Muzikale wandeltochten en in van IRIS Puzzelrit, Aubades Nationale Motorcross als denderend hoogtepunt in feestprogramma viering Koninginnedag De Raiffeisenbank is goed voor uw geld Uw contant geld. rj RAIFFEISENBANK WADDINXVEEN spaarbank en aile bankzaken Oranjelaan 42, Tel. (01828) Koningin Wilhelminaplein 2 Kantooruren: dagelijks van 9-12.30 uur en van 14-16 uur vrijdagavond van 19-21 uur WINKELSLUITING KONINGINNEDAG Onafhankelijk Nieuwsblad voor Waddinxveen Moerkapelle, Reeuwijk en Zevenhuizen J ongerencontact fill 11 iiis s Elk ziekenfonds g WWBff ZEVENHUIZEN EN MOERKAPELLE VIEREN DE KONINGINNEDAG Advertenties tot maandag Belangrijk Snelheidsduivels Voor programma zie pag. 2 4566 DOKTERSDIENSTEN ORGELS - PIANO'S" ELEKTRONISCHE ORGELS 4 Onze relaties kunnen hun dagelijkse uitgaven contant betalen zonder contant geld op zak te hebben. Zij maken gebruik van betaalcheques en de betaalpas. Alweer zo’n prettige service die betalen gemakkelijker maakt. Vraag vooral inlichtingen. in sportieve concurrentie iai Weekblad voor Waddinxveen DONDERDAG 25 APRIL 1968 23e JAARGANG - Nr. 1181 Het volledige programma luidt: voor ’n BRIL J SiSSISK 5!87 52 875 AB-6825 De race van de motoren met zijspan is een van de spectacu laire hoogtepunten van de Na tionale Motorcross, die op Ko ninginnedag in Waddinxveen wordt gehouden. 9 uur: aubade schooljeugd schoolplein Oranjelaan. 10.15 uur: aubade kleuters op Kon. Wilhelminaplein. 14 uur: Nationale Motorcross Noord- einde. digheidswedstrijd met twinig hinder nissen. Waddinxveen: C. A. de Geus, Prin ses Beatrixlaan 6, tel. 2676. Zevenhuizen: J. Tol, Dorpsstraat 12 Bleiswijk, tel. 01892-2500. Abonnement: f 2,12 per kwartaal bij vooruitbeta ling; postabonnementen f 6,15 binnen het versprei dingsgebied en 11,15 per half jaar voor overig Nederland, exclusief Incassokosten Tarieven bij contract; tekstadvertenties op aanvraag Postgironummer 47062 ten name van Drukkerij Veld wijk. Bank: Coöp. Raiffeisenbank te Waddinxveen. MOERKAPELLE In Moerkapel- le wordt de feestdag geopend bij het gemeentehuis. Daarna gaat de puz- zelrit voor automobielen van start. De fietsers kunnen vervolgens hun slimheid tonen in een foto-puzzelrit. De kinderen worden ’s-middags in de oude brandweergarage aan de He renweg getracteerd, waarna zij in de Dorpsstraat plezier kunnen leven met diverse kinderspelen. Om half vijf gaan de ’’voetbalcraks” van het gemeentepersoneel op het sportterrein de elf van de streekpers sportief te lijf. Het populaire ganzen bordspel luidt de avond in, die wordt besloten met een lampion- en fak keloptocht. (verschijnt elke donderdag) Op Koninginnedag, dinsdag 30 april, zullen de kantoren van het „Weekblad voor Wad dinxveen” en „Hollands Hart” gesloten zijn. Advertenties voor de bladen van donderdag 2 mei kunnen uiterlyk worden ingewacht tot en met maandag 29 april op het nieuwe administratieadres Oranjelaan 30A te Waddinx veen, tel. 01828-4652. Dubbele Buurt 8 (centrum) Gouda, tel. 7078 WADDINXVEEN Het jongeren contact zal zaterdag 27 april een dansavond geven in het verenigings gebouw aan de burgemeester Troost- straat. De voor Waddinxveen beken de beatgroep ’Uitvaart 43’ zal de mu ziek verzorgen. De avond begint om acht uur. WADDINXVEEN Koninginnedag, dinsdag 30 april. Een feest, dat natuurlijk ook Waddinxveen weer gaat vieren. Een feestprogramma, dat op het eerste gezicht niet zo uitgebreid is. Maar wel daverend. In de letter lijke zin van het woord. Want de traditie wordt voort gezet. Koninginnedag brengt weer de Nationale Motor cross naar het circuit aan het Noordeinde. Het dave- straat de Koninginnerit van start, een puzzelrit voor automobilisten en mo torrijders. De kinderen zeten de feestdag zin gend in met een aubade op het voor plein van de Willem van Oranje- school aan de Oranjelaan. De kleuters volgen later op de och tend met een zanghulde op het Konin gin Wilhelminaplein. In de avond zijn er twee muzikale wandeltochten, waar de jeugd zich met lampions achter kan aansluiten. De muziekvereniging ’’Voorwaarts” gaat door het Sniepkwartier, de mu ziekvereniging ’’Concordia neemt de Oranjewijk voor haar rekening. En voor de hele dag: natuurlijk al lemaal de vlaggen uit voor de jarige koningin (en ook een beetje voor de o die dag ook jarige kersverse vader Pieter van Vollenhoven). rend denderen van solomotoren met zijspan