Gemeentesecretaris Moerkapelle van over treedt terug ter voorkoming moeilijkheden bij [opvolging in W. J. Dekker een actief verdienstelijk inwoner ’68 Jongerencontact politieke vraagstukken Verkiezingspropaganda komt op gang lij is voor iedereen toegankelijk. De karavaan zal, maar verluidt, niet door Waddinxveen trekken. Aan vang bijeenkomst: half drie. democraten rooien en Nu/3.00 reductie op „Playtex” stretch B-H Roomsen Firma Brouwer ’Weg met bureaucraten-pakhuizen Gouwenieuws Weer sterfgeval in Moerkapelle Bijeenkomst jonge afdeling Zuidplas Holl. Mij. Landbouw Pachtersbond hield ledenvergadering Kleine Trompetter geeft uitvoering W’veense ’luit’ legde de eed af Dansavond Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART Stap terug Liefhebberij Vreemde zaak 9 19 januari 1967 NESSE 32 - WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN 9 BIOSCOPEN IN GOUDA DIVERSEN Donderdag 19 januari: Oprichtingsvergadering D’66, Ter Gouwe Gouda, 20 uur. Dinsdag 24 januari: Toneelvoorstelling ’Madame Princes- se’ (NRT), Nieuwe Schouwburg Gou da, 20 uur. Woensdag 15 februari: Verkiezingen Tweede Kamer. EXPOSITIES Van 17 tot 31 januari: Schilderijen van H. E. A. van Kleef, Boekhandel Veldwijk. Geopend tij dens de winkeluren. Zolang de voorraad strekt, van 19 januari tot 26 februari. Reünie: do. en vr. 20.15 uur, za. 15. 19 en 21 uur, zo. 15 en 17 uur: Vernie lende vuisten (14); za. 23 uur: Betaald nachtlogies (21); zo. 19 en 21 uur, di. en wo. 20.15 uur: Krankzinnige be geerte (18). Schouwburg: do. 20.15 uur: Onstui mige driften (18); vr. 20.15 uur, za. en zo. 19 en 21.15 uur, ma. en do. 14.30 en 20.15 uur: De bezetten jacht (18); za. 15 uur en zo. 15 en 17 uur: De wraak van El Tigro (14). Thalia: vr. 20 en 22.15 uur: Alpha- Ville (18); za. 14.30 uur, zo. 15 en 17 uur, ma., di. en wo. 14.30 uur: Kus me sufferd (14); za. 19 en 21.15 uur, zo. 19 en 21.15 uur, ma., di. en wo. 20.15 uur Agent 077 in Operatie Bosporus (18). DIRECTER GERICHT op dees’ pa rel aan de Gouwe is het bezoek aan Waddinxveen op zaterdag 4 februari van prof. dr. I. Samkalden, oud-mi- nister van justitie en een van de pa radepaarden van de PvdA. In het ka der van de verkiezingsactie ’2 op wie len’ (u weet wel, de karavaan) komt de oud- en omstreden minister voor een teach-in naar het gereformeerd verenigingsgebouw. Deze eerste Wad- dinxveense ’tietsj-in’ van rode make- Heuvel te worden ontslagen als ge meentesecretaris ontvanger (met be houd van zijn nevenfuncties als amb tenaar van de burgerlijke stand en administrateur van het grond bedrijf) ging de raad akkoord met een voor stel tot organisatie van de financiële administratie en van het kasbeheer der gemeente. Ten aanzien van dit laatste deelde de heer Keyzer nog mee, dat Moer kapelle de voor Nederland merk waardige figuur zal kennen, dat de kassierswerkzaamheden van de nieu we financiële afdeling door de plaat- selyke Coöperatieve Raiffeisenbank zullen worden verricht. Heuvel nu meer op de ’’stoel der lief hebberijen” gaat zitten. Hij deelde mee, dat de heer Van den Heuvel zelf had voorgesteld zo mogelyk per 1 juli 1968 met pensioen te gaan. In een persoonlijk woord tot de oud-gemeentesecretaris zei de burge meester onder meer: ’’Eind vorig jaar konden we nog niet vermoeden, dat we door het overlijden van de heer Verbeek in zulke moeilijkheden zou den geraken. Als er iemand in deze problemen heeft meegedacht, bent u dat wel geweest. Voor u is het hoogst bereikbare punt altijd geweest dat, waarop het werk soepel liep en klaar kwam. Vandaar deze beslissing. We moeten waardering hebben voor uw standpunt. Ik