Gemeenteraad snelde soorten onderwijs weer der Hooft in nieuwjaarsrede van door korte agenda Kredieten voor vele Ledental Nivon Waddinxveen stijgt Dienstverlening voor voordelige binnen- of buitenlandse vakantie Ibpi I OPENBARE VERGADERING op maandag 6 februari 1967 MM 22. f Komeet volly Goede verkopen kinderzegels 2 Ook in cultureel opzicht actief Partij van de Arbeid - Moerkapelle Spreker: de heer J. F. Daams -> Pagina J mW t Onderwijs Grondaankoop I vervolg van pag. 1 Recreatie dele jassen Woonwagenkamp Jeugd Contributie Bospark Sniepweg Van kwaad tot erger Ameborgh Tuinbouw Veilingen 1933 i donderdag 2 februari 1967 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART WADDINXVEEN MOERKAPELLE 1 Het voorstel met betrekking tot de kredieten voor genoemde kleuter scholen werd tenslotte aangenomen, evenals trouwens alle andere voor stellen van de agenda. Voor het on derwijs waren dat onder meer een verzoek voor een krediet van 380 voor het aanschaffen van een mu- ziekinstrumentarium voor de Klaas de Vriesschool en een verzoek voor een krediet ter grootte van 3.362 voor een geluidsprojector en een mu- ziekmethode voor de Chr. ULO. Een bedrag van 92.000 stelde de raad ter beschikking voor de aan koop van een streek grond ter ver- óók voor deze plannen belangrijk kan zijn. WADDINXVEEN Tijdens de on langs gehouden kinderpostzegelactie is in Waddinxveen voor een totaal bedrag van 13.650 aan kinderpost zegels verkocht. De scholen behaal den met 7505 de hoogste omzet, ge volgd door het plaatselijk comité met 4732,60 en het postkantoor met 1412,40. ZEVENHUIZEN Donderdag 2 februari: Uitvoering Kleine Trompetter, Hotel Vos, 19.30 uur. Vrjjdag 3 februari: Uitvoering Kleine Trompetter, Hotel Vos, 19.30 uur. Zaterdag 4 februari: Inzameling ondersteuning Zevenhui- zens sporttalent. Dinsdag 7 februari: Vergadering gemeenteraad, gemeen tehuis, 19.30 uur. Woensdag 22 februari: Feestelijke bijeenkomst bejaarden- bond, Hotel Vos, 14.30 uur. DIVERSEN Zie verkiezingsagenda. Donderdag 2 februari: Concert Rotterdams Philharmonisch Concert, Nieuwe Schouwburg Gouda, 20 uur. Dinsdag 7 februari: Toneelgroep Centrum met ’Alleen op vrijdag’, Nieuwe.Schouwburg, 20 uur. Woensdag 15 februari: Verkiezing Tweede Kamer. d a MOERKAPELLE Ofschoon het team van de volleybalclub Komeet vorige week met twee invallers in het veld trad vormde dat geen beletsel om een fraaie zege te boeken op het Bodegravense VSTS. De Moerkapel- lenaren die met 3-1 wonnen, brachten de eerste set met 15-8 op hun naam, maar verloren de tweede met 13-15. VSTS was in de derde set nergens, het werd 15-4 voor Komeet, dat met 15-12 ook de vierde set in winst om zette. n n d d ie V s t n r ”De plannen voor de recreatie in en om Waddinxveen nemen al vorm aan, zodat het niet al te optimistisch is te zeggen dat dit jaar aan de raad reeds ontwerpen voor een gemeen schappelijke regeling zullen worden voorgelegd.” Achtereenvolgens nam de heer Van der Hooft de verschillende projecten onder de loep: Zoals u bekend is werd de in ontwerp gereed zijnde ge meenschappelijke regeling van het Groene Hart in een vergadering van de colleges van burgemeester en wet houders van de zestien gemeenten teruggenomen om allereerst een rap port af te wachten van een werk groep van deskundigen welke de op dracht had na te gaan wat het maken van een plan voor landschapsverzor- ging en recreatie zou kosten en of er voor het maken van dit plan door Rijk en Provincie ook subsidie zou worden verleend. Deze werkgroep is met haar werk gereed en heeft reeds rapport uitgebracht aan de commis sie van voorbereiding van het Groe ne Hart. Schouwburg: za. en zo. 15 en 19.30 u., ma, en wo. 14.30 en 19.30 uur: Brandt