. Krijgsman; Cornells van der Spek, z.v. M. C. van der Spek en T. v. d. Knijff; Leendert Ja cob Beider, z.v. L. J. Beider en C. H. Houweling. Ondertrouwd: Robert van Beem en Gerritje Breedijk; Jan Euser en Jans- je Zwarteveld. Getrouwd: Dirk Buurman en Maria Antonia Hertog; Engel Breedijk en Margrietha Boevé; Willem Hooger- dijk en Trijntje Breedijk. ZEVENHUIZEN Geboren: Ilona Cornelia, d.v. J. Metselaar en J. A. Kraaijenbos. Gehuwd Adriaan de Jong en Jannetje van den Berg; Pieter Paulus de Jong en Neel- tje van der Spek; Johannes Verschoor en Cornelia Johanna van den Berge; Hendrik Jan Poortermans en Adriana Biemond. ZEVENHUIZEN Op 9 januari beginnen in Zevenhuizen-Dorp Oud-Verlaat verkeerscursussen, die door de afdeling Zevenhuizen van het Verbond voor Veilig Verkeer voor leden en niet leden worden ge organiseerd. In Zevenhuizen worden de cursussen gegeven in Hotel Vos en in Oud-Verlaat vermoedelijk in een der lokalen van de Christelijke school. Cursusleiders zijn respectievelijk de heren G. W. Hoefakker, postcom mandant van de rijkspolitie en N. I. Mesker, rayoncommandant van de rijkspolitie. Na afloop van de cursussen, in fe bruari wordt er een examen gehou den. De diploma’s worden later tij dens de jaarvergadering uitgereikt. Voor Zevenhuizen-Dorp kam men zich o.a. opgeven bij de heer G. W. Hoefakker, Rozenstraat 25, tel. 400 en voor Oud-Verlaat bij de heer N. I. Mesker, Wollefoppeweg 153, tel. 01893 355. noods door inschakeling van een ef ficiency-bureau, nog goedkoper zou kunnen werken dan nu het ge val is. ”Een deel van de uitbreiding van de uitbreiding van de werkzaamhe den, in deze groeiende gemeente heb ben we steeds met behulp van goede machines en gereedschappen kunnen opvangen zonder toeneming van het aantal personeelsleden,” zei de wet houder, die toezegde dat de dienst ook in de toekomst ’bij de tijd’ zal blijven, als het om mechanisering gaat. De heer Lips was geen voor stander van openbare inschrijvingen bij bouwwerken zolang de prijzen die de aannemers van het Bouwteam Groenswaard vragen redelijk zijn. ’’Onze aannemers zullen ongetwij feld bereid zijn hun prijzen aan te passen aan eventueel gewijzigde om standigheden”, vond hij. Nadat hij was ingegaan op ver schillende werkzaamheden die de dienst openbare werken onder han den heeft of in uitvoering zal nemen en gesproken had over enkele ande re plannen besteedde de wethouder aandacht aan de reinigingsdienst. Met negen andere gemeenten, aldus de heer Lips, wordt de mogelijkheid van vuilverbranding of vermaling thans bestudeerd. Om de uitgaven bij de reinigingsdienst wat meer in overeenstemming te brengen met de inkomsten zal worden gezocht naar arbeidsbesparende methoden. De heer Lips was tevreden over de resultaten die tot nu toe zijn ge boekt bij het wijkverwarmingsbe- drijf en gemeenschappelijk antenne- systeem. Ook betuigde hij adhesie met de werkwijze van de nieuwe streekbedrijven voor water, elektri citeit en gas. De wethouder vroeg om clementie voor eventuele schoon heidsfoutjes bij de aanvang van de werkzaamheden van de nieuwe be drijven. Remonstrantse Kerk v.m. 10 uur: Ds. J. van Hille, A’dam. Chr. Afgescheiden Gemeente Dinsdag 27 dec., n.m. 7 uur: Ds. M. A. Mieras, Krimpen aan den IJssel. MOERKAPELLE Dezer dagen is verschenen de gids ’’Wegwijs in Moerkapelle en Benthuizen 1966/67”. Het is een goed verzorgd boekje ge worden, waarin op overzichtelijke wijze alle gegevens staan vermeld, vaornamelijk adressenmateriaal, die voor de inwoners van Moerkapelle van belang zijn. Voorts bevat het gidsje een platte grond van de gemeente en een over zicht van de verkiezingsuitslagen in de gemeente. Het voorwoord in het gedeelte voor Moerkapelle werd ge schreven door het college van B W van deze gemeente. Gehuwd: Johannes Verdonk en Aartje Jacoba Stigter, Johannes Theodorus van der Meer en Elizabeth Bunnik. Geboren Angelica Berendina Theodora, d.v. J. A. M. Linderhof en M. G. v.d. Waard; Cornelia Adriaan, d.v. A. van Dam en J. v. Bodegraven. Overleden: Henricus Johanna Cornells Verkleij 34 jaar; Frans Verweij, 70 jaar e.v. A. Hoo- gerbrugge Antonis Klootwijk, 58 jaar, e.v. G. de Haan. F

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 4