ben ook blij, dat het hier vanavond zo positief is gesteld, dat de gebeurtenissen zich in ’n goe de onderlinge verstandhouding heb ben ontwikkeld.” De heer Van den Heuvel zelf zei nadrukkelijk zijn beslissing uit ge heel vrije wil te hebben genomen. Naar aanleiding van de woorden van de heer Duursma zei hij”Ik ben het met hem eens, dat het voor een nieu we secretaris erg moeilijk zou zijn, wanneer ik zelf die moeilijkheden niet zou begrijpen.” Hij verklaarde steeds bereid te zullen zijn de nieuwe secretaris zonodig te helpen en zei zich goed te zullen aanpassen, wan neer hij straks onder hoofdverant woordelijkheid van de nieuwe secre taris de nieuwe financiële afdeling zal gaan opbouwen. ”Ik kan me voor stellen,” aldus de heer Van den Heu vel, ”dat iedereen mijn beslissing vreemd zal vnden. Maar het is mijn hoogste wens, om straks heen te gaan en dan een perfekte financiële organi satie achter te laten.” De heer Dekker had zitting in de commissie tot wering van schoolver zuim, en was vroeger jaren lid van het Oranje-comité. De heer Dekker van voorts een van de zeven oprich ters van Moerkapelle’s nieuwe poli tieke partij, Algemeen Belang. De heer Dekker was in het dagelijks le ven bouwkundig opzichter en als zo danig reeds veertien jaar werkzaam bij de restauratie van de Sint-Lau- renskerk in Rotterdam. De vol tooiing ervan zou nog maar enkele jaren op zich laten wachten. De over ledene kwam in juni 1930 naar Moer kapelle; hij werd in Zevenhuizen ge boren. DE AFDELING Gouda en Omstre ken (hoe traditioneel) van de splin ternieuwe Democraten ’66 is nog in oprichting. Die oprichting moet van avond in restaurant Ter Gouw in Gouda worden bekrachtigd (acht uur). Er is al een voorlopig bestuur samengesteld, dat er meteen in is ge slaagd de heer A. de Goede, tweede op de D’66-kandidatenlijst en derhal ve ruimschoots verkiesbaar, een in leiding te laten houden. Er is, dat spreekt, gelegenheid tot discussie. Na de pauze wordt het bestuur door de aanwezige leden gelegaliseerd. Bank Aansluitend op de goedkeuring van het verzoek van de heer Van den WADDINXVEEN Donderdag 19 januari: Propaganda/feestavond CNV, geref. ver. geb., 19.30 uur. Zaterdag 21 januari: Dansavond Jongerencontact (Les Grenats), r.k. ver. geb., Trooststraat, 20 uur. Maandag 23 januari: Jaarvergadering CBTB. Geref. veren, gebouw, 19.30 uur. Lezing mevr. Schonevelt-Hogeweg voor CBTB en CPB, ger. ver. geb., 20.15 uur. Dinsdag 24 januari: Bejaardenmiddag, ger. ver. geb., 14.30 uur. Donderdag 26 januari: Raadsvergadering (nieuwjaarsrede), gemeentehuis, 20 uur. Zaterdag 28 januari: Dam- en schaaktoernooi, ger. ver. geb 20 uur. Zaterdag 4 februari: Teach-in PvdA (prof.dr. I. Samkal den), geref. ver. geb., 14.30 uur. Woensdag 15 februari: Jaarvergadering Ned. Chr. Vrouwen, geref. ver. geb., 19.30 uur. MOERKAPELLE Op de algemene begraafplaats van Moerkapelle is he denmiddag het stoffelijk hulsel ter aarde besteld van de heer Willem Johan nes Dekker, die vorige week zaterdag in het Van Itersonziekenhuis in Gouda plotseling aan een hartaanval overleed. De belangstelling voor deze begrafe nis was zeer groot. Vooral van de plaatselyke vrijwillige brandweer en van de voetbalvereniging Moerkapelle waren grote afvaardigingen aanwezig. Dit tweede, onverwachte sterfgeval van een verdienstelijk Moerkapelle- naar in zeer korte tijd heeft opnieuw grote verslagenheid gewekt in Moer kapelle. De heer Dekker, 52 jaar oud, was een zeer gezien man, die zich op vele terreinen actief heeft bezigge houden met de gemeenschap. Sedert mei 1960 was hij comman dant van de plaatselijke vrijwillige