Lezers schrijven Theo 7 hij ssenschool Gouds damkamoioen de top Spanning Be Fair heren hebben WSE gelijk tegen NSV Wijk (2) kans op kampioenschap Volley - programma tor I i in en Damclub Excelsior DE BRONZEN ADELAAR Huur met recht van Be Fair volley Dames 2 nu al 13 nederlagen HIl’I’IKOEX Atletieksuccessen in crosscompetitie a LWurliTzerI 6 Kop en Schotels BEROEPEN Fra- Va-Ko's i GRATIS LES lr Zevenklappers I I Pagina 2 Historische roman Baronesse Orczy Delfts wit (porselein) 20 - 18 ELECTRONISCHE ORGEL Geschenkhuizen 6 maanden •hoge inruilwaarde. n.v. Demonstraties Huur met recht van koop vanaf, 15 53 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 15 februari 1968 Wl NSV-WSE 2-2. WSE heeft geen Eikenlaan - leplaan Telefoon 2401, b.g.g. 2184 29 februari: Be Fair 2 H-Houvast 1, 20.30 u. 5 5 5 5 5 5 5 3 3 2 1 1 0 0 0 o o o 2 2 3 4 4 2 maart: MVC 1-Be Fair 1 D, 17 u. 4 maart: Be Fair 3 D-Thor 1, 19.30 u 7 maart: Komeet 1-Be Fair 2 H, 21.15 u. 8 maart: Olympia 1-Be Fair 1 H, 20 u. 11 maart: Be Fair 2 D-Dos 1, 19.30u 13 maart: Be Fair 3 D-Komeet 1, 19.45 u. 15 maart: Cito 2-Be Fair 1 D, 20 u. 18 maart: Be Fair 1 D-Concordia, 20.30 u. 23 maart: Jupiter-Be Fair 3 D, 15 u. zi d< P' w ni g< tr ja v< rr k» gJ d< Z( d< bf K h< d< g< bl aa g€ nt a< w v: vi m m H w et bi ’ji rr zt di K ’e o1 h< g< ki V iJh w WADDINXVEEN De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Wad- dinxveen heeft in de aanstaande va cature door het emeritaat van ds. J. Snoey, beroepen ds. C. Bruning uit Nieuwlande. Het team van de Waddinxveense Theo Thtjssenschool heeft zaterdagmiddag jl. met twee ruime overwinningen beslag weten te leggen op het schooldam- kampioenschap, georganiseerd door het gemeentebestuur van Gouda in sa menwerking met enkele damverenigingen. Het naschrift van de WvW-redac- tie naar aanleiding van de brief van de heer Woudstra (LS 8 febr.) is ge speend van iedere realiteit. Ten aan zien van de uniformiteit van de nieu we woonwijken wordt de heer W. slechts ’’deels” in het gelijk gesteld; het deel waarin hij ongelijk heeft is niet erg duidelijk. Dat niemand in de nieuwe wijken behoeft te wonen, maar dat dit een vrije keus is, mag nooit een reden zijn ondeugdelijke plannen te maken. Ook kan het nooit de bedoeling van de di verse planologen en bouwteams zijn geweest dat niemand zich in deze buurten zou vestigen. Om de stedebouwkundige kwali teit van de Waddinxveense uitbrei dingsplannen af te meten aan de hand van planologische misbaksels elders is geheel onjuist. Ik zal mij daarom gaarne aansluiten bij het reisgezelschap van de WvW-red. en de heer W. om tijdens ons uitstapje langs ’’dorpse” uitbreidingsplannen te kunnen wijzen op resultaten waar bij de ”wet van rooilijn en liniaal” met wat meer soepelheid is toegepast. Zelfs onze wat oudere Oranjewjjk slaat een beter figuur dan Vondel- wijk en Groenswaard. Aan de bezwaren van de heer W. tegen de flatgebouwen in de Vondel - wijk wil ik nog gaarne enkele toevoe gen. De kubieke meterbouwprijs van etage woningen wijkt niet wezenlijk af van die van eengezinshuizen. Bo vendien hebben recente onderzoeken aangetoond dat de bereidheid van de bevolking om zich in etagewoningen te gaan vestigen zeer sterk afneemt. Zodra de woningbehoefte merkbaar gaat afnemen zullen de flatwoningen eerder leegraken dan de dorpse krot tenwijken waar men vaak meer ”op zichzelf” woont. Dat etagewoningbouw buiten de stedelijke agglomeraties noodzakelijk was i.v.m. grondschaarste is een lang algemeen aanvaarde misvat ting geweest. Wetenschappelijke pu blicaties die mijn beweringen