Parijs? (14). Thalia: do. 20.15 uur, za. 14.30, 19 en 21.15 uur., zo. 19 en 21.15 uur: ’n Tikkeltje getikt (14); zo. 15 en 17 uur, ma, di en wo. 14.30 en 20.15 uur: Fan fare (a.L); vr. 20 en 22.15 uur: Repul sion (18). veilingen in Nederland de plannen van de Rotterdamse veiling stimule ren. Het lijkt onmogelijk dat waar thans elders van concentratie van veilin gen wordt gesproken in deze streek de samenwerking zou worden tegen gegaan, en men enkele kilometers van elkaar twee veilingen zou bouwen.” Het vakantieoord Eikhold in Heerlen, een van de dertien zg. natuurvriendenhuizen waar leden van het Nivon een fijne vakantie kunnen hebben op alleszins aantrekkelijke finan ciële voorwaarden. De woordvoerder voor deze commis sie, de heer mr. H. Th. van Schaik (KVP), vroeg zich af, of ”die hum meltjes en kruimeltjes” nu wel zo no dig met de fiets naar school moeten. Burgemeester Van der Hooft legde uit, dat hier het woord ’’rijwielber- ging” was gebruikt, omdat de wet nu eenmaal geen ander woord kent. In feite ging het hier echter om een ber ging voor steppen, die nu nog al eens vaak her en der over de schoolplei nen verspreid liggen. Volgens de bur gemeester was ’t de inspectrice voor het kleuteronderwijs geweest, die deze bergplaatsen noodzakelijk acht te en ook zelf vond hij ze niet over bodig ten einde de kleuters bij het opbergen van de steppen enige net heid bij te brengen. De heer T. Ver vers (Gemeentebelang) zei hetgeen de burgemeester had gezegd, te be amen. BIOSCOPEN IN GOUDA Reünie: do. en vr. 20.15 uur, za. 15, 19 en 21 uur, zo. 15 en 17 uur: Jerry Cotton beukt erop los (14); za. 23 uur: Zweedse meisjes in Paris (21); zo. 19 en 21 uur, di. en wo. 20.15 uur: Jim Hart, een eenzame revolvervechter (18). Bedrijven Met betrekking tot de overgang van het drinkwaterbedrijf en het gas- en elektriciteitsbedrijf naar de streekbedrijven merkte de heer Van der Hooft op: ’’Alhoewel er nog wel enige kin derziekten te overwinnen zijn, mag toch gezegd worden dat de overgang voor de consument niet of nauwe lijks merkbaar is geweest! Een spe ciaal woord van dank aan onze me dewerkers die alle zeilen hebben moeten bij zetten de overgang op tijd te doen plaatsvinden en alles admini stratief goed te doen verlopen. Het was vaak nachtwerk.” In het begin van de vijftiger jaren beleefde het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuur- vriendenwerk (de ’lange naam’ voor het beter in de mond liggende: Nivon) gouden tijden. Waddinxveen had in die tijd een kleine, maar springleven de afdeling die een verbazingwek kend aantal activiteiten ontplooide. Dat waren de topjaren van het Ni von. Velen herinneren het zich nog. Er was een Arbeidersavondschool onder leiding van ’meester’ B. van Gent, mevrouw Rupke-Boere zwaai de de scepter bij de naai- en knip cursus voor Nivon-dames, de heer W. Klein, ambtenaar op de gemeentese cretarie, leidde met veel succes een cursus over sociale aengelegenheden. Maandelijks kwamen de circa 125 leden bijeen voor een zg. culturele bijeenkomst die werd gevuld met le zingen, voordrachten, toneelvoorstel lingen, concerten, etc. Het was nog lang niet alles. De ’Nivonners’ hiel den dagtochten, weekendtrips, puz zel- en sterritten, ochtendwandelin gen en ga-zo-maar-door. Er was ook nog de Nivon-bibliotheek, die domici lie hield in de Jan-Ligthartschool. Twintig jaar hield die bibliotheek het uit, enkele jaren geleden ’sneu velde’ hij als een der laatste activitei ten van het Waddinxveense Nivon. Want in 1954 begon het machtige medium televisie zijn kruistocht te gen het Nederlandse verenigingsle ven. Een kruistocht die de ene, na de andere vereniging de das om deed of het leven in ernstige mate zuur maakte. Dat