brandweer, die onder zijn leiding bij vele wedstrijden eerste en ereprijzen in de wacht sleepte. Een brandweer tijdens zijn ’ambtsperiode’ die moeder werd van een voor deze streek unie ke instelling als de jeugdbrandweer en die ook, nog maar korte geleden, een uitstekend geslaagde brandweer- dag hield. Voor de brandweer was de heer Dekker een bijkans onvervang baar commandant. WADDINXVEEN Ondanks het opstellen van vier invallers heeft het jongensteam van de Waddinxveense waterpoloclub De Gouwe deze week met niet minder dan 5-0 gewonnen van het jeugdteam van Schoonhoven. Van de invallers speelde met name Bas van Dorp een goede party. Door doelpunten van Piet van der Linde nam De Gouwe al voor de rust een 2-0 voorsprong. Toen het spel weer was hervat schoot Arie van Ameron- gen twee keer achtereen raak. Bas van Dorp bekroonde zyn goede spel in de laatste minuut met het laatste Waddinxveense doelpunt. In de gymnastiekzaal van de Theo- Thijssenschool wordt morgenavond, vrijdag, de eerste Gouwe-jeugd- avond in het nieuwe jaar gehouden. Aanvang kwart voor zeven. Op zater dag 28 januari worden in het Goudse Spaardersbad de onderlinge wedstrij den van De Gouwe voortgezet. Ook de leden die de eerste onderlinge wedstrijd hebben gemist kunnen aan deze ontmoeting deelnemen. Aanvang 18 uur. Het verdere programma luidt: 21 januari: Gouwe 1 (heren)-DAW 2, Haarlem, 21.10 uur; 24 januari: Gou we 3 (heren)-Donk 2, 21.10 uur;SZPC 1-Gouwe 2 (heren), 21.30 uur. De propaganda-machine van de politieke partijen is moeizaam in dé eerste versnelling op gang gekomen. Katholieke Volks Party, Party van de Arbeid en Democraten ’66 hebben op onze redactie de eerste tekenen van leven achter gelaten in de vorm van aankondigingen van op stapel staande acties. DE KVP HEEFT zijn Kieskring Lei den, waarbinnen ook Waddinxveen en Zevenhuizen vallen, opgesplitst in 10 kleine groepen van afdelingen die zich niet zullen gaan bezighouden met onpraktisch gebleken huis-aan- huisbezoek, maar het meer begrepen hebben op openbare bijeenkomsten. In iedere centrumgemeente van een groep van afdelingen wordt zo’n bij eenkomst belegd. Data en plaatsen WADDINXVEEN/ZEVENHUIZEN Een zestigtal tuinders, allen leden van de afdelingen Waddinxveen, Ze venhuizen, Nieuwerkerk aan den IJssel, Gouda en Stolwyk van de Hollandsche Maatschappy van Landbouw, hebben onlangs ’n spe ciale tuinbouwafdeling ’Zuidplas’ op gericht. Het dageiyks bestuur be staat thans uit de heren A. Oudyk uit Waddinxveen (voorzitter, D. Verwey uit Waddinxveen (Piasweg 2b - se cretaris) en A. P. Kaashoek uit Ze venhuizen (penningmeester). Een van de eerste activiteiten naar buiten van de nieuwe tuinbouwafde ling is het houden van een bijeen komst samen met de Katholieke Land- en Tuinbouwbond en de land- bouw-afdeling van de Hollandsche Landbouwmij op dinsdag 31 januari as. in Hotel Vos in Zevenhuizen. Tij dens deze bijeenkomst zal de heer Jebbink van de KoninkUjke Neder- landsche Heide Maatschappij (rayon Alphen) een inleiding houden over het nieuwe ontwateringsplan in de Zuidplaspolder. Dit plan is van bij zonder groot belang voor alle inge landen, omdat hiermee de waterbe heersing in de polder voor vele jaren geregeld zal worden. Omdat de kwa liteit van het gietwater hiermee di- recht verband houdt is de inleiding ook voor tuinders uit de ’Zuidplas’ in teressant. De heer Dekker, die een vrouw en vier kinderen (waarvan drie onge huwd) achterlaat, woonde vrijdag avond nog de drukke feestavond van zijn voetbalclub bij. Aan het eind van het feest werd hij onwel. Nadat hij nog dezelfde nacht naar het Goudse ziekenhuis