kabouters SjOSSawSw Grote Nat. de ongeluksvogel W1PFËROENI en Motorcross Gouda 30 april Jullanasluls 2.00 uur GEEN GROOTS le KWARTAAL VOOR NKF Hogere subsidie mil. tehuizen Gemeentelijk King Soccer DE BRONZEN ADELAAR Gouwenieuws Zwembus stopt enige nieuwe leden Pagina Woningruil Overig personeel Historische roman Baronesse Orczy Waddinxveen Zevenhuizen Moerkapelle E KEI t DOKTERSDIENSTEN Huishoudelijk personeel gevraagd Auto's, motoren, fietsen enz. Diverse lessen en clubs gevraagd Huizen, kamers Huisraad, kleding enz. gevraagd en aangeboden Diversen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART - DONDERDAG 27 APRIL 1967 HOOFDSTUK II t (wordt vervolgd) Boskoopse Bridgeclub vraagt iedere donderdagavond aanvang 7.30 uur in Hotel Neuf. Het oude régime. I. Wij vragen een winkelmeisje Banketbakkerij de Vlaam, Oranjelaan 34, telef. 2280. Meisje gevraagd (plm. 16 jr) voor lichte werkzaamheden. De Randstad, Dorpstraat 166, W’veen. Hulp gevr. voor één morgen p.w. Kon. Wilhelm, singel 77, W’veen, tel. 2747. Huishoud, hulp gevr. voor 2 ochtenden p. w. Mej. Glas beek, Julianastr. 6, W’veen. Clyffurde, als altijd in een goede stemming, riep da delijk Annette om de tafel te dekken en het e‘en op te doen. Te koop kinderwagen, wijn rood met wit, hoog model. G. Boere, Burg. Trooststraat 98, W’veen. Te koop i.g.st.z. kinderwagen hoog model en wandelwagen Te bevr. Vijverl. 52, W’veen. Te koop i.g.s.z. Koelstra kin derwagen, hoog model. Te bevr. Tesselschadel. 90. Te koop: Colemann oliehaard 12.000 kcal, t.e.a.b. J. W. Fri- soweg 65, tel. 3212. Te koop Mutseart kinderwa gen f 75. H. v.d. Bor, Jan Dorrekenskade 15 west, W’veen. Te koop Kinderwagen merk Mutsaert. W. de Rijkelaan 64, W’veen.: Te koop: Renault 4L bouwj. 1962. Am. v. Solmsstraat 13, W’veen. Te koop: Kinderwagen, hoog model. Noordkade 217, W’veen. Te koop kolenconvector merk Faber, 18000 cal./u. te bevr. de la Reylaan 11, Gouda, tel. 01820-5458. Te koop: Renault Dauphine bj. ’64, kmst. 23000 i.z.g.s. Te bevr. Acaciastr. 14, W’veen Te koop gevr. Poppenwagen Adres te bevr. bur. v. d. blad. Te koop Kinderwagen. Tes- selschadelaan 44, W’veen. Wilt u iets meer weten over paard of ponyrijden? Zater dags van 9 t.m. 17.30 uur. Zondags van 10 t.m .16.00 uur, kunt u geheel vrijblij vend kennis met onze ma nege komen maken. Manege 'Reigersburgh’, Piasweg 35, Waddinxveen, tel. 2423. Wie heeft Miranda’s fietsje gevonden? Rood m. wit zadel Omg. Ch. de Bourbonstr. 8. Gaarne bericht, tel. 2592. Geref. kerk - 9.30 en 18.30 uur: ds. J. E. Breedeveld, Leiden. Ver. Vrjjz. Herv. - 18.30 uur: ds. J. van Leeuwen, Moordrecht. Ned. herv. kerk - 9.30 uur: de heer Grisnigt, Rotterdam en 18.30 uur: ds. A. Boertje. Geref. Gem. - 9.30 en 18.30 uur: ds. C. Molenaar. Prima kosthuis aangeboden. Bevr. bur. v. d. blad. Zit u om een beetje specie verlegen? Hogendoorn ver koopt SNELSPECIE in zak ken van 2 kg. Voor miskleur sigaren (zie etalage) Sigarenmagazijn „De Sniep”, D. Verwey, tel. 2539, Waddinxveen. Te koop: Eerste dag enve loppen van Nederland, Suri name en Ned. Antillen. Ook per stuk. Pr. Irenestraat 7, W’veen. Vergeet nu die LADDER niet. Hij staat nog steeds bij Ho gendoorn op U te wachten. Te koop: Teener-bureau. Kerkweg 138, W’veen. Teken nu in op de nieuwe Sesam Encyclopedie, 12 poc- ketdelen in linnen band. In tekenprijs 4,50 per deel. Boekhandel Burger Dorpsstr. 