lKleiW8Q27 Gouda t6L3212l weer Proloog ZEVENKLAPPERS OP OEFENPAD Waddinxveen krijgt geen loon naar werken door zwakke leiding: 3-2 Groeneweg op dreef tegen Wit Blauw\ Epiloog Be Fair slaat Oegstgeest door defensieve kracht F leugellamme voorhoede mist Bron Kapellevliegers Schot van Rupke velt Oegstgeest Programma Pupillen STIJLMEUBELEN IWO NI Nil IN RICHT! 101 Trainingstijden Be Fair volley Mee met Be Fair Voor FRA-VA-KO’s grasmat Kleine nieuwtjes van de Stormvliegers Wie niet slim is moet sterk zijn Pagina 5 i o o o o 2 0 2 2 2 2 3 3 4 o 1 1 2 1 2 2 2 3 3 Sterk Nulpunt Staken geschenkhuizen De grootste sortering WEEKBLAD VOOR WADD1NXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 28 september 1967 Standen 3 Jac. Duivesteijn 2, 11, Hertog 14. Vonk Het bizarre van deze ontmoeting zat ’em eigenlijk in twee dingen. Ten eer ste was Be Fair met een volkomen vleugellamme en tegelijkertijd stuur loze sectie aanvallers in het veld ge komen. Bron (T) was er niet en Os kam evenmin en hoewel hun vervan gers Den Hertog en Sleeuwenhoek enthousiast genoeg waren, schoot het hen toch tekort in ervaring. Wim Bron, als altijd blakend van werklust en zwervend van de ene hoek naar de andere, kon daar in zijn eentje weinig aan veranderen. Toch was hij levens gevaarlijk en kregen de Oegstgeeste- naren weinig vat op Be Fair’s vlas blonde aanvalsspits. Maar ook hij zou het niet lang ma ken. Vlak voor het eind van de eerste helft namen twee Oegstgeestse ver dedigers de bijna ontsnapte midvoor in de clinch vlak voor de kooi van doelman Binsbergen. De strafschop waarop ieder had gehoopt bleef - niet geheel ten onrechte - uit. Be Fair gaat zaterdagmiddag zijn hoge plaats verdedigen tegen het Westlandse De Lier. Supporters kun nen hun favorieten in deze belang rijke wedstrijd vergezellen per bus. Voor 2.50 kan men zich verzekeren van een retourtje De Lier. De bus vertrekt om kwart voor drie van het terrein in het Warnaarplantsoen. O Vorige week is in Gouda de nieuwe scheidsrechterscursus begonnen. Uit Waddinxveen nemen twee cursisten deel, t.w. de heren W. Hazeu en F. Verheyen. Cursusleider is Neerlands beste arbiter van dit moment Piet Roomer. Waddinxveen en WSE hebben een nieuwe trainer. Waddinxveen heeft Bas van der Flier, die ook RCV traint, aangetrokken als oefenmees ter. Van der Flier, oud-Ona-doel- man heeft ook al WSE en Be Fair onder zijn hoede gehad. Bij WSE is A. van Hoek uit Rotterdam bereid gevonden voor een jaar de training op zich te nemen. Van Hoek heeft vele jaren bij Feijenoord gespeeld en heeft gedurende zeven jaar het elf tal van Haastrecht getraind. Zijn taak zal het onder meer worden het eerste elftal van WSE samen te stel len. WSE-Groeneweg, Hu. GDS-Waddinxveen, 11 u. RCV-Moerkapelle, Hu. Be Fair-Boskoop, Hu. WSE 2-Be Fair 3, 10 u. GDS 2-Waddinxveen 2, 10 u. RVC 2-Waddinxveen 3, 10 u. Be Fair 2-Boskoop 2, 10 u. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 4 4 5 4 4 5 5 5 5 5 4 3 3 3 2 3 2 2 3 2 2 3 3 2 3 2 2 3 2 2 3 0 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 3 2 2 1 2 1 0 0 1 1 0 2 2 2 1 1 1 1 1 0 0 o 2 2 2 1 1 1 0 1 0 1 o o 3 2 2 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 1 2 0 2 2 1 4 0 1 1 0 o o 2 1 1 0 3 3 3 0 5 4 4 3 3 3 2 2 2 1 1 0 6-6 9-10 6-8 5-7 5-17 1-11 7- 6 9-9 8- 8 5-7 4-11 2-10 4-18 5-3 4- 2 5- 1 6- 4 6- 8 3- 3 5-5 7- 6 1- 2 2- 5 4- 10 4 3 3 2 1 1 1 1 1 0 1 1 1 2 1 2 0 2 3 3 1 1 0 1 0 0 1 1 0 0 o 1 o o 0 0 1 0 0 1 o 1 1 2 2 2 0 0 0 0 1 1 1 2 1 2 3 0 0 0 1 1 2 1 2 2 3 5 4 4 3 3 2 2 2 1 0 0 7-4 6-2 4-2 3-2 3- 2 4- 4 3-3 3-3 3- 3 4- 5 4-8 1-4 Gespecialiseerd in aan de gastheren. LLverig trachtten de Zevenhuizenaren dat veldover- wicht waar te maken in cijfers, maar met tien man voor het doel bleek dat een uitzonderlijk moeilijke opgave. De tweede helft was ruim een kwartier oud toen Van der Haak via een indirecte vrije schop de roos trof: 1-1. Eerder had Hijkoop al tegen de lat geschoten. Aanvoerder Van Vliet maakte twee minuten voor het laatste fluitsignaal een eind aan alle spanning met een loeihard schot, dat de Haagse doel man volkomen verblufte: 2-1. Het was ook voor de Waddinxveen- se defensie een zware middag. De geel-zwarten hadden bijzonder veel moeite met de beweeglijke Woerden- se opmars en konden een aanval in de vierde minuut van de tweede helft niet tot staan brengen. De achter hoede werkte een bal nogal haperend weg, wat tot resultaat had dat De Waal hard kon inschieten: 3-1. BE FAIR-OEGSTGEEST 2-1. Het was een bizarre wedstrjjd, die zater dag voor de ogen van veie honderden toeschouwers in het Warnaarplant soen werd gespeeld. Be Fair won, maar daarmee is beslist niets gezegd van het krachtsverschil in het veld. In de tweede helft toen Rupke met een ontzagwekkend schot Oegstgeest de nekslag gaf is er behoudens de laatste tien minuten geen ogenblik sprake geweest van een Waddinxveense meer derheid. Integendeel, Oegstgeest heeft 35 minuten lang het Waddinxveen se doel belegerd, maar schoot - gelukkig - ernstig tekort in conditie en kwaliteit. Gezegd moet ook worden dat spil Van Triet en zijn secondanten doelman Spee op onnavolgbare wijze van dienst zijn geweest. Be Fair heeft een verdediging om in de watten te leggen. WADDINXVEEN De trainings- tijden van de volleybalclub Be Fair zijn velen nog onbekend. Hieronder volgen ze nog eens: A-training: elke vrijdag van 19,30 tot 21 uur voor de dames en van 21 tot 22.30 uur voor de heren. B-trai- ning: elke donderdag van 19.30 tot 21 uur voor de dames en van 21 tot 22.30 uur voor de heren. De trainingsavonden, die worden gehouden in het gymnastieklokaal van de Jan Ligthartschool aan de Kerkweg, staan onder leiding van de heren J. Akkerhuis (A) en C. van de Velde (B). WOERDEN-WADDINXVEEN 3-2. Hans Appel heeft het in de wedstrijd tegen Woerden beslist niet gemakkeljjk gehad. Hoeveel keren hij en zijn medevoorwaartsen Koele en Van Rjjn met hun neus in de Woerdense aarde hebben gelegen is moeilijk op de vingers van twee handen te tellen. Op zijn minst had scheidsrechter Looren de Jong aan de reeks van on gelimiteerde handelingen van de thuisclub bij het wanhopig verdedigen van hun kostbare voorsprong iets kunnen doen. Hij deed niets, wilde kennelijk geen moeilijkheden en kreeg ze toch, zij het dat het nu ten koste ging van de dappere, maar o zo ongelukkige geelzwarten. Nog gaf Waddinxveen niet op. Op nieuw togen de gasten vijmoedig ten aanval. Ze slaagden erin de Woerde naren terug te werpen tot ver achter de middenlijn en trachten van daar