staven zal ik gaarne op verzoek aan ieder een tonen. Het is mij volkomen on duidelijk waarom de WvW-redactie, die toch op de hoogte moet zijn van wat er in de loop der tijd over dit on derwerp gepubliceerd is, nooit fel ge ageerd heeft tegen de uitbreidings plannen Vondelwijk en Groenswaard Dat hondenvuil niet in de tekeningen van de planologen stond was een te kortkoming. In de Rotterdamse wijk Schiebroek worden met succes ’’hon dentoiletten” toegepast. Dit zijn klei ne omheinde stukjes zanderig grond met in het midden de noodzakelijke boom. Nadat de hond aldaar zijn be hoefte heeft gedaan dekt zijn baas de ongerechtigheid met wat zand af en de plantsoenen blijven schoon. Dit is geen grootsteedse oplossing doch kan in iedere gemeenteklasse worden toe gepast. 0 10 42- 8 6 28-22 6 28-22 4 22-28 2 22-28 2 14-36 veense zege (15-8) en de derde was weer voor MVC (15-9). De vierde set deed de spanning hoog oplaaien. De meest onmogelijke ballen kwa men toch nog over het net en Be Fair liep uit tot 11-5. Van lieverlee kwam MVC terug, eerst tot 11-9 en dank zij enkele fouten tot 11-11. Daarna ging het gelijk op totdat MVC bij de 20 eindelijk twee punten voorsprong had: 18. Het derde damesteam kwam er in de wedstrijd tegen Vobalgo minder goed af. De Waddinxveensen werden met 3-0 ingemaakt. ”Ja maar zei de HELP-vra- ger hoofdschuddend, ”eens breekt de dag aan dat het wèl inzakt. En WANNEER komt die dag? Dat weet je niet. Ach ach... misschien is het deze dag wel. ’’Allemaal kletspraatjes, kijk maar”, zei Wipperoen grimmig. Toen klom hij boven op zijn hol, nam een flinke sprong... en zakter er pardoes doorheen! 19 februari: Be Fair 3-D-Dosko 1, 19.30 u.; Be Fair 3 D-Zevenklappers 2, 20.15 u; Thor 2-Be Fair 2 H, 20.15 u. 22 februari: Jong Pendrecht-Be Fair 1 D, 20.15 u; 26 februari: Be Fair 3 D-Jupiter 2, 19.30 u.; Be Fair 2 D-MVC 3, 23.20 u. 28 februari: Dos 2-Be Fair 1 H, 20.15 uur. kans gezien beide punten te bemach tigen bij het gevaarlijke NSV. Tot drie minuten voor het eind zag het er nog naar uit, maar toen was het Van Koert van NSV die met een feilloos schot de stand op 2-2 bracht. De wedstrijd op zich was van be hoorlijk gehalte met NSV wat meer in de aanval. Maar het schot ontbrak nog tot in de vijfentwintigste minuut Van der Weijden uithaalde en raak schoot: 1-0. Maar nog voor de rust zorgde Com peer voor de gelijkmaker toen hij een fout van de doelman afstrafte: 1-1. De thee had WSE kennelijk goed ge daan want al bij de eerste aanval was het raak. Vogelzang schoot in het net nadat hij beide backs zijn hielen had laten zien. NSV kreeg vier minuten voor het eind loon naar werken toen Van Koert met een tam schot Rijnbeek passeerde: 2-2. De spanning was in de laatste minuten te snijden maar geen van de partijen zag kans het winnen de doelpunt te scoren. heid van uw Vondelwijk en ga zo maar door. Maar dat alles kost nogal wat. Met veel pijn en moeite brengt het ge meentebestuur nog steeds het een en ander tot stand dat in vele andere ge meenten onmogelijk bleek. Het heeft in de loop der jaren voor duizenden uit de ’grote stad’ aantrekkelijke en acceptabele woonruimten gecreëerd en dat ten koste van grote offers, vaak ook ten koste van gemeen schapsvoorzieningen waar de auto chtone bevolking al lang op wachtte. Dat er nieuwe, andere, modernere en zeker ook betere woonwijken zijn, behoeft geen betoog. Maar dat Wad- dinxveen zich beslist niet hoeft te schamen voor wat het dank zij een hardwerkend, moedig gemeentebe stuur heeft gepresteerd is evenzeer buiten kijf. Elke verbetering of verandering heeft