80 - Telefoon 2298 Te koop: Postzegelalbum pr. 300. Ned. Koloniën. Te bevr. B.Trooststr.30. Meerijder gevraagd naar Den Haag. Tel. 01828-2747. CORROLESS roestomvormer. Zet roest om in ijzer. Klinkt vreemd. Kom naar Hogen doorn. D. Baks, Reparaties hall uur gereed. Tandtechnisch bedrijf. Lange Tiendeweg 82, Gouda, tei 4778. ten. ”En dié moet dan ver over de verre zee gaan om die verre HELP-vrager te helen”. Toen hij weer in zijn holle tje was kroop hij lekker onder de wol en dacht: ”WIE zal de fles vinden? Het moet wél ie mand zijn die dol is op avon turen. Iemand die niet bang is Imand die héél dapper is. Ie mand die...” Hij geeuwde, hij geeuwde nog eens en viel toen van ver- moeiheid in een diepe slaap. 250 examen vragen voor het theoretisch examen 2,50. Achter het stuur Handleiding voor de wegge bruiker met nieuwste borden en tekens f 2,50. Boekhandel Burger, Dorpsstr. 80 - Telefoon 2298 Waddinxveen - C. A. de Geus, Prin ses Beatrixlaan 6, telefoon (01828- 2676. Simon Wiesenthal: Moordenaars onder ons 16,50 Boekhandel Burger orpsstr. 80 - Telefoon 2298 ONTHOUD één ding.. BE HANG koopt u bij een VAK MAN. BEHANG koopt u bij Hogendoorn. U kunt ook la ten behangen door Hogen doorn. Gevr. Meisje voor in de huis houding. Mevr. Derksen-Hof- man, Pr. Beatrixlaan 36, tel. 01828-2213. Te koop: div. Philips TV’s m. garantie va. 65. met 2e net va. f 115. Vondellaan 58, tel. 3446. Te koop kinderwagen Pegg. Dorpsstr. 73, W’veen. Te koop aangeb. Televisie toestel f 100 en judopak Ift. 10-12 jaar 12,50. K.W. sin gel 47, W’veen. Door de nog steeds voortdu rende werkzaamheden aan het Spaardersbad in Gouda zal de zwembus dit winterseizoen NIET MEER RIJDEN. Hier door wordt ook het polopro- gramma voor dinsdag 2 mei opgeschort. Door vermindering van de afzet mogelijkheden zal de NV Nederland- sche Kabelfabrieken dit jaar niet in staat zjjn de stijgende loonkosten en de afschrijvingen door een verhoog de produktie op te vangen. Er zal derhalve een beroep moeten worden gedaan op de reserves. De directie van de NKF, als altijd zeer zwijgzaam en terughoudend, deel de tijdens de aandeelhoudersvergade ring die vorige week werd gehouden mee dat het eerste kwartaal had be antwoord aan de verwachtingen die in het jaarverslag over 1966 stonden vermeld. Ook bovenstaande ontwik kelingen had de directie voorzien. Wel meende de directie een verbete ring van de situatie op de staalmarkt te hebben kunnen constateren. Wel licht zal de NKF hiervan op langere termijn profijt kunnen trekken. De loonkosten bedroegen vorig jaar bijna 140 miljoen gulden. In 1967 zal er voor ongeveer 45 miljoen worden geïnvesteerd. WADDINXVEEN Aan de ge meenteraad is door de subsidie-com- missie een voorstel uitgebracht om de subsidies aan de militaire tehuizen te verhogen. Gevraagd word* de sub sidies voor Pro Rege en voor de Cen trale van Katholieke Militaire Te huizen met vijftig gulden tot 100 per organisatie te verhogen. Aan de Stichting militaire tehuizen van het Humanistisch Thuisfront, die tot dus verre 5 per jaar kreeg, wil men nu 50 subsidie gaan geven, daarbij re kening houdend met de omvang van de stroming in ons volk, die sympa- tiseert met het werk van het Huma nistisch Thuisfront. 