uit met snelle en slimme combinaties bressen te slaan in de Woerdense de fensie. Oegstgeest kreeg nu de kans onver diend aan een stiekeme overwinning te komen. Maar de gebrekkige trai ning van de gastheren kwam schrij nend aan de oppervlakte en met doel man Spee als een vakkundige ’appel voor de dorst’ klaarde de Waddinx veense achterhoede het karwei bij zonder goed. O Be Fair telt op dit moment bijna 320 leden. De club heeft zeven senio ren-, negen junioren- en drie pupil lenelftallen. 9 12-2 9 11-5 7 13-7 6 13-10 5 10-15 4 12-8 4 11-8 4 13-11 3 10-13 8- 14 9- 12 6-12 6-15 GROENEWEG - WIT BLAUW RK 2-1. Wie niet beter zou hebben ge weten, had nooit kunnen denken dat Groeneweg zondag zijn eerste thuis wedstrijd speelde tegen de koploper. Het Haagse Wit Blauw RK dat zjjn eerste twee wedstrijden had gewon nen, was in deze wedstrijd volkomen nergens en het mag van geluk spre ken dat de Zevenhuizense voorwaart- sen deze middag niet hun hoogste produktiviteit beleefde. Van meet af aan heeft Groeneweg zijn tegenstanders in de verdediging gedrukt, zij het dat de Hagenaars bij vlagen tot goed en soms beter spel kwamen. Het overwicht van Groene weg liet zich echter in de eerste helft niet uitdrukken in doelpunten, hoe wel Minnee halverwege dicht bij een treffer kwam. In de tweede helft bleek er weinig veranderd. Alleen werd er nu wél ge scoord. Volkomen onverwacht en on verdiend lag na drie minuten tot ie ders enorme verbazing de eerste doelpunt in de touwen. Midvoor De Raat brak uit en gaf doelman Van der Weijden geen schijn van kans. Wit Blauw was wat blij met deze gelukkige voorsprong en besloot de aanvaal maar helemaal over te laten 8 10-2 6 19-3 6 10-13 4 12-6 4 3 3 3 2 1 6 16-3 5 10-1 5 12-4 4 4 2 2 1 1 0 oorzaakte meteen een hevige scrim mage voor het doel, waaruit Sleeu wenhoek kans een beukend schot op de lat te plaatsen. De welverdiende gelijkmaker liet echter nog op zich wachten tot vijf minuten voor rust. Het was een schit terende treffer. Wim Bron plaatste een uitgebalanceerde hoekschop pre cies voor het hoofd van Den Hertog, die tussen tien Oegstgeeste verdedi gers door inkopte: 1-1. Maar wie niet slim is moet sterk zjjn, luidt het omgekeerde spreek woord en Woerden probeerde wat het tekort kwam aan technische kwali teiten op te vullen met bruut geweld. Appel zeeg keer op keer ter aarde, maar de scheidsrechter was ziende blind en horende doof. Eindelijk slaagden de Waddinxveners erin hun tweede treffer achter de Woerdense goalie te plaatsen. Rechtsbuiten Twigt trok op links de bal goed voor en midvoor Van Rijn maakte daar met een hardhandig gebruik van: 2-3. De Woerdense rechtsbinnen De Groot zag korte tijd later plotseling kans uit te breken en kwam oog in oog met doelman Van Vuuren, die echter voor heter vuren bleek te hebben gestaan en het varkentje vak kundig waste. Na een onophoudelijk bombardement op de Woerdense ves te, die met ongeoorloofde wapens bleef terugvechten kreeg Waddinx veen drie minuten voor het einde nog een geheide kans op de gelijkmaker toen midvoor Van Rijn met de bal aan de voet op anderhalve meter van het doel stond. Maar ook nu to lereerde de scheidsrechter met een mistroostig gebaar dat de jonge speler zonder meer tegen de grasmat werd