gold ook voor het Nivon. De mensen kwamen niet meer naar de culturele avonden, bezochten de cursussen niet meer en het eind van dat lied in mineur was dat het Nivon na 1954 terugzakte tot veertig leden. De meeste activiteiten moesten nu worden gestaakt. Maar... zoals elke andere kruis tocht in het verleden slaagde ook de ze niet helemaal. Het Nivon hield met veel moeite stand en heeft sedert 1963 weer wat terrein heroverd op de Eerst nog wat historie. Een klein groepje mensen richtte in 1933 op ini tiatief van de heren H. van Egdom, H. van Oort, Reichart en Quint de Waddinxveense afdeling op van het reeds vele jaren bestaande landelijke Nivon. Er meldden zich in het eerste jaar 25 leden, zeven jaar later waren er zeventig. De oorlog maakte actief verenigingsleven vrywel onmogeljjk vandaar dat het Nivon ’onderdook’. Toen de afdeling Waddinxveen in 1946 werd heropgericht was het scha mele restant tien leden. De idealen van toen staan ook nu nog met kapitale letters in de banie ren van het Nivon geschreven. Indien daar in de afdeling behoefte aan be staat dan kan het Nivon nog steeds cursussen organiseren, ontspannings- programma’s verzorgen, werk- en studieclubs samenstellen. Maar het accent is nu gelegd op de recreatieve en culturele aspecten van het Nivon-werk. Dienstverlening aan mensen die op zoek zijn naar goedko pe vakantie-mogelijkheden, dat is nu het grote streven van het Nivon. Van- daar vestigen wil dan wel dat de win kels met één of meer woningen of zonder woning liever worden ge huurd. De beslissing hierover zal wel niet eerder genomen worden dan na dat de koopprijs en de voorwaarden voor eventuele verhuur bekend zijn. De verkeersbrigadiertjes in Wad dinxveen, tot op heden bekend in hun witte jassen, zullen weldra in het geel op straat verschijnen. De oude jassen bleken niet al te best meer te zijn en voorts is de gele kleur mar kanter, dus veiliger. Voor de veertien verkeersbrigadiertjes in de gemeente zullen behalve nieuwe jassen ook zuidwesters, koppels en verkeers- staafjes worden gekocht, waarmee in totaal een bedrag van 630 zal zijn gemoeid. De afdeling Waddinxveen had voor dit bedrag subsidie ge vraagd, welke de raad thans heeft verleend. De afgelopen jaren had de afdeling geen gebruik gemaakt van de jaarlijks geraamde subsidie van 100. Voor het aanschaffen van een aan tal boekjes voor het verkeersonder- wijs aan de Koninging Julianaschool en de Eben Haëzerschool voteerde de raad een bedrag van 522. De heer J. van de Roovaart (CHU) maakte hierbij de opmerking, dat er in de boekjes niet wordt gesproken over de risisco’s van het besturen van een bromfiets beneden de leeftijd van 16 jaar. Bij eventuele ongevallen be taalt de verzekering niet uit een draaien de ouders voor de kosten op. Hij vond het nuttig de schooljeugd daarover iets te vertelen. De burge meester zegde toe deze opmerking te zullen doorgeven aan de schoolhoof den. breding van de Wilhelminakade. De Financiële commissie drong er hier bij op aan, dat de resterende gronden na de wegverbreding een zinvolle bestemming zullen krijgen. Een sug gestie werd onder meer gedaan om er een parkeerterrein voor grote vracht auto’s aan te leggen. Dankbaar voor deze suggestie, zei de burgemeester zelfs wel iemand te weten, die op zoek is naar een parkeerterrein voor zijn grote wagens. Bij de rondvraag kwam wederom het woonwagenkamp ter sprake. De heer S. Pille (PvdA) zei, dat er woon wagens binnen de bebouwde kom Burgemeester C. A. zijn gesignaleerd, maar dat dit een gevolg is van het overvol zijn van het woonwagenkamp. ’’Niet vol met woonwagens, maar met sloopauto’s”, aldus de heer Pille, die er op wees, dat door diezelfde sloopauto’s in de wegbermen ook