was overgebracht, over leed hij zaterdagavond omstreeks acht uur. ZEVENHUIZEN In Hotel Vos in Zevenhuizen is vrydagavond de le denjaarvergadering gehouden aan de Zevenhuizense afdeling van de Bond van Landpachters en Hypotheekboe- ren in Nederland. Voorzitter M. van der Pol verwelkomde ruim twintig le den, die in vlot tempo de gebruike- lyke jaarstukken goedkeurden. Vervolgens sprak de heer L. N. M. Steyger uit Apeldoorn, redacteur van het bondsorgaan De Landpachter. Het betoog van de heer Steyer ging over de pachtverhouding binnen de EEG. Uit de inleiding bleek duidelijk dat nergens in de omliggende landen, zowel in als buiten EEG-verband, de landpachters en hypotheekboeren zó goed zijn georganiseerd als in Neder land. De heer Steyger wees ook op de grote voordelen die aan het ’georga niseerd zijn’ verbonden zijn. Hij noemde enkele voorbeelden waarbij het bestaan van een krachtige orga nisatie zijn nut heeft bewezen, bijv, bij de aanleg van elektrische of wa terleiding door de bouwlanden. De heer Steyger noemde ook gasleidin gen, die binnenkort weer vele lande rijen zullen doorkruisen en waarbij de bond gemakkelijk eisen kan stel len dan iedere boer afzonderlijk. ZEVENHUIZEN Het fanfare corps De Kleine Trompetter geeft op donderdag 2 en vrijdag 3 februari zijn jaarlijkse muziekuitvoering in Hotel Vos in Zevenhuizen. Het gehe le programma wordt door de leden van het corps zelf verzorgd. Het ge deelte voor de pauze wordt gevuld met een gevarieerd muziekprogram ma, waarby ook twee concours num mers zullen worden gespeeld. Na de pauze is er een cabaretprogramma, dat evenals voorgaande jaren het wel en wee van de gemeente Zevenhuizen in het afgelopen jaar aan een kri tische beschouwing zal onderwerpen. MOERKAPELLE In een spoedeisende openbare raadsvergadering te Moerkapelle is vrijdagavond aan dë heer C. J. van den Heuvel op diens eigen verzoek ontslag verleend als gemeentesecretaris-ontvanger van die gemeente. Tegelykertyd werd hy benoemd in een geheel nieuwe functie, nameiyk die van chef van de afdeling financiën, met de daaraan voor hem verbonden rang van hoofdcommies. Tot waarnemend gemeentesecretaris werd in deze zelfde vergadering de heer G. J. A. Runsink beëdigd. De heer Runsink is ge- meente-secretaris van Benthuizen. Het op zich zelf gezien ietwat bi zarre verzoek van de heer Van den Heuvel houdt verband met het recen telijk overiyden van de commies ter secretarie, de heer H. Chr. Verbeek. Voor deze in de plaats moet door het college van B en W een nieuwe eerste ambtenaar worden aangetrokken, aan wie echter geen enkele concrete toezegging zou kunnen worden ge daan ten aanzien van een benoeming tot gemeentesecretaris (al zou hij daar nog zo geschikt voor zijn) in 1968, wanneer de heer Van den Heu vel de pensioengerechtigde leeftijd hoopt te bereiken. De bevoegdheid voor het benoemen van een secreta ris ligt namelijk bij de raad, die zich dan mogelijk volgend jaar in haar vrijheid belemmerd zou kunnen voe len door de gedachte de intussen door B en W benoemde eerste ambtenaar niet te kunnen passeren. Deze vrij moeilijke situatie zou niet hoeven bestaan, wanneer gelijk met een nieuwe eerste ambtenaar ook een nieuwe secretaris zou kunnen worden benoemd. Voor de heer Van den Heu vel is dit de aanleiding geweest na meer dan twintig jaar gemeentese cretaris te zijn geweest, een stap naar beneden te doen op de ambtelijke ladder, mits hij hoofd van een nieuwe financiële afdeling zou kunnen wor den. Deze afdeling had na zijn ver trek volgend jaar toch moeten woren gecreëerd in verband met een geheel nieuwe en meer moderne opzet