gesmeten. O Leden van Moerkapelle hebben de laatste tijd hun clubhuis en terrein aanzienlijk opgeknapt. Het clubhuis is geverfd en het terrein is op ver schillende plaatsen opnieuw gedrai neerd; hier en daar werden oneffen heden weggewerkt. Er is nu ook aan enkele zijden een tegelpad ge legd. Verder is een bergruimte ge bouwd en is er een kiosk verschenen bij de ingang van het terrein. Buiten het terrein heeft de gemeente een parkeerterrein laten aanleggen. ZEVENHUIZEN Alle teams van de volleybalvereniging De Zeven klappers kwamen de afgelopen weken voor oefenwedstrijden binnen de lij nen. De herenteams speelden tegen Time Out uit Krimpen aan de Lek. Het eerste kwam remise overeen met Time Out 1. Het werd 2-2, een uitslag die werd verkregen door winst in de tweede en derde set. De Zevenhuizenaren konden in de laat ste set niet doordrukken. Zevenklap pers 2 moest zijn meerdere erkennen in een combinatie van Time Out 1 en 2, maar bereikte niet onaardige re sultaten in de eerste twee sets (15-13 en 15-10). Het werd 3-0 voor Time Out. Het jeugdteam kwam tegen MVC in het veld. De Zevenhuizenaren wa ren iets beter op dreef maar kwamen toch niet verder dan een gelijk spel (2-2). De dames van De Zevenklap pers vloerden maandag Hou Vast 1 uit Boskoop met 3-0. Opvallend was het goede spel van enkele nieuwe aanwinsten. Een voortreffelijke hoekschop in de vij tiende minuut genomen bracht Waddinxveen de eerste achterstand. Rechtsbinnen De Jong kon ongehin derd inkoppen en het was 1-0. Nadat korte tijd later al een fraaie kans was gemist kon linksbuiten Appel in de 34e minuut uit een bijzonder moei lijke hoek en daarbij zwaar gehin derd inschieten: 1-1. Nog geen minuut later lag de gelijkmaker in de tou wen. Midvoor Kruiter nam een vrije schop op de rand van het strafschop gebied en schoot ineens in. Wim Bron keerde na de rust niet terug en zag zich vervangen door Van Tol. De slagvaardigheid van de voor hoede was nu helemaal tot onder het nulpunt gedaald, ook al deden de vervangers individueel soms aardig werk. Twaalf minuten voor het eind kwam dat magnifieke schot van Rupke, die zich tot dan nog niet in de voorhoede had laten zien. Min of meer gerust gesteld kon men nu gaan breien aan een licht veldoverwicht, dat alleen nog maar enkele gevaarlijke schoten tot resultaat had. lijks mogelijk lijkt. Een gelijkspel is wel het minste, wat te verwachten is. De zegekar van Waddinxveen heeft tot nu toe meer weg van een krui wagen (nog maar één wiel). Misschien komt zondag tegen VTL het tweede wiel erbij, want winst zit er terdege in. De jonge ploeg heeft het tot nu toe niet erg meegezeten, maar dat is geen reden om bij de pakken neer te zitten. Erop af, Waddinxveen. ZEVENHUIZEN Aan de laatste wedvlucht van dit seizoen deed zon dag de postduivenhoudersvereniging De Stormvliegers met 64 duiven mee. Er werd gelost in St. Chislain (182 km) om 11.40 uur. De eerste duif kwam om 13.57.55 .uur aan met een gemiddelde snel heid van 1326,40 meter per minuut. De laatste arriveerde om 14.20.37 uur met een snelheid van 1110.00 meter per minuut. De uitslag luidde: M. Heemsbergen 1, 5; J. Jansen 2; J. Heykoop 3, 7, 14; H. Brands 4, 12; J. Meyer 6; J. Stofberg 8, 10, 13, 16; W. Verschoor 9, 15; H. Streef 11. Het