ten F in Diploma-uitreiking Geslaagd FRA-VA-KO’s Burgemeestersgezin door rouwend s-Gravenmoer Klaverjassen voor gehandicapten Derde Katholieke lagere school Geslaagd Oplossing puzzel van 20 juni Frisse Zomerwijnen voor Van Eeuwen Stormvliegers Sportief huwelijk op „De Rank” F- Plan voor drie zwembaden gebied Rottemeren grave gedragen WZ Kruiswoordraadsel Evangelisatie op Camping S. v. d. Griend overleden Pagina 3 I 6 7 2 7 \'7 19 R7 33 «7 *7 777 77 *7 \7' \7° F 73 77 7* 73 7“ 7t Voor beroep bedankt warenhuizen 7^7 Eikenlaan - ieplaan tel. 2401 bgg. 2184 2. 7^:7777;'' Bevorderd Hengelsport Compressor in brand wo WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 4 juli 1968 an- Kruiswoord G 670807 3 f /2 \/3 \23 22 2! 35 32 36 73 47Ó ys- '32 37 33 62 6» 33 6y 63 6»~ 3/ 23. Horizontaal 70. 16. Verticaal 1 Lola Afwasborstel 49 ct 1 Velvet Spons 95 ct Samen 1.44 Nu als Uitschieter 1.20 OIIIIIIIIHiaillllllllUIIIIUIIIIIIIIIIIIIHIHIIIiniWHIW^ '77'ii. WADDINXVEEN Na vrfl lang durige ziekte is zaterdagavond te Den Haag overleden de heer S. van der Griend, dirigent van het Christelijk Waddinxveens Mannenkoor ’De Brug’. riep len- my. het ige- Zo zal naast de Tweemanspolder- weg bij Zevenhuizen een autoweg worden aangelegd na de voltooiing waarvan de nu bestaande weg rij wielpad gaat worden. Hiervoor is een kwart miljoen uitge trokken. De nieuwe weg zal worden doorgetrokken tot de Dorpsstraat, waardoor ter vermijding van een ge vaarlijk kruispunt nog dit jaar een 21. 23. 25. 26. 28. 30. 32. 33. 35. 37. 38. 40. 42. 43. 17. 18. 19. 45. 47 49. 51. 52. 54. 57. 59. 71. 72. 74. 76. 78. 79. 80. 81. 29. 21. 32. 33. 34. 75. 76. 77. 78. 24. 25. 27. :hte hu lt?” ach de be- 1. 4. 8. 11. 1. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 13. 15. 20. 21. 22. steensoort sprakeloos godsdienst lol muziekterm landbouw werktuig naamloze vennootschap (duits) dierengeluid bijwoord deel v. e. varken dus (Lat.), lidwoord gevierde zangeres onzin veldgewas ran eze cht ari sen! als hoe oe- sen een ijn. iin- ar- WADDINXVEEN Onze plaats genoot P. J. E. van der Linde slaagde aan de Rijksuniversiteit te Leiden voor het eerste deel van het Docto- raal-examen Geneeskunde. Horizontaal: 1. gras; 3. etter; 5.ramp 7. pos; 9. kee; 11. Ie; 13. iets; 15. mond 16. al; 17. kalf; 19. geld; 21. koran; 23. komma; 27. tel; 28. kegel; 32. ga; 33. ate; 35. arg; 36. si; 37. Isk; 3.8. sta; 39. n.t.; 41. aap; 43. oma; 45. on; 47. loens; 49. pit; 51. pampa; 53. me rel; 70. tarwe; 71. lens. Verticaal: 1 gil; 2. spil; 3. est; 4. r.k.; 5. rede; 6. pil; 8. oef; 10. eng; 12. e.k.; 14. slot; 15. maal; 16 ad; 18. arm; 20. leg; 22. rek; 23. kg; 24. o.a.; 25. ma; 26. atlas; 28. kramp; 29. eg; 30. es; 31. 11; 34. esp; 35. ato; 39. nl; 40. to; 41. an; 42. oir; 44. aa; 45. op; 46. na; 48. eek; 49. peer; 50. teen; 52. met; 54. af; 55. tuil; 56. ein; 57. ego; 58. rail; 59. s.a.; 60. oog; 62. ent; 64. ore; 66. gas. De boekenbonnen werden na lo ting toegekend aan de heer A. da zing, Knibbelweg 19 te Zevenhuizen 7,50) en mevr. G. Nijhof, Beetho venlaan 62 te Waddinxveen 5,-). 36. 39. 41. 46. 47. 48 59. 51. 53. 55. 56. 58. 60. 62. 63. 65. 67 69. 73. 