van de financiële situatie. Burgemeester I. J. p. Keyzer ant woordde hierop, dat de heer Van den WADDINXVEEN ”Ben je bereid om meer belasting te betalen, zodat er dan meer collectieve voorzieningen, zoals wegen, scholen, sociale voorzienin gen, etc. kunnen komen?” ”Ben je voor of tegen de monarchie?” ’’Vind je het moreel verantwoord om straks een borrel te drinken, terwijl een Dit zyn drie van de acht dringende vragen die in discussie kwamen bij het Waddinxveense Jongerencontact, dat vorige week woensdag in weer wil van het onderwerp: ’’Actuele vraagstukken van de politiek” in vry groten getale by een was voor een zg. gespreksavond. De byeenkomst werd geleid door de voorzitter van de KVP jongeren in de kring Leiden, J. A. A. J. Duindam, die was vergezeld van een drietal andere jonge KVP’ers uit zijn kring. Nadat Frits J. M. Leenen, voorzit ter van het Jongerencontact, de ge spreksavond in het verenigingsge bouw aan de Burgemeester Troost straat had geopend, was het woord aan de heer Duindam. Deze gaf een summiere, maar toch vrij langdurige MOERKAPELLE Donderdag 19 januari: Ledenvergadering NVV Moerkapelle Dorpshuis, 19.30 uur. Dinsdag 24 januari: Ledenvergadering CBTB Moerkapel le, Dorpshuis, 19.30 uur. Woensdag 25 januari: Bejaardenmiddag, Dorpshuis, 14.30 uur. Gedurende zeven jaar was hy tweede voorzitter van de voetbalver eniging Moerkapelle. In deze func tie gaf hij op zeer bezielende wyze het voorbeeld by de bouw van het nieuwe clubhuis en de verbetering van het voetbalveld. Hij was een zeer actief werker, die diep meeleefde met de prestaties van ’zyn’ jongens. Hy volgen. Voor de gehele kring heeft op 9 februari een grote propaganda-bij- eenkomst plaats in de Leidse Stads gehoorzaal. Kandidaatkamerleden van de Westelijke lijst zullen tijdens de bijeenkomsten als spreker optre den. Vrydag 20 januari: Jaarvergadering wandelclub SDS, café Hof van Holland, 20 uur. Ledenvergadering Landbouwjonge- ren, Hotel Vos, 19.30 uur. Zaterdag 21 januari: Feestavond Eendrachtsruiters, Hotel Vos, 20 u. Donderdag 26 januari: Kinder-filmmiddag Rode Kruis, Ho tel Vos, 16 uur. Filmvoorstelling Rode Kruis (voor ouderen), Hotel Vos, 20 uur. Zaterdag 28 januari: Feestavond Eendrachtsruiters, Hotel Vos, 20 u. Dinsdag 31 januari: Bijeenkomst tuinbouwafd. Zuidplas Landbouwmij. (lezing over ontwate ringsplan), Hotel Vos, 20 uur. Donderdag 2 februari: Uitvoering Kleine Trompetter, Hotel Vos, 19.30 uur. Vrydag 3 februari: Uitvoering Kleine Trompetter, Hotel Vos, 19.30 uur. Moerkapelle’s raad slikte het ver zoek tot ontslag van haar secretaris zonder veel vragen. Alleen de heer S. E. Duursma (Alg. Belang) noemde het een vreemde zaak, dat een ge meentesecretaris degradatie verkiest. ”We leven in een vrij land, en ieder een is vrij te doen wat hij wil,” aldus de heer Duursma, ’’maar dit is een si tuatie, die zich, voorzover ik weet, nog nooit in Nederland heeft voorge daan.” Hij zei te geloven, dat de stap van de heer Van den Heuvel niet di rect in het belang van Moerkapelle was. Hij voorzag moeilijkheden, wan neer straks de nieuwe secretaris met de oud-secretaris zal moeten samen werken. Liever had hij gezien, dat de heer Van den Heuvel zijn werk bij de gemeente maar helemaal had neergelegd, bijvoorbeeld door met ziekteverlof te gaan. En dat laatste zou nog niet eens nodig zijn geweest, meende de heer Duursma, die vond, dat de heer Van den Heuvel altijd met zoveel overtuiging voor de zaak van de gemeente heeft gewerkt, en daaraan ook zoveel vakantie en vrije dagen heeft opgeofferd, dat hem dit laatste jaar wel geschonken had kun nen worden. Met deze