andere bizarre was het nogal emotioneel genomen besluit van de scheidsrechter de wedstrijd te staken toen achter het doel van in uitdagend rood gestoken Binsbergen een aantal jonge Waddinxveense supporters stierlijk vervelend deden. De scheids rechter had al eerder gevraagd om daartegen maatregelen te treffen, O Tijdens de jaarvergadering die Be Fair kortgeleden heeft gehouden is de heer C. Graafland, die van de op richting in 1953 actief de christelij ke sportvereniging heeft gesteund, gehuldigd. De heer Graafland kreeg een gouden speld. O Bij RCV staan de lichtmasten overeind. Met het spelen van licht- wedstrijden zal nog even moeten worden gewacht, maar in ieder ge val heeft het bestuur van de Ver- heulclub goede hoop dat de masten in de nabije toekomst vruchten, fi nanciële vruchten vooral, zullen af werpen. maar toen het lankmoedige optreden van Be Fair-officials niets bleek te hebben uitgehaald wilde hij ermee stoppen. De arbiter zag onderweg naar de rand van de grasmat kenne lijk het belachelijke van zijn beslis sing in en keerde op zijn schreden (en niet zonder de nodige smeekbeden van aanvoerder Van Triet c.s.) terug. De ruimte achter het doel werd nu ontruimd. Be Fair moest volkomen onver wacht tegen een achterstand aankij ken. In de dertiende minuut nam Van Duivenbode een van de lat terug springende bal ineens op de slof wel ke de uit balans gebrachte Spee geen schijn van kans gaf. Wim Bron en zijn reservisten be gonnen nu spinnijdig te werken aan de gelijkmaker, maar er was te wei nig communicatie. Spil Van Triet werd het allemaal zat, besloot zelf in de vuurlinie te gaan liggen en ver- De clubs in het Warnaarplantsoen doen het beter dan hun plaatsgenoten in de Oranjewjjk. Terwjjl RCV en Waddinxveen zaterdag en zondag voor de tweede keer (Waddinxveen- zaterdag zelfs voor de derde keer) over hun respectievelijke rivalen struikelden, boekten WSE en Be Fair keurige overwinningen. WSE zag zelfs kans oud-KNVB’er Oudewater met 4-0 in te maken. Een prestatie, die zelfs de verwachtingen van voorzitter Compeer overtrof en dat is een wonder op zich. WSE nes telde zich nu behaaglijk achter Haas trecht en kan de toekomst weer blij moedig tegemoet zien. Be Fair staat er nog rooskleurig voor. Met een volkomen gedeformeer de voorhoede (die dan ook nauwelijks enige slagkracht had) slaagden de zwart-witten er toch in hun erelijst met een nieuwe zege uit te breiden. Toch behoud de kopgroep nog steeds zjjn gesloten karakter, want ook Katwijk en Naaldwijk brachten volle winst mee. Groeneweg haalde eens flink uit tegen koploper Wit Blauw RK, dat door deze eerste nederlaag twee plaatsen omlaag duikelde. Een voor treffelijk en vooral veelbelovende prestatie van de Zevenhuizenaren, die zichzelf daarmee terugbrachten in de middenmoot. Moerkapelle doet het tot nu toe hopeloos slecht. De blauwwitten lieten zich nu weer verrassen door het Haagse Lenig en Snel en met niet zulke geringe cijfers (4-1). Zegge en schrijve één punt uit drie wedstrij den, is alles wat Moerkapelle tot he den heeft weten te vergaren. Een schamel beetje. In de zaterdag-afdeling verliest RCV steeds meer terrein. Het liet zich zaterdag overbluffen door Rijn streek, dat meteen de derde plaats overnam. De oranjehemden