het verkeer wordt belemmerd. De heer Van der Hooft, die de si tuatie kent, deelde mee, dat dit punt reeds in zijn agenda genoteerd staat. Hij zei gaarne leiding te zullen geven aan besprekingen met nabuurge meenten over de oprichting van een oprichting van een regionaal woon wagenkamp met goede sanitaire voorzieningen en een school. Het VVD-raadslid, de heer J. H. Mol had voor deze vergadering be richt van verhindering gestuurd. '^2 Geen bezwaren waren er tegen het verzoek kredieten van respectievelijk 4.850 en 520 uit te trekken voor nieuw meubilair en bouwkundige voorzieningen aan de kleuterschool Prinses Marijke. Maar de aanvraag voor een krediet van 2.118 voor het maken van een ’’rijwielberging” bij de kleuterscholen Kruimeltje en Hummeltje ontmoette kritiek, met name van de Financiële commissie. En het Nivon richt zich daarbij sterk op de jeugd. Er is een sterke jongerenafdeling, die als doelstelling heeft (we citeren): de bevordering van een vrije en harmonische ontplooiing van de persoonlijkheid van de jonge mens en het ontwikkelen van zijn ver antwoordelijkheidsbesef, ook in de relatie tussen individu en gemeen schap, waarbij de beleving van een diep contact tussen mens en natuur en het in dit verband verrijken van kennis en het bieden van doelge richte ontspanning en actieve re creatie van grote betekenis wordt geacht; en: het op basis van verdraagzaam heid en eerbied voor de overtuiging van de medemens bijdrage tot de geestelijke, zedelijke en culturele ontwikkeling. Het werk van ’t Nivon wordt door- allerlei instanties gesubsidieerd. De overheid, veel culturele organisaties helpen hetzij financieel, hetzij moreel. Nivon-leden hebben bijvoorbeeld op vertoon van hun lidmaatschapskaart gratis toeging in vele musea, voor sommige hoeft slechts een gering be drag te worden betaald. Deze reductie is tot stand gekomen is samenwer king met de Bond van Nederlandse Volksuniversiteiten en de Maat schappij tot Nut van het Algemeen. Al deze en vele andere, aantrekke lijke voordelen genieten de leden van het Nivon voor een bijzonder lage contributie. Volwassenen betalen 1. per maand contributie, echtparen 1,50. Kinderen tot veertien jaar zijn lid zonder contributie, oudere kinde ren betalen 0,60 per maand. Wie nog dit jaar van de vele va kantie- en andere gelegenheden pro fijt wil trekken zal zich zeer snel in verbinding dienen te stellen met se cretaris R. J. Jenner, Eikenlaan 120, Waddinxveen, of met penningmeester G. Vis, Lijsterbesstraat 48, Waddinx veen. Ze zullen u graag inschrijven. Met de gemeente Boskoop is voort- I durend contact over de realisering van het Bospark. Met het Staatsbos- I beheer wordt overleg gepleegd om I voor de realisering ervan een subsidie I te ontvangen. Zonder financiële hulp I is er nog niet veel te verwachten van I dit plan. Toch meen ik, dat er kansen I zijn, die wij zullen moeten benutten, i Met de gemeenten Gouda en Reeu- il wijk wordt nog steeds gesproken over il een gezamenlijke aanpak van de re- I creatie waartoe ook het Weegje be- I hoort. Het laat zich aanzien dat 1967 Wat het recreatiegebied aan de Sniepweg betreft kan ik u meedelen dat de sportnota de volgende maand nog wordt verwacht, zodat een ver deling kan worden gemaakt voor de actieve recreatie. De sportcommissie kan zich thans buigen over de pro blemen van de sport, in het bijzon der voor dit gebied. Belangrijk is de stedebouwkundige opzet van het sportcomplex aan de Sniepweg - het vaststellen van de plaats van het zwembad - het aantal voetbalvelden etc.. Ook voor deze zaken is veel werk aan de winkel en er zal veel van ons allen worden ge vergd om iets tot stand te kunnen brengen.” Ook aan de wegenaanleg werd in de