WIPPEROEN EN DE DUINENDIEF voor vragenzee nieuwe Garage afgebroken De Professor op kattepoten Grote bazar vooij kerkrestauratie Twee jubilea bij Mulder Boskoop Zevenhuizens raadslid met college Raad Moerkapelle wil lagere school I 1 RUITERKLED1NG ff™ Pagina 2 e Bartimëus-avond door A. B. Cox I wordt vervol ga feta 4 i I I h I t (SportAuió LEMMENS Bedankt voor beroep Geslaagd Gasleiding te duur Chr. Besturenbond 12 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 19 september 1961 W fl i i' L -ii 1! 2! 21 2! IE IE 15 Als het juist is, dat de leden van de vrijwillige brandweer bij hun in dienst treding niet vooraf zijn ge keurd zag de heer Hogenes graag, MEENT 8 - GOUDSESINGEL 344 TELEFOON 1311 30 ROTTERDAM Laarzen, rijbroeken, jasjes, caps en sporen. Ponybroekjes voor kinderen reeds v.a. f 25,50 |ee Itij ie peb iak‘r c I s 1 HOOFDSTUK VIII Vrijpostig gedrag van een professor I sie!” De Professor, door en door haar gevoel inj I c I S i s r I I 1 s 2 I I 1 e j e c I t 1 I t s 1 ÜW adres voor BOSKOOP Twee directeuren van Mulder’s Fabriek van Rollend Materieel N.V. te Boskoop, de heren J. N. ten Zijthoff en M. de Gelder, zullen op vrijdag 20 september wor den gehuldigd ter gelegenheid van het feit dat ze 25 jaar geleden bij Mulder, toen nog in Waddinxveen,in dienst kwamen. In de ochtenduren heeft een bijeenkomst plaats met het personeel en de raad van commissa rissen en ’s middags is er in Florida in Boskoop van vier tot zes uur een receptie voor de relaties. ZEVENHUIZEN Het Zevenhuizense gemeenteraadslid J. Hogenes (PvdA) heeft in zestien schrifteljjke vragen het college van Burgemeester en Wet houders evenzoveel min of meer klemmende problemen voorgelegd, waarop hij graag een nadere toelichting van het college zal ontvangen. MOERKAPELLE Ds J. Jonger- den te IJsselmuiden die door de ker- keraad van de Herv. Gemeente is be roepen vanwege het vertrek van Ds. A. Boertje, heeft voor dit beroep be dankt. Ter- een dat die keurig alsnog zal geschieden. Verder vraagt hij het college bij de stedelijke fabrieken van gas- en elektriciteit te Leiden te informeren naar de kosten van aansluiting op het elektriciteitsnet voor de molens en een aantal panden aan de Rotte- kade en Tweemanspolder. Ook wil de heer Hogenes weten of het college van plan is de raad een voorstel te doen toekomen om de ge- meentewoningen aan te sluiten op het aardgasnet. Tenslotte wil het raadslid weten hoe het college denkt de ’’Wereldsteden bouwdag” op 8 november te vieren. Van de zijde van het Ned. Instituut voor Ruimtelijke Ordening en Volks huisvesting is de gemeente gesugge reerd de bevolking voor te lichten over structuur- en bestemmings plannen in eigen gemeente middels maquettes en ander voorlichtings materiaal. Sybil Cliff kwam het salon in van haar appartemen ten in het grote huis in Maida Vale en gooide haar hoed op de rustbank, haar mantel op een stoel en haar zelf in een fauteuil voor het open haardvuurtje. Om het zacht uit te drukken: Sybil was uit haar humeur. Ze was juist teruggekomen van een onderhoud met haar manager en dat is, uitgezonderd in een paar gun stige gevallen, al genoeg om iemand in een slecht hu- meur te brengen. Deze keer echter was Sybil meer ge rechtvaardigd om boos te zijn dan anders. Er was een heel goede rol vrij gekomen in een aangekondigd Lon- dens stuk, waavan zij wist, dat die haar heel goed ge legen zou hebben, en haar manager had alles gedaan om die rol voor haar te bemachtigen. Deze morgen had hij haar het nieuws gebracht, dat de rol toebedacht was aan een actrice, die ver in bekwaamheid bij haar ach terstond, maar die een vriendinnetje was van de man, die de uitvoering financieerde. Toen ze zo zwaar zat te piekeren, liep de Professor met een razende vaart en met een blikken busje aan zijn staart gebonden. Een ogenblik later - en hij kwam door het raam naar binnen. ZEVENHUIZEN Aan de huis houdschool ’’Swanla” slaagde Ria Baas voor het getuigschrift van de 2-jarige primaire opleiding (uitge steld examen wegens ziekte). 