hebben nu al vier punten achterstand op Bodegraven en er zal heel wat moe ten gebeuren wil die zijn weggewerkt. Waddinxveen lag in de wedstrjjd tegen Woerden een beetje overhoop met een zwak-handelende scheids rechter. Ook deze week wogen de doelpunten zwaarder dan de spel- verhoudingen en weer was Waddinx veen in dat licht bezien de pechvogel, die zjjn tegenstander wel baas kon, maar niet wist te scoren. Moerkapelle Z liet zich opnieuw een overwinning door de neus boren bij WDS. Van lieverlee zakken de zo veelbelovend begonnen Moerkapelle- naren naar onderen, hoewel ze nog altijd zo’n vijf ploegen achter zich laten. Dat zal, als de zaken zo door gaan, niet lang meer duren. Waddinxveen Z maakte het tegen Boskoop, de hekkesluiter, helemaal van eieren en liet zich met 2-0 te grazen nemen. Daarmee wisselden beide ploegen stuivertje en mocht Waddinxveen de rode lantaarn in ontvangst nemen. Toch Ijjkt ons het spelpeil van de geelzwarten voor ver betering vatbaar. Eikenlaan, leplaan, W’veen Telef. 2401 b.g g. 2184 Als er ook maar iets waar is van de kampioensaspiraties die RCV dit seizoen zo overduidelijk heeft, dan zal de wedstrijd van zaterdag aan staande al voor een groot deel de doorslag geven. RCV gaat dan op be zoek bij de pretendent Bodegraven en een gelijk spel is al waar we durven hopen. Moerkapelle Z kan zich definitief ontdoen van de staartgroep door een zege op het zwakke Sportief. Lukt dat, dan schieten de blauwwitten een heel eind in de goede richting, zeker als er in de kopgroep grote klappen gaan vallen. Het kan in ieder geval. Waddinxveen Z - om de hele af deling maar in één keer af te wer ken - gaat verliezen van Rijnstreek. Het is een thuiswedstrijd en wellicht zal de nederlaag van onbetekenende aard zijn, maar de punten blijven niet thuis. WSE gaat ASV in Ammerstol in een stevige heupzwaai nemen. En nu maar hopen dat Oudewater zondag van de schrik is bekomen en Haas trecht een poets weet te bakken. In dat geval gaat WSE trots aan kop en zal het een sterk elftal moeten zjjn dat de Waddinxveners er weer van daan krjjgt. Voor Be Fair is er zaterdag geen vuiltje aan de lucht. Het gaat tegen de Westlandse middenmoter De Lier, dat nog wel eens lastig wil zijn, maar dat voor de zwartwitten nauwelijks een serieuze partij is. De vraag is al leen of de voorhoede weer net zoveel gluk zal hbben als tot nu toe. Zondag krjjgt Groeneweg het aan de stok met hekkesluiter Duindorp SV. Het is voor de Zevenhuizenaren een unieke kans om in de midden moot wat vaster in het zadel te raken en misschien vandaar uit een gooi te doen naar hogere regionen. We wen sen hen daar bjj graag succes. Moerkapelle krijgt Texas op be zoek en zal aan dat karwei de handen vol hebben. Toch kan men nauwelijks afgaan op de blauwwitte prestaties tot nu toe, want die zijn dermate ab normaal, dat een voortzetting nauwe- ZONDAGVOETBAL Vierde klas B KNVB Westerkwartier Woerden Quick Steps Spoorwjjk Tonegido Archipel VTL Waddinxveen DSO Ooievaars Boskoop Vierde klas D KNVB Bergambacht Lenig en Snel Wit Blauw RK Esto Texas Flamingo’s Oliveo Groeneweg Zwart Blauw Moerkapelle Wippolder Duindorp SV Afdeling Gouda Haastrecht WSE Nic. Boys Oudewater RVC Zwervers Nieuwkoop NSV GDS Amm. S.V. ZATERDAGVOETBAL