nieuwjaarsrede van de burge meester aandacht besteed. ”Het laat zich aanzien dat dit jaar met de aanleg van de Tweede Bloks- weg kan worden begonnen. De onder- handelingen zijn in een ver gevor derd stadium. Het zal ook tijd wor den want ook de te smalle Piasweg kan het verkeer, vooral in de spits uren niet meer verwerken - om van de hefbrug, waar het van kwaad tot erger wordt, maar niet te spreken. Met de bouw van een spoorweg- tunnel zal op uiterlijk 1 april worden begonnen. Allerlei beslommeringen hebben de start vertraagd - tegen onze wil en buiten onze schuld. De Kerkweg ten westen van de spoor lijn zal dit jaar worden verbreed, wat een hele verbetering in ’t plaat selijke verkeer zal betekenen. Nu de Kroon goedkeuring heeft ver leend voor de bouw van woningen in Groenswaard II en gedeputeerde staten ook Groenswaard III op het ontwerp-streekplan hebben geplaatst kunnen wij alle aandacht geven aan de uitbreiding van onze gemeente met alle daaraan verbonden proble men in het bijzonder ook de ver keerssituatie in ons dorp. Het Instituut Stad en Landschap heeft reeds een opdracht ontvangen dit probleem onder de loep te ne men.” Tenslotte zette de heer Van der Hooft nog een aantal mensen en in stellingen in het zonnetje: waarde ring sprak hij uit voor het werk van de vrijwillige brandweer, de bescher ming bevolking en de Rijkspolitie. Hij vergat ook niet degenen, die het verenigingsleven bloeiend houden en zei verder: ”Als bestuurders van de gemeente mogen wij wel heel erg dankbaar zijn dat zo velen ons behulpzaam zijn om ons dorp leefbaar te houden en nog leefbaarder te maken. Dank ook aan het actieve bestuur van de Stichting ’’Vrienden van het Zwembad”, dat in één jaar tijds een belangrijk be drag bijeen bracht om de bouw van dit zwembad mogelijk te maken. Ik verheug mij erover dat het bestuur van de stichting verenigingslokalen ook weer actief is geworden en plan nen beraamt om in de voetsporen van de zwembadvrienden moedig voort te gaan. Dat twee bestuursleden van de Culturele Kring zitting hebben willen nemen in deze stichting ver heugt ons zeer. Juist de Culturele Kring zal veel vuldig de kleine schouwburg moeten gebruiken. Ik hoordé de naam Ame borgh al noemen voor de schouw burg, een naam die vroeger dit no tarishuis droeg.” De heer Van der Hooft besloot zijn rede met de woorden, in het teken waarvan zijn gehele nieuwjaarstoe spraak had gestaan: ’’Moedig voor waarts”, met wijsheid en voorzichtig heid, in het belang van Waddinx veen: de parel aan de Gouwe.” daar dat de organisatie in Nederland niet minder dan twaalf zg. natuur vriendenhuizen exploiteert (waarvan drie aan zee). Het Nivon is ook eige naar van zeven kampeerterreinen die in de mooiste delen van het land zijn gelegen. Met de Naturfreunde-orga- nisatie in Duitsland bestaan uitste kende contacten. Ook de relaties met soortgelijke instellingen in Oosten rijk, Zwitserland, België, Frankrijk en Groot-Brittannië zijn uitstekend. Dank zij de samenwerking is er keus uit niet minder dan zeshonderd hui zen. Het Nivon helpt ook bij het ver strekken van belangrijke kampeer- documenten, geeft voorlichting en service op allerlei vakantie-gebied, geeft toeristische gidsen uit, houdt instructie-kampen voor watersport liefhebbers, buitenlandse reizen, ex cursies, enzovoort. in het DORPSHUIS. AANVANG 8 UUR. (lid van de Tweede Kamer) Sprekend over de tuinbouw memo reerde de heer Van der Hooft de on langs van start gegane studiecommis sie ’’Tuinbouwcentra” Waddinxveen. ”Wij hopen,” zei hij, ”de tijd vóór te blijven, zodat Waddinxveen een goe de frisse woongemeente kan blijven en de elders verjaagde tuinders hier him nieuwe bestaan kunnen opbou wen.” Ten aanzien van de