onvermijdelijk grote financiële consequenties. Men zal nu eenmaal moeten betalen voor wat men krijgt, óók de bewoners van de Vondelwijk. Over flatbouw kunnen we het eens zijn; wie heeft niet liever een eigen huis? Maar dat flatbouw evenveel zou kosten en bovendien evenveel ruimte in beslag zou nemen is een sprookje waarin u zelfs nauwelijks kunt geloven. En nogmaals: niemand hoéft nood zakelijkerwijs in Waddinxveen te wo nen. Wie het hier niet naar zijn zin heeft kan natuurlijk ook in die ge meenten gaan wonen waar ’wet van rooilijn en lineaal’ niet zo strikt zijn toegepast. (red. WvW) heus, overal loeren de moeilijkhe den. Neem nou dit hol. Het deugt niet! Het zak in, ik weet er alles van, heus, geloof me. Ik heb niets dan narigheid meegemaakt. Nee, nee, dat hol deugt niet, het is van zand, het zakt in, dat weet ik ze ker”. ’’Denkt u dat mijn hol niet sterk genoeg is?” riep Wipperoen bele digd. ”Het is nog nóóit ingezakt! Het is een oersterk hol!” de In deze rubriek geplaatste brie ven vallen buiten de verantwoordelijk heid van de redactie ft de redactie behoudt zich het recht voor brieven (eventueel zonder opgaaf van redenen) te weigeren of te bekorten ft anonieme brieven worden terzijde gelegd. 53. Wipperoen draaide zich ver ontwaardigd om. ”Is mijn hol ge vaarlijk?” riep hij kwaad. ’’Weet u wel dat mijn hol het veiligste hol is van de Rustige Duinen? Bah, wat bent u ondankbaar. Ik heb u uit die akelige donkere grot gered en als dank bent u niet aar dig”. ”Ach wat spijt me dat...” mom pelde de HELPvrager. ”Je moet echt niet boos op mij zijn, want WADDINXVEEN Het eerste da mesteam van Be Fair (volley) is de afgelopen week tot twee keer toe verslagen door het Rotterdamse Li banon. De eerste keer, donderdag avond in de Energiehal, waren de Waddinxveensen weliswaar aardig tegen hun tegenstandsters opgevas- sen, maar bleken ze toch niet over genoeg doorzettingsvermogen te be schikken. Setstanden: 15-14, 15-13 en 15-12 voor Libanon. Maandagavond kregen de Wad dinxveense volley’sters in Gouda een kans op revanche, maar ook nu bleek Libanon sterker. De eerste set ein digde met 15-13 in het ’Libanese’ voordeel, de tweede set met 15-9. In de derde set sloeg Be Fair hard te rug: 15-2... maar bij dit geweld bleef het helaas, want de Rotterdamse da mes herstelden zich snel en wonnen de vierde set weer met 15-7. WADDINXVEEN Voor het club- kampioenschap van de damclub Ex celsior werd de 22e ronde gespeeld. De uitslagen waren als volgt: T. den Ouden-T. Driesse 2-0, H. Boele-A. Zwanenburg 2-0, G. van der Zijden- D. Zwanenburg 1-1, C. Stolker-T. Twigt 0-2, H. Troost-A. A. Rietveld 1-1, H. Molenaar-J. de Heer 0-2, C. Blonk-R. van Dijk 2-0, N. Hoogerdijk B. van Eijk 0-2, W. v.d. Heijden-T. Baan 0-2, J. Vermeulen-C. H. Kramp 0-2, T. Driesse-J. Vermeulen 1-1, C. H. Kramp-T. Twigt 1-1. Ook de jeugd speelde de 22e ronde. Uitslagen: R. van Geeresteijn-T. van Rhijn 0-2, A. van Eijk-E. Vermeij 0-2, T. Twigt-B. van Ommeren 2-0, D. Twigt-W. v.d. Plaat 2-0, W. Hoo- gerdijk-A. Molenaar 2-0, R. van Eijk B. van Helden 0-2 en C. Rehorst-J. v.d. Plaat 2-0. „Dat deed ik niet,” zei Clyffurde heftig. „Als man van eer geef ik u mijn woord, dat ik niets met enig po litiek plan te maken heb gehad, al is het juist, dat ik in gezelschap van De Marmont gesignaleerd ben.” „En nu denkt u, dat ik dit geloof? U, die over die Cor- sikaan spreekt als „de Keizer.” Die woorden alleen al zijn een belediging, mijnheer, en als u mijn dochter en mij niet pas van dienst was geweest, zou ik u in uw ge zicht slaan.” Met een ongeduldige zucht over de verblinde