uitspraak wil de de heer Duursma de waardering illustreren, welke hij voor het werk van de heer Van den Heuvel altyd heeft gehad. Toch zag de heer Duursma gaarne, dat de nieuwe functie van de ex-ge- meentesecretaris zeer zuiver zal wor den omschreven, en dat B en W de mogelijkheid zullen hebben de heer Van den Heuvel volgend jaar met pensioen te sturen. De heer Duursma zei ook nog, dat (hoewel hij het zelf beweerde niet te geloven) iemand wel eens zou kunnen denken, dat de be slissing van de heer Van den Heuvel het gevolg zou kunnen zijn van on enigheid tussen deze en het College van B en W. was soms hele dagen op het voetbal veld te vinden. Ook als Moerkapelle 3 speelde, ook als Moerkapelle 1 speelde. Bij de foto: Burgemeester Keyzer (links) neemt de plaatsvervangend gemeentesecretaris G. J. A. Runsink (gemeentesecretaris van Benthuizen) de eed af. Rechts is de heer C. J. van den Heuvel, Moerkapelle’s oud-ge meentesecretaris. BiiiiHininiiiiiiiiiifmiiiminiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiHiiHiiiniiniiiiiiiiiimiiiniiiiuiiimiiuiiiiiiiiiinmiihiitHii) WADDINXVEEN De heer N. J. van Harrewijn uit Waddinxveen is vrydag jl. tijdens een korte plechtig heid in de marinekazerne Erfprins te Den Helder beëdigd tot officier bij de Koninklijke-Marinereserve. De heer Van Harrewijn, luitenant ter zee der vakdiensten tweede klas, be hoorde tot een groep van 26 beroeps officieren en 31 officieren, die de eed moesten afleggen ten overstaan van de commandant van de marineka zerne, kapitein ter zee W. van Ros- sum. derde deel der manscheid honger lijdt?” uiteenzetting over binnenlandse, zo wel als buitenlandse (Vietnam, NAVO, etc.) politieke vraagstukken. Daarna werd een viertal gespreks groepen gevormd, die zich op de vra gen wierp en tenslotte met een aan tal verrassende antwoorden uit de bus kwam. De ’belastingvraag’ werd positief beantwoord, zij het met de aanteke ning dat het dan ook maar eens afge lopen moest zyn met de ’bureaucra ten- en ambtenarenpakhuizen’ bij rijk, provincie en gemeente. Voorts wilde men de zg. bestemmingsbelas- tingen (wegenbelasting) graag ook gebruikt zien voor hun bestemming en niet zien verdwijnen in de ’grote pot’. De monarchie bleek geen ferven te aanhangers te bezitten onder de jeugd. Men was niettemin van me ning dat de verkiezing of benoeming van een president op aanmerkelijk grotere weerstanden zou stuiten, zo dat men in de huidige situatie maar geen wijziging moest brengen. Het Jongerencontact was voor stander van onvoorwaardelijke ont wikkelingshulp. Financiële en mate riële steun zonder voorwaarden, vond men. Zij het dat er toezicht moest zijn op de besteding van het geld. Wél was een grote groep van mening dat Nederland er zélf niet slechter op zou mogen worden. Voor oorlogsdreiging vanuit Rus land bestond geen vrees meer, voor China des te meer. Het leger moest derhalve blijven gehandhaafd, maar de uitgaven zouden wellicht kunnen worden beperkt. Een atoom-oorlog was - uiteraard - niet populair bij het Jongerencontact. Het was een genoeglijke, leerzame en dus nuttige discussie-avond, die laat was afgelopen. Ir. P. L. van der Kleijn en drs. P. M. van Onna, resp. voorzitter en raadslid van de Wad dinxveense KVP gaven blijk van hun belangstelling. Voorts was aanwezig kapelaan G. L. U. Paardekooper. WADDINXVEEN Het Jongeren contact Waddinxveen houdt zaterdag as. in het verenigingsgebouw aan de Burgemeester Trooststraat een dans avond. Er wordt muzikale medewer king verleend door het combo Les Grenats. Aanvang acht uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1967 | | pagina 3