12. Wipperoen draaide zich blik semsnel om; wie was die vreemde ling? Hij zag onmiddellijk, dat het een vreemdeling was, want het was iemand, die hij nog nooit eer der had gezien. ”Dag meneer”, groette Wippe roen aarzelend, want de vreemde ling keek zo... ja, hoe keek die vreemdeling eigenlijk? Hij keek zo vriéndelijk en slim tegelijk, maar vooral slim! ’’Hola ventje”, groette de vreem- De Professor durfde geen tijd te verspillen in om te kijken, maar hij voelde, dat de terrier won. Het vrolijke gekef klonk harder en harder in zijn oren en hij kon het tippetip van de poten van zijn achtervolger horen. Met kloppend hart spande hij elke zenuw in om vóór te blij ven. De blikken bus hield hem afschuwelijk tegen, het was net, of die z’n lichaam achteruit trok en iedere keer als het busje tegen een losse steen of een soortgelijke belemmering aankwam, rukte het aan zijn staart, alsof die er uitgetrokken werd. Als de Professor genoeg adem gehad had, zdu hij het uitgehuild hebben van pijn, maar hij had niets over. Zij hadden de volksstraat nu verla ten en renden door ’t net van rustige, brede wegen, die het grootste deel van St. John’s Wood omvatte. Het was ongeveer etenstijd en de Professor merkte met hartbre kende ergernis, dat zij dat deel van Londen bijna voor zich zelf hadden. Hij was verrast, dat hij zo goed tegen de terrier op kon lopen en hij dankte in stilte, dat de hond zo’n ondervoed, in onbruik geraakt exemplaar van zijn soort was. Maar het lopen was dodend en het werd de vraag, wie dit het langst vol kon houden. Zij volgden St. John’s Wood Road en staken Maida Vale over, waar een verbaasde politieagent op het zien van de twee zo van zijn stuk gebracht was, dat hij een paard en wagen liet stoppen om hen over te laten ste ken. Langs Cliften Road maakten zij een zegetocht, toe gejuicht door de sportlievende burgers uit de buurt. Voorbij Warwick Avenue Tube Station ging het de For- mosastragt in. Zij zwaaiden de hoek om, de Sutherland Avenue in, de Professor nog steeds aan de kop, met een half dozijn lengten voor. Door een prachtige zwenking aan het eind van Lauderdale Road speelde de Professor het klaar een paar meters te winnen. Zij vlogen naar Carlton Vale. Het bloed bonsde in zijn oren en zijn hart barstte bijna, maar hij hield vol ter wille van zijn dier baar leven. Gebruik makend van een steek in zijn borst, ploeterde de hond achter hem aan en won een van de verloren meters op het rechte gedeelte terug. Toen zij Carlton Vale bereikten, zag de Professor een een uitspraak van de staatssecretaris voor onderwijs volgens welke niets de bouw van scholen in de weg staat als de nodige geldmiddelen aanwezig zijn en in dit verband wil hij weten of er al iets naders kan worden mee gedeeld over de te bouwen scholen. Een doorn in het oog van vragenstel ler is het brandpad tussen de Gouds bloemstraat en de Asterstraat, dat bij regen in een modderpoel veran derd en daarom vraagt hij maatre gelen te treffen. De stagnatie in het vervoer van een gewonde jongen uit de Rozenstraat naar een ziekenhuis doen de heer Hogenes vragen om een onderzoek en om maatregelen, die dergelijk op onthoud in de toekomst kan voorko men. Hij vraagt hoe de besprekingen over een streekambulance verlopen. Om de kloof tussen bestuurders en bestuurden te overbruggen doet het raadslid de suggestie een contact- avond te organiseren tussen burgerij en raadsleden. eindje verder in de straat een open raam. Het was een van die huizen met vijf treden naar de voordeur, aan de ene kant het salon, aan de andere de eetkamer. Het hek je stond gelukkig open en de Professor was pijlsnel er door en het trapje op. Al z’n resterende krachten bij el kaar schrapend, maakte hij dapper ’n zijdelingse sprong vanaf de bovenste trede en schoot door de opening