koppig heid van de oude man, keerde Clyffurde zich naar Crystal, die tot nu toe geen deel aan het gesprek geno men had. „Mademoiselle, wilt u even naar mij luisteren? U be grijpt misschien beter, dat het mij niet goed af gaat mijn eigen eer te verdedigen. Ik ben nog nooit eerder zó vals beschuldigd.” „Ik zie alleen, monsieur,” antwoordde zij ijskoud, „dat u vergeefse pogingen doet, de genegenheid van mijn va der terug te winnen. U kimt zich gerust de moeite spa ren. U kunt niets meer van ons gedaan krijgen. Uw knap gespeelde comedie van straatrover is prima ge slaagd. U heeft de Corsikaan gediend en onze koning helpen onttronen en u kunt zich voor de genomen moei te mooi laten belonen. Wat mij aangaat, ik ben het met mijn vader eens, dat ik mij liever door dat ruwe volk liet mishandelen, dan dat ik mijn veiligheid aan u te danken moet hebben.” Clyffurde werd rood van verontwaardiging. De on rechtvaardigheid van haar beschuldiging maakte hem woedend en daarom begon hij toch nog eens: „Ik kan u zo niet laten gaan, met zulke vreselijke gedachten over mij. Engeland heeft u drie en twintig jaar een wijk plaats geboden; als zoon van dit land vraag ik u, mij ronduit en duidelijk te zeggen, wat u eigenlijk meent dat ik gedaan heb om mij zo’n haat en minachting op de hals te halen?” „Eén van Engeland’s zonen, monsieur! Ha, ha!” lach te Crystal hatelijk. „Engeland staat pal voor de rechten van onze wettige koning en het steunt niet, zoals u, de overweldiger.” „Wel drommels”! riep hij uit, „beschuldigt u mij nu van verraad jegens mijn eigen land? Dat...” Maar Crystal viel hem trots in de rede: „zoekt u dat maar uit met de man, die u ontmaskerd heeft; die u be trapte met het geld, dat u ons ontstolen hebt, die u dwong het gestolene terug te geven, en die daarna door uw vriend, Vicor De Marmont, nog eens aange rand en beroofd is. Ga gerust naar onze vriend de St. Genis. Hij heeft u al eens in het gezicht geslagen en hij zal dat met genoegen nog eens doen.” Nu dacht Clyffurde dat hij uit elkaar zou barsten van woede. St. Genis had zich als een ellendige schurk ge dragen! dat begreep hij nu wel uit wat zij zei: hij had haar bedrogen en zichzelf als de grote held voorgedaan vermorzelen, maar tegelijkertijd voelde hij medelijden bij aanschaffing van het vanaf, 15.- p.mnd. zonder eerste storting Let wel a voor Uw oude PIANO, HARMO- NIUM of ELECTRONISCH ORGEL Vraag folders en inlichtingen bij de Wurlitzer-importeur: 'Westersingei 4 2-44 «R'dam tel. (010)13 50 25 B. J. VAN DER WERF Justus van Effenlaan 78 Laten we vooropstellen dat we het met iedereen eens zijn, die zegt dat de Vondelwijk (en in mindere mate ook de Oranjewijk) ten enen male te kort schiet als het gaat om gemeen schapsvoorzieningen en zeker ook speel- en recreatieruimten voor de jeugd. Maar het voert te ver, veel te ver om van planologische misbaksels te spreken. Het is nl. niet in de eerste plaats de bedoeling van de plannen makers geweest dié voorzieningen te scheppen. Hun allesbeheersende doel was: het scheppen van zoveel moge lijk woon-eenheden op het gegeven stuk grond, zonder dat de bewoners ’op elkaar gepakt’ zouden zitten. En dat is aardig gelukt. Wij hebben nooit beweerd dat de uitbreidings plannen het summum waren van pla nologisch vernuft. De wijken zijn stuk voor stuk voor verbetering vat baar, al vinden wij het overdreven om hondentoiletten te creëren. Even zeer is het dan een tekortkoming dat uw buurman geen geiten kan houden en ’die’ van de overkant geen duiven. Wie een hond wil hebben moet de ge meenschap met dat dier geen overlast