74. Grote collectie populaire prijzen Slijterij Wijnhandel Zuidkade 3, telefoon 2105 Waddinxveen ZEVENHUIZEN De postduiven- houdersver. ’De Stormvliegers’ heeft het afgelopen weekeinde deelgeno men aan een wedvlucht vanaf Limo ges. De 45 duiven die in concours wa ren werden zaterdagmorgen om vijf uur gelost. Ze hadden een afstand van 730 km voor de boeg. De eerste duif arriveerde zondagmorgen om 6.40.07 uur en had hierdoor een ge middelde snelheid van 627,20 meter per minuut. De laatste prijshebbende duif vloog gemiddeld 524,60 meter per minuut en deze was om 10.49.03 uur weer teruggekeerd in zijn hok. De uitslag is: H. Brands 1 2 4; J. Heykoop 3 9; J. de Groot 5; J. Stofberg 6 7; J. Jansen 8 14; J. v. d. Haak 10 11; H. Verschoor 12; L. v. d. Haak 13 15. Inkorven voor Corbeil vrijdag a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. Inkorven voor Roosen daal zaterdag van 12.30 tot 14.00 uur. Klokken inslaan voor beide vluchten zaterdag om 17.05 uur. 33 36 ZEVENHUIZEN Het ligt in de bedoeling van de Provinciale Water staat om in het Recreatieschap ”Rot- temeren” in de toekomst drie zwem baden aan te leggen. Dit deelde de gedeputeerde van de provincie Zuid- Holland, mevrouw mr. Chr. A. de Ruijter-de Zeeuw vrijdag mee aan een lunch, waarmee een buitensporig regenachtige pers-excursie door dit recreatiegebied werd besloten. ZEVENHUIZEN Door de Geref. Kerk en Hervormde Gemeente van Zevenhuizen is een commissie ge vormd die het evangelisatiewerk op de camping „Zevenhuizen” nabjj de Rottemeren ter hand zal nemen. ZEVENHUIZEN De heer H. o- gebrugadjunctcommies ter gemeente secretarie van Zevenhuizen, is bevor derd tot adjunctcommies A. WADDINXVEEN Ds. B. Koek koek heeft bedankt voor het beroep naar de Geref. Kerk te Ommen. aantal woningen in die straat zullen moeten verdwijnen. De onoverzichte lijke bocht in de Tweemanspolderweg zal worden rechtgetrokken. Aan de Bleiswijkse kant is al grote winst ge boekt met de aanleg van de Meren weg, vroeger een tuinbouwpaadje. Aan het einde hiervan zij een pick- nikweide en een parkeerterrein aan gelegd. Het heengaan van de heer Van der Griend treft het koor als een zware slag. In de nog jonge zangvereniging heeft de overledene door zijn stimu lerende werkwijze zeer veel tot de opbloei bijgedragen. Maandagavond is in een korte buitengewone leden vergadering van het koor de begaafde musicus herdacht. Gezongen werd ’Boven de sterren daar zal het eens lichten’ en Psalm 42 in een bewerking van de overledene. De vandaag ge houden begrafenis werd bijgewoond door het bestuur en een aantal leden van ’De Brug’. De commissie bestaat uit negen personen, te weten mevr. M. J. Gouw Kreft, mevr. M. T. van der Wel-Bak- ker, T. Rietveld, L. C. van Dam, F. Paul (allen Herv. Gem.), H. G. v. d. Dool, J. Wondergem, mej. A. Noord- sij en mevr. F. Bakker-van der Ham (allen Geref. Kerk) Het eerste waar de commissie mee gestart is, is de verspreiding van evangelisatielektuur op de camping en op het bungalowpark „De Bonk” Om beurten brengen de Gereformeer den en Hervormden er wekelijks een blad, namelijk „Echo” van de Herv. Kerk en „De Goede Tijding” van de Geref. Kerk. Hiermee hoopt men door te gaan tot aan het eind van het sei zoen. Door de gereformeerde predikant, ds. J. Bos en zijn Hervormde collega, ds. J. G. v.d. Vlist is een welkomstfol- der geschreven, die deze week, nu de drukte op zijn grootst is, verspreid zal worden. In deze folders staan kerkelijke mededelingen, zoals aan vangstijden diensten, enz. Ook zullen deze twee predikanten elk twee weekeind-sluitingen houden op de camping. Deze zijn gepland op 13, 20 en 27 juli en 3 augustus. Ze zullen on geveer een kwartier duren. Om de ouders op de camping de