van het raam, terwijl zijn trouw blikken busje tegen de ven sterbank stootte. De terrier deed een vergeefse poging om hem te volgen. Hij miste op enkele centimeters de opening en viel met een doffe slag in de open ruimte vóór het souterrain, waar hij mistroostig bleef liggen janken. ZEVENHUIZEN Op last van het gemeentebestuur is vrijdagmor gen door een aannemer een bouwsel afgebroken bij A. v.d. Knaap aan de Groeneweg. Het betrof hier een in aanbouw zijnde garage. Het gemeen tebestuur was tot deze stap overge gaan, omdat het bouwsel is strijd was met de bouwverordening, aan gezien er geen vergunning voor ver leend was. nen, moet gebeuren. De burgemees ter antwoordde, dat de panden zul len moeten worden afgebroken, zon der dat voor de bewoners een andere huisvesting aanwezig is. In dit ver band noemde de heer Keijzer het toegewezen bouwcontingent voor Moerkapelle ”een giller”. De Raad besloot verder Gedepu teerde Staten voor te stellen de sala rissen van de twee wethouders te mogen verhogen van f 1.900 tot 2.02 per jaar. Na een verzoek van B. en W. aan het bestuur van de Polder ”De Wilde Venen” zal het wegdek van de Rotte- dijk binnenkort worden verbeterd, zodat de bewoners ook behoorlijk met een auto bij hun woningen kun nen komen. Aan de heer G. Roos, ty pist ter secretarie is met ingang van 1 september eervol ontslag verleend. Met ingang van 15 oktober a.s. is eervol ontslag verleend aan de heer P. Petersen, tekenaar bij de dienst van gemeentewerken vanwege zijn vertrek naar Maasland. Met algeme ne stemmen werden de heren A. v.d. Knijff, P. Bontenbal, C. Douw, P. de Graaff en J. L. van Heukelingen herbenoemd als leden van de com missie van advies voor woonruimte zaken. De raad vlotteerde voorts 750,— voor de aanschaf van een vloervrij- ver voor het gemeentehuis. Voor de aanleg van een parkeerge legenheid aan de Emmastraat stelde de raad 17.000,- beschikbaar. In de rij van gasten die werden ontvangen ter gelegenheid van de opening van het gemeentehuis miste de heer Duursma het college van Kerkvoogdijen van de Herv. Kerk. Hiermede zijn toch veel besprekingen gevoerd, merkte de heer Duursma in de rondvraag op. Burgemeester Keij zer antwoordde hierop dat schrifte lijk een uitnodiging aan de scriba van het college is verzonden en hier op nimmer een antwoordt is ontvan gen. De heer de Knegt bracht nog dank aan het personeel van de ge meente dat veel extra arbeid heeft te verrichten bij de ingebruikneming van het nieuwe gemeentehuis. De heer Hogenes vraagt een ver trouwelijke nota over de achterstand in de gemeentelijke administratie en de oorzaak hiervan en wil tevens we ten hoe B. en W. deze achterstand op korte termijn denkpn in te halen. Vervolgens vraagt hij hoeveel wo ningzoekenden nog in de gemeente staan ingeschreven. Daarop stelt het raadslid het ’’groen- beleid” in de wijken Zuidplas en West aan de orde. Hij vraagt de raad een nader inzicht te geven in de de taillering van de beplantingspatro- nen. Moet Zevenhuizen in de toekomst gaan deelnemen aan de regionale re geling voor vuilafvoer, die in sa menwerking met Gedeputeerde Sta ten en de N.V. Vuilafvoermaatschap- pij (VAM) door een beleidscommissie is uitgewerkt? zo luidt de vierde vraag. De heer Hogenes dring hierna aan op een spoedige uitspraak op het ver zoek van de postduivenhoudersvere- niging ”De Stormvliegers” om mede werking tot beschikbaarstelling van bouwgrond voor een inkorfcentrum, daar het noodlokaal nog maar kort kan worden gebruikt. Voorts vraagt het raadslid of het college tot overleg wil komen met de besturen van de plaatselijke wo ningbouwverenigingen om te komen tot de bouw van premie-huurwonin- gen (keuzeplan) door beide of één van de verenigingen. Een tussentijds rapport over de be sprekingen en uitvoeringsplannen, die moeten leiden tot de bouw van een rioolwaterzuiveringsinstallatie staat hierna op het belanglijstje van de heer