bezorgen. Aan de gemeenschapsvoorzieningen elders in de gemeente wordt hard ge werkt. Het is bijna overbodig om te zeggen dat men intensief bezig is met het zwemlhad, nieuwe sportvelden, een schouwburg, scholen, kerken, het bospark in de onmiddellijke nabij- Sinds 1898 V Clyffurde, die geen lust had in die joelende bende ver zeild te raken, dacht er juist over of hij terug zou ke ren, om langs een andere weg naar huis te gaan, toen hij iets verder twee gestalten zag, die door de woelige troep omsingeld werden. Onmiddellijk liep hij er met grote passen op af, want hij herkende de Comte de Cambray en Crystal. Zo hard ze konden schreeuwden de oproerkraaiers: „A bas la cocarde blanche! Weg met de witte kokar de! Vive l’Empereur!” Clyffurde zag de vage omlijning van een man en een vrouw, die moedig temidden van de joelende bende stonden, terwijl twee witte kokardes uitdagend tegen de donkere achtergrond van hun kleren afstaken. Voor de Engelsman, die geleerd had zijn vuisten goed te gebrui ken, was de toestand niet bijzonder gevaarlijk. Met een vlugge, deskundige aanval dreef Clyffurde de lawaai schoppers uit elkaar. Er werd nog wat geschreeuwd en gevloekt, maar de armen van de Engelsman zwaaiden als molenwieken en stompten de troep druktemakers naar alle richtingen. Langzamerhand dropen zij af, om een eind verderop hun gezang weer voort te zetten. Clyffurde trok zijn jas recht en maakte een lichte buiging. „Mademoiselle..., monsieur le Comte..., die rakkers zullen u geen last meer bezorgen...” „Inderdaad, mijnheer,” begon de graaf langzaam en Clyffurde hoorde dat zijn stem trilde, ,,u heeft mijn dochter en mij zo even een belangrijke dienst bewezen. Ik dank u, maar geloof mij wanneer ik u zeg, dat wij liever iedere vernedering, zelfs mishandeling van die ruwe bende hadden verdragen, dan onze veiligheid aan verschuldigd te zijn.” Er lag zoveel minachting en zelfs haat in die toon, dat Clyffurde helemaal uit het veld geslagen was. Veront waardigd over deze belediging, viel hij uit: „Monsieur le Comte, toen u mij onlangs verzocht uw huis te verlaten, hebt u mij niet toegestaan een enkel woord tot mijn ver dediging te spreken. De man, op wiens woord u mij ver oordeelde, zonder mijn verdediging te horen, is een dolle bluffer, waarvan u weet, dat hij niet te vertrouwen is...” „Pardon, monsieur, zelfs al had ik die avond te on doordacht gehandeld, dan zijn er sinds die tijd dingen gebeurd die u zeker liever niet met mij zoudt bespeken.” „Ik weet van niets, dat uw beschuldigingen zou kun nen rechtvaardigen.” „En toch beschuldig ik u nog steeds, mijnheer Clyf furde. Ik beschuldigde u ervan, dat u met voorbedachte rade tegen mijn koning en mijn vaderland samenzwoer, terwijl u al die tijd mijn gast was. U heeft getracht hulp te verlenen aan de Corsikaanse overweldiger en dat heeft u zelf zo goed als toegegeven, vóór u mijn huis verliet.” ZEVENHUIZEN Het tweede da mesteam van de volleybalclub De Ze venklappers gelooft niet in eigen kracht. Dat bleek uit de thuiswed strijd tegen Hou Vast I uit Boskoop. In de eerste set kwam het team met 13-10 voor te staan. Men schrok ken nelijk zo van de kans de set te win nen, dat het daarna totaal van slag geraakte. De eerste set won Hou Vast nog met 16-14. De tweede set was zelfs met 15-0 voor het Boskoopse team. De laatste set leverde een stand van 8-15 op, waardoor Hou Vast I met 3-0 won. Met het eerste damesteam gaat het nog steeds goed. Dosko I was de gast en nog een lastige ook. Tot tweemaal toe moesten de Zevenklappers een achterstand ombuigen in een voor sprong. Dat