gelegenheid te geven samen naar de kerk te gaan, is een kindercrèche in gesteld. Behalve de campinggasten, waar hij in eerste opzet voor bedoeld is, mogen ook gemeenteleden hun kinderen er brengen. Elke zondag morgen kunnen kinderen tot en met 5 jaar gebracht worden in het ach terste lokaal van de christelijke „Prinses Marijke” kleuterschool. De commissie zal bezien of er be hoefte bestaat om de kindercrèche ook na het seizoen, en dan alleen voor gemeenteleden open te houden. wijlen de heer Koopman te noemen, omdat een ieder die kan zien. Daar naast leefde hij eenvoudig. Hij was een echt burgervader”, aldus de wet houder, „mede door het optreden van zijn echtgenote en de inbreng van zijn drie zoons. Hij was een lichtend voor beeld van goed burgerschap en han delde zonder aanzien des persoons.” Namens de burgemeesterskring en nog enkele organisaties sprak burge meester van Prooijen van Sprang- Capelle. Namens de familie sprak een oom van wijlen de heer Koopman. Het verlies is bijna niet te dragen”, aldus de heer Vogelaar, „maar wij weten dat God ons bijstaat en troost zal geven”. Burgemeester C. A. van der Hooft be schreef de heer Koopman als een in- tiger ambtenaar, die jaren in Wad dinxveen heeft gewerkt. Vandaar dat uit Waddinxveen ook zulk een groot gezelschap is gekomen, om de laatste eer te bewijzen. Het onheilsbericht V"' ZEVENHUIZEN Twintig leden van de klaver jas vereniging „Hotel Vos” hebben zaterdagavond een ge zellig avondje geklaverjast met 28 gasten van de camping „Zevenhui zen”. De opbrengst van deze avond, die in „De Roerdomp” werd gehou den ,is bestemd voor de gehandicap te kinderen uit Zevenhuizen. Zij be droeg 170,71. Een koppel van de campinggasten won de wedstrijd. Ze hadden ruim 600 pnt voorsprong op hun naaste concurrenten, een koppel van „Hotel Vos”. Op 17 augustus hoopt men weer zo’n wedstrijd te houden. De op brengst is dan bestemd voor het or ganiseren van spelen voor de kinde ren op de camping. kon men bijna niet geloven en het werken werd op het raadhuis gestopt en men zag groepjes bij elkaar staan die geheel verslagen waren. Trots de droefheid was burgemeester van der Hooft het gemeentebestuur en de be volking van ’s-Gravenmoer bijzon der dankbaar omdat zij het gezin Koopman gelukkig hebben gemaakt. Dit is ook bewezen bij zijn zilveren huwelijks feest, dat onlangs werd ge vierd. Tot slot sprak Jan Schild als huis vriend. Na de rouwdienst werden de vijf kisten uitgedragen en de stoet gefor meerd. Een groot aantal kransen en bloemen waren aan de lijkwagens ge hangen. Honderden volgden de over ledenen naar hun laatste rustplaats. Opvallend was dat nagenoeg de gehe le bevolking van ’s-Gravenmoer langs de route stond en de mannen voor de uitvaart van het burgemees tersgezin een vrije middag hadden ge nomen. Aan de groeve las Ds. Heijboer een gedeelte uit de Bijbel, sprak de geloofsbelijdenis uit en het Onze Va der. Een broer van wijlen mevrouw Koopman dankte alle aanwezigen voor de enorme belangstelling en in het bijzonder het gemeentebestuur van ’s-Gravenmoer. Na de terugkeer was er voor de genodigden gelegen heid in het dorpshuis de familie deel neming te betuigen en het condolean ceregister te tekenen. WADDINXVEEN Tijdens een feestelijke bijeenkomst werden ver leden week in de Christelijke Huis houdschool ”De Rank” aan de ge slaagde meisjes in tegenwoordigheid van hun ouders de diploma’s uitge reikt. De voorzitter van de commissie