luchtver ontreiniging, merkte de burgemeester op, dat het mogelijk is gebleken een goede oplossing (aardgas) te vinden. Over een zaak, die recentelijk de gemoederen in beroering heeft ge bracht, zei de burgemeester: ”Er doen geruchten de ronde dat de Rotterdamse veiling één van de omliggende gemeenten als vestigings plaats wil kiezen. Zakelijk gezien is de vestiging van meer dan één vei ling in deze streek, naar mjjn oordeel onjuist. Ik hoop dat Rijk en Provin cie hierover met het bestuur van de veiling Rotterdam zullen spreken en een vestiging zullen afraden of zo mogelijk tegenhouden. Naar verluidt zou het Centraal bureau Tuinbouw- Dinsdag 7 februari: Bejaardenmiddag, ger. ver. geb., 14.30 uur. Vrjjdag 10 februari: Vrouwenwereldgebedsdag, Immanuël kerk, 20 uur. Zaterdag 11 februari: Jeugdmeeting herv. jeugdraad, herv. wijkgebouw, Esdoornlaan, 19.45 uur. Dansavond Jongerencontact (Francis Brothers), ver. geb. Trooststraat, 20 u. Maandag 13 februari: Bijeenkomst Plattelandsvrouwen, ger. ver. “geb., 20 uur. Woensdag 15 februari: Jaarvergadering Ned. Chr. Vrouwen, geref. ver. geb., 19.30 uur. Donderdag 16 februari: Bijeenkomst CBTB, ger. ver. geb., 20 uur. Maandag 20 februari: Voorlichtingsavond ouderraad open bare scholen, gemeentehuis, 20 uur. Dinsdag 21 februari: Concert Westnederlands Symfonie orkest (Culturele Kring). Woensdag 22 februari: Dansavond Jongerencontact m.m.v. Cabaret Marimba, ver. geb. Trooststr. 20 uur. Vrijdag 24 februari: Feestavond Landbouwjongeren, ver. geb. Trooststraat, 19.30 uur. Vrijdag 3 maart: Uitvoering Concordia, ger. ver. geb., 19.30 uur. televisie. Zestig leden zijn er nu al weer en ofschoon dat nog maar een glimpje is van de oude vergane glo rie, leeft er toch weer hoop in de har ten van de trouwgebleven schare. Veel veren die het Nivon in de strijd tegen de televisie moest laten, zullen niet weer aangroeien. Op cul tureel en sociaal-maatschappelijk terrein zal de organisatie, die lande lijk toch nog altijd 37.000 leden telt, niet op zijn schreden terugkeren. De tijd van de maandelijkse, ’gezellige’ bijeenkomsten, de gezamenlijke ’dag- jes-uit’ is voorbij. Nieuwe wegen zijn ingeslagen om de oude, positieve doelstellingen van het Nivon toch te kunnen blijven uitdragen. Er is nog iets veranderd. Vroeger was het Nivon op de zg. werkende stand geörienteerd, een organisatie voor arbeiders dus. Ook daarvan is na de ’renaissance’ weinig over. Het Ni von draagt nu een algemeen karak ter en staat open voor iedereen van welk geloof, politieke overtuiging of maatschappelijke positie ook. *5^ tij Woensdag 8 februari: Eerste les verkeerscursus Velig Ver keer en rijkspolitie, Dorpshuis, 19.30 uur. Vrijdag 10 februari: Vrije klaverjasavond, Dorpshuis, 19.30 uur. Zaterdag 11 februari: Uitvoering mandolinever. Gimando m.m.v. van Jong Sursum Corda, Dorpshuis, 20 uur. Maandag 20 februari: Jaarvergadering en lezing Platte landsvrouwen, Dorpshuis, 20 uur. Ledenvergadering Plattelandsvrou wen, Dorpshuis. Donderdag 26 januari: Bijeenkomst Ned. christen Vrouwen (lezing dr. G. Sterk-v.d. Weg), Dorps huis, 19.30 uur. WADDINXVEEN De Waddinxveense raadsleden hadden vorige week na het uitspreken van zijn nieuwjaarsrede door burgemeester C. A. van der Hooft kennelijk weinig energie meer overgehouden om nog al te diep op een aantal voorstellen van het college van b w aan de raad in te gaan. In een snel tempo werden vrywel alle voorstellen als hamerstukken afgedaan. Al leen een voorstel tot het aanbrengen van stallingsruimte voor steps bij twee kleuterscholen lokte enige discussie uit, maar ook dit kon tenslotte de goed keuring van de raad krijgen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1967 | | pagina 7