Hogenes. Hij vraagt het college ook na afloop van de officiële raadsvergaderingen een ’’vragenuurtje” in te stellen, waarop met het gemeentebestuur over bepaalde zaken van gedachten kan worden gewisseld. Over de scholenbouw vraagt de heer Hogenes of het college bekend is met ZEVENHUIZEN Vrijdag eniHh dag hoopt de Herv. Gemeente e flinke som geld bij elkaar te krijgen voor de restauratie van het kérfÉge- bouw. Dan wordt er in de noodkerk een grote bazar gehouden. Vrijdag middag om twee uur zal deze ge opend worden. Ook op zaterdag zal de bazar vanaf twee uur te bezoeker- zijn. Gezien de grote voorbereiding- gen belooft de bazar een succes te worden. Van begin februari af zijn vijftien dames bezig geweest met de organisatie. MOERKAPELLE De gemeente raad van Moerkapelle heeft besloten tot de bouw van een nieuwe open bare lagere school. Dit gebeurde in een spoedeisende vergadering van de raad, die vorige week werd belegd. Binnenkort zal het huidige schoolge bouw te klein zijn geworden door het toenemende aantal leerlingen en door de aanstelling van een nieuwe leerkracht. De nieuwe school zal komen aan de Beatrixlaan. De raad ging mee met de gedachte van burgemeester Keijzer, dat het niet wenselijk is de school in het nieuwe plan ’’West” te plaatsen, omdat daar dan een opeen hoping van grote gebouwen zou ko men. In dit plan zijn reeds het Be jaardenhuis en de kerk van de Gere formeerde Gemeente geprojecteerd. De 18 woningwet- of premiewo- ningen, die gepland waren op het terrein, waar nu de nieuwe school zal komen, zullen nu worden onder gebracht in plan ’’West”. Uit de raad kwamen vele bezwa ren tegen de prijs van 250 gulden per binnenleiding, die de Stedelijke Fabrieken van Gas en Elektriciteit te Leiden willen rekenen voor de aan sluiting van de 94 gemeentewoningen op het aardgasnet. Dit bedrag werd bepaald te hoog geacht. Behoudens wethouder Hoogerdijk (AR) en het raadslid De Knegt (PvdA) waren de raadsleden het erover eens, dat de bewoners van de gemeentewoningen wel in gelegenheid moeten worden gesteld om op aardgas over te gaan. Dit zal een huurverhoging van 30 tot 50 cent met zich meebrengen. Er werd besloten de Stedelijke Fa brieken schriftelijk van de bezwaren van de raad op de hoogte te stellen. Gedeputeerde Staten hebben ge weigerd de ontruimingstermijn voor de onbewoonbaar verklaarde wonin gen Dorpsstraat 21 en 23 te verlen gen. Dit deed de heer Duursma (Ge meentebelang) vragen, wat er nu met de gezinnen Verschoot en Nieuwkoop, die deze huizen bewo- Sybil sprong in haar schrik op; zo diep had ze in haar sombere gedachten gezeten, dat ze niets van het na deren van de jachtpartij had gehoord; een plof en een gerammel een eindje van haar stoel af waren de eerste aanduidingen van de aankomst van de Professor. Een moment keek ze wat verschrikt in het rond. Daarna be gonnen haar hersens weer te werken en zag ze een hij gende, kleine, zwarte kat, die doodop in het midden van de vloer bleef liggen met een tomatenblikje stevig aan zijn staart gebonden. De wanhopige stem van de teleur gestelde terrier buiten onder het raam liet haar niet in twijfel omtrent de oorzaak van dit onceremoniële bin nendringen van haar eigendom. De ongelukkige Professor was volslagen onmachtig nog iets te doen. Hij kon de eerste minuten alleen maar liggen en naar lucht happen, terwijl hij niets anders wist dan dit ene verheven feit ik ben veilig. Hij had zich evenwel in opmerkelijk korte tijd voldoende hersteld om te gaan zitten en eens rond te kijken. Buiten hem zelf was de kamer nu leeg, maar hij had gauw in de gaten, dat het aanhangsel van zijn staart was afgehaald, hoe wel die nog steeds erg pijnlijk en stijf aanvoelde. Met wat moeite en ’n paar gemompelde woorden speelde hij het klaar op te staan, maar die gruwelijke renpartij had hem ernstig geschokt. Hij ging zitten. Ongelukkigerwijze nam hij niet eerst de voorzorg zijn gehavende staart op een veilige afstand te houden en Sybil, die juist met een schoteltje melk binnenkwam, werd verrast met een schelle angstkreet en was precies op tijd haar patiënt een sprong van bijna een halve meter te zien maken. Eén seconde was zij bang, dat de kat dol geworden was, maar de onnozele blik, waarmee hij haar aankeek, stelde haar gerust. Zij zette het schotelje neer en kwam langzaam naar hem toe. „Arme poes!” zei ze op liefkozende toon .