'VRIJDAG 28 april is mijn vrouw jarig. Niet te veel klanten de andere dag, be dankt en de groeten van Ho gendoorn. WADDINXVEEN Het eer ste damesteam van de poloclub De Gouwe doet op donderdag 4 mei (Hemelvaartsdag) mee aan een toernooi van SNA in Den Haag. Drie dagen later neemt dezelfde ploeg deel aan een toernooi van het eveneens Haagse CWP. De toernooien worden gespeeld in het Zuider- parkbad, een openbluchtzwem- bad met verwarmd water. Hoge kinderwagen blauw m. rood geruit te koop of tegen inruil voor wandelwagen. Wilhelminakade 22. Geref kerk - 9, 10.30 en 18.30 uur: ds. J.Snoey. Remonstr. kerk - 10 uur: ds. Klomp, Hilversum. „Wat je niet dat ik de aanstaande schoonzoon ben van aat koningsgezinde monster? Heus, deze dag is al even heerlijk voor mij als voor Frankrijk! Emery, wens mij geluk en voorspoed. Aanstaande dinsdag trouw ik met mademoiselle de Cambray vanavond tekenen we ons huwelijkscontract! Dat is nog eens een bruid, die de moeite waard is! Napoleon gaat een troon winnen ik zal haar liefde winnen. En jij, oude nar, kijk toch niet zo sip!” zei hij tegen Clyffurde. Hierna werd de stemming om het tafeltje steeds vro- lijker. Emery feliciteerde De Marmont en bracht een toast uit op het toekomstige bruidspaar. Maar zijn ge zicht stond wel een beetje argwanend, want hij begreept niet, hoe zoiets mogelijk was. Er werd maar weinig meer over de politieke toestand gesproken. Clyffurde luisterde onbewogen naar de opgewonden verhalen van zijn vrienden. En die twee werden zó door hun gesprek in beslag genomen, dat ze geen van tweeën zagen, dat Clyffurde de heerlijke maaltijd, die voor hem werd neegezet, haast niet aanraakte en dat hij nauwelijks dronk van de uitstekende Bourgogne. „En niet alleen mijn moeder, tante. Er zijn mannen in Engeland, die altijd in vaders hart en in het mijne zullen blijven leven als we ooit die namen zouden vergeten, zouden wij wel vreselijk ondankbaar zijn.” „’Ah!” zei madame, „ik ben tenminste blij, dat mijn waarde broeder zich dat alles nog herinnert, temidden zijn hervonden grootheid.” „Waarom praat u zo onaangenaam over hem? U kunt zo cynisch doen.” „Cynisch!” riep de hertogin, „lieve hemel, kind! Na tuurlijk ben ik cynisch wat verwacht je anders van mij? Maar maak je er maar geen zorgen over, als ik je vader onrecht doe alleen dat plechtige diner giste ren zijn hoffelijk manieren en nu dat bespottelijke wachten, dat was heus te veel voor mij. Ik ben er niet meer aan gewend, liefje, moet je denken. Twinig jaren in dat peuterige huisje in Worcester hebben mijn smaak blijkbaar meer veranderd, dan die van je vader... en je moet niet vergeten, dat hij de laatste tien maan den getracht heeft, de oude grootheid van het huis van zijn voorvaderen te doen herleven, terwijl ik die tijd bij die lieve, eenvoudige zusters van het klooster in Bou logne doorbracht.” Ter overname aangeb. we gens verhuizing naar Rust huis: Centrifuge, gasstel, vi trage, bedden en div. overi ge huish. artikelen. Te bevr. zaterdag tussen 4.00 en 7.00 uur Pr. Bernhardlaan 60, tel. 2295. Ned. herv. kerk - 9.30 uur: eerwaar de heer J. v.d. Bom, Moordrecht en 18.30 uur: ds. T. van ’t Veld. Herv.wijkgeb - 9.30 uur: ds. H. Har- kema, Zeist en 18.30 uur: eerwaarde heer J. v.d. Born, Moordrecht. Bethel - 9.30 uur: ds. T. van ’t Veld en 18.30 uur: ds. H. Harkema, Zeist. Ev. Molukse kerk - 11.30 uur: ds. P. Fader. Voor al uw haarwerk en voor het onderhoud van uw postische: Salon Snel, Pr. Irenelaan 86, Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 3510. Maakt u een afspraak en wij komen bij u langs. Hypotheken, le hypoth. tot 9O°/o en aanvullende 2e hy potheek. Lage lasten. Bij overlijden pand evt. hyp. vrij. Inl. Boegheim Vink Gouwe 54, Gouda, telefoon (01820) 7861. Ook voorver koop onr. goederen. Zijn bezittingen waren in Frankrijk door de Keizer in beslag genomen en verdeeld. Hij moest dus in Engeland in zijn eigen onderhoud