Heldin ontvangt diploma Zevenhuizen Vakantieregeling Vakantieregeling groentehandel en slagerijen Taalgidsen „Wat en hoe” Parade der kampioenen GOUWE-DAMES V akantieregeling Kruideniers BOEKH. VELDWIJK VAN WA AY kamer(s) eventueel met warme maal tijd. Weekends afwezig. 1 TTnTTTTTTITflTl Velen behalen zwemdiploma Nieuwe aardappelen Geslaagd EUROPA MEUBEL0 Meubelreparatie Onze telefoonnummers Prins bedankt voor cadeau GEBR, VAN BERKEL KAMPIOEN V<d<dh° m Sü<pn°lk® I H. B. van der Best i M Italiaans Spaans Deens Zweeds Noors Frans Duits Engels Joego Slavisch 4652 ^"BURGERLIJKE STAND A G E N A DOKTERSDIENSTEN Europa Meubel Centrum voor BENTHUIZEN en omstreken Interieurverzorging Dorpsstraat 74, tel. 01790-3607 Benthuizen Ruime parkeergelegenheid aanwezig Benthuizen 4 km van Zoetermeer D. VAN WIJK 2935 3880 2620 'I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 4 juli 1968 A. INEEN NIEUW HUIS prima kwaliteit. HOORT ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE THUIS Nieuw huis Kans om een hele nieuwe Europa-Meubelcentrum helpt u daarbij. En natuurlijk: 3-voudige zekerheid Telefoon 2620 Passage 145 inrichting te kiezen, die past bij uw persoonlijke stijl van wonen. Deze internationale meubelorganisatie biedt u de grootst mogelijke keuze tegen de laagst mogelijke prijzen. Omdat niet alleen wijzelf als uw dichtstbijzijnde EM-adviseur, maar ook de fabrikant en de organisatie er achter staan. Trouwens, we hebben ook alle vloerbedekking, gordijnen en woning - stoffering die u zoekt te koop DORé’S 15 juli t.m. 3 aug.: Bonefaas, Victor- plein; Verbree, leplaan; P. Verbeek P. Heinstraat. Van 22 juli t.e.m. 3 augustus: Mej. H. M. Asscheman, Trompstraat 9 C. Voshol, Zuidkade 186 G. Visser, Noordeinde 95 Van 8 juli t.e.m. 20 juli: T. Broer, Dorpstraat 46 A. v.d. Sluijs, Dorpstraat 104 P. v.d. Starre, Piet Heinstraat 1 12 aug. t.m. 24 aug.: W. Sekeris, Dorpsstraat; J. v. Triet, K.W. Plein. Slagerijen: 1 juli t.m. 13 juli: C. Koot, Kerkweg; 8 juli t.m. 20 juli; C. Kerver, Dorp straat. Geslaagd aan de Hogere Technische Dagschool van de Academi B.K. en T.W. te Rotterdam afd. bouwkunde P. A. M. de Heer te Waddinxveen. Geslaagd voor het toelatingsexamen theologische school van de Geref. Gemeente te Rotterdam A. Bac te Moerkapelle. Waddinxveen Voor de Waddinx- veense groentehandelaren en slagers is de volgende vakantieregeling vast gesteld: Groentehandel: Van 22 juli t.e.m. 10 augustus: H. Cammeraat, Zuidkade 232 Van 29 juli t.e.m. 10 augustus: D. Kool, Dorpstraat 39 1 juli t.m. 13 juli: C. A. Zwijgers K. W.plein; J. Tol, Kielkade. Van 1 juli t.e.m. 13 juli: G. Bosman, Burgm. Trooststraat 79. 29 juli t.m. 10 aug.: de Vos Stations straat. 15 juli t.m. 27 juli: W. en S. Zuidkade. 22 juli t.m. 3 aug: D. Versluis, Kerk weg. 19 aug. t.m. 2 sept.: K. v. Tilburg, K.W. Plein. WADDINXVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: ds. H. Stolk, Scheveningen; 18.30 uur: cand. W. S. Cuperus. Herv. Wijkgebouw: 9.30 uur: ds. J. v. d. Heuvel; 18.30 uur: cand. B. Oos- terom. Bethel: 9.30 uur: cand. W. S. Cuperus 17 uur: ds. J. v.d. Heuvel. Immanuëlkerk: 9.30 uur: ds. H. Nije- boer 19 ;uur ds H:.. P. Swets Geref. kerk 9.30 uur: en 18.30 uur ds. B. Koekkoek. Chr. Afgesch. Gem.: 9.30 uur en 17 uur: ds. A. P. Verloop. Remonstr. Kerk: Zuidkade, leesdienst Oud Geref. Kerk, Zuidkade 159: 10 uur en 19 uur leesdienst. Herv. Kerk: 9.30 en 18.30 uur: Cand. L. Westland, Huizen. Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur: Ds. P. Honkoop te Kampen. RK kerken: St. Victorkerk: 10.30 uur ma. t.m. vrij. 7.45 uur; wo. 20 uur; za. 19 uur. St. Petruskapel RK: 8.30; 11.15; 17.30 uur; di. 7.45; do. 20.00; za. 9.00 en 19.00 uur. Van 15 juli t.e.m. 27 juli: A. van Eeuwen, Zuidkade 3 J. Asscheman, Kon. Wilhelminapl. 54 N. M. van Rooyen, Dorpstraat 50 G. van Ringelenstein, leplaan 71 K. van Ringelenstein, B. Trooststr. 31. WADDINXVEEN De vakantie regeling voor kruideniers 1968 is door B. en W. als volgt vastgesteld: Van 24 juni t.e.m. 6 juli: Mevr. N. Koster-Heijns, Dorrekens- kade 79. Waddinxveen: P. van der Linde, Kerkweg 214, tel. 2250. 2 sept. t.m. 18 sept.: P. C. v Beest, Zuidkade. EUROPA MEUBEL' Zevenhuizen: J. A. Ensing, arts, Dorpsstraat 196, Zevenhuizen (tele foon 01802-204). Jehova’s Getuigen: 15.30 uur: openb. toespraak; 16.30 uur: Wachttorenstu die. ZEVENHUIZEN Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: eerw. heer Adr. Bakker van Maassluis, 19 uur: ds. C. A. Korevaar van Rotter dam. Kapel aan de Rotte: Eerw. Heer J. de Vries van Heemstede, 19 uur: eerw. heer Adr. Bakker van Maassluis. Geref. Kerk: .930 uur en 18.30 uur: ds J. Bos. ver. Vrijz. Herv.: Geen dienst. Geboren: Gerrittine Mathilde, d.v. J. Verduijn en A. van den Berg; Jo hannes, z.v. W. Lindhout en A. Bree- dijk. Ondertrouwd: Gerrit Burger en M. van Rooijen. Gehuwd: Leonard Johannus Altman en Johanna Maria Bazen. Hendrina, d.v. Gustaaf R. Sinay en Elizabeth Breedijk. laat uw meubelen eens opknappen, SPUITEN, BEITSEN en POLITOE REN, LIJMEN enz. Kromme Esse 8, tel. 3681 Waddinxveen Drukkerij, Oranjelaan 9 4788 Boekhouding, Redactie en Administr. Weekblad voor Waddinxveen en Hollands Hart, Oranjelaan 30a Woonhuis J. B. Veldwijk Woonhuis F. Veldwijk Boekhandel E. A. Hoogteijling, Wilhel- minadreef 16, Culemborg. Hier zijn ze dan: de dappere dames van het eerste waterpoloteam van ”De Gouwe” en hun helpers. Dins dag werden ze glorieus kampioen. Bovenste rij v.l.n.r.: Wil Rupke, Jo ke den Adel (res.), Tanny Noteboom, Marjo Rietveld (invalster voor va kantiehoudende Marry van Ringe lenstein) coach Henk Boers, Els Boonstoppel en bestuurslid C. Riet veld. Onderste rij: Nella Rietveld, Marjo Boers-Lochmans en Hannic Kloet. (foto Sjaak Noteboom) Vrijdagmorgen werd het diploma zwemmen gehouden voor de diplo ma’s D, E en F. Voor het D diploma werden 4 candidaten afgewezen, 2 waren niet opgekomen. Piet v.d. Linde, Ellen Bontenbal,Piet Stuurman, Wilfer v.d. Capelle, John Bal, Fred de Ruyter, Paul Dekker, Arie de Groot, Edward Berghotte, Kees Vonk, Gia Kwaak, Irene Vuyk. Voor het E-diploma slaagden Piet v.d. Linde, Lenie Broer, terwijl voor het F-diploma slaagde Leo v.d. Roo- vaart, Peter van Geloven en Lenie Broer. Schouwburg: do. 20.15 uur: De Bal lade van Elvira Madigan” (18). Vr. 20.15, za. 15, 19, 21.15 uur, zo. 15, 17, 19, 21.15., ma. 14.30, 20.15., di. 20.15 uur, woe. 14.30, 20.15 uur: Matt Helm en de verdrukkers (4). Thalia: Za. 2.30, Zo. 3, ma., di., wo. 2.30 uur: Mary Poppins (a.l.) in kleur Do., vr. 8.15 uur, za, zo. 7, 9.15 uur, ma., di. wo. 8.15 uur: Daar komen de Russen daar komen ze aan (a.l.) in kleur. Assurantiebedrtfven: Jac. Markus 6 juni-22 juni; A. Veerman 28 juni-13 juli. ZEVENHUIZEN De