van toezicht, de heer C. v.d. Sar begroet te de vele aanwezigen en sprak er zijn vruegde over uit dat het school jaar onder de vertrouwde leiding van de directrice weer zoveel gunstige re sultaten heeft opgeleverd. Aan de hand van de ’’gelijkenis van de ta lenten” bond hij de meisjes op het hart de hen toevertrouwde talenten goed te gebruiken en iets te verwaar lozen. Met een persoonlijk woord voor elk van de geslaagden reikte de directrice daarna de diploma’s uit. Op geestige wijze vertelde zij een aantal grappige gebeurtenissen uit het afgelopen jaar. Na dit officiële gedeelte zorgden de meisjes zelf voor een luchtig pro gramma met sketchjes en zang. De geslaagden waren: WADDINXVEEN De hengel- sportvereniging „Waddinxveen” or ganiseert zaterdag 6 juli de derde competitie wedstrijd. Deze wordt ge vist in de ringvaart te Leimuiden. Opgeven voor vrijdag 5 juli as. 19 uur bij J. Hoogendoorn, Dierenspeciaal zaak. Vertrek van het station 6 uur ’s ochtends voor vervoer wordt ge zorgd. Leden met auto’s wordt ver zocht hun medewerking te verlenen. bekende opera soort afdekking telwoord mil. rang (afk.). 12. listige 14. vogel eerwaarde heer (Lat. afk.). onmeetbaar getal zangnoot maanstand (afk.) deel y. d. mond zijrivier van de Donau inhoudsmaat bloem voorzetsel hoefdier vaartuig onbeschreven land in Azië verlaagde toon muziekteken bar rivier in Italië grap 44. leeftijd (Fr.) voorzetsel jongensnaam telwoord slede gewicht zuidvrucht plaats muziekteken ZEVENHUIZEN Vrijdag 5 juli treedt mej. L. de Zwaan uit Den Haag, gymnastieklerares aan de huishoudschool te Zevenhuizen, in het huweljjk met de heer J. Kerstens uit Zoetermeer. De bruid is tevens zweminstructri- ce te Voorburg en gymnastiekleidster bij een Scheveningse vrouwenvereni ging. De bruidegom is sportleider aan de Levensschool te Leiden en het Vormingscentrum te Pijnacker en trainer van de Leidse voetbalvereni ging UVS. Het huwelijk wordt om 11 uur vol trokken op het Haagse stadhuis, waarna de kerkelijke bevestiging volgt om 13.30 uur in de Morgenster- kerk te Zoetermeer. Van 15.30 uur tot 17 uur recipieert het bruidspaar in ”De Jonge Prins” te Zoetermeer. Hoewel de plannen nog niet defi nitief zijn gaan de gedachten uit naar een groot zwembad bij Zevenhuizen ter vervanging van het huidige bad ”De Roerdomp” en naar twee kleine re baden: een op Bleiswijks gebied en een onder de rook van Rotterdam in het nog te graven Zevenhuizens Meer. Hiermee wil men het steeds groe iende aantal recreanten een aantal verantwoorde zwemgelegenheden bieden, die de twijfelachtige kwaliteit van de Rotte als zwemwater moeten compenseren. De plannen voor de vormgeving van het toekomstig Zevenhuizens Meer zijn nog in studie. Daarna zal het niet zo lang meer duren tot de realisering een feit is. De gedeputeer de schatte dit ’’niet zo lang” op een termijn van ten hoogste tien jaar. Aan de Bleiswijkse zoom komt een nieuwe rijksweg, die in de toekomst ingrijpende veranderingen met zich zal meebrengen. Er wordt een brede re strook tussen de Rotte en de nieu we weg gepland, waardoor de kansen op oeverrecreatie met waterpartijtjes zullen worden uitgebreid. Deze plan nen kunnen echter pas worden ge realiseerd als het tracé van de nieu we rijksweg bekend is. De gehele opzet van Provinciale Waterstaat is om het recreatieschap Rottemeren beter te ontsluiten, zodat dit vooral bij de Rotterdammers zeer in trek zijnde gebied meer rust en meer