voorzien en deed dit door het geven van Franse conversatielessen. Crystal, zijn eigen dochter, werd dus in Engeland ge boren. Weer werd de graaf de Cambray door een groot ongeluk getroffen, want reeds na een jaar stierf zijn vrouw. Crystal werd hierna opgevoed door een eveneens uitgeweken zuster van de graaf, de weduwe van de her tog d’Agen. Het moet gezegd, dat de duchesse d’Agen al les voor het meisje deed, wat in haar vermogen lag. Crystal hield veel van haar, maar zij wist niet altijd, wat zij van de vaak ironische opmerkingen van haar vooruitstrevende tante moest denken, want zij hield ook veel van haar vader en deze was juist zo conservatief mogelijk. En daarom zei zij zacht: „Vader houdt zo veel van etiquette, tante. Hierdoor herleven voor hem vele herinneringen uit een gelukkig verleden. Het is alles,wat hij nog over heeft, een stukje verleden, dat die vreselijke revolutie hem niet heeft kunnen ontnemen. U wilt toch wel proberen een beetje toegevend voor hem te zijn, hè tantetje?” „Toegevend?” antwoordde de oude dame schouderop halend. „Het zijn mijn zaken niet en hij mag doen wat hij verkiest. Maar ik zou denken, dat twintig jaren in Engeland hem wel een beetje gezond verstand bezorgd zouden hebben. Twintig jaar ondervinding met lesgeven in vreemde talen, een mager beetje geld te verdienen...” „Stil toch, tante, ik smeek u,” viel Crystal haastig in en zij strekte de handen uit, alsof zij de volgende woor- n wilde weren. De Prinses heeft een meisje Hoera voor halve dagen. Ho gendoorn heeft VERF voor jaren. Brilmonturen (ook voor kinderen). Jac. Saton, Pr. Beatrixlaan 31. Leveran cier van alle ziekenfondsen, telefoon 30 80 „DE VOS” AUTOBEDRIJF Opel Rekord ’61 Opel Rekord ’60 Opel Kapitan ’61 Opel Kapitan ’59 Chevrolet Corvair ’63 Consul Corsair ’65 Austin diesel ’63 Peugeot 403 ’64 Plymouth ‘60 Simca '63 Simca ’64 Garage Dorpsstraat 59, Telefoon 2787 Kon. Wilhelminasingel 30, Telefoon 2554 inruil en financiering Verkoop alle nieuwe merken Te huur: van 17-6 t.m. 1-7 in Ede mooie woning: 6 slaap plaatsen, cv, TV. Direct omg- bos en heide. A. Brouwer, de Zoom 29, Ede tel. 08380-2498. Omstreeks dezelfde tijd, dat Victor De Marmont en zijn Engelse vriend Clyffurde dé legerdokter Emery ont moetten in de „Auberge du Grand Dauphin,” bracht de hertogin d’Agen een bezoek aan het kasteel de Brestalou, enige kilometers van Grenoble. Zij wilde haar broer, de graaf de Cambray spreken. De statige huisknecht, Hector, liet haar in een zijka mer en ging naar de werkkamer van de graaf, om hem het bezoek van zijn zuster aan te kondigen. Even Even later verscheen Hector om aan te kondigen, dat het le Comte de Cambray over een kwartier schikte, madame in de bibliotheek te ontvangen. „Zeg aan mijn broer, beste Hector,” zei zij langzaam, „dat ik bij hem zal komen op de tijd, die hij zo welwil- bepaald heeft.” Te koop: Kinderledlkantje; 1-pers. sl.- bank; 2-pers. ledikant met kastjes; 1-deurs hangkast; Bergmeubel; Tafel; Fauteuils; Noordkade 189. Het is niet duur! Pony rijden per les 7,kaart voor 10 lessen 60, Paardrijden per les 8, kaart voor 10 lessen 70, Manege „Reigersburgh Piasweg 35, Waddinxveen, telefoon 2423. Te koop aangeb.: schuur 3 bij 3 m. uitneembaar, en nachthok voor 6 kippen. Donderdag en vrijdag na 18.30 uur, zaterdag na 11.00 uur. Bras, J.D. Kade West. „Goed hoor! ik zal er niet meer over spreken,” zei ma dame la Duchesse vriendelijk. „Ik ben nog maar vier en twintig uur in dit huis, maar ik heb mijn les al geleerd. Ik