zal de mid dag beheersen. Het wordt een evenement als nooit tevoren. Het aan tal inschrijvers is dit jaar zo groot, dat een selectie moest worden toegepast: er zullen in totaal „slechts” ongeveer tweehonderd coureurs hun brullende monsters naar topprestaties kunnen voeren. Op dinsdag 30 april viert ook Waddinxveen feest. Koningin nedag: koningin Juliana, pas weer trotse grootmoeder, wordt dan 59 jaar. In de vooravond is er een vosse- jacht. Daarna volgt een allegorische optocht van ’’historische” figuren, waaraan een wedstrijd is verbonden. In de fabriekshal van Verwey en Adegeest wordt de dag besloten met een groot feest, waarop de prijzen van de diverse wedstrijden worden uitgereikt. 5.30 uur: Koninginnerit (puzzelrit voor auto’s en motoren) van Geref. Ver. gebouw Stationsstraat. Met ingang van heden zijn redactie en administratie van het Weekblad voor Waddinx veen en Hollands Hart ver plaatst naar Oranjelaan 30 a in Waddinxveen. Het telefoon nummer van beide bureaux is (01828)-4652. Ook de boekhouding van drukkerij Veldwijk is nu op dit adres en onder dit telefoonnum mer bereikbaar. Redaktie en advertenties: Diederick van Schagen- plantsoen 8, postbus 38, Waddinxveen, tel. 01828- 2659 (van maandag t/m vrijdag uitsluitend tussen 9-17 uur). Voor kabouters, telefoon 01828-4788. Klachten over bezorging (allen tussen 8.30-17.30 uur telefoon 01828-4788. Inzenden van advertenties en berichten: tot dinsdag middag 12 uur. 8 uur: muzikale wandelingen met lampionoptocht in Sniepkwartier (muziekver. ’’Voorwaarts”) en Oran jewijk (muziekver. ’’Concordia). Het zijn echt niet de eersten de bes ten, die in Waddinxveen aan de start komen. Of toch: vele eersten en vele heel besten. Daar zal weer de felle, sportieve concurrentie zijn tussen snelheids duivels als een Ries Huisman en zijn rivaal Dreesen, die elkaar geen wiel zullen toegeven. In de klasse zware motoren ver schijnt o.m. Frank den Edel, die met zijn machine dit jaar in uitzonderlijke vorm steekt. Dan de zijspanners met hun spec taculaire stuntwerk: liefst dertig combinaties komen in de baan. Met dit alles wordt de Nationale Mo torcross weer het hoogtepunt van de Waddinxveense koninginnedag. Wie aan dit motorisch geweld enige concurrentie wil bieden moet vroeg op staan. Letterlijk. Om 5.30 uur in de morgen gaat bij het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stations- ZEVENHUIZEN Met dertien honderd rode en witte lampjes - een feestverlichting, die de Oranjevere niging voor 5.000.- heeft aange schaft - zal de Dorpsstraat in Zeven huizen de koninginnedag luister bij- zetten. De bewoners zullen met groen versieringen deze feestelijke aankle ding compleet maken. Aan het begin en einde van de Dorpsstraat - het centrum van de festiviteiten - komen grote erebogen te staan. Dit fleurig geheel geeft omlijsting aan de negen stands met attracties, die de plaatselijke verenigingen gaan neerzetten. Er komt o.m. schiettent, een Kop van Jut, een home-trainer en een pony-mangege. De deelnemers zijn v.v. Groeneweg, volleybalvere niging De Zevenklappers, gymnas tiekvereniging O.S.S., Zevenhuizens Mannenkoor, Oranjevereniging, Ijs club, Volksonderwijs, restauratie- commissie Herv. Kerk en de Gerefor meerde jeugdverenigingen. De op brengst van de stands komt ten bate van de organisatoren. De dag wordt ingezet met een aubade van schoolkinderen voor het gemeen tehuis, waar de burgemeester hen zal toespreken. Daarna een tocht door het dorp en kinderspelen. ’s-Middags weer net als vorig jaar de grote attractie van de auto-behen- WADDINXVEEN Op de jaar vergadering van de Middenstands- vereniging ’’Waddinxveen”, die maandag in ”De Unie” werd gehou den, is besloten de winkels op konin ginnedag, dinsdag 30 april, na 12.30 uur te sluiten. In zijn jaaroverzicht memoreerde voorzitter H. van der Loo drie be langrijke gebeurtenissen: het vijftig jarig bestaan van de vereniging, de aansluiting bij de Kon. Ned. Mid denstandsbond en de toetreding tot de Kamer van Koophandel. De reis van de ouden van dagen is voor 12 juni vastgesteld. Aan het slot van de avond hield de heer H. H. van Gaaien een interes sante inleiding over de komende Be lasting Toegevoegde Waarden (BTW) Tel. 01726-2541 Kerkstraat 2-28 Bezoekt onze toonzalen of vraagt brochure. i is s Ws' Bs S; i^ I«6$1

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 1