„Arme poes je- Bonden ze zo’n akelig blikje aan je lieve staartje, poezekind?” De Professor, die haar woordenkeus afschuwelijk, maar de sympathie, die ze inhield, prettig vond, pro beerde een pas of twee naar haar toe te komen, maar zijn oververmoeide benen weigerde hun dienst en hij viel als een klein, aandoénlijk hoopje voor haar neer. Met zachte, tedere woordjes van medelijden tilde Sybil hem op en legde hem op het grootste en zachtste kus sen. „Daar, lief poezeke! Hier zal je lekker op liggen, is het niet? Zou je nu niet een beetje melk lusten?” Ze hield hem het schoteltje voor, maar de Professor draaide zijn hoofd om: het idee van melk na zo’n crisis scheen hem de grootste belachelijkheid. Hij voelde ech ter, dat het aardiger zou zijn, als hij op een een of ande re manier zijn dankbaarheid toonde voor al de vriende lijkheid, die hem gegeven werd. Hij pijnigde zijn her sens om zich te herinneren, wat van een kat in zulke omstandigheden verwacht werd. Hij wreef zijn hoofd tegen de kleine hand, die naar hem uitgestoken was en maakte tezelfder tijd een eigenaardig, schraperig geluid in zijn keel, dat het beste was, wat hij op het gebied van spinnen kon voortbrengen. Een deskundige in spin- Door de aktiviteiten van het com té is er aan de bazar grote beken: heid gegeven. Oud-gemeenteleder uit Canada, Hongkong en Afri hebben ook nog blijken van belar.? stelling getoond. Zo kreeg men U Canada 12 halve dollarstukken m<J de beeltenis van wijlen preside? Kennedy. Uit Hongkong heeft me een zending prachtige kralen gekrt gen. Ook kreeg men uit deze lande veel postzegels. Er zal op de.baza. een postzegelstand zijn er aan alle postzegelliefhebbers is een briefkaart gestuurd om hier de aandacht op te r vestigen. --- nen zou hem misschien schuins hebben aangekekei maar Sybil was verrukt. „O, jij arm, klein poezekind!” fluisterde ze verheugt „Ben je zo blij? Denk maar nergens meer aan,, hoo. Tantetje zal altijd voor je zorgen, je mag bij haar bli ven, voor altijd en altijd, en niemand zal ooit tneer bu. jes aan je arme, kleine staartje binden, hoor poejjeldo: Some wreef zijn bol weer tegen de hand van zijn weldoenstc dc j weer ^eh< hersteld was. Om later naar zijn eigen huis terugite k Wipperoen bleef nieuwsgierig staan kijken; wat was de vreem deling van plan? Maar opeens be sefte hij, dat er iets gebeurde, dat beslist aan graaf Raaf moest wor den verteld! En misschien zou graaf Raaf dat zó op prijs stellen, dat hij hem als beloning weer rilee telde! Wie weet. En toen rende hij hals-over-kop naar de graaf. a ZEVENHUIZEN Uitgaande van de Herv. Vrouwenvereniging „De Schakel” wordt er dinsdag 24 septem ber een openbare voorlichtingsavond gehouden over het Blindeninstituut „Bartimeus” te Zeist en over het werk van deze instelling. De aan vang is om 19.30 uur in de Chr. School te Oud-Verlaat. De heer Ten Zijthoff (44) is bij Mulder financieel directeur, hij is voorts voorzitter van de onderne mingsraad, lid van het bestuur Vak- raad Metaalindustrie, van het soci aal bestuur van de Federatie Metaal- en Elektrotechnische Industrie, van het bestuur van de Vereniging van Protestants-Christelijke Metaalin- dustriëlen, scriba van de Nederlands hervormde kerk in Boskoop, be stuurslid van het Nederlands Her vormd kerkkoor aldaar en ook be stuurslid van de Tentoonstellingsve- reniging Boskoop. De heer De Gelder (41), commer cieel directeur, oprichter en presi- dent-commissaris van Mulder’s dochteronderneming in Canada, Mulder (Canada) Ltd. en is commis saris van de Ritemixer Ltd. in Enge land en van Mulder Equipment in Zuid-Afrika, beide eveneens dochter van het Boskoopse bedrijf. De heer De Gelder is voorts voorzitter van de Industriële Club Waddinxveen. deling. Toen wees hij naar de grond en vroeg: ”Wie woont hier?’ Wipperoen keek beduusd naar het zanderige plekje, haalde toen zijn schouders op en zei: ’’Nie mand meneer”. ’’Goedzo!” lachte de vreemdeling ”Dan ga IK hier wonen!” En zonder zich verder nog iets om Wipperoen te bekommeren be gon hij op z’, dooie gemak een klein kistje open te maken, dat hij had meegebracht. krachtig schrapend. Het zou echt plezierig zijn, charmante jonge dame te blijven, tot hij ren, zou een eenvoudig iets zijn. Sybil ging voort hem te aaien tot een ongeluk! weging van haar hand de bezeerde staart aai Zonder het te kunnen helpen, schreeuwde de PrSfessc het uit van de pijn en alleen door hevige zelfbehdfersii was hij in staat een krachtiger uiting van zijn geveele in bedwang te houden. Sybil, een en al beróyw, lyaaSt zich het gekwetste lichaamsdeel te onderzoeken.Het iv. opgezet en ze wist eigenlijk niet precies, wat zij ^raj doen zou. Na enig denken, schoot haar warn* water binnen en ze ging weg om het te halen. De Professor vond de badbehandeling uiterstpijdlij. Om te beginnen stak het heet water hem, maar toer^j bil om ’t gezwollen deel een verband legde, kon hij (uk langer stil blijven zitten. „Nou, poezeke!” riep Sybil verbaasd uit, toen «tfle's geslaagd was afgelopen. „Nou - ik vind je reusach hoor! Ik geloof, dat je begrijpt, dat ik je probeeï-te r pen!” Als antwoord duwde de Professor zijn kleine, zwar hoofdje weer naar haar toe, toen zij naast hem kniel: en hij deed een dappere poging te spinnen. Sybil was in extase. Na haar zwartgallige .Ttemm i van een uur geleden leek het, alsof de kat gezonden w om haar te troosten. In ieder geval was hier een lëyfer wezen, die haar daden waardeerde en met een buyer aards gevoel, dat haast menselijk was. Zij besloot «as zo lichtvaardig geuit plan hem te houden te verwezen lijken. „En ik zal je Wuffles noemen, poezeke,” zei ze hardo; „Dus haast je maar daaraan te gewennen. En nu, snoeze poes, denk ik, dat het beter is, als jij voor het eten ee' lekker dutje doet, dan ga ik uit, nog wat boodschapt' doen; dus dag poezeke, wees een lieve, kleine Wuffly poes.” 1 Ze drukte zacht een kus op het kopje van de Professo en vertrok. De Professor was dolblij te gehoorzamen. Hij voeld zich uitgeput en de reactie van zijn stormachtige erv; ringen deden hem naar slaap verlangen. Toen Syb even later om het hoekje van de deur gluurde om 1 zien wat hij deed, zag zij hem ineengerold op zijn kus sen liggen, de wereld geheel vergeten. In een antiekstand kan men o.a. ou de bijbels kopen. Zo is er een bijbd met leren omslag en koperen sloter uit 1854 en nog enkele oudere exem plaren. De jeugd wil men op een spe ciale manier trekken. Allereerst is er een tienerstand, waar men o.a kleertjes voor Barbie-poppen kas kopen. Verder is er een tienerbar ir- gericht. In totaal zullen er ongeveer twintig stands zijn. De reeds enije tijd opgeheven Jongelingsverenigirg had een prachtige bibliotheek, De^ boeken, zowel wetenschappelijke as ontspannende lectuur, zullen wordei verkocht. Ook voor degenen die gen waar voor hun geld willen hebben is er een stand. Hierin staat een zijl zicht van de kerk (van 2J metr hoog), waarvoor men bouwstenö kan kopen, voor de prijs van 1, 2,50 en f 10,-. WADDINXVEEN De Christe lijke Besturenbond afd. Waddinx veen houdt op dinsdag 24 september zijn jaarlijkse algemene bestuursle denvergadering in het Geref. Vere nigingsgebouw aan de Stationsstraat Aanvang 8 uur. Agendapunten zijn o.a. Bestuursverkiezing; feestelijke jaarvergadering; Scholing en Vor ming; Winterprogramma. fa

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 2