weet, dat de herinnering aan de laatste twintig jaar ’’Niet uit de mijne, tante, tenminste niet helemaal,” uit onze gedachten gewist moet worden, uit de gedach ten van ieder van ons zei Crystal zachtjes. „ffee, lieve kind, niet helemaal,” herhaalde madame la Duchesse, „je lieve moeder hoort tot de on verge telijke herinneringen van die twintig jaren...” die fles spoelt natuurlijk wéér aan, maar IK zal die fles niet vinden, want ik zal er wel voor zorgen dat ik een hele poos niet meer op het strand kom”. Hal- overkop holde hij naar z’n hol letje terug, hij hoefde nu niet meer te sluipen, hij voelde zich weer fijn gewoon huppel depup Wipperoen, zóonder moeilijke en lastige dingen aan zijn hoofd. ”Nu vindt een ander de fles,” glimlachte Wipperoen tevre- Begin nu aan een verant woorde sportieve vrijetijd- besteding. Paard en pony rijden bij Manege Reigers burgh, Piasweg 35 te Wad dinxveen, telefoon 2423. Te koop: tweeling wandel wagen. Willem de Rijkelaan 1, Waddinxveen. Woningruil: Aangeb. bene denwoning aan de Eikenlaan met 3 slaapkamers ,voor- en achtertuin, vrij uitzicht, lage huur. Gevr.: Eengezinswoning hoge huur geen bezwaar. Br, nr. V1 bur. van dit blad. WADDINXVE9N Een elftal van de gemeente Waddinxveen speelt op dinsdag 2 mei een voetbalwedstrijd tegen een team van de gemeente Rijswijk. Dit is de eerst ontmoeting in een voetbalcompetitie tussen twaalf teams van overheidsdiensten uit Alphen, Boskoop, Gouda (2x), Hardinxveld-Giessendam, Zoeter- meer, Bodegraven, Papendrecht, Ca- pelle aan den IJssel, Den Haag, Rijs wijk en Waddinxveen. De competitie wordt georganiseerd door de sport vereniging van de Goudse gemeente secretarie EOSS genaamd. De wedstrijd van as. begint om half zeven. Hij wordt gespeeld op het RCV-terreinin de Oranjewijk. „Maar u bent toch blij weer op Brestalou terug te zijn? en u blijft nu toch zeker bij ons?” vroeg Crystal. „Ja, lieverd,” zei madame zacht. „Ik ben blij weer op het oude chateau terug te zijn mijn oude tehuis waar ik eens zo jong en zo gelukkig was o, zo lang geleden. En ik zal bij je vader blijven, totdat zijn jonge vogel uit het nes* vliegt.” Weer streek zij over het zachte, golvende haar van haar nichtje. Crystal’s wangen werden opeens vuurrood bij de laatste woorden van haar tante en er kwamen tranen in haar ogen. „Wat lijkt het vreselijk dicht bij nu, tante,” zei ze een beetje treurig. „Hm, ja! De tijd gaat zo nu en dan wel eens vlugger dan wij zouden wensen. Maar, lieve kind, als deze dag jou geluk brengt, hebben de oude mensen, die hier ach terblijven, geen reden tot brommen.” „We moeten allemaal weer vroeg weg, Clyffurde,” zei De Marmont vrolijk. „We moeten vanavond een ernstige zaak regelen bij de graaf de Cambray en van zijn edele gastvrijheid genieten, hè?” Emery lachte. „Ik niet, hoor,” zei hij. De graaf zou net zo lief Satan in huis hebben. Ik sta paf, De Marmont, hoe jij het hem gelapt hebt, op zo’n vriendelijke voet met dat konings gezinde monster te blijven.” Hector verliet buigend de kamer, zoals het een góed- gedrilde bediende van een aristocratische familie be taamt. Nauwelijks was Hector weg, of mademoiselle Crystal wipte de kamer binnen. „Ah, ben jij het, mijn kleine Crystal,” begon madame, „verbeeldt mijn broer zich, dat hij een soort tweede Bourbonse koning is, die op de troon zit in de Tuilerieën en audiëntie verleent aan de dames van zijn Hof? Of is het alleen om indruk op mij te maken, dat hij dit éti- quette-spel speelt, met al dat ceremonieel en al dat dom me