vakantiere geling van de winkeliers, aangesloten bij de middenstandsvereniging „Ze venhuizen” is als volgt: Bakkers: A. van Rijs 10 juni-1 juli; T. Koppenol 8-22 juni; B. Meijer en Zn. 1-21 juli; F. Paal 22 juli-10 au gustus. Tijdens de vakanties bellen de bak kers!. Vorige week donderdag werden in het zwembad aan de Kanaaldijk exa mens diploma zwemmen afgenomen door de sportleraren J. Akkerhuis en D. C. M. Ottevanger en badmeester A. J. Troost. Er werden slechts enke le kandidaten afgewezen voor ver schillende diploma’s. Vóór het school diploma werden er ook nog voor en kele K.N.Z.B. diploma’s gezwom men door leerlingen van badmeester Troost. hage van R.Z.V. De stand was weder om gelijk. De spanning steeg ter top. Een schot van Wil Rupke kon de R.Z.V.- keepster maar net onschadelijk ma ken. Het was Els Boonstoppel die de Gouwe op de verdiende 3-2 voor sprong bracht. Hierna schoot Wil Rupke nog eenmaal op de paal. Door het goede verdedigen van de Gouwe verdediging met Nella en Marjo Riet veld en Marjo Boes-Lochmans zag R.Z.V. geen kans meer te scoren. De Gouwe was na deze zwaar be vochte zege kampioen en dat kon zelfs R.Z.V. niet meer verhinderen. WADDINXVEEN Als gebruike lijk werd ook dit jaar ter gelegen heid van zijn verjaardag aan Prins Bernhard, ereburger van Waddinx- veen, een geschenk aangeboden na mens de bevolking van Waddinx veen. Dit keer was de keus gevallen op een opvouwbare koffer. Dat de prins dit geschenk bijzonder op prijs stelt, blijkt wel uit een schrijven dat de burgemeester van Waddinxveen van hem ontving, waarbij deze zijn dank uitspreekt voor de ontvangen gelukwensen. In een persoonlijk onderschrift voegt Z.K.H. daaraan toe: „mijn grote dank voor het prachtige (en nodige) ge schenk - en groeten en dank aan alle gevers en vrienden”. Aan de technische school voor Gouda en Omstreken zijn de volgen de leerlingen van de semie-parttime cursussen geslaagd: Timmeren: H. Boerop, Zevenhuizen, W. M. Com peer. Meubelmaken: H. P. v.d. Berg; J. N. Nieuwerf, 1. schouten; A. Vermey. Metaalbewerken: F. van neled, Moerkapelle. Elektrotechniek: Th. f. m. gerts, A. J. de Vlieger. Autoher- stellen: J. P. v.d. Berg, W. J. Fickwei- ler; G. van Hoven, M. D. de Jager; N. S. v.d. Lans, D. A. P. van Offeren, H. A. Stuurman, allen te Waddinxveen. WADDINXVEEN Aan de Tech nische hogeschool te Delft is ge slaagd voor het propaedeutisch exa men bouwkundig ingenieur de heer E. Haagsman. Geslaagd voor diploma B: van het schooldiploma: Gerda Moerman,Wim Hoogerdijk, Kees Bonefaas, Tanja Dicker, Barry v. Dorp, Greet v. Es, Marjon Blaazer, Coen Visser, Ronny Sythof, Henk v.d. Weyde, Frances v. d. Capelle, Marjo Dörr, Ronald Snij der, Marianne v.d. Boomer, Cora Broer, Niek Kwaak, Herman Rad- stake, Ewald Ploemacker, Janny Scheele, Janneke Boom, Gina Schip pers, Lenie Both, Janneke van Wi- chem, Anneke d. Haan, Corry Rip, Jan Groenenveld, Henk Slinger, Ma rion Vuyk, Wim Tij sterman, Sjaak v. Kleef, Ankie Wapenaar,, Henk Olie, Coenraad Carels, Aart v. Muijer, Marjan v.d. Hoek, Rudi v. Rijn, An- ke Verbree. Reunie: DO., VR. 8.15 uur, za. 3, 7, 9 uur, zo. 3, 5 uur: Tarzan and the great river (14) in kleur. zo. 7, 9 uur, di., wo. 15 uur: De Hel op het strand (18). Za. 11 uur: Nachtelijk spel (21) i De geslaagden voor het K.N.Z.B.