plaats zal bieden. Hiertoe is een uitgebreid wegenplan in voorberei ding. WADDINXVEEN Voor het Mid denstandsdiploma slaagden mevr. G. Otterspeer-van Tol; mej. G. Have naar, mej. R. de Heer en de heer C. B. Modderkolk. Zij werden opgeleid door J. H. Visse. De examens worden voortgezet. ZEVENHUIZEN Dinsdagmor gen om kwart voor twaalf moest de brandweer uitrukken, omdat er op het Noordeinde een compressor in brand was geraakt. Op deze weg reed een werknemer van de fa. Hanab met een Volkswagenbusje met daarach ter de compressor gekoppeld. Door nog onbekende oorzaak is deze in brand geraakt. Toen de chauffeur dit bemerkte bracht hij zijn wagen tot stilstand en wist de brandende aan hang af te koppelen. De brandweer had het vuur snel geblust. De com pressor ging verloren en het wegdek liep schade op. zijrivier van de Donau woest geleerd niet door twee deelbaar liefkozing titel bed vulling haarkleur meetkundig figuur snoer familielid herkauwer deel v. d. hand jongensnaam pl. in Gelderland rekening behoeftige soort onderwijs zangstem verlangen mu. rang (afk.). deel v. e. gebouw klap bolvormig msekteneter' lano in Europa kleur bolgewas naamloze ■rennootschap (fi) vogel vogelprodukt in orde zangnoot I WADDINXVEEN Dinsdagmorgen rouwde geheel ’s Gravenmoer toen het zijn burgemeester wijlen de heer J. L. Koopman, met zijn echtgenote en I drie kinderen ging begraven. Vrijdagmorgen kwam dit burgemeestersgezin I om bij een verkeersongeluk in Weert. De heer Koopman die 50 jaar oud geworden is heeft van 1950 tot 1964 bij I de gemeente Waddinxveen gewerkt als eerste ambtenaar, tevens waar- I nemend secretaris. Daarnaast bekleedde hij verschillende functies in het kerkelijk en maatschappelijk leven. Vanuit Waddinxveen is wijlen de I heer Koopman benoemd tot burgemeester van ’s Gravenmoer. De begrafenis werd onder meer bij- I gewoond door de Commissaris der I Koningin in Noord-Brabant, de dis- I trictscommandant van de rijkspolitie I en de gewestelijk commandant, tal- I rijke genodigden en belangstellenden I uit de burgemeesterskring en vereni- I gingen enz. Uit Waddinxveen was I burgemeester C. A. van der Hooft met zijn echtgenote aanwezig, de bei- I de wethouders met hun dames, de ge- I meente-secretaris met zijn vrouw en I nog een 50-tal personen. In Waddinxveen genoot dit gezin I grote achting, hetgeen eveneens het geval was in ’s-Gravenmoer. „Hij I werd op de handen gedragen? zei een I inwoonsters van ’s-Gravenmoer, „hij I stond altijd voor ons klaar”. De kerk was overvol. Degenen die geen plaats in de kerk vonden, kon- II den het gesproken woord beluisteren in het dorpshuis, dat ook geheel ge- I vuld was. Voor in de kerk in het koorgedeel- I te stonden de vijf kisten opgebaard. I Maandagavond is het gezin Koopman I herdacht in een buitengewone raads- I vergadering, terwijl dezelfde avond honderden inwoners van ’s-Graven- I moer het condoleanceregister teken- I den en ’n laatste groet aan hun over- 1 leden burgemeester met zijn vrouw I en kinderen brachten. De dienst begon met het zingen van I Psalm 103:8 en 9. Ds. Heijboer las I daarna Psalm 23 en een gedeelte uit I Johannes 10:11-19. Als tekst had hij gekozen Psalm 23:4 dat luidt: „Al I ging ik ook in een dal der schaduw I des doods, ik zoude geen kwaad vre- I zen, want Gij zijt met mij; Uw stok I en uw staf, die vertroosten mij.” I Ds. Heijboer stelde in zijn preek dat I de Here onze herder is en Zijn Zoon I gestorven