gedoe? Monsieur le Comte zal Madame la Duchesse over een kwartier verwachten, nota bene.” Onderwijl deed zij Hector’s pompeuze manieren na; „Bespottelijk! Ik zou zo denken, dat hij zijn eigen zuster wel kon ont vangen waar en wanneer het haar schikte.” Crystal was een paar minuten stil. Haar mooie ogen waren vragend op madame gevestigd, uit het gezicht van de oude dame sprak een vriendelijk sarcasme, hu mor, maar toch ook een zekere minachting. Vele mansen in Granoble weten zich nog heel goed te herinneren, dat Monsieur le Comte naar Engeland moest uitwijken. Hoewel hij reeds gevangen genomen en zelfs tot de guillotine veroordeeld was, werd hij als door een wonder gered. Hij wist naar Engeland te ont komen, trouwde met een Engelse en was gedwongen bijna twintig jaar in ballingschap te leven, totdat inl814 de Franse koningstroon in ere hersteld was. Hoe moeilijk het leven in Engeland ook voor hem ge weest was, hij had er zich met waardigheid doorheen geslagen. Te koop: i.g.s.z. Bromfiets merk Batavus Whippet Te bevr. Kleikade 20, W’veen. Zevenhuizen - J. A. Ensing, Dorps straat 196, Zevenhuizen, telefoon (01802) 204. 19. Ja, Wipperoen deed iets héél eigenaardigs, want hij gooide de fles met het HELP- briefje zo ver mogelijk in zee! Toen rende hij haastig terug en verdween met grote spron gen in de donkere duinen. Wipperoen huppelde van vreugde. ”Dat ik er niet eerder aan gedacht heb om die ver velende fles weer in zee te gooien”, hijgde hij blij. ”Het is een echt goed plannetje’ want NU.. FANTASTISCH., de ROLLOTN latex muurverf in 6 nieuwe donkere kleuren. VERF gelijk een donkere wand in uw kamer en hol even naar Hogendoorn voor een paar bussen. Te koop: Positie japon maat 40, Positiepakje m. 42; Kleu- terjasje plm. IV2 jr. Ring- vaartsingel 46, W’veen. Ned. Herv. Kerk - 10 uur: ds. G. Koerselman, Bleiswijk en 19 uur: ds. A. Kastelein, Capelle aan den IJssel Kapel Rotte - 10 uur: ds. J. Godhelp, Rotterdam. Kabouters kosten 50 cent per gezette regel bij een minimum van vier regels, inclusief één regel vet gezet. Iedere regel vet extra 70 cent. Contractprijs op aanvraag. Brieven ondernum mer 20 cent extra. Bewijsnummer 20 cent extra. Kabouters opgeven vóór dinsdagmiddag drie uur bij het bureau van dit blad: Oranjelaan 9 te Waddinxveen, telefoon 01828 - 2238. Voor Kabouters, die niet bij vooruitbetaling zijn voldaan worden 50 ct incasso- en administratiekosten extra berekend. Biedt zich aan: chauffeur met bestelwagen om u ge makkelijk naar uw vakan tieadres te brengen. Neemt ook fietsen mee. Br. onder nr. 20-4-6 aan bur. v. d. bl. Te koop: Volkswagen de Luxe ’57, nieuwe banden, mech. en mot. prima f 750. Vondellaan 54, W’veen. Herv. Immanuëlkerk - 9.30 uur: ds G. J. van de Bogerd, Gouda en 19 uur: dr. A. van Haarlem. Chr. Afgesch. Gem. - zondag 9.30 en 17 uur: ds. A. P. Verloop. Jehovah’s Getuigen - zondag 15.30 en 16.30 uur: openbare toespraak en wachttorenstudie, donderdag 19.30 en 20.30 uur: bedieningsschool en dienst vergadering. R.k.-kerk St.Victor - zondag 7, 9, 11 en 15 uur, donderdag 20 uur, zater dag 9 uur, maandag, dinsdag, woens dag en vrijdag 7.45 uur: Heilige Mis. St. Petrus - zondag 8.30, 11.15 en 17.30 uur, dinsdag 7.45 uur, donderdag 20 uur en zaterdag 9 uur: Heilige Mis. «»<ai ZEVENHUIZEN Geboren: Freddy Ferdinand, z.v J. Kreft en W. Vergeer. Ondertrouwd: Karl Jan Spoelman en Annigje Rietveld. Overleden: Hendrik Classing, e. Ma ria Johanna Huijskes, 55 jaar.

Weekblad voor Waddinxveen | 1967 | | pagina 11