Vierde klas B KNVB Katwijk Be Fair Naaldwijk SVOW Leiden Hazersw. Boys Spirit De Lier Rouwkoop Lisser Boys Oegstgeest GWS Koudekerk Afdeling Gouda Bodegraven Sportlust Rijnstreek RCV Zwammerdam Moerkapelle Sportief WDS Boskoop Waddinxveen Uitslagen ZONDAGVOETBAL Woerden-Waddinxveen 3-2 Lenig en Snel-Moerkapelle 4-1 Groeneweg-Wit Blauw RK 2-1 WSE-Oudewater 4-0 Moerkapelle 2-Donk 3 3-2 GSV 3-WSE 2 6-1 Waddinxveen 2-Nic. Boys 2 4-0 Waddinxveen 3-Unio 4 3-2 Groeneweg 3-ASV 3 3-4 Nieuwerkerk 6-WSE 3 4-8 Moordrecht 4-Groeneweg 4 2-4 Moerkapelle 3-Stolwijk 3 3-3 ZATERDAGVOETBAL Moerkapelle-WDS 1-3 RCV-Rjjnstreek 2-3 Boskoop-Waddinxveen 2-0 Sportlust 3-Be Fair 2 1-1 Spirit 3-RCV 2 0-4 W’veen 2-Aarlanderveen 2-4 Be Fair 3-Bergambacht 4-2 Bodegraven 3-RCV 3 6-6 Be Fair 4-Jodan Boys 5 5-5 WDS 3-Moerkapelle 2 13-0 Sportief 2-Be Fair 5 2-0 Be Fair 6-Sportief 3 4-1 Spirit 6-Moerkapelle 3 3-3 Programma ZONDAGVOETBAL Waddinxveen-VTL, 14.30 uur Moerkapelle-Texas, 14.30 uur Duindorp SV-Groeneweg, 14 uur ASV-WSE, 14.30 uur Bergambacht 2-M’kapelle 2 14.30 u. N’kerk 2-W’veen 2 14.30 u. WSE 2-Esto 2, 14.30 u. Nicolaas Boys 2-Groenew. 2,14.30 u. Ona 6-Waddinxveen 3, 12 u. Groenew. 3-Haastrecht 4, 14.30 u. WSE 3-Gouda 8, 12 u. Groeneweg 4-Zwervers 5, 12 u. Boskoop 5-WSE 4, 12 u. Waddinxveen 4-Donk 7, 12 u. Waddinxveen 5-GDS 5, 12 u. Haastrecht 5-Groenew. 5,12 u. ZATERDAGVOETBAL De Lier-Be Fair, 16 u. Sportief-Moerkapelle, 16 u. Bodegraven-RCV, 16 u. Waddinxveen-Rjjnstreek, 16 u. RCV 2-Groot Ammers 3, 16 u. Be Fair 2-Zwammerdam 2, 16 u. Be Fair 3-Waddinxveen 2, 16 u. Rijnstreek 2-Be Fair 4, 16 u. Zwammerdam 3-RCV 3, 16 u. Moerkapelle 2- Gr. Amm. 4, 16 u. Be Fair 5-Jodan Boys 6, 14 u. Jodan Boys 8-Be Fair 6, 12 u. Moerkapelle 3- Gr. Amm. 5, 14 u. Jodan Boys 9-RCV 4, 12 u. Be Fair 7-Jodan Boys 10, 14 u. JUNIOREN A: Olympia-Be Fair, 16 u. Waddinxveen-WSE, 14 u. Gouda-Groeneweg, 16 u. Soccer Boys-Moerkapelle, 16 u. Be Fair 2-Rijnstreek, 16.30 u. B: Gouda-Be Fair, 16 u. Groeneweg-WSE, 16.30 u. Sportlust 2-Be Fair 2, 16 u. Waddinxveen-Moerkapelle, 16.30 u. Gouda 3-Waddinxveen 2, 14.45 u. WSE 2-Be Fair 3, 16 u. C: Olympia-Be Fair, 14 u. WSE-Jodan Boys, 14.45 u. Waddinxveen-Sportlust, 15.15 u. Groeneweg-RCV, 15.15 u. Moerkapelle-Nieuwerkerk, 14.45 u. Be Fair 2-Olympia 2, 15.15 u. Waddinxveen 2-Jodan Boys 2, 14 u. Be Fair 3-GSV 3, 14 u. Unio 3-Waddinxveen 3, 14 u. Soccer Boys 3-Be Fair 4, 14,45 u. Groeneweg 2-Zwervers 3, 14 u. MOERKAPELLE Ook de post duiven van de Kapellevliegers hiel den deze week hun laatste vlucht van dit seizoen. Met een afstand va 192 km voor de boeg werden 88 dui ven in Quivrain gelost om 11.15 uur. De eerste en laatste duif kwam res- pectieveljjk om 14.45 en 15.40 uur aan. Snelheden 1015 en 835 meter per minuut. De prijzen werden behaald door: Jac. Duivesteijn 2, 11, 12, 16; H. Smaal 3, 5, 6; W. Meijer 7, 20; D. Verbeek 8, 22; T. Lamens 9, 17, De Oude 4, 10, 15, L. J. Beider 13, 21; D. Weer is Waddinxveen als technisch betere ploeg ten onder gegaan tegen een elftal dat de ’eer’ met andere middelen moest hoog houden. Woer den speelde keihard en zonder mede dogen en gaf de lichtgewichten in de Waddinxveense voorhoede geen schjjn van kans.

Weekblad voor Waddinxveen | 1967 | | pagina 5