- diploma A waren: Mevr. Holsappel, Adri Agenent, Marjan v. Rijswijk, Jannie Verhoeff, Elly Kool, Sjanie v. Meijeren, Hetty Jongejan, Ina Leem- borg, Marjo Koster, Briëlle Mooyen- kind, Erna Gerts en Gerard Koster. Geslaagd voor diploma A: van het schooldiploma: Barbare Young, Frans Rath, Wouter Kliest, Rudi van Rhijn, Ronald Snijder, Aad Warnaar, Paul Graveland, Bart van Wichen, Dirk van Dijken, Adrie v.d. Laan, Ri- neke v. Rossum, Wim Goor, Cock Sleeuwenhoek, Anton Rietveld, Gert Hol, Sjaak Blom, An ja Huurman, Jan Hofman, Jan Hoogendoorn, Aart van Hoven, Tineke v.d. Berg, Henk Broers, An ja v. Eeuwen, Anneke de Peinder, Lia de Jong, Gerard Burger Edmee Tentua, Henk Kuiper, Nico Littooy, Irene v.d. Horst, Tony Har- kes, Trijnie v.d. Knijff, Lenie de Pa ter, Gerda de Pater, Joke de Bil, Piet Jan Bakker, Aris de Pater, Lien Waardenburg, Marianne Klomp, Hans Nootenboom, Nicoline Woord- meyer, Adrie v.d. Flier, Addy An ker, Leendert de Kok, Annie Oudijk, Flip Evers, Martha Willems, Adri Roos en Hans Bol. Noordeinde 102 - W’veen Geslaagd voor diploma C: van het schooldiploma: Gert Knecht, Dick Wolters, Freddy v. Donk, Wilma Bijl, Elbert Vermey, Wilfer v. d. Capelle, Chris Smit, Cors Hoogendoorn, Ka rei Vellheuer, Arie Oudijk, Kees Smith, Wally Marchant, Els de Graaf Addy Ruts, Niek Baas, Tonnie van Geloven, Heleen de Rijke, Rietje van Gijzel, Nicolette van Leeuwen, Ger da Bazen, Heleen Vente, Leo Braber, Cees Versluis, Piet Stuurman, Dick Vermulm, Hans v. Helden, Anja Groenedijk, Paul Dekker, Helma v. d. Willigen, Marja Metten, Joke de Wit, Anneke v. Steenbergen, Marian ne de Jong, Daan Oskam, Jan den Hartogh, Aafke de Leeuw, Ineke v.d. Berg, Joke Oudijk, Elly Schouten, Karin Smits en Ans Toor. Er ma janmaat uit Waddinxveen 15 jaar oud, was het enige meis je tussen zo’n tweehonderd jon gens bij de uitreiking van de di plomats van de Technische School in Gouda. Erma volgde met suc ces de cursus keramiek. Een mooie prestatie, daar niet van. M.aar is het niet nog een groter helden feit het op zo’n school uit te hou den tussen al die knullen?. Daar om een foto van onze heldin op het moment, dat zij van de waar nemend directeur van het school bestuur, de heer P. den Ouden, haar diploma ontvangt. WADDINXVEEN De dames van de Waddinxveense Zwemclub ’de Gouwe” zjjn kampioen geworden in de 3e klasse E van de K.N.Z.B. door een 3-2 overwinning op het Rjjswjjk- se R.Z.V.J. In een zenuwachtige wedstrijd toonde de Gouwe zich het sterkste te gen runner up R.Z.V. De dames van de Gouwe zijn ongeslagen gebleven. R.Z.V. nam de leiding nadat de Gouwe reeds enkele scorings kansen had gehad, door een doelpunt van Linda Noordwijk (0-1). Het was midvoor Wil Rupke die de stand voor de rust op 1-1 bracht. Na de rust ging de Gouwe iets be ter draaien vooral Els Boonstoppel ging diverse malen zeer goed door de R.Z.V. verdediging. Zij was het dan ook die de Gouwe de leiding agaf na een prachtige solo 2-1. R.Z.V. kwam terug, en hoe, Han- nie Kloet moest enkele malen ingrij pen en dat ging de Gouwe keepster goed at. Toch moest zij nog eenmaal zwichter voor een schot van koppen- Manufacturiers: C. T. v.d. Bogerd 12- 26 juni; Jac. Hogebrug 10-31 juli; P. Voorbrood 15-29 juli. Levenmiddelsbedrftven: H. Overdevest 29 juli-10 augustus. Kerkweg 6 - Waddinxveen tel. 2165 Jonge onderwijzeres van de Koningin Julianaschool zoekt

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 8