kon, omdat de thuisclub in deze leuke wedstrijd technisch wel beter was. De setstanden eindigden in de cijfers 15-8, 15-10 en 15-6. De eerste wedstrijd tegen de Chris telijk Nationale School uit Reeuwijk eindigde in een klinkende 10-0 zege, de tweede, tegen de Goudse Prinses Julianaschool was een 9-1 overwin ning. Aan dit kampioenschap namen liefst 24 vijftallen deel. De punten- WADDINXVEEN Het tweede herenteam van de volleybalclub Be Fair heeft donderdag de wedstrijd tegen het Zevenhuizense Zevenklappers met 3-0 gewonnen. De goede voorbereiding leverde setzeges op van 10-15, 12-15 en 13-15. Alleen in de laatste set boden de gastheren tegenstand van betekenis. De Waddinxveners staan na deze wedstrijd op de tweede plaats met 15 punten uit 10 wedstrijden. Vobalgo is derde met één punt minder en Hou vast is koploper met 16 punten uit acht wedstrijden. Een en ander in de derde klas A. Ook Be Fair 1 (heren) beet in de uitwedstrijd tegen Jodan Boys 2, za- terdam in Gouda gespeeld, fel van zich af. In de eerste set ging het ge lijk op, maar won Be Fair uiteinde lijk met 15-13. De tweede set eindigde in een eclatante zege: 15-3. Jodan Boys vocht in de derde set fel terug, maar na weer een gelijk opgaande strijd wonnen de Waddinxveners toch nog met 16-14. Het team heeft nu 22 punten uit 13 wedstrijden en staat daarmee op de tweede plaats met vier punten ach ter op koploper Dos. verhouding (42 tegen 8) laat duidelijk zien hoe hoog de Waddinxveense school boven de overige uitstak. De eindstand luidde: Th. Thijssen J. Ligthart 2 J. Calvijn Pr. Juliana Pr. Wilhelmina Chr. Nat. Sch. WADDINXVEEN Het program ma voor de teams van de volleybal club Be Fair tot eind maart ziet er zo uit: 17 februari: Be Fair 2 H-Voac 2, 17.15 u; Be Fair 1 H-Jodan Boys 1, 18 u. Grote spanning bij het tweede da mesteam van Be Fair dat maandag de handschoen moest opnemen tegen ti telkandidaat MVC 2. Be Fair heeft gevochten voor wat het waard was. De eerste set ging met 15-4 verloren, de tweede eindigde in een Waddinx- de ongeluksvogel Prijzen iï v.a. 1.145.’ koop O E v.a. naWi p./nnd. zonder eerste storting van alle modellen te Rotterdam dagelijks van 10 -4 uur door onze Wurlitzer-organist JOOP WALVIS, Reeds duizenden muziekliefhebbers leer" den met het normale notenschrift door mid del van het- unieke aanwijssysteem op de Wurlitzer-school vlot orgelspelen. Enorme sortering PïanO^SPrijzen v.a. 675.- WADDINXVEEN De atletiek- club ’65 heeft ook zaterdag weer mee gedaan aan de vierde en tevens laat ste wedstrjjd in het kader van de crosscompetitie van de afdeling Gou da van de KNAU. Deze wedstrijd werd georganiseerd door de AAV 36 in Alphen aan de Rijn. Tien atleten van de Waddinxveen se atletiekclub deden aan de cross mee. Bij de meisjes was er een vierde plaats voor J. Krechting in de B- klasse. H. Kleiweg werd vierde bij de A-jongens en bij de B- jongens ein digden J. Droog en C. Hoogendoorn respectievelijk als vierde en vijde. Dezelfde plaatsen bij de C-junioren voor resp. R. Nolet en P. van Swie- ten. In de D-groep vertegenwoordig den F. Rath (15e), W. v.d. Capelle (17e), G. van Lingen (21e) en H. Ton- kens (24e) de AV ’65. Na deze wedstrijd reikte de voor zitter van de afdeling Gouda de prij zen uit van de gehele competitie. De meisjes T., J. en A. Krechtig gingen achtereenvolgens met een eerste, der de en eerste prijs strijken. Bij de uit reiking van de verenigingsprijzen kon AV ’65 ook nog twee bekertjes in ontvangst nemen voor de verrich tingen van de A- en de D-meisjes. I

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 2