is voor onze zonden. In een I dal van de schaduw des doods is de I gelovige niet alleen, maar wordt hij I bijgestaan door God. Tot de familie sprak hij woorden I van troost. Hij noemde het verlies van het burgemeestersgezin niet al- 1 leen een slag voor de familie, maar I ook voor de burgerlijke gemeente, de I Ned. Herv. Gemeente en het gehele Protestantse deel van ’s-Gravenmoer. Hij zei dit namens de Gereformeerde I en de Christelijk Gereformeerde Kerk I in ’s-Gravenmoer. Na het gebed, het zingen van Psalm 116: 2, 3 en 4 en het uitspreken van de Zegen, werd het woord allereerst gevoerd door de wethouder, tevens I loco-burgemeester van ’s-Graven- I moer de heer K. de Geus. De heer de Geus noemde het heengaan van de I burgemeester en zijn gezin een groot I verlies. Hij was van mening dat het I niet nodig was de activiteiten van 61. 62. 63. 64. 66. 68. Oplossingen worden ingewacht tot en met vrijdag 12 juli bij de puzzelredactie Oranjelaan 30a, Waddinxveen. Onder de inzenders van de juiste oplossing worden twee boekenbonnen ter waarde van resp. f 7.50 en f 5.verloot. WADDINXVEEN In augustus start in Waddinxveen een derde I rooms-katholieke lagere school, die in de toekomst in Groenswaard zal I worden gevestigd. Voorlopig zal de school, die begint I met een eerste en een gecombineerde I tweede en derde klas, enige maanden I onderdak vinden in het noodgebouw I aan de J. W. Frisoweg. Vermoedelijk na de herfstvakantie zal een noodop- I lossing voor langere tijd worden ge- zocht in de voormalige Klaas de I Vriesschool aan de Prins Alexander- I straat. I Tot hoofd van de school is benoemd I de heer A. J. M. van den Hondel, I thans onderwijzer aan de St. Paulus- school. De nieuwe onderwijsinrich- ting zal de naam ”Mgr Bekkers- I school” dragen. plant het zelfde (afk.). reeds geieedpotig dier voorzetsel fr lidwoord oonthuid de dato (afk.). titel none) heldendicht voorzetsel beschadiging leidsel bitter vocht 2e klas primaire opleiding: Waddinxveen: 2a: Marjan Rooze- mond; 2b: Ineke van den Berg, Mar- ja Bos; Anneke Gelderblom; Har riet de Haan; Marja van den Hoek; Tonie van Hoven; Marjan de Jong; Annemieke Kleiweg; Trijnie van der Knijff; Tineke nijssen; Jannie Rijns- burger; Ida van Rooyen; Anneke van Steenbergen; Anja Radder; Joke de Wit; Annette Bos; 2c: Carla Bruy- stens; Gonnie Geluk; Lyda Goosens; Anneke Groenendijk; Hannie van Hofwegen; Bea van de Kraats; Lia Kroes; Truus van Leeuwen; Wouda de Pater; Joke Scheurwater; Truus Slinger; Joke Zonderland. Ass. A: Sjaan Blom; Ada Dijks; Ra chel Hardendood; Ekkie Ooms; Jetta Tiegelaar; Willy Vos; Galina Kessing Ass. H: Marrie Graveland; Clarie Ringenier; Roelie Derendorp. Boskoop: 2a: Anneke van Bemmel; Adrie Blanken; Ineke Bos; Ingrid Buddingh; Greet Burggraaf; Adrie le Clercg; Sophie van der Graaf; Hennie Hoogendoorn; Willy Huisman Elly Sytzsma; Hanneke Treffers; Carla van Veen;; Trudie van der Wal Ass. A: Harma Spruitenburg; Dinie van Wijk;; Ass. H.: Ella van den Bosch; Ankie van Aalst; Marjo Hoo gendoorn; Corrie de Kooter; Evelien Laros; Greet de Rooy; Teuny ’vane; Tinie van Vliet. Bleiswijk: 2a: Elly van Alphen, Pau la Huisman. Ass. H. Cock Bos. Hazerswoude: 2a: Tonie Harkes; Ar- da Harkes; Ass. A. Rina Zintel; Jan nie Bol; Ass. H. Anky van Aalst; Eef- je Zintel. Moerkapelle: Ass. A: Willy Hertog; Gerda